Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sativas

Omega Best - 130% w 180 dni / 170% w 365dni (STABLE) - www.omega.best

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kopia artykułu o Omega Best zapisana przez webcache ze strony bithub.pl (na bithub artykuł niedostępny).

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:JjXC6wGXd8oJ:https://bithub.pl/artykuly/uwaga-omega-best-to-moze-byc-piramida-finansowa/+&cd=16&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Na początku artykułu opis programu, a dalej aspekty prawne. 

Fragment artykułu:

Przepisy prawa bankowego (art. 171) oraz ustawy o funduszach inwestycyjnych (art. 287) zawierają zakaz gromadzenia środków i obciążania ich ryzykiem, celem wydania osobom ich udziału w zyskach. Analizując „Active Box” usługodawcy można stwierdzić, że ich produktem jest złączenie usług elektronicznych, które nie mają realnej wartości. Użytkownicy wykupują bowiem możliwość np. wypełniania ankiet, za które mają otrzymywać prowizje w formie do ww. 30 i 70%. W praktyce rynkowej firma nie ma realnej możliwości znalezienia odbiorców, którzy mogliby pokryć takie kwoty prowizji.

Należy zatem stwierdzić, że faktyczną działalnością Organizatorów jest zebranie środków od użytkowników, a nie sprzedaż i wydawanie prowizji osobom zaangażowanym w działalność. Przepis pozwalający na oparcie działalności o marketing wielopoziomowy statuuje, że konsument ma „wykonać świadczenie w zamian za możliwość otrzymania korzyści materialnych”. W tym przypadku jednak świadczeniem jest usługa, która nie jest w żaden sposób wykorzystywana do działalności. Ma za zadanie jedynie uwiarygodnienie nielegalnego procederu. Wypełnia to zatem znamiona oszustwa z art. 286 kodeksu karnego.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za "nic nierobienie" z active boxami ma się "tylko" połowę zysków z tego co widziałem na tutorialach. 

Bardzo natomiast jestem ciekaw żywotności tego programu, zakładając że jest to prawda a nie przynęta. 

Cytat z Fb Omega Polska- musiałem pousuwać trochę niedozwolonych emotek.

Wielkie gratulacje! 
Jeden z członków grupy OMEGA.BEST POLSKA przez miesiąc wypracował pasywny dochód w wysokości 3 000 euro dziennie (1BB = 1 euro)  Plus dochód z premii za strukturę wynosi 8% słabszej nogi = 15 000 euro  Jesteśmy pod wrażeniem. Zmień swoje życie, dołącz do najmocniejszej polskiej grupy Omega, zbudujemy jedną połowę Twojego biznesu

Na kanale Krzysia Borkowskiego,  jednego z wierniejszych kleryków Dascoina(został mu jeden filmik, chyba zapomniał usunąć z tych dziesiątek innych) jest prezentacja Omegi. Ja tu nie dopatrzyłem się wzmianki o ryzyku czy wnikliwych analiz finansowania sutych procentów. Sama prezentacja tyłka nie urywa. Scamy z żywotnością po 1-2 miesiące miały ciekawsze i legitniejsze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ps. nie mogę edytować

Wyszła gruba drama bo nagle się okazało że Pelczar na swoim Fb ostro pojechał Krzysiowi że prezentacja jest jego i ją ukradł :D

Widać że czyta forum na bieżąco. To ja wklejam co innego :D

Waćpana Lejkowskiego

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny tydzień i kolejny UPGRADE na platformie.

1) Pojawiła się nowa zakładka, która będzie informowała nas o wszelkich zmianach oraz ważnych wiadomościach na temat platformy OMEGA. Poprawi to przesył informacji do wszystkich członków.

To kolejna rzecz, o którą poprosiliśmy  i firma dość szybko uwinęła się z tym żeby nam ją wprowadzić.

2) Konta nie opłacone w tym momencie nie mają naliczanych punktów do binarki jak było to dotychczas. To znaczy, że jeśli masz założone konto ale nie opłaciłeś go choćby minimalną kwotą, 'spady' wciąż mogą do Ciebie trafiać jednak obrót z binarki nie bedzie naliczany na twoim koncie, dopiero w momencie opłacenia  konta punkty z osób pod tobą, bedą zliczane - dlatego WARTO  wykupić ActiveBox choćby za  50€ żeby nie stracić okazji jeśli zechcesz działać nawet za  pół roku. 

- kolejny powód:  najprawdopodobniej wprowadzony zostanie okres w jakim konieczne będzie aktywowanie konta, w przeciwnym razie konto będzie blokowane aby nie było pustych kont w binarce.  Trwają rozmowy na ten temat by było to 14 dni.  Duża część osób ma już po 50 czy 500 spadów i nie opłacone konta więc te konta wam przepadną jeśli zmiana zostanie wprowadzona a wy nie opłacicie kont.

PS. Poniedziałek! Czas zwiększyć Active Box . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Devolaj93 napisał:

dlatego WARTO  wykupić ActiveBox choćby za  50€ żeby nie stracić okazji jeśli zechcesz działać nawet za  pół roku. 

To, czy warto, czy nie warto, to już każdy powinien sam sobie przemyśleć i odpowiedzieć na to pytanie. Wg mnie posiadanie spadów nie jest jedynym kryterium, które należałoby brać pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o dokonaniu inwestycji. Jest też szereg innych kryteriów, wg mnie znacznie ważniejszych.  Zresztą nie ma pewności, czy za pół roku program będzie w takim kształcie w jakim jest obecnie, tym bardziej że nie jest tajemnicą, że admini wszelkich hyipów lubią zmieniać zasady w trakcie gry, na bardziej niekorzystne dla użytkowników. I ryzyko możliwości zaistnienia takiej sytuacji należy brać pod uwagę również w tym programie. 

6 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Duża część osób ma już po 50 czy 500 spadów i nie opłacone konta więc te konta wam przepadną jeśli zmiana zostanie wprowadzona a wy nie opłacicie kont.

W takim razie można sądzić że analogicznie duża część spadów też nie ma opłaconych kont. Stąd gdybym miał ileś tam spadów to zastanawiałbym się czy gra jest warta świeczki. Czy warto inwestować nawet te 50$, skoro ci użytkownicy którzy mi spadli i nie opłacili kont, mogą nigdy tego nie zrobić i marzenia o zysku z binarki prysną jak bańka mydlana. Tak naprawdę istotniejsze jest to ile osób w strukturze użytkownika dokona inwestycji, a nie ile tych osób tam jest, skoro znaczna ich część może nie dokonać inwestycji.

Reasumując, dokonanie inwestycji, nawet tej najmniejszej nie daje żadnych gwarancji na sukces. A zatem mówienie o rzekomej okazji, którą rzekomo można stracić nie wpłacając kasy do programu, należałoby poprzedzić rzetelną analizą ryzyka takiej inwestycji, czego w Twoim poście całkowicie brakuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Devolaj93 napisał:

dlatego WARTO  wykupić ActiveBox choćby za  50€ żeby nie stracić okazji jeśli zechcesz działać nawet za  pół roku. 

Niby dlaczego dlatego WARTO?

A co za różnica czy user kupi teraz, za tydzień czy rok?

No, chyba że ta zmiana oznacza zmianę oficjalnej retoryki, którą wciskano dotychczas, że WARTO zarejestrować się wcześniej nawet bez kupowania paczki, bo będzie się miało pod sobą "wszystkich" wchodzących później ze sponsorskiej nogi.

W rzeczywistości zmiana ma na celu używanie właśnie takiej retoryki jak ta, którą raczyłeś wyżej zaprezentować a nie mającej żadnego odbicia w rzeczywistości. Chodzi wyłącznie o wyciśnięcie z inwestorów - tych nieaktywnych - kasy. Wszak żadna kasa nie śmierdzi :) 

Podobnie kolejna sugerowana zmiana:

4 godziny temu, Devolaj93 napisał:

kolejny powód:  najprawdopodobniej wprowadzony zostanie okres w jakim konieczne będzie aktywowanie konta, w przeciwnym razie konto będzie blokowane aby nie było pustych kont w binarce.  

Dziwnym trafem do tej pory nikomu puste konta nie przeszkadzały. Ba nawet stawały się powodem euforystycznej radości ile to nowych - acz kompletnie nieaktywnych - kont przybywało z dnia na dzień.

I co? Nagle takie nieaktywne konta przeszkadzają?

W czym? 

Przecież posiadacz takiego konta nie zarabia ani złamanego centa. 

Ja mam swoją teorię związaną z tymi zmianami...

Otóż skoro machina ruszyła i nie trzeba już z euforią odliczać 1000, 2000, 3000, 5000 i słuchać pytań czemu tak mało inwestuje trzeba się pozbyć balasty powodującego te niezbyt piarowe pytania a przy okazji dać zaganiaczom dodatkowy bicz do reki... Hasło: daj choć pięćdziesiątaka bo ja nie to cię... wytniemy...

