Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Mintos jest łotewską platformą inwestycyjną opartą o pożyczki społecznościowe. Inwestować możemy w pożyczki w różnych walutach, w tym PLN, EUR czy GBP. Osobiście inwestuję głównie w pożyczki w złotówkach, ale także trochę w euro, ponieważ w euro są lepsze oprocentowania.

Jak działają inwestycje w Mintos?

Mintos współpracuje kapitałowo z różnymi firmami pożyczkowymi. Najpierw dana firma pożyczkowa udziela pożyczki klientowi. Następnie taka pożyczka trafia na Mintos. Wówczas możemy w nią zainwestować.

Mamy możliwość inwestycji w pożyczki bez gwarancji wykupu i z gwarancją wykupu. ZAWSZE należy wybierać pożyczki z gwarancją wykupu. W przypadku braku spłaty pożyczki przez ponad 60 dni firma pożyczkowa odkupi od nas taką pożyczkę oddając nam wkład wraz z naliczeniami i odsetkami. Nie musimy się martwić o ściąganie długu. Firma pożyczkowa przejmuje taką pożyczkę.

Aby zweryfikować Mintos spytałem jedną z dostępnych polskich firm pożyczkowych czy faktycznie współpracują z Mintos. Odpowiedź była twierdząca i w relacji Mintos - Kuki.pl istnieje faktycznie współpraca kapitałowa.

Ile można zarobić?

Na pożyczkach w Mintos można zarobić około 11-13% w skali roku.

Aby zrealizować wypłaty należy zweryfikować konto dokumentem tożsamości. Możliwe, że już przy wpłacie system poprosi o weryfikację. Tak się stało przy mojej drugiej wpłacie do systemu.

Istnieje także program poleceń, w którym prowizję otrzymują po równo polecający oraz osoba polecona. Sytuacja WIN-WIN. Szczegóły działania programu polecającego:

2019-01-18_1012.png

Moje dotychczasowe wpłaty:

2019-01-18_1017.png

Mój aktualny przegląd pożyczek:

2019-01-18_1019.png

2019-01-18_1021.png

Inwestuję w złotówka i euro. Wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu. Na platformie jest możliwość ustawienia automatycznych inwestycji. Również z tego korzystam. Ale ręcznie też inwestuję. Zwykle inwestuję w pożyczki do 1 roku. Ale sporadycznie też w dłuższe.

LINK DO REJESTRACJI >>

Po przejściu do rejestracji wypełni się pole z kodem promocyjnym, dzięki któremu otrzymasz prowizję ze średniej z inwestycji, których dokonałeś.

Kolejna firma ala Pro-Zysk i pewnie skończy jak Pro-Zysk jaka mam gwarancję,że odkupią pożyczkę? teraz tak twierdzą przyjdą kłopoty firmy i zaprzestaną odkupu dodatkowo firma Łotewska potem zakładaj sprawę w sądzie na Łotwie:cheesy:

Dla każdej inwestycji masz umowę cesji zawartą z pierwotnym pożyczkodawcą. Mogą to być tylko firmy z Polski. Nie zawierasz umowy z Mintos. Mintos jest tylko pośrednikiem. W przypadku upadłości firmy pożyczkowej, Mintos będzie zarządzać pożyczkami. W przypadku upadłości Mintos, likwidator lub administrator Mintos będzie obsługiwał pożyczki. To są dwa najgorsze scenariusze.

Więcej o ryzyku i samym działaniu Mintos można znaleźć w FAQ: https://www.mintos.com/pl/faq-pl/na-poczatek-faq/

Przyznam, że trochę to mało przejrzyste. Na pierwszy rzut oka nie widać co ile i dla kogo. Jeśli jest dużo pośredników, jakiś dziwnych procentów tym częściej jest to ściema. Ja swoje srodki zamierzam zainwestować w [----] Nie ma tylu dziwnych kombinacji co tutaj.

Edited by pepperoniss

A ja zamierzam pilnować, by nasze forum nie było wykorzystywane wyłącznie do pozycjonowania firm konkurencyjnych do dyskutowanych w danym wątku. Nie od tego jest forum!

