Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sativas

Omega Best - 130% w 180 dni / 170% w 365dni (STABLE) - www.omega.best

Recommended Posts

Posted (edited)
26 minut temu, Arminvanvusa1 napisał:

Jak bardzo musiał zaleźć im za skórę to nawet ciężko sobie wyobrazić,

Może za dużo testosteronu albo kryzys wieku średniego. A może w dzisiejszym insta świecie zazdrosne koleżanki jej obecnej dziewczyny chciałyby zająć jej miejsce. Tylko jaki ma to związek z programem ? 

14 minut temu, zombine napisał:

Naiwnym jest też twierdzić że programy się różnią i omega jest wyjątkiem.

Tak jak napisałem, schemat ten sam i omega wyjątkiem nie jest, ale w  wielu sprawach są różnice i maja one wpływ na żywotność programu. 

Wskaz mi chłopcze drogi coś na potwierdzenie tego, ze zarabiam więcej z prowizji niż z inwestycji i ze wciskam swoim poleconym papkę marketingowa i nie informuje jak działa omega :) 

Edited by Devolaj93

Devolaj, nienawiść do Pana Admina rozpoczęła się długo przed tym jak na profilu jego wybranki pojawiło się wspólne zdjęcie, więc to raczej nie są zazdrosne koleżanki. Poza tym nie oszukujmy się, jest wielu mężczyzn z pieniędzmi i realnymi biznesami, którzy mają kobiety modelki na instagramie i coś takiego nigdzie się nie dzieje. Najłatwiej jest winę zrzucić na zazdrość i nie potrafić spojrzeć na fakty. To typowa manipulacja: nienawidzą, bo zazdroszczą. Nie, w tym wypadku chyba niestety nie. Dlatego tym mocniej ten cyrk śmieszy. A o tym, że z Omegą chyba nie jest najlepiej może świadczyć fakt, że teraz Pan Admin bardzo wziął się za ratowanie wizerunku i promowanie siebie w sieciach społecznościowych chcąc dotrzeć do jak największej ilości osób i przekonać o tym jakie sukcesy ma na koncie. Tyle tylko, że żaden z tych sukcesów nie został nigdzie uwiarygodniony.

Jakimi sukcesami się chwali w SM ? Z tego co ostatnio widziałem to dodał kilka ładniejszych fotek z dłuższymi opisami, pełno tego teraz wszędzie :)  To ma świadczyć o złej kondycji omegi ? 

Mi osobiście tita jego życie towarzyskie, a nawet w tym watku chyba 2-3 osoby poruszały ten temat. Ja mu do spodni zaglądać nie mam zamiaru, a jak zabawił się z kilkoma paniami to jego sprawa. Oczywiście nie pochwalam ale nie ma to związku z omega. Ty chyba również pierwszy post jaki dodałeś/as był o social mediach dziewczyny, czy coś w tym stylu. 

• Like 1

Mi też to tita, jak to napisałeś. Bawi jednak cyrk, który się zrobił z jego życia prywatnego i ten cyrk niestety (dla tego Pana) dołożył cegiełkę do rozprzestrzeniania się informacji o tym czym naprawdę Omega jest. Takiej sytuacji z przeszłości odnośnie żadnego innego projektu sobie nie przypominam. I jak to napisał słusznie Zombine "pycha kroczy przed upadkiem". Wtrącam o tym, bo to dla mnie ciekawe zjawisko. 

3 godziny temu, Devolaj93 napisał:

Programy na 3 miesiące są omijane przez was z daleka. 

Znów kłamiesz. Ale cóż... Tak już masz i przyjdzie mi się do tego pryzwyczaić.

Przeciez takie programy jak Fn, rw, adblast, bitclub, tm i inne bardziej znane działały najdluzej i tam najgłośniej szczekacie, wiec jak kłamie ?

Znów kłamiesz. Twoja teza była zgoła odmienna. Przypomnę Ci.

5 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Co ciekawe projekty, które przyciągają wasza uwagę z reguły działają najdluzej, a już od pierwszej strony są głosy, ze lda moment się wysypia i zawsze jest odwrotnie. 

To zdanie złożone zawiera trzy tezy. Wszystie trzy nieprawdziwe. A gdybyś sięgnął miast do podręczników erystyki do podręczników logiki wiedziałbyś, że zdanie takie zdanie jest nieprawdziwe gdy choćby jedno było nieprawdziwe.

A nieprawdą jest wszystko. Po kolei, każdy z tych prgramów upadł? Upadł. Nie jest więc odwrotnie. Z twierdzenia - oczywistego skądinąd nawet dla Ciebie - że prgram padnie nie wyniaka, że padnie lada chwila. I w końcu chyba żaden z nas - być może w przeciwieństwie do Ciebie - nie wie czy program będzie działał najdłużej - cokolwiek rozumiesz pod tym pojęciem.

Co jednak najsitotniejsze. To to, że - i znów to wyraźnie napiszę - nawet gdyby Twoje twierdzenia były prawdziewe (a nie są) - to dalej nie zmienia to najistotniejszych faktów dotyczących natury tych programów. Zaś nawet rzekome wieszczenie rychłego upadku jest bliższe prawdy niż bućzuczne zapowiedzi długowieczności programu i zapewnień o jego realności.

4 godziny temu, Devolaj93 napisał:

I co do tego, ze większość w piramidzie traci, to było to prawda przez wiele lat, ale pojawiają się tematy, gdzie większość zarobiła lub wyszła przynajmniej na 0. Przykład futurenet, gdzie ludzie, którzy nie zdążyli wypłacić wkładu maja oddawane środki.

Kpisz... Nie da się wypłacić z programu więcej niż do niego wpłynęło. Obietnica wypłaty czy wirtualne cyferki to nie wypłata. A system matrycowy wręcz z natury zakłada, że znaczne środki zostają w dyspozycji adminów, bo matryce najzwyczajniej w świecie się nie pozamykają, Im głębiej tym więcej kasy dla adminów. Akurat w przypadku matryc o tyle jawnie, że trudno tu mówić o jakimś oszustwie o ile poleconym nie wciska się kitu, że matryce będą się zamykały i mogą liczyć na prcę sponsorów i spadochroniarzy od nich.

Owszem. Teoretycznie jest możliwe zakończenie działalności piramidalnej ale zawsze wymaga to zaprzestania rekrutacji do piramidy i albo filantropii adminów albo znacznego wzrostu wartości aktuwów (np. trzymanych coinów). Tyle, że to teoria. Nie znam żadnego takiego przypadku by twórcy piramidy dobrowolnie, z własnej i nieprzymuszonej woli wyrównali straty wszyskim uczestnikom. 

A ani FN ani OMEGA nie będzie tu wyjątkiem. 

Powód jest prosty. Admini nie po to tworzą piramidę by do niej dopłacać. Przeciwnie. Tworzą ją po to by na niej zarobić. Dla jasności. Na samej piramidzie a nie rzekomych tradingach, czy innych pseudousługach.

Widzisz... Ty właśnie zostawiasz sobie furtkę. 

