Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

TEMAT PRZYKLEJONY DO 10 luty 2019

logo.png

Detale:

Program: CryptoBanker
Zwrot: 102,50% po 1 dniu, 125,00% po 3 dniach itd.
Wypłaty: instant

Mój komentarz:

Program dla osób, które lubią szybkie zwroty :) Monitorowany jest przez Money-Monitor od dzisiaj, chociaż płaci już od połowy grudnia. Działa pod nazwą firmy:

Crypto Banker Transnational Incorporated

z siedzibą we Włoszech:
4321, Boulevard du Rome 
B.P. 4321, Areas – Roma

Dostępne są nawet telefony kontaktowe: Tel: (228) 65 33 03 03 / 65 33 31 68 Fax: (228) 65 33 51 19

Jakby ktoś obok przechodził, to niech zajrzy do biura i zapoda fotki ;)

Projekt podoba mi się z kilku powodów. Szczególnie podobają mi się plany:

102,50% po 1 dniu. Min. dep: 10,00 dolarów
125,00% po 3 dniach. Min. dep: 25,00 dolarów
150,00% po 5 dniach. Min. dep: 50,00 dolarów
185,00% po 10 dniach. Min. dep: 100,00 dolarów
225,00% po 15 dniach. Min. dep: 200,00 dolarów
350,00% po 30 dniach. Min. dep: 500,00 dolarów
400,00% po 45 dniach. Min. dep: 500,00 dolarów
600,00% po 60 dniach. Min. dep: 500,00 dolarów

Są one bowiem zbudowane w sposób inwestor-friendly, mianowicie nie wyglądają tak nierealnie jak w innych programach, gdzie ilość zer oferowanych % nie ma końca. Tutaj już po trzech dniach można wyciągnąć 25% i patrząc na to jak jest przygotowany projekt oraz na osobę admina to wierzę, że są to plany realne do realizacji. Oczywiście do czasu :) Program posiada bowiem fajną grafikę z przyjemnymi kolorami, niezły skrypt i szybko działający skrypt, SSL, a także możliwość ustawiania refbacka (ustawiłem pewien % bo chętnie sprawdzę jak to działa w praktyce).

Admin projektu zainteresował się naszym forum i wykupił reklamę oraz przyklejony temat na miesiąc czasu.

Zobaczymy czy mój nos tutaj zadziała, na razie spokojnie pierwszy plan.

Wypłaty są realizowane w trybie instant. 

Akceptowane formy płatności:

PM, Payeer, BTC, ETH, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, Dash

Minimum do wypłaty:

PerfectMoney & Payeer: - $1
Bitcoin: 0.001 BTC (1 mBTC - $4), pozostałe krypto: $1

LINK DO PROGRAMU: CryptoBanker
LINK DO MONEY-MONITORA: CryptoBanker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Depozyt i wypłaty w krypto są przeliczane po aktualnym kursie na $?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, za pomocą coinpayments.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata z 2 depozytów 1-dniowych doszła. Teraz poszedł reinvest na 3-dniówkę. 25% kusi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i jestem bogatszy o 25% :D

Przyszło instantem. No to cóż, bawimy się dalej skoro tak dobrze idzie. Poszła kolejna trzydniówka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie także wypłata z planu 3 dni zaksięgowana. Poszedł reinvest ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakim cudem udało się Wam w ogóle tam wpłacić? Admin twierdzi, że podałem mu zły # transakcji. Przesłałem zatem screen, to ten zamilkł!

W ogóle jest jakiś nierozgarnięty. Na Telegramie widzę plagę takich zgłoszeń i wygląda na to, że ta sytuacja najwyraźniej go przerosła.

Jeśli w końcu jednak odnajdzie depozyt, to biorę refback i od razu wypłacam po 1 dniu, więcej mnie tam nie zobaczą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ani nikt z moich poleconych nie miał problemów z depozytem, przynajmniej mi takich nikt nie zgłaszał. Skontaktuj się ze swoim upline aby interweniował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po ciężkich bojach depozyt dodany. Wpisy innych na telegramie sugerują, że to nie był przypadek jednostowy, ale problem występuje permanentnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U Mnie wszystko w porządku. 50% naliczone, instant. Teraz kolejne kółko ale na 3 dni 25% :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ładnie zarobiłeś :) Ale się program rozbujał, ja właśnie wypłaciłem kolejne 25% instantem. Poszedł kolejny reinvest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Depo I naliczenia instant na PM .depo poszlo tym razen na 5 dni...moze jeszcze sie uda...hehe:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Egzekutor

