Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
drzewko

Incentive Q - Initiativeq.com

Recommended Posts

Initiative Q

Nowy system płatności

nie oparty na krypto (choć mają tokeny jak się poszuka: token 1 token 2 )

Twarzą i twórcą systemu jest Saar Wilf, pan co to stworzyl i sprzedał PayPalowi FraudSciences oraz mniej rozpoznawalny  Lawrence H. White.

Nic nie trzeba kupować, system jest obecnie na etapie tworzenia społeczności (jeśli nie stworzy odpowiednio dużej, puf, nic nie będzie, ale poza imieniem, nazwiskiem i mailem nic się nie traci).

 

Twórcy jawnie twierdzą, może nie wyjść, a nawet jak wyjdzie, to wartość otrzymanych Q teraz będzie można najwcześniej 'skeszować' za kilka lat (warunkiem jest odpowiedni obrót/community).

Dodatkowo otrzymane Q będą dopuszczane do obrotu stopniowo, aby nie zdewaluować wartości (docelowo ma to oscylować w okolicach 1:1 Q:USD).

Założenia wydają się realne, 'szczere', szczególnie, że nie zbierają żadnej kasy (bo jak im wyjdzie, to będą jej mieli wystarczająco).

I teraz clou, największa 'wada' jak i powód umieszczenia tutaj : społeczność jest budowana na zasadzie hmm piramidalnych poleceń. 

Za potwierdzoną rejestrację obecnie dostaje się 3688 Q. Dodatkowo można zaprosić 5 osób i za każdą dostaje się 2950 Q. Potem jest pula 10 zaproszeń.

Z czasem, im więcej ludzi będzie zarejestrowanych, te wartości mogą spadać.

Link  https://initiativeq.com 

 

Edited by Polon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Polon
   Jeżeli pomysł ministerstwa finansów się ziści, to na wzór rejestru zakazanych bukmacherów, powstanie rejestr zakazanych programów inwestycyjnych. Strony takich programów będą blokowane przez operatorów telekomunikacyjnych. Wówczas jak podejrzewam, inwestowanie w takim programie może być podwójnie ryzykowne. Podstawowe ryzyko to oczywiście takie, że taki program może sam się zwinąć w dowolnym momencie z kasą użytkowników. A drugie ryzyko to takie, że nie znamy dnia ani godziny, kiedy taki program nagle zostanie dodany do rejestru stron niebezpiecznych i strona zostanie zablokowana przez operatora telekomunikacyjnego. Jeśli ktoś przed taką blokadą by zainwestował, to wyciągnięcie kasy bez normalnego dostępu do strony może być co najmniej utrudnione. No cóż, jak widać, "dobra zmiana" nie próżnuje i wie lepiej co jest dobre dla obywatela. 
   Ciekawe co w takiej sytuacji zrobią polscy naganiacze jeśli jakiś "super program" do którego naganiają zostanie zablokowany   
   https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rejestr-niebezpiecznych-stron-www-knf-z-urzedu-zablokuje,2586730,4141
  • By xaos
   Hey, nowa piramida ETH Dividends na smart kontrakcie, nie da sie oszukac i nic ukrasc.
   Whitepaper https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3161248
   Smart kontrakt jest skolonowany z innej piramidy ktora dziala dlugi czas.
   Kupujemy ETX i kazdy zakup zwieksza cene kupna. Kazdy kupiony token o 0.2%
   Kazdy sprzedany token EPX zmniejsza cene sprzedazy o 0.2%
    
   Do tego kontrakt placi dywidendy 10% od kazdego buy/sell
    
   Wszystko wyjasnione na stronie.
    
   Dodatkowo dopiero powstala wiec szansa zeby byc na dole piramidy
    
    
   https://ethdividends.com
    
    
    
    

  • By pepperoniss
   Annex.World
   Bot na Telegramie
    
   Świeżutki, bo czterodniowy, bocik ponziakowy na Telegramie z dość wyważonymi planami...
    
    
   Plany taryfowe
    
   Plany uzależnione są od wielkości depozytu i wyglądają następująco
    
   3,3% przez 60 dni (ROI 198%) dla depozytów od 5$ do 199$
   3,6% przez 60 dni (ROI 216%) dla depozytów od 200$ do 399$
   4,0% przez 60 dni (ROI 240%) dla depozytów od 400$ do 699$
   4,5% przez 64 dni (ROI 288%) dla depozytów od 700$ do 999$
   5,0% przez 65 dni (ROI 325%) dla depozytów od 1000$ do 1499$
   5,0% przez 66 dni (ROI 363%) dla depozytów od 1500$ do 100000$
    
   Procesory
    
   Bitcoin, PerfectMoney, AdvCash, Payeer
    
   Minimum do wypłaty 0,10$.
    
    
   Prowizje za polecenie trzypoziomowe, rosną wraz z sumą depozytu poleconych.
   Zaczynają się od 5%...
    