Po co mówić, że piramida to piramida. Po co mówić, że MUSI upaść bo jest piramidą. Po co mówić, że w piramidzie większość straci, bo to wynika już z samej jej konstrukcji. Bo ponoć, gdzieś tam jakiś admin, jakiejś piramidy zwrócił wszysko wszyskim a jesli nie zwrócił to obiecał zwrócić. Może więc i tak będzie w OMEDZE.

Otóż. Może i tak będzie. 

Tyle, że to dalej nie zmienia faktu, że piramida jest piramidą, że z prawdopodbieństwem graniczącym z pewnością większość uczestników straci.

To tak jak byś reklamując gre w totka mówił, że jak nie wygrasz to może Ci Totalizator wróci koszty zakładu. Może zwróci. Nic to, że nie ma z czego bo część wpływów wyadał na wygrane dla wygrywających...

To nie jest uczciwe przedstawianie sporawy tylko - w najepszym wypadku - świadome usypianie czujności nagabywanego. Bo jeśli już powołujesz się czy to na mozliwość zwrócenia kasy przez Totalizatar, czy adminów ponziaka to bądź łaskaw pokazać i poprzeć swe twierdzenia dowodami czy i jak często takie dziwy mają miejsce.

A zwykle nie mają. W zasadzie można powiedzieć, że nigdy nie mają miejsca.

Dla jasności. W rzczywistym światku pozniakowym nie ma, nie było i nie będzie piramidy, w której większość zarobi. To po prostu  jest niemozliwe. Owszem zdarzały się piramidalne programy, w których admini po niewypale startu programu zwacali w całości a nawet z nadatkiem wpłacone przez userów środki. Tyle, że zawsze okazywało się, że było to preludium misternie budowanego planu i najczęściej zdobywszy zaufanie kolejny projekt szybko scamili.

5 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Wiele zalezy chociażby od tego w jakim czasie startuje program i w tym przypadku Omega ma ogromna przewagę, bo startowała przy cenie 3000$ za bitka, obecnie mamy 200% więcej.

I co z tego?

Idiotyzmem w programach piramidalnych jest przyjmowanie zapłaty w krypto a naliczananie we fiatach licząc na wzrost ceny krypto. Gdy naliczenia są we fiatach bądź ich równoważnikach jedynym racjonalnym działaniem jest natychmiastowa konwersja środków na fiaty.

Pomijam już fakt, że nie masz najmniejszego dowodu na to, że admini OMEGi trzymają kasę w krypto.

Natomiast gdybyś był to wiedział albo choćby miał takie uzasadnione przypuszczenie to należałoby uczciwie poleconemu mówić, że w razie gdy prognoza adminów się sprawdzi i kurs bitka pójdzie w górę to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że inwestując w prgram swoje bitkoiny w projek może stracić.

To zamknięte koło. Jeśli admin piramidy ma zarobić na fiaty na wzroście kursu to uczestnik jeśli ma identyczne z danie i uważa, że kurs wzrośnie nie powinien w projekt wchodzić lecz trzymać coiny u siebie. Jesli zaś user uważa, że kurs spadnie to przy takiej rzekomej filozofii adminów nie powinien w projekt wchodzić bo... adminowi po spadku kursu szybko ubędzie środków...

Przy naliczeniach w fiatach jedynym racjonalnym działaniem admina jest natychmiastowe przewalutowanie środków.

Inaczej jest przy naiczeniach w walucie inwestycji ale wówczas znika Twój argument ogromnej przewagi.

Wzrost kursu nie dał w żadnym wypadku, żadnej przewagi OMEDZE. Szczególnie, że biorąc pod uwagę piramidalny wszakże przyrost uczestników inwestujących środki po coraz wyższym kursie coraz mniejszy spadek kursu pwodowałby olbrzymie straty w kapitale. Przy kilku programach tworzyłem takie modele, które w oparciu podobne o twierdzenia pokazywały tę zależność. Możesz stworzyć go sam korzystając z excela. Sam tę zależność zauważysz.

Poza tym to czysta spekulacja a nie przychody z reklam. Spekulacja na nie swoich środkach. 

Jeszcze raz to powtórzę. Hipotetycznie jest możliwe, że obecnie OMEGA ma środki pozwalające na wypłaty wszelkich zobowiązań z uwagi na udaną spekulację na kursie. Pomijając już fakt, że nadal było to ieprawdziwe przedtsaiwianie działalności firmy i było ono alogiczne to istniej tylko jeden sposób by nikt w programie nie stracił albo wszyscy zrobili: ZAPRZESTANIE REKRUTACJI I GENEROWANIA KOLEJNYCH DŁUGÓW.

Skoro rekrutacja trwa albo admini są idiotami albo Twoje twierdzenia są oderwane od realiów.

Jak przyjdzie mu płacić alimenty, to i naliczeniaw Omedze będą mniejsze , Tak więc Devolaj93 radzę Ci jednak obserwować spodnie Pana Nafalskiego ;)

• Like 1

To samo jeśli chodzi o realne dochody. Kiedyś żaden program nie miał takowych, teraz często środki są obracane, kopane krypto, reklamy itd.

Widzisz... I znów raczmy do tematu, na który tak skrzętnie unikasz odpowiedzi...

Zadam więc po raz setny pytamnie:

Jakie realne dochody? Dowody jakieś? Choćby poiszlaki?

Tylko, na litość Boską, proszę bardziej racjonalne niż twierdzenie, że kasa w OMEDZE pochodzi ze środków kradzionych, których pozbawia się ojaca Nafalskiego z dość wątpliwych zresztą usług optymalizacyjnytch dla jeszcze bradziej wątpliwcyh barberów z Lizbony.

Kilka stron wcześniej pokazywałem Ci wyszpiegowany na jawnej stronie projektu formularz kontaktowy z OMEGĄ. Napradę uważasz, że za jego pomocą można pozyskać klientów lepiej niż ze strony firmy ojca nafalskiego, która - choć i tak słabo - o wiele lepiej pozycjonuje się pod hasła związane z optymalizacją podtakową.

To już nawet nie jest żałosne. To jest śmieszne...

Podobnie jak argument z kopania krypto... Odsyłam do watków rzekomych chmurzastych kopalni opartych na rekrutacji. Tam się dowiesz dlaczego oferta była typową ofertą ponziakową z korzyścią głównie dla admina i zaganiaczy.

Skąd wiesz skąd jakie zyski czerpie ? W moim przypadku obecnie więcej mam ze swoich naliczeń lub są to bardzo podobne kwoty :) nie mam potężnych prowizji bo nie jestem żadnym dużym liderem i polowe kasy jeszcze oddaje. 

Widzisz... Nie o to chodzi. Chodzi o to, że używasz w dyskusji identycznej i równie gołosłownej argumentacji jak rzesze zaganiczay. Stwierdzenie tego faktu wcale nie implikuje tego, że do tej grupy należysz ani nie wyklucza tego, że jest jak piszesz. Niemniej nie dziw się, że z tego powodu Twoje zapewnienia mogą być ocenione jako mało wiarygodne.

Też to wielokrotnie Tobie pisałem. Nie mam powodów Tobie nie wierzyć ale nie dajesz też żadnych by Ci w Twoje zapewnienia wierzyć.

Nie to jednak a OMEGA jest głównym tematem watku...

