Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Mintos jest łotewską platformą inwestycyjną opartą o pożyczki społecznościowe. Inwestować możemy w pożyczki w różnych walutach, w tym PLN, EUR czy GBP. Osobiście inwestuję głównie w pożyczki w złotówkach, ale także trochę w euro, ponieważ w euro są lepsze oprocentowania.

Jak działają inwestycje w Mintos?

Mintos współpracuje kapitałowo z różnymi firmami pożyczkowymi. Najpierw dana firma pożyczkowa udziela pożyczki klientowi. Następnie taka pożyczka trafia na Mintos. Wówczas możemy w nią zainwestować.

Mamy możliwość inwestycji w pożyczki bez gwarancji wykupu i z gwarancją wykupu. ZAWSZE należy wybierać pożyczki z gwarancją wykupu. W przypadku braku spłaty pożyczki przez ponad 60 dni firma pożyczkowa odkupi od nas taką pożyczkę oddając nam wkład wraz z naliczeniami i odsetkami. Nie musimy się martwić o ściąganie długu. Firma pożyczkowa przejmuje taką pożyczkę.

Aby zweryfikować Mintos spytałem jedną z dostępnych polskich firm pożyczkowych czy faktycznie współpracują z Mintos. Odpowiedź była twierdząca i w relacji Mintos - Kuki.pl istnieje faktycznie współpraca kapitałowa.

Ile można zarobić?

Na pożyczkach w Mintos można zarobić około 11-13% w skali roku.

Aby zrealizować wypłaty należy zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Możliwe, że już przy wpłacie system poprosi o weryfikację. Tak się stało przy mojej drugiej wpłacie do systemu.

Istnieje także program poleceń, w którym prowizję otrzymują po równo polecający oraz osoba polecona. Sytuacja WIN-WIN. Szczegóły działania programu polecającego:

2019-01-18_1012.png

Moje dotychczasowe wpłaty:

2019-01-18_1017.png

Mój aktualny przegląd pożyczek:

2019-01-18_1019.png

2019-01-18_1021.png

Inwestuję w złotówka i euro. Wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu. Na platformie jest możliwość ustawienia automatycznych inwestycji. Również z tego korzystam. Ale ręcznie też inwestuję. Zwykle inwestuję w pożyczki do 1 roku. Ale sporadycznie też w dłuższe.

LINK DO REJESTRACJI >>

Po przejściu do rejestracji wypełni się pole z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz prowizję ze średniej z inwestycji, których dokonałeś.

Kolejna firma ala Pro-Zysk i pewnie skończy jak Pro-Zysk jaka mam gwarancję,że odkupią pożyczkę? teraz tak twierdzą przyjdą kłopoty firmy i zaprzestaną odkupu dodatkowo firma Łotewska potem zakładaj sprawę w sądzie na Łotwie:cheesy:

Dla każdej inwestycji masz umowę cesji zawartą z pierwotnym pożyczkodawcą. Mogą to być tylko firmy z Polski. Nie zawierasz umowy z Mintos. Mintos jest tylko pośrednikiem. W przypadku upadłości firmy pożyczkowej, Mintos będzie zarządzać pożyczkami. W przypadku upadłości Mintos, likwidator lub administrator Mintos będzie obsługiwał pożyczki. To są dwa najgorsze scenariusze.

Więcej o ryzyku i samym działaniu Mintos można znaleźć w FAQ: https://www.mintos.com/pl/faq-pl/na-poczatek-faq/

Posted (edited)

Przyznam, że trochę to mało przejrzyste. Na pierwszy rzut oka nie widać co ile i dla kogo. Jeśli jest dużo pośredników, jakiś dziwnych procentów tym częściej jest to ściema. Ja swoje srodki zamierzam zainwestować w [----] Nie ma tylu dziwnych kombinacji co tutaj.

Edited by pepperoniss

A ja zamierzam pilnować, by nasze forum nie było wykorzystywane wyłącznie do pozycjonowania firm konkurencyjnych do dyskutowanych w danym wątku. Nie od tego jest forum!

Aktualnie jest możliwość zwrotu dla niektórych inwestycji w Euro. Promocja do 19 czerwca. Szczegóły:

Obecnie, możesz uzyskać premię, inwestując w pożyczki udostępniane w EUR przez Varks, Tengo, Metrokredit, Peachy, Monego, Lendo, Sebo, Kredo, Kuki oraz Tigo.

