Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Simek

Poszukuję biznes partnera do prowadzenia niszowej działalności w europie

Recommended Posts

Witajcie po dłuższej przerwie ☺

W ostatnim czasie mocno zaangażowałem się w rozwój swojej działalności, przez co odpuściłem tematy inwestycji online.

Napisałem post w tym dziale, ponieważ postanowiłem poszukać wspólnika/inwestora, który byłby zainteresowany prowadzeniem działalności w niszowej branży.

Może kilka słów o naszej działalności:

Jesteśmy spółką z o. o. zajmującą się dostarczaniem części do pewnego rodzaju maszyn budowlanych – ciekawa nisza – jesteśmy drugą firmą w Polsce. Kompleksowo obsługujemy, doradzamy oraz wspieramy techniczne każdego przedsiębiorcę, który w swojej firmie eksploatuje takie maszyny.

Na chwilę obecną jesteśmy skupieni na obsłudze rynku polskiego i pojedynczych firm na rynkach zagranicznych.

W tym celu stworzyliśmy platformę sprzedażową – bardzo rozbudowany sklep internetowy, – którego funkcjonalność ułatwia pracę poszczególnym działom naszej firmy.

Z racji, że nie jest łatwo zacząć działanie w tej branży to jest i będzie nisza. Osoba bez wiedzy, kontaktów, znajomości branży nie będzie w stanie rozpocząć tego rodzaju działalności z powodzeniem.

Nasza praca polega na dobraniu części, o którą pyta klient, wycenie oraz co najważniejsze sprzedaży ☺

Mamy wypracowane bardzo dobre relacje z dostawcami z Europy, oraz Chin.

Jesteśmy zatowarowani w szybko zbywalne produkty, tak aby obsługa klienta była sprawna.

Osiągane marże na rynku polskim to przedział od 15-150% w zależności od konkretnej grupy produktowej. Przy czym średnia marża operacyjna to około 50- 70% .

Dlaczego poszukujemy wspólnika i jak miałaby wyglądać nasza współpraca?

Chcielibyśmy nawiązać współpracę na zasadzie Dropshippingu, lub franczyzy dystrybucyjnej. Udostępnimy całokształt naszej wiedzy:  w zakresie asortymentu, towarów i wiedzy o jego sprzedaży, wsparcie techniczne, materiały marketingowe oraz platformę sprzedażową. Partner będzie działał na naszej licencji i prowadził sprzedaż pod naszym znakiem towarowym.

Najważniejszym elementem jest prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Niemiec, Holandii, Austrii, Finlandii, Anglii lub Francji ale jesteśmy też otwarci na inne kierunki.

Z naszego doświadczenia kraje te mają znacznie większe zapotrzebowanie na części do maszyn, poza tym firmy zachodnie inaczej podchodzą do serwisu swoich flot. Niemiec nie bawi się w naprawy uszkodzonych komponentów, a Polak będzie ‘rzeźbił’ dopóki mu się w rękach nie rozpadnie :D. Całe szczęście nasza mentalność z każdym rokiem zmienia się na lepsze.

Z naszego doświadczenia wiemy, że na początku prowadzenia działalności wystarczy osoba znająca język urzędowy danego kraju, a wysyłki możemy realizować z naszego magazynu w Polsce. Jednak docelowo partner powinien zatowarować się w produkty szybko zbywalne, żeby obsługa klienta była jak najszybsza. Druga sprawa to waga niektórych części. Niektóre elementy mogą ważyć od 15, do nawet 50 kilogramów, dlatego korzystne byłoby magazynowanie jakiejś ilości na miejscu. W tym celu na dobry początek wystarczy kilkanaście metrów kwadratowych magazynu. Kluczowa jest także dostępność towarów. Klient jest bardziej skłonny zamówić coś, co dostarczy mu kurier na następny dzień. Oczywiście z Polski też jest możliwość wysyłki 24h, ale cena wysyłki lotniczej będzie zdecydowanie wyższa.

Inwestycja

Myślę, że optymalną inwestycją byłoby 100-300 tysięcy złotych. Wiem, że dla wielu z nas taka kwota wydaje się abstrakcyjna, ale z drugiej strony pamiętam, że niektórzy potrafili wrzucać kilkanaście tysięcy $ w programy wysokiego ryzyka, lub forex. Natomiast nasza propozycja jest pozbawiona ryzyka ze względu na możliwość sprzedania towaru, który nie może się przeterminować, a na który jest realne zapotrzebowanie. Poza tym jak pisałem wyżej oferujemy pełne wsparcie.

Być może ktoś ma środki, które chciałby przeznaczyć na inwestycje, a nie ma możliwości zaangażować się czasowo. Doskonale to rozumiemy. Dlatego czekamy na wszelkie propozycje, może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zaangażować swój czas i siły, a inna osoba/osoby kapitał.

Z perspektywy czasu z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że inwestycja w ten rodzaj działalności jest znacznie korzystniejszy niż ulokowanie swoich środków w nieruchomości na wynajem lub innego rodzaju inwestycje, dlatego warto się nią zainteresować.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany którąś z form współpracy zachęcamy do pozostawienia prywatnej wiadomości. Podam wtedy wszystkie informacje, adres sklepu internetowego i umówimy się na rozmowę telefoniczną/spotkanie.

Pozdrawiam serdecznie

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By atom
      Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą - system budowany od ponad 3 lat w końcu ujrzał światło dzienne. Jest to jedyny taki system DropShippingu współpracujący z Polskimi Hurtowniami z różnych branż.
      Co nas wyróżnia?
      - Budujesz własną markę
      - Masz pełnię władzy - sklep postawiony na Twojej domenie i Twoim hostingu.
      - Sklep działa na WP - możesz instalować płatne/darmowe wtyczki i szablony diametralnie zmieniając wygląd i funkcjonalność sklepu.
      - Wysyłka produktów z PL
      - Gwarancje/zwroty/reklamacje realizowane w PL
      - Nasz dział wsparcia dla Twoich Klientów - czat na Twoim sklepie
      - Darmowa dostawa uzależniona od końcowej wartości koszyka

Jak to DropShipping - działalności zakładać nie musisz - wszystko odbywa się po naszej stronie.
      Ty otrzymujesz prowizję od sprzedanego produktu.
      W naszym panelu masz wgląd jaką kwotę otrzymasz za konkretny produkt.

Import produktów:
      Proces ten nikomu nie sprawi trudności.
      - Pierwszym etapem jest utworzenie w sklepie kategorii i podkategorii.
      - Drugi etap to wybór produktów z naszego panelu, przypisanie kategorii z Twojego sklepu i pobranie produktów.

Cena:
      - 0zł (jeśli znasz WP i samodzielnie postawisz sklep - możesz również skorzystać z naszych poradników)
      - 500zł (w przypadku kiedy nie chcesz samodzielnie stawiać sklepu)

https://Sklep.i-Ty.pl - utwórz konto jeśli samodzielnie stawiasz sklep.
      https://i-Ty.pl/kontakt - napisz jeśli chcesz, aby sklep został utworzony za Ciebie.
      Hosting:
      Jeśli nie masz hostingu polecam firmę SEOhost.pl
      25% taniej z kodem: HostingSTART

• By pietras1984
      Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków. Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela.
      Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).
       -Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego :8VWN-K45J  -Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).   W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.   Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.   Rejestracja z bonusem 30zl TUTAJ Bardziej szczegółowy opis na moim blogu TUTAJ
    • By adof
      Witam. Poszukuję programisty do napisania sklepu internetowego. Proszę o kontakt, podam wtedy więcej szczegółów
    • By adof

Witam. Poszukuję kogoś do pomocy przy odpisywanie na wiadomości klientów na GG i Gmailu. 8-10h dziennie, dniówki w BTC, przelew lub BLIK. Szczegóły na priv

• Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą. Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty. Szczegóły na: rabaty.generali.pl Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu.  
    • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.