Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Coinpot multiplayer oszukuje i to grubo....ostatnio grałem i trafialem dobre liczby i bylo jak trzeba a za kilka chwil dosłownie nadal wpadaly dobre liczby ale z konta odejmowalo tokeny i to bardzo szybko,straciłem 9600 tokenow w dosłownie 3 minuty.Kontaktu z suportem nie ma żadnego,ostrzegam przed Coinpit multiplayer!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Kryptokox

   Program: Tradenance
   Zwrot: do 2.75% dziennie od Pon do Piątku. 
   Wypłaty: W FAQ jest że zazwyczaj instant, ale na forach piszą, że manualnie od Pon do Pt.
   Data startu: 28/05/2019

   Mój komentarz: 
   No i mamy kolejny fajny programik z serii daj pieniążka to Ci potraduje. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Zelandii - firma twierdzi, że posiadają również biura w Europie oraz Azji. W praktyce pewnie jak zwykle daleko temu do prawdy ale widzę w tym projekcie potencjał zarobkowy więc wchodzę. Na początek 300$, zobaczymy jak wypłaty itd. potem dołożymy.Mamy fajny procent dziennych naliczeń do 2.75% jednak w praktyce jest to nieco mniej. Pierwsze nalcizenie miałem 2.61% także całkiem spoko Do tego dochodzi nam binarka więc jest spoko opcja na rozbudowę drużyny oraz prowizje bezpośrednie. Projekt nowy, ładne i schludnie zrobiony. Jak dla mnie fajny programik na mid term. Adminów projektu nie sprawdzałem, ale wiadomo jak to jest  

   Informacje o domenie: http://whois.domaintools.com/tradenance.co
   CEO/CO-Founder - KENDREW GREG & MADELEINE MADIXON
   Technical Head - Hugo Charles
   Investing Partner - GEORGIA DOMINIC
    

   Pakiety inwestycyjne : 
   100$ ,300$ ,500$ ,1000$, 3000$, 5000$, 10.000$, 20.000$, 30.000$, 40.000$, 50.000$ i 100.000$ !
   Każdy pakiet daje nam punkty do binarki - 100$ - 10 ptk, 300$ - 30 pkt itd. (1 ptk to 1$ dla nas)
   Pierwsze naliczenia po 24h na naszym koncie w dni robocze. 
   Maksymalnie 500% - liczą się na to również wszystkie Bonusy. Czyli.. inwestujemy 100$ i maksymalnie możemy na tym pakiecie wyrobić 500$ - liczą się wszystkie bonusy (bezpośrednio, binarnie itp)
   Wpłaty i wypłaty : 
   Min. plan to 100$ (Płatność TYLKO w BTC) 
   Wypłata również w BTC od 50$ (fee 5%)
   Zarobki : 
   Zarabiamy do 2.75% dziennie przez 220 dni roboczych. 
   Od inwestycji za 5000$ otrzymujemy również 1 GPS. 
   GPS - Global Profit Share (takie udziały w globalnym zysku) - wypłacane zawsze w poniedziałki. Otrzymujemy 1% od tygodniowego obortu firmy. 1 GPS to 1000$.
   Prowizje (bezpośrednie) : 
   100$ - 3000$ - 7%
   5.000$ - 40.000$ - 8%
   50.000$ - 100.000$ - 9%
   System Binarny : 
   Otrzymujemy również 10% ze słabszej nogi. 1 PTK to 1 USD dla nas. 

   Jestem w lewej nodze mojego upline. Będę budował prawą nogę, także po założeniu konta proponuje założyć sobie jeszcze dwa dodatkowe konta pod siebie i na konto na lewej nodze wpłacić kwotę minimalną a następnie budować osobie nogę lewą, żebyście mieli coś z moich osób które będą wam spadać na prawo. Przykład: Robicie konto główne na 500$ i na lewą i prawą nogę konto, ale wpłacacie tylko na lewą 100$ i macie kwalifikacje do binarki.
   Pozostały Bonus : 
   W zależoności od zdobytej rangi otrzymujemy dodatkowe 2% od zarobków naszych partnerów. 

