Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Vocatont

CoinCasso - coincasso.io

Recommended Posts

Witam poszukuję jakiś informacji na temat Coin Casso

Co sądzicie o tym projekcie?

https://coincasso.io/

Jest to giełda krypto walut na której można wykupić udziały?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się szczególnie przesłanie autora filmu :) "Wy tego nie polecajcie, zarabiamy bez polecania, tzn. ja zarabiam z polecaniem, ale wy nie" :D

Po ICO, na które szał już powoli wygasa, jest to nowy trend w świecie: tokeny inwestycyjne udziałowe (Security Token Offering (STO) czy też ETO "Equity Token Offering"). Jest to połączenie ICO, emisji akcji i Venture Capital, czyli swego rodzaju ICO 2.0. Już niedługo możemy się spodziewać bardzo wielu takich projektów. I jest to dużo bardziej sensowny rodzaj inwestycji i zbierania kapitału, gdyż niesie ze sobą udział w biznesie emitenta. 

Natomiast, tak jak w każdym biznesie, również tradycyjnym, ważna jest ocena potencjału firmy emitenta, w której chcesz zakupić swoje udziały. Skąd bowiem wiadomo, że Coin Casso osiągnie swoje cele ekonomiczne? Tym bardziej, że w początkowej fazie ma oferować bardzo niskie prowizje, a to przecież na prowizjach zarabia i firma i właściciele tokenów. Może to być więc zamrożenie pieniędzy na długi okres czasu z jednoczesnym brakiem pewności, czy firma wyjdzie na swoje, bo prowizje to jedno ale ważniejsza jeszcze jest płynność giełdy. Bo co z tego, że będą niskie prowizje jak ceny będą odbiegać od rynku. Oczywiście, takie tokeny będzie można również sprzedać, ale za jaką cenę, tego nie wiadomo.

Co do samej oceny projektu, jego CEO to Luke Ozimski, człowiek, który zajmuje się marketingiem internetowym, jest między innymi promotorem Futurenet, stąd pewnie znajomość z Żukiewiczem:

Czy ta osoba ma wystarczające kompetencje do osiągnięcia swoich założeń? Trudno ocenić, tym bardziej, że w zakładce TEAM jest prawie pusto. 

Nie chcę robić kryptoreklamy, ale gdybym miał 50,000 euro albo i więcej to jest znacznie bardziej pewny i realny biznes, niż Coin Casso, bardziej zaawansowany technologicznie, wyprzedzający o krok milowy to co się teraz dzieje w technologii kryptowalut i mogący przynieść krocie, podobnie jak Binance. Niestety, publicznie nie mogę podać szczegółów, finansowanie tego projektu z gotową już infrastrukturą jest obecnie na etapie prywatnym (poszukiwanie inwestorów pośród rodziny i znajomych), a dopiero za jakiś czas osiągnie etap tokenizacji publicznej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wbiłem na pakiet za 1000 coinów zobaczymy co z tego będzie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry,

Zapraszamy zapoznać się z naszym projektem CoinCasso! Jest to projekt zarejestrowany i licencjonowany w Estonii. Nasze witryny to CoinCasso.io, CoinCasso.com i CoinCassoGroup.com.Nasza firma jest własnością pasjonatów kryptowalut i jest obsługiwana przez technologię blockchain. CoinCasso to w pełni licencjonowana firma z siedzibą w Unii Europejskiej, która oferuje wiele opcji do wprowadzenia technologii blockchain i usług wymiany. Naszą wizją jest stworzenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla platformy wymiany i platformy transakcyjnej, podłączonej do sieci bankomatów dla użytkowników. Produkt jest gotowy w pierwszej fazie. Celem firmy jest stworzenie społeczności, z którą podzielimy się 80% naszych zysków. 

Rdzenie projektu to:

 •   Platforma wymiany kryptowalut z profesjonalną stroną handlową i szybkim zakupem / sprzedażą.

 •  Światowa sieć bankomatów zintegrowana z naszą platformą do szybkich wpłat i wypłat.

 •  Aplikacja mobilna Wallet zintegrowana z platformą i zewnętrznymi usługami płatniczymi.

 •  Bramki płatnicze iintegracja strony internetowej za pośrednictwem interfejsu API.

 •  COINCASSO Pay-pierwsza wirtualna karta podłączona do mobilnych dostawców usług.

 •  COINCASSOCCXToken Benefits- Profitowy udział dla posiadaczy.

  więcej informacji na naszych stronach oraz serwisach społecznośćiowych:

  https://coincasso.io 
  https://www.coincasso.com 

https://www.facebook.com/coincasso/

https://twitter.com/CoinCasso

https://www.linkedin.com/company/18877077/admin/

https://www.instagram.com

Pozdrawiam!

 

0.jpg

Edited by CoinCassoOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może trzeba było wybrać trochę innych promotorów, którzy nie kończą każdego wyrazu na słowo k... czy ch.. to i może projekt byłby traktowany poważniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie śledzę tego projektu ale jak widzę takich "promotorów" i retoryki to mi się cofa 

 

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie przez dobór promotorów ten projekt ma praktycznie zerowe zainteresowanie na forum. Nawet więc jeśli jest on obiecujący, to dobrana strategia marketingowa zniechęca. Ale mimo wszystko kibicuję, choć trochę z boku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

póki co jak widze sprzedaz - sprzedaz - promotorzy...  handlu tam nie ma

dzis przegladamem ceny i porównywałem z innymi giełdami... potem sie dowiedziałem, ze to dopiero sie buduje. Moze wroce jak beda zlecenia bo poki co nie ma z kim handlowac a tokenami nie jestem zainteresowany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrót jest najważniejszy, bo bez niego tokeny będą miały wartość tylko nabywczą - wydatki. Z czego ma cena rosnąć? A projekt już miał trochę czasu na to, żeby wskoczyć chociaż do pierwszej 500tki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/13/2018 at 4:41 PM, Egzekutor said:

Może trzeba było wybrać trochę innych promotorów, którzy nie kończą każdego wyrazu na słowo k... czy ch.. to i może projekt byłby traktowany poważniej.

Jednym z aspektów, który wg naszych domysłów mógł spowodować, że zostaliśmy "zaszufladkowani" do działu scam jest fakt, że jedne z pierwszych osób, które zaczęły głośno "ewangelizować" na temat naszego projektu osoby powiązane poprzednio ze scamami i projektami, które nie do końca miały czyste intencje. Osoby, które utożsamiały się ze scamem czy też MLMem, co też rzekomo nas stawia w takim świetle.

Zaczynaliśmy ogłaszać projekt w bardzo wąskim i prywatnym gronie, aż ktoś z osób nam nieznanych wpadł na pomysł by uderzyć z informacją do Youtuberów i po prostu wcześniej wyszła informacja od nich, aniżeli od nas. My zwyczajnie nie zdążyliśmy pomimo wszelkich starań i pracy po godzinach, aby zaktualizować stronę o wszystkie potrzebne informacje. Jeśli chodzi o w/w osoby, które zakupiły u nas tokeny i partycypują tym samym w projekcie, niestety nie mamy wpływu by komuś coś zabronić, nie możemy też przecież osądzać, czy zakazywać uczestniczenia w naszym projekcie. Przecież nie zabronimy komuś ich kupna, reklamowania nas czy tworzenia własnych grup, np. na Facebook’u lub na Telegramie.

Równie dobrze wiele z tych osób, które wcześniej były powiązane wspierają i reklamują BitBay czy też inne projekty, które są w czołówce naszej branży blockchain. Idąc tym tokiem, czy to oznacza, że giełda P. Sylwestra jest również scamem? Absolutnie nie, my też kibicujemy BitBay'owi!

W związku z tym oficjalnie dementujemy, że nie mamy bezpośredniej umowy czy wpółpracy z tymi osobami, są to po prostu użytkownicy partycypujący w projekcie, jak w każdym innym. Proszę jednak pamiętać, że udało nam się zbudować społeczność około 5000 osób w zaledwie 3 miesiące, społeczność z wielu miejsc na świecie. Dokładamy wszelkich starań aby przekaz od tych osób był fair i zgodny z naszą wizją i filozofią firmy, a przede wszsytkim zgodnym z prawem.

Nawet jeśli ktoś określa się mianem bycia w “zespole” CoinCasso, to proszę wiedzieć, że jedyne osoby, które bezpośrednio są związane z rozwojem projektu, to te znajdujące się na stronie coincassogroup.com - zawiera ona wszelkie informacje o nas samych, o działaniach odnoszących się zarówno do tokenów CCX czy też naszej giełdy, a także prowadzimy tam blog, na którym poruszamy tematy zarówno edukacyjne, jak również te informujące o wydarzeniach ze świata kryptowalut i technologii blockchain.

