Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Simek

Poszukuję biznes partnera do prowadzenia niszowej działalności w europie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po dłuższej przerwie ☺

 

W ostatnim czasie mocno zaangażowałem się w rozwój swojej działalności, przez co odpuściłem tematy inwestycji online.

Napisałem post w tym dziale, ponieważ postanowiłem poszukać wspólnika/inwestora, który byłby zainteresowany prowadzeniem działalności w niszowej branży.

 

Może kilka słów o naszej działalności:

Jesteśmy spółką z o. o. zajmującą się dostarczaniem części do pewnego rodzaju maszyn budowlanych – ciekawa nisza – jesteśmy drugą firmą w Polsce. Kompleksowo obsługujemy, doradzamy oraz wspieramy techniczne każdego przedsiębiorcę, który w swojej firmie eksploatuje takie maszyny.

Na chwilę obecną jesteśmy skupieni na obsłudze rynku polskiego i pojedynczych firm na rynkach zagranicznych.

W tym celu stworzyliśmy platformę sprzedażową – bardzo rozbudowany sklep internetowy, – którego funkcjonalność ułatwia pracę poszczególnym działom naszej firmy.

Z racji, że nie jest łatwo zacząć działanie w tej branży to jest i będzie nisza. Osoba bez wiedzy, kontaktów, znajomości branży nie będzie w stanie rozpocząć tego rodzaju działalności z powodzeniem.

Nasza praca polega na dobraniu części, o którą pyta klient, wycenie oraz co najważniejsze sprzedaży ☺

Mamy wypracowane bardzo dobre relacje z dostawcami z Europy, oraz Chin.

Jesteśmy zatowarowani w szybko zbywalne produkty, tak aby obsługa klienta była sprawna.

Osiągane marże na rynku polskim to przedział od 15-150% w zależności od konkretnej grupy produktowej. Przy czym średnia marża operacyjna to około 50- 70% .

 

Dlaczego poszukujemy wspólnika i jak miałaby wyglądać nasza współpraca?

Chcielibyśmy nawiązać współpracę na zasadzie Dropshippingu, lub franczyzy dystrybucyjnej. Udostępnimy całokształt naszej wiedzy:  w zakresie asortymentu, towarów i wiedzy o jego sprzedaży, wsparcie techniczne, materiały marketingowe oraz platformę sprzedażową. Partner będzie działał na naszej licencji i prowadził sprzedaż pod naszym znakiem towarowym.

Najważniejszym elementem jest prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Niemiec, Holandii, Austrii, Finlandii, Anglii lub Francji ale jesteśmy też otwarci na inne kierunki.

Z naszego doświadczenia kraje te mają znacznie większe zapotrzebowanie na części do maszyn, poza tym firmy zachodnie inaczej podchodzą do serwisu swoich flot. Niemiec nie bawi się w naprawy uszkodzonych komponentów, a Polak będzie ‘rzeźbił’ dopóki mu się w rękach nie rozpadnie :D. Całe szczęście nasza mentalność z każdym rokiem zmienia się na lepsze.

 

Z naszego doświadczenia wiemy, że na początku prowadzenia działalności wystarczy osoba znająca język urzędowy danego kraju, a wysyłki możemy realizować z naszego magazynu w Polsce. Jednak docelowo partner powinien zatowarować się w produkty szybko zbywalne, żeby obsługa klienta była jak najszybsza. Druga sprawa to waga niektórych części. Niektóre elementy mogą ważyć od 15, do nawet 50 kilogramów, dlatego korzystne byłoby magazynowanie jakiejś ilości na miejscu. W tym celu na dobry początek wystarczy kilkanaście metrów kwadratowych magazynu. Kluczowa jest także dostępność towarów. Klient jest bardziej skłonny zamówić coś, co dostarczy mu kurier na następny dzień. Oczywiście z Polski też jest możliwość wysyłki 24h, ale cena wysyłki lotniczej będzie zdecydowanie wyższa.

 

Inwestycja

Myślę, że optymalną inwestycją byłoby 100-300 tysięcy złotych. Wiem, że dla wielu z nas taka kwota wydaje się abstrakcyjna, ale z drugiej strony pamiętam, że niektórzy potrafili wrzucać kilkanaście tysięcy $ w programy wysokiego ryzyka, lub forex. Natomiast nasza propozycja jest pozbawiona ryzyka ze względu na możliwość sprzedania towaru, który nie może się przeterminować, a na który jest realne zapotrzebowanie. Poza tym jak pisałem wyżej oferujemy pełne wsparcie.

 

Być może ktoś ma środki, które chciałby przeznaczyć na inwestycje, a nie ma możliwości zaangażować się czasowo. Doskonale to rozumiemy. Dlatego czekamy na wszelkie propozycje, może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zaangażować swój czas i siły, a inna osoba/osoby kapitał.

Z perspektywy czasu z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że inwestycja w ten rodzaj działalności jest znacznie korzystniejszy niż ulokowanie swoich środków w nieruchomości na wynajem lub innego rodzaju inwestycje, dlatego warto się nią zainteresować.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany którąś z form współpracy zachęcamy do pozostawienia prywatnej wiadomości. Podam wtedy wszystkie informacje, adres sklepu internetowego i umówimy się na rozmowę telefoniczną/spotkanie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

 • Podobna zawartość

  • Przez adof
   Witam. Poszukuję programisty do napisania sklepu internetowego. Proszę o kontakt, podam wtedy więcej szczegółów
  • Przez adof

   Witam. Poszukuję kogoś do pomocy przy odpisywanie na wiadomości klientów na GG i Gmailu. 8-10h dziennie, dniówki w BTC, przelew lub BLIK. Szczegóły na priv
  • Przez Polon
   [---]
   Ot kilka przykładów z jego strony zukiewicz.com
    

    

    

    
    

    
   Co ma być tak pomocne aby miliony osób były szczęśliwe? Ano chociażby program Futurenet.
    
   Ale to co mnie przeraziło najbardziej, znajduje się poniżej, bo takie metody naganiactwa stanowią próby zniszczenia życia rodzinnego naganianych ludzi. Wprawdzie tekst pochodzi prawdopodobnie z okresu, kiedy funkcjonował Recyclix, ale metoda jest na tyle perfidna, że należy ją tu przedstawić.
    
   Najpierw Źukiewicz dawał gwarancje zarobków:
    

    
   Następnie jest szereg punktów, które należałoby spełnić, aby osiągnąć sukces, typu: osoba powinna założyć blog, dodać Źukiewicza do znajomych w Futurenet, facebook, subskrybować jego kanał YT, itp. Następnie są punkty 8, 9 i 10:
    

    
   Punkt 9 spełnia funkcję naganiactwa pośredniego, czyli Źukiewicz za pośrednictwem osoby bezpośrednio przez siebie naganianej, przy okazji może usiłować wykorzystać tę osobę aby nagoniła ona członków swojej rodziny poprzez pokazanie im "Pewnego Biznesu Bez Ryzyka".
    
   Ale w razie gdyby członkowie rodziny dopatrzyli się jakichś nieścisłości i byli przeciwni, i nawet chcieli odciągnąć osobę od inwestycji, to od tego jest punkt 10, czyli nie przejmować się opinią innych. Czyli generalnie, jeśli nie uda się wciągnąć rodziny, to się nie przejmować ich opinią.
    
   Jest to skrajnie nieodpowiedzialna metoda naganiactwa,  mogąca zatruć stosunki rodzinne w rodzinie i to tylko dlatego, że Źukiewicz ma widzimisię naganiania i robienia hajsu. Ale ja się nie dziwię, bo... przecież Źukiewicz nienawidzi Polaków i otwarcie o tym powiedział.
   Fragment filmu w ok. 2:30 minucie.
   https://www.facebook.com/damian.zukiewicz/videos/1209122985871809/?_fb_noscript=1
    
   W kontekście zarabiania w hyipach może być to ciekawe stwierdzenie, bo przecież Źukiewicz swoją aktywność kieruje głównie do Polaków więc w różnych programach piramidalnych głównie zarabia dzięki Polakom, którzy się pod nim rejestrują. Więc na dodatek nienawidzi osób, dzięki którym ma profity i dzięki którym może się kreować chociażby na światowego lidera Futurenet. Zastanawiające... A może skoro nienawidzi Polaków, to celowo stosuje nieetyczne metody naganiactwa, aby właśnie władować ich na minę? 
    
   Co ciekawe, na stronie Źukiewicza jest notka o możliwym ryzyku utraty zainwestowanych w programy pieniędzy, co jak widać, nie przeszkadza prezentować gwarancji sukcesu i zarobków i określać programów jako bezpieczne, co skłania mnie do przypuszczenia, że jest tam wciśnięta na siłę wymogiem prawa. Tym bardziej, że przeglądając jego stronę, w artykułach w zasadzie nie znalazłem treści mówiących o ryzyku, wręcz przeciwnie, treści typu naganiackiego i hymny pochwalne.
    
   Reasumując, w mojej ocenie Źukiewicz to typowy nieetyczny naganiacz i przestrzegam przed braniem na poważnie tego co prezentuje zarówno na blogu, jak i filmach oraz w innych kanałach komunikacji. 


×