Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
kusmider

SatoshiLabs - kranik, oferty, plan pasywny

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Chciałbym zaproponować stronkę, na której można zdobywać satoshi, nie tylko za pomocą kranika. Może strona nie ma takiego rozmachu jak konkurencyjne Cointiply czy CMG, niemniej posiada klilka możliwości zarobku:

1. Kranik - co 5 minut można zdobyć od 5 do 30  5 do 15 satohi. 
2. Oferty - wiadomo, ankiety lub zadania, co ciekawe - są także shortlinksy, czyli skracacze stron (moim zdaniem najciekawsza opcja w ofertach) - zarobek nie w satoshi ale kredytach
3. Plan pasywny - za odpowiednią kwotę z uzbieranych w kraniku satoshi możemy zakupywać różne generatory mocy. Krótki opis:

  • są różne "generatory" mocy do zakupu: bunkier (każdy poziom kosztuje 250 satoshi), generator (750 satoshi), pojemniki na żywność (1750 satoshi) itd.
  • każdy z owych "generatorów" pozyskuje moc - najtańszy na 1 poziomie, czyli bunkier, pozyskuje 10 mocy na godzinę. Ile z tego satoshi wychodzi? To zależy od tzw. poola, czyli wartości puli mocy zakupionych przez użytkowników. W moim przypadku (jestem początkującym) wychodzi, że nagroda mi należna to 0,02% z całej puli (około 0.14 satoshi na godzinę, ale wartość jest zmienna)

4. Konto posiada licznik energii. Co godzinę "uchodzi" 1 jednostka energii, którą można doładowywać za pomocą kredytów (1 jedn. mocy = 4 kredyty). Kredyty pozyskuje się albo z ofert (patrz punkt 2) albo też poprzez wymianę satoshi => kredyty (ok. 3 kredytów za 1 satoshi). Co ciekawe, jeśli ktoś rozpędzi się z wypełnianiem ofert, to może wymieniać również kredyty na satoshi, ale tutaj już przelicznik jest bardziej niekorzystny, bo 1 satoshi "kosztuje" ok. 5 kredytów. Wymiany dokonujemy klikając w zakładkę "Offerwalls" (a potem po prawej stronie wypełniamy kalkulator).
5. Minimum do wypłaty to 1000 satoshi na Faucethub (pamiętajmy, aby mieć podpięty pod Faucethub odpowiedni adres swojego portfela BTC)

Na razie "gonię" do poziomu 1000 satoshi, aby sprawdzić, czy stronka szybko i w ogóle wypłaca :) Jeśli tak się stanie, to dam znać, a następnie będę bawił się w dalszą rozbudowę "arsenału" ;)

Reflink:
https://satoshilabs.net/?r=804
 

Pozdrawiam

      

 

 

Edited by kusmider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypłata zlecona na Faucethub, dotarła sprawnie w przeciągu mniej niż 24 godzin.
Kranik zatem wypłaca bez problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnim czasie zaszło parę zmian w kraniku.

1. Oficjalna "waluta" kraniku to Lab Flask. Pozyskuje się ją tak, jak do tej pory: co 5 minut claim (od 5 do 15 Lab Flasks) lub za wypełnienie ofert/ankiet. Wartość "waluty": 1000 Lab Flasks = 0,05$.
2. Zwiększono minimum do wypłaty. Teraz to 5000 Lab Flasks, czyli równowartość 25 centów. Płatność nadal na FaucetHub w BTC.
3. Doszły bonusy za ilość wyklikanych linków skracająych (short links). Oprócz zwyczajowych 25 kredytów za jeden link są dostępne następujące bonusy:

  • za 5 linków -> 20 kredytów
  • za 10 linków -> kolejne tym razem 30 kredytów
  • za 20 linków -> tym razem 35 kredytów
  • za 30 linków -> 40 kredytów

To nie wszystko. Za 2 wypełnione oferty o wartości ponad 1000 Lab Flasks dostanie się 1000 kredytów, za 3 oferty 1000+ będzie 1200 kredytów, a za 5 ofert 1000+ będzie 1500 kredytów. Należy pamiętać, że kredyty służą jako "paliwo" za energię oraz jako "waluta wymienna" na Lab Flasks. Swoją drogą, w dziale ofert (Offertwalls) przybyło sporo linków skracających...

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko tak jest jak piszesz. Ja narazie rozbudowuje swoją kopalnię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to wygląda. :/

EDIT 17.01

Już nalicza kredyty. :)

Edited by kusmider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×