Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nazwa programu: North Mine Limited 

ece79040c90e512dmed.jpg

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
Akceptowane systemy płatności: BTC
Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0002 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 7.11.2018. Program daje 11% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek :) Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine etc generalnie w każdych jego projektach zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu  :) Za samą rejestracje mamy bonus 250GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt SSL(greenbar) od comodo . Program ref 6-3-1 (moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.05 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !

ec9a056e19353243med.jpg

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to lordzuk, pozwolisz, że dotrzymam towarzystwa z delikatnym balastem i się zobaczy ile ta łajba pociągnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@SBR witam na pokładzie :) własnie zleciłem pierwsza wypłatę , dam znać jak doleci :)   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@lordzuk mi dziś przyleciała w miarę przyzwoitym czasie ;) ale mogą być opóźnienia bo blockchain ma zatory.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie wpadła na portfel :) dowód==> TU

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wskoczyłem za drobne :) jutro da, znać co i jak :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj wrzucone 0.83 btc. Dzisiaj pierwsza wypłata w portfelu. Pół godziny pending 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

30 min pending 

Ale wyplata w porftelu ;)

Edytowane przez Klaud3k
:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie pending od 12:50 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie u mnie wyszła, ale na Coindealu wisi jako oczekująca od paru godzin. Na blockchainie znów ponad 2 tys niezatwierdzonych transakcji. Moja też tam jest jako nie zatwierdzona

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłaty są maulane do 24 h czyli admin ma tyle czasu aby puścić transakcje natomiast kwestia potwierdzenia transakcji to już inna sprawa ( BTC jeb**o jak dzik w paśnik,  wsparcia popadały, szykuje się niezła panika =młyn na blockchainie :D )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: SkyRefound

Minimum inwestycyjne: 20$
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, AdvCash, BitCoin, Ethereum.
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 24h Perfect Money - $0.01, Payeer - $0.02, AdvCash - $0.10, BitCoin - 0.0004 BTC, Ethereum - 0.0012 ETH.
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam kolejny program w który zainwestowałem mianowicie Skyrefound. Wystartował 13.11.2018 został dodany do ISA , tam go znalazłem , obadałem i wszedłem   Program na moje spoko przygotowany , depozyty w krypto zostają w krypto a to dla mnie duży plus , na strat 3 monitory wiec promocja nie na wariata. Strona techniczna też w porządku wiec jest na pokładzie za 0.05 BTC (300$) i liczę iż da zarobić  Program ma jeden plan inwestycyjny , mianowicie 3% dziennie przez 50 dni co da nam w teorii 150% ROI ale jak będzie w praktyce wyjdzie w praniu   Program ref 5% . To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym !!!

• Przez lordzuk
      Nazwa Programu:Alfa Trade Global LTD

Plany inwestycyjne: na obrazku poniżej 
      Minimum inwestycyjne: 5$
      Akceptowane systemy płatności: BTC,  ETH , LTC , PM, PAYEER, DASH
      Wypłaty (manualne/aut.):Automatyczne( dni robocze)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : A wie mamy kolejnego ciekawego pozniaczka . Alfa Trade Global LTD wystartował 9.11.2018 a dlaczego on taki ciekawy ? A już mówię  W programie nie ma klasycznej  rejestracji , jest on w pełni zautomatyzowany , mianowicie składamy depozyt i w zasadzie możemy zapomnieć o programie, gdyż wypłaty są automatyczne na wskazany przez nas adres podczas składana depozytu . Posiada unikatowy skrypt i  desing jest spoko, Co mnie skłoniło do wejścia? Mam podejrzenia iż program admina fatfounds i ak47.capital a tam zarobiłem i  próbuje tu  ( był jeszcze coinninja ale to jednak był copycat, zresztą sam się nabrałem i starciem 0.05 BTC... )  Depozyty w kyrpto są dodawane ręcznie przez admina po potwierdzeniu transakcji  , natomiast ja dostałem  info o dodaniu depozytu  na meila po około 30 min więc w miarę szybko. Liczę na program wiec załadowałem sie w plan 4% przez 50 dni za 0.065 BTC . Jeżeli chodzi o wypłaty automatyczne to zdaje sobie sprawę ze nie jest to do końca plus dla programu , natomiast opłaty transakcyjne na dzień dzisiejszy są bardzo małe wiec o ile admin zręcznie podejdzie do tematu to powinno być ok. Istniej też program ref 10% od depozytu poleconego. A i nie trzeba generować osobnych reflinków do każdego procesora , prowizje za polecanie dostajemy na ten posesor który podaliśmy, porostu coiny, $ są przewalutowanie na dany procesor. Jest to program wysokiego ryzyka czyli HYIP wiec istnieje ryzyko utraty kapitału !
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: bitunion

Minimum inwestycyjne: różne w zależności od planu
      Akceptowane systemy płatności:Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin and Dogecoin.
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne - Min $1 dla USD (Payeer ,Perfect Money) Krypto 0.001 BTC - 0.01 ETH - 0.005 BCH - 0.05 LTC - 1,000 DOGE
      Komentarz własny i szczegółowy opis programu A wiec mamy nowy/starty program a mianowicie jest to wybudzony sleeper , spał 478 dni wiec nawet dość  Wybudził się  bodajże wczoraj , w programie mamy nawet sporo planów od A1D do planów z naliczeniami dziennymi, wiec kto co tam lubi może sobie wybrać , ja wybrałem dzienny 9% przez 15 dni. Depozyty w krypto zostają w krypto dla mnie to plus  Generalnie po wybudzeniu dobrze program wygląda wiec jestem za 0.03 BTC. Legenda programu dość standardowa mianowicie kopią sobie diamenty , złoto bla bla bla  A tak naprawdę to zwyky HYIP. Program ref % zależy od planu poleconego.Program również oferuje bounty osobiście nie przyglądałem się ale jak ktoś chce proszę bardzo  $. Program to zwykła piramida wiec istnieje ryzyko utraty kapitału !