Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

CloudToken portfel zarabiający - 6-12% miesięcznie - www.cloudtokenwallet.com

Recommended Posts

@Paolinski mnie interesują fakty a nie opinie, nie występuję tu ani jako obrońca ani oskarżyciel, bo to nie mój projekt i jestem głównie jego czynnym obserwatorem. A to jak je sobie interpretujesz to już Twoja sprawa. Nie bardzo wiem przed kim miałbym się pogrążać skoro nie zabiegam o prestiż i uznanie w Twoich czy innych oczach. 

Kolega mehinvest zadał pytanie więc otrzymał odpowiedz zgodną z moją wiedzą. Nie interesuje Cię co piszą na czacie? Trudno, jakoś przeżyję, wyłącz sobie powiadomienia i szukaj nowego tematu aby popisywać się szyderstwem.

A apropo faktów i czatu, jest zapowiedz na czacie dodania w szybkim czasie możliwości zamawiania międzynarodowych lotów. Już dzisiaj paru osobom udało się zamówić hotel za CTO, jak jednak ja próbowałem to pojawia się "maintenance". Fajnie jakby to zaczęło działać, jeśli mam swoich cto nie wypłacić to chociaż polatam po świecie :)

@Ivaho Fakt jest tylko jeden. Firma nie płaci od 3 miesięcy. Nie ma tu co interpretować źle. Wszystkie te bajki na CloudChacie to tylko przeciąganie w czasie. Coraz to wymyślniejsze bajki. Jak trzeba było wpłacać kasę to było tak prosto a teraz to jakieś OTC, Ribbons i inne bajery byle tylko jeleni przeciągnąć w czasie. :cheesy:

To co piszą na czacie to jest jedna wielka bajera nie mająca praktycznie nic wspólnego z rzeczywistością. Na forum są ważne fakty a nie łzawe historie, że już za kilka dni wszystko ruszy i nadal będzie kraina mlekiem i miodem płynąca. :cheesy: 10% co miesiąc z nieba będzie spadać. :cheesy:

Sorry ale patrząc na Twoje posty ostatnie to pogrążasz swoją wiarygodność. Najpierw wrzucając to co "lyderzy" Ci podesłali czyli portfele (bez weryfikacji z Twojej strony)  a potem pisząc o jakimś czacie. Same ściemy a łykasz jak pelikan wodę i przekazujesz na forum. Naprawdę trochę głową trzeba ruszyć tudzież sprawdzić te rewelacje od naganiaczy zanim się coś napisze. :rolleyes:

Daj sobie z tym projektem spokój bo to już umarło a kolejne info to "fugazi". Nasłuchuj co "lyderzy" w kok token napiszą. Kolejnej bajce dla ubogich z ambicjami bycia milionerami. :cheesy:

Edited by Paolinski

Dziękuje za Twoje uwagi, ale na prawdę ich nie potrzebuję. Nie bardzo chyba zrozumiałeś co napisałem. Nie interesuje mnie Twoja opinia a tym bardziej Twoje nauki. Faktem jest, że projekt nie płaci ale faktem też jest, że projekt nie zakończył swojej aktywności. Nie interesuje Cie ona? Masz do tego prawo. W projekcie zarobiłem i jestem z niego zadowolony, więc na spokojnie sobie śledzę dalsze losy projektu, bo a nóż jeszcze jakaś fajna wycieczka się zrealizuje albo uda się sprzedać CTO. Ja też przejrzałem Twoje posty i widzę w nich głównie szyderstwo. Chcesz, aby Twoja opinia była pomocna dla innych? Naucz innych jak zarabiać, pokaż jak Ty to robisz, podziel się swoimi super projektami, przy których taki CT chowa się w piasek. Bo narzekać to i krowa potrafi.

15 minut temu, Paolinski napisał:

To co piszą na czacie to jest jedna wielka bajera nie mająca praktycznie nic wspólnego z rzeczywistością.

Skoro dziś zaczął działać niektórym osobom Cloudtravel to już zaprzecza temu co piszesz. 

BuQuP8.png

Ale ja naprawdę nie mam ambicji cokolwiek Tobie udowadniać. I proszę, nie rób offtopicu. Jest oddzielny temat poświęcony KOK Token

@Ivaho Któż by nie był zadowolony jakby był zarobiony na piramidce? :cheesy:

Wiesz, że DasCoin czy OneCoine też nie zakończyli swojej aktywności? Czy w związku z tym nie są scmami? :cheesy: CT nie wypłaca a to był główny powód wchodzenia w to coś. W trakcie gry zmienia reguły wymyślając jakieś hotele, loty, karty SIM itp. Wiesz czemu w trakcie? Bo to przeciąganie końca oraz nikt by w to nie wszedł jakby od początku żenili takie bajki. :cheesy:

Moja opinia odnośnie scamów jest niezmienna. Scam to scam. Cudów nie ma. :cheesy: Wybacz nie mam nic do polecenia. Niestety ale te 10% miesięcznie to piramidy finansowe, którymi się brzydzę. Ty jak widać nie dopóki płaci. :cheesy: Twoja sprawa ale nie mów, że jest git bo trup ma jakaś aktywność w social media i obiecuje złote góry. :cheesy:

Moje posty proszę traktować jako ostrzeżenie przed piramidami. Jestem złym omenem, tam gdzie się pojawię projekt pada. :cheesy:

Odnośnie tego bookingu. Po ile stało CTO? Coś koło 0,4$ czyli 1 nocleg w pokoju 2+1 (standardowy pokój) na Mazurach za 257$ ~970zł. No powiem Ci, że okazja życia. :cheesy: Brzmi jak idealne palenie tokenów. :cheesy: FUGAZI. :cheesy:

P.S. Może pokaż projekt, który polecałeś i nadal płaci? Skoro nie jesteś "hejterem" tylko pokazujesz jak można zostać pasywnym milonerem. :cheesy:

Edited by Paolinski

Godzinę temu, Paolinski napisał:

Któż by nie był zadowolony jakby był zarobiony na piramidce? :cheesy:

Nie wiem, wypowiadam się w swoim imieniu. Mnie inwestowanie w piramidy nie przeszkadza. Nie bardzo wiem co tu robisz na tym forum? Tu są albo ludzie, którzy świadomie inwestują w piramidy albo tacy, którzy szukają pomocy i informacji, jak już ich upline porzucił. 

Wiesz, że DasCoin czy OneCoine też nie zakończyli swojej aktywności?

Nie wiem, nie interesują mnie te projekty.

Wiesz czemu w trakcie? Bo to przeciąganie końca oraz nikt by w to nie wszedł jakby od początku żenili takie bajki.

Sam sobie zadajesz pytania i odpowiadasz? Takiej dyskusji tu jeszcze nie było :)

ale nie mów, że jest git bo trup ma jakaś aktywność w social media i obiecuje złote góry.

A gdzie tak napisałem?

Moje posty proszę traktować jako ostrzeżenie przed piramidami. Jestem złym omenem, tam gdzie się pojawię projekt pada. :cheesy:

Właściwie to w prawie każdym temacie możesz napisać "scam" czy "ponzi", i będziesz mógł udawać skutecznego proroka. Tylko po co? Komu to służy? Ile osób napisało Ci "dziękuję" za Twoje ostrzeżenia? I gdzie w tym temacie ktokolwiek twierdził, że to na 100% nie jest piramida? Mam więc wrażenie, że piszesz sam do siebie.

Odnośnie tego bookingu. Po ile stało CTO? Coś koło 0,4$ czyli 1 nocleg w pokoju 2+1 (standardowy pokój) na Mazurach za 257$ ~970zł. No powiem Ci, że okazja życia. :cheesy: Brzmi jak idealne palenie tokenów. :cheesy: FUGAZI. :cheesy:

Mylisz się, nie po tyle. 

Ale ja chętnie dam i więcej, szczególnie, że każda korzyść poza tą co już osiągnąłem będzie miłym dodatkiem.

1 godzinę temu, Paolinski napisał:

P.S. Może pokaż projekt, który polecałeś i nadal płaci? Skoro nie jesteś "hejterem" tylko pokazujesz jak można zostać pasywnym milonerem. :cheesy:

Czy gdzies napisałem, że zarobisz miliony? Czy gdzieś napisałem, że jakiś projekt będzie płacił wiecznie? Piszesz jak potłuczony

Paolinski, twoje wypowiedzi brzmią jak jakiegoś przegrywa, który wszedł nieświadomie w coś, stracił naciągnięty przez kogoś i wylewał swoje żale tu. Nazwa forum mówi jedno. Bez urazy, ale po co śledzisz te wszystkie wątki, jeśli brzydzisz się tymi wszystkimi programami. Czy nie ma ciekawszych w życiu zajęć niż pisanie o czymś co nas brzydzi i nie interesuje? 

Edited by Kryptokox

20 minut temu, Kryptokox napisał:

Paolinski, twoje wypowiedzi brzmią jak jakiegoś przegrywa, który wszedł nieświadomie w coś, stracił naciągnięty przez kogoś i wylewał swoje żale tu. Nazwa forum mówi jedno. Bez urazy, ale po co śledzisz te wszystkie wątki, jeśli brzydzisz się tymi wszystkimi programami. Czy nie ma ciekawszych w życiu zajęć niż pisanie o czymś co nas brzydzi i nie interesuje? 

Wybacz ale gadasz jak typowy naganiacz po praniu mózgu. To że Paolinski pełni na forum często rolę swoistego błazna(to nie miała być obraza) nie znaczy że jest obdarzony wszystkimi określeniami jakie w niego wycelowałeś bo ani jednego nie jesteś pewny tylko gdybasz.

Tak, nazwa forum mówi jedno. Wolno tutaj wypowiadać się w stylu Paolinskiego, oczywiście zachowując jakieś ramy etyki i przestrzegając regulamin forum.

Nie chcę tu robić za adwokata nikomu ale szanujmy się nawzajem i czyjeś wypowiedzi. 

Program zdechł i dziwię się dlaczego nie jest przynajmniej w dziale zawieszonym.

28 minut temu, Kryptokox napisał:

Paolinski, twoje wypowiedzi brzmią jak jakiegoś przegrywa, który wszedł nieświadomie w coś, stracił naciągnięty przez kogoś i wylewał swoje żale tu.

Nie odniosłem takiego wrażenia...

Bez urazy, ale po co śledzisz te wszystkie wątki, jeśli brzydzisz się tymi wszystkimi programami.

Hm... Może własnie dlatego :) 

Czy nie ma ciekawszych w życiu zajęć niż pisanie o czymś co nas brzydzi i nie interesuje? 

Pewnie jakby się poszukało to by się i takie ciekawsze zajęcia znalazło. Niemniej nie nam dysponować czyimś czasem skor swoją aktywnością krzywdy nikomu nie robi...

Mi osobiście sposób korzystania ze swoich zasobów przez @Paolinski - np. ze sswoich pieniędzy czy czasu - w żaden sposób nie przeszkadza. Nawet jeśli za jego posty nikt mu nie podziekował :) 

48 minut temu, Ivaho napisał:

I gdzie w tym temacie ktokolwiek twierdził, że to na 100% nie jest piramida?

Hm... Może nie wprost ale...

W dniu 17.04.2019 o 15:54, Egzekutor napisał:

Nawet lepiej niż dobrze :) Przez 14 lat na rynku żaden projekt nie był dla nas tak transparentny. Potwierdzam, że również widziałem video i jest tam bardzo przejrzyście pokazane jak bot działa i zawiera transakcje. Przegląda 300 par walutowych w jednym czasie i jest połączony przez API do kont typu Binance, Coindeal. Robi arbitraż na parach walutowych jednej giełdy, więc nie ma tych problemów co ma klasyczny arbitraż (fee, wypłacanie, przerzucanie środków itp.).

Raczej ta wypowiedź w najmniejszym stopniu nie sugeruje ani nie dopuszcza piramidalności projektu. I choć @Egzekutor w tym poście też o niczym nie zapewnia to -w świetle tego co dziś już wiemy chyba z cała pewnością - wychodzi na to, że dał się zwieść pozorom. Tak tylko na marginesie... Szkoda, że na naszym forum jeszcze nie zdarzyla się sytuacja odwrotna, że cos co wielu forumowiczów uznało za piramidę okazało się w pełni ralną, transparentną firma...

Oczywiście, w toku dyskusji rzeczywiście nikt chyba nie obstawał przy tym, że CT piramidą nie jest, choć bardzo róznie kładliśmy akcenty w ocenie projekty w tym kontekście...

Dyskusja zrobiła się burzliwa i fakt faktem nieco może i przesadziłem z wcześniejszą wypowiedzią, aczkolwiek nie chciałem go obrazić. Po prostu takie wrażenie subiektywne odniosłem, że wcześniejsza wypowiedź wydała mi się przykładem takiej osoby jaka opisałem.

Osobiście czekam na coś co z pozoru wydawac sie bedzie piramidą, a okaże się realna i transparentną firmą chcacą rzeczywiście dzielić się zarobkami z ludźmi :D ... 20 lat później... haha

7 godzin temu, pepperoniss napisał:

dał się zwieść pozorom

Pozorom? Nie wycofuję się z ani jednego zacytowanego słowa... To najbardziej transparentny projekt jaki widziałem w tym dziale. Pozorom to daje się zwieść ten co uważa, że każdy program, który okazuje się scamem musi być piramidą.

9 godzin temu, pepperoniss napisał:

Mi osobiście sposób korzystania ze swoich zasobów przez @Paolinski - np. ze sswoich pieniędzy czy czasu - w żaden sposób nie przeszkadza. Nawet jeśli za jego posty nikt mu nie podziekował :) 

Nie napisałem, że przeszkadzają mi jego wpisy, napisałem, że praktycznie nic nie wnoszą poza szyderstwem i ironią. To nie jest pomoc innym użytkownikom, to nawet nie jest ostrzeżenie, ot zwykły udział w loży szyderców ocierający się o trollowanie.