IMHO jednak generalnie te zmiany nie są zbyt istotne dla całego modelu. Niemniej pokazują jedno:

Admini Omega Best nie dotrzymują słowa!

Robią co chcą i kiedy chcą!

Co jest całkowicie normalne w piramidach ale raczej niedopuszczalne w biznesie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Puste konta przeszkadzały chociażby wam :)

Nie odnoszę się do waszych wypowiedzi, bo ostatnio skończyło się to prawie 100pkt ostrzeżeń i usuwaniem postów :) wstawiam informacje dla osób, których temat interesuje.

Kolejny  update jest taki, ze na dniach zostaną wprowadzone kolejne metody płatności, do tej pory było to możliwe tylko za pomocą BTC. 

Offtop. To nie jest wątek dotyczący decyzji moderatorskich. Jeśli nie zgadzasz się z jakąkolwiek decyzją moderatorską możesz ją zaskarżyć w odpowiednim dziale. Pisanie w tym dziale na ten temat narusza Regulamin.

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Devolaj93 napisał:

Waćpan kolejny raz po prostu kłamie!

Po pierwsze - o czym już Tobie pisałem ale widocznie Cię nie przekonałem - nas jest cały jeden @pepperoniss,

Po drugie skoro na coś się powołujesz to bądź łaskaw zacytować choćby jeden mój wpis, w którym pisałbym, że puste konta mi w jakikolwiek sposób przeszkadzają.

Odnoszę wrażenie, że właśnie opisywanie przeze mnie rzeczywistości z przeważającą nieaktywnych kont w strukturze jest obecnie nie na rękę adminom piramidy, zaganiaczom i może też Tobie. Jakoś nikt nie kwapił się wówczas do wyjaśniania sensu generowania setek a nawet tysięcy pustych rejestracji.

W tym sensie to wam - adminom, zaganiaczom i Tobie - puste konta przeszkadzały i przeszkadzają bo generują Proste Pytania bez Odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Devolaj93 napisał:

Nie odnoszę się do waszych wypowiedzi, bo ostatnio skończyło się to prawie 100pkt ostrzeżeń i usuwaniem postów :) wstawiam informacje dla osób, których temat interesuje.

Mogę się założyć że nawet jakbyś przedstawiał Omegę niczym cud na miarę windy orbitalnej ale z zachowaniem etyki i bez spamu to włos by Ci nie spadł, sam mam trochę punktów więc wiem na co zważać także bardzo niezgrabnie się wymijasz :)

Jak zauważyłeś nie jesteś na grupie Fb albo interii tylko w miejscu gdzie szczerze i surowo analizuje się ryzyko inwestycji więc osoby zainteresowane tematem zorientowane są przede wszystkim na prawdę a nie pocztówkę z państwa środka.

Ps.Bithub na swoim Fb jasno podkreślił że Omegę należy omijać szerokim łukiem. Poważna firma nie puściła by tego płazem bo pewnie widzi te wpisy ale widać nie ma amunicji albo chęci by wytoczyć działa.

Edytowane przez zombine

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli tak wyglądają reklamodawcy w Omedze to nie mam pytań. Z różnym skutkiem próbowałem szukać w google tych firm. Jakoś nie chce mi się wierzyć :rolleyes: że maleńki ukraiński sklepik internetowy wyłoży parę tyś euro(bo posiadaczy activeboxów trzeba przecież wyżywić) na kilkusekundowy spot z randomowym zdjęciem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ba... Są nawet tacy, którzy twierdzą o tych reklamach...

W dniu 31.01.2019 o 11:46, Ermin napisał:

A na screenach reklamy, które moim zdaniem wyglądają raz że o wiele bardziej profesjonalnie niż w na wielu platformach i nie spotkamy tutaj reklamy różnej maści biznesików

Ja też nie widzę w nich nic profesjonalnego a sklepiki, golarze i inni jak to sklepiki, golarze i inni.

Nawet nie muszą wiedzieć, że Omega Best ich reklamuje i jestem przekonany, że konwersja z omegowej reklamy wynosi ZERO. Wszak jaki jest sens reklamować mały salonik golarzy z portugalii i mały sklepik na Ukrainie Polakom, Chińczykom? IMHO, żaden.

Do tego żaden z linków nie zawiera trackinku. Ot podlinkowane CośTam...