Pisze wprost, ze przyjdzie czas na omegę, wspominam o ryzyku i braku pokrycia wszystkich wypłat realnymi dochodami. Gdzie tu papka marketingowa ? :) 

By zaraz dodać coś o realnych dochodach, reklamach, zyskach ze wzrostu kursu i podpartej autorytetem dwójki polsko-niemieckich oszustów deklaracji wywiązania się ze zobowiązań ich piramidy...

Oczywiście, na żadne z tych twierdzeń nie potrafisz przedstawić choćby wiarygdonych poszlak...

To co to jest jak nie gołosłowna papka marketingowa?

2 godziny temu, Arminvanvusa1 napisał:

A ja tak z innej beczki i może nie na temat ale przy żadnym z programów nie spotkałem się jeszcze z tak znienawidzoną osobą admina jak w przypadku Omegi. Pan Bartosz jest chyba największą antyreklamą tego swojego "dziecka" i jego wizerunek wydaje się być gwoździem do trumny tego programu szczególnie w Polsce ale z tego co widać i o czym piszą na swoim forum - kobiety składają donosy do organów wszystkich możliwych krajów gdzie tylko Omega próbuje się reklamować. Jak bardzo musiał zaleźć im za skórę to nawet ciężko sobie wyobrazić, bo takiego cyrku nie tylko przy programach ale i żadnej firmie wchodzącej na rynek nie było. 

Nie wiem czy Bartosz Nafalski jest najbardziej znienawidzonym adminem takich piramid.

Niemniej - co też już w tym wątku pisałem - te twierdzenia i rzekome doniesienia są dość mało wiarygodne. I nie przypuszczam by miały jakiekolwiek istotne przełożenie na działanie OMEGI. NIe widzę żadnego związku między rzekomymi sprawami sercowo-łózkowymi tych pań a kondycją firmy. Co najwyżej - jesli uznałbym ich doniesienia za wiarygodne - uznałbym, że kawał drania z niego. I tyle. Możesz mi wierzyć, że nie zmienię banku ani ubezpieczyciela czy dostawcy nabiału tylko dlatego, że zdradza żonę i ma jednocześnie trzy kochanki. Co najwyżej nie zaproszę go na wspólny wypad albo nie przyjmę na takowy jego zaproszenia. W korzystaniu z usług ich firm jednak zupełnie nie będzie mi to przeszkadzać jeśli będą dla mnie zadowalające.

2 godziny temu, Devolaj93 napisał:

Tylko jaki ma to związek z programem ? 

Tu się zgodzę w 107% :) Żadnego. I to bez względu na powód.

OK. Co innego gdy Panie będą mówiły o tym jak rzeczywiście działa program. Wskazywały dowody na bajki opowiadane przez Nafalskiego o OMEDZE.

Jednak jeśli wylewają swoje żale niezwiązane z programem nie przełozy to się w żaden sposób na program.

A o tym, że z Omegą chyba nie jest najlepiej może świadczyć fakt, że teraz Pan Admin bardzo wziął się za ratowanie wizerunku i promowanie siebie w sieciach społecznościowych chcąc dotrzeć do jak największej ilości osób i przekonać o tym jakie sukcesy ma na koncie.

To wcale nie świadczy o tym, że z OMEGĄ nie jest nalepiej.

Zupełnie naturalne dziłanie marketingowe, Calkiem zresztą rozsądne. Nawet jeśli ocieplanie wizerunku oparte jest na gołosłowiu.

Ba. Zdziwiłbym się gdyby było inaczej...

42 minuty temu, pepperoniss napisał:

Wzrost kursu nie dał w żadnym wypadku, żadnej przewagi OMEDZE.

Czyli jak maja 2x wievej kasy niż jak startowali to nie ma to znaczenia ? Hit. 

o zdanie złożone zawiera trzy tezy. Wszystie trzy nieprawdziwe

Przecież te programy, które wymieniłem są  tymi, które działały dluzej niż większość programów wiec jak kłamie ? No stary z kogo Ty próbujesz debila zrobić ? :D 

A ani FN ani OMEGA nie będzie tu wyjątkiem. 

Nie wiem jak będzie z omega, ale w Fn większość osób zarobi lub wyjdzie na zero. Przeczytaj ostatnie maile i komunikaty ze strony Fn. Osoby, które nic nie wypłaciły mogą dostać swoja kase. Oczywiście przeliczając na fiaty, jesli wpłacali crypto, to prawdopodobnie dostaną mniej niż wpłacili. Jaja sobie robisz. 

45 minut temu, pepperoniss napisał:

Nie da się wypłacić z programu więcej niż do niego wpłynęło.

Oczywiście, ze się da. Pod jednym warunkiem. Ze wpłacamy krypto, admini trzymaja krypto i ich wartość rośnie. Oczywiście nikt tego nie zapewni. Ludzie wpłacają 1000btc przy cenie 3000$, po 3 miesiącach cena btc skacze do 9000$. Z 3000000 robi się 9000000 wiec prepiczajax na fiaty można wypłacić wievej niż wpłacili ludzie. 

Takiej sytuacji z przeszłości odnośnie żadnego innego projektu sobie nie przypominam.

Oj były, były... Każdy admin z jakąś historią jest prędzej czy póxniej prześwietlany i pojawiają się o nim rzetelne informacje ale też fake newsy. O Karolu Scovile z TM też mówiono w kontekście jego rozstania z żoną. I też nie wpłynęło to na kondycję firmy. Zauważ, że te rozporkowe watki chyba na każdym chypowym czy zarobkowym forum są kompletnie ignorowane. Czym być może owe panie są zawiedzione. I, choć ich wynurzeń nie czytam i nie znam, to choćby z Twojej relacji muszę przyznać, że opinia @Devolaj93 o zazdrości jest dość mocno prawopodobna. Choć ja osobiście nie wykluczyłbym w tym przypadku nawet świadomego tworzenia fake newsów i to wcale nie w celu zaszkodzenia OMEDZE a jego prywatnym sprawom. 

Niemniej to IMHO dla programu jest całkowicie bez znaczenia.

45 minut temu, pepperoniss napisał:

By zaraz dodać coś o realnych dochodach, reklamach, zyskach ze wzrostu kursu

Wzrost kursu to fakt, nie opinia, zobacz na wykres. Idiotyzmem by było sprzedawanie wszystkich btc po cenie 3 tys dolcow. Nie po to program startuje gdy bitek jest w mega dołku, by sprzedawać zebrane krypto od razu. Celowo powstaje w takim momencie. 

Wielu liderów pisało o tym, ze są klienci na reklamy, pytali się o szczegóły i do kogo takie osoby kierować. Sam kilka razy widziałem takie rozmowy i pytania. Jesteście na wielu grupach, wiec powinniście to zauważyć. To, ze dla większości działaności takie reklamy są niewydajne nie zmienia faktu ze są osoby, które je kupią. Oczywiście to tylko jakiś procent, myśle nawet ze mały i na pewno nie pokryje wypłat ale są realni klienci. Faktury Ci nie pokaże, nie mam jak i sam nie wiem ile jest takich osób. 

Co do innych źródeł to nie mam jak potwierdzić czegokolwiek, nie byłem w Dubaju ani na Ukrainie. Być może również tylko mała cześć tego jest prawda, jak z reklamami, a może i nic. Jak mi powiesz jak mogę to sprawdzić, to to zrobię ale podejrzewam, ze sam być to sprawdził gdybys miał możliwość. Osobiście z góry zakładam, ze tak jak w przypadku reklam, tylko mały % tych zapewnień jest prawda. Nikogo nie zapewniam, ze traderzy wala po 50% zysku miesięcznie lub ze z optymalizacji podatkowej zbierają miliony. Mówię wprost, ze większość wypłat nie ma pokrycia i kiedyś się to wyłoży, ale w mojej opini pozwoli zarobić nawet bez polecania, właściwie to już dało i myśle, ze w tym roku większych problemów z omega nie będzie, ale tego tez nikomu nie gwarantuje  :) 

Ok, to merytorycznie. U Pana Bartosza na nowym profilu na instagramie padło pytanie o badania marketingowe - ktoś zapytał z kim ma się skontaktować. Pan Bartosz odpowiedział do tej pory na każdy komentarz poza tym jednym. 

Ktoś z Was pytał ironicznie jak je zamówić. Nie da się, bo nawet jak się w tej sprawie pisze to Pan Bartosz nowym klientem zainteresowany nie jest. 

6 minut temu, Devolaj93 napisał:

Czyli jak maja 2x wievej kasy niż jak startowali to nie ma to znaczenia ? Hit. 

A niby dlaczego mieliby mieć 2 razy więcej kasy niż gdy startowali.

Chyba Kolega zapomniał, że piramida rośnie z czasem a nie maleje. O ile mnie pamięć nie myli w styczniu świętowaliście 3000 zarejstrowanego. Ostatnio 30000.

Jesli trzymają BTC w krypto to teraz dostają za paczuszkę 30% tego co dostawali wcześniej. Tyle, że od znacznie większej ilości osób. Do tego znacznych części wpłat pozbywają się na bieżąco w prowizjach.

Stwórz sobie model w excelu a zobaczysz, że przy taki model - nazwijmy to logarytmicznego wrzostu userów i (dla uproszczenia) liniowego wrzostu kursu - nie da wartości we fiatach 200% większej.

Poza tym, Waćpan zapomina, że kurs w tym czasie nie zawsze rósł. 

Przy starcie w na poczatku listopada BTC kosztował coś koło 6500$, by w połowie grudnia prawie o połowę spaść do 3300$ a od gródnia do marca bujał się między 3300$ - 4100$. 

Jakoś do marca nie wykazywałeś troski o to jak mogą być wypłacalni skoro bitcoin spadł o połowę :) 

I raczej dość słusznie. Bo nie przypuszczam by Nafalski był tak głupi by robiąc naliczenia we fiatach nie przewalutowywał całości bądź choćby większej części bitków.

Pomijam fakt, że nie przedstawiłeś żadnego dowodu ani choćby racjonalnej argumentacji uzasadniającej przyjęcie, że wpłaty były trzymane w coinach. Ani też, że płatności za optymalizacje, reklamy, ankiety - bez wględu na ich wartość były dokonywane w btc.

A IMHO takie działanie byłoby po prostu głupie.

Coiny w ponziakach trzyma się w naturze gdy nalicza się coinach. Gdy nalicza się w fiatach przewalutowuje się na fiaty. To dość oczywista oczywistość. Była ona nawet oczywista dla kol. @Sativas, który jesno twierdził, że BTC to tylko środek płatności i jego kurs nie ma znaczenia na dłuższą metę. A takie twierdzenie z punktu widzenia porgamu - bu już inwestora nie - ma sens wyłącznie wtedy gdy krypto jest przewalutowywane.

Nie wiem czy wiesz ale gdyby admini trzymali bitki w coinach to każdemu, kto zaiwetwoałby pierwszego dnia (18 listopada 2018 roku) 1 BTC wypłaciliby w BTC 1,76635534. Wszysko dlatego, że do 18 maja 2018 roku większość czasu kurs był niższy niż 18 listopada..

Wyliczenie to zajmuje minutę w excelu i obraczone jest niewielkim błędem gdyż nie uwzględnie pełnych paczek. Nie uwzględnia też wypłacanych przez OMEGĘ prowizji.

Możesz mi wierzyć. Nie uważam Nafalskiego za idiotę, który otworzył piramidę naliczająca w fiacie i trzymał bitcoiny... To byłby idiotyzm. Olbrzymie ryzyko upadku programu przez utrzymujący trend zniżkowy cent BTC. Stabilnośc takiego programu zapewnić mogło jedynie przewalutowywanie. Wówczas wszysko zależy tylko od napływu nowych wpłacających i tych, którzy zdecydują się na reinwestycję.

1 godzinę temu, Devolaj93 napisał:

Przecież te programy, które wymieniłem są  tymi, które działały dluzej niż większość programów wiec jak kłamie ? No stary z kogo Ty próbujesz debila zrobić ? :D 

Jeszcze raz...

Każde z tych zdań jest nieprawdzie...

Co ciekawe projekty, które przyciągają wasza uwagę z reguły działają najdluzej a już od pierwszej strony są głosy - tu podwójnie błędna teza. Po pierwsze nie mogą "nas" przyciągać programy działające najdłużej skoro - jaw ynika z drugiej części zdania - zwykle dopiero zaczynają działać. Przyczyna "przyciągania" nie może więc w żadnym wypadku mieć jakiegokolwiek logicznego związku z długością działania projektu. Po drugie - tu mówię już tylko za siebie - mnie przyciąga wyłącznie to, że jestem wstępnie projektem zainteresowany (wyjątek stanowił FN, gdzie jasno i wyraźnie powiedziałem, że przyczyną mojej w nim obcności są osoby polsko-niemieckiego teamu oszustów). Zdanie to jest więc fałszywe a jego wartość logiczna to 0.

już od pierwszej strony są głosy , ze lda moment się wysypia - także to zdnanie jest fałszywe i ma wartość logiczną 0. Z twierdzenia, że program musi paść wcale nie wynika wniosek, że padnie lada chwila, choć wcale tego nie wyklucza.

i zawsze jest odwrotnie - kolejne 0 logiczne, koljeny fałsz. zawsze te programy padają a nie niepadają... To wiesz i przyznajesz nawet Ty.

To raczej Waćpan na forumowiczów, a jak przypuszczam także poleconych, za debili. Logika i matematyka jest prosta. 

51 minut temu, Arminvanvusa1 napisał:

Pan Bartosz odpowiedział do tej pory na każdy komentarz poza tym jednym. 

A niby dlaczego miał odpowidać skoro żadnych badań marketingowych nie robi. Przecież to tylko legenda dal tcyh, którzy mają wejść w piramidę. To oni mają uwierzyć w zapewnienia zaganiaczy albo choćby dopuścić jako prawdopodobną taką ewentualność po lekturze postów @Devolaj93, w których coś mgliście wspomina o rzekomych zewnętrznych dochodach...

Ja - w przeciwieństwie do @Polon - od adminów nie oczekuję by mówili prwadę, bo skoro widzę, że zbudowali piramidę i widzi to każdy - jak to pisze @Devolaj93, kto ma trochę rozumu. Trudno więc oczekiwać od kogoś, kto tworzy piramidę by się do tego przyznał. Oczekiwać tego jednak mogę i oczekuję od tych, którzy wiedzą co tworzy admin.

Właśnie tego nie che zrozumieć - raczej udaje, że nie rozmie @Devolaj93, ja zwykle w słowa w wątku nie powiem gdy ktokoliek z promotorów nie zacznie powtarzać bajki opowiadane przez admina jako coś pewnego. Alebo jak miało to miejsce w tym wątku - coś co autor postu osobiście, ze wspólnikiem weryfikował i sprawdzał przez 2 miesiące. 

I właśnie to jest przyczyną dla których w wielu wątkach w których uczestniczę nie zadaję Prostych Pytań. Po prostu nie ma komu ich zadać.  Nikt w nich nie twierdzi, że coś jest realne gdy nie jest. I nie ma tu żadnego znaczenia czy program działa dzień, tydzień rok albo dwa. Był jeden wątek - Design Partner - w którym legenda była tak zbudowana, że zdawała mi się możliwa w realu. Ale nawet w tamtym wątku nie napisałem, że DP działa legalnie a jedynie, że możliwe, wg mnie jest to, że program może się spinać ale brak jest danych by to zweryfikować.

Tu od początku legenda się nie spina. Ale dyskutanci poprzez Proste Pytania dostawali szansę na wykazanie, że jestem w błędzie. Z sobie znanych tylko powodów zdecydowali się z tej szansy nie skorzystać makabrycznie rozwlekając temat.

Dlatego uśmiecham się na troskę @Devolaj93 o mój i innych kolegów czas, moje i kolegów zarobki zarobki, o to że ktoś się ze mnie śmieje. Bo oceniam to jako troskę na skroś obłudną, której celem jest pozostawienie wątku z treściami wyłącznie opartymi na bajkach serwowanych choćby przez @Sativas.

NIe dziwią mnie więc jego ich kłamstwa. A, że jestem cierpliwy to i setny raz wytłumaczę i wyjaśnię, że nikt tu nie twierdził, że OMEDZE zarobić się nie da, że na pewno padnie za dzień, dwa, tydzień, miesiąc czy przed pierwszym cyklem. Że niikt tu nie twierdził - poza @Devolaj93, że każdy promujący to kłamca i oszust.

I wiem jedno. Każdy kto przejrzy wątek z łatwością zauważy, że to @Devolaj93 fantazjuje i na temat OMEGI i na temat twierdzeń forumowiczów zawartych z tym wątku.

@Devolaj93, ależ ja nie twierdzę że jesteś naganiczem-oszustem, głęboko wierzę że jesteś uczciwym promotorem.
Dlatego też po raz n-ty proszę :

@Devolaj93,
Drogi Uczciwy Promotorze, Autorytecie .... 
Co powiesz osobom które zachęcasz do programu, gdy zapytają Ciebie jak następuje:

Z czego firma wypłaci odsetki od inwestycji, skoro udział wpływów innych niż wpłaty uczestników jest znikomo śladowy, pomijalnie mały, by nie rzec - zerowy ?

Jaki sens ma konstrukcja biznesowa w której firma w emiracie RAK (nie w Dubaju) ma siedzibę w Kijowie i oferuje Polakom inwestycje, pod warunkiem że nie są z Polski...

Dlaczego - jak wskazuje historia projektów typu Banners Broker, Traffic Monsoon, One line Green Line i innych, największe zyski tej znikomej mniejszości którzy z projektu uzyskają wpływy większe od ich wpłat, pochodzą nie z odsetek z inwestycji, ale z prowizji od wpłat poleconych

Jaki sens ma zlecanie przez Chińczyka ankiety po angielsku którą mu wypełni Ukrainiec ?

Jaki sens dla klientów spoza Europy ma informacja o przetwarzaniu danych według prawa europejskiego, w dodatku przez spółkę z kraju w którym program "oficjalnie" nie funkcjonuje. To że sposób prezentacji informacji nie jest z tym prawem zgodny, to już detal ...

Dlaczego w firmach w których ojciec założyciel biznesu odnosił "sukcesy" naście lat temu, jego nazwisko nie jest najlepiej wspominane..

Jeżeli jednak po raz kolejny zmienisz temat , przywołując inne programy, zaczniesz dyskutować czyjś poziom wiedzy ekonomicznej, lub zastosujesz inne chwyty erystyczne -  podejrzenia iż jesteś naganiaczem , nie-do-końca-uczciwym zresztą ... staną się bardzo uzasadnione .

A lektura polemik @pepperonissz wyznawcami marketingowej papki to swoiste Creme de'la Creme tego forum ..

Niech zgadnę, że jesteś stękaczem z komunistycznyn rodowoedem, roszczeniową postawą, wszędzie wietrzącym spiski i w każdym zarabiającym więcej niż najniższa krajowa widzidzisz złodiaja, oszusta, kłamcę i zbrodniarza do tego tak zakompleksionym, że ślęczysz przed ekranem komputera i szpiegujesz poważnych biznesmenów i kryształowych promotorów by robić idiotów z ludzi, którzy nie chcą całe życie jak ty przesiedzieć na etacie :) 

Zdaje mi się, że w pigułce oddałem głowną i najbardziej merytoryczną myśl naszego kolegi @Devolaj93, pomijając te posty, które napisał w chwilach słabości albo może ktoś Mu się na konto włamał i naskrobał jak tacy frustraci jak My, że OMEGA musi upaść bo jest piramidą... Ups... Nie tak napisał @Devolaj93 albo chochlik jakiś.... Ale coś w tym stylu...

1 minutę temu, pepperoniss napisał:

Niech zgadnę, ..

No prawie zgadłeś ...

2 minuty temu, pepperoniss napisał:

albo chochlik jakiś.... Ale coś w tym stylu...

Prawie - robi wielką różnicę

Posted (edited)
7 godzin temu, pepperoniss napisał:

Dlatego uśmiecham się na troskę @Devolaj93

Największa troskliwością o pieniądze i życie innych wykazujesz się miedzy innymi Ty z kolegami na każdym kroku robiąc z ludzi inwestujących w te programy ofiarę. Doceniam twe wrażliwe serduszko :wub:

co do tego, ze dla ciebie programy, które wymieniałem nie należą do tych, które działały najdluzej na rynku to nie mam jak tego skomentować. To właśnie w nich jesteście najbardziej aktywni, wystarczy przejrzeć posty. To o nich piszecie, ze lada moment padną, przejrzyj chociażby wcześniejsze strony omegi, gdzie kilku z was pisze, ze to końcówka. Jeśli czarne jest białe to ok. Wieczór był, może pare piwek weszło :) 

Piotrus myślałem, ze dorosły facet wie, jak działają takie programy :) jeśli kasy brakuje w takich programach to wpłaty pokrywają wypłaty albo program pada. Co do reklam, to pisałem chyba post wyzej, ze dla większości jest ona niewydajna i mało realnych osób z niej korzysta, ale są takie osoby. Co do tego gdzie co jest zarejestrowane to napisz do firmy i spytaj. Cześć pewnie po to, by płacić mniejsze podatki, czesx ze względów prawnych. Ze zrozumieniem czego ci jeszcze pomoc ? :) 

Jesli wyweszyles spisek niezgodny z prawem, to przestań klikać i zgłoś to na policję w końcu :) 

38 minut temu, pepperoniss napisał:

chochlik jakiś..