Zwrot części zainwestowanych środków zależeć będzie od terminów spłaty pożyczek, w jakie zainwestujesz:

- pożyczki z terminami spłat do 3 miesięcy będą uprawniać do zwrotu środków w wysokości 0,25%;

- pożyczki z terminami spłat od 3 do 6 miesięcy, do zwrotu środków w wysokości 0,50%;

- pożyczki z terminami spłat od 6 do 9 miesięcy, do zwrotu środków wysokości 0,75%;

- natomiast pożyczki z terminami spłat powyżej 9 miesięcy otrzymają zwrot środków w wysokości 1,00%.

Aktualnie inwestuję w PLN i EUR. W EUR są dostępne pożyczki nawet na 17% z gwarancją wykupu.

Zasiliłem też swoje konto. Aktualnie moje inwestycje wyglądają następująco:

2019-06-08_1322.png

2019-06-08_1323.png

Kolejna nowość. Jest możliwość całkowitej automatyzacji inwestycji. Mintos sam inwestuje środki w najpopularniejsze pożyczki i dywersyfikuje je (inwestycja tylko w pożyczki z gwarancją wykupu). Pożyczki tylko w EURO. Możliwość ta jest dostępna od 500 euro - żeby robot mógł sprawie zdywersyfikować portfel.  Średnia stopa zwrotu tą metodą to 11,75%. W każdym momencie można też wypłacić środki zainwestowane przy pomocy tej metody. Wyjątek stanowią pożyczki z opóźnieniem - środki zainwestowane w takie pożyczki nie można na tę chwilę wypłacić. Trzeba czekać, aż będą aktualne lub zostaną wykupione przez pierwotnego pożyczkodawcę w ramach gwarancji.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pawelek1983
      Witam przedstawiam Wam grę ekonomiczną podobną do market glory w której możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Większość możliwości jest podobna do market glory czyli mozemy:

- założyć własną firme ( 2 są bezpłatne) 
      - pracować ( raz na 4h)
      -kupować akcje
      - walczyc w wojnach międzypaństwowych
      -kupować/sprzedawać dobra materialne

Nasze zarobki zależą od poziomu produktywności i energii.Enrgię można podnieść kosumujac dobra materialne oraz kupujac ubranie czy wynajmujac dom.
      Od rzadu dostajemy premie po przepracowaniu 3 pełnych dni w tej chwili jest to 1000 pln ( kwota jest uzalezniona od naszej energii oraz produktywnosci)
      w grze zarabiamy w pln , ktore mozemy wymienic na gold a gold na euro
      w tej chwili 1 gold to 63,294pln
      a 1 euro to 62.28 gold
      minimalna wypłata to 20 euro
      minimalna wpłata to 1 euro

Jeśli ktoś grał w anno lub market glory to podejrzewam, że tu nie będzie miał najmniejszych problemów.
      tu macie reflinka
      https://myprofitland.com/game/parwelcia

Jestem w grze od niedawna jednak zawsze postaram sie pomóc

Ważne jest także aby zrobic weryfikacje kata dodajac jakies zdiecie oraz aby zrobic weryfikacje telefoniczna ( bezpłatna) zajmuje to tylko kilka minut, weryfikacja jest potrzebna do odbioru bonusu po przepracowaniu 3 dni
      mając 55% energii można pracować w godzinach nadliczbowych

• By woodz
      Witam,
      chciałem Wam przedstawić firmę Nature's Sunshine działającą w oparciu o model MLM. Firma istnieje na rynku od 1972 roku, profil działalności to branża zdrowia - suplementy diety.

Oficjalna strona Polska: www.nsppolska.pl
      Wersja amerykańska: www.naturessunshine.com/us/

Firma posiada sprawdzone produkty (ponad 90 dostępnych w Polsce - każdy znajdzie coś dla siebie). Plan wynagrodzenia jest bardzo prosty i jest dostępny na stronie internetowej. Dodam, że NSP jest notowana na giełdzie amerykańskiej.

Rejestrować do firmy można się na dwa sposoby:
      1. zestaw startowy "Super Start"  - 270 zł (w zestawie jest 5 produktów najbardziej pożądanych w Polsce + materiały marketingowe)
      2. 5zł + dowolny produkt.

Ceny produktów są dostosowane do "polskich realiów".

Siedziba firmy w Polsce:
      Nature’s Sunshine Products Poland Sp. z o.o.
      Ul. Olkuska 7, 02-604 Warszawa

[spam]
    • By nunek07
      Witam,
      pośredniczę w pożyczkach. Zapraszam na moją stronę gdzie dostępne są wszystkie oferty: http://patrykborkiewicz.pl/category/kredyty/
      Pozdrawiam.

• By Kryptokox
      Wstęp:
      Mamy dziś 22.07.2018. Po aktualizacji i modernizacji bota TheRecycle zaczyna w pełni poprawnie funkcjonować.
      Bot TheRecycle podobnie jak inne tego typu boty opierają się o aplikację Telegram .

Według danych z godziny 13 do bota dołączyło prawie 4500 osób.
      Całkowita liczba aktywnych inwestycji wynosi ponad 1500.
      Całkowita liczba reinwestycji to niecały 1000
      Ilość wypłat: 285
      Całkowita kwota wypłat:  około 5.18 BTC
      Nazwa programu:
      TheRecycleBot

Data_startu:
      22.07.2018r

Plan
      2.8% dziennie przez 60 dni
      Czyli ROI teoretycznie wynosi około 280%

Program polecający:
      3 poziomy:
      10%
      3%
      1%

Dostępne procesory płatnicze:
      BTC

Depozyty pracują w BTC

Minimalny_depozyt:
      0.002 BTC

Min kwota do wypłaty:
      0.002 BTC

Wypłaty:
      prawdopodobnie INSTANT

Opis programu(legenda) oraz komentarz własny:
      The Recycle Bot jest botem telegramu, który dostarczył jedną z PIERWSZYCH możliwości inwestycyjnych w kryptografii wspieraną przez dobrze znaną, wartą wiele milionów dolarów australijską spółkę The Berlin Group (ABN 46 604 311 300) z biurami zlokalizowanymi w Suite 34/1 Ricketts Road Mount Waverley, Victoria Australia 3149, z prawdziwymi ludźmi (nazwisko właściciela i dyrektora generalnego, Joachimem Gerhardem Wernerem Pydde), prawdziwym biznesem i szlachetną sprawą, która przyniesie korzyści dla przyszłości całej ludzkości
      Firma czerpie dochody z redukcji składowania i recyklingu materiałów, aby produkować tanie mieszkania i utrzymywać czystość oceanów, mórz i dróg wodnych.
      Twoja inwestycja nie tylko zapewnia rozwój, ale także przyczynia się do czystości planety. - Przetłumaczone informacje z oficjalnej grupy.
      W rzeczywistości pewnie wszystko opiera się o schemat Ponziego, więc zalecam ostrożność (Moja subiektywna opinie, ale mogę się mylić)
      Źródła zarobku:
      1.Dystrybucja kawy
      2.Granty na badania naukowe i rozwój
      3. Inwestycje private equity 
      4. Linie kredytowe joint venture
      Średnia ze wszystkich to 9% na dzień
      Zatem płacenie nam 2,8% jest teoretycznie ok.
      Moja opinia:
      Myślę że jest to bardzo fajna konkurencja dla iCenter. Przez ostatnie dni bot był w fazie modernizacji.
      Zmieniane były serwery oraz z tego co widzę po aktualizacji, cała szata graficzna i budowa bota.
      Całość prezentuje się bardzo dobrze, projekt jest świeży, więc uważam że fajnie spróbować teraz, póki się będzie rozkręcał, przynajmniej na 1 kółko.
      Pracują nad oficjalną stroną, póki co Support dostępny jest pod nazwą Telegram: TheRecyclebotsupport
      Wywiad z CEO:
      Podsumowując
      Patrząc na rozwój konkurencji iCenter mamy wysoką szansę realnych zysków. W ostatnich dniach widać że admini pracowali dzień i noc, aby to wszystko działało jak należy. 
      Już niebawem postaram się dodawać więcej aktualności na temat bota.
      .
      Link do rejestracji:
      Najpierw należy pobrać aplikację Telegram
      https://desktop.telegram.org/ lub z Google Playlub App Store
      Kliknij w link : 
      https://t.me/RecycleSuper_bot?start=538853938

Kolejno wpisz /start ->   następnie wysyłasz BTC z giełdy na adres swojego depozytu z bota
      Dowód wpłaty: 
      WŁĄCZONO już możliwość depozytów, czekam na dojście środków na bitbay.
      Pamiętajmy o ryzyku inwestycyjnym - nigdy na 100% nie jesteśmy w stanie przewidzieć zamiarów adminów ani prawdziwości informacji o ich źródłach dochodu.
      Jak mawia słynne przysłowie:
      Inwestuj tyle, ile możesz stracić