Tylko przecież nie reklamą Omega stoi a zaganianiem.... Bo to piramida jest :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Artykuł sponsorowany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Zgorzaly napisał:

sponsorowany

orbesf.pl typowo polskie, sprzedają śmieci, kupują kradzione. brakuje tylko przypowieści o Cyganie i tombaku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ komuś przykro się zrobiło :D

widać, że mocno uwiera :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
"Źródło: OPEN MEDIA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"

Jakaś firma wynajmuje jakąs agencję reklamową, ktora przygotowuje materiały i je publikuje w imieniu klienta.To się nazywa outsourcing marketingowy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Ermin napisał:

przykro się zrobiło

służę adresem e-mail dla poszkodowanych przez /omega-best/

zapraszam również zdziwiony h kontrahentów Matiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wiem, to wszyscy zadowoleni :)
Nalicza i wypłaca jak w zegarku :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwestia czasu jak większość nie będzie zadowolona jak to bywa w każdej piramidzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To po co w ogóle odwiedzać to forum jak wszystko skazane na porażkę? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko zależy od tego co nazywamy porażką. Jeśli porażką jest upadek programu, to rzeczywiście możemy go śmiało przewidywać już dziś. Jeśli natomiast porażką jest to, że program nie daje zarobić, to tutaj bym nie miał takich obaw. Projekt jest dobrze przygotowany i mocno promowany, więc przy odpowiednim czasie wejścia raczej nie powinno być problemów z wyjściem na +.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Egzekutor napisał:

na +.

dać reakcje na 1000 @Egzekutor

bezcenne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Ermin napisał:

Z tego co wiem, to wszyscy zadowoleni :)

Jacy wszyscy? Pytałeś się indywidualnie każdego użytkownika programu czy jest zadowolony, aby móc powiedzieć że wszyscy są zadowoleni? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam kontakt z min 500 osób, więc coś tam wiem :) 

Zaryzykuję- pokaż mi dowolną niezadowolona, która nie otrzymuje naliczeń i nie dostała wypłaty :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

500 osób to nie wszyscy w programie. Oczywiście można próbować wyolbrzymiać, że 500 osób to "wszyscy", ale trochę dziwnie to brzmi biorąc pod uwagę że osób w programie jest znacznie więcej. 

Ponadto chyba zapominasz, że naliczenia i wypłaty to nie wszystko. Przykładowo, gdybym był w programie, to byłbym niezadowolony z faktu, że znacząco został utrudniony dostęp do strony poprzez konieczność stosowania VPN. I to tym bardziej, że przecież osoby promujące program tak bardzo zachęcały aby rejestrować się poprzez zaznaczanie UK, a nie PL i nie ostrzegając o ewentualnych możliwych konsekwencjach. Dlatego byłbym z tego faktu bardzo niezadowolony. 

Dlatego teraz jestem zadowolony z tego że nie wszedłem w program i nie zainwestowałem i że nie muszę kombinować jak oszukać system w programie, który to program na dodatek wg oficjalnego komunikatu nie jest przeznaczony dla osób zamieszkałych w Polsce. 

Cytat z wspomnianego wcześniej artykułu:

Z uwagi na fakt, że część ludzi zarządzających projektem Omega ma polskie obywatelstwo i prowadzi inne biznesy w Polsce, a jednocześnie Polska oceniana jest jako rynek nieprzyjazny kryptowalutom, przedsiębiorczości i o niskiej sile nabywczej oraz wysokim ryzyku politycznym - Rada Dyrektorów grupy Omega zdecydowała o blokadzie dostępu do platformy z terenu Polski. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kryptokox

