Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

Zapłaciły hyip/revshare grudzień 2018

Recommended Posts

Wypłata BonusBitcoin - CoinPot-Portfel

5c1fdd53c698a_CoinPot_Cryptocurrencymicrowallet(1).jpg.39d72895165a608ffbf5b7fc7122b8e0.jpg

5c1fdd6f19ab8_CoinPot_Cryptocurrencymicrowallet.jpg.9a5ffd21471672c36dfddc481d8bed58.jpg

Wypłata 425 Euro po tygodniu działania w biznesie :)
Za 3 miesiące będzie 1500 Euro tygodniowo :)

5c27cb5ce7f70_wypata.png.fa41b61340ebf5440f9f27b6277456b3.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Bizzilion - aktywny $1000

• News

• Latest companies news

• Companies

• Możesz być nawet z marsa. Byle żebyś wpłacił pieniadze. A czy to jest zgodne z regulaminem czy czymkolwiek? Who cares.
    • Ąleż ja nie potrzebuję gwaracji i wszedłem w projekt jak w typowy ponziak z dużym potencjałem. Nie widzę powodu by sobie go darować   Nie wiem co on robi i choć mocno powątpiewam w pochodzenie zysków do podziału z zysków z tradingu to wcale nie wykluczam, że admini mniej lub bardziej poważnie na giełdach, z mniej lub bardziej inteligentnym botem grają. Nie twierdziłem też, że przelewa sobie z portfela na giełdę i nazad... Tylko, że linkowane przez Ciebie portfele w żaden sposób o tradingu nie świadczą a dzieją się na nich co najmniej dziwne rzeczy. Na pewno admini kontrolują adres 3LYo8qLM5FLCJiXxrttbjvhwGqgtfxgEHk, na którym to - całkiem bez potrzeby - przelewane są do siebie środki po to by móc coś zaprezentować w historii transakcji. Sam zauważyłeś, że z tego adresu środki trafiają na 32wJGkovmhjYLC2UhTnvB65wKtQzfbfPVu a na ich adres na cex.io. Też jest więc pod ich kontrolą. Nie widzę sensu, a wręcz absurdalność, fake przelewów skoro środki i tak trafiają ostatecznie na 32wJGkovmhjYLC2UhTnvB65wKtQzfbfPVu i tam póki co leżakują. Nie chodzi więc o przelewanie między giełdą a ich adresem ale między ich adresem na ten sam adres. Chyba przyznasz, że nie jest to ani transparentne ani logiczne a do tego kosztowne czyli zbędne? Ależ to oczywista oczywistość. Tyle, że z tego nic nie wynika. Bo jeśli jest właścicielem super-hiper zarabiającego bota i nie ma zamiaru mnie wydymać to wchodząc w projekt liczę się z tym, że coś pójdzie nie tak. Nie z tym, że mnie wydyma. To dwie różne kwestie. A by ocenić, oszacować zamiary nie ma chyba innej metody jak analizowanie informacji i produktów, które nam się przedaje. Ależ oczywiście! Tyle tylko, że znów z tego nic nie wynika. Znów inaczej bowiem ocenić należy kogoś kto jest rzeczywiście w miarę możliwości i zwyczajów transparentny i podaje o projekcie - niekoniecznie samym handlu - rzetelne i weryfikowalne informacje. Inaczej zaś kogoś, kto koloryzuje a jeszcze inaczej kogoś całkowicie mijającego się z prawdą. Hahaha... Tak jak bym w innych ponziakach miał zaufanie do projektu i jego adminów. Gdyby to od zaufania zależało to nigdy w żaden projekt bym nie wszedł. A już na pewno skończyłbym zabawę w ponziaki po 3, 4 czy 5. Wszak wszyscy, co do jednego - w rózny sposób - zamknęli swoje projekty. Ergo zaufanie by zawiedli. Gdybym je miał   A to, że z wielu udało mi się wyjść na plus wynika właśnie z braku zaufania i w miarę chłodnej analizy dostępnych informacji. Dla mnie nie jest zaskoczeniem, że w tym projekcie zdecentralizowany "portfel" okazał się bardziej scentralizowany niż w dascoinie. Nie jest zaskoczeniem, że admin różnymi manewrami (tu: fakowymi transakcjami w historii transakcji) próbuje laikowi coś wykazać. Tu np., że "portfel" to portfel, i że jest transparentny bo przecież hashe, bo widać transakcje. Laik pewnie się nabierze, bo może nawet nie wiedzieć jak to sprawdzić. Transakcja jest? Jest. A, że nie ta, która powinna... By zaś móc projekt ocenić - nie tylko na etapie inwestowania - trzeba porównywać wirtualną rzeczywistość kreowaną przez adminów a tą rzeczywistą rzeczywistością. I to staram się robić. Co wcale nie oznacza, że powinienem szukać promocji na lokatach...
