Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

MegaPawnShop - 2.8% dziennie lub 110% po 2 tyg. - www.megapawnshop.com (z Funduszem)

Rekomendowane odpowiedzi

logo-cabinet.png

Detale:

Program: MegaPawnShop
Zwrot: 2.8% dziennie lub 110% po 2 tyg.
Wypłaty: manualne (do 96 godzin roboczych)

Mój komentarz:

TEMAT PRZYKLEJONY DO: 16 KWIECIEŃ 2019

MegaPawnShop to interesujący nowy projekt, który działa pod ochroną funduszu bezpieczeństwa o wartości $1000. Będzie również szczegółowa recenzja. Tak więc na razie opis w dużym skrócie :)

0oX0zZu.png

MegaPawnShop zarejestrowany jest jako spółka australijska pod adresem:

60 Margaret St, Sydney NSW 2000, Australia 
© 2019, MEGAPAWNSHOP

Sprawdziłem, rzeczywiście są chłopaki w australijskim rejestrze: 

wZUB3X8.png

Program oferuje 2 rodzaje aktywności biznesowej: inwestycje i kryptokredyty. Mnie szczególnie interesuje to pierwsze ale też ciekawi jak funkcjonuje to drugie :) Nie ukrywam, że projekt bardzo mi się podoba wizerunkowo ale i nie tylko. Podoba mi się duża schludność i prostota działania programu a także plany.

A są dostepne 2:

- 110% po 2 tygodniach 

oraz

- 2.8% dziennie przez 8 tygodni co daje ROI 157%

i właśnie w ten drugi plan wrzuciłem $700, bo mam też spore oczekiwania wobec tego projektu. 

Możemy wpłacać i wypłacać poprzez BTC, ETH, LTC i DASH. 

Minimum depozytu to tylko $10.

Strukturę poleconych możemy budować na 3 poziomach: 10-4-1%

Nie brałem jeszcze żadnej pożyczki ale może ktoś wypróbuje? :)

Tak to ma działać:

C23xuov.png

Jak napisałem wcześniej wkrótce szczegółowa recenzja. A fundusz już działa :)

LINK DO PROGRAMU: www.megapawnshop.com
LINK DO MONEY-MONITORA: www.megapawnshop.com

Fundusz został uruchomiony. Proszę się zapoznać ze szczegółami:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda bardzo dobrze, wbijam na pokład :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba mamy podobne gusta :) Piec się rozgrzewa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Solidnie to wygląda, wchodzę na pokład :) na początek 0.05 BTC 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ahoj, witamy na pokładzie :)

Myślałem, że wypłaty są manualne, ale widzę, że idą instantem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tym lepiej dla nas ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wchodzę! To znaczy chcę wejść, bo muszę kupić krypto najpierw, ktoś pomoże? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i ja jestem z refa za 0.1 BTC niech się kręci ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś pierwsze naliczenie i test wypłat, rzeczywiście wszystko instantem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie pierwsza wypłata również instant 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Pomoże ktoś jak wejść do programu ? Jestem świerzakiem w hyip

Edytowane przez BartasBdg
Błąd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najpierw spróbuj zarejestrować swoje konto. Klikasz Signup, podajesz nazwę użytkownika, hasło, e-mail i klikasz register.

Potem się logujesz, klikasz "make deposit" przy wybranym portfelu i to wszystko. Potem wypłacasz naliczenia. Pamiętaj o skalkulowaniu ryzyka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza wypłata instant ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry temat, czekam az mi kaska splynie i rowniez dolaczam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 wypłata instant, Egzekutor zobacz PW bo wysłałem Ci wiadomość a nie dostałem potwierdzenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

10$ dolarów nie jest minimum inwestycyjnym, w jednym miejscu jest tak napisane; jednak próbując zrobić taki depozyt wyskakuje komunikat ze minimum nie zostało osiągnięte i potrzeba wpłacić minimum ~40$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie, 0.0125 btc czyli jakies $50.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czesc moneymakerzy,

Dawno mnie tu nie bylo ale wujek Mike ostatnio badal rynek i rozmawial z kilkoma adminami. Rynek hyip ewedetnie poczul wiosne i zaczyna sie budzic. Zaczynaja wychodzic fajne projekty takie jak ten  i kolejne sa w drodze !

W zwiazku z tym, nie pozsotaje mi nic innego jak sie reaktywowac na forum i wsiadac do najlepszych pociagow zanim odjada !

Jednym z nich na pewno jest MegaPawnShop. Na poczatku wchodze skromnie za 400$:

https://btc-bitcore2.trezor.io/tx/d0a04f3f1d17189ef6472141f37806315db5d8f9aec18a030bfe7ae0c5625165

Zwazajac, ze Boss oferuje jeszcze fundusz bezpieczenstwa w wysokosci 1000$ daje to nam choc jakikolwiek zwrot srodkow przypadku gdyby pociag sie wykoleil. Pamietajmy, ze jak bedzie sporo depozytow to Boss moze powalczyc o zwiekszenie funduszu wiec nie ma co sie bac - dla kazdego cos bedzie !

Dojazd do New Delhi. PrzepeÅnione pociÄgi to znak firmowy wspóÅczesnych Indii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro Boss funduszem szczuje to i ja się dopisuję. @Egzekutor info w pw pomknęło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No widze sie zbiera konkretka ekipa w projekcie ! Grunt to dobry start, popisze jeszcze wiadomosci do swoich poleconych aby wbili pod Bossa a moze uda sie zwiekszyc fundusz z czasem !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już sam Mikee wysyła mejling z programem tzn ze należy się przebudzić i wpakować na pokład tego cygańskiego taboru.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to działam, bo już przeginacie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę że stara gwardia wbija na pokład :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SZEFIE zwiekszaj fundusz bo tu juz mailingi poszly - daj znac adminowi aby serwery zabezpieczyl przed tym zalewem inwestorow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No zlecieli się jak szpaki :cheesy:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Egzekutor
      Megapawnshop is the leading financial institution, which has been providing lending services since 2012. Following the current trends, we have become one of the first companies where you can get the necessary amount against crypto currency. Long-term experience of our employees, transparent work and focus on the result allow us to steadily hold the leading positions among competing companies.
      Our clients can receive any amount in US dollars preserving their digital assets. This type of loan is particularly useful if you need urgent funds.
      We appreciate the time of our clients and realize that solving financial problems often cannot wait. That's why we work 24/7 and strive to reduce the time for consideration of each request to a minimum. The funds will be transferred to your balance faster than you can imagine.
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Paocard
      Zwrot: 2.1-2.5% dziennie
      Wypłaty: instant

Mój komentarz:
      Wiosna chyba na prawdę nadchodzi na rynek  Paocard to nowy projekt, nad którym warto się bliżej pochylić bo zaskakuje na każdym kroku. Informacji jest tak dużo, że postaram się wybrać te najważniejsze w telegraficznym skrócie, a pozostałe informacje będę dodawał w kolejnych postach albo napiszemy recenzję.
      PaoCard to najogólniej firma zajmująca się wydawaniem kart debetowych. A bardziej szczegółowo, PAOcard to usługa bankowości prywatnej, która łączy główne kryptowaluty i waluty typu FIAT. Właścicielem oferowanych usług jest firma zarejestrowana w Hongkongu o nazwie "People Allocate One Card International Group CO., LIMITED", która działa pod patronatem Prime Credit Bank.
      Osoby stojące za programem:
      https://www.linkedin.com/in/man-fai-vito-ng
      https://www.linkedin.com/in/li-dongyang-383aa7180

Firma wydała już swoją aplikację mobilną dostępną w play google i wypuszcza własne karty typu multi-blockchain VISA®. Karta wspiera następujące kryptowaluty: Bitcoin Cash, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple i Dash. Karta charakteryzuje się również tym, że:
      zarabiamy 15% rocznie na saldzie (naliczanie miesięczne) nie wymaga weryfikacji wspiera 6 kryptowalut nie pobiera opłat za wypłatę nie ma limitu wypłat program lojalnościowy (1% od kwoty zamówienia) darmowe smsy, reset pinu czy zamknięcie karty Koszt dostarczenia karty i użycia przez pierwszy rok - $199
      Wysyłka jest darmowa, darmowe jest zasilenie, darmowe wypłaty, darmowe transfery. 