Jedni są chochlikami, inni zaś szczurami pochowanymi na facebookowych grupach, każdy do kogos podobny :) 

Edited by Devolaj93

A ja głupi myślałem że piramida pada kiedy właściciel uzna że więcej z niej nie wyciśnie , a nie dopiero gdy nie ma z czego wypłacać pieniędzy.

Charles , Roman , Stefan - przepraszam :cheesy:

• Like 1

Wypłaca z wpłat i zamyka koedy chce. A jakby przyjąć, ze ma wypłacać tylko z tego co zarobi realnie, to często by musiał zamykać tego samego dnia co otworzył :) 

14 godzin temu, Pioterek napisał:

Drogi Uczciwy Promotorze, Autorytecie .... 
Co powiesz osobom które zachęcasz do programu, gdy zapytają Ciebie jak następuje:

Z czego firma wypłaci odsetki od inwestycji, skoro udział wpływów innych niż wpłaty uczestników jest znikomo śladowy, pomijalnie mały, by nie rzec - zerowy ?

Jaki sens ma konstrukcja biznesowa w której firma w emiracie RAK (nie w Dubaju) ma siedzibę w Kijowie i oferuje Polakom inwestycje, pod warunkiem że nie są z Polski...

Dlaczego - jak wskazuje historia projektów typu Banners Broker, Traffic Monsoon, One line Green Line i innych, największe zyski tej znikomej mniejszości którzy z projektu uzyskają wpływy większe od ich wpłat, pochodzą nie z odsetek z inwestycji, ale z prowizji od wpłat poleconych

Jaki sens ma zlecanie przez Chińczyka ankiety po angielsku którą mu wypełni Ukrainiec ?

Jaki sens dla klientów spoza Europy ma informacja o przetwarzaniu danych według prawa europejskiego, w dodatku przez spółkę z kraju w którym program "oficjalnie" nie funkcjonuje. To że sposób prezentacji informacji nie jest z tym prawem zgodny, to już detal ...

Dlaczego w firmach w których ojciec założyciel biznesu odnosił "sukcesy" naście lat temu, jego nazwisko nie jest najlepiej wspominane..

Zadawałem te pytania wielokrotnie i mówiąc szczerze, nie liczyłem na odpowiedzi, a jednak się doczekałem ... choć nie do końca.

13 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Piotrus myślałem, ze dorosły facet wie, jak działają takie programy :) jeśli kasy brakuje w takich programach to wpłaty pokrywają wypłaty albo program pada. Co do reklam, to pisałem chyba post wyzej, ze dla większości jest ona niewydajna i mało realnych osób z niej korzysta, ale są takie osoby. Co do tego gdzie co jest zarejestrowane to napisz do firmy i spytaj. Cześć pewnie po to, by płacić mniejsze podatki, czesx ze względów prawnych. Ze zrozumieniem czego ci jeszcze pomoc ? :) 

Wypłaca z wpłat i zamyka koedy chce. A jakby przyjąć, ze ma wypłacać tylko z tego co zarobi realnie, to często by musiał zamykać tego samego dnia co otworzył :) 

I może to pozawala wreszcie podsumować.

Drogi, Uczciwy Promotorze, Autorytecie - jednak w skrócie  DUPA
Cały ten program został założony przez Bartosza Nafalaskiego et consortes po to by go zamknąć kiedy zechce (zechcą ?), gdy zabraknie kasy z wplat nowych uczestników na wypłaty dla starych (a przede wszystkim na potrzeby admina- Nafalskiego et o consortes). Bo skoro obydwaj (nie tylko my) nie widzimy sensu w reklamach, ankietach itp., to są to faktycznie marketingowe bajeczki dla naiwnych - nieprawdaż ?
Faktycznie, mało kto korzysta z reklam, bo to sensu nie ma. OK, w przeciwieństwie do @pepperoniss, zgodzę się że jedna, może dwie się na pojawiły, na wabika.
Pieniędzy z zewnątrz nie ma - co dość dobitnie wykazałeś , adminowi kasa zaraz się skończy.
Zwykłe Ponzi, ładnie ukryte, póki admin nie zbierze od Polaków milionów, faktycznie polskie służby go nie ścigną ...

A drogi Pinokio, okazałeś jednak zwykłym naganiaczem.

• Haha 1

Posted (edited)
2 godziny temu, Pioterek napisał:

adminowi kasa zaraz się skończy

Ja twierdzę inaczej i do końca tego roku moim zdaniem żadnych problemów nie będzie. Czas pokaze kto miał racje :)

2 godziny temu, Pioterek napisał:

A drogi Pinokio, okazałeś jednak zwykłym naganiaczem.

Nie wiem jaka jest wg Ciebie definicja naganiacza ale ja już nie mam sił i to wszystko to ttylko pożywka dla takich troli, więc kolejny raz nie będę się powtarzał :)

Edited by Devolaj93

Basta!

20 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Największa troskliwością o pieniądze i życie innych wykazujesz się miedzy innymi Ty z kolegami na każdym kroku robiąc z ludzi inwestujących w te programy ofiarę. Doceniam twe wrażliwe serduszko :wub:

I znów Wąćpan najzwyczajniej w świecie łgasz...  Bo jest znów całkowicie odwrotnie to zaganiacze i Ty z inwestujących w OMEGĘ a pewnie i w inne programy robisz ofiary! To bowiem zaganiacze i Waćpan tak daleko omijacie prawdę o programie, że najnormalniej w świecie bez żadnych oporów z uśmiechem na twarzy cieszycie się z tego, że wasza ofiara nie zorientowała nie zorientowała się, że wchodzi w poiramidę.

Teraz to ja już nie mam żadnych wątpliwości, że Twój cel jest identyczny z celem zaganiaczy. Chodzi o to by potencjalny inwestor nie zorientoiwał się w co wchodzi. I zupełnie niczego nie zmienia to, że gdzieś w podtoku swoich postów krytykujących mówienie PRAWDY o programie oraz ZAJKŁAMUJĄCYCH rzeczywistość OMEGI rzekniesz od niechcenia, że Ty OMEGA padnie. 

Po raz kolejny też Ci wyjaśnię, że kompletnie nie interesują mnie pieniądze ani Twoje ani Twoich ofiar. Nie o tym tu piszę i nie o to Cię pytałem. Jedynym celem jest sprostowanie kłamstw i półprawd, którymi raczą nas zaganiacze z Tobą na spółkę.

A, że czasami po lekturze tego watku stracisz sponsora... No cóż... To efekt uboczny.

Są pewne granice obracania kota ogonem i właśnie je przekroczyłeś!

Mówienie półprawd to też nieprawda. 

20 godzin temu, Devolaj93 napisał:

co do tego, ze dla ciebie programy, które wymieniałem nie należą do tych, które działały najdluzej na rynku to nie mam jak tego skomentować.

Więc nie komentuj...Bo znów najzwyczjniej w świecie udajesz Greka...

Łaskawco... W dniu, w którym zamieściłem pierwszy post w tym wątku miał ledwo 45 dni. Zapewniam Cię, że wówczas na forum dyskutowanych było co najmniej kilka projektów o znacznie dłuższym stażu. @Polon pisze tu chyba od jeszcze większego niemowlęctwa OMEGI. W FN pisałem zanim program wystartował. W wątku Traffic Monsoon po jednym dniu od założenie i tuż po tym jak ze swoim spamem i bajkami wparował tu Piotr Ban Chajkowski. Podobnie w Adblast. W dyskusji uczestniczę od samego niemowlęctwa projektu tuż po tym gdy autor wątku zaczął nas raczyć o relności projektu...

To wszysko można sprawdzić! Ba, nawet należałoby sprawdzić zanim zacznie stawiać się zarzuty wzięte z kapelusza i blubry smolone bredzić.

Tyle, że dla Waćpana najwyraźniej fakty nie mają żadnego znaczenia. 

Liczy się tylko to by o rzeczywistym działaniu programu potencjalny uczestnik wiedział jak najmniej. By był skłonny uwierzyć w opowiadane bajki. I nawet jeśli z jakiegoś powodu zdarza się Szanownemu Koledze co jakiś czas wcisnąć gdzieś między swoje KŁAMSTWA dwa słowa prawdy - niczego to nie zmienia!

I ja nie mam już żadnych wątpliwości, że właśnie po to wymaśla Waćpan co rusz teorie i tworzy wyimaginowane fakty. 

21 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Jedni są chochlikami, inni zaś szczurami pochowanymi na facebookowych grupach, każdy do kogos podobny :) 

Załóżmy, że masz rację...

I co z tego? Wstydzisz się tego co piszesz na tych grupach? Uważasz, że tam możesz bajki opowiadać?

Z jednej strony piszesz, że każdy ma swój rozum i powienien zweryfikować w to w co wchodzi. By natychmiast negować każde działanie w tym celu podjęte.

Ja dyskusję prowadzę praktycznie wyłącznie na tym forum. Nie widzę żadnego problemu by ktokolwiek tu przyszedł i odpowiedział na Proste Pytania, za które bez żadnej odpowiedzi z grupy facbookowej najczęściej się wylatuje - jak uczą doświadczenia tch, którzy przychodzą na forum zwykle gdy z tych grup wylecą, często gdy program zaczyna szwwankować z wypłatami a liderzy są dalej w euforii. Kuknij do wątku dascoinowego (nb. w którym w dyskusji też uczestniczę od jego młodości).

4 godziny temu, Devolaj93 napisał:

Ja twierdzę inaczej i do końca tego roku moim zdaniem żadnych problemów nie będzie.

No popatrz... I takiego stwierdzenia jakoś nie krytykujesz. Nie piszesz do siebie - nie pisz takich opinii. Ale gdy trafi się ktoś o przeciwnym zdaniu. Natomiast wyrażanie innego zdania... Ot, choćby takiego, że jutro o 13:21 programu już nie będzie jest dla Ciebie obrazoburcze... 

Widzisz... To dość oczywiste, że każdy z projektów piramidalnych jest róznie oceniany także w kwestii perspektywy długości jego trwania. 

Tyle, że wchodząc w projekt, który jest piramidą, który niewątpliwie upadnie, bo MUSI, i w którym nie masz wpływu na to kiedy to się stanie nie jest - przynajmnie dla mnie - aż tak istotne czy będziesz miał rację i program jeszcze w grudniu będzie wypłacał.

Ten projekt ma plan półroczny ze zwrotem zainwestowanych środków - i to w równoważniku we fiacie a nie walucie inwestycji - po ok. 4,5 miesiącach. 

Dlatego, wbrew temu co Tobie się wydaje. Twoje stwierdzenie powinno potencjalnym inwestorom już zapalić czerwoną lampkę przed wchodzeniem w projekt czy przed dalszym reinwestowaniem środków.

Szczególnie, że nie podpierasz swojej opinii żadną analizą. A przecież mimo nalotu na program rzekomych Azjatów świętowaliście niedawno ledwo 30.000  zarejestrowanego usera, choć miało ich być znacznie więcej... Wcześniej hucznie  świętowano 3000 usera :)

Przy inwestowaniu w ponziaki problemem nie jest to czy program podziała do grudnia, stycznia czy marca ale to czy wyjdę na plus. 

Tak naprawdę więc, z Twojego wieszczenia o półrocznej perspetywie działania OMEGI wychodzi rekomentacja: REACZEJ JUŻ NIE INWESTUJ I ZAPRZESTAŃ REINWESTOWANIA!

Zresztą, właśnie dlatego dość mocno uśmiech pojawia się na mojej twarzy gdy słuyszę czy czytam blubry na temat tego, że program działa długo (czytaj - to ten dobry) bądź krótko (to ten - zły).

Otóż zupełnie tak nie jest. Na pozniaku, który na pierwszy rzut oka podziała miesiąc, dwa, w prowyach może trzy można zarobić tak samo jak na działającym półtora, dwa czy trzy lata. Kluczem do sukcesu nie jest bowiem długowieczność a - w duzym uproszczeniu - odpowiedni dla danego programu, minimalizujący ryzyko, czas wejścia i wycofania się z niego. 

Inaczej mówiąc strategia inwestycyjna dostosowana do danego programu.

Natomiast retoryka, że można w prgram wchodzić, bo długo działa, podparta super, hiper argumentem, że @pepperoniss w wielu długo działających projektach pisał, że są piramidą, więc nie ma się czym przejmować - jest kompletnie błędna.

Bo we wszyskich tych programach, i tych krótko działających, i tych długo. WIĘKSZOŚĆ STARCIŁA, bo MUSIAŁA STRACIĆ. I co najważniesze, straciła nie dlatego, że @pepperoniss pisał co pisał, tylko dlatego, że były piramidą a nie realnym, biznesem. Piramidą uzależnioną od kolejnych wpłat i chciwości już uczestniczących w nich ludzi.

12 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Właśnie!

Tyle, że to właśnie Ty i zaganiacze robicie z realności dochodów - choćby mikroskopijnej - jakiś szczególnie istotny element. I jakoś Ci przez paluszki na klawiaturze nie che przejść nazwanie piramidy piramidą.

A właśnie tu jest klucz do oszacowania przez uczestnika ryzyka inwstycji w piramidę. Tu i w realności i wysokości rzekomych realnych wpływów.

Dlatego własnie tak istotne są pytania o rzekome realne dochody, ich wysokość oraz, szczególnie, o rzeczywiste wpływy.

W takim poście, rzuconym gdzieś między swoje kłamliwe blubry potrafisz to zauważyć - choć niezbyt otwarcie. Nie przeszkadza Ci to jednak w żaden sposób dostrzec jeszcze większego absurdu, który we wcześniejszych postach głosiłeś a przynajmniej możliwości takiej broniłeśa pytania o ten aspekt najzwyczajniej ignorowałeś. 

