Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

karolkaleta

SmartContract - 5% dziennie Hyip na smart kontrakcie - ethsmart.net

Rekomendowane odpowiedzi

HYIP w 100% transparenty, jest oparty o SmartContract ethereum a cały kod w razie wątpliwości można

przejrzeć tutaj i się upewnić:  https://etherscan.io/address/0xfffd3327d030160cddbe99c1b3447ecc3b413856?fbclid=IwAR2KL-d75ULLMg8m5U-gHnuP-U0pzY3aYAekBGfRvG_M8DuvG51AgyK5P8E#code

Podział środków:

80% - Wypłaty dla ludzi

10% - Marketing/reklama

10% - Prowizje dla partnerów

Projekt dopiero wystartował, w momencie dodawanie tematu wpłat nie ma.

Grupa telegram gdzie można porozmawiać z adminami: https://web.telegram.org/#/im?p=g263318468

Wrzuce jutro/po jutrze około 4.2 eth (czekam na przelew bo kupiłem w kantorze inpay)

Strona dopiero wystartowała i działa od kilku godzin, kontrakt był przygotowany i czekał 22 dni, wkrótce ruszą reklamy

na hyipmonitorach, również te na youtubie. Prawdopodobnie w Rosji bo tam tego typu serwisy są bardzo popularne.

LINK DO STRONY: https://ethsmart.net

UWAGA!!! Wpłacić można tylko z własnego portfela, można go stworzyć na https://www.myetherwallet.com

Tutaj dodam jeszcze mój reflink, który wpisuje się przy wysłaniu eth z własnego adresu ale czekam niestety na eth a chciałem zaklepać temat /:
(hipotetyczny reflink)

5bf17e98117e9_5.thumb.png.64f8df2eac3c71677a6fa0c80a6da260.png

Edytowane przez karolkaleta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkiem ciekawy pozniaczek, ciekawe czy wypali jako forever , nie wykluczam iż się skuszę , na moje jak wchodzić to raczej na początku no ale poczekam zobaczę 1-2 dni jak będzie z promocja itp (Mianowice jak admin pójdzie na wariata to raczej skipp ) Reasumując obserwacja :) 

6 godzin temu, karolkaleta napisał:

chciałem zaklepać temat

Proponuje wykupić forumową subskrypcje bo np Ja mogę Ci temat przejać z racji SuperVipa :) Znaczy ja tego nie zrobię ale inny SuperVip już może :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, lordzuk napisał:

Znaczy ja tego nie zrobię ale inny SuperVip już może

A ja z chęcią :) gdy się rozhula. 

Niemniej jednak popularność takich programów w mojej ocenie już dość dawno wyblakła a wszystko i tak zależy od promocji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: coinanza

Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC
      Akceptowane systemy płatności:  Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, 
      Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne do 24h (min 0.001)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program , wystartował dziś z promocją , sam w sobie istnieje od 2016 ale tak jak wspomniałem dziś przeszedł rebranding itp To taki ''pól'' sleeper , widniał na jednym monitorze i nawet nie wiem czy płacił wcześniej no ale dziś brzydkie kaczątko przeobraziło się w łabędzia  Program znalazłem na graspgold + WB wszedł chwilę przede mną , obadałem i jest na moje dość ładnie i sensownie przygotowany wiec jestem za 0.05 BTC. Od strony technicznej jest licencjonowany skrypt goldcoders + bardzo ładny desing , dopiero widnieje na 1 monitorze ,więc zobaczymy jak się rozwinie ale liczę na zarobek w końcu po to zainwestowałem  W zasadzie w programie jest jeden plan 3,5 x 40 dni co da nam 140% ROI  (bo raczej nikt na plan Vip się raczej nie porwie  ) Program ref 7-2-1. Na stronie jest ładna prezentacja video . To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem utraty kapitału ! 

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: GEM INVESTMENTS LIMITED
      Minimum inwestycyjne: 1$ lub odpowiednio dla krypto
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, Dash, Dogecoi, ZCash
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant (min 1$ lub odpowiednio dla krypto)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program, wystartował 17.01.2018. Program daje 6% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy aczkolwiek dobrze wykonany forever, czyli wpłacamy depozyt i naliczenia mamy co dzień aż program zakończy swój żywot Od strony technicznej i wizualnej jest własnie dobrze przygotowany  , skrypt autorski, SSl (green bar). Jeśli chodzi o mnie to zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC Program dość ładnie startuje u ruskich bo kładą depozyty dość duże, no ale to nie jest wyznacznik czy program da zarobić czy nie O dziwo są już 2 recenzje ( jak na forevera to duży plus ). Program ref 5-2-1. A i depozyty w krypto zostają w krypto . To jest HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !!!!
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: dominat.company

Minimum inwestycyjne: 10$ lub 0.0025 BTC , 01 ETH
      Akceptowane systemy płatności:BTC, PM,  PAYEER  ETH
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 48h (USD: $ 1, for Ethereum: 0.025 ETH, for Bitcoin: 0.001 BTC)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A więc dodaje do kolekcji nowy program , wystartował 13.01.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory pewnie z uwagi na to iż to nie byle jaki admin   Sam w sobie jest bardzo dobrze przygotowany , skrypt mamy autorski, dresing i ogólnie samo poruszanie się po programie jest dość przejrzyste , SSL CloudFlare  . Legenda dość banalna tylko teraz zamiast beczek są metale(if you know what i mean  ) a naprawdę to dobrze wykonany hyipek/ponziaczek i nie ma nic wspólnego z tym co deklaruje admin  W programie mamy plany after oraz z naliczeniami dziennymi i co jak dla mnie jest na plus to to że depozyty w krypto zostają w krypto wiec niwelujemy wahania kursu. Sam zapakowałem się w plan 7% na 20 dni roboczych za 0.05 BTC  Program ref 7-2-1 dla reprezentantów 10-3-1. Jeżeli decydujesz  się na inwestycje licz się z ryzykiem utraty kapitału. A  i program oferuje bounty ale nie przyglądałem się szerzej

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: hashglobe 

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0001 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 3.01.2019. Program daje 7,7% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek  Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine, northmine etc generalnie w każdych jego projektach zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu ( to ze mam podejrzenia i ze zarobiłem w poprzednich projektach admina nie znaczy iż teraz na 100% też się uda, choć na to liczę iż sie uda bo w końcu zainwestowałem 0.05 BTC )  Za samą rejestracje mamy bonus 200GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt, Program ref 8% (5% -2% -1% moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.05 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !

• Przez sumson
      Nazwa programu: Bitzeel - Cloud Mining
      Minimum inwestycyjne: 0.003 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.00025 BTC 
      Program polecający: 7% - 2% - 1%

Opis: Witam! Mam do przedstawienia program bardzo podobny do programu Northmine. Jest to również program cloud-miningowy. Oferują na początek darmowe 300 GH/s, i możemy liczyć na 10% zwrotu dziennie. Tutaj również kupujemy HASHPOWER na zawsze, a nasz depozyt wraca się około 10 dniach