Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
bufi

[mini Masternody] - https://stakinglab.io/

Recommended Posts

Posted (edited)

Stakinglab.io

 

Witam,

Tym razem przedstawiam kolejny projekt w którym inwestujemy w masternody. 
Strona  stakinglab.io oferuje postawienie swojego masternoda bez specjalnej wiedzy. 
Można tu inwestować na trzy różne sposoby.

Full Masternode - jak sama nazwa wskazuje. Inwestujemy w całego masternoda, co oznacza, że
potrzebujemy pełnej ilości monet aby masternod zaczął naliczac. Każdy altcoin wymaga innej liczby
monet do zainwestowania. Niektóre masternody można postawić juz za $50, a inne potrzebują inwestycji do ponad kilku tyś $. Ułatwieniem jest także to, że można dołączyć do innych,
którzy już wrzucili część kapitału, ale masternode jeszcze nie pracuje. Masternode zacznie naliczać w momencie kiedy wymagana ilość monet bedzie równa 100%.


Instant Masternode - tutaj jest pełna dowolność. Inwestujemy tylko tyle, ile mamy a mastrenode zacznie naliczać. Naliczenia są zależne od tego jak czesto jest wypłacana nagroda. każdy altcoin ma inną częstotliwość. Może być tak, że płaci raz na kilka godzin, albo co kilka dni.
Generalnie wypłaty śa robione raz dziennie. Jeśli dany altcoin ma   czestotliwośc płacenia np co 6h, to w ciągu doby dostaniemy kilka naliczeń w jednym momencie.
Minimalna wpłata, zawsze jest 1 jednostka altcoina. 
Po naliczeniu można od razu zrobić reinwestycje i przy kolejnym naliczeniu, wypłata bedzie zwiększona o nową inwestycję.

 

Staking Pools - nie jest to typowy masternode, a po prostu wallet online który płaci za trzymanie monet na portfelu. Minimalna wpłata 1 altcoin. Naliczenia według oficjalnych terminów dla danej monety.

 

Jakie są opłaty?

Dla Full Masternode - opłata za uruchomienie masternoda i prowadzenie wynosi 0%.
Program zabiera tylko 5% z naliczeń. Czyli dostajemy 95% tego co nalicza.
Jeśli chcemy wycofać środki - to są dwie opcję. Jeśli chcemy otrzymać zwrot natychmiast i zaraz wypłacić, kosztuje to nas -5% od depozytu jaki złożyliśmy. Albo 0%, ale trzeba odczekać 7dni
na zwrot inwestycji.

Dla Instant Masternode - opłata za uruchomienie masternoda - 3% od depozytu. Prowadzenie masternoda 0% do konca świata i jeden dzien dłużej. Prowizja od naliczenia również wynosi 5% - 95% idzie dla nas. Brak opłat za wycofanie depozytu, który jest zwracany natychmiast.


Staking Pools - tutaj brak jest opłat, za depozyt, wycofanie i prowadzenie. Pobierane jest tylko 5% od naliczeń. Dla nas idzie 95%.


Program oferuje bardzo duzą ilość monet które mozemy inwestować (ponad 150). Prawdopodobnie jest to największy i najstarszy tego typu projekt. Wypłaty są realizowane 1, 2 razy na dobę.
Nie są pobierane jakies opłaty, ewentualnie potrzebujemy troche monet na fee.

UWAGA - ze względu bezpieczeństwa do wypłat a także do zmiany adresów wypłat, wymagane jest uruchomienie uwierzytelniania 2FA !

 

Wiekszośc altcoinów można nabyć na DEXie - zdecentralizowanej giełdzie - https://wallet.crypto-bridge.org/. Nie potrzeba tutaj, się weryfikować i potwierdzać. Nawet emaila nie trzeba, wystarczy hasło do konta.

W co w danym momencie inwestować i jak duże są naliczenia można sprawdzić i śledzić na tej stronie https://masternodes.online/

Jakieś pytania?

 

Link do Programu

 

Oficjalny temat na bitcointalk

Stakinglab on Twitter

 

Moja inwestycja:

Przechwycenie obrazu ekranu_2019-03-28_10-51-25.png

Edited by bufi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×