16 godzin temu, Paolinski napisał:

Tak jak koledzy pisali @pepperoniss dodaj to truchło do scamów. Nie płaci od ponad 3 miesięcy tylko żeni bajki coraz to bardziej ciekawsze. :cheesy:

To nie ma znaczenia, że nie płaci. Wezmę tutaj w obronę adminów. Jeśli przykładowo mają oni osobiste animozje i uprzedzenia do znanych sobie skamerów - to do działu SCAM wrzucają na kilka miesięcy przed zaprzestaniem płacenia. Tak stało się np. z FutureNet. Można było pieniądze wypłacać bez problemu, trzeba było tylko odklikać nowy regulamin, którego zmiany nie łamały starego regulaminu. Wtedy argumentacja była taka "Jak wszystko będzie git, to usuniemy z działu SCAM - tak jak robiliśmy to wiele razy w przeszłości".

Natomiast jeśli taki admin sam zainwestował - to nie ma żadnego interesu w tym, żeby nie powielać bajek. Nie płaci? No to co? Pewnie ma powód, żeby nie płacić :) Sam pomyśl człowieku, gdybyś był takim adminem - to co byś zrobił? :)

3 godziny temu, Egzekutor napisał:

Pozorom? Nie wycofuję się z ani jednego zacytowanego słowa... To najbardziej transparentny projekt jaki widziałem w tym dziale. Pozorom to daje się zwieść ten co uważa, że każdy program, który okazuje się scamem musi być piramidą.

Ależ oczywiście - jest tak transparentny, że każdy widzi jak na dłoni, że nie płaci. A dlaczego nie płaci? W jakiś sposób zawiodło magiczne tworzenie nieograniczonej ilości nowych pieniędzy na bazie trzymania pieniędzy na nie swoim koncie. Przecież to podstawowa zasada ekonomii, że jak coś leży to się mnoży... u mnie w sypialni działa - mam dwójkę dzieci... więc dlaczego nie miałoby działać w piramidach?

1 godzinę temu, Ivaho napisał:

Nie napisałem, że przeszkadzają mi jego wpisy, napisałem, że praktycznie nic nie wnoszą poza szyderstwem i ironią. To nie jest pomoc innym użytkownikom, to nawet nie jest ostrzeżenie, ot zwykły udział w loży szyderców ocierający się o trollowanie.

Przecież ten portal jest nastawiony na szyderstwo i ironię. Wystarczy prześledzić wątki, w których admini z powodów osobistych wyżywają się na ludziach startujących nowe posty z nowymi piramidami :) Możesz zyskać punkty aprobaty za dołączenie do szydzenia... do tej pory myślałem nawet, że jest to forma ochrony przed piramidami - ewentualnie promocja dobrej zabawy typu "kto nie zdąrzy wypłacić ten gapa". Okazuje się jednak, że sprawy mają się inaczej gdy admini sami zainwestowali w "pewny biznes bez ryzyka" - wtedy szydzić nie należy, bo przecież wszystko jest transparentne.

-----
I na zakończenie, jakieś kilkaset postów temu pisałem, że idiotyzmy typu "zarabiajo na arbitrażu" są dla debili. Rynek jest za płytki, żeby zarabiać na arbitrażu - wiem to stąd, że sam zrobiłem około 30 BTC na arbitrażu, ale było to w wyjątkowych warunkach, które od dawna się nie zdarzają albo zdarzają się sporadycznie. Dlatego apeluję o posypanie głowy popiołem, utemperowanie swojego ego i podejście do zagadnienia zgodnie z wytycznymi promowanymi tutaj. Jak widać, każdemu zdarza się uwierzyć w bajki pierdololo... i każdy tak samo reaguje na krytykę bajek, w które wierzy - nawet ADMINI, wydawało by się doświadczeni w piramidach. Otóż, nie tym razem :)

Wydaje mi się, że podwójne standardy nikomu nie są potrzebne.

29 minut temu, Vit napisał:

To nie ma znaczenia, że nie płaci. Wezmę tutaj w obronę adminów. Jeśli przykładowo mają oni osobiste animozje i uprzedzenia do znanych sobie skamerów - to do działu SCAM wrzucają na kilka miesięcy przed zaprzestaniem płacenia. Tak stało się np. z FutureNet. Można było pieniądze wypłacać bez problemu, trzeba było tylko odklikać nowy regulamin, którego zmiany nie łamały starego regulaminu. Wtedy argumentacja była taka "Jak wszystko będzie git, to usuniemy z działu SCAM - tak jak robiliśmy to wiele razy w przeszłości".

Pokaż konkretnie w którym momencie admini forum źle postąpili wrzucając program do scamu ? Takie pisanie dla samego pisania można sobie zachować dla siebie a widzę że wylewanie osobistych urazów z powodu FAPu ciągle na czasie, to nie jest temat o futurenet i na pewno decyzja o wrzuceniu programu do tego działu była jak najbardziej słuszna a bajki o regulaminie i wypłatach proponuję sprzedawać w swoim "drzewku"

Przedostatni akapit to już objawy schizofrenii maniakalnej.

Edited by zombine

Konkretnie wystarczy prześledzić moje posty w temacie FutureNet. Mam na tacy podawać, bo komuś się nie chce poszukać? Powyżej przedstawiłem fakty - różne traktowanie, właśnie z powodu osobistych animozji.

Z jednej strony pomimo ciągłości w płaceniu - wywalenie do scamu...
... a tutaj trzy miesiące bez płacenia - i karmienie bajkami. Czego tutaj nie rozumiesz?

I na koniec - ja nie musze niczego nikomu sprzedawać w żadnym drzewku. Nie robię żadnych piramid, i dzięki temu mogę oceniać rzeczy obiektywnie. I porównywać konkretnie zachowanie obiektywnie, bez zbędnych emocji i opowiadania bajek.

Schizofrenia maniakalna - haha... argument na poziomie nabitego w butelkę obrońcy piramid. Komedia... dawaj dalej, :) podoba mi się ten poziom Ligi Obrońców Piramidy :D

Program nie płaci od co najmniej dwóch miesięcy. Nie dziwią więc pytania dlaczego nie znalazł się w adekwatnym dziale.

W istocie wyczuwalny jest różny poziom i ton krytyki podyktowany reputacją użytkownika prowadzącego dany temat oraz bardziej lub mniej przychylnym nastawieniem do programu wśród najaktywniejszych osób. Czytam wszystkie posty w najważniejszych wątkach i tak właśnie to odbieram. Może to subiektywne odczucie.

W tym wątku nawet @pepperoniss krygował się i ważył słowa, mimo iż oczywistą oczywistością od samego początku była konstrukcja CT. Owszem, krytyka była lecz na przykręconym znacznie gazie.

Dziwi mnie też trochę postawa starych wyjadaczy, którzy w zwykłym, aczkolwiek doskonale zrobionym ponziaku doszukiwali się elementów realnego biznesu i wskazywali jakoby był on transparentny lub insynuowali że to pół ponziak jest w najgorszym razie :)

2 minuty temu, Nun napisał:

W tym wątku nawet @pepperoniss krygował się i ważył słowa, mimo iż oczywistą oczywistością od samego początku była konstrukcja CT.

Hm... A w którym miejscu? Bo zdaje mi się - choc piszę z pamięci - że już pierwszym moim poście z pewnym zaskoczeniem zgodziłem się w pełni z moim wielokrotnym adwersarzem @Vit, który swoje zdanie o tym programie wyraził jasno i dobitnie.

Różnica tego wątku z innymi jest jednak taka, że tu w zasadzie do realności "biznesu" nikt nie usiłował przekonywać. Acz rzeczywiście też nieco byłem i nadal jestem zaskoczony w dostrzeganiu w ewidentnej, widocznym wg mnie na pierwszy rzut oka ponziaku, choćby potencjalnej możliwości realności zarabiania wg legendy, w bajkopisarstwie i opowieściach adminów programu - transparentności a w czymś co nawet koło bezpiecznego portfela kryptowalutowego nie leżało - super, hiper porfela...

O zgrozo! 

20 minut temu, Nun napisał:

Dziwi mnie też trochę postawa starych wyjadaczy, którzy w zwykłym, aczkolwiek doskonale zrobionym ponziaku doszukiwali się elementów realnego biznesu i wskazywali jakoby był on transparentny lub insynuowali że to pół ponziak jest w najgorszym razie :)

Znów prawie zgadzam się z @Vit. Tyle, że ja mniej zwwracam uwagę na to, kto w programie widział to czego ja dostrzec nie mogłem ale odnosiłem się do tego co oni widzieli... I z tymi twierdzeniami - jak zawsze - polemizowałem.

Polemizowałem, w tym wątki. Pisząc o dyskutowanym w tm watku programie. O legendzie tego programu. I o dowodach na realnośc tego programu.

I właśnie taka jest rola dyskusji. Ja nie oczekuję by ktokolwiek po moich argumentach zmienił swoją ocenę projektu. Szczególnie w kwestii jego realności czy transparentności. Koń jaki jest, każdy widzi. A, że kto inny widzi go inaczej... No cóz... Bywa...

16 godzin temu, zombine napisał:

Program zdechł i dziwię się dlaczego nie jest przynajmniej w dziale zawieszonym.

Racja, przenoszę. Przypominam jednak, że forum to nie jest monitor! Nie dbamy szczegółowo o timing.

5 godzin temu, Vit napisał:

Schizofrenia maniakalna - haha... argument na poziomie nabitego w butelkę obrońcy piramid. Komedia... dawaj dalej, :) podoba mi się ten poziom Ligi Obrońców Piramidy :D

Odzywasz się po pół roku w temacie Cloud token z osobistymi wjazdami na jednego z moderatorów na dodatek znowu z uporem maniaka pisząc o FAPie. "Fakty" jak już słyszę te magiczne zaklęcia to już ręce opadają. To temat cloud token a nie osobiste lęki i paranoje

6 godzin temu, pepperoniss napisał:

Acz rzeczywiście też nieco byłem i nadal jestem zaskoczony w dostrzeganiu w ewidentnej, widocznym wg mnie na pierwszy rzut oka ponziaku, choćby potencjalnej możliwości realności zarabiania

Rozumiem Twoje zażenowanie, ale wynika ono z tego, że nie masz tej wiedzy, którą ja mam. Nikogo też nie zmuszałem i nie zmuszam do wiary w moje wnioski. Nie wiem też dlaczego utożsamiacie relność projektu z wykluczeniem możliwości zescamienia czy utraty środków. Wystarczy skorzystać np. z platformy Etoro, która nie ma nic wspólnego z piramidą, a która to daje duże prawdopodobieństwo straty. Nie wiem dlaczego obecne problemy projektu miałyby wykluczać możliwość realnego czy pół-realnego działania platformy. W realnych projektach też można stracić.

10 godzin temu, Vit napisał:

Przecież ten portal jest nastawiony na szyderstwo i ironię.

Nie odniosłem takiego wrażenia, ja nie jestem tak nastawiony i nie odpowiadam za wpisy innych. Nie popieram też takiego stylu wypowiedzi, bo nie przynosi żadnej praktycznie korzyści.

10 godzin temu, Vit napisał:

Okazuje się jednak, że sprawy mają się inaczej gdy admini sami zainwestowali w "pewny biznes bez ryzyka"

Znasz jakiś projekt, który przez administrację był przedstawiany jako "bez ryzyka"? Jeśli tak to szapo ba. Jeśli nie, to piszesz życzeniowo a nie o rzeczywistości.

4 godziny temu, zombine napisał:

Odzywasz się po pół roku w temacie Cloud token z osobistymi wjazdami na jednego z moderatorów na dodatek znowu z uporem maniaka pisząc o FAPie. "Fakty" jak już słyszę te magiczne zaklęcia to już ręce opadają. To temat cloud token a nie osobiste lęki i paranoje

A po co dyskutować częściej? Kiedyś pasjonowało mnie czytanie tych bajek - ale w związku z powtarzalnością i przewidywalnością "argumentacji" uznałem takie hobby za bezproduktywne w moim życiu :) Reszty nie chce mi się komentować - bo jak ktoś widzi w prostym porównaniu dwóch wydarzeń paranoje to powinien się leczyć - bo możliwe, że wszędzie widzi paranoje :)

Wystarczy skorzystać np. z platformy Etoro, która nie ma nic wspólnego z piramidą, a która to daje duże prawdopodobieństwo straty. 

Etoro też grubymi nićmi szyte - wrzucasz kasę w najbardziej sprawdzonych (w historii z ciągłym dochodem przez 3 lata) traderów, a oni nagle tracą całą kasę, jakby przestali korzystać ze swojej dotychczasowej wiedzy o cięciu strat, itd... Po sześciu miesiącach wyszedłem na zero - ale przy sporej dozie szczęścia i rezygnacji tuż przed upadkiem kolejnych asów tradingu. Niemniej eToro ma dość logiczną receptę... jako-tako spinającą się ekonomicznie przy niewielkich kwotach inwestycyjnych (nie-wielorybich).

Znasz jakiś projekt, który przez administrację był przedstawiany jako "bez ryzyka"? Jeśli tak to szapo ba. Jeśli nie, to piszesz życzeniowo a nie o rzeczywistości.

To taka wypowiedź-mem, nie miałem na myśli dosłownego znaczenia :)

Z nowości, uruchomiono CloudReedem, na razie testowo dla mieszkańców Tajwanu. 

27 grudnia odbyło się też prywatne spotkanie C4 (15 osób) z Ronem, jego wynikiem mają być ustalenia (nieoficjalne):

- obecnie oczekuje się na weryfikację i zatwierdzenie ustaleń prawnych, ten etap powinien się zakończyć w ciągu 2 tygodni

- po tym czasie zostanie ogłoszony oficjalnie Jarvis 2.0, gdzie zwroty będą nie w coinach a w danych transferowych, które będą miały podobny zwrot wartości jak coiny teraz (5-10% miesięcznie)

- osoby, które nie wyrażą zgody na nową umowę związaną z Jarvis 2.0 otrzymają zwrot depozytu przed CNY

- po tym okresie ma być wydany Ribbons 2 (OTC), gdyż stara wersja się nie sprawdziła

- w zależności od wielkości wypłat z Jarvis, wartość CTO zostanie ponownie obliczona przed przeliczeniem na OTC

Patrząc na ceny np CloudTravel, to wydaje mi się, że ta wartość zostanie zredukowana co najmniej o połowę

Te info zostanie oficjalnie ogłoszone na czacie po zrealizowaniu warunków prawnych (14 dni)

Posted (edited)

Nie moją rolą jest zaprzeczyć ale programu. Moje obecne wpisy nie są skierowane do osób, które nie mają w projekcie żadnych środków. Jeśli są osoby zainteresowane moimi wiadomościami, to proszę o sygnał, a jeśli już nie ma tutaj takich osób zachowam je na swój użytek.