Detale:

Program: Cointonix
      Zwrot: 0.7-1% dziennie
      Wypłaty: manualne

Mój komentarz:
      Ten rok zaczyna się naprawdę ciekawie. Kolejny program wart moim zdaniem uwagi. Cointonix jest programem typu long-term, który pojawił się online pod koniec listopada ubiegłego już roku. Stronka z j. angielskiego przetłumaczona jest również na rosyjski, niemiecki, hiszpański i turecki. Niedalej jak 2 dni temu otwarto również biuro firmy:
      Moskwa, Południowy Okręg Administracyjny, rejon Daniłowski, ulica Bolszajska Tulskaja, 10С5, centrum biznesowe Serpuchowski Dvor na Tulskiej.

Wg opisu działalności, głównym celem programu jest stworzenie giełdy kryptowalut oraz wypuszczenie własnej kryptowaluty (CTX). Admini nie tylko jednak mówią, że coś zrobią, ale i pokazują rezultaty swojej pracy. Giełda ma być dostępna pod tym adresem:
      https://ctxtrading.com/login
      Już na obecnym etapie jest możliwość zalogowania się do niej do wersji demo, aby obejrzeć platformę od środka:
      Demo email: demo@ctxtrading.com
      Demo hasło: 123456789
      Na stronie głównej prezentowane są również cykliczne statystyki nowych użytkowników, inwestycji oraz wypłat. 
      Plany są 3:
      Alpha-Tonix
      Okres depozytu: 285 dni
      Min. / Maks. kwota: 30 USD / 3000 USD
      Dzienne odsetki: 0,7%
      Mega-tonix
      Okres depozytu: 222 dni
      Min. / Maks. kwota: 3001 USD / bez limitów
      Dzienne odsetki: 0,9%

Crypto-tonix
      Okres depozytu: 200 dni
      Min. / Maks. Opłata: 0,01 | 0,5 / bez ograniczeń | bez limitów
      Dzienne odsetki: 1%
      Plany inwestycyjne Mega-tonix i Crypto-tonix przewidują premię od firmy, która jest przekształcana na krypto-walutę i jest obciążana w stosunku $1 = 1 CTX. CTX jest własną walutą wewnętrzną giełdy, która może być z zyskiem wykorzystywana przy wymianie / kupowaniu / sprzedaży innych kryptowalut po otwarciu platformy CTXtrading.com.
      Depozyty możemy składać poprze PM, Advcash, Payeer, BTC, ETH i co ciekawe również poprze visa i mastercard, obecnie jednak tylko w rublach, choć po panelu widać, iż planowane są też depozyty z kart kredytowych w usd i euro.
      Wypłaty są realizowane w przeciągu 3 dni roboczych. Zlecenie wypłaty jest zabezpieczone dodatkowym hasłem.
      Rozbudowany jest również program afiliacyjny, który oferuje różne poziomy prowizji (9 poziomów) w zależności od własnego obrotu i struktury. Standardowa prowizja to 5%, a może urosnąć przy odpowiednim rozwoju struktury nawet do 12%.
      Istnieje również możliwość otwarcia biura firmy w swoim kraju, na co mamy otrzymać wsparcie w kwocie $3000.

LINK DO PROGRAMU: wwww.cointonix.com
      LINK DO MONEY-MONITORA: wwww.cointonix.com
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Cashluxe Holding
      Zwrot:  0.62 - 1.02% dziennie

Mój komentarz:
      Nowy rok przynosi coraz ciekawsze programy. Za taki właśnie uznaje opisywany w tym temacie Cashluxe. Jest to long-termiak, który wystartował około tygodnia temu i oficjalnie zarejestrowany jest w Stanach Zjednoczonych jako Cashluxe Holding LTD. Adres rejestrowy:
      1112 4TH AVE, SEATTLE, WA, 98101-3004
      Certyfikat rejestracji firmy
      Potwierdzenie założenia takiej firmy możemy też znaleźć w rejestrze firm online stanu Waszyngton:
      https://ccfs.sos.wa.gov/#/AdvancedSearch
      Program ma posiadać również rejestrację w UK:
      111 Buckingham Palace Road, London, SW1W 0SR
      Potwierdzenie w rejestrze
      Kapitał zakładowy spółki jednak nie poraża, 1 GBP
      Prezentacja video firmy:
      Załoga firmy:

