Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jest to gra, w trakcie beta ( działa od 2 - 3 miesięcy ).
Jest to gra podobna do My profit land czy market glory

Energia - Jest nam potrzebna aby pracować 
Reputacja - Im więcej pracujemy tym więcej jej mamy.
Heist XP , Work XP - Doświadczenia otrzymywane za robotę gdy zbierzemy powyżej 500 będziemy potrzebować min 20 Energi żeby pracować poniżej nie potrzeba jej wcale 
Intelect - Nasza wiedza.

Aby rozpocząć rozgrywke wchodzimy w tą zakładkę Markets.
Tam wchodzimy w kategorie Workplace i wybieramy najlepszą ofertę na czas 7 dni 

Następnie przechodzimy w zakładkę Activities i klikamy " Begin work " 
Od tego momentu pracujemy. 

Każdego dnia możemy pracować max. 3 razy. Po 9 razach otrzymamy bonus.( pracować można 5 razy dziennie ale nie zalicza się do bonusu za pracę)
( Zalecam przed 9 pracą kupić mleko bo wtedy będziesz miał więcej energii i otrzymasz większy bonus pracy a płatność za wykonywaną prace zależy od energii)

Zalecam przeczytać dokumentację strony aby dowiedzieć się więcej na temat gry bądź napisać post to postaram się odpisać jak najszybciej 

środki wpłaty :

Można wpłacać pieniądze poprzez przelew bankowy , paypall i kryptowaluty.
Odnośnie wypłat, strona wypłaca w euro na paypal, konto bankowe i kryptowaluty. 

Bonusowa wypłata w moim przypadku była ogromna! Warto przed kliknięciem 9 pracy (ostatniej przed bonusem, zjeść ser i wypić mleko aby dostać większy bonus zależy on od Energi i Work EXP)
Na początku po 3 dniach bonus wynosi około 1/1,5 tys potem jak wypijemy mleko to ja dostałem już 2,400tys  a kolejne to już powyżej 4tys gdy kupimy ser i mleko co daję prawie  euro za 3 dni pracy po 3 

Oczywiście jest o wiele więcej możliwości zarobku ale na początku jak kto chce bez inwestycji warto pracować a po 6/9 dniach już można myśleć nad kolejnymi formami 

Reflink : https://www.heistcity.net/signup.php?master=korlim

Zwykły Link : https://www.heistcity.net

Edytowane przez korlim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ktoś potrzebuję pomocy jak postępować na poczatku i co warto kupić to zapraszam śmiało na priv :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po ostatnio wprowadzonych zmianach z SCAVENGING ni wypadają już pieniądze a metale do craftowania które można sprzedawać na czarnym rynku. koszt itemów potrzebnych do scavenging`u został obniżony z 5/6 tys do 1tys i potrzebna energia z 60% do 30%.

Teraz więcej Expa dostajemy za pracę z 1,5 do 2 czyli max dziennie 8 WEXP. Jeżeli ktoś chcę wpłacić pieniądze, Wypłacić czy brać pożyczkę proszę pisać to wyjaśnię jak to działa w przypadku tej gry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, czy tej grze walki są obligatoryjne? tzn. czy moze zdarzyc sie taka sytuacja, ze pod moja nieobecnosc online, ktos tam zaatakuje moje imperium i wszystko strace? 

Czy jest mozliwosc zaiwnestowania w gre jakiejs sumy zeby szybciej sie rozbudowac?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, bufi napisał:

Witam, czy tej grze walki są obligatoryjne? tzn. czy moze zdarzyc sie taka sytuacja, ze pod moja nieobecnosc online, ktos tam zaatakuje moje imperium i wszystko strace? 

Czy jest mozliwosc zaiwnestowania w gre jakiejs sumy zeby szybciej sie rozbudowac?

to jest gra na podobnej zasadzie jak market glory czy my profit land zakładamy firmę możemy napadać na miasto itp ale nie ma możliwości napadania na graczy i ich obrabowania więc gdybyś nie był online to nie ma możliwości utraty dobytku a z inwestycją to najbardziej warto w firmę lub naukę a potem organizację ogólnie wchodzi ogromna zmiana parę dodatkowych możliwości i dość szybko i często gra się rozwija i coś dochodzi nowego 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś dziwnego jest z rejestracja, podałem dwa prawidlowe maile i mi pisza, że 'invalid email'. Nie mozna sie zarejestrowac.

Ok, gracz na gracza napadac nie moze, ale czy komputer na gracza napada?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, bufi napisał:

Coś dziwnego jest z rejestracja, podałem dwa prawidlowe maile i mi pisza, że 'invalid email'. Nie mozna sie zarejestrowac.

Ok, gracz na gracza napadac nie moze, ale czy komputer na gracza napada?

nie i zapraszam tutaj https://discordapp.com/invite/bd3eaph napisać do supportu bo kolega też miał ten problem z emailem ale w ciągu chwili został rozwiązany  wystarczy wejść w zakładkę tech support

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podnieśli work bonus do 30 000 z 20 000  :) oraz dodali moduł z łowienie ryb, górnictwo zmiana scavengingu oraz gotowanie więcej informacji na ten temat jak i gry znajduję się w zakładce documentation w razie pytań postaram sie odpowiedzieć jak tylko będę umiał

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta