Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
bufi

[mini Masternody] - https://stakinglab.io/

Recommended Posts

Stakinglab.io

 

Witam,

Tym razem przedstawiam kolejny projekt w którym inwestujemy w masternody. 
Strona  stakinglab.io oferuje postawienie swojego masternoda bez specjalnej wiedzy. 
Można tu inwestować na trzy różne sposoby.

Full Masternode - jak sama nazwa wskazuje. Inwestujemy w całego masternoda, co oznacza, że
potrzebujemy pełnej ilości monet aby masternod zaczął naliczac. Każdy altcoin wymaga innej liczby
monet do zainwestowania. Niektóre masternody można postawić juz za $50, a inne potrzebują inwestycji do ponad kilku tyś $. Ułatwieniem jest także to, że można dołączyć do innych,
którzy już wrzucili część kapitału, ale masternode jeszcze nie pracuje. Masternode zacznie naliczać w momencie kiedy wymagana ilość monet bedzie równa 100%.


Instant Masternode - tutaj jest pełna dowolność. Inwestujemy tylko tyle, ile mamy a mastrenode zacznie naliczać. Naliczenia są zależne od tego jak czesto jest wypłacana nagroda. każdy altcoin ma inną częstotliwość. Może być tak, że płaci raz na kilka godzin, albo co kilka dni.
Generalnie wypłaty śa robione raz dziennie. Jeśli dany altcoin ma   czestotliwośc płacenia np co 6h, to w ciągu doby dostaniemy kilka naliczeń w jednym momencie.
Minimalna wpłata, zawsze jest 1 jednostka altcoina. 
Po naliczeniu można od razu zrobić reinwestycje i przy kolejnym naliczeniu, wypłata bedzie zwiększona o nową inwestycję.

 

Staking Pools - nie jest to typowy masternode, a po prostu wallet online który płaci za trzymanie monet na portfelu. Minimalna wpłata 1 altcoin. Naliczenia według oficjalnych terminów dla danej monety.

 

Jakie są opłaty?

Dla Full Masternode - opłata za uruchomienie masternoda i prowadzenie wynosi 0%.
Program zabiera tylko 5% z naliczeń. Czyli dostajemy 95% tego co nalicza.
Jeśli chcemy wycofać środki - to są dwie opcję. Jeśli chcemy otrzymać zwrot natychmiast i zaraz wypłacić, kosztuje to nas -5% od depozytu jaki złożyliśmy. Albo 0%, ale trzeba odczekać 7dni
na zwrot inwestycji.

Dla Instant Masternode - opłata za uruchomienie masternoda - 3% od depozytu. Prowadzenie masternoda 0% do konca świata i jeden dzien dłużej. Prowizja od naliczenia również wynosi 5% - 95% idzie dla nas. Brak opłat za wycofanie depozytu, który jest zwracany natychmiast.


Staking Pools - tutaj brak jest opłat, za depozyt, wycofanie i prowadzenie. Pobierane jest tylko 5% od naliczeń. Dla nas idzie 95%.


Program oferuje bardzo duzą ilość monet które mozemy inwestować (ponad 150). Prawdopodobnie jest to największy i najstarszy tego typu projekt. Wypłaty są realizowane 1, 2 razy na dobę.
Nie są pobierane jakies opłaty, ewentualnie potrzebujemy troche monet na fee.

UWAGA - ze względu bezpieczeństwa do wypłat a także do zmiany adresów wypłat, wymagane jest uruchomienie uwierzytelniania 2FA !

 

Wiekszośc altcoinów można nabyć na DEXie - zdecentralizowanej giełdzie - https://wallet.crypto-bridge.org/. Nie potrzeba tutaj, się weryfikować i potwierdzać. Nawet emaila nie trzeba, wystarczy hasło do konta.

W co w danym momencie inwestować i jak duże są naliczenia można sprawdzić i śledzić na tej stronie https://masternodes.online/

Jakieś pytania?

 

Link do Programu

 

Oficjalny temat na bitcointalk

Stakinglab on Twitter

 

Moja inwestycja:

Przechwycenie obrazu ekranu_2019-03-28_10-51-25.png

Edited by bufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Info od firmy. Jak zapewne wiecie wczoraj, ogłosiliśmy WIELKI Konkurs Poleceń o łącznej puli nagród 50 000 $. Otrzymaliśmy kilka e-maili z tym samym pytaniem. Zapytałeś, czy ten konkurs dotyczy tylko nowych poleconych, którzy zarejestrują się od 29.05 do 30.06 (włącznie), czy też dotyczy również wszystkich poleconych, które już masz w DailyCryptoRevenue Cóż, weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje polecenia. Nie ma znaczenia, kiedy zarejestrowali się w naszym programie. Ważne jest, ile łącznie złożą między 29.05 a 30.06 (włącznie). Będziemy obliczać tylko „świeże depozyty” dokonane w tym okresie przy użyciu portfeli kryptograficznych (finansowanie zewnętrzne), więc depozyty dokonane przy użyciu środków z salda konta (reinwestycje) nie liczą się tutaj. To właściwie odpowiedź na twoje pytanie. Postanowiliśmy trochę „urozmaicić” ten weekend, więc oto kolejna świetna promocja: Każda osoba dokonująca depozytu Silver Plan przy użyciu Ethereum w sobotę i niedzielę (30.05 i 31.05) otrzyma 10% premii za każdy tego rodzaju depozyt. Co to znaczy? Cóż, depozyty Silver Plan wynoszą od 500 do 9999 USD. Każda osoba dokonująca tego rodzaju wpłaty Ethereum w ciągu najbliższych 48 godzin otrzyma od nas kolejny depozyt, który będzie równy 10% ich własnego depozytu. Na przykład, jeśli dokonasz takiego depozytu za 600 USD, wówczas dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 60 USD ETH, jeśli zrobisz to z 1000 USD, dodamy do Twojego konta depozyt w wysokości 100 USD itp. Tylko depozyty dokonane przy użyciu zewnętrznego funduszu (twoje portfele kryptowalutowe ETH) mogą brać udział w tej promocji. Możesz dokonać nieograniczonej liczby depozytów, które będą uczestniczyć w tej promocji, jednak muszą one zostać aktywowane w ciągu następnych 48 godzin, aby zakwalifikować się do bonusu. Znowu chodzi tylko o depozyty Silver Plan. Depozyty w innych planach nie będą się liczyć. Należy również pamiętać, że ta oferta jest ważna tylko w przypadku depozytów dokonanych przy użyciu Ethereum. Wszystkie depozyty bonusowe zostaną dodane do twoich kont w poniedziałek, 1 czerwca 2020 r.  
  • Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
   Dostęp do grupy:
   Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
   ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   ----
   Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
   Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
   Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
×