Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nazwa programu: coinanza

728eng.gif

Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC
Akceptowane systemy płatności:  Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, 
Wypłaty (manualne/aut/instant): manualne do 24h (min 0.001)

9953a5931393d10emed.jpg

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program , wystartował dziś z promocją , sam w sobie istnieje od 2016 ale tak jak wspomniałem dziś przeszedł rebranding itp To taki ''pól'' sleeper , widniał na jednym monitorze i nawet nie wiem czy płacił wcześniej no ale dziś brzydkie kaczątko przeobraziło się w łabędzia :D Program znalazłem na graspgold + WB wszedł chwilę przede mną , obadałem i jest na moje dość ładnie i sensownie przygotowany wiec jestem za 0.05 BTC. Od strony technicznej jest licencjonowany skrypt goldcoders + bardzo ładny desing , dopiero widnieje na 1 monitorze ,więc zobaczymy jak się rozwinie ale liczę na zarobek w końcu po to zainwestowałem :) W zasadzie w programie jest jeden plan 3,5 x 40 dni co da nam 140% ROI  (bo raczej nikt na plan Vip się raczej nie porwie :) ) Program ref 7-2-1. Na stronie jest ładna prezentacja video . To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem utraty kapitału ! 

ad81230c75f4c30fmed.jpg

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Program znalazłem kilka miesięcy temu. Co jakiś czas widziałem postęp rejestracja firmy, zmiana designu itd. Nie rejestrowałem się i nie robiłem depozytu z uwagi na statystyki, które również teraz wskazują na start w listopadzie 2016. Program na tej samej domenie uruchomiony został też ponad 800 dni temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@mojbiznes admin podkład zrobił, na moje powinno być ok ,  a Ty jak oceniasz program ? Tymczasem wypłata z refka wpadła na portfel , dowód wrzucę jak wypłacę właściwe naliczanie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Biorąc pod uwagę w jakim stanie jest teraz rynek HYIP to cięzko powiedzieć. 

A co do programu to był już taki sam opisany ponad 2 lata temu. Może to ten, może nie... nie chce mi sie jednak wierzyć że program płacący ponad 2 lata nie istnieje nigdzie. Zresztą tamten ma status scam/not paying. Nie rozumiem tej zagrywki admina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam rozkiminiam tą zagrywkę no ale tym razem przygotował program jak należy i oby z przygotowaniem był efekt :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza wypłata naliczeń wpadła jakoś w nocy :) , dowód ==>TU

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiejsze naliczenie również na portfelu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata na portfelu :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wypłata na portfelu :) + małe info , został  dodany czat na telegramie :) 

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wypłata na portfelu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Wypłata na portfelu :) zarówno wczorajsza jak i z przed 15 min :) 

Edytowane przez lordzuk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: GEM INVESTMENTS LIMITED
      Minimum inwestycyjne: 1$ lub odpowiednio dla krypto
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, Payeer, Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, Dash, Dogecoi, ZCash
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant (min 1$ lub odpowiednio dla krypto)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program, wystartował 17.01.2018. Program daje 6% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy aczkolwiek dobrze wykonany forever, czyli wpłacamy depozyt i naliczenia mamy co dzień aż program zakończy swój żywot Od strony technicznej i wizualnej jest własnie dobrze przygotowany  , skrypt autorski, SSl (green bar). Jeśli chodzi o mnie to zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC Program dość ładnie startuje u ruskich bo kładą depozyty dość duże, no ale to nie jest wyznacznik czy program da zarobić czy nie O dziwo są już 2 recenzje ( jak na forevera to duży plus ). Program ref 5-2-1. A i depozyty w krypto zostają w krypto . To jest HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !!!!
    • Przez lordzuk
      Nazwa programu: dominat.company

Minimum inwestycyjne: 10$ lub 0.0025 BTC , 01 ETH
      Akceptowane systemy płatności:BTC, PM,  PAYEER  ETH
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Manualne do 48h (USD: $ 1, for Ethereum: 0.025 ETH, for Bitcoin: 0.001 BTC)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: A więc dodaje do kolekcji nowy program , wystartował 13.01.2019 i jest dość szybko łapany przez monitory pewnie z uwagi na to iż to nie byle jaki admin   Sam w sobie jest bardzo dobrze przygotowany , skrypt mamy autorski, dresing i ogólnie samo poruszanie się po programie jest dość przejrzyste , SSL CloudFlare  . Legenda dość banalna tylko teraz zamiast beczek są metale(if you know what i mean  ) a naprawdę to dobrze wykonany hyipek/ponziaczek i nie ma nic wspólnego z tym co deklaruje admin  W programie mamy plany after oraz z naliczeniami dziennymi i co jak dla mnie jest na plus to to że depozyty w krypto zostają w krypto wiec niwelujemy wahania kursu. Sam zapakowałem się w plan 7% na 20 dni roboczych za 0.05 BTC  Program ref 7-2-1 dla reprezentantów 10-3-1. Jeżeli decydujesz  się na inwestycje licz się z ryzykiem utraty kapitału. A  i program oferuje bounty ale nie przyglądałem się szerzej

• Przez lordzuk
      Nazwa programu: hashglobe 

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0001 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 3.01.2019. Program daje 7,7% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek  Strona dobrze przygotowana i mam podejrzenia ze to jest program admina nexusmine, titanmine, northmine etc generalnie w każdych jego projektach zarobiłem a jak będzie teraz oczywiście wyjdzie w praniu ( to ze mam podejrzenia i ze zarobiłem w poprzednich projektach admina nie znaczy iż teraz na 100% też się uda, choć na to liczę iż sie uda bo w końcu zainwestowałem 0.05 BTC )  Za samą rejestracje mamy bonus 200GH. Program dobrze przygotowany , unikalny skrypt, Program ref 8% (5% -2% -1% moc dodawana do naszej) . Jestem w programie za 0.05 BTC.Chyba nie muszę przypominać iż to zwykły HYIP i jeśli decydujesz się inwestować licz się z ryzykiem !