    
   Link do rejestracji
   Link do bota na Telegramie
    
    
   Depozyt 250$ - LINK
    
    
  • By pepperoniss
   @Clary

   Kolejny w mojej kolekcji ponziak oparty na Telegramie.
    
   Bocik wystartował dzisiaj. Tym razem nalicza co godzinę i ma tylko jeden plan inwestycyjny
    
    
   13,333% dziennie przez 15 dni
    
    
   Minimalna inwestycja to 0,01 BTC a minimalna wypłata to 0,005 BTC
   Wypłaty i wpłaty realizowane są automatycznie...
    
   Link do rejestracji
   Moja inwestycja 0,50 BTC
    
  • By pepperoniss
   Money-Monitor online status:
    
   Control Finance Starannie przygotowany projekt na licencjonowanym skrypcie Golden Coders.Legenda programu opiera się na zarabianiu na handlu kryptowalutami, oczywiście nie należy do niej przywiązywać większej wagi i traktować jak każdy inny hyip.W mojej ocenie - dobrze rokujący...  Plany inwestycyjne W zasadzie jest jeden, progresywny plan inwestycyjny...Im więcej zainwestujemy tym większe dzienne naliczenie otrzymamy... inwestycja 15$ - 299$ - 0,8% dziennie, codziennie, dożywotnio...inwestycja 300$ - 999$ - 1,1% dziennie, codziennie, dożywotnio...inwestycja 1000$ - 4499$ - 1,25% dziennie, codziennie, dożywotnio...inwestycja 4500$ - 9999$ - 1,4% dziennie, codziennie, dożywotnio...inwestycja od 10000$ - 1,5% dziennie, codziennie, dożywotnio... W każdej chwili można do planu dopłacić przechodząc do wyższego naliczenia.Dostępna jest też opcja automatycznej reinwestycji. Wypłaty możliwe już od 1$ - beż żadnych opłat.Co ciekawe możemy wypłacać w innej walucie niż tej, w której dokonaliśmy depozytu.Dostępny jest bowiem kantorek wymiany walut. Wymiana następuje bez żadnej prowizji ale pewnie trzeba będzie obserwować kurs wymiany.Wypłaty dokonywane manulanie do 12 godzin.Prowizje za polecenie:Przy własnym depozycie do 300$ -  5% / 5% / 3% / 1% / 1%Przy własnym depozycie do 300$ do 1000$ -  10% / 5% / 3% / 1% / 1%Przy własnym depozycie pow. 1000$ -  15% / 5% / 3% / 1% / 1% 
   Link do rejestracji

    

   Mój depozyt 308$ (LINK) 
       Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Info od firmy. Jak zapewne wiecie wczoraj, ogłosiliśmy WIELKI Konkurs Poleceń o łącznej puli nagród 50 000 $. Otrzymaliśmy kilka e-maili z tym samym pytaniem. Zapytałeś, czy ten konkurs dotyczy tylko nowych poleconych, którzy zarejestrują się od 29.05 do 30.06 (włącznie), czy też dotyczy również wszystkich poleconych, które już masz w DailyCryptoRevenue Cóż, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje polecenia. Nie ma znaczenia, kiedy zarejestrowali się w naszym programie. Ważne jest, ile łącznie złożą między 29.05 a 30.06 (włącznie). Będziemy obliczać tylko „świeże depozyty” dokonane w tym okresie przy użyciu portfeli kryptograficznych (finansowanie zewnętrzne), więc depozyty dokonane przy użyciu środków z salda konta (reinwestycje) nie liczą się tutaj. To właściwie odpowiedź na twoje pytanie. Postanowiliśmy trochę „urozmaicić” ten weekend, więc oto kolejna świetna promocja: Każda osoba dokonująca depozytu Silver Plan przy użyciu Ethereum w sobotę i niedzielę (30.05 i 31.05) otrzyma 10% premii za każdy tego rodzaju depozyt. Co to znaczy? Cóż, depozyty Silver Plan wynoszą od 500 do 9999 USD. Każda osoba dokonująca tego rodzaju wpłaty Ethereum w ciągu najbliższych 48 godzin otrzyma od nas kolejny depozyt, który będzie równy 10% ich własnego depozytu. Na przykład, jeśli dokonasz takiego depozytu za 600 USD, wówczas dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 60 USD ETH, jeśli zrobisz to z 1000 USD, dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 100 USD itp. Tylko depozyty dokonane przy użyciu zewnętrznego funduszu (twoje portfele kryptowalutowe ETH) mogą brać udział w tej promocji. Możesz dokonać nieograniczonej liczby depozytów, które będą uczestniczyć w tej promocji, jednak muszą one zostać aktywowane w ciągu następnych 48 godzin, aby zakwalifikować się do bonusu. Znowu chodzi tylko o depozyty Silver Plan. Depozyty w innych planach nie będą się liczyć. Należy również pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w przypadku depozytów dokonanych przy użyciu Ethereum. Wszystkie depozyty bonusowe zostaną dodane do twoich kont w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.  
  • Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
   Dostęp do grupy:
   Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
   ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   ----
   Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
   Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
×