Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
romek76

Lotto już online!!!

Recommended Posts

Polskie Lotto już dostępne online!
Link: https://gry.lotto.pl/pl/home.html

Nie znalazłem innej kategorii na Forum, gdzie mógłbym umieścić ten link, więc proszę o pozostawienie mojego tematu i nie usuwanie go. Myślę, że sporo osób kiedyś skorzysta z tego info.

P.S. Aktualnie są dostępne 3 gry: Lotto, Euro Jackpot i Mini Lotto.
 
:cool::cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By witeks78
   Nazwa programu:  Macao Lotto - International Online Lotery
    

   Plany inwestycyjne:
   2%-6% dziennie przez pierwszych 50 dni, a później 0.25%-1.5% dziennie przez 2 lata.
   Minimum inwestycyjne: 10$
   Akceptowane systemy płatności: Payeer, Perfect Money, bitcoin, advcash (widzę, że jest też opcja wpłaty poprzez VISA i MasterCard)
   Wypłaty (manualne/aut.):  manualne
    
   Pobierana jest prowizja w wysokości 40% przy składaniu depozytu przez BTC, natomiast przy PM nie ma prowizji.

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
   Program, firma zarejestrowana w Makau (coś nowego - w końcu nie UK, Walia, itp.) Do podpatrzenia, są skany dokumentów rejestracyjnych. Domena ważna do 2021-09-20 czyli mamy kilka lat do przodu. Jest też dedykowany serwer, DDOS i SSL- EssentialSSL Wildcard - COMODO CA Limited. Co do życia programu, to na niektórych monitorach i forach pokazuje, że ruszyło 11.01.2017, wskaźnik na alexa.com w tym czasie właśnie pokazuje znaczny skok. Jednakże w innych miejscach widziałem, że strona online jest już od września 2016. Strona odwiedzana jest najczęściej, wg. alexa.com przez Japończyków, aż 43,1% stanowią użytkownicy z tego kraju. Może to wynikać właśnie z faktu umiejscowienia "firmy".
   Ok, czym się zajmują, jak sama nazwa wskazuje, loterią lotto przez internet, również sprzedażą kuponów na stoiskach. Na stronie sporo różnych filmików, informacji ale jakoś ciężko mi się w tym wszystkim jak na razie połapać. W programie mamy możliwość grania w loterii jak i inwestować, właśnie w fundusze inwestycyjne.

   Na razie badałem program pod względem technicznym, natomiast samego funkcjonowanie, dopiero sprawdzam. Zainwestowałem na początek 50$. Z tego co zrozumiałem, codziennie mogę mieć inny % naliczany w zależności od tego, jaki wylosuję   pomiędzy 2-6% w ciągu pierwszych 50 dni. Natomiast przez następne 2 lata  0.25%-1.5%.
    
   Pierwszy dzień mam z naliczeniem 4%.  Myślę, że ten program, to  może być coś większego, tzn. długoterminowego bo za wiele zachodu tu poświęcono. Z drugiej strony, jest to pewnie kolejny z wielu  HYIPów, ale wykonany z coraz lepszym pomyślunkiem
    
   Przypominam, że w tego typu programy należy inwestować tylko takie środki finansowe, z którymi stratą możemy się pogodzić.
    
    
   Link do programu: Macao Lotto - link do rejestracji
    
   Dowód wpłaty:

  • By vis00x
   Elvengold to gra, w której zbieramy złoto, które możemy wymienić później na ruble. Procesorem płatniczym jest Payeer, który wymienia ruble na dolary czy inne waluty.

   Gra polega na kupowaniu budynków, które zarabiają monety, które później wymieniamy na złoto. Mamy dwa salda złota:

   1. Pomarańczowe - za nie kupujemy tylko budynki. Nie możemy go wymienić na Payeer na pieniądze.

   2. Złote - możemy je wypłacić na swoje konto Payeer. Ponadto jeżeli zależy nam na szybkim rozbudowie konta możemy wymienić to złoto na złoto pomarańczowe i dostaniemy dodatkowo 10% więcej wymienianego złota.

   Na start otrzymujemy 5000 pomarańczowego złota na pierwszy budynek, który zarabia 50 monet w ciągu godziny.

