Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam :)

Wpadła mi ostatnio na tapetę fajna apka - kran na telefon z androidem (w niedalekiej przyszłości także na IOS-a) od znanego i lubianego teamu: Bitcoinaliens , a mianowicie: Free Bitcoin Cash

Sciągamy ją z googleplay i po zainstalowaniu rejestrujemu się podając emaila i adres portfela Bitcoin Cash. Coiny możemy zbierać co godzinę + dochodzą bonusy niezależne. Ponadto możemy zdobywać dodatkowe BCH satoshi dzięki robieniu ankiet w zakładce: Earn More Bitcoin Cash. Jednocześnie z naszych refów dostajemy 10% od ich claimów. każdy claim (godzinny) pozwala nam na 2 losowania i z tych losowań mamy możliwość wyboru tego o wyższej kwocie. Gdy trafimy na srebrne pole losujemy spośród stawek: 3150; 1605; 2155; 1505; 2005; 2051; 1501. Natomiast gdy trafimy na złote pole automatycznie losujemy spośród stawek:

8205 -40 % na wygraną

5056- 50 % na wygraną

35010 - 7.60 % na wygraną

100000 - 2.40 % na wygrana

Apka naprawdę fajna i działa bezproblemowo. Wypłaty na podany przy rejestracji portfel w każdy wtorek tygodnia (lecą z automatu po osiągnięciu minimum 10 000 satoshi BitcoinCash).

Reeflink do rejesracji: FreeBitcoinCash

Miłego klikania i dużych Jackpotów !!! ^_^

Płaci. W każdym wtorek po zebraniu minimum 10 000 satoshi BCh. Stawki jackpotow oprócz najwyższej trochę spadły z uwagi na wzrost ceny Bitcoincash'a. Dziwi mnie małe zainteresowanie ludzi, bo apka bardzo fajna.

8 godzin temu, Marksman napisał:

Płaci. W każdym wtorek po zebraniu minimum 10 000 satoshi BCh. Stawki jackpotow oprócz najwyższej trochę spadły z uwagi na wzrost ceny Bitcoincash'a. Dziwi mnie małe zainteresowanie ludzi, bo apka bardzo fajna.

No Apka fajna tylko że coś mi nie chce przesłać środków bawiłem się tym tydzień temu i chciałem bawić się dalej ale był wtorek a środki od tam tego czasu mam nadal na koncie w apce 

WWqDl2k.png

Nie wiem czemu ale portfelu z BitBaya mi nie chciało też zatwierdzić.

@Vocatont Mówiłem, że autor kranu to solidna, wypłacalna firma.^_^

Posted (edited)

Kolego a firma czepie zyski z reklam czy skąd :)? 

Jak wygląda kwestia jak się poleca aplikacje jak ktoś się zarejestruje z naszego refa?

Otrzymujemy 10% od każdego claima czy innych bonusów i dodatkowych rzeczy też? 

Otrzymujemy jakiś panel z naszymi poleconymi czy tak jakby ich nie było widać? 

Edited by Vocatont