    • Po wpłaceniu depozytu nie mogę wejść w przycisk Invest ponieważ wywala mnie na główną stronę.
    • Ty nie, ale ktoś inny tak. To już wcześniej ustaliliśmy, nie ma kluczy prywatnych to mówimy o centralizmie. Czekamy na realizację zapowiedzi, przecież obecne założenie portfela nie jest docelowym. Jeśli czegoś nie rozumiemy to trudno wyciągać wnioski, może warto poczekać na wyjaśnienie. Ja nie mam dostępu do 16 walletów, ale mam do jednego swojego ETH, na które wpłacałem środki na portfel. Po uruchomieniu AI środki powędrowały na cold wallet, z którego są m.in. transakcje na bardzo wysokie kwoty na ten wallet.  Widać na tym wallecie na co idą środki? Widać  Ostatnie zasilenie Binance na $2.5mln. Ale oczywiście możemy sobie założyć teorię spiskową, że Ronaldinio robi sobie przelewy z walleta na giełdę i z powrotem aby pokazać jakim to jest wielkim traderem. Ale jeżeli do projektu ma kogoś przekonać siedzenie za plecami Ronaldinio i śledzenie każdej transakcji to sorry, ale tego nawet licenjonowani traderzy nie praktykują. Jeżeli potrzebujesz 100% gwarancji, że program zarobi i Ci wypłaci to daruj sobie ten projekt. Bo nawet jeśli te transakcje są zawierane i Ronaldinio jest właścicielem super-hiper zarabiającego bota, to jeśli ma złe intencje to i tak nas wydyma kiedy chce. Jeżeli nie masz zaufania do projektu odpuść sobie, może jest jakaś promocja na lokatach? 
    • Tu nie chodzi o rację. Praktycznie każdy program na tym forum MUSI paść, bo jest piramidą. Zresztą, ja jestem przekonany, że większość osób, która trafiła na forum zanim zainwestowała albo nie wtopiła, bo w projekt nie weszła albo wtopiła doskonale wiedząc, że wtopić może bo przeliczyła się z potencjałem projektu. W prezciwieństwie do innych projektów z naszego forum chyba niewielu forumowiczów weszło a piewcy dascoina to w większości spadochroniarze, którzy tu trafili przypadkiem zareklamować Pewien Biznes bez Ryzyka nie czytając wcześniej forum albo trochę potrollować. Z moich obserwacji wynika, że forumowicze raczej niechętnie wchodzą w programy, które na starcie już na daleką przyszłość odwlekają choćby częściowy zwrot zainwestowanych kwot. To hyipforum a nie icoforum   I w zasadzie to nie dzięki nam lecz tym spadochroniarzom walczących za dascoina do ostatniego postu wątek rozrósł się do ponad 200 stron i mogło na niego trafić wiele potencjalnych ofiar. Wszak nasze rozważania wynikały z merytorycznej polemiki z ich absurdalnymi i gołosłownymi tezami. Swego czasu promotor Traffic Monsoon Piotr Ban Chajkowski proponował - acz nieskutecznie - najsłuszniejszą dla naganiaczy strategię wobec forum. Zalecał ignorowanie. I gdyby tak postapili spadochroniarze zapewne wątek miałby dziś kilkanaście stron z informacjami o ewentach, że (jeszcze) płaci, że dascomat, że aliancepay już wkrótce. I tyle. Jeśli czytelnicy mieliby komukolwiek dziękować za potencjalne uchronienie przed wtopą to właśnie owym spadochroniarzom i Adminowi forum, który tak je ukształtował, że nie jest to forum promocyjno-eklamowe lecz dyskusyjne...