Oprócz kart program oferuje również wsparcie firm dla płatności internetowych również poprzez aplikacje mobilne. W tej usłudze nie ma opłaty aktywacyjnej, jedynie opłata transakcyjna (2.5 - 5%).
      Ale przejdźmy do tego co nas najbardziej interesuje, a więc programu inwestycyjnego. Mamy 6 planów:

Wejście w plan Start, Optimum i Smart to minimum $50. Pozostałe plany to już min. $5000. W planie Start naliczenia mamy dzienne (2.1%) przez 60 dni. Na czysto zarabiamy 26% od wartości depozytu. W planie Optimum nasz depozyt pracuje również 60 dni, ale mamy wyzsze naliczenia, bo 2.3%. Z tym że naliczenie jest dodawane do salda nie codziennie lecz co 5 dni. W planie Smart podobnie, plan trwa 60 dni, naliczenie jest wyższe, bo 2.4%, ale naliczenie na saldo odbywa się co 10 dni.
      Pozostałe 3 plany o depozycie minimum $5000 trwają 120 dni. Naliczenie na saldo w planie Expert 2.0 jest co 2 dni, w planie Expert 2.5 co 5 dni a w planie Private Banking co 10 dni. Ale same naliczenia są dzienne i wynoszą odpowiednio 2.1, 2.3 i 2.5% dziennie.
      Naliczenia są automatyczne w dni kalendarzowe. Wypłaty są typu instant.
      Depozyty możemy składać poprzez PM, Payeer, Advcash, BTC, LTC, ETH, Bitcoin Cash, Dash, Ripple.
      Program afiliacyjny i prowizje zależne są od obrotu struktury, podstawowe to 3-poziomowa afiliacja z prowizją: 7-3-1%.
      Podsumowanie:
      Program moim zdaniem mega, jestem po rozmowie z adminem. Program był tworzony przez 10 osób przez cały rok i ma być najlepszym programem na rynku. Ma się mocno rozwijać na rynkach całego świata. Karty to nie ściema i na prawdę można je zamówić.
      Całość jest pięknie opakowana i powiem szczerze, że od wielu lat nie widziałem tak dobrze przygotowanego programu. Dlatego bez wahania dołączyłem

LINK DO PROGRAMU: www.paocard.com
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.paocard.com
    • Przez Egzekutor
      FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA Megapawnshop

Fundusz bezpieczeństwa ma na celu minimalizację ryzyka inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu Megapawnshop, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą $1000. Fundusz jest zasilany z reklam oraz z części prowizji od osób poleconych.

ZASADY

- środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. 

- ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia konta 'mmonitor'. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Przy rejestracji powinieneś zobaczyć  w formularzu rejestracyjnym.

- po prawidłowej rejestracji należy złożyć depozyt na plan dzienny (DAILY FOR 8 WEEKS)  i przesłać w ciągu 24h od złożenia depozytu na PW albo poprzez formularz kontaktowy następujące informacje:

1) data depozytu i kwota

2) plan inwestycyjny

3) nazwa użytkownika w programie

4) kontakt (e-mail i/lub skype)

5) portfel ETH/BTC użytkownika do ewentualnego pokrycia straty

Tylko tak zarejestrowany depozyt będzie podlegał ochronie. Jeśli te dane potwierdzimy (od depozytu zostanie nam naliczona prowizja, którą skutecznie wypłacimy), to od tego momentu depozyt podlega ochronie funduszu. Każdy kolejny depozyt (ale nie z reinwestycji, tylko z zewnętrznego depozytu) również należy zgłaszać w podobny sposób, pomoże nam to w odpowiednim dokumentowaniu transakcji. Przed złożeniem depozytu sprawdź status wypłacalności programu!

- Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa.

- Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program Megapawnshop uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Aktualny status. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Bitcoin/ETH proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc nie będą posiadały straty nie otrzymają pokrycia z funduszu. Zysk/stratę obliczamy odejmując od kwoty depozytu naliczenia za dni, w ciągu których program był wypłacalny (liczymy te dni, podczas których nasze wypłaty były zrealizowane). Proszę więc robić codzienne wypłaty.

Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty.
      Jeśli chodzi o historyczne wyniki, to poprzednie fundusze gwarancyjne objęły ochroną niemalże 100% zainwestowanego kapitału (minimalnie 40% max. 100%).
    • Przez Ivaho

Co to jest Wo Token?
      Wo Token jest zdecentralizowaną aplikacją (dAap) - wielowalutowym portfelem, na którym możemy przechowywać różne rodzaje wirtualnych pieniędzy (kryptowaluty i tokeny): Bitcoin (BTC), Etherum (ETH), Litecoin (LTC), EOS, Tether (USDT), Bitcoin Cash (BCH), SKB, WBD i wewnętrzny token narzędziowy: WOR.
      Jest to kompleksowa aplikacja oparta o blockchain z możliwością integracji dowolnej innej usługi lub produktu opartej o łańcuch bloków.
      Zapewnia generowanie adresów, szyfrowany transfer wirtualnej waluty i tworzenie unikalnych portfeli zintegrowanych z kartą debetową mastercard.
      Wo Token to coś więcej niż portfel, to agregat różnych usług z dziedziny handlu, ubezpieczeń, rynku nieruchomości czy też giełdy. A co jest równie interesujące, to Wo Token dzieli się zyskami z handlu oraz arbitrażu na kryptowalutach w zamian za HODLowanie naszych kryptowalut na portfelu.
      Ciekawie wygląda również plan pozyskania przez spółkę licencji finansowej w Polsce.

Zespół
      Token Wo jest zarządzany przez japońską giełdę Neraex: https://neraex.pro a twórcą aplikacji jest spółka 1WorldBlockchain.
      https://coinmarketcap.com/exchanges/neraexpro/

Firmy powiązane z Wo Tokenem:
      Firma wydająca kartę MasterCard
      https://www.globalcash.hk/
      Giełda, jako firma operacyjna (Japonia)
      https://neraex.pro
      Firma deweloperska
      https://www.1worldblockchain.com
      Firma ubezpieczeniowa
      http://www.transglobalus.com/

Nagroda za HODLing
      Portfel Wo Token wypłaca codzienne odsetki za korzystanie ze zdecentralizowanego portfela i za przechowywanie kryptowalut. Wo Token posiada autorskie zintegrowane oprogramowanie "Apollo", które łączy nasze środki z inteligentnym robotem prowadzącym arbitraż na kryptowalutach. Oferowane odsetki:
      0,25 ~ 0,5% dziennie (6-15% miesięcznie) - jeśli nasze saldo wynosi $1000-4999
      0,3 ~ 0,65% dziennie (10-20% miesięcznie) - jeśli nasze saldo wynosi $5000 i więcej

WoToken Roadmap 2019

Plany w 1 kwartale zostały już zrealizowane:
      Q1
      1. Integracja portfela z platformą Neraex Exchange
      2. Połączenie Globalcash.hk MasterCard
      3. Usługa ubezpieczeniowa: Portfel podłączony do największej azjatyckiej agencji ubezpieczeń na życie w Stanach Zjednoczonych
      http://www.transglobalus.com/
      4. Nawiązanie współpracy z SKB Coin (Japonia)
      5. Uruchomienie medycznego urządzenia do transmisji danych ze zbiorami danych MR Glass
      ------
      Q2
      1. Standardowe działanie KYC i AML
      2. Wniosek o polskie licencje finansowe przez Fundację WOR
      3. Rozpoczęcie międzynarodowych projektów turystycznych
      4. Uruchomienie giełdy WOEX
      5. Uruchomienie międzynarodowej gry biznesowej
      -------
      Q3
      1. Złożenie wniosku o licencje holenderskiego banku
      2. Rozpoczęcie międzynarodowego audytu standardów finansowych w firmie BVI.
      3. Rozpoczęcie planowania dla WO angel stock
      4. Obsługa międzynarodowego centrum handlowego w Europie
      5. Uruchomienie sektora kredytów finansowych WOR
      6. Uruchomienie giełdy pożyczek finansowych
      -------
      Q4
      1. Rozpocznij rundę inwestycji instytucjonalnych.
      2. Wnioski o IPO w Australii, Singapurze i Polsce
      3. Powitanie w Global Racing Tour
      4. Roczny plan dywidendy dla VIP-ów
      5. wydanie ustabilizowanej waluty kryptograficznej EURO

Whitpaper:
      https://wotoken279915976.files.wordpress.com/2019/02/wo-token-whitepaper.pdf

INSTRUKCJA REJESTRACJI
      1. Pobierz portfel mobilny ze strony http://www.wo-token.com
      lub bezpośrednio:
      IOS: https://www.cw.pub/poqi
      Android: http://wotoken.store/WoToken2.1.6.apk
      2. Zainstaluj i otwórz aplikację. Zanim będziesz mógł uruchomić DApp w systemie IOS (iPhone), dodaj aplikację do “zaufanych”: Ustawienia > Ogólne > Profile lub Profile i urządzenia zarządzane, a następnie kliknij na aplikację WoToken (Silver Webbuzz deweloper).
      3. Zarejestruj swoje konto. Kod rejestracyjny jest konieczny do rejestracji:
      Kod: En3pEZBNqm
      4. Skopiuj i zapisz w bezpiecznym miejscu swój klucz prywatny i 10 słów memmonicznych (kolejność ma znaczenie).

Jak aktywować i uruchomić aplikację Apollo
      1. Kliknij "add asset"
      2. Wybierz typ aktywa i utwórz go
      3. Kliknij kartę "Asset" w dolnym menu
      4. Zasil wygenerowany portfel
      5. Kliknij zakładkę "Apollo" w dolnym menu
      6. Kliknij zielony przycisk "in" i prześlij środki z głównego portfela do portfela apollo (minimum $1000)
      7. Aktywuj robota Apollo, przełączając przycisk w prawym górnym rogu
      Otrzymasz dzienne odsetki na swoje saldo WOR. Saldo te można wymienić na ETH (2% prowizji) i wypłacić w dowolnym momencie. Możesz także wyłączyć swój plan Apollo w dowolnym momencie i zwrócić środki na saldo główne.
      Szczegółowy opis i instrukcje
    • Przez Egzekutor

Detale:

Program: Bizzilion
      Zwrot: 0.8-2.1% dziennie + plany after
      Wypłaty: manualne

Mój komentarz:
      TEMAT PRZYKLEJONY DO: 1 MARZEC 2018
      Bizzilion, to program, który mam nadzieje zagości na dłużej na naszym forum. Od dzisiaj monitorowany jest w Money-Monitorze, choć płaci już od kilku miesięcy jako sleeper i co istotne ma on wiele pozytywów, które zadecydowały o naszej większej kwocie depozytu w ten program (0.3 BTC). Jego głównym atutem jest doświadczony i sprawdzony admin, który obecnie mocno promuje program na rynkach szczególnie azjatyckim i rosyjskim. Zapewnia on, że program jest typu long-term, a na potwierdzenie zainteresowania polskim rynkiem obiecuje wprowadzić wkrótce polskie tłumaczenie witryny. Ale największym atutem jest to, że dla tego programu Money-Monitor przygotowuje Fundusz Bezpieczeństwa w wysokości $1000. Zostanie on uruchomiony najprawdopodobniej jutro, wtedy też zostaną podane szczegółowe warunki. Poprzednie fundusze bardzo dobrze się sprawdzały, dlatego liczę, iż również w tym programie okaże się on realnym zabezpieczeniem środków inwestorów.
      Dla tego programu przygotowuję szczegółową recenzję, dlatego pozwolę sobie tutaj na mocno streszczony opis.
      Program jest zarejestrowany w Australii, przedstawia się jako agencja medialna świadcząca usługi w zakresie zakupu i sprzedaży praw do transmisji wydarzeń sportowych, programów telewizyjnych itp. 
      Plany:

Plany w pierwszej linii są to stare plany. Nowe oznaczone są jako wersja 2.0. Nowe plany zastąpią już wkrótce te stare, których koniec odmierza licznik na stronie. Ja jestem w planie Sports Broadcasts 2.0, i ten plan wydaje mi się najrozsądniejszy. Plany typu after może i bardziej kuszą zyskami, ale nasz kapitał zamrażamy na dłuższy okres. Plany dzienne natomiast dają nam możliwość bieżącej wypłaty naszych naliczeń. Nowy plan dzienny tym różni się od starego, że po zakończeniu planu (po 100 dniach), nie jest zwracany nam depozyt, gdyż jest on już wliczony w naliczenie. Po około 2 miesiącach inwestycji w ten plan zwraca się więc nam depozyt i wychodzimy "na czysto".
      Obecnie wpłacać możemy poprzez BTC i ETH. W następnym tygodniu ma być udostępniony Litecoin.
      Warto również zwrócić uwagę na program nagród (Bounty program). Za aktywną promocję programu na różnych kanałach, możemy zarobić nawet do 0.025 BTC tygodniowo, umieszczając np. link do programu w sygnaturze.
      Obecne statystyki:
      Depozytów: BTC 116.451175
      Wypłaty: BTC 27,704087
      Kont: 11246
      DNI ONLINE: 237

LINK DO PROGRAMU: www.bizzilion.com
      LINK DO MONEY-MONITORA: www.bizzilion.com