   REJESTRACJA
   https://trader.tradenance.co/signup/KRYPTOKOX
   Po rejestracji wchodzimy w Financial -> Deposit a po wpłynięciu kasy wchodzimy w TRADER PLANS i kupujemy pakiet. Niestety przy aktywacji naliczają jakieś 10$ głupiej opłaty więc trzeba mieć to na uwadze i wpłacać 10$ więcej niż cena pakietu.

   Programy tego typu opierają się zazwyczaj o schemat ponziego. Powyższe informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestuj tyle ile możesz stracić.
  • By Kryptokox
    
   Program: BITRADING 888
   Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
   Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
   Data startu: 05/04/2019

   Mój komentarz:
   Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

   Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.
    
    
   Czym firma się zajmuje?
    W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni  Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.
    
   Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień) Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$ Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300% Profit z bezpośredniego polecania to 5% Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników  
   Ciekawostki: Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę. Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300% Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $ Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.
      
   Rejestracja:
   1. Wchodzimy tutaj: https://dashboard.bitrading888.com/register/Rt0WyfS6H   2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.   3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz.    4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.  
    
    
   Dowód wpłaty:

    
    
   Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:
    
            

   Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.
  • By pepperoniss
   Zgłaszam podejrzenie oszustwa na forum w temacie CloudToken przez @marcinpomagax
   Stan faktyczny:
   W sygnaturze @marcinpomagax oferuje niedozwolony Regulaminem refback. 

   Nie o to, w zasadzie drobne przewinienie chodzi. 
   Sygnatura linkuje do facbookowej grupu Łowców Profiti (LINK) na której po użyciu kodu 4819745835 nachalnie oferowane są zyski o 50% wyższe w teame twórcy grupy.


   Strona grupy linkuje do filmów na YouTube Łowców Profitów
   Tam zaś autor od wczoraj (11 maja 2017 r.) oferuje już zarobki o 75%.

   Z kolei linki pod filmem prowadzą do fanpaga Łowaców Profitu (LINK), na której ta "oferta" jest powtarzana

    
   Wsystkie te strony łączy jeden i ten sam kod promocyjny 4819745835.
   W mojej ocenie nie ma wątplenia powyższe dowodzi, że @marcinpomagax oraz kontrolujący ww. strony facbookowe i youtube to jedna i ta sama osoba.
   Zarzut:
   Kol. @marcinpomagax zarzucam, że w celu pozyskania poleconych oferuje im profity, których nigdy nie dostaną albowiem admini projektu nie udzielili Jemu i Jego zespołowi żadnych dodatkowych profitów, w szczegóności Jego zespołowi nie będą naliczane zwiększone o 50% lub 75% naliczenia.
   Zarzucam Mu, że w celu oszukania forumowiczów zamieścił sygaturę o cytowanej wyżej treści odsyłającą do nieprawdziwej oferty.
   Kolokwialnie rzecz ujmując zarzucam Mu, że nie tyle jest Łowcą Profitów co Łowcą Jeleni.
    
   Uzasadnienie:
   Oferowanie nieistniejących bonusów/profitów w zamian za rejestrację do własnej struktury jest dość popularnym acz prymitywnym sposobem na pozyskanie nieświadomych poleconych. Najczęściej - jak np. przyt polecaniu Revolut - jego skutki są ograniczone i sprowadzają się wyłącznie do uzyskania przez polecającego prowizji przez nieuczciwego "sponsora", której najprawdpopodobniej nie uzyskałby polecając usługę/projekt rzetelnie.
   W przypadku CloudToken zagrożenie jest znacznie większe albowiem naraża potencjalną ofiarę na znaczne szkody. Oferowanie większych o 50% lub 75% naliczeń - i to na stałe - może skłonić potencjalnego uczestnika do podjęcia ryzyka, którego by nie podjął przy ofercie standardowej. Przy naliczeniach standardowych deklarowany profit miesięczny wynosi 9%, zaś przy maksymalnej ofercie @marcinpomagax maksymalny profit wynosi aż 21% miesięcznie. 
   Co więcej potencjalna ofiara o fakcie wprowadzenia w błąd dowie się dopiero po przeniesieniu zainwestowanych środków do bota. Gdy się zorientuje, że naliczenia są standardowe projekt będzie mogła opuścić z 10% stratą. Co też istotne konta @marcinpomagax, Łowców Profitów na fb i yt są całkowcie anonimowe. 
   W żaden sposób tego zagrożenia nie niweluje oferowany refbeck (25$ - 30$) ani ekstrapolacja wzrostu kursu Plus Tokena na CloudTokena.
   Mojej uwadze nie umknęło to, że admini ponziaków (a także legitnych  firm) czasami oferują niektórym promotorą extra warunki. Niemniej żadne okoliczności nie przemawiają za tym, by taka oferta mogła być złozona @marcinpomagax.
   Już dlatego, że kłóciłoby się to z legendą CloudTokena sprawiedliwie dzielącego zyski, już to dlatego, że @marcinpomagax nie wykazuje odpowiedniego potencjału by taką ofertę mógł otrzymać gdyż takie są raczej zarezerwowane bądź dla znanych promotorów, bądź dla osób z dużymi listami mailingowymi.
   @marcinpomagax z facbookową grupą ze 114 osobami i mikroskopijną oglądalnością filmików do takich promotorów, w mojej ocenie nie należy.
    
