Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

waverider.pro- 5.4% przez 28 dni lub 2,7% przez 14( zwrot depozytu)

Recommended Posts

Przypominam iż w weekendy nie ma wypłat :) ja zlecam zbiorczo w poniedziałek 

3 wypłaty zbiorcze właśnie wpadły na portfel :)

U mnie również wpadło :)

Dziś dorzuciłem kolejny depozyt :) Łącznie mam w programie 500$ :) 

273beac468d89ad5med.jpg

Nowy tydzień i nowe wypłaty :) zlecona łączna z depo 70$ własnie wpadła na portfel :) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Zax93

Plany inwestycyjne:
      - 5% dziennie przez 30 dni robocze
      - 110% po 10 dniach kalendarzowych
      Minimum inwestycyjne:
      BTC 0.01 i równowartość ( Ripple (XRP) - 100, Litecoin (LTC) - 0.5, Monero (XMR) - 0.5, Dash (DASH) - 0.4, Ethereum (ETH) - 0.2 )
      Minimum wypłaty (manualne):
      BTC 0.003
      Procesory płatnicze:
      Bitcoin, Litecoin, Ripple, Monero, Dash & Ethereum
      ale mają zostać dodane kolejne.

Program afiliacyjny:
      5% - 2% - 1%
      Komentarz:
      Program wystartował 20.04.2019r.
      Firma zarejestrowana w Singapurze (The Corporate Headquarters of Finastone PTE. LTD. is located here: 11, Collyer Quay, #14-02, The Arcade, Singapore.)
      Strona dostępna po angielsku i hiszpańsku.
      Legenda oparta o inwestycje, nie piszą dokładnie jakie.
      Chodzą słuchy, że to projekt admina  ( kto był zauważy podobieństwa) ProfitableMorrows ( płacił 7 miesięcy) oraz TopHats Farm ( płacił 3,5 miesiąca).

Film promujący :

Link do programu czysty: https://finastone.com/
      ref : https://finastone.com/?ref=Zax93

Dowód wpłaty :

• By lordzuk
      Nazwa programu: brilliantalliance

Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC lub 10$ 
      Akceptowane systemy płatności:Perfect Money, BTC, póki co , później inne procesory + inne krypto 
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant , natomiast jest zapis iż w szczególnych przypadkach mauanlnie do 24h , ( min 1cent wg F.A.Q, generalnie do sprawdzenia)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Dziś dołączyłem do nowego programu i wrzucam info na forum. Czy on taki nowy ? Otóż nie, jest to wybudzony sleeper , ''spał'' swój pierwszy cykl 34 dni i dziwo miał takie same plany jak teraz no ale dziś się wybudził tzn zmienił desing , zaczęła się promocja itp. Obadałem i wszedłem za 0.05 BTC (250$) i liczę na to iż program da zarobić, po to w końcu tu zainwestowałem  Program według mnie dobrze zrobiony , ładny desing , plany nie wyśrubowane( w planie dziennym naliczenia w dni biznesowe), technicznie tez w porządku. Na plus to że depozyty w krypto zostają w krypto. Program ref 10-1-1. Legenda programu , coś o handlu złotem czy tam innymi kruszcami. Wiadomo iż to hyip wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !! A i ciekawostka na stronie jest informacja iż pierwsze łączne depozyty do 250000$  (suma) są ubezpieczone , wiadomo ,nie dajemy się zwieść i bierzemy to z przymrużeniem oka. Admina nie kojarzę no ale MNO blog nie bierze byle kogo na swoja stronę  
    • By HerossiK

