Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sativas

Omega Best - 130% w 180 dni / 170% w 365dni (STABLE) - www.omega.best

Recommended Posts

Posted (edited)

[---] :) Stworzyłeś kilka teorii, przypisałeś je innym, wyciągnąłeś jedno zdanie z kontekstu i dowolnie je zinterpretowales i zmanipulowaleś, zadałeś sobie pytania, odpowiedziałeś na nie sam, podyskutowałeś ze sobą, napisałeś podsumowanie i gra muzyka, dobrej nocy :) 

Edited by Polon
Obrażanie innego użytkownika.

2 godziny temu, Devolaj93 napisał:

Teza wymyślona pRzez pepe i przypisana mi. Dodatkowo opisywana jeszcze naokoło w 100 zdaniach, rozłożona na czynniki pierwsze, podsumowana, podparta pytaniami, na które sam sobie odpowiada. 

Łaskawco. Znów zadam pytanie. Kto to napisał?

W dniu 8.08.2019 o 21:47, Devolaj93 napisał:

Im większy był hejt i rozgłos, tym więcej mieli klientów.

W dniu 8.08.2019 o 21:47, Devolaj93 napisał:

Póki płacą każda wzmianka i hejt pomaga.

W dniu 8.08.2019 o 22:46, Devolaj93 napisał:

wiec jakieś zarzuty itp nie szkodzą firmie, a nawet pomagają, pod jednym warunkiem, ze nie ma problemów z wypłatami

Ja czy Ty?

Nic nie wpominałeś, że to Wielkie Odkrycie nie jest Twojego autorstwa. Skoro tu się mylilem to serdecznie przepraszam autora tej tezy i Ciebie. Niemniej wówczas powtarzasz bzdury....

A może coś chochliki w Twoich wpisach pozmieniały?

Drugi przykład z wyjętym moim cytatem, który tyczył się bodajże stricte zukiewicza lub Kujawy, a nie omegi, czy jakiegoś programu. 

Teraz już całkiem Cię nie rozumiem?

Temat wywołałeś na skutek publikacji treści doniesienia. Napisałeś co zacytowałem. podparłeś się autorytetem Kujawy, w międzyczasie zdążyłeś zaznaczyć, że choć na mleku to nie działa to w tej branży tak...

A teraz twierdzisz, że co?

Że jednak w OMEDZE tak to nie działa?

Owszem. Nie działa tak jak to twierdziłeś. Taki rozgłos jset nikomu niepotrzebny, i to bez względu na to czy treści zawrte w owym doniesieniu są prawdziwe czy też nie. Tyle, że to Ty twierdziłeś inaczej! Nie ja!

Posted (edited)

[---] Nie mam już cierpliwości do Ciebie. Chciałbym kiedyś na żywo porozmawiać z Tobą albo Polonem, bo nie mogę uwierzyć, że takie osoby istnieją i nie udają.

10 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Wierz więc sobie, w swoje Wielkie Odkrycie na mairę Nobla, że im gorzej o programie się mówi tym dla programu lepiej.

Czy którakolwiek wypowiedz brzmi, że najlepszym marketingiem jest hejt i negatywna opinia, czy być może piszę, że hejt w tej branzy ma często pozytywny wpływ na rozgłos, popularność i pozyskiwanie klientów, lecz mimo wszystko zawsze i wszedzie kazdy bedzie o sobie i swoich biznesach mowil ochy achy i wychwalał je, pomijajac czy to bajka czy nie ? Tysiąc razy to piszę, a Ty na siłę wymyslasz bajki i przypisujesz je mi jak opętany. Jak mam Ci to napisać? Hieroglify, migowy, drukowane, kolorowe literki, czy zaśpiewać? Pierwszy cytat nie tyczy się nawet omegi ani ŻADNEGO programu, tylko danej osoby, a Ty znow klamiesz. 

Proszę powściągnąć emocje i po raz kolejny nie obrażać innych osób. 

Edited by Polon

Dostałeś przykłady proste jak budowa cepa, wypowiedzi topowych promotorów, którzy przerobili dziesiątki firm i maja tysiące poleconych.

Mają tysiące poleconych z powodu hejtu, negatywnych informacji czy z powodu wciskania kitu, opowiadania bajeczek, mamienia potężnymi zyskami?

I powtórzę to kolejny raz... Wystarczy spojrzeć na to co na facbookowych grupach czy profilach yt jest wycinane. Wnioski każdy może wyciągnąć sam co powoływane przez Ciebie autorytety myślą o zbawiennym wpływie negatywnych informacji na ich "biznesy".  I raczej wnioski te nie będą zbieżne z Twoim zapatrywaniem na ten temat i to bez względu co owe autorytety Tobie mówią.