Szukałem tych zdjęć w necie, ale wygląda na to, że są unikalne, co zresztą znajduje potwierdzenie na przedstawionym video. Nie są to więc fake zdjęcia, aczkolwiek mogą to być po prostu wynajęci statyści. Tak czy siak widać duży trud administracji w uwiarygodnienie przedsięwzięcia. 
      Ciekawą opcją jest też możliwość wygenerowania na naszym koncie automatycznej umowy inwestycyjnej pomiędzy nami a spółką. Teoretycznie więc jesteśmy zabezpieczeni pisemną umową, aczkolwiek bardzo teoretycznie biorąc pod uwagę chociażby kapitał zakładowy spółki
      Aktywność inwestycyjna spółki została podzielona na:
      1) handel kryptowalutami - 54% całej aktywności
      2) długoterminowe kontrakty typu futures - 32%
      3) obrót akcjami - 14%
      Zapowiadana jest cykliczna publikacja raportów z zawieranych transakcji handlowych.
      Skrypt programu wygląda na całkowicie unikalny, podobnie design strony. Obecnie mamy tłumaczenie strony tylko na j. rosyjski. 
      Do ciekawych opcji na koncie możemy zaliczyć możliwość wewnętrznego przesyłania środków pomiędzy użytkownikami a także przy ustawieniu numeru telefonu możliwość otrzymywania SMSowych notyfikacji o transakcjach na koncie. Zabezpieczyć konto możemy również poprzez ustawienie statycznego ip lub zakresu ip z możliwością dostępu do konta.
      Plan inwestycyjny
      Plan w programie jest tylko jeden. Oferuje on zmienne dzienne naliczenie (7 dni w tygodniu), nie mniejsze niż 0.62% dziennie i nie większe niż 1.02%. Brak handlu weekendowego na giełdzie akcji, na handlu akcjami i transakcjach na rynku Forex jest rekompensowany przez inwestycje na rynku krypto. Dodatkowo, zainwestowany depozyt jest zwracany w 10% co 30 dni. Długość planu to bowiem 300 dni. 
      Depozyty możemy składać z PM, Payeer, Advcash, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Tether USD, Monero i Dash.
      Plan polecający
      Mocno wygląda również program afiliacyjny. W zależności od statusu konta składa się on z nawet 10 poziomów. Upgrade statusu konta następuje w przypadku odpowiedniego wzrostu obrotu osobistego i obrotu struktury. Prowizja waha się od 1 do 10%.
      Program mi się bardzo spodobał, widać profesjonalne podejście administracji, a i też kilku dobrych promotorów weszło w projekt.

LINK DO PROGRAMU: wwww.cashluxe.trade
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.cashluxe.trade
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Fortunext
      Zwrot: 101.25-104% po 1 dniu, 114-300% po 10 dniach itd.
      Wypłaty: manual

Mój komentarz:
      Taki nowy programik wpadł do Money-Monitora, zobaczymy czy wytrzyma kilka kółek. Plany czym dłuższe i czym wyższy depozyt tym wyższy zwrot, ale też i duże ryzyko. Na razie będę testował 1-dniówki.
      Akceptuje pm, btc, payeer.

LINK DO PROGRAMU: Fortunext
      LINK DO MONEY-MONITORA: Fortunext
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: TopHats Farms
      Zwrot:  3-7% dziennie
      Wypłaty: instant

Mój komentarz:
      Dawno już nie przedstawiałem żadnego programu, głównie ze względu na to, że na rynku lekka posucha. Dałem więc szansę temu nowemu tworowi, który ma zachęcić do projektu tematem... kurzych ferm i jajek  Czy ktoś sobie robi jaja? Nie wiem, ale projekt przygotowany całkiem, całkiem. Rejestracja w UK, skrypt GC, ogarnięte social strony i dostępny jest live chat. Powstał nawet filmik marketingowy:
      Plany inwestycyjne:
      3% dziennie przez 50 dni
      150% zwrotu z inwestycji
      10 USD - 49 USD
      5% dziennie przez 30 dni
      150% zwrotu z inwestycji
      50 USD - 199 USD
      7% dziennie przez 22 dni
      154% ROI
      200 USD - 10000 USD
      Program referencyjny kilkupoziomowy: 5-3-1-1% a dla przedstawicieli: 7-5-2-1%
      Depozyty można składać poprzez PM, Payeer, ETH i BTC.