Nazwa: Stable Mining LTD
      Zwrot: 10 % dziennie na ZAWSZE i inne
      Wypłaty: Automatyczne, INSTANT,
      status: PAYING
      Data startu: 21.01.2019
      Czym jest Stable Mining LTD według admina: STABLE MINING LTD jest wybitnym przedstawicielem międzynarodowego rynku finansowego, handlu kryptowalutami i górnictwa, jest deweloperem sprzętu i oferuje bezpieczne inwestycje w tym obszarze. Zapowiada, że ma plan na 10 letnią działalność ( )! Admin przekonuje, że chce zakładać biura na całym świecie i zaprasza do odwiedzenia biura w Londynie  
      Według newsa z 26 stycznia istnieje fundusz rezerwowy Przekonują, że pod koniec każdego miesiąca odkładają 10% zysku na fundusz rezerwowy: Wszystkei newsy można poczytać tu: https://stablemining.biz/?a=news
      Mój komentarz:
      Interesujący projekt dla ludzi lubiących krótkie kółka, wysokie ryzyko i wysokie profity. Admin serwuje nam 10% dziennie bez określonego limitu czasowego. Trafiłem na to przypadkowo, początkowo nawet się nie przyjrzałem, ale wczoraj natknąłem się ponownie i wrzuciłem 0.012 BTC i dziś pierwszy INSTANT w 20 sekund na portfelu. Dorzucam zatem 0.02 BTC Sporo Polaków w to weszło i generalnie projekt cieszy się dużą popularnością(niezły ranking Alexa jak na tak świeży projekt) Chwalą się licencjonowanym skryptem, anty ddos, SSL. Mówili coś o ograniczonej liczbie użytkowników do 25 000, a w  tym momencie jest niecałe 20 000.(według statystyk z ich strony). Support 24/7.
      Ranking Alexa: https://www.alexa.com/siteinfo/stablemining.biz 
      Wszystkie statystyki są publiczne: https://stablemining.biz/?a=members_stats
      Wypłaty: https://stablemining.biz/?a=paidout
      Admin zachęca uczestników do reinwestycji bonusem 3%
      Formy płatnicze: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dogecoin and Dash.
      Minimalny depozyt: 0.001 BTC
      Program referencyjny:
      - Pierwszy poziom 5  %
      - Drugi poziom 1 %
      Rejestracja firmy standardowo w UK:
      COMPANY #11698022 43 Mc Leod Road, Abbey Wood,
      London, UK, SE2 0BS 
      Statystyki:

Team:

Plany:

Dowód wpłaty:

Dowód wypłaty:

https://stablemining.biz/?ref=superzbicie
      Wchodzimy w link i w prawym górnym rogu klikamy Open Account.
      Wypełniamy formularz po czym otrzymamy e-mail potwierdzający. Wystarczy się zalogować, zrobić depozyt i good luck have fun!

Projekt opiera się na schemacie Ponziego, inwestuj tyle ile możesz stracić, a przedstawione wyżej informacje nie są poradą inwestycyjną.
    • Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Moi drodzy, czytajcie cały temat. Każdy kolejny post to aktualizacja co nowego w programie. Pozdrawiam.
           Drogi czytelniku. Poniższa recenzja zarabiania jest subiektywną oceną  firmy The Berlin Group Pty Ltd i ich botów.
      Przeczytaj uważnie poniższą recenzję i po podjęciu DECYZJI o początku zarabiania i dołączeniu do programu, skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość prywatną na forum. Obierzemy odpowiednie strategie działania, abyś nie czuł się osamotniony, jeśli jesteś początkujący w świecie zarabiania online.
      Ze wszystkim sobie poradzimy.
      Recycle Bot XRP XMR Zcash opiera się o aplikację Telegram  Messanger. 
      Służy on do komunikacji biznesowej, między firmą, a klientem i za jego pośrednictwem obsługujemy nasze konto oraz zarabiamy.
      Admini zapowiadają osobną aplikację na Android i iOS, oraz portal internetowy w niedalekiej przyszłości
      STATYSTYKI
      Dane na dzień 23.10.2018:

Total Users : 1795    Ripple Coins
      Total Active Transactions : 566 Total Active Recycle : 745
       Total Withdrawals : 145
       Sum of Withdrawals : 15178.07885260    Monero Coins
       Total Active Transactions : 35
       Total Active Recycle : 27
       Total Withdrawals : 0
       Sum of Withdrawals : 0.00000000    ZCash Coins
       Total Active Transactions : 55
       Total Active Recycle : 55
       Total Withdrawals : 4
       Sum of Withdrawals : 1.01706930  
      Nazwa programu:
      Recycle Bot XRP XMR Zcash

Data startu:
      10.10.2018r

Plan zarobkowy:
      2.8% dziennie przez 60 dni
      ROI 168% 

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      XRP (Ripple)
      XMR (Monero)
      ZEC (Zcash)
      DEPOZYTY PRACUJĄ W WYŻEJ WYMIENIONYCH KRYPTOWALUTACH

Minimalny_depozyt:
      50 XRP
      0.8 XMR 
      0.2 ZEC

Minimalna kwota do wypłaty:
      50 XRP
      0.8 XMR 
      0.2 ZEC

Wypłaty:
      INSTANT

Opis programu(legenda):
      Recycle Bot XRP XMR Zcash jest botem telegramu (stworzony przez tzw. Grupę Berlińską), który jest młodszym bratem Recycle Super Bota, o którym możecie poczytać w oddzielnym temacie (dostarczył on jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (CEO Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde,  Directorship for The Berlin Group Mr John Foley - facet z 40 letnim doświadczeniem, posiadający licencję AFSL), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości. Ich oficjalna strona to: http://theberlingroup.com.au/ gdzie możecie przeczytać o inwestycjach firmy, członkach zarządu, planach na przyszłość, zobaczyć dokumenty potwierdzające transparentność, a w najbliższych dniach, ma zostać nagrany film pokazujący biuro firmy oraz teren gdzie rozpoczynają się prace nad budową zakładu recyklingu w Australii. Co bardzo ciekawe, firma wypuściła już 3 boty! Jest też bot [BCH, ETC, DASH] oraz Super bot [BTC, ETH, LTC], które również dają możliwość mnożenia krypto 2,8% dziennie przez 60 dni.
      Przychody:
      Firma czerpie dochody z DYSTRYBUCJI KAWY oraz redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych. Niektórzy mogą nie wiedzieć, ale w Australii kładzie się duży nacisk na ekologię, recykling i mają tam wielu zwolenników dbania o naszą planetę.
      Źródła zarobku:

Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety, która jest zaśmiecana przez każdego z nasz, każdego dnia.
      Na oficjalnej stronie można przeczytać RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT za ostatni rok.
      JAKO JEDYNA FIRMA TEGO TYPU OFERUJE 15 DNIOWY OKRES PRÓBNY. W PRZYPADKU NIEZADOWOLENIA ODDAJĄ CI PIENIĄDZE, JEDNAK NIE MOŻESZ PÓŹNIEJ DOŁĄCZYĆ PONOWNIE PRZEZ 60 DNI.
      Poniżej przedstawiam głównych adminów projektu, z którymi można się skontaktować i rozmawiać. Zespół administratorów jest jednak o wiele większy.
      Dyrektorem naczelnym The Berlin Group i The Recycle Bot jest Joachim GW Pydde, który pochodzi z Niemiec, jest jednak pełnym obywatelem australijskim i posiada australijski paszport. Firma posiada stronę przeznaczoną i zlokalizowaną w Geelong, którą planuje przenieść do wkrótce, również w Victorii w Australii.
      CEO: Joachim Gerhard Wener Pydde

Executive Operations Manger: Laurie Suarez

CMO/ Chief Marketing Officer:  Peter Ohanyan

Directorship for The Berlin Group: Mr John Foley

Firma deklaruje że:
      Średnia ze wszystkich źródeł to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest  ok.
      Oficjalna strona:
      >>>  http://theberlingroup.com.au/  <<<

Moja opinia i informacje o moim zespole:
      Mamy dziś 23.10.2018. Pierwszy minimalny depozyt zrobiłem 27 sierpnia na kwotę 0.002 BTC. Jak to wygląda dzisiaj? W obiegu mam ponad 0.6 BTC (oraz każdą inną krypto w mniejszych sumach). Mój zespół liczy 179 osób, z czego 45 to aktywni inwestorzy. Dokonali depozytów na łączną kwotę blisko 10 BTC, 57 LTC i 9 ETH co daje nam kwotę około 250 000 zł przy dzisiejszym kursie. Poniżej zrzut ekranu z dokładnymi danymi:

Instrukcja jak dołączyć znajduje się poniżej.

Podsumowując
      Wczoraj obchodziliśmy 3 miesięcznicę Recycle Super Bota. 22 lipca. Wtedy wystartował pierwszy bot. 10 października otrzymaliśmy już  bota od Grupy Berlińskiej. Jak na biznes hyip, na prawdę mega dobrze się to prezentuje i myślę, że nie jeden niedowiarek, i sceptycznie nastawionych do zarabiania na botach zmieni zdanie. Osobiście skupiam się na BTC, ale mam też troszkę XRP wpłaconych. Warto spróbować sobie je pomnożyć.

