Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich forumowiczów. Mam takie pytanie. Jakiś czas temu zostałem ojcem i lada moment zostanę drugi raz. Po narodzinach pierworodnego uznałem z żoną, że miesięcznie będziemy zasilać konto stałą kwotą 100 zł miesięcznie (zbieranie kapitału dla darmozjada). Wszystkie pieniądze, które wpływają z tytułu chrzcin, roczku, dnia dziecka, świąt jednych, drugich zasilają konto oszczędnościowe. Zaraz będzie drugi syn i chciałbym zwiększyć kwotę odkładania po 250 zł/mc na głowę. Gdzie ulokować pieniądze tak, aby miało to najlepszy efekt? Interesuje mnie coś z miesięczną kapitalizacją odsetek + dodatkowe wpływy (250 zł, urodziny, wizyta babci itd.). Chyba, że jest coś lepszego. Czekam na jakieś podpowiedzi.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez lazu88

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Banki mają ubogą ofertę w tym zakresie, możesz pomyśleć o tzw. Planach Systematycznego Oszczędzania,  które dzięki regularnym wpłatom mogą podwyższyć oprocentowanie konta oszczędnościowego. Czasami są też warianty ze zniżkami na zakup jednostek uczestnictwa w funduszach. Ogólnie trzeba patrzeć na regulaminy, bo niektóre banki mogą zabrać nawet 50% zadeklarowanych składek (mbank). Przy takich kwotach konta oszczędnościowe czy fundusze to bardzo biedne zarabianie, nie wiem czy bym się nie zdecydował na dokupywanie np. bitcoina, przy obecnych spadkach o 80-85% od ATH ryzyko gwałtownego spadku ceny jest dużo niższe niż parę miesięcy temu. Oczywiście jest też ryzyko utraty części środków, no ale jeśli ma być bezpiecznie to 1-3% rocznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta