Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam uwagę na organizowane konkursy:

"Zespół Bizzilion podsumowuje wyniki pierwszego etapu konkursu wśród uczestników naszych grup. Nasi eksperci przeanalizowali aktywność partnerów firmy w sieciach społecznościowych w ciągu ostatniego tygodnia i zidentyfikowali najbardziej aktywnych subskrybentów. Gratulujemy zwycięzcom:
• yhelliee - społeczność Facebooka;
• Axlrose21 - kanał telegramu.

Doceniamy Twoje wysiłki i chcemy wyrazić nasze szczere podziękowania za Twój wysoki poziom aktywności. Nasi zwycięzcy otrzymali już nagrody: na ich kontach osobistych zostały utworzone depozyty za 0,01 BTC w planie inwestycyjnym Sports Broadcasts.

Nasz nowy konkurs odbędzie się co tydzień. Aby zostać nowym zwycięzcą, dziel się doświadczeniami z innymi użytkownikami, pozostawiaj konstruktywne komentarze w dyskusjach i udzielaj użytecznych porad członkom społeczności. Z pewnością doceniamy twoje wysiłki i nagrodzimy najbardziej aktywnych partnerów cennymi nagrodami.".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna wypłata dotarła bezproblemowo. ROI to ponad 20%.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodano Doge jako formę płatności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0.03BTC z refa, witam na pokładzie. Jaka strategie polecacie przyjac? Jakis reinwest wchodzi w gre czy tylko wyplata dziennych naliczen?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A witaj :) Aby reinwestować musiałbyś odzyskać minimum 10% wkładu. Plan tutaj jest dość długi (100 dni kalendarzowych), a dodatkowo program nie wystartował wczoraj, chociaż jeszcze nawet nie dodano polskiego tłumaczenia. A właściwie jeszcze żadnego, a jest ich trochę do dodania:

Prnzhlt.png

Wygląda więc na to, że szersza promocja jeszcze przed nami, ale ja zawsze preferuję zarobek małą łyżeczką. Z jednej strony fajny i mądry admin, który potrafi budować program ale z drugiej strony zawsze jakaś powściągliwość być powinna. Myślę więc, że lepszą strategią jest postawienie sobie za główny cel odzyskanie najpierw wkładu a potem bawienie się w reinwestycje czy dopłaty obserwując jednocześnie rozwój i kondycję programu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie są warunki Funduszu? Jak z niego skorzystać? Co mi gwarantuje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj, zajrzyj tutaj i prosiłbym aby pytania o funduszu zadawać w tym temacie:

Dziś kolejna wypłata na koncie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również potwierdzam super działanie projektu! Wypłaty szybkie i sprawne. Program bounty daje fajnie zarobić. Z samego Instagrama można miesięcznie zarobić około 0.007 bez inwestycji, a do tego mamy Twitter, FB, Bitcointalk i inne. Ja jestem bardzo zadowolony ;)

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z nowości, następuje zmiana domeny z bizzilion.com na bizzilions.com. Dane do logowania zostają te same.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A z czego to wnioskujesz? Program płaci, strona hula.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na ISA ludki piszą iż admin puszcza fake wypłaty , zobacz sam , nie twierdzę że już koniec no ale nie jest to dobry znak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba coś w tym jest. Wczoraj w eth przyleciała a w btc wisi gdzieś w eterni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale masz batch jeśli chodzi o btc jeśli tak to może być wina blokchaina bo był spam jak diabeł , ale już się uspokoiło i nie ma jakiś specjalnie zapchanej sieci , jeśli masz batch to zobacz na chain.so bo jeśli jest batch to transakcja wyszła ale portfel czasem może jej nie widzieć jak jest niepotwierdzona 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admin wysłał mi wyjaśnienie, że to wina nowego merchanta (pośrednika), którego zmienił ze względu na wysokie fee poprzedniego (z coinpayments). 

"Wysłaliśmy wszystkie płatności w terminie, ale te płatności (około 60 użytkowników) są wyświetlane jako oczekujące i bez #batch.

Jeśli to się nie zmieni do wieczora, to wypłaty zostaną zrealizowane ręcznie."

Także spokojnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To on korzystał z coinpayments ? BTW dobrze że to zmienił , coinpayments lubi blokować środki hyipow , ostatnio było nawet o tym głośno w "branży". No ale jak są wyjaśnia to powinno być ok :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Otrzymałem wypłatę BTC zleconą około 4h temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również, wszystkie wypłaty na koncie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy mieliście problem z podmianą adresów? U mnie wyglądało jakby ktoś się wbił na konto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam ok. Hasło unikalne stosujesz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest z kombinacją znaków, cyfr, liter z pewnością nie jakieś daty itp. Po adresie IP wynika, że Filipiny ale cholera wie czy admin też nie namieszał bo i takie przypadki również się zdarzały. Ważne, że wyprostowane ale ze stratą dwóch wypłat a to niech będzie jako przestroga dla innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie wszystko ok, wypłaty na portfelu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie też. Wypłaty codziennie na koncie. Szkoda tylko że średnia promocja u nas w pl jest. Takiego adblast to non stop gdzieś widzę a bizzilion spokojnie się rozkreca

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata w portfelu ;) Może i lepiej że spokojnie powoli do przodu. Mnie się nigdzie spieszy ważne że codziennie wypłata ląduje we właściwym miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Egzekutor
      About company
      BIZZILION PTY LTD is the largest media agency that acts as an intermediary in transactions related to the transfer of rights to stream-broadcasts as well as the broadcast of TV-programs, sports events and the distribution of advertising content. We assist in the process of buying rights to broadcast a number of events and promotional packages for international and domestic advertising agencies of various countries, including eGames and stream sites.
      The main principle of the Bizzilion is the effective distribution of profits. Our marketing and brand promotion expenses are minimized since our company has become well-established already. Thus, using our services customers pay only their actual value, without extra charges. The company guarantees full compliance of all services with the highest standards of this industry.
      BIZZILION PTY LTD takes care of the safety of depositors' funds. All your investments are securely protected by the company's internal insurance fund. Thus, regardless of fluctuations in the exchange rate and the speed of resale of broadcasting rights, the profit from your deposits will be paid in the declared amount and in a timely manner. We highly value your trust, and therefore take all the risks on ourselves.
      Investing funds is not the only way to generate revenue on our platform. To popularize Bizzilion we have developed a profitable referral program. Our partners can also get additional passive income attracting new investors to the company. For each deposit of users registered via your unique referral link a bonus will be charged to your balance in your personal account.
    • Przez Kryptokox

Nazwa: Stable Mining LTD
      Zwrot: 10 % dziennie na ZAWSZE i inne
      Wypłaty: Automatyczne, INSTANT,
      status: PAYING
      Data startu: 21.01.2019
      Czym jest Stable Mining LTD według admina: STABLE MINING LTD jest wybitnym przedstawicielem międzynarodowego rynku finansowego, handlu kryptowalutami i górnictwa, jest deweloperem sprzętu i oferuje bezpieczne inwestycje w tym obszarze. Zapowiada, że ma plan na 10 letnią działalność ( )! Admin przekonuje, że chce zakładać biura na całym świecie i zaprasza do odwiedzenia biura w Londynie  
      Według newsa z 26 stycznia istnieje fundusz rezerwowy Przekonują, że pod koniec każdego miesiąca odkładają 10% zysku na fundusz rezerwowy: Wszystkei newsy można poczytać tu: https://stablemining.biz/?a=news
      Mój komentarz:
      Interesujący projekt dla ludzi lubiących krótkie kółka, wysokie ryzyko i wysokie profity. Admin serwuje nam 10% dziennie bez określonego limitu czasowego. Trafiłem na to przypadkowo, początkowo nawet się nie przyjrzałem, ale wczoraj natknąłem się ponownie i wrzuciłem 0.012 BTC i dziś pierwszy INSTANT w 20 sekund na portfelu. Dorzucam zatem 0.02 BTC Sporo Polaków w to weszło i generalnie projekt cieszy się dużą popularnością(niezły ranking Alexa jak na tak świeży projekt) Chwalą się licencjonowanym skryptem, anty ddos, SSL. Mówili coś o ograniczonej liczbie użytkowników do 25 000, a w  tym momencie jest niecałe 20 000.(według statystyk z ich strony). Support 24/7.
      Ranking Alexa: https://www.alexa.com/siteinfo/stablemining.biz 
      Wszystkie statystyki są publiczne: https://stablemining.biz/?a=members_stats
      Wypłaty: https://stablemining.biz/?a=paidout
      Admin zachęca uczestników do reinwestycji bonusem 3%
      Formy płatnicze: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dogecoin and Dash.
      Minimalny depozyt: 0.001 BTC
      Program referencyjny:
      - Pierwszy poziom 5  %
      - Drugi poziom 1 %
      Rejestracja firmy standardowo w UK:
      COMPANY #11698022 43 Mc Leod Road, Abbey Wood,
      London, UK, SE2 0BS 
      Statystyki:

Team:

Plany:

Dowód wpłaty:

Dowód wypłaty:

https://stablemining.biz/?ref=superzbicie
      Wchodzimy w link i w prawym górnym rogu klikamy Open Account.
      Wypełniamy formularz po czym otrzymamy e-mail potwierdzający. Wystarczy się zalogować, zrobić depozyt i good luck have fun!

Projekt opiera się na schemacie Ponziego, inwestuj tyle ile możesz stracić, a przedstawione wyżej informacje nie są poradą inwestycyjną.
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Caribbean Dream
      Zwrot: 1% dziennie przez 20 dni
      Wypłaty: manualne

Mój komentarz:
      Caribbean Dream, czyli karaibski sen, to program, który dziś dodał się do Money-Monitora. Jak można się domyśleć, głównym motywem programu są piraci  I tutaj muszę złożyć programowi gratulacje, a właściwie grafikowi tego szablonu, gdyż wygląda on wyśmienicie. I jeszcze w tle ta delikatna muzyczka i czujemy się jakbyśmy razem płynęli tą łajbą  Przyznaję, że dawno nie widziałem tak dobrze zintegrowanego szablonu ze skryptem GC. Od redakcji monitora ten szablon otrzymał 10/10 punktów, co chyba się jeszcze nie zdarzyło w historii. I jak na piratów przystało jest on w wersji pirackiej, hehe.
      Program ma bardzo proste zasady, i co mi się podoba to jego ostrożne ramy. Posiada on bowiem tylko jeden plan: 1% dziennie przez 20 dni roboczych. Po tym okresie depozyt jest zwracany. Minimum depozytu wynosi $10 a maksimum jedyne $300. To rzadka sytuacja, aby program przyjmował tak niskie maksymalne depozyty. Czyżby admin w ten sposób chciał ograniczyć zbyt duży napływ kapitału? Jeśli tak, to admin ma za ten krok plus. Dodać jeszcze można, ze prowizja od poleconych jest bardzo niska i wynosi jedyne 1%. Admin jednocześnie nie oszczędzał na stronie wizualnej. Czy taka strategia przyniesie programowi sukces i zagości na dłużej w monitorze i na forum? Czas pokaże...
      Update:
      Od 7 lutego, a więc po ponad 220 dniach, program zmienił szablon graficzny i stworzył autorski skrypt, doszły też nowe plany inwestycyjne oraz nowy system afiliacyjny, który oferuje dodatkowe premie w zależności od obrotów struktury a także prowizję od inwestycji osób poleconych, której wysokość również zależy od obrotów.
      Program zarejestrowano również w aż 3 jurysdykcjach, na dowód czego na stronie opublikowane są dokumenty rejestrowe a także stworzony został tutorial video pokazujący jak sprawdzić te firmy:
      CARIBBEAN DREAM COMPANY LIMITED Registration number - 2759518 Issued on 29 October 2018 Unit 1411, 14/Floor, Cosco Tower 183 Queen's Road Central, Sheung Wan, HONG KONG

CARIBBEAN DREAM HOLDING PTY LTD Australian Company Number 630 917 298 Registration Date: 10/01/2019 Sydney NSW 2000

CARIBBEAN DREAM HOLDING LTD Registration number - 11694314 Issued on 23 November 2018 1 Little New Street, London, United Kingdom

A na tym kanale możemy obejrzeć profesjonalnie wykonane video z prezentacjami, recenzjami i konferencjami (Indie, Indonezja):
      https://www.youtube.com/channel/UCM9Pflj-jnDPjosTdU9UfhA
      Plany wyglądają obecnie tak:

Mamy więc zmienny profit do osiągnięcia określonego ROI. Min. inwestycyne to $20 a max. wzrosło do $100,000.
      Depozyty możemy składać poprzez PerfectMoney i Bitcoin. Ale planowane jest również wdrożenie takich systemów jak: Payeer, Dash, BitcoinCash, Etherum, Litecoin oraz Zcash.
      Co ciekawe, program planuje wkrótce wypuszczenie własnej kryptowaluty: CaribsCoin. 
      Tak więc ahoj i do boju piraci!
      ps. program wystartował 26 czerwca.

LINK DO PROGRAMU: wwww.caribbean-dream.biz
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.caribbean-dream.biz
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Crowdmining
      Zwrot: 3% dziennie
      Wypłaty: manualne do 24h

Mój komentarz:
      Są takie projekty, co do których wystarczy jedno spojrzenie i już wiem, że mogę powiedzieć: "I am in  ". Do takich programów zaliczam Crowdmining, który urzekł mnie swoim wykonaniem. Jest tak dobrze zrobiony, że właściwie można by było uznać, że panowie zajmują się tym co deklarują, choć stopa zwrotu trochę zbija z tropu. Jak sama nazwa tej firmy zarejestrowanej w UK i Hong Kongu mówi, Crowdmining ma zajmować się głównie kopaniem kryptowalut. W swojej infrastrukturze ma posiadać hangar, w którym umieszczone są koparki. Hangar #1 ma być już w pełni wyposażony w 2304 koparki a każda ma mieć 8 kart graficznych. Energia elektryczna ma być dostarczana za pomocą własnej podstacji: 12 generatorów napędzanych wiatrem dostarczających od 31% do 44% energii elektrycznej, zużywanej przez Hangar # 1. Głównym celem kopania w hangarze 1 mają być altcoiny. 
      Hangary 2 i 3 mają być wyposażone w najnowsze koparki ASIC w ramach platformy ICO Crowdmining. 
      Video prezentujące program:
      Oprócz tego program ma również zajmować się handlem kryptowalutami (poprzez robota). Z jednej strony projekt ma już posiadać dość sporą infrastrukturę a z drugiej strony skonstruowany jest jako projekt ICO (ICO wystartowało 2 lutego). Nabywamy więc tokeny w standardzie Ethereum ERC-20, i każdy z nich generuje 3% dziennie przez 50 dni roboczych. ROI to więc 150% po 50 dniach roboczych. Faza ICO ma jeszcze trwać 262 dni (do 25 X 2019). 
      Za każdy zakupiony token otrzymujemy CrowdminingCoin. Wartość jednego tokena to $2.25. Po zakończeniu fazy ICO token ten będziemy mogli  sprzedać lub wymienić na giełdzie, co ma nam dać dodatkowy zysk. Alternatywnie można poczekać, aż cena tokena CMC wzrośnie i sprzedać go po wyższej cenie.
      Kupując tokena w 1 miesiącu (2019-01-19 - 2019-02-15) otrzymujemy dodatkowy bonus 20%. W drugim 15%, w trzecim 10%, w czwartym 5%.
      Ilość wypuszczonych tokenów: 17,100,000.
      Firma pokazuje swoje biura, hangary, pracowników, ale tutaj byłbym sceptyczny, co widać chociażby na jednym z video od 1:03 minuty, że segregatory są puste
       Ale nie można programowi odmówić bardzo profesjonalnego wykonania i przygotowania. Sama strona stworzona wg najnowocześniejszych standardów a filmiki promocyjne zostały przetłumaczone na wiele języków co zapowiada szeroką kampanię promocyjną. Świadczy o tym również strona rekrutująca pracowników obsługi technicznej w różnych językach, w tym w j. polskim  Jeżeli serwer sprawdzi, iż nasze ip pochodzi z Polski, to automatycznie otrzymujemy przetłumaczoną stronę na rodzimy język. Dodatkowo strona posiada tłumaczenie na j. chiński, indonezyjski, tajlandzki, niemiecki, portugalski, hiszpański, francuski, koreański, hinduski, wietnamski, turecki, holenderski, włoski i filipiński.
      Akceptowane systemy płatności: BTC, BCH, ETH, DASH, Payeer, Perfect Money
      Minimum inwestycyjne to 4 tokeny / $9
      Minimum do wypłaty: $4.5
      Prowizja 2% jest pobierana za zakup tokena i wypłatę zysku.
      Z depo jeszcze czekam na wpłynięcie środków

LINK DO PROGRAMU: www.crowdmining.org
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.crowdmining.org
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: RYBinvest
      Zwrot: 0.75-1.25% dziennie przez 365 dni
      Wypłaty: manualne do 24h

Mój komentarz:
      Dziś prezentuję taki wynalazek, którego trudno znaleźć na innych monitorach czy na forach. RYBinvest to projekt zarejestrowany w UK, który dopiero raczkuje, nie ma więc jeszcze wielu inwestorów. Administrator programu zarzeka się również, że to nie ponzi, to nie hyip, tylko realny projekt. A że takich szukam i o takie trudno to chciałbym dać mu szansę. Wizualnie nie prezentuje się może super, ale administrator zarzeka się, że każda wpłata dokonana na platformie programu trafia bezpośrednio na jedno z kont handlowych na giełdzie Binance a co tydzień mają być publikowane wyniki handlu. Przygotowywany jest również kanał twitchowy, na którym ma być prowadzony obrót na żywo.
      Od roku administrator używa strategii handlowej na parze z USDT, która uwzględnia tylko wskaźnik Bollinger Bands, coś na zasadzie skalpingu. Ta strategia daje dochody na  poziomie 1-2% na dzień, stąd też ten projekt. Aby zweryfikować słowa administratora, poprosiłem o to, aby przekazywał mi sygnały live zajmowanych pozycji, bo przecież same screeny łatwo jest przerobić. Obiecał, że będzie przesyłał. Jeśli tak, to będę je też wrzucał tutaj, tak aby wszyscy mogli zweryfikować skuteczność tej strategii.
      Administrator chce udowodnić, że istnieje możliwość prowadzenia rzeczywistego obrotu i przynoszenia realnych zysków inwestorom. Wg niego wiele projektów zawodzi, ponieważ oferują nierealistyczne zyski, a najgorsze ze wszystkich nie oferują przejrzystości inwestorom. 
      Moim zdaniem osiągnięcie 1-2% dziennie w handlu kryptowalutami nie jest niemożliwe, aczkolwiek najtrudniej jest o regularność takich dochodów. Zobaczymy, jak admin będzie sobie z tym radził.
      Osiągnięcie planowanych zysków ma być dodatkowo chronione funduszem bezpieczeństwa, na którym ma lądować ewentualna nadwyżka zysków. Link do funduszu ma być publiczny, tak aby każdy mógł zweryfikować jego stan.
      Plany są 3:
      Newbie Trader
      0.75% dziennie przez 365 dni w roku (273,75%)
      min. depozyt: $1
      max. depozyt: $100
      Apprentice trader
      1% dziennie przez 365 dni w roku (365%)
      min. depozyt: $101
      max. depozyt: $500
      Whale Trader
      1.25% dziennie przez 365 dni w roku (456.25%)
      min. depozyt: $501
      max. depozyt: $25,000
      Minimum do wypłaty to $1.
      Depozyt można zakończyć przed jego wygaśnięciem na ustalonych indywidualnie warunkach z administratorem. 
      I jeszcze promocja dla pierwszych inwestorów:
      "Dodaliśmy 50 000 $ osobistych funduszy na oddzielnym rachunku handlowym. W ten sposób jesteśmy w stanie przekazać 50% dodatkowego salda dla pierwszych 100 osób, które dokonają wpłaty w wysokości 100 $ +
      Dzięki naszym osobistym funduszom możemy pokryć 100 osób deponujących 1000 $ za tę promocję.
      Uwaga: po wygaśnięciu pakietu bonus nie jest wypłacany, ale 100 inwestorów może zarabiać 365 dni dziennie na bonusie"

LINK DO PROGRAMU: www.rybinvest.com
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.rybinvest.com