Program: Alendoo
      Zwrot: 4% dziennie przez 40 dni
      Wypłaty: Instant

Mój komentarz:
      Hyip połączony z ICO które promuje stworzenie aplikacji pozwalającej płacić krypto telefonem przy użyciu NFC - Whitepaper dostępny na stronie głównej.
      Zarabiamy tutaj na "pożyczaniu" kryptowalut. Jeżeli wybieramy opcję pożyczania otrzymujemy zwrot w postaci 4% dziennie przez 40 dni, jeżeli trzymamy środki na saldzie głównym otrzymujemy zwrot w postaci 5% miesięcznie. Mamy tutaj możliwość depozytu w BTC, ZEC, XMR, DASH, ETH i USDT.
      Plusy:
      -Prosta strona i bardzo czytelna
      -Dobry zamysł twórców - ICO pozwoli zebrać większe środki
      -Mała ilość monitorów, admin dodaje stopniowo
      Minusy:
      - Minimum do wypłaty 0.005 btc (zależy jak na to patrzeć bo wiemy jak to wygląda z małymi wypłatami i korkami na blockchain)
      - Depozyty przeliczane na USD
      Generalnie jestem nastawiony pozytywnie. Później postaram się opisać jak wygląda proces pożyczek i czy w ogóle działa   Musimy pamiętać aby po depozycie przerzucić nasze środki na saldo lending aby rozpocząć zarabianie.
      Mój depo:

Link do programu: KLIKNIJ TUTAJ!

• By igor87

FORUMOWA RECENZJA
      -------------------------------------------------
      Dołączyłem dziś do nowego programu.
      Nazwa Programu: Proledgr
      Start: 3.02.2019
      Plany Inwestycyjne: 3% przez 60 dni, 5% przez 30 dni lub 200% po 30 dniach 
      Wyplaty: Instant 
      Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Ethereum
      Minimum inwestycyjne:0.002 BTC
      Minimum do wypłaty: BTC 0.001 LTC: 0.01 ETH: 0.005
      Tłumaczenie google:
      "Proledgr to internetowy plan inwestycyjny z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Proledgr oferuje bez ryzyka, łatwy i korzystny zbiór planów inwestycyjnych, który pozwala wybierać spośród wielu walut, w które zainwestować. W Proledgr cenimy inwestycje, które podejmujesz. Nasz zespół ekspertów inwestuje te kwoty na rynku globalnym, a dzięki arbitrażowi wypracowujemy zyski, które zarabiasz jako zwrot !! Jako gwarancja jakości i zakresu określonego wzrostu, Proledgr nie tylko obiecuje, że zwróci, ale także może wypłacić swoje zyski na swoich kontach bezproblemowo. Więc dlaczego się wahacie, dołączcie do Proledgr teraz ... gdzie wasze inwestycje spotykają się z szybkimi powrotami."

Strona dobrze zrobiona tłumaczona na kilka języków, szyfrowanie SSL, zabezpieczenie DDoS, unikalny design 
      Ogólnie na moje oko nie źle to wszystko wygląda i myślę że da coś zarobić
      Wiemy w jakim dziale jest program więc gwarancji nie ma.

Link do programu: Proledgr
      Mój depozyt:

• By lordzuk
      Nazwa Programu: bitfortuneglobal
      Plany inwestycyjne: 8.4% dziennie( 0.35% godzinowo) przez 100 dni
      Minimum inwestycyjne: 0.002 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut.): instant (min 0.0005)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program , mianowicie bitfortuneglobal wystartował dziś 28.03.2019. Jest to typowa maszynka BTC tnz wpłacamy depozyt i naliczenia mamy 0.35% co godzinę co da nam 8,4% dziennie  przez 100 dni  ( wiadomo można program traktować jako forever gdyż cud musiał by się stać aby wytrzymał 100 dni  ). Po około 12 dniach od złożenia depozytu mamy wypłacony depozyt. Nie mniej jednak program wydaje się być dobrze przygotowany ( admin nie jest tu byle jaki ). Od strony technicznej zmodyfikowany na licencji GC+ SSL ( green bar Geo trust)  A dlaczego wszedłem ? Tu podesłał mi temat zaznajommy admin jednego monitora  , obadałem i wszedłem za 200$ (0.05 BTC). Depozyty zostają w BTC, program ref 8-2-1. To jest hyip wiec licz się z ryzykiem !