   Przelicznik to 20 monet = 1 pomarańczowe/złote złoto

   Ponadto w EG mamy opcję ulepszania budynków (podstawowy ma 13 lvl)

   Codzienny bonus w wysokości od 10 do 100 pomarańczowego złota

   Koło fortuny z możliwością wygrania JACKPOT

   3 poziomy poleconych: 1lvl od 10 do 25% depozytu; 2lvl - 5% depozytu; 3lvl - 3% depozytu.

   100 złotego złota = 1 rubel

   Wypłaty instant

   Ciekawa gra, bez konieczności poświęcania na nią czasu. Sam loguję się tylko raz dziennie, aby odebrać bonus i sprzedać monety.

   W przypadku zainteresowania grą i pytaniami na jej temat z chęcią odpowiem na wszelkie pytania

   Czysty link: http://elvengold.com
   [---]
  • By Alduviel
   Cześć, Ostatnio przerzuciłem się z programów w dziale HYIP/PONZI, gdzie moje inwestycje nie przekraczały 200$, tak samo jak i zyski na rzecz RevSharów, gdzie moja inwestycja może
   wynieść nawet 10 000$, skąd ta ogromna różnica między wielkościami inwestycji oraz zyskami, kiedy to RevShare i HYIP'y są bardzo do siebie podobne?  Czym są w ostatnim czasie tak popularne formy inwestycji czyli firmy RevShare?
     Firma RevShare to taka firma, która dzieli zyski oraz straty między swoich udziałowców, na określonej zasadzie.

     A jak to wygląda w Polskim prawie oraz podatkach?  

   Czy RevShare to HYIP? 

   Tak, HYIP to skrót od High Yield Investment Program czyli program o wysokim zwrocie inwestycyjnym czyli o wysokim stopniu ryzyka. Wszystkie inwestycje płacące więcej niż podstawowa lokata bankowa może zostać uznana za HYIPA.

   Czemu programu RevShare mają ogromny potencjał zarobku i dlaczego pozwalam sobie na większe inwestycje? 
    
   Potencjał programu ocenia się na podstawie wielu czynników.
   Pierwszym najważniejszym czynnikiem jest strona techniczna projektu internetowego. Co z tego, że administracja jest najuczciwsza na świecie jeśli inwestorów zapisuje na kartce papieru a wypłaty robi manualnie w tydzień? Przykładem takiego programu był/jest MX - kiedy postawili na lepszy skrypt, automatyzacje działań to program zdarzył  upaść - oczywiście nie tylko z tego powodu.
   Podsumowując pierwszą część to skrypt, załoga informatyków czyli admin serwera, programista/programiści w większej części definiuje potencjał programu. 
   Kolejna rzecz to akceptowane procesory płatnicze. Podstawą jest PerfectMoney, Payza oraz BTC.
   O ile PM i BTC jest łatwe w weryfikacji/ustawieniu API, nad Payza trzeba się napocić.

   Design - ma być przyjazny, przejrzysty, elegancki i adekwatny do prezentowanej treści. Strony rodem z lat 90 identyfikujące się z revsharami dalej są zakałą internetu
   Administrator/administratorzy - trochę rasizmu w tym podpunkcie, ale zdecydowanie odradzam programów pod przewodnictwem Azjatów, najlepsze RevShare operowane są przez europejczyków oraz obywateli ameryki północnej. 
   Należy uważać na adminów - aktorów, którzy pojawiają się tylko na pierwszym video - czytając z kartki. 

   RevShare reklamowe oferują produkt - konkretnie wyświetlenia reklamy na swojej strony, nazywają to dochodem firmy a kupno/sprzedaż AdPacków za swój zysk, którym dzielą się z innymi aktywnymi userami. 
   Ale to wszystko czysta piramida finansowa, program RevShare musi mieć coś więcej żeby przetrwać, zapewnić wszystkim użytkownikom planowany zwrot - a tym są

   zewnętrzne źródła finansowania. 
   Bez nich ani rusz i przekonały się o tym wszystkie dotychczasowe programy RevShare, które zatrzymały się na jedynie sprzedaży adpacków w systemie, a wymeniać je tutaj przywołałoby za dużo złych wspomnień u czytelników  

   Aktualnie tylko dwa RevShare nauczyły się na błędach swoich kolegów i prowadzą RevShare, tak jak się powinno prowadzić czyli z ZEWNĘTRZNYMI ŻRÓDŁ
  • By romek76
   Jakiś czas temu miałem założony temat odnośnie gry w Lotto. Chodziło o to, że istnieje 163 specjalnych kombinacji w grze Lotto i ZAWSZE min. jedna z tych 163 kombinacji to jest trafiona "Trójka". Często zostaje trafionych więcej "Trójek"- również z tego spisu 163 kombinacji.
   Ten program to taka ciekawostka- raczej dla zabawy. Z reguły zakup wszystkich 163 kombinacji byłby nieopłacalny. Mimo to, posiadając taki program można bardzo łatwo sprawdzić ile "Trójek" (spośród 163 kombinacji) zostało trafionych podczas danego losowania Lotto.
    
   Oczywiście- zawsze w swoim zakresie można wybrać sobie jedną lub kilka kombinacji z tego spisu i...liczyć na szczęście kupując w kolekturze prawdziwy kupon.
   Jako ciekawostkę napiszę, że np. w ostatnim losowaniu z 24.11.2016 było trafionych aż 8 "Trójek" spośród wszystkich 163 kombinacji.
   Obsługa programu w excelu jest bardzo prosta- wystarczy wejść na stronę lotto.pl później wpisać do mojego programu liczby, które zostały wylosowane. Są to te duże czerwone liczby na samej górze. Po każdym losowaniu można te liczby zmieniać. Klikając później "Enter" pokazują się trafne kombinacje wraz z informacją jaka kombinacja to trafiona "Trójka", czy też wyższa wygrana.
    
   Ważne- by korzystać z programu należy posiadać w swoim komputerze program Excel.
   Program po zakupie wysyłam na Twój e-mail.
   Płatność tylko na mój nr konta w mBank-u.
    
   Co do ceny- sam możesz określić ile chcesz zapłacić za taki  "Wspomagacz Lotto". Po prostu wysyłasz mi PW wraz z proponowaną ceną za program. Jeśli propozycję ceny zaakceptuję podam Ci swój nr konta w mBanku po czym wyślę Ci program na wskazany przez Ciebie e-mail.
    
   To tyle.
   Zapraszam do składania propozycji cenowych.
    
   :)
    
  • By pepperoniss
   KIBO / KIBO Platform
    
   KIBO to zdecentralizowana organizacja oparta na inteligentnych kontraktach sieci Ð•thereum.
    
   Zamysłem deweloperów jest stworzenie ogólnoświatowej, jednolitej platformy gier typu lotto rozprowadzanej w oparciu o sieć partnerską.
   W tym celu sprzedanych zostanie
   20000 zdecentralizowanych ujednoliconych KIBO Lotto, czyli platform gier hazardowych z intuicyjnym interfejsem w 14 językach oraz gotowym zestawem narzędzi marketingowych do pozyskania klientów do gry na zakupionej platformie.
    
   2500 platform jest już w posiadaniu osób, które brały udział w tworzeniu projektu na wcześniejszym etapie, zaś pozostałych 17500 jest obecnie sprzedawanych w cenie 10 ETH (ok. 0,2 BTC lub 120$).
    
   Mówiąc bardziej obrazowo, zakup KIBO Lotto jest jak gdyby zakupem  licencji na kasyno
    
    
   KIBO Lotto
   Jakie profity będzie nam dawała KIBO Lotto?
    
   Uzyskujemy
   10% dochodu ze sprzedaży biletów loterii dla Klientów do 5 poziomu, 10% dochodu naszych Partnerów do 7 poziomu (pod pewnymi warunkami), 3 ETH (0,06 BTC lub 36$) za każdego Partnera, która z naszego polecenia kupiła platformę KIBO Lotto (tylko w okresie przedstartowym) Od razu wyjaśnię różnicę między Partnerem a Klientem. 
    
   Partner to wyłącznie osoba, która zakupiła platformę KIBO Lotto, zaś Klient to osoba korzystająca z usług hazardowych. Obecnie nie ma jeszcze możliwości zapraszania i pozyskiwania Klientów.
    
   Źetony KIBO (KBT)
   Źetony to odpowiednik akcji w przedsiębiorstwie dający nam pewne uprawnienia korporacyjne ale nade wszystko przewidziane inteligentnym kontraktem dochody. Oczywiście po okresie przedstartowym żetony te podlegały będą wolnemu obrotowi i oprócz dochodów będą niosły za sobą wartość zależną od rynkowej wyceny projektu.
    
   Wyemitowanych zostanie 100.000.000 żetonów, z czego połowa pozostanie na razie w rękach deweloperów.
   Pozostała część jest właśnie dystrybuowana.
   I tutaj troszkę gorsza informacja... Mimo, że cena pojedynczego żetonu nie jest wygórowana wartość pierwszego zakupu nie może być niższa niż 100 ETH (ok. 2 BTC lub 1200$).
    