POTWIERDZENIE TRANSPARENTNOŚCI:
      .https://drive.google.com/file/d/1fbj-MHZ6nbZJ6yQylQRuos163Wg5NzJE/view

Jak zacząć zarabiać? 
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram Messanger
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Konto Telegram zakładamy na nasz nr telefonu. Aplikacja jest w 100% bezpieczna i jest to komunikator wysokiej jakości. Podajcie w nazwie przynajmniej swoje imię i pierwszą literę nazwiska lub imię i nazwisko, w celu późniejszej łatwiejszej weryfikacji.
      Następnie klikamy w REFLINK poniżej lub możemy kliknąć od razu i uruchomić Telegram w przeglądarce.
      Link do bota :
      https://t.me/RB_XRP_XMR_ZCash_Bot?start=538853938
      Następnie klikamy START i mamy przygotowanego bota do weryfikacji.
       Teraz należy zrobić weryfikację, a następnie depozyt w XRP , XMR, ZEC. 
      Aby to zrobić klikamy MyWallet, Deposit, Deposit XRP/XMR/ZEC, kopiujemy adres do wpłaty i wysyłamy środki.
      UWAGA!
      Jakiś czas temu firma wprowadziła weryfikację KYC w projekcie. Polega to na przesłaniu zdjęcia/scanu pierwszej strony prawa jazdy, paszportu lub innegodokumentu potwierdzającego tożsamość. Można zamazać adres i dane personalne. Ważne aby imię i nazwisko zgadzało się z imieniem i nazwiskiem konta Telegram, a przynajmniej imię. Aby dokonać weryfikacji należy wejść w BOTA WERYFIKACYJNEGO: >>CLICK<< Jest to ważne, ponieważ zdarzali się oszuści, którzy wykorzystywali luki systemu i wypłacali więcej niż powinni, na czym wszyscy tracimy.
      Po wejściu w BOTA WERYFIKACYJNEGO klikamy Start, i ukazuje nam się taka instrukcja:

Przesyłamy scan prawa jazdy, paszportu lub dowodu oraz selfie z napisanym na kartce ID telegramu, który wam się wyświetli oraz dokumentem.
      Tak zweryfikowane konto zapewni wam bezpieczeństwo i stabilne działanie w projekcie.

Po dołączeniu do Recycle Bota XRP, XMR, ZEC klikasz Start i ukazuje Ci się menu główne ->   Klikasz MyWallet -> Deposit -> Deposit XRP/ Deposit XMR / Deposit ZEC i na wygenerowany adres przesyłasz krypto z portfela kryptowalutowego/giełdy kryptowalut. Od momentu zatwierdzenia depozytu rozpoczynają się naliczenia, które otrzymujesz co 6 godzin - 0,7% co daje nam 2,8% dziennie. 
      Skąd wziąć BTC do depozytu, jeśli nigdy nie miałem styczności z kryptowalutami?
      Nie będziesz musiał robić skomplikowanych operacji na giełdzie. Służy ona jedynie do kupna/sprzedaży Bitcoina i zamianie na inne krypto waluty. Jeśli będziesz miał problem zapraszam do kontaktu i przejdziemy przez to razem krok po kroku. Nie wstydź się zadawać pytań. 
      Jeśli nie masz konta na giełdzie to nic straconego. Założenie konta na giełdzie Bitbay/Coinbase/Bitmarket jest intuicyjne i każdy sobie z nim poradzi. 
      Dowód wpłaty: 

• Przez Kryptokox
      Wstęp:
      Mamy dziś 22.07.2018. Po aktualizacji i modernizacji bota TheRecycle zaczyna w pełni poprawnie funkcjonować.
      Bot TheRecycle podobnie jak inne tego typu boty opierają się o aplikację Telegram .

Według danych z godziny 13 do bota dołączyło prawie 4500 osób.
      Całkowita liczba aktywnych inwestycji wynosi ponad 1500.
      Całkowita liczba reinwestycji to niecały 1000
      Ilość wypłat: 285
      Całkowita kwota wypłat:  około 5.18 BTC
      Nazwa programu:
      TheRecycleBot

Data_startu:
      22.07.2018r

Plan
      2.8% dziennie przez 60 dni
      Czyli ROI teoretycznie wynosi około 280%