   Oczekiwane rozstrzygnięcie:
   Mimo iż uważam, że przewinienie @marcinpomagax jest dużego kalibru najbardziej oczekwiałbym od Niego przyznania się i usunięcia inkryminowanych tekstów także poza forum. 
   Gdyby tak się stało to jako karę proponowałbym udzielenie @marcinpomagax zakazu publikowania sygnatur przez 30 dni.
   W przeciwnym raziw wnioskuję o bana.
    
   PS. Screeny załączyłem by Administrator mógł orstrzygnąć skargę w przypadku gdyby np. kolega @marcinpomagax w odruchu skruchy zdecydował się usunąć inkryminowane teksty i grupy.
  • By asen
   Multikraniki, można zbierać co 15 minut monety w sześciu walutach
   Bitcore - B3coin - Bitcoin - Dogecoin - Peercoin - Primecoin - Litecoin

   Klikamy zakładkę Faucels (lewe menu) i można kliknąć każdy link:  Ready to claim
   Captha jest tekstowa a nie obrazkowa, co uważam za dużo lepszą opcję
   Po kliknięciu w kilku walutach dostępne jest: NO TIMER BONUS CLAIM
   Ta opcja jest dłuższa  i trzeba się wpatrywać, gdzie captha, gdzie claim
   ale nalicza jak należy
   Można grać DICE - dostępny osobno do każdej waluty
   Dostępny jest WebMiner do kopania na precesorze
   Jest też OffersWall - nigdy nie korzystałem w żadnym programie
   (albo inaczej w żadnym programie nie zarobiłem ani centa)
   REFERRAL PROGRAM - 15%

   http://coinpot.win/ref/59615
   Czysty link: http://coinpot.win 

   -----------------
    
   Wypłaty
   (tym się można zająć później, nic się nie zmarnuje):
   W zakładce Wallets (prawy górny róg) ustawiamy swoje adresy dla każdej waluty
   Ja mam takie same jak mam ustawione w Faucethub
   Jak zdobyć adresy dla poszczególnych walut polecam aplikację Coinomi
   Gdyby ktoś miał trudności z obsługą, to proszę o kontakt na priv, to pomogę

   Wypłaty są dokonywane na portfel: Faucethub
   [---]
   Czysty link: http://faucethub.io 
  • By pavixion
   Witam serdecznie napisałem w temacie Pay Trade ale raczej mało prawdopodobne by ktoś tam się wypowiedział. Z racji ,ze na pewno będzie o tym głośno uznałem aby napisać nowy  wątek. 
    
    
    
     mój  przyjaciel otrzymał wezwanie do ABW na przesłuchanie   i nie ukrywam ,ze jestem bardzo zaniepokojony tą sprawą. Stawiennictwo ma obowiązkowe.. Zasięgałem swoich danych kontaktów i widzę ,ze jest to sprawa  bardzo poważna i wytransferowali ponad 50 milionów zł. Ktoś coś więcej powie na ten temat ?  Ciekawi mnie też co z liderami czy szykują im się zarzuty prawne za "naganianie" ?  Wiem jedno ,że kolejne osoby też będą wzywane.
      


×