Chodzi mianowicie o to, że skoro admin MUSI opierać się na wpłatach od kolejnych uczestników by coś wypłacać poprzednim i zwiększać wartość swojego portfela to jaki jest sens i logika w zakładaniu, że do tego będzie dopłacał w realnie prowadzonego biznesu. A logiki nie ma w tym żadnej. Bo skoro - pomijaąc prowizję dla polecających - wpłaty do programu to 100% wpywu kasy do prtfela a - dajmy na to takia optymalizacja podatkowa - to zysk, który po wykonaniu mógłby sobie wykonawca w całości zatrzymać dla siebie, to po co miałby zmiejszać swoje zasoby jeśli nie jest filantropem. A jesli jest filantropem to po co ma budować piramidę, na której i tak WIĘKSZOŚĆ straci skoro mógłby zyski z optymalizacji rozdać wg własnego uznania nikogo nie narażając na stratę.

Ja tę zależność pokazywałem w watkach rzekomych chmurzastych kopalni. Analiza zawsze prowadziła do wniosku, że projekt, który twierdzi, że kopie jakieś krypto dla potencjalnych inwestorów jest bardziej bezpiecznym jeśli jest czystą piramidą udającą chmurzastą kopalnię niż jeśli rzeczywiście coś kopie. Powód jest prosty. Skoro rzeczywiste kopanie jest na granicy opłacalności, to więcej środków zostaje gdy się nie kupuje sprzętu, nie kopie a tylko poztskuje kolejnych inwestorów. Tak też było w OMEDZE. Z tą tylko róznicą, że tutaj admini zreflektowali się - być może z uwagi na nastawienie się na polski rynke, dość dobrze z tą tematyką obeznany - że nie da się wciskać skutecznie kitu o zarabianiu na kopaniu i wielkich z tego profitach. Stąd przesunięcie legendy na reklamę i coś tam jeszcze bardziej bzdurnego.

Widzissz... Tak trochę uraszczając...

Ty i zaganiacze ograniczacie się do stwierdzenia: Żeby wyjąć - trzeba włożyć!

Tyle, że to jest ćwierćprawda... Bo w realnym, prawdziwym świecie Żeby zarobić - trzeba wyjąć! Samo włożenie niczego nie da... 

Ja stosuję zasadę, że lepiej stracić okazję niż pieniądze. I tak do oceny projektów podchodzę. 

Moją ocenę OMEGI też znajdziesz w tym wątku wraz z powodem dlaczego w projekt nie wszedłem. A widziałem perspektywę, jakiegoś zarobku w OMEDZE. I bybym w projekt wszedł gdyby nie był to projekt polski. I nie dlatego, że Poacay czy Nafalski to jacyś szczególnie wielcy krętacze i oszusći. Powód był prozaiczny. Ja na hyipforum wyraźnie nazywam rzeczy po imieniu. A rzeczywista polskość projektu w takiej sytuacji ułatwiałaby nałożenie na mnie bana. 

Miałem więc wybór. Wejść między wrony i szczekać :) jak one, czyli co najmniej cicho, sza... bo moja kasa albo zrezygnować z szansy zrobku w tym programie.

Więć bądź łaskaw nie wciskać tu kitu, że forumowicze i dyskutanci w tym watku mają jakiś szczególnie negatywny sentyment do OMEGI.

Bo to program jak 99,5% programów prezentowanych na tym forum. Ani lepszy, ani gorszy...

8 godzin temu, Pioterek napisał:

Faktycznie, mało kto korzysta z reklam, bo to sensu nie ma. OK, w przeciwieństwie do @pepperoniss, zgodzę się że jedna, może dwie się na pojawiły, na wabika.

A ja nie przypuszczam... Bo zarach chwaliliby się referencjami. 

Metoda dość popularna wśrdód ponaziaków. Inna sprawa, żę często referencje są fałszywe ale zdarzają się i prawdziwe. Przecież szukanie potencjalnego dawcy reklamy czy ankiety - realnego a nie spod budki z piwem - wymaga pokazania portalu, swojego zasięgu, oferty i... zapukania do potencjalnego reklamodawcy.

Spójrz na stronę OMEGI... Na jej profil. Kogo mogą zagadnąć? Co zaoferować...

OK... Wiem., wiem... Bodajże @Devolaj93 już pisał... Że reklama może być dodatkiem do optymalizacji :) 

Ntaomiast znacznie łatwiej jest podlinkować kilklka loswoych, albo nawet dobranych witryn i wydanie 10$-15$ na przygotowanie rzekomej graficznej reklamy golibrodów z Lizbony... Łatwiej i taniej. I bez obciachu...

• Like 1

W dniu 29.12.2018 o 19:44, Ermin napisał:

mogę iść o zakład, że do końca 2019-go będzie 1.000.000 użytkowników :)

@Ermin już dawno temu z chęci zakładu się wycofał...

W połowie roku użytkowników jest ilu ...?

Czas pokazał....

7 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Ja twierdzę inaczej i do końca tego roku moim zdaniem żadnych problemów nie będzie. Czas pokaze kto miał racje :)

Oczywiście, pokaże, podobnie jak pokazuje liczbę uczestników,
Zwykłe ponzi szukające naiwnych w krajach biednych, gdzie ludzi można omamić marketingową papką. Dlaczego nie ma programu w USA ? Bo idzie się za takie rzeczy siedzieć, Z Malezją problem też może być .. to kraj głównie islamski ... A w islamie katalog kar jest nieco odmienny, bardziej fizyczny ...

8 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Ja twierdzę inaczej i do końca tego roku moim zdaniem żadnych problemów nie będzie. Czas pokaze kto miał racje

No dobra ale na czym opierasz te stwierdzenie ? 

@Ermin to miał pokazać te screeny z Azji ale widać nieśpieszno. 

W ogóle czarowanie tą mityczną Azją już dawno przestało być wyznacznikiem czegokolwiek no chyba że jako oręż dla promotorów i liderów by lać wodę o perspektywach bo jakoś sondowanie obszarów azjatyckich przez dascoina, futurenet czy teraz nasdacoin skończyło się zanim tak na dobre się zaczęło.

Niedawno odradziłem znajomemu wejście w ten program i uzasadniłem to tym że brakuje mu rozmachu i taka kosmetyka jak obietnica wpuszczenia energetyka do picia, procesor płatniczy czy jakieś pierdolety związane z grafiką strony albo wprowadzenie telegrama to nieistotna kosmetyka a programowi brakuje po prostu hajpu, nie ma pomysłu by zaatakować portfele osób które się przyglądają z boku.

W mojej ostrożnej opinii program nie pożyje do końca roku(mam na myśli regularne wypłaty dla każdego a nie zgaszenie światła) lub przepoczwarzy się, ograniczy wypłaty albo nawet strzepnie z siebie tych którzy nielegalnie logowali się przez VPN a stanowią trzon userów programu.

2 minuty temu, zombine napisał:

No dobra ale na czym opierasz te stwierdzenie ? 

Właśnie!

I dlatego ta dyskusja, w tym wątku ma sens.

I sens mają stawiane w nim pytania. Zarówno o realność dochodów opisywanych w legendzie - skoro @Devolaj93 i inni twierdzą, że one są. Jak i ich wysokość - skoro @Devolaj93 i ini twierdzą, że w jakiś tam, choćby minimalny sposób wpływają na kondycję programu. A także o to po czym wnosi, że są - bo właśnie po tym czytelnik może się zorientować jak bardzo @Devolaj93 i inni odlecieli albo jak daleko są w stanie się posunąć w opowiadaniu niestworzonych historii...