CloudTravel jest już dostępny dla wszystkich z limitem wydatków 3000 CTO na miesiąc

Edited by Ivaho

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

O programie.
      PARAIBA.WORLD

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na prezentacji video tutaj:
       https://drive.google.com/file/d/11YkasMsN2WXaSA_shPdVarKvPAW92hNu/view
      Poniżej streszczenie w formie tekstowej:)

Czym się zajmują?
      - Handel krypto, w tym arbitraż
      - Handel walutami.
      Niedługo podam więcej informacji odnośnie "transparentności", właścicieli itd. Firma stara się o jakieś licencje itd. Wyniki, dokumenty itd można uzyskać od CEO w prywatnej konwersacji. Program ma korzenie sięgające naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec Nazywa się Erich Ely (USA, Niemcy). Firma zarejestrowana w Hong Kongu - Paraiba World Ltd. 22/F Times Square Tower 2, 1 Matheson Street, Causeway Bay, Hong Kong. 
      Czym się wyróżnia i jakie są naliczenia?
      Zawiera kilka mechanizmów, które sprawiają, że biznes ma szanse podziałać długoterminowo. Nie ma tutaj binarki. Jedno konto może maksymalnie otrzymać 1,4% dziennie. Naliczenia są 4 dni w tygodniu. Od czwartku do niedzieli. Pozostałe dni są na zarobienie na zabezpieczenia, rozwój itd. Min. 25$ od 1 lutego. Globalna ekspansja na Azję zaczyna się od 1 lutego.  3 miesiące był to sleeper, który był testowany przez nieliczne grono i do 1 lutego. Możliwa jest też re inwestycja od 25$.
      Mamy 5 modeli zarabiania!
      1. Inwestycja
      Do 0,5% dziennie  - od wkłądu powyżej 50k USD. Większość z nas dotyczy 0,3% dziennie, co daje nam 5% MIESIĘCZNIE. Multikonta są dozwolone. Na 1 mail możemy założyć 20 kont po 100$ i cieszyć się zarobkami 0,6% dziennie co da nam 10% MIESIĘCZNIE. Więcej o tym dalej.
      2. Zarabianie na MULTIKONTACH jest legalne. 

Wygląda to tak, że możemy założyć sobie na swoje imię i nazwisko, zrobić KYC i wszystko jest dozwolone przez co możemy uzyskać do 10% miesięcznie - oczywiście bez multikont a bazując na poleconych możemy osiągnąć ten sam efekt. Nie ma zatem bezpośrednich prowizji, ale taki system wygląda dość interesująco - oczywiście nie dla każego  Każde z kont musi mieć depozyt na min. 100$
      3. Pula udziałów
      I pula Musimy mieć własny depozyt min. 1000$ i suma z poleconych 1000$
      II pula Musimy mieć własny depozyt 5000$ i obrót grupy 5000$ itd. jak na screenie poniżej

Na czym polega PULA? Czym jest STREAMLINE?
      Streamline - jedna globalna linia pod nami. Wszyscy z całego świata wpadają pod nas. Dlatego czas rejestracji i wpłaty minimum ma znaczenie. Od tego momemntu w naszym Backoffice będą wpadać nam poleceni: 80-100 dziennie na dzień dzisiejszy. Od 1 lutego planowana jest eksapnsja na rynki Azjatyckie. Kilka osób leci do Singapuru na spotkania, gdzie firma oficjalnie startuje z rynkiem Azjatyckim. 

Nawiązanie do Puli. W zależności od PULI jaką możemy mieć to 0,3 % wartości z STREAMLINA  idzie na podział do poszczególnych Pul. Z uwagi na Multikonta w biznesie jest może 400-500 osób. Po ekspansji na rynek azjatycki zgromadzi się niezła kwota. Zachęcam do przejrzenia dokładnego tłumaczenia w prezentacji video od 19:40. Link na górze tematu.
      4. Downline Bonus

5. Bonus za rangi.

Landing Page:
      https://paraiba.world/aff/3634
      Podsumowanie w punktach:
      1. Dość solidnie wyliczone i dzięki temu nieprzesadzone zarobki. 5 sposobów zarabiania.
      2. Wypłaty i naliczenia są od czwartku do niedzieli (ok. 16 dni w ciągu miesiąca) . 
      3 Obecnie działa 7 grup tradingowych, którzy nie mają możliwości wypłacenia środków (pod nadzorem).
      4. Nie ma bezpośrednich prowizji od depozytu poleconego. 
      5. Niezły plan marketingowy.
      6. Budowana jest tylko JEDNA linia i z tej linii również mamy możliwość otrzymywania dochodu pasywnego. Każda nowa osoba w projekcie ląduje pod nami, a suma depozytów liczona jest od opłacenia konta.
      7. Kapitał jest deponowany w BTC Minimalny depozyt 25$, ale kwalifikacja do bonusów od 100$. Cykl trwa 100 dni, a wypłaty w BTC.
      UWAGA! Przed jakimkolwiek depozytem wykonaj własny research. Aktualnie sam analizuje projekt i niektóre zawarte tu informacje mogą nie być dokładne. Powyższe informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Jakakolwiek inwestycja w tego typu projekty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By Ivaho

Przedstawiam chyba jako pierwszy w Polsce wyjątkowy projekt, który analizuję od kilku dni. Na tyle urzekł mnie swoją historią, że postanowiłem wejść w projekt i przedstawić go na forum. 
      KOK Token to ciekawa idea na stworzenie cyfrowej multiplatformy rozrywkowej, dostępnej jako aplikacja mobilna, której częścią jest również zarabiający portfel. Co ważne, tutaj nie mamy do czynienia tylko z jakąś planowaną ideą jak w większości projektów, osoby i firmy które za nią stoją mają już bogaty rozdział w swojej prowadzonej działalności. Projekt jest koreański i zarządzany jest prze KOK Foundation. Zacznę może więc od zaprezentowania zespołu zarządzającego.
      CEO projektu, czyli dyrektor generalny - Dong Seob Hwang
      Dong jest właścicielem firmy The Grove Entertainment i jest producentem i wydawcą muzycznym, dramatów i oraz filmów na rynku koreańskim oraz chińskim. Link do firmy: http://www.thegroove.co.kr
      Dyrektor Koreańskiego Stowarzyszenia Producentów Rozrywki
      Uczestnik debat parlamentarnych