Aktualnie jest możliwość zwrotu dla niektórych inwestycji w Euro. Promocja do 19 czerwca. Szczegóły:

Obecnie, możesz uzyskać premię, inwestując w pożyczki udostępniane w EUR przez Varks, Tengo, Metrokredit, Peachy, Monego, Lendo, Sebo, Kredo, Kuki oraz Tigo.

Zwrot części zainwestowanych środków zależeć będzie od terminów spłaty pożyczek, w jakie zainwestujesz:

- pożyczki z terminami spłat do 3 miesięcy będą uprawniać do zwrotu środków w wysokości 0,25%;

- pożyczki z terminami spłat od 3 do 6 miesięcy, do zwrotu środków w wysokości 0,50%;

- pożyczki z terminami spłat od 6 do 9 miesięcy, do zwrotu środków wysokości 0,75%;

- natomiast pożyczki z terminami spłat powyżej 9 miesięcy otrzymają zwrot środków w wysokości 1,00%.

Aktualnie inwestuję w PLN i EUR. W EUR są dostępne pożyczki nawet na 17% z gwarancją wykupu.

Zasiliłem też swoje konto. Aktualnie moje inwestycje wyglądają następująco:

2019-06-08_1322.png

2019-06-08_1323.png

Kolejna nowość. Jest możliwość całkowitej automatyzacji inwestycji. Mintos sam inwestuje środki w najpopularniejsze pożyczki i dywersyfikuje je (inwestycja tylko w pożyczki z gwarancją wykupu). Pożyczki tylko w EURO. Możliwość ta jest dostępna od 500 euro - żeby robot mógł sprawie zdywersyfikować portfel.  Średnia stopa zwrotu tą metodą to 11,75%. W każdym momencie można też wypłacić środki zainwestowane przy pomocy tej metody. Wyjątek stanowią pożyczki z opóźnieniem - środki zainwestowane w takie pożyczki nie można na tę chwilę wypłacić. Trzeba czekać, aż będą aktualne lub zostaną wykupione przez pierwotnego pożyczkodawcę w ramach gwarancji.

Hm.... To nie jest miejsce na reklamy rozlieczeń podatkowych. Do tego oferowane przez kompletnych nonamów, nie prowadzących żadnej działalności w tym zakresie, o zupełnie nieznanej reputacji a raczej o reputacji o której świadczy kłamstwo pochodzące ze strony nastawione na nagonienienie i przestraszenie klienta...

4. Z czym wiąże się nie rozliczenie dochodów z Mintos?

Ustawodawca nakłada na każdego z podatników obowiązek rozliczenia się z uzyskanych dochodów za konkretny rok podatkowy. Standardowo z dochodów osiągniętych na Mintos należy zapłacić 19% podatek PIT, natomiast w przypadku nierozliczenia się możemy narazić się na zaliczenie naszych dochodów do dochodów z nieujawnionych źródeł przychodu, które opodatkowane są stawką podatkową w wysokości 75%. Na dodatek narażamy się również na naliczenie odsetek karnych. 

Owszem, dochody z nieujawnionych źródeł opodatkowane są stawką 75% ale nie ma od nich odsetek. Jednak skutkiem nierozliczenia dochodów osiągniętych z Mintos nie jest uznaie ich za dochody z nieuawnionych źródeł lecz opodatwanie ich w razie wykrycia zgodnie ze stawką wraz z odsetkami.

Niemniej zalecam rozliczenie się z tych dochodów z polskim fiskusem. Jeśli ktoś nie potrafi zrobić tego samodzielnie mimo wszysko zamiast korzystać z ofert ftakich firm krzaków radziłbym udać się do biura rachunkowego lub doradcy podatkowego.

Nawet jeśli się pomyką mają OC.

Witajcie,

Sam również inwestuje na Mintos. Bardzo sobie chwalę ten serwis. Wszystko działa tak jak powinno. Jeżeli ktoś nie spłaca przechodzi do tzw. systemów opóźnień 1-15 dni, 16-30, 30-60. Po okresie tych 60 dni serwis odkupuje taką transakcję. Nigdy nie miałem problemu z transakcją. Fakt, zawsze wybieram transakcję z gwarancją wykupu!

Działam na rachunkach w EUR, PLN, KZT, MXN no i czekam na zakonczenie aukcji w GBP - jeszcze 3 m-ce.

image.thumb.png.a223944bb7c7ac6bae5d2d7390a5d250.png

Serwis całkowicie bezpłatny, jedyne opłaty to za wymiany walut. Polecam!

Edited by ToJaPb

Serwis nie odkupuje nic - jest tylko pośrednikiem. Pożyczkę odkupuje pierwotny pożyczkodawca.

Jest dodatkowa opłata. Od 13 kwietnia jest pobierana opłata na rynku wtórnym w wysokości 0,85%.

Moje aktualne saldo:

2020-04-23_1957.png2020-04-23_1959.png

O przegapiłem tą informację. Dzięki za info. Nieźle to Ty w porównaniu do mnie to inwestor instytucjonalny. Pozdrawiam

Rozliczał ktoś podatek z Mintos? Na jakiej zasadzie, może jakiś przykład gdzie wpisywać kwoty z odsetek dla osób indywidualnych.

Dzięki

Wiem, już ogranąłem do końca kwietnia, ale dzięki. Może jeszcze komuś się przyda.

Witam zastanawiam się jak działa ta firma dalej bo widzę ze w 1,5 roku ładnie wypracowałeś kaski :) Jeśli off top to przepraszam ale zainteresowałem się tematem a widzę, że miesiąc temu było coś pisane. Inwestycje dalej są opłacalne czy na zasadzie jak inne hyipy padają?

16 godzin temu, killertema napisał:

Witam zastanawiam się jak działa ta firma dalej bo widzę ze w 1,5 roku ładnie wypracowałeś kaski :) Jeśli off top to przepraszam ale zainteresowałem się tematem a widzę, że miesiąc temu było coś pisane. Inwestycje dalej są opłacalne czy na zasadzie jak inne hyipy padają?

Siemka,

Cały czas działam na mintos - co do zysku - większość inwestycji ma oprocentowanie 16% w skali roku. Wiadomo, że wszystko zależy od wkładu. Najgorzej jest z pożyczkami niespłaconymi, bo wtedy musisz czekać 60 dni na zwrot przez serwis zainwestowanej kwoty wraz z odsetkami (jeżeli wybierasz te z gwarancją wykupu).

Wczoraj znów doinwestowałem kasę w serwis. Ogólnie bardzo sobię chwalę współpracę z tą firmą.

Pozdrawiam serdecznie

image.thumb.png.38dca9258ca06188a3e4f7523609db33.png

image.thumb.png.65613bc9c2a2dfbc407035d4d9ce8bcf.png

image.thumb.png.2c9e4ae32ea04b0c5cc551e43ad155ec.png

image.thumb.png.e17c455d97eeb0f5e90a2dfdcb27c8c6.png

image.thumb.png.36e74625c91d1c2a724891fb257103e2.png

• Like 1

18 godzin temu, killertema napisał:

To nie jest hyip. Tylko pośrednik pożyczkowy. Oprocentowanie jest w skali roku.

1 godzinę temu, ToJaPb napisał:

Cały czas działam na mintos - co do zysku - większość inwestycji ma oprocentowanie 16% w skali roku. Wiadomo, że wszystko zależy od wkładu. Najgorzej jest z pożyczkami niespłaconymi, bo wtedy musisz czekać 60 dni na zwrot przez serwis zainwestowanej kwoty wraz z odsetkami (jeżeli wybierasz te z gwarancją wykupu).

Serwis nic nie zwraca. Jest tylko pośrednikiem. Gwarancja jest firmy pożyczkowej. I to firma pożyczkowa gwarantuje zwrot środków. Jeśli firma pożyczkowa padnie, to marne szanse na odzyskanie pieniędzy.

Aktualnie ze względu na koronaświrusa część firm pożyczkowych ma problemy oraz oferuje wakacje pożyczkowe dla swoich klientów. Dlatego trzeba ostrożniej dobierać pożyczkodawców w swoim portfolio.

Od ostatniego wpisu minęło już kawał czasu.. ok. 10 m-cy... ;)

Jak tam sytuacja 'na froncie'? Projekt żyje? Płaci?

Żyje i płaci. Kolejny rok podatkowy za nami, kolejny podatek do US zapłacony.

Tak, Mintos cały czas działa. Ostatnio nawet zajęli 4 konta firmy pożyczkowej Aforti na 400k Euro, która przestała spłacać pożyczkodawców na Mintos.

Skoro już o tym mowa. Minął rok, podatki zapłacone...

A jak wygląda realna stopa zwrotu w skali roku? Robiliście podsumowanie jak to dokładnie wyszło u Was?

Stopa zwrotu po zapłaceniu podatku dla pożyczek w PLN wynosi u mnie 8,6%. Do tego jeszcze należałoby uwzględnić inflację. Nie mam tego procentowo policzone. Jest jeszcze kwestia pożyczek w trakcje odzyskiwania - te na własne potrzeby od razu liczę jako stratę. Ale one są spłacane, choć to będzie długo trwało. Od rozpoczęcia pandemii inwestuję tylko w pożyczki bardziej stabilnych firm pożyczkowych.

U mnie wyszło 9,8% w PLN i 8,6% w EUR po odliczeniu podatku, który trzeba było zapłacić. 2 pożyczki jako strata. Ogólnie nie narzekam, da się zarobić.

Edited by ToJaPb

ok. Serdeczne dzięki za info. Wychodzi nieźle.

Powodzenia ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By marcinryt
      Witajcie,
      Mam taki pomysł na większą skalę.
      Chodzi o "uprawę" Drzew tlenowych tak zwanych oxytree
      Docelowo zakup gruntów i uprawa tych drzew w ilości ok 100 hektarów to jest ok 50000 drzew
      Sprzedaję prawo własności drzewa i części zysków z nim związanych.
      Cena zakupu 1 drzewa to 300 zł - co obejmuje, sadzenie, nawożenie, pielęgnacja, ogrodzenie powierzchni uprawianej, wycinka, sprzedaż - czyli pełna obsługa"
      Cena sprzedaży 1 drzewa po 6-7 latach to w granicach 50Euro dajmy na to 200 zł po czym drzewo z powrotem odrasta
      Inwestor otrzymuje 50% czyli 100 zł (choć w obecnym czasie może to być większa kwota) załóżmy 50% z zysku ze sprzedaży
      30% jest przeznaczonych na wykup udziałów - praw własności drzew od inwestorów % w zależności od pakietu
      20% przeznaczona dla mnie,
      Pakiety inwestycyjne:
      Pakiet A: 1-30 drzewek  - 50%  z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2% w skali roku od zainwestowanej kwoty.
      Pakiet B: 31-60 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2,5% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 1/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 2 arów uprawy)
      Pakiet C: 61-120 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 3/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 6 arów uprawy)
      Pakiet D: 121-200 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3,5%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 8/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 16 arów uprawy)
      Pakiet E: 201-320 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 4% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 13/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 26 arów uprawy)
      Pakiet F: 321-500 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 5% w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 24/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 48 arów uprawy)
       Czyli na przykładzie przy inwestycji załóżmy 10 drzew - wykładam 3000 zł po 6-7 latach zostaje wyciętych 10 moich drzew - przewidywany zysk z 1 drzewa 100 zł *10 = 1000 zł po kolejnych 5 latach następne 1000 zł,  itak dalej. Załóżmy że po tych 6-7 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa to dostanę: 3000 zł mój wkład plus 1000 zł za sprzedaż plus 360-420 zł za odsetki roczne zyski razem 4360-4420 zł co daje zwrot z inwestycji ok 45-48% w całości (ok 6-7% w skali roku)
      Przy zakupie Pakietu D 150 drzewek 45000 zł, po 6-7latach posiadam 8/50 hektara własności gruntu, 150 drzewek * 100 = 15000 zł po kolejnych 5 latach 15000 zł, itd.  Załóżmy, że po tych 11-12 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa dostanę w tedy 45000 zł mój wkład, plus 2 tury sprzedażowe po 15000 razem 30000 zł plus 17325-18900 za odsetki roczne. Po 11 latach z kwoty 45000 zł dostanę ok 92300 to ponad 100% zysku ( co daje ok 9-10 % w skali roku)
      Jeżeli ktoś będzie chciał sam wcześniej zrezygnować z inwestycji to będzie mógł go odsprzedać innemu inwestorowi, ewentualnie będziemy mogli go my wykupić.
      Prawo własności gruntu uważam za odpowiednie zabezpieczenie inwestycji.
      Załóżmy, że firma sprzeda wszystkie pakiety (znajdzie inwestorów na 50000 drzew) zakupi odpowiedni areał (100ha) ogrodzi go, zbuduje system nawadniania i w 2022 roku zacznie się uprawa, i po tych wszystkich inwestycjach zostaną dodatkowe środki ze zgromadzonego kapitału, to wówczas zostaną one zainwestowane w punkt tartaczny, skład zaopatrzenia, a z zysk z tej dodatkowej działalności zostanie podzielony na dodatkową dywidendę oraz wykup pakietów.

• By kopacz
      Strona - mycointainer.com
      pozwala nam zarabiać na tak zwanym stackingu kryptowalut, czyli za przechowywanie kryptowalut dostajemy % danej kryptowaluty dziennie. Polega to na tym że twórcy danej kryptowaluty wypłacają coś na wzór dywidendy za trzymanie odpowiedniej ilości kryptowaluty, dzięki mycointainer jesteśmy łączeni z innymi użytkownikami i nie musimy mieć żadnych limitów minimalnych  kryptowaluty aby zarabiać.
      Kryptowaluty można kupować bez pośrednio na stronie za Euro lub BTC
      Fajne projekty które warto u nich sprawdzić 

Kusama (KSM) 11.6% Polkadot (DOT) 3.9% Cosmos (ATOM) 8.1% Energi (NRG) 15.3% Harmony (ONE) 10.7% Solana (SOL) 10.1% Waves (WAVES) 5.1% Cardano (ADA) 4.8% NEM (XEM) 4.8% Divi (DIVI) 36.1%

Na giełdzie kupując krypto pierwszy raz za Euro lub BTC dostajemy spory gratis w postaci kryptowalut 
      Dodatkowo na stronie są organizowane airdropy, gdzie można dostać za darmo kryptowaluty które w ten sposób się reklamują, jak i dla płatnych subskrybentów są dodatkowe nagrody co miesiąc pula minimu 200$ oraz informację które mogą pozwolić nam zarobić na handlu
      Strona posiada system referali umożliwiający zarabianie 20% fee (osoby z wykupioną subskrypcją mają 0% fee)
    • By Marek0805
      Cześć wszystkim,

Nazywam się Marek B.i od kilku lat działam na rynku forex.Wcześniej były to też opcje binarne,ale na skutek regulacji ESMA,które nałożyły na brokerów z UE całkowity zakaz oferowania opcji binarnych dla klientów detalicznych od lipca 2018,zrezygnowałem z nich.Mogłem przejśc z wcześniej używanego IQ np na rosyjski intrade,ale mój zarobek na opcjach nie był porównywalny z forex.
      Początki jak chyba u każdego były trudne,całkiem sporo straciłem czy to na skutek własnych błędów,niecierpliwości,złych nieprzemyślanych wejśc czy wręcz poprostu głupoty.
      Na polskich stronach można znaleźć niewiele użytecznych informacji,a jeśli już takie są to ludzie cenią się.A na wydawanie pieniędzy na coś co nie jest pewne i sprawdzone  nie mam najmniejszej ochoty."Poszedłem "(niestety bez znajomości angielskiego) w świat w poszukiwaniu wiedzy,przeżywając katorgę gdy na początku każdą jedną stronę,każdy post musiałem wrzucać do translatora i po dośc długim poszukiwaniu .trafiłem na ich źródła.Są to głownie fora amerykańskie i rosyjskie.
      Na teraz mam kilka kont na którym pracują roboty i jedno z bardzo dobrą strategią na którym pracuję ręcznie.
      Tak wygląda wykres i dzisiejsze rezultaty

• By kopacz
      Strona https://coinpot.co/ jest portfelem wirtualnym dla 6 kryptowalut BTC/DASH/LTC/DOGE/BCH oraz Coinpot
      Możemy zbierać kryptowaluty z następujących kraników i otrzymujemy wszystkie na nasze konto coinpot. Koniecznie musimy rejestrować wszystko na jeden nasz email
      Dodatkowo Coinpot możemy wymienić na dowolną walutę (z tych wymienionych tutaj) aby przyspieszyć wypłatę. Przy dość częstym odbieraniu nagród możemy mieć trzy cyfrową sumę w PLN miesięcznie na koncie
      bonusbitcoin Zbieramy BTC co 15 min od 3 do 50000 satoshi ale najlepiej wejść w opcję i zmienić aby losować średnią wyników najczęściej jest to od 6-10 w zależności od ceny btc. Dodatkowo za każde zebranie BTC dostajemy dodatkowo 3 Coinpot
      bitfun Zbieramy BTC co 5 minut, BTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco.
      moonbit  Zbieramy BTC co 5 minut, BTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moonbitcoin Zbieramy BCH co 5 minut, BCH rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moondash. Zbieramy DASH co 5 minut, DASH rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moondoge Zbieramy Doge co 5 minut, Doge rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moonliteco Zbieramy LTC co 5 minut, LTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
    • By pietras1984
      No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.   Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.   Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku) Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).  
      Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        
        1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę  czysty link -https://www.luno.com/ Reflink- https://www.luno.com/invite/F4SPYZ 2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email   3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) 4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ   5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€   6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.   7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR   8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.     Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more  

• Musk pokazał, to co w zasadzie wszyskim powinno być wiadome o rynku bitcoina w szczególności i rynku kryptowalut w ogólności. To szalenie płytki rynek niezmiernie podatny na manipulacje. Podatny także z tego powodu, który dla wielu - w tym dla mnie - jest zaletą. Otóż, rynek ten jest jeszcze prawie nieregulowany. Tak to 2 tweety jednego człowieka zatrząsły kryptowalutowymn światkiem. Tweet memcoinowy i bitcoinowy... Co ciekawe to te rzekome szalone ilości energii są fakenewswm. Szalone to jest może zużycie energii przez Chiny czy USA. Bitcoinowe zamieszanie zaczęło się od tego... Proponuję dokładnie przyjrzeć się temu tweetowi i zastanowić co w istocie on oznacza... Otóż przyklaskując rzekomym ekologicznym zapędom Muska de facto wyrażamy zgodę na to by sieć była znacznie mniej bezpieczna... Dlaczego? Otóż powód jest prosty. Bezpieczeństwo największej sieci kryptowalutowej zależy wszak między innymi od rozproszenia górników i...  kosztów wydobycia, czyli pośrednio ilości zużytej energii.  Łatwo zauważyć, że spełnienie winszowania Muska i zmniejszenie kosztów energii do 1% w zasadzie oznacza potencjalnie stukrotnie niższy koszt skutecznego ataku na sieć...  Wniosek: Zważ, że jeśli Musk niedługo znów zamanipuluje tweetem rynek kryptowalut wskazując mniej energochłonną kryptowalutę będzie ona 100 razy mniej bezpieczna od bitcoina...  Oczywiście nie znaczy to, że nie można ssobie p[ospekulować na co Musk postawi    
    • Powiem tak, niech sobie Elon Musk robi co chce, ale ja pozbyłem się doge coina i odradzam każdemu inwestowanie w tą kryptowalutę. Obecnie też swapuję btc na inne kryptowaluty. Dlaczego? Uważam, że bitcoin jest mocno przeceniony. Poprostu spekulanci pojechali zbyt mocno po bandzie i będą musieli to odczuć. Inne kryptowaluty są stabilniejsze, nie ma wokół nich takiego szumu jak wokół bitcoina i doge coina. Uważam, że bitcoin powinien zostać przeceniony i to mocno. Co do doge coina jego cena także powinna wrócić na swoje dawne miejsce. Taka jest matematyka i żaden Twitterowy guru tego nie zmieni.
    • hahaha Pisowska hydra ciągle pluje jadem. Powinni tego zabronić. Korwin-Mikke jest ruskim agentem śpiochem według mojej oceny. Jego rola jest nieoceniona w gadaniu głupot i dezinformowaniu. Gadać, że wszyscy kradną i przy okazji nie przejmować władzy oraz rozmieniać na drobne elektorat gniewu. Jak żył Andrzej Lepper to on wiedział co robić, żeby ludzie go słuchali i on też mówił, że wszyscy kradną. Ale to był faktyczny joker i został zdjęty. A ten od ponad 30 lat gada że wszyscy kradną, a nigdy nie miał żadnej teki ministra. To jest wstyd i kapitulacja, albo celowe działanie i realizacja instrukcji prosto z Moskwy. Mocne, ale Braun to kolejny przygłup. Oni wszyscy są już odklejeni. Chyba Putin zrobi z całym tym ambarasem porządek.