   Obecnie za 100 ETH dostaniemy 3500 żetonów. Wcześniej mogliśmy dostać 5000 a później 4000. Za kolejnych 5 dni cena emisyjna znów wzrośnie.
   Po pierwszym zakupie możemy już kupować dowolną ilość żetonów.
    
   Warunkiem pozwalającym na zakup żetonów jest zakupienie platformy KIBO Lotto.
   Jeśli więc się zdecydujemy na zakup żetonów to minimalny wydatek jaki poniesiemy to 110 ETH (ok. 2,2 BTC lub 1320$).
   Nie ma jednak obowiązku kupowania żetonów!
    
   Co zyskamy kupując żetony?
   Jak już wcześniej pisałem będziemy mogli nimi obracać na giełdzie...
   Zanętą jest jednak codzienne, proporcjonalne rozdzielanie między posiadaczy żetonów 4% obrotów w ogólnoświatowym obrocie wszystkich 20000 platform KIBO Lotto.
    
   Strategia
   Strategia zdaje się być dość dobrze przygotowana. Nie będę wdawał się w szczegóły tylko krótko opiszę...
    
   Pierwszy Etap właśnie się odbywa.
   W jego celem jest pozyskanie funduszy na dalszy rozwój ale też zbudowanie dużej sieci Partnerów, którzy będą zainteresowani uruchomieniem swojego kasyna KIBO Lotto.
   Co więcej wykorzystywana na tym etapie jest znana z programów partnerskich i MLM, ale także hyipów, strategia affiliacyjna.
   Już na tym etapie możemy zarobić 3 ETH za każdego bezpośrednio pozyskanego Partnera ale nadto będzie to nam procentowało na przyszłość, już po uruchomieniu KIBO Lotto i to aż do 7 poziomu!
    
   Drugi etap to uruchomienie i rozwój bazy klientów. Na tym etapie część środków zebranych podczas sprzedaży będzie stanowić fundusz nagród, który zostanie podzielony tygodniowe i dzienne pule nagród. Zaraz po starcie KIBO Lotto każdy Partner otrzyma specjalny link za pomocą którego będzie mógł rozdać bilety na serię losowań nagród z funduszem w wysokości kilku milionów dolarów. W tym czasie kilkanaście tysięcy Partnerów na całym świecie zacznie jednocześnie budować swoje bazy klientów. Te bezpłatne bilety rozdawane potencjalnym klientom loterii będą dostępna dla wszystkich a losowania będą odbywać się codziennie przez ponad trzy miesiące. Aby otrzymać zestaw biletów, Klient będzie po prostu po kliknięciu na link wymuszający rejestrację na Platformie klienta i utworzenie portfela na który wygrana zostanie automatycznie wysłana. W ten sposób zachęcimy Klientów do poznania najważniejszych zalet platformy i poznania jej działania.
    
   Ale to nie wszystko!
   By wzmóc efekt wirusowy dla Klientów przygotowany jest także program motywujący ich do polecania platformy.
   Otóż otrzymają oni 5% wygranej wszystkich swoich poleconych do 3 poziomu!
    
    
   Link do rejestracji
    
   Potwierdzenie zakupu Platformy
   https://blockchain.info/tx/1efd4e757433fd7d1546361506078a463ef92ee6f61bd4cd50ca27939bdaa707
    
    
   Długo zastanawiałem się w jakim dziale zamieścić ten wpis, bo to w zasadzie hybryda kilku MLMów i programów partnerskich w jednym i choć nie wygląda jak Ponzi do jest to klasyczny start-up wysokiego ryzyka. Dlatego do inwestycji w ten program należy podchodzić z ostrożnością licząc się z utratą części a nawet całości zainwestowanej kwoty. Choć sama inwestycja w program i Platformę w większości jurysdykcji nie będzie nielegalna to prowadzenie działalności hazardowej z wykorzystaniem platformy KIBO Lotto bez zezwoleń lub koncesji właściwych regulatorów w większości jurysdykcji będzie naruszało prawo. Inwestując w Platformę oraz zamierzając korzystać z dostarczonego oprogramowania i know-how należy bezwzględnie zaznajomić się z obowiązującymi przepisami prawa w jurysdykcji,w której zamierza się działalność prowadzić!


×