Naszą ideą jest dzielenie się wolnością finansową z innymi, niezależnie czy mówimy tu o samych usługach, czy chociażby o wiedzy,
która często bywa ważniejsza, bo przecież bez samej świadomości o tym, czym są kryptowaluty, nie uzyskamy prawdziwej wolności.

Jesteśmy całkowicie za zdecentralizowanymi projektami, chociaż zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Każdy projekt, który przynosi jakąkolwiek dodatnią wartość użytkownikom na całym świecie, zaczynał z jakiegoś punktu A. Jak wspomniałem wcześniej, sami również kibicujemy innym polskim projektom, które działają w krypto, gdyż każdy z nich dokłada jakąś cegiełkę do rozwoju naszej branży lub też przeciera szlaki innym.

Wiemy, jednak że jeszcze sporo pracy przed nami, aczkolwiek wierzymy, że nasza ciężka praca przyniesie już niebawem pierwsze owoce dla ludzi. Bo przecież, gdyby nie oni, to nasz projekt dalej stałby w miejscu.

 

Mamy nadzieję, że powyższy mail pokaże, że poważnie podchodzimy do tego wszystkiego i nie idziemy “w ciemno” do przodu, bez
jakiegokolwiek planu czy też wizji. A także przede wszystkim zrzucimy z nas łatkę, która przylgnęła do nas w naszym kraju.

Wierzymy, że stary model biznesnesowy na zasadach tworzenia gigantycznych firm opartych na społecznościach to model, w którym po dołożeniu "sharingu" oraz rozwiązań tokenowych i blockchainowych pozwalą w sposób transparenty, społeczności/użytkownikom partycypować w całym projekcie od developmentu, a także w przyszłych zyskach firmy. Nasza firma jest całkowicie przejrzysta, pro-decentralizacyjna i pro-demokratyczna, nie możemy i nie chcemy dyskryminować nikogo, dokładamy wszelkich starań by przekaz przez użytkowników był jak najbliższy opisanych i przedstawionych faktów.

BTW. Chcielibyśmy założyć oficjalny wątek w dziale giełdy kryptowalut, ale nie mamy takiej możliwości. Czym to jest spowodowane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minut temu, CoinCassoOfficial napisał:

zostaliśmy "zaszufladkowani" do działu scam

Jedyną osobą, która używa słowa scam w tym temacie jesteś Ty. Mamy oddzielny dział dla scamów, i CoinCasso w nim nie jest. 

 

Godzinę temu, CoinCassoOfficial napisał:

Zaczynaliśmy ogłaszać projekt w bardzo wąskim i prywatnym gronie, aż ktoś z osób nam nieznanych

Z tego co pamiętam, te osoby przedstawiły projekt po prywatnych rozmowach z jednym ze współzałożycieli CoinCasso, więc tak do końca nieznani nie byli.Jeśli jednak ktos by przedstawiał mój projekt w sposób wulgarny, to bym zwyczajnie zażądał zaprzestania takich praktyk albo zawiesiłbym konto partnerskie takiej osoby. 

 

Godzinę temu, CoinCassoOfficial napisał:

Jak wspomniałem wcześniej, sami również kibicujemy innym polskim projektom, które działają w krypto, gdyż każdy z nich dokłada jakąś cegiełkę do rozwoju naszej branży lub też przeciera szlaki innym.

Myślałem, że CoinCasso to projekt estoński :) Ja również kibicuję, szczególnie, że nasz rynek nie jest łatwy dla wszelkiej aktywności związanej z kryptowalutami.

 

Godzinę temu, CoinCassoOfficial napisał:

BTW. Chcielibyśmy założyć oficjalny wątek w dziale giełdy kryptowalut, ale nie mamy takiej możliwości. Czym to jest spowodowane?

Proszę sprawy formalne poruszać kanałami przeznaczonymi do tego i nie robić offtopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)
2 hours ago, Egzekutor said:

Myślałem, że CoinCasso to projekt estoński :) Ja również kibicuję, szczególnie, że nasz rynek nie jest łatwy dla wszelkiej aktywności związanej z kryptowalutami.

 

Fakt, posiadamy estońską licencję, aczkolwiek trudno jednak nam uciec od tego, że jesteśmy polskim projektem, z międzynarodową załogą, aczkolwiek w większości z Polakami na pokładzie :) 

Edited by CoinCassoOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.×