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      BTC

Depozyty pracują w BTC

Minimalny_depozyt:
      0.002 BTC

Min kwota do wypłaty:
      0.002 BTC

Wypłaty:
      prawdopodobnie INSTANT

Opis programu(legenda) oraz komentarz własny:
      The Recycle Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (nazwisko właściciela i dyrektora generalnego, Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości
      Firma czerpie dochody z redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych.
      Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety. - Przetłumaczone informacje z oficjalnej grupy.
      W rzeczywistości pewnie wszystko opiera się o schemat Ponziego, więc zalecam ostrożność (Moja subiektywna opinie, ale mogę się mylić)
      Źródła zarobku:
      1.Dystrybucja kawy
      2.Granty na badania naukowe i rozwój
      3. Inwestycje private equity 
      4. Linie kredytowe joint venture
      Średnia ze wszystkich to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest teoretycznie ok.
      Moja opinia:
      Myślę że jest to bardzo fajna konkurencja dla iCenter. Przez ostatnie dni bot był w fazie modernizacji.
      Zmieniane były serwery oraz z tego co widzę po aktualizacji, cała szata graficzna i budowa bota.
      Całość prezentuje się bardzo dobrze, projekt jest świeży, więc uważam że fajnie spróbować teraz, póki się będzie rozkręcał, przynajmniej na 1 kółko.
      Pracują nad oficjalną stroną, póki co Support dostępny jest pod nazwą Telegram: TheRecyclebotsupport
      Wywiad z CEO:
      Podsumowując
      Patrząc na rozwój konkurencji iCenter mamy wysoką szansę realnych zysków. W ostatnich dniach widać że admini pracowali dzień i noc, aby to wszystko działało jak należy. 
      Już niebawem postaram się dodawać więcej aktualności na temat bota.
      .
      Link do rejestracji:
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Kliknij w link : 
      https://t.me/RecycleSuper_bot?start=538853938

Kolejno wpisz /start ->   następnie wysyłasz BTC z giełdy na adres swojego depozytu z bota
      Dowód wpłaty: 
      WŁĄCZONO już możliwość depozytów, czekam na dojście środków na bitbay.
      Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu.
      Jak mawia słynne przysłowie:
      Inwestuj tyle, ile możesz stracić
    • Przez Iras
      Najlepsza darmowa strona do zarabiania Bitcoina. 1 miejsce w rankingu stron bez inwestycji portalu Netbussines rating.
      Zarabianie dzieki :
      - Faucet
      - Gry przegladarkowe w stylu tych  na Fb
      - Reklamy Video
      - Platne reklamy
      - Ankiety
      - Platne wyszukania
      - Quizy                                                                                                                                  
      - Plan pasywny - naliczenia z puli glownej oraz bonusowej co godzine.
      - Bonus za aktywnosc i lojalnosciowy 
      - Wyplaty od rownowartosci 3.5$. BTC i DOGE

Faucet. Darmowe losowanie co godzine. Z kazdym dniem rosnie bonus lojalnosciowy o 1% doliczany do krecenia. Dzieki aktywnosci na stronie zwieksza sie tez 2 czynnik czyli mulitlier - mnoznik.
       Gry. Podczas grania w gry na dole przesuwa sie pasek aktywnosci jak przekroczy 100% dostajemy 28 coinow.
       Video. 2 serwisy z reklamami video. Adscend Media dla krajow Europy Zachodniej,Skandynawii,USA,Kanady i Australii. Cointiply video dla pozostalych.
       Platne reklamy. 4 serwisy do wyboru. Najlepsze PTC Ads oraz Minute Staff.
      Ankiety. Duzo wyzsze stawki niz na innych stronach oferujacych ankiety. Bardzo duzo seriwsow do wyboru. Najlepsze - Theorem Reach (dostajemy mniejsza ilosc coinow nawet jak sie nie zakwalifikujemy do ankiety) Revenue Wall, Personally i Adgate.
       Platne wyszukania. Trzeba wejsc na strone reklamodawcy,odwiedzic 2 zakladki i wkleic ich adresy w odpowiednie miejsce.
       Quizy. Niekotre zeby byly zaliczone wymagaja ukonczenia quizu w 100% ale odpowiedzi bez trudu mozna znalezc w internecie.
       Plan pasywny. Esencja strony Cointiply. Najwiecej zarabia sie wlasnie dzieki temu planowi. Za zarobione wczesniej coiny wykupujemy moc kopania. Wtedy co godzine sa naliczenia. Jezeli wydamy 30 000 coinow to dostaniemy rowniez naliczenia z puli bonusowej. 
       Po 3 miesiacach z samego kopania mam 0.00018 BTC dziennie plus to co uzbieram z pozostalych opcji. Co jakis czas rowniez zwiekszam moc wydobycia wiec jak na strone bez inwestycji to uwazam ze calkiem niezle.
      Program istnieje 9 miesiecy,na realizacje wyplaty czeka sie do 48h. 
      Polecam wszystkim i zapraszam do komentowania jak Wam idzie .
      http://s2.cointiply.com/r/10Xn