Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

probs

Smart Trade Coin - profesjonalna platforma do arbitrazu

Recommended Posts

Witam serdecznie chcialbym przedstawic bardzo interesujaca platforme do arbitrazu. Czyli odszukwania roznicy w kursach pomiedzy gieldami. 

Smart Trade Platform - tak nazywa sie ta platforma, dostepna na Maca oraz Windows PC

Platforma jest niesamowicie ciekawa gdyz laczy sie z poprzez API ze najwiekszymi gieldami na swiecie takimi jak: Poloniex, Bittrex, Huobi, HitBtc, Binance,Cex.io, Exmo, Kraken i w najbizlszym czasie dostepne bede kolejne gieldy do podlaczenia. 

Aplikacja moze tak powiedzec rozwiazuje wszyskie dotychczasowe problemy a mianowicie tylko raz musimy dodac gielde przez API i dane sa zapomietane. Ja przynajmniej zawsze mialem z tym problem za kazdym razem kiedy sie logowalem Google Authenticator i to samo za kazdym razem kiedy trzeba bylo przelac jakies srodki. 

Ja osobiscie wzywam apki od okolo 1 tygodnia i bardzo mi sie podoba. Firma jest legit i rozwija sie w bardzo dobrym kierunku. W najblizszym czasie powstanie gielda STC oraz token Trade ktory jest obecnie w fazie ICO, sam Trade Coin rowniez wyglada zachecajaca ze wzgledu na to iz bedzie on jedyna forma platnosci za aplikacje od 15.04.2019. Do tego czasu mozna placic btc oraz oraz innymi coinami. Sama aplikacja kosztuje 997$ na rok pierwszy rok trzeba zaplacic z gory potem jest mozliwosc placenia miesiecznie. Aplikacja dziala i sa juz wyniki ktorymi z przyjemnoscia sie podziele. 

Link do rejestracji:stc-system.com

Grupa wsparcia na Telegramie

Ta wyglada mniejwiecej platforma po zalogowaniu, nie trzeba wplacac zadnych funduszy do samej platformy poniewaz STC laczy sie z naszymi kontami na gieldach poprzez API takze wszystkie srodki sa bezpieczne. 

AaKKHcG.png

Zachecam do przejrzenia oferty STC poniewaz jest naprawde zadziwiajaca wszystkie pytania prosze kierowac poprzez grupe wsparcia Telegram. 

Owszem, oferta wygląda na zadziwiającą, pytanie czy tak jest w istocie.

Przeszłość właścicieli oraz ich wcześniejsze poczynania od razu zapalają czerwoną lampkę.

Najpierw było Infinity Economics następnie We Go Crypto. W międzyczasie pojawiły się dziwaczne "kryptowaluty" XIN, a potem ArbitraCoin.

Wszystkie projekty są tych samych właścicieli. Są powiązane ze sobą w mniejszym lub większym stopniu. W każdym z nich przejawiał się wątek aplikacji do arbitrażu. W każdym z nich użytkownicy aplikacji nie zobaczyli, ale kaska została ściągnięta.

To, że tym razem aplikacja rzeczywiście jest wiemy.

Pytanie czy działa tak jak nam pięknie obiecują?

W dniu 28.03.2019 o 22:42, probs napisał:

Ja osobiscie wzywam apki od okolo 1 tygodnia i bardzo mi sie podoba.

To już tydzień i kwartał :) 

Możesz szepnąć jak wyglądają wyniki pracy bota...