8 minut temu, pepperoniss napisał:

Mają tysiące poleconych z powodu hejtu, negatywnych informacji czy z powodu wciskania kitu, opowiadania bajeczek, mamienia potężnymi zyskami?

Wszystko po trochu. Najwięcej z przedstawiania siebie i firm w pozytywnym świetle, ale również dzieki zamieszaniu wokół ich osob, spowodowanym hejtem i negatywnymi opiniami o nich i tych biznesach.

3 minuty temu, Devolaj93 napisał:

Tysiąc razy to piszę, a Ty na siłę wymyslasz bajki i przypisujesz je mi jak opętany. 

No popatrz... Lekarz i egzorcysta w jednym :) Teraz opentanie rozpoznaje przez neta :)

Niemniej ustalmy jedno... Bajki to Waćpan opowiada. A przez ostatnie strony to Waćpan uparcie broni tezy, że każdy hejt pomaga, że im większy het tym więcej klientów, że jakieś zarzuty nie szkodzą a pomagają, że hejt ma pozytywny wpływ. To piszesz powielokroć. I jest to totalna bzdura.

To nie ja lecz Ty postawiłeś tezy o pozytywny związku hejtu z przychodami zaganiczay i projektu.

I ciągle nie potrafisz odpowiedzieć dlaczego w takim razie tak bardzo Tobie i zaganiaczom przeszkadza nie tylko wyimaginoany hejt lecz każda informacja o programie, np. o OMEDZE, która burzy polukrowany bajeczny świat zarabiania na klikaniu, kopaniu coinów, wypełnianiu ankiet dla nie wiadomo kogo,  optymalizacji podatkowej robionej przez firmę noname w akcie filantropii dla dawców kasy do OMEGI.

Dlaczego? Dlaczego tak Tobie i Twoim autorytetom przeszkadza każda wzmianka o rzeczywistym działaniu projektu?

Do tego stopnia, że ban, usunięcie komentarza... Przecież powinno być wręcz odwrotnie. Wręcz Ty i Twoje autorytety powinny takie zdarzenia prowokować... Może nawet sztucznie wywoływać...

6 minut temu, Devolaj93 napisał:

również dzieki zamieszaniu wokół ich osob, spowodowanym hejtem i negatywnymi opiniami o nich i tych biznesach.

Nie. I Twoje autorytety o tym doskonale wiedzą. Dlatego usuwają niewygodne komentarze czy pytania pozwalające zrozumieć istotę promowanych przez nich "biznesów". 

Dlatego na tyle na ile mogą ograniczają zasięg niepochlebnych lub tylko przedstawiających istotę działania wpisów.

Dlatego też praktycznie nigdy poza stroszeniem na PW piór przez Kancelarię Kufiety czy jakąś podobną nie podjemują żadnych istotnych środków prawnych. Bo negatywna reklama nawet jeśli spór wygrają nie jest im na rękę.

I może się zdziwisz... Ale działają ze swojego punktu widzenia słusznie. Zasięg takich informacji jest bowiem nikły, niewielki i wycięcie wpisów z własnych grup z powodzeniem wystarcza do stworzenia mirażu karainy wiecznej szczęśliwości z promowanymi przez nich programami.

I dlatego Ty, tu na forum robisz dokładnie to samo. Zagłuszasz rzeczowe informacje o programie OMEGA znacznie mniej istotnymi dywagacjami na tematy pozytywnego hejtu na OMEGĘ czy "biznes" autorytetu Kujawy albo rozważań czy piramida przestanie być piramidą jeśli jakiś nieistotny ułamek wpływów pochodzi z rzeczywistych zewnętrznych źródeł czy rzeczywistego kopania coinów.

Niestety, tu na forum nie możecie wyciąć wpisu, który kwestionuje bajeczki opowiadane przez admina. I stąd taka Twoja postawa. IMHO widać to jak na dłoni...

Posted (edited)

Nigdy nie dojdziemy do porozumienia w tej sprawie ani żadnej innej na tym forum. Tak wyglądają „dyskusje” w wielu wątkach z waszym udziałem zauważyłem.  Wy macie swój świat, ja swój. W waszym panują inne zasady, w moim inne. Tylko Ty z Polonem to teoretycy, a polowa waszych wypowiedzi przypisanych mi to własna interpretacja i manipulacja. Ja nie mam już sil, chęci, cierpliwości i czasu walić głowa w mur i obijać piłeczki. 

Wracając do tematu Omegi. To powinno was i innych zainteresować i z tym już chyba dyskutować nie będziecie, choxiaz kto wie (kopiowane z grupy jak coś)

Co zostało zmienione w platformie od 11.08:

1) Znane Tobie AB to teraz pakiety o stałej wartości: 10 BB, 25 BB, 50 BB i 100 BB.
Będą osiągać zyski w następujący sposób:
- Active Box 10 - maksymalny zysk 22%
- Active Box 25 - maksymalny zysk 24%
- Active Box 50 - maksymalny zysk 27%
- Active Box 100 - maksymalny zysk 30%

Możliwość REINWESTYCJI środków w każdy dzień tygodnia 
Do tej pory mogliśmy reinwestować środki z AB tylko raz w tygodniu, w poniedziałek. Teraz możemy to zrobić również raz w tygodniu, jednak w każdy inny dzień tygodnia. Jest to uśmiech w stronę osob pracujących w robocze dni tygodnia, ktore nie widziały zbyt dużych przyrostów w weekendy. Teraz mozesz przyjac dzien reinwestycji np na piątek, sobote czy niedziele i wzmocnić naliczenia swojego zespołu w te słabsze dni  
Dla przykładu: reinwestujesz w piatek, to kolejna reinwestycje tez mozesz zrobic w piatek itd. Warto o tym pomyśleć i wesprzeć naliczenia weekendowe.

2) Maksymalna liczba aktywnych skrzynek jest zmniejszona z 200 000 BB do 100 000 BB na konto. 

3) WAŻNEvOd dziś Aktywne skrzynki nie będą generować zysków, jeśli nie wykonasz działań/zadańTak więc po prostu odzyskasz początkową kwotę bez zysku za dzień, w którym nie byłeś aktywny. Od dziś wazne jest bys pamietal o regularnym ich wykonywaniu.

4) Nowe poziomy kwalifikacji bonusu binarnego:
a) 5% premii binarnej - musisz posiadać aktywne skrzynki za minimum 10 BB
b) 6% premii binarnej - musisz posiadać aktywne skrzynki za minimum 1000 BB
c) 7% premii binarnej - musisz posiadać aktywne skrzynki za minimum 5000 BB
d) 8% premii binarnej - musisz posiadać aktywne skrzynki za minimum 10 000 BB
e) 9% premii binarnej - musisz posiadać aktywne skrzynki za minimum 25 000 BB

5) Usunęliśmy Bonus Drużynowy. Zamiast tego wdrożyliśmy nowy Bonus Bezpośredniej Puli! Każdego tygodnia będziemy przeznaczać procent całkowitego tygodniowego dochodu Omega na 5 pul (po 20% przydzielonej kwoty na każdą pulę). Osoby z największą ilością sprzedaży bezpośredniej otrzymają dodatkowy bonus:
a) Pierwsza pula - zawierająca 1 osobę z najlepsza sprzedażą z tygodnia. Ta osoba otrzyma 20% przydzielonej kwoty
b) Druga pula - kolejne 3 osoby - każda z nich otrzyma 6,66% przydzielonej kwoty
c) Trzecia pula - kolejne 10 osób - każda z nich otrzyma 2% przydzielonej kwoty
d) Czwarta pula - kolejne 20 osób - każda z nich otrzyma 1% przydzielonej kwoty
e) Piąta pula - kolejne 30 osób - każda z nich otrzyma 0,66% przydzielonej kwoty.

6) Maksymalny zysk z premii binarnej będzie ograniczony do 5000 BB dziennie. Bonus bezpośredni, bonus lidera i NOWY Bonus POOL będą nieograniczone!

7) Modyfikacja planu kariery,
a) kwalifikacja opiera się teraz w 80% na słabszej sprzedaży nóg i 20% na silnej nodze, z wyłączeniem tzw. spadów. Czyli krotko mówiąc jeżeli odbierasz Iphone za 100k BB to minimum 20 tys BB musi być Twojej pracy w mocniejszej linii, tak zwanej PowerLeg. 
b) Nowe stopnie:
- POZIOM: Cynk - za osiągnięcie 25 000 punktów. Nowa nagroda: list gratyfikacyjny
- POZIOM: Miedź za osiągnięcie 50 000 punktów. Nowa nagroda: szpilka Omega
Zatem teraz jest łącznie 9 bonusów zamiast 7.
c) Zmieniono kwalifikację na Omega Watch: 2 000 000 punktów BB na słabszej linii. 
d) Zmienia kwalifikację pierwszego samochodu na 8 000 000 punktów z 10 MLN jak wczesniej. Zamiast BMW M4 będzie to  SUV - nowe BMW X5  
e) W przypadku następujących nagród ekwiwalent pieniężny będzie dostępny do odebrania osobiście tylko na imprezach Omega:
- Wakacje dla liderów
- Zegarek Omega
- BMW X5
- Ferrari Portofino
- luksusowy apartament

8. Modyfikacja funkcji „Transfer do innego użytkownika”:
a) Teraz dostępne do wysyłki są tylko AB, a nie BitBond
b) Wdrożenie funkcji „Aktywuj Active Box”. Przeniesienie Active Box będzie mozliwe w formie: nieaktywny. Nowy użytkownik bedzie mogl go sobie aktywować u siebie jak otrzyma go od innego usera.

9) Nowa opłata za „Przeniesienie do innego użytkownika” - 1% wartosci przeniesionego Active Boxa. Przesyłając paczki do innych użytkowników, musisz upewnić się, że masz dodatkowe środki na prowizje na opłatę na swoim koncie.

10) Zmiana w naliczeniach bonusów - z aktywacji Active Box zamiast zakupu Active Box. Czyli wysylasz nieaktywnego AB do użytkownika i prowizje dostaniesz wtedy jeżeli on go aktywuje.

11) Nowe opłaty za:
a) wypłata - 1%, ale maksymalnie 5 BB
b) wykup - 1%, ale maksymalnie 3 BB

12) Nowa minimalna kwota wypłaty:
a) jeśli masz paczki poniżej 50 BB -> minimalna kwota wypłaty to suma paczek, którą masz. Przykład 1: jeśli masz 2x 10 BB i 1x 25 BB pakietów, możesz wypłacić minimum 45 BB. Przykład 2: jeśli masz tylko jeden pakiet 10 BB, możesz wypłacić minimum 10 BB
b) jeśli masz paczki za 50 BB lub więcej -> minimalna kwota wypłaty to 50 BB

Prezentację powyższych aktualizacji możesz zobaczyć w Platformie w zakładce Marketing-> Aktualizacje platformy.

Edited by Devolaj93

Tylko Ty z Polonem to teoretycy

Mylisz się.

Całkiem nowe, absurdalne teorie to akrat Ty w tym wątku raczysz wysnuwać, i nie jest to wcale takie trudne do zauważanie. Wręcz rzuca się w oczy.

a polowa waszych wypowiedzi przypisanych mi to własna interpretacja i manipulacja. 

A tak konkretnie to co? Która połowa? Pewnie ta większa :):):) 

I kto tu manipuluje?

Kto pisał o koplaniach? Realnych dochodach? Optymalizacji podatkowej? Dobroczynnym wpływie hejtu na biznes?

No... cudowne zmiany.... Więc zaganiać, zaganiać. Nidy nie będzie już tak tanio :) 

Czytelnikom wątku zwrócę tylko uwagę, że duże zmiany w planie marketingowym i naliczeniach w ponziakach zwykle - choć nie zawsze - stanowią negatywny sygnał inwestycyjny.

Przy okazji Proste Pytanie: Jak tam idą formalności?

W dniu 18.11.2018 o 17:14, Sativas napisał:

Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Nadal zostają obietnicą?

To powinno was i innych zainteresować i z tym już chyba dyskutować nie będziecie

Nie rozumiem dlaczego o zmianach mielibyśmy nie dyskutować?

To nie jest grupa bałwochwalców i zmiana planu naliczeń, jak i planu marketingowego jak najbardziej moe zostać poddana dyskusji. Nawet jeśli wprowadzono ją z zaskoczenia, bez dyskusji i do stosowania.

Tak to w ponziakach działa, że admin zrobi co chce i kiedy chce.

Natomiast jeśli już zmain się dokonuje to zwykle jest po temu jakiś istotny powód po stronie admina. Nietrudno się domyslić, że celem jest zwiększenie wpływów nowych środków do programu.

A po co i jaki może być skutek gdy oczekiwania admina się nie spełniom pozostawiam wyobraxni uczestników programu lub jego potencjalnych uczestników.

3 godziny temu, Devolaj93 napisał:

Stworzyłeś kilka teorii, przypisałeś je innym, wyciągnąłeś jedno zdanie z kontekstu i dowolnie je zinterpretowales i zmanipulowaleś, zadałeś sobie pytania, odpowiedziałeś na nie sam, podyskutowałeś ze sobą, napisałeś podsumowanie i gra muzyka, dobrej nocy :) 

Dobry Człowieku, 

Nie trudno zauważyć, że teorię - absurdalną zresztą - stworzyłeś Ty. Noe wiem czy szkoda, że już się do niej nie przyznajesz czy też Twoje autorytety wyprowadziły Cię z błędu niemniej to nie twierdziłem to co napisałeś a ja wyłącznie zacytowałem.

Niczego też nie intepretowałem tylko po prostu kompletnie nie zgodziłem się z Twoimi twierdzeniami ani przywołanymi twierdzeniami Twoich autorytetów, tj. Kujawa. Mam zupełnie przeciwne zdanie od Twojego i z tego powodu byłeś raczyłeś ujawnić tu na forum swój kunszt lekarski i egzorcystyczny stawiając diagnozy przy okazji wyzywając mnie od idiotów i Bóg wie jeszcze czego. 

Ja Ci jak na tacy podałem dlaczego twierdzenia Twoich autorytetów są kompletnie niewiarygodne i co na to wskazuje. Nie raczyłeś - swoim zwyczajem - się do nich odnieść. Tradycyjnie nie odpowiedziałeś na żadne pytanie i nie powiązałeś swoich tez z jakąkolwiek logiczną argumentacją. No, może poza powołaniem się na autorytet Kujawy. Niemniej masz prawo zostać przy swoim (a może nie Twoim) zdaniu i nadal wierzyć w zapewnienia Kujawy co do znakomitego wpływu hejtu na programy do których zagania bądź zaganiacie... Ba, jeśli chcesz polepszyć swój zasię to możesz nawet dla próby sam siebie shejtować. Byłby to ciekawy eksperyment.

Pytania zadałem Tobie. To też łatwo zauważyć. Wystarczy chcieć. To znów Ty - nie ja - szukałeś winnych - jakby w ogóle istniała potrzeba szukania winnych dyskusji. No cóż, pewnie do czegoś jest Ci to potrzebne. Niemniej trudno dociec dlaczego - skoro juz tych winnych szukasz - to nie postrzegaż ich w opowiadaczach bajek i twórach wywrotowych teorii, które tę dyskusję wywołują.

Wiele razy Ci pisałem, że jestem niesamowicie cierpliwy. I jeśli 100 razy powtórzysz tu jakąś bzdurę to ja 100 razy ją zdemaskuję lub podzielę się swoim zdaniem. Bo tak jak Ty masz prawo napisać tu dowolną bzdurę, ba nawet później rakiem się z niej próbować wycofać, tak ja mam prawo wyrazić swoje zdanie. I będę z niego korzystał. Na szczęście tu możesz pisać i ty, i ja. Nikt Cię za pisanie najwiekszych nawet głupot nie zbanuje. W przeciwieństwie do profili Twoich autorytetów od wpływu hejtu na postrzeganie ponzi programów.

nie oczekuj ode mnie diagramów i wykresów z analiza z ostatnich 10 lat, prowadzonych przez instytut badawczy. 

Już pisałem, że wcale od Ciebie nie oczekuję wiarygodnych argumentów podpierających Twoje twierdzenia, bo takowych najzwyczajniej nie posiadasz. Przez wiele swoich ostatnich postów miałeś okazję merytorycznie się odnieść i przynajmniej spróbować uprawdopodobnić to co piszesz, ale Ty wolałeś lać wodę i obrażać innych forumowiczów. 

Dostałeś przykłady proste jak budowa cepa, wypowiedzi topowych promotorów, którzy przerobili dziesiątki firm i maja tysiące poleconych. 

Nie widziałem abyś tu zacytował wypowiedzi promotorów z podaniem ich źródeł, tak abym mógł zweryfikować czy rzeczywiście tak powiedzieli. Widząc Twoją skłonność do notorycznego przypisywania innym forumowiczom treści których nie napisali, mam poważne wątpliwości czy tym razem jakichś treści nie przypisałeś naganiaczom. Stąd wskazania źródła ich wypowiedzi jest dla mnie konieczne aby zweryfikować czy to nie kolejne Twoje fantazje.

Jednakże nawet gdyby okazało się że jakiś promotor tak powiedział, to niczego to nie zmienia, bo gdyby negatywne informacje miały pozytywnie wpływać na pozyskiwanie poleconych to byłyby one wykorzystywane, a ja nie widzę aby były wykorzystywane, wręcz przeciwnie, są ukrywane przed ludźmi.

8 godzin temu, Devolaj93 napisał:

Wszystko po trochu. Najwięcej z przedstawiania siebie i firm w pozytywnym świetle, ale również dzieki zamieszaniu wokół ich osob, spowodowanym hejtem i negatywnymi opiniami o nich i tych biznesach.

To już jest kompletna bzdura. Zastanów się ile osób zostanie zachęconych hejtem i negatywnymi opiniami, a ile osób z tego powodu zrezygnuje. Powtarzam po raz kolejny: Liczy się bilans osób które wejdą zachęcone negatywnymi informacjami oraz osób, które z tego powodu zrezygnują. Zrobisz bilans, wyjdzie Ci wynik i wtedy można jakieś wnioski wyciągać. Bo dopóki bierzesz pod uwagę tylko jeden element, który najbardziej pasuje do Twojej układanki, a inne niewygodne pomijasz, to wychodzą kompletne bzdury.

21 godzin temu, pepperoniss napisał:

(...)  Stąd też, w przeciwieństwie do @Pioterek nie oczekiwałbym jakiejkolwiek istotne reakcji ze stony Nafalskiego na ten tekst. A już na pewno nie wytaczania powództwa. I powiem Ci dlaczego - choć pewnie Ci się to nie spodoba, bo jest wbrew Twojej teorii.

Otóż już samo wytoczenie powództwa (a precyzyjniej skierowanie prywatnego aktu oskarżenia) wywołałoby niekorzystny dla bajek opowiadania smrodek koło admina i OMEGI. Jeszcze gorzej byłoby w przypadku uniewinnienia oskarżonej. I właśnie dlatego niecelowe byłoby - w mojej ocenie - ruszanie tego tematu.

@pepperoniss, ja wcalle nie mam nadziei że Nafalski wytoczy powództwo (no, chyba że @kancelariakufieta go naciągnie ;) ) .
Dokładnie tak jak piszesz - byłby smrodek. Co gorsza, musiałby podac służbom adres pod którym można go zastać.  Po co ryzykować.
Co ważne
@Devolaj93 wreszcie przyznał że to Ponzi w którym chodzi naganiaczom jedynie o pozyskanie kasy z userów/jeleni (niepotrzebne skreślić) których zdołają w to wciągnąć. I chwycą się każdej metody by tych userów/jeleni wciągną/naciągnąć.
A póki jeszcze Nafalski wiernej gwardii i innym płaci, to płaci ...

36 minut temu, Pioterek napisał:

wreszcie przyznał że to Ponzi w którym chodzi naganiaczom jedynie o pozyskanie kasy z userów/jeleni (niepotrzebne skreślić) których zdołają w to wciągnąć. I chwycą się każdej metody by tych userów/jeleni wciągną/naciągnąć.
A póki jeszcze Nafalski wiernej gwardii i innym płaci, to płaci ...

No przyznał i nie przyznał. "Wszyscy" wiedzą o co w takich programach chodzi(zwłaszcza ci załadowani w activeboxy z Polski którzy są święcie przekonani że budują imperium marketingowe Nafalskiego a on dzieli się z nimi zyskami z optymalizacji podatkowej, kopalni i reklamodawców) wiedzą z pozytywnego przekazu pozbawionego hejtu, forumowego bełkotu i anonimowych userów.

Z rozwinięcia nowego update wynika jasno jak na dłoni że zaczyna to się wszystko nie spinać. Ciekawe czy admini pokuszą się o solidne zaciągnięcie hamulca tzn. w trosce o bezpieczeństwo użytkowników będą zmuszeni wykryć i zbanować wszystkich tych którzy nielegalnie logują się za pomocą VPN. 

Myślę, że jednak tak hamulca nie zacisną. Przynajmniej nie teraz. Byłoby to działanie po bandzie, szczególnie, że IMHO nadal większość uczestników to Polacy z Polski. 

Godzinę temu, Pioterek napisał:

Co gorsza, musiałby podac służbom adres pod którym można go zastać.

Niekoniecznie. Mógłby podać skrytkę albo adres adwokata. W tej sprawie nie działałby oskarżyciel publiczny. I to jest pewne nieporozumienie, że piszecie o zawiadomieniu prokuratury czy policji o podejrzeniu. Zniewaga i zniesławienie ścigane są z oskarżenia prywatnego więc te organy nie kiwnęłyby palcem a Nafalski musiałby sam zebrać materiał dowodowy i skierować do sądu akt oskarżenia. To dodatkowo demotywuje nawet jeśli pokrzywdzony czuje i wie, że ma rację. 

50 minut temu, zombine napisał:

No przyznał i nie przyznał.

No właśnie... @Devolaj93 już wiele razy - w mojej ocenie - między wierszami przyznał, że generalnie nie kwestionuje moich czy też Waszych ocen dotyczących istoty projektu i stąd starał się sprowadzać dyskusję na mniej istotne tory. Tyle, że właśnie takie pisanie półsłówkami, ogólnikami typu "każdy wie", "wszyscy", "trzeba być idiotą" daje mu asumpt do tego by w zależności od humowu lub innych okoliczności stwierdzić, że przecież tego nie napisał by za chwilę napisać, że przecież cały czas to pisze...

Nie jednak teraz - pod nieobecność @Devolaj93 - ciągnąć tego tematu, bo do dyskusji trzeba minimum 2 stron a On chwilowo odpoczywa od pisania na forum.

W dniu 12.08.2019 o 01:01, Devolaj93 napisał:

1) Znane Tobie AB to teraz pakiety o stałej wartości: 10 BB, 25 BB, 50 BB i 100 BB.
Będą osiągać zyski w następujący sposób:
- Active Box 10 - maksymalny zysk 22%
- Active Box 25 - maksymalny zysk 24%
- Active Box 50 - maksymalny zysk 27%
- Active Box 100 - maksymalny zysk 30%

A czy ktoś wie ile czasu będą pracowały te pakiety, bo takiej informacji nie znalazłem. Do tej pory był podział na pakiet co naliczał 30% zysku po 6 miesiącach, oraz na pakiet który naliczał 70% zysku w po 12 miesiącach. A te nowe pakiety jak długo mają naliczać?

W dniu 12.08.2019 o 01:01, Devolaj93 napisał:

12) Nowa minimalna kwota wypłaty:
a) jeśli masz paczki poniżej 50 BB -> minimalna kwota wypłaty to suma paczek, którą masz. Przykład 1: jeśli masz 2x 10 BB i 1x 25 BB pakietów, możesz wypłacić minimum 45 BB. Przykład 2: jeśli masz tylko jeden pakiet 10 BB, możesz wypłacić minimum 10 BB

Ta informacja jest wysoce nieprecyzyjna, no chyba że rzeczywiście tak jest, to wtedy klops.

Powiedzmy że mam jeden Active Box 10  który powinien naliczyć 12,2. Załóżmy że naliczyło mi już te minimum 10 i je wypłaciłem. A dalej naliczyło mi 2,2. Jak mam wypłacić 2,2 skoro mogę wypłacić minimum 10? No chyba że po zakończeniu pracy pakietu można wypłacić ile się chce, czyli te resztki które się doliczyły. Ale jeśli tak, to ta informacja jest po prostu nieprecyzyjna. Stąd moje wątpliwości.

2 godziny temu, Polon napisał:

Ta informacja jest wysoce nieprecyzyjna, no chyba że rzeczywiście tak jest, to wtedy klops.

Ja myślę, że jest wybitnie precyzyjna i rozmiem ją tak, że jeśli masz paczki poniżej 50BB to albo jesteś jeleń i rezygnujesz z owoców swojekgo codziennego klikania i wypłacasz jeno wkład albo jesteś jeleń i by wypłacić musisz czekać aż paczuszki skończą pęcznieć z woli admina i jego proroków...

witam, znalazlem omege na fb. Czy warto w to jeszcze wchodzic czy bedzie klapa niedlugo?

Posted (edited)
3 godziny temu, ryszard31 napisał:

witam, znalazlem omege na fb. Czy warto w to jeszcze wchodzic czy bedzie klapa niedlugo?

Gdyby po półrocznym kółeczku liczba userów/kont etc. rosła stabilnie i nie było żadnych zmian które są teraz wdrażane a które mają ewidentnie charakter tamowania odpływu kapitału, to byłbym w sumie na tak. 

Gmatwanie zasad, trudne do wyliczenia naliczenia i pojawiające się prowizje to symptomy że program zaczyna trzeszczeć ale czy to trzeszczenie oznacza śmierć "silnika" czy tylko poluzowane śrubki to już wiedzą tylko admini.

Na moje, jeżeli masz wolne środki to może poszukaj innego "świeżego" programu na forum czy u znanych naganiaczy być może zminimalizujesz ryzyko wtopy.

Edited by zombine

Posted (edited)

@ryszard31

Nawet taki zagorzały zachwalacz OMEGi jak @Devolaj93 wieszczy koniec programu na przyszły rok, i tylko raczej nie na poczatku roku. DO tego, jak pisałem, zazwyczaj duże zmiany wplanie wynagrodzeń i planie marketingowym naczęściej uznawane są za negatywny sygnał inwestycyjny w program typu ponzi, choć zupełnie inaczej przedstawiane są przez adminów. I nie ma tu znaczenia czy zmiany idą w kierunku zwiększenia czy ograniczenia obiecywanych zarobków userów. Zawsze bowiem sprowadzają się do tego by do programu wpływało więcej niż z niego wypływa.

Jeśli adminom uda się tymi zmianami utrzymać przypływ świeżej kasy to program może jeszcze podziałać. Jeśli nie, to sugeruje to rychły jego koniec. Problem w tym, że nikt z nas nie wie jak wyglądają finanse OMEGI.

Osobiście już nie wchodziłbym w ten program.

Edited by pepperoniss

A tymczasem z tego co jest napisane na oficjalnym FB, program osiągnął 50 tys userów:

1jpg_qswwqqw.jpg

Co ciekawe, te 50 tys userów określone jest mianem aktywnych partnerów, więc nasuwa się pytanie, co twórcy mają na myśli określając wszystkich użytkowników mianem aktywnych. I to nawet tych, którzy się tylko zarejestrowali i nic więcej nie robili... Oni też są niby aktywni?

Dalej można się dowiedzieć że wszyscy z tych 50 tys userów  rozpoczęli swoją drogę do sukcesu z Omegą. A ci z nich, którzy się tylko zarejestrowali i nic nie robią (być może nawet zapomnieli że mają konto w programie), to też idą tą drogą do sukcesu wraz z programem? W jaki niby sposób jest to możliwe?

Posted (edited)

[---]

Dostałem ostrzeżenie za spamowanie. Szkoda tylko że na stronie którą podałem są niezależne informacje dotyczące tego projektu :( Zostawcie chociaż stronę [---]

Offtopic. To nie jest wątek dotyczący decyzji moderatorskich anie też wątek nie służy do pozycjonowania anonimowych stron pozyskujących dane osobowe. Nic nie stoi zaś na przeszkodzie by w watku podzielić się nowymi informacjami i ich źródłami powoływanymi na tej stronie.

Edited by pepperoniss

Taki rozgłos Omedze raczej nie pomoże... W dniu dzisiejszym w mediach pojawiły się artykuły na temat Omegi w kontekście powiadomienia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przez UOKiK. 

https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/pb-uokik-na-tropie-piramidy-w-omedze,2626830,4141

https://www.tvp.info/44023085/uokik-na-tropie-piramidy-w-omedze

https://forsal.pl/finanse/aktualnosci/artykuly/1426648,omega-best-to-piramida-finansowa-uokik-zlozyl-zawiadomienie-do-abw.html

https://www.pb.pl/uokik-wytoczyl-ciezkie-dziala-przeciw-omedze-968380

UOKiK bada, czy Omega Best to piramida finansowa. Wyjątkowo poinformował ABW o możliwości popełnienia przestępstwa przez jej założycieli - Bartosza Nafalskiego i Łukasza Bożka - informuje w środę "Puls Biznesu".

"W lipcu Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wszczął postępowanie wobec zarejestrowanej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich spółki Nautilius Investment, właściciela platformy inwestycyjnej Omega Best" - dowiedział się "PB". 

Jak pisze gazeta, "urząd sprawdza, czy spółka stosowała praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów, polegające na założeniu, prowadzeniu i propagowaniu systemu promocyjnego typu piramida, określonego w art. 7 pkt. 14 ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym". "W uproszczeniu tzw. piramida finansowa to struktura, gdzie zyski osób należących do danego systemu zależne są od wpłat kolejnych do nich dołączających, a nie od sprzedaży lub konsumpcji oferowanych produktów" - dodaje "PB".

"Z dokumentów, do których dotarła redakcja wynika, że przez UOKiK zanim sam wszczął postępowanie, poinformował Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego (ABW) o możliwości popełnienia przestępstwa m.in. przez twórców Omegi - Bartosza Nafalskiego i Łukasza Bożka" - podaje dziennik.

@Polon,  no co Ty?

Jak to nie pomoże? Przecież właśnie teraz - po info w TVP (choćby na ich stronach internetowych - a co dopierojak przebije się do głównego wydania Wiadomości) - to dopiero rzesze ludzi, którzy nigdy o OMEDZE by się nie dowiedzieli polecą w te pędy zakładać VPN by móc się zalogować na stronach OMEGI i zapoznać się ze znamienitą ofertą Bartosza Nafalskiego.

Dzieki temu, i tylko dzięki temu, niektórzy zainwestują!

Potwierdza to autorytet Kujawy, który jak nikt inny z niejednego takiego programu dutki zbierał, więc wie co mówi....

Szkoda tylko, że te informacje są tak mało hejterskie... W zasadzie wcale, sama sucha informacja. Bo gdyby były bardziej hejterskie byłoby jeszcze lepiej. Kujawie hejt pomagał!

Treść postu nie odpowiada poglądom jego autora lecz stanowi parafrazę teorii innego forumowicza.

He,he... No tak...

A tymczasem podobne artykuły na temat Omegi pojawiają się na kolejnych portalach:

https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2357559,Omega-Best-to-piramida-finansowa-UOKiK-wszczal-postepowanie

https://www.forbes.pl/finanse/omega-best-uokik-bada-czy-to-piramida-finansowa/675q0jw

Jak widać, taki artykuł pojawił się również na forbes.pl czyli na tym samym portalu na którym w marcu pojawił się artykuł sponsorowany na temat Omegi, gdzie twórcy programu wychwalali swój projekt. Tutaj link do tamtego artykułu: https://www.forbes.pl/omega-projekt-przyszlosci/4br91vm

Ciekawe, czy promotorzy, którzy wówczas podniecali się tym i wykorzystywali to jako element promocji programu, czy tym razem też wskażą na obecność Omegi w artykule na forbes.pl...

UOKiK na tropie piramidy... :D Oni tylko badają, tropią a efektów nie widać, poza "Ostrzeżeniami konsumenckimi".

Tym razem zgłoszono do ABW. Jest postep.

Będzie można w praktyce zaobserwować czy głoszona tu teoria "byle gadali" będzie miała przekład na wzrost popularności programu czy wręcz przeciwnie.

Odezwy w związku z artykułami, lub ustosunkowania się przez adminów, nie widać. Pewnie nie zobaczymy chociaż mogę się mylić i padnie lakoniczne sprostowanie.