CTO projektu, czyli dyrektor techniczny - Young Choe
      https://www.linkedin.com/in/young-choe-8033684/?locale=pl
      Tutaj trochę więcej o tym panu:
      Profesor Young Choe jest doradcą w wielu projektach blockchainowych, w tym Evens, EOS Chrome, EcoStart, Mix.Rent, BeWELL, EdenChain, AmbleX, Platinum Q DAO, Boltt Protocol, GBC Korea, Davinci Foundation itp. Był współzałożycielem i prezesem Color Platform - platforma blockchain czwartej generacji wyposażona w SoC.
      Jest redaktorem magazynu "Blockchain Today". Young ma status eksperta w ICObench - globalnej platformie oceny ICO - i dyrektorem OSSF (Open Source Software Foundation). Jest adiunktem na uniwersytecie Yonsei w Korei.
      Jest specjalistą od oprogramowania i blockchain, dyrektorem wykonawczym i profesorem posiadającym szerokie doświadczenie. Działa w różnych globalnych firmach i organizacjach, w tym NVIDIA, Samsung Electronics, SK Hynix, North Carolina State University, BMC Software, Sungkyunkwan University, 3Ksoftware, KBIPA (Korea Blockchain Industry Promotion Association) oraz CE Linux Forum. Ma doświadczenie w inżynierii oprogramowania, technologii kompilatora i kryptografii oraz blockchain.
      Uzyskał informatyczne stopnie naukowe na North Carolina State University i jest członkiem Executive Blockchain Program na Draper University w Kalifornii. Ma również doświadczenie w kryptoinwestycjach, fuzjach i przejęciach,  ICO / IEO, Reverse-ICO. 
      Young obecnie prowadzi jako CSO firmę krypto-finansową i działającą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa (3KFinance) oraz jako CEO i założyciel firmę działającą w sektorach Blockchain / AI / DeFi / Kryptowaluty (Crypto Valley Lab, Inc.).
      Skontaktowałem się z tym panem i potwierdził swój udział w projekcie platformy KOK.

CSO projektu, czyli dyrektor bezpieczeństwa to Park Sungjun 

Najlepszy twórca gier w Korei
      Cypherds, Dungeon & Fighter Planning
      Przedstawiciel NETKER

COO projektu, czyli dyrektor operacyjny to Jiwon Kang
      CEO Superacid http://www.superacid.com/, partnerskiego wydawcy gier dla największego wydawcy gier w Korei firmy Nexon. Ich wspólny projekt to gra MagIa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superacid.magiaglobal która ma również być dostępna na platformie kok. W tę grę Nexon zainwestował 6 mln dolarów.
      CEO i współzałożyciel Weredsoft
      https://www.facebook.com/jiwon.kang.507

CIO projektu, czyli dyrektor IT to Jinsuk Ko
      Magister informatyki na Seul National University
      CEO of Tenspace
      Przykładowy artykuł: https://coinhubkorea.com/part-1-korean-blockchain-companies-go-global/
      Najlepszy technik technologii AI w Korei
      Członek zespołu Davinci https://davinci.vision/en/project.html

30 września odbył się w Seulu event przedstawiający projekt, którego uczestnikiem był m.in. prezes Koreańskiego Stowarzyszenia Blockchain czy też Prezes koreańskiego stowarzyszenia gwiazd produkcji a także Przewodniczący Stowarzyszenia Strefy Specjalnej Turystyki Mody, i członek Koreańskiego Zgromadzenia Narodowego.
      Video z całego eventu:
      info po angielsku
      PLATFORMA
      Platforma KOK ma łączyć w sobie usługi i produkty z takich branż jak muzyka, gry, filmy, zakupy oraz tzw. influencers. To co nas najbardziej będzie interesować to portfel oraz gry. Sam portfel będzie zarabiał podobnie jak pozostałe portfele, dzienne naliczenia z miesięcznym zwrotem od 4 do 20%. Portfel ma generować zyski z arbitrażu i z inwestycji oraz sprzedaży usług i produktów.
      Zwroty:
      $300 - $1499 - 4-8% miesięcznie
      $1500 - $9999 - 9-11% miesięcznie
      $10000+  12-20% miesięcznie
      Ten profit jest bonusowy na start, tzn. dla celów marketingowych. Powodem, dla którego firma zajmuje się portfelem, jest to, że jest to sposób na zgromadzenie jak największej liczby osób zainteresowanych inwestycjami w tokeny. Po pewnym czasie zysk portfela zostanie zmniejszony.
      Wypłata wkładu w każdym czasie, przed 30 dniami - 5% fee, przed 60 - 3%
      min. wkład to $300 a max. $10,000
      Naliczenia w kok Tokenie, który jest potem wymienialny na krypto.

Oprócz portfela naszym zainteresowaniem są również dostępne na platformie gry, gdyż jedna z nich to Hotel King Service. To gra symulacyjna prowadzenia hotelu. Pozwala ona kupić hotel za pomocą kok Tokena i ma ten sam efekt, co zakup koparki ale w formie wizualnej hotelu. W grze ma być dostępnych 100 000 budynków na 1 serwerze, ich liczba będzie więc ograniczona. Budynek w grze każdego dnia generuje dochód z najmu (jak dochód z wydobycia). Budynek jest ważny lifetime. Budynki mogą być kupowane lub sprzedawane przez użytkowników.
      Dochód z budynku w grze Hotel King ma wynieść do 150% miesięcznie.
      Udział w tej grze jest alternatywny, ale ze względu na to, że generuje wyższy dochód niż z portfela, to myślę, że warto sobie kupić. Co ważne, spowoduje to też efekt "reinwestycji" tokena a nie tylko wypłaty jak to ma miejsce w innych portfelach. Ma to również spowodować dynamiczny wzrost wartości tokena.
      Możemy też dodatkowo zarabiać handlując tokenami.

Za grę odpowiedzialne jest studio Superacid.
      Token zużyty lub wymieniany jest spalany. Za 3 miesiące ma być dostępny na giełdzie OKEX. Spodziewany jest wysoki popyt ze względu na konieczność zakupu hotelu z tokena.
      PRojekt ma bardzo wysokie zainteresowanie w Korei, plany są bardzo szerokie. W grudniu ma być dodany KOK do centrum handlowego online - Feelway http://www.feelway.com, które posiada już 2 mln. subskrybentów i  jest największym tego typu sklepem z towarami luksusowymi w Korei. W lutym ma być dodana muzyka (platforma https://www.towbmusic.com) i promocja platformy poprzez influencerów (platforma INplug). W marcu na platformie ma być dodane kasyno J88Poker z ponad 100,000 użytkowników. Planowane są również płatności offline za pomocą franczyzy do około 2000 sklepów w Korei.

AFILIACJA
      1. poziom 100% profitu poleconego
      2. poziom, 20%
      3-5 poziom - 10%
      6-10 poziom - 5%
      10 i dalsze - trzeba posiadać 3 gwiazdki lub więcej
      gwiazdki zdobywa się za osiągnięcie warunków poziomów
      1 gwiazdka za obrót 30k lub depozyt 10k
      2 gwiazdki - polecenie 5 bezp. osób
      3 gwiazdki - polecenie 10 bezp. osób
      Gwiazdek można zdobyć 8, każda gwiazdka daje jakieś dodatkowe profity albo np znizki w sklepie. Dokładniejszy opis przygotuję pózniej.
      Każdy bezpośredni polecony otwiera 1 poziom

link do aplikacji: https://apps.kok-play.io
      kod zaproszenia: 55909288
      Cały projekt bardzo mi się spodobał gdyż łączy idee zarabiania z kulturą masową. Co z tego wyjdzie finalnie trudno powiedzieć, ale za projektem stoją duże firmy i pieniądze a także eksperci w swoich dziedzinach. Będę się bacznie przyglądał jego rozwojowi i przedstawiał najnowsze wieści. Dla osób które zdecydują się na zapis przygotuję również prezentację w języku polskim.

• By Kryptokox

O projekcie
      Nowa alternatywa dla wszystkich miłośników zarabiających portfeli: EXXA Smart Wallet
      Od tygodnia przyglądamy się nowej przeglądarce portfelowej, która jest dosłownie BLIŹNIAKIEM Cloud Tokena. Niczym brat po innej matce ale po tym samym ojcu. I w największym skrócie dzięki konfliktowi interesów Ronalda Aai z ludźmi z SQ2 Fintech Pte Ltd pojawia nam się nowy bardzo ciekawy projekt oparty oczywiście o Blockchain 4.0. Dlaczego? Ponieważ wśród założycieli i współzałożycieli mamy też twórców słynnego Aurae. Zatem technologia w portfelu EXXA jest prawdopodobnie tam sama co w Cloud Tokenie, a ich bot arbitrażowo tradingowy DAVO+ zapewne działa bardzo podobnie do Jarvisa. Co tu dużo mówić, zasady właściwie te same co w Cloud Tokenie. Różnica taka, że zarabiamy w tokenie EXXA zamiast CTO. Projekt równie transparentny co Cloud Token aczkolwiek bez naszego pociesznego Ronalda. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i AppStore, co też nam mówi, że za projektem nie stoją słupy. 
      Firma jest zarejestrowana w Singapourze i udało mi się zdobyć dokumenty potwierdzające ludzi stojących za projektem. Dla chętnych dostępne są tu - wszystko co udało się zdobyć złączone w jeden pdf:

https://www.docdroid.net/1f0f4Mv/exxa-documents.pdf

Lokalizacja biura znajduje się tu:

Kim są ludzie stojący za tym projektem?
      Firma udostępniła klientom wizerunki swoich ludzi. Wszystkie nazwiska i podstawowe dane osób odpowiedzialnych za firmę są wymienione, a te osoby to prawdziwi ludzie, którzy zajmowali się sprzedażą, biznesem, technologią i prawem.
      https://exxa.net/about/
      Akcjonariusze - możecie o nich poczytać na stronie exxa jak i w dokumentach, które umieściłem wyżej:
      SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
      Założyciel Danny Phang 20%
      Współzałożyciel Francis Aw 20%
      Współzałożyciel Gregory 7%
      Michael Chia 28%

Francis Aw jeszcze niedawno stał w jednym szerego z Ronaldem Aai.

Francis Aw jest również główną osobą stojącą za technologią Aurae podobnie jak Ronald.
      Na pewnym etapie Ronald Aai był także CTO SQ2 Fintech. I otwarcie przyznał, że istnieje konflikt interesów, kiedy firma postanowiła wprowadzić EXXA. Ronald ogłosił na swojej stronie na Facebooku i zrezygnował z współpracy z SQ2.

PEŁNĄ PREZENTACJĘ W PDF MOŻECIE PRZEJRZEĆ TUTAJ:
      https://www.docdroid.net/U5mBbLl/exxa-presentation-pdf.pdf
      O aplikacji
      Interfejs aplikacji wygląda prawie identycznie jak Cloud Token. Proces logowania wymaga obowiązkowo kodu polecającego. 
      Prosi o kod polecający, opcjonalną nazwę użytkownika, hasło, 6-cyfrowy kod PIN, a na koniec o 12 słów mnemonicznych
      Otrzymasz wtedy numer konta podobny do numeru karty kredytowej.

Użytkownicy aplikacji są anonimowi, nie jest wymagana weryfikacja KYC.
      Jak zarabiamy, czyli projekt DEVO+
      Jest to podobne narzędzi typu AI do JARVIS z Cloud Token. Twierdzą, że używają deep learning Tensorflow do szkolenia i wdrażania swojego algorytmu handlowego. Do tej pory firma nie ujawniła klientom handlu parami ani pełnej przejrzystości swoich partnerów handlowych. Mój bliski kolega z Polski jedzie do Singapouru na event, który odbędzie się w niedzielę 29.09.2019, gdzie ma spotkać się z adminami jak również głównymi promotorami projektu, czyli Vladislawem Stefanowem i Garym Liu. Tego dnia rozpoczyna isę oficjalnia faza prelunch projektu. Aczkolwiek można już pobierać aplikację i zacząć z niej korzystać. 
      Aby dołączyć, musisz zdeponować swoje krypto w portfelu. Twój portfel nie jest do końca twój, ponieważ nie masz klucza prywatnego.
      Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. Na początku token został wyceniony na 0,10 USD ekwiwalentu USDT czyli myślę, że możemy liczyć na wzrost wartości tokena co wiąże się z dodatkowymi % zarobku.
      Nie ma minimalnego wkładu, ale musisz utrzymać minimum 300 $, aby skorzystać z bonusów za polecenie. Także jest to o 200$ mniej niż w konkurencyjnym i dobrze znanym Cloudzie.
      Multikonta nie są zabronione, zatem można obrać różne strategie. Pepperonis kiedyś opisywał je w swoim temacie o Cloudzie. Naliczenia są od 3-9% miesięcznie, ale możemy je zwiększyć dzięki strategii multikont. Najprostsza i najtańsza to 2 konta jedno pod drugim. Jeśli naliczenia wyniosą 6% miesięcznie na konto i na 2 kontach mamy po 300$ to wyjdzie nam około 9% miesięcznie czystego zysku. Jeśli zrobimy 4 konta po 300$. Konto główne, dwa w pierwszej lini i jedno w drugiej da nam około 11,25% zysku miesięcznie. Itd itd. można kombinować. Jeśli się pomyliłem w liczeniu to sorry

Aktualnie dostępne są 4 coiny  w portfelu: BTC,TUSD, ETH,LTC no i EXXA
      Ref program wygląda identycznie jak w Cloud Tokenie:

REJESTRACJA! Czas start

1. Aplikację pobierz z >>APPSTORE<< lub z >>Sklepu Play<<
      2. Po uruchomieniu klikamy Create Account
      3. Użyj kodu polecającego: 28390512 oraz opcjonalnie podaj nick. Lub możesz zeskanować mój QR kod klikając "Scan QR code"
      4. Skonfiguruj hasło. Minimum 8 znaków. Musi byc cyfra,duża i mała litera.
      5. Ustaw 6 cyfrowy pin do transakcji. Musisz go potwierdzić 2 razy i klikasz Continue
      6. Pojawiają się Twoje słowa mnemoniczne, które musisz zapisać w bezpiecznym miejscu. Zapisz je zanim klikniesz dalej bo musisz ułożyć je jak puzzle w następnym kroku w odpowiedniej kolejności.
      7. Kliknij na symbol oka sprawdź wszystkei swoje potrzebne dane jak account number, account password, transaction password. Zaznacz 2 opcje ptaszkiem na dole ekrnu i kliknij Sign In.
      8. Po zalogowani widzimy nasz główny ekran. Klikamy Vault, a następnie walutę którą chcemy wpłacić. Zaznaczamy ptaszek, że zapoznaliśmy się z zasaadami i tworzy nam się portfel danego coina.
      9. Klikamy Receive i kopiujemy adres portfela. Przesyłamy na niego interesującą nas kwotę, najlepiej minimum te 300 USD ale nie ma konieczności. Jednak aby czerpać korzyści z poleceń musimy mieć 300 USD.
      10. Gdy środki dotrą na portfel z poziomu głównego menu klikamy Project a następnie DEVO+  - Participate - Klikamy ADD i dodajemy do DEVO+ środki z walleta. Zupełnie jak w bliźniaczym Cloud Token

Środki z DEVO+ można wycofać w dowolnym momencie, jednak w pierwszym miesiącu kosztuje to 10% kapitału. Później już bez karnej opłaty.

Nasz DEVO+ zaczął już pracować. Pierwsze naliczenia mogą byc nawet do 72h. Potem już regularnie.

Ciekawostki:
      AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

Ci co są w Cloud Tokenie od początku pamiętają, że trzeba było zaakceptować aplikację w Iphone w ustawieniach jako zaufaną. Była tam nazwa YFC Technology Właśnie ta ekipa współpracuje też z EXXA Smart Wallet.

Zarówno tutaj na screenie jak i  w prezentacji możecie poczytać o BNF i Franky Lee

Nieco INFO o Gregorym Ang

Kilka zdjęc z biura w Singapurze:

Podsumowanie:
      Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo. Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu. Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas. Myślę, że warto wypróbować protfel EXXA Smart Wallet, jednak jak zawsze w kryptowalutach i projektach tego typu musimy wziąć pod uwagę ryzyko utraty części lub całości kapitału. Projekt jednak jest świeży jak bułeczki babci Stasi i myślę, że warto wejśc i zarobić co nieco, tymbardziej, że jak pokazuje historia ten model biznesowy sprawdza się dość długo. Cena tokena ustalona jest na poziomie 0.1$ co myślę może prowadzić to dość szybkich wzrostów początkowej fazie projektu. Projekt ten to istny klon Cloud 2.0 z zapleczem technicznym, który maczał palce również w Cloudzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży MLM, jest też duże zainteresowanie liderów z całego świata. Pewien Vladislaw Stefanow w 2 dni osiagnal rangę X1 i pewnie niedługo osiągnie rangę X2. Także warto, bo zaraz i nasz polski rynek zaleją tym portfelem czołowi polscy naganiacze.

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• A skąd niby taki pomysł i to na dodatek powiązany z moją osobą, skoro ja właściwie nawet nic nie napisałem o tym jaki jest mój stosunek do socjalistów... Ja tylko przeczytałem tekst piosenki i napisałem o czym jest ta piosenka wg mnie   Możesz do tej piosenki zamiast socjalistów wstawić inne grupy ludzi: komunistów, liberałów, narodowców, nauczycieli, emerytów, duchownych, itd. i moja ocena tego się nie zmieni. A nie zmieni się dlatego, bo jestem przeciwny mowie nienawiści, niezależnie od tego wobec jakiej grupy społecznej jest ona kierowana. Tak więc np. mogę być przeciwnikiem jakiejś ideologii politycznej, a jednocześnie nie stosować mowy nienawiści wobec osób które są jej zwolennikami.  Tylko że w mojej ocenie utwór Korwina nie załapuje się do przywołanej konwencji gatunku. Cytuję: "Diss polega na wytknięciu negatywnych cech przeciwnika, naśladowaniu jego stylu lub na przekształcaniu fragmentów jego twórczości w sposób obnażający ich słabości." Bo chyba jednak jest zasadnicza różnica między wytykaniem komuś negatywnych cech, a chęcią okaleczania lub pozbawiania kogoś życia... Różnica jest kolosalna. Ponadto mnie w piosence Korwina zniesmacza jeszcze jedna rzecz. Przecież celem inicjatywy Hot16Challenge jest wsparcie lekarzy którzy leczą ludzi. A tymczasem Pan Korwin stworzył piosenkę na bazie mowy nienawiści o chęci okaleczania i pozbawiania życia, co jest zupełnym przeciwieństwem tego jakie cele przyświecają lekarzom w ich pracy podczas leczenia i ratowania życia ludziom.
    • Świetnie... Jednak mam nadzieję, że w Twojej Polsce nie zostanie wprowadzony obowiązek kochania socjalistów   Niemniej nadal nie widzę nawoływania tutaj do wieszaniani kogokolwiek... Taka konwencja gatunku... https://pl.wikipedia.org/wiki/Diss_(muzyka) Zresztą... Ile więzień musielibyśmy wybudować gdyby uznać, że każdy kto choć raz rzekł, że za jaja należy wieszać gwałcicieli, pedofili, oszustów, złodziei winien być uznany za podrzegacza do wieszania...  Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że dosłownie (a wręcz nadintepretowując) rozumieją słowa Korwina ci spośród polityków, którzy na codzień zupełnie nie przywiązują wagi do głoszonych przez siebie treści... I tak na marginesie... Ja nie mam najmniejszej wątpliwości, że miejsce rządzących socjalistów, także tych z PISu, jest w piedlu bądź na szubienicy. Szubienicy, bo taka powinna być kara za zdradę stanu oraz za okradanie okupowanych szczególnie poprzez kupowanie swych rządów nadmiernym opodatkowaniem, deficytem oraz uruchamianiem maszyn w mennicy i fabryce papierów wartościowych. Zresztą tam  jest miejsce nie tylko socjalistów ale też gwałcicieli, pedofili i wielkich oszustów. Za te bowiem czyny, IMHO, winna grozić właśnie taka kara. Co oczywiście nie oznacza, że każdy winien być na nią skazywany. Więc jeśli ktoś p tych słowach uważa, że nawołuję do wieszania pisowców, socjalistów, gwałcicieli, pedofili i oszustów to śmiało może donosić do prokuratury.     
    • Małe info , depozyty idą jak widać na screenie + mamy 9 monitorów , kilka recenzji + zdaje się iż program podłapali hindusi bo dostałem już kila inf od nich na telegramie wiec traktuje jako dobry znak     
    • PIONEER na 3 dni
      $0.20 na PB
      Grid ilość reklam: 7
      wartość: $0.0075 - $0.001
      klik poleconego: $0.0015 / $0.001
      max. DR: 250
      max. RR: 250  
      minimum do wypłaty: $2
      metody wypłat: Paypal, PM, Payeer
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.0395 link polecający: http://www.openclix.me/?ref=eszmal
    • Mnie to nie dziwi, bo jaki jest wybór? Jest jeden system sprawiedliwości w Polsce, innego nie ma, więc nie ma z czego wybierać. W mojej ocenie w wielu przypadkach lepiej jednak zastosować taki system ułomny, bo może akurat jakimś cudem w danym przypadku zadziała, niż nic nie robić.  Wg mnie ten tekst jest o człowieku, który nienawidzi socjalistów i nawołuje do wieszania ich na drzewach za to że okradają ludzi.