Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku latach testowania różnych sposobów zarabiania na FOREX z innymi doszedłem do wniosku, że w cholerę ciężko jest znaleźć kogoś, kto zna się na rzeczy i ma sposób gry "bezpieczny" dla inwestora. Poświęciłem więc kolejny czas na naukę by zarabiać samodzielnie. No i generalnie jestem ok z tym co robię. Zacząłem zarabiać stabilnie tydzień w tydzień. 

[---]

To nie jest dział ofert!

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jak uwalasz całe depo, to co wtedy ? Wiesz offtopic offtopic  jest dopiero za w kwietniu , pierwsze co to ogólnie powinieneś pokazać jakiś swój statment w ramach dowodu iż zarabiasz. Bez obrazy ale jak zarabiasz to po co ci kasa innych ? Jak jesteś ponadprzeciętnym traderem to powinieneś zręcznie pomnożyć nawet mała sumę i nie brać kasy od innych , i tak można wymieniać itd.  Także na tym forum raczej  leleni nie zjadziesz. Mam wrażenie  iż jesteś zwykłym naciągaczem i o  bo lekką ręką chcesz grać kogoś  kasa , mi nawet swoją kasa jest dość ciężko grać/podejmować decyzje o wejsciu/wyjściu z pozycji a co dopiero miałbym grać cudzą. To tyle ode mnie , jeśli się mylę wyprowadź mnie z bledu.

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie szukam jeleni. I rzeczywiście nastawiam się na grę swoją kasą. I taką też gram. Nie chcę niczyjej kasy na swoim koncie. Po co mi to :) Proponuję jedynie, że jeśli kogoś zainteresują wyniki to może dodać sobie kopiować moje transakcje.

Dlaczego? Bo mam kilkanaście tysięcy i dość stabilnie sobie z nimi poczynam. Ale też bez jaj, traderzy zarabiający 50,100 czy 300% miesiecznie... żyją krótko na rynku. Zatem na dzisiaj dopuszczam możliwość handu także dla kogoś, by zbudowac kapitał.

I nie mam problemu z zawieraniem transakcji. Liczy się zgodność z procesem i jego dokładność a nie wynik :) Wynik to rzecz wtóra, choć robi się wszystko dla niego ;)

Nie namawiam. Zaproponowałem, kto chce może się odezwać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego nie ma złotego grala kto gra na rynku o tym wie :) bynajmniej nie jest nim scalping :) To jak w końcu wejście jest od 400$ to ja Ci dale 400$ i nimi grasz czy dale ci 400$ za twój sygnał/skopiowanie pozycji ? Dużo sprzecznych informacji dajesz w postach generalnie.  Dalej czekam na statment , jaki broker ? Dalej dla mnie twoja oferta to zwykłe naciąganie i apeluje do userów forum aby czasem się nie dali nabrać :) Poczekaj mam idealne rozwiązanie skoro brak ci kasy , to kredyt skoro na swojej stornie podajesz iż np w listopadzie ugrałeś 30% na czysto to bez stresu duży kredyt spłacisz szybciutko.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W pełni zgadzam się z przedmówcą.

Inwestowanie w trading kogoś kto pojawił się dopiero co na forum, kto nie przedłożył żadnych wiarygodnych dowodów swoich osiągnięć, kto pozostaje osobą dla forumowiczów kompletnie anonimową to skrajnie wielkie ryzyko dla potencjalnego inwestora.

Wątek chwilowo pozostawiam po wymoderowaniu niezgodnej z Regulaminem oferty o jego losach zdecydujemy w najbliższej przyszłości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja się z przedmówcami i zgodzę i nie zgodzę. Szacunek za dbanie o dobro ludzi z forum. Sam spędziłem niejedną irytującą godzinę patrząc na "nieomylne" systemy czy graczy. I o mnie popchnęło do samodzielnej nauki.

400$ trzeba, żeby otworzyć swoje własne konto u brokera. Najlepiej ICMarkets i zacząć otrzymywać sygnały. Oprócz założenia z mojego linku (wtedy część opłaty brokera idzie do mnie - tylko w przypadku zysku) nie ma żadnych innych wymagań czy opłat.

Jeżeli chodzi o złotego Grala tradingu...To się nie zgadzam.  Skoro grasz to wiesz, że nie jest to żaden system, strategia czy styl gry. To coś innego i istnieje :)

A link to wyników podaję w tle. Nie zależy mi by jakoś mocno tutaj się ogłaszać i przekonywać.

I jak powiedziałem, szanuję Waszą interwencję. Mogę przesłać link do wyników ale już poprzez wiadomość bezpośrednią. Nie chcę tego wstawiać na widok publiczny.

Edytowane przez ther

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ther

Chciało by się powiedzieć – kolego po fachu.

Już na wstępie piszesz:

Po kilku latach testowania różnych sposobów zarabiania na FOREX z innymi doszedłem do wniosku, że w cholerę ciężko jest znaleźć kogoś, kto zna się na rzeczy i ma sposób gry "bezpieczny" dla inwestora.

I tu całkowicie się z Toba zgadzam.Sam jestem na rynku forex od jakis 8 lat (a od 3 i na binarnych) Początki były oczywiście bardzo trudne,sporo i kasy wtopiłem i czasu zmarnowałem.Jest wielu znacznie poważniejszych graczy,którzy by opracować swoje pomysły i stworzyc z nich prawdziwe strategie na kilka lat wycofuje się z rynku.Przykładem może być nieżyjący już eelfranz.twórca bodajże najpopularniejszego tematu na jednym z forum poświęconych forex.

Mijajacy rok udowadnia nam traderom,że nasz wysiłek zachęcenia pozostałych do inwestowania na tym rynku jest daremny,bo Europa nie potrzebuje naszych pieniędzy,naszych odprowadzanych  z trgo tytułu podatków.Zmuszeni jesteśmy szukać innych wyjść,innych brokerów (spoza naszej europejskiej strefy )

@ lordzuk bardzo słusznie pisze o pokazaniu jakiegokolwiek statementu i o naciąganiu.Nawet gdybym go zobaczył nie będę wierzył dopóki sam nie wypróbuję.Już wielokrotnie dałem się nabrać nawet na takie tricki L

@ther piszesz dalej

Ale też bez jaj, traderzy zarabiający 50,100 czy 300% miesiecznie... żyją krótko na rynku.Zdecydowanie masz rację.Wiele razy obserwowałem wyniki czy to na myfxbook-u czy też w innych źródłach.

Są jednak i takie,dobre,sprawdzone, z  umiarkowanym DD,opracowywane przez wiele lat.Oto przykład takiej:oIV4gB8.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta