Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

krolik14p

SweatCoin zarabiaj na chodzeniu

Recommended Posts

Witam ,

Ostatnio na facebooku wpadło mi w oczy coś co najmniej dziwnego. Mianowicie jest to sweatcoin, aplikacja która ma teoretycznie płacić ludziom za chodzenie. Według tego co mówiono mi to po instalacji aplikacji wystarczy mieć włączony dostęp do internetu i GPS w telefonie a można otrzymywać pieniądze za pokonywany przez nas dystans.  Szczerze to zastanawiałem się nad instalacją tego cuda, ale po dłuższych przemyśleniach jednak nie jestem pewien bo :

Pierwsze pytanie które się nasuwa widząc coś takiego to jak zarabiają twórcy takiej aplikacji  ? Czy może aplikacja tak naprawdę wykrada jakieś dane z telefonu i później jakoś nimi handluje ? Czy może jest to coś w rodzaju koparki wykorzystującej moc obliczeniową telefonu. Z drugiej strony nasuwają się wątpliwości co do tego że moc telefonów jest na tyle mocna że dałoby się jakieś coiny nimi kopać. Czy może w jakiś inny sposób ? Sam nie ściągnąłem aplikacji głównie ze względu na moje wątpliwości co do sposobu zarabiania jej twórcy, jak i również brak możliwości przeczytania regulaminu , jak i polityki prywatności,  pomimo że podobno po instalacji aplikacji trzeba podać wrażliwe dane tzn. imię, nazwisko, nr tel , adres e-mail. Post piszę właściwie w celu uzyskania różnych punktów widzenia osób bardziej doświadczonych niż ja w tych sprawach. Z tego co widzę na tym forum jest ich masa, dlatego chciałbym poznać wasz punkt widzenia w związku z tą aplikacją. 

Nie wiedziałem za bardzo w którym dziale umieścić temat tak więc jeśli jest w złym dziale to z góry przepraszam i prosiłbym o przeniesienie go do odpowiedniego. :)

Edited by krolik14p