Wypłaty zgodnie z FAQ mają być instant, jeszcze nie zdążyłem przetestować. 
      Zobaczymy czy będzie z tego złote jajo czy jajecznica

LINK DO PROGRAMU: wwww.tophats.farm
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.tophats.farm
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Bitmally
      Zwrot: 3% dziennie przez 66 dni

Mój komentarz:
      2019 wita nas Interesującym programem, który właśnie wystartował. Bitmally to projekt zdecentralizowanego, szyfrowanego i anonimowego serwisu mailowego.  Projekt ma być konkurencją dla takich serwisów jak Hushmail, Enigmail, Protonmail, Bitmessage. To co jednak ma go wyróżniać to właśnie zdecentralizowana forma, bezpieczne szyfrowanie (tylko użytkownik posiadający hasło może odszyfrować wiadomości) i co ciekawe, ma również umożliwiać dokonywanie płatności pomiędzy użytkownikami, tak kryptowalut jak i FIATów. 
      Każde nowe zarejestrowane konto e-mail będzie otrzymywać automatycznie wygenerowane wewnętrzne portfele kryptowalut, takie jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple, Monero, ZCash, Dash i Dogecoin. Wzajemne rozliczenia między użytkownikami będą odbywać się całkowicie anonimowo,
      korzystając z wewnętrznej usługi Escrow w celu ochrony przed oszustwami. 
      Wszystkie informacje i wzajemne rozliczenia między użytkownikami będą przechodzić przez zaszyfrowane serwery, dzięki czemu dane użytkownika, informacje rozliczeniowe, adresy IP i inne poufne informacje będą zaszyfrowane i ukryte przed stronami trzecimi. Dzięki szyfrowaniu end-to-end administracja platformy nie jest w stanie odszyfrować żadnych informacji i danych użytkownika.
      Różnice pomiędzy Bitmally a konkurencyjnymi serwisami:

Link do WHITEPAPER

Istnieje podwójna forma aktywności w programie:
      1. ICO
      Można nabyć tokeny ICO - Bitmally Token (BTM), tak aby współtworzyć ten projekt a potem liczyć na zwiększenie ich wartości. Wyjściowa cena tokena to $0.05. Okres Pre-ICO będzie trwał od 7 stycznia 2019 do 15 stycznia 2019, a więc już od jutra. Tymi tokenami będzie można posługiwać się przy płatnościach między użytkownikami serwisu mailowego. BMT będzie pozwalał na opłacenie planów taryfowych a także na uiszczanie opłat za zdeponowanie / wypłacenie środków w systemie a także do korzystania z usługi miksera. BMT wykorzystane przez użytkownika są spalane. 
      Tak mają wyglądać plany taryfowe:

A tak opłaty, bo i też serwis musi na czymś zarabiać

W sumie 200 000 000 BMT zostanie wydanych w oparciu o blockchain Ethereum; • Standard tokena - ERC20; • Funkcjonalność normy ERC20 nie przewiduje wydobycia.
      Podział:

W fazie Pre-Ico do sprzedaży zostanie wydanych więc 40,000,000 BMT. Cena tokena wyniesie 0.05$ a minimalna ilość tokenów jaką trzeba nabyć to 100, a więc za wartość $5. Akceptowane formy płatności to: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple, Monero, ZCash, Dash i Dogecoin.
      ROADMAP:

2. BEZPOŚREDNI DEPOZYT
      Minimalny depozyt: 0.03BTC lub odpowiednia wartość w innych kryptowalutach
      Naliczenie: 3% w dni robocze przez 66 dni
      Wypłaty: automatyczne, to znaczy, że nie musimy w ogóle zlecać wypłat, podajemy tylko nasz portfel a wypłaty mają wpływać na nasze konto automatycznie.
      Formy płatności: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple, Monero, ZCash, Dash i Dogecoin
      Skrypt jest unikalny, dlatego krótka instrukcja składania depozytu:
      1) Klikamy w link
      2) Klikamy w przycisk "Invest Now"
      3) Wypełniamy krótki formularz i klikamy przycisk NEXT
      4) Wybieramy system płatności
      5) Podajemy kwotę inwestycji, portfel do wypłat i klikamy przycisk Invest, aby otrzymać portfel do wpłaty. Każda czynność jest potwierdzana nam mailowo. Inwestując z BTC czekamy na minimum 3 potwierdzenia. 

Możemy również zarabiać korzystając z programu Bounty, np. poprzez aktywność w social mediach, blogach czy YT - prowizja 10%.

LINK DO PROGRAMU: wwww.bitmally.com
      LINK DO MONEY-MONITORA: wwww.bitmally.com