Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

CloudToken portfel zarabiający - 6-12% miesięcznie - www.cloudtokenwallet.com

Recommended Posts

Posted (edited)

Peppe, nie czyni, bo generalną kwantyfikację stosują też traderzy SCF. Z resztą możesz o tym przeczytać w tym wywiadzie z lidererem grupy traderów SCF, ale to już inny temat:

https://www.linksfin.com/article/256994

Edited by Ivaho

Posted (edited)
4 minuty temu, Marco napisał:

To świadczy o tym, że mija się z prawdą, prawda?

Nie. Nieprawda.

To świadczy - jak już pisałem - o powierzchowności analizy. Tyle, że - co też pisałem - porównywalnej z powierzchownością - prezentowania projektu.

I tak jak w jej analizie są duże uproszczenia i ewidentne braki tak identyczne występują w prezentacjach u promujących projekt.

Edited by pepperoniss

NIe bardzo rozumiem. To tak jakbyś napisał teraz, że nie odpowiedziałeś na ten komentarz. Przecież jest nawet cytowana - mówi "sprawdziłam". a potem pokazuje, że nie miała jak sprawdzić...

• Like 1

Mamy pierwszą podwyżkę CTO do $0.31 :)

• Like 1

Niektórzy z mojej grupy nie otrzymali naliczeń za 10 i 11 maja, a ich depozyty są znaczne, ktoś też tak ma?

5 minut temu, Ivaho napisał:

Chwila chwila jak to podwyżkę? Sorki  muszę nadrobić watek , to ten token nie jest na żadnej giełdzie ? I właściciele dyktują cene? Jeśli tak to w chwili pojawienia się gdziekolwiek na rynku będzie raczej czerwony wodospad na tym tokenie

Posted (edited)

@lordzuk, rzuć okiem na moją wypowiedz powyżej

SCF wchodzi niedługo na giełdę, i chciałbym zobaczyć ten wodospad :) Mnóstwo osób chce kupić ten token bez inwestowania w AI

Edited by Ivaho

@Ivaho muszę nadrobić wątek , nie chce palnąć czegoś głupiego , później się wypowiem :) 

• Like 1

Pierwsze karty rozdane przedpremierowo:

card2.thumb.png.43a3175581191114d2a07f1830261c0f.pngcard1.thumb.png.6b97a54d21e2de5ff99303d56585ab6d.png

2 godziny temu, Marco napisał:

I jeśli nie mówi prawdy o jednym, lub też nie umie sprawdzić to jak może być tu jakimkolwiek autorytetem dla Ciebie? 

Tyle, że to Ty usiłujesz przedstawiać ją jako jakiś autorytet. Nie ja.

Zresztą, identyczny zarzut szerzenia kłamstwa - równie nieprawdziwy - można postawić i Markowi i Tobie. Choćby dlatego, że dokładnie tak samo nieprecyzyjne jest Twoje stwierdzenie, że mija się z prawdą. Także wyrażacie się nieprecyzyjnie :) 

Język, to nie wyrwane z kontekstu słowa. Szczególnie te najmniej istotne. Nagranie p. Kasi pokazuje pewien mechznizm działania tych projektów i w istocie odnosił się głównie do Cludtokena. 

NIe bardzo rozumiem. To tak jakbyś napisał teraz, że nie odpowiedziałeś na ten komentarz. Przecież jest nawet cytowana - mówi "sprawdziłam". a potem pokazuje, że nie miała jak sprawdzić...

Właśnie... "Sprawdziłam". 

Widzisz, jak ja sprawdzę czy w komórce sąsiada są szczury i ich tam nie znajdę to po pierwsze wcale nie znaczy, że ich tam nie ma. Bo mogłem np. nie wiedzieć jak to sprawdzić. Po drugie jeśli powiem, że sprawdziłem i ich tam nie ma to nie znaczy, że kłamię. 

Tyle, że to jest rozwadnianie tematu. Odnoszenie się personalnie. Istota wówczas ucieka. I pewnie - oprócz, ptfu, hejtu - o to też chodzi :) 

2 godziny temu, Ivaho napisał:

2 godziny temu, lordzuk napisał:

Chwila chwila jak to podwyżkę? Sorki  muszę nadrobić watek , to ten token nie jest na żadnej giełdzie ? I właściciele dyktują cene? Jeśli tak to w chwili pojawienia się gdziekolwiek na rynku będzie raczej czerwony wodospad na tym tokenie

2 godziny temu, Ivaho napisał:

@lordzuk, rzuć okiem na moją wypowiedz powyżej

Z góry przepraszam za ironię :) Mam bowiem nadzieję, że to też nie fakowe tłumaczenie kursu CTO (źródło jak poprzednio: blog jednego z promotorów)

Dostajemy zysk w postaci CLOUD TOKENÓW. Tokeny możęmy przekonwertować na ETH od ręki i wypłacić LUB trzymać i czekać na zmianę kursu. Podobny projekt PLUS TOKEN przy zbliżonym modelu biznesowych wzrósł z 0.4 Dolara do 70 $ za sztukę. 

Dlaczego kurs może urosnąć? Ponieważ krypto trzymane na koncie zbiorczym na którym trzymane są zyski z JARVIS AI (te 10% z każdego arbitrażu) póki nie są wypłacone definiują kurs tokena. Wzór jest prosty: Równowartość kryptowalut mierzona w dolarach na koncie dzielona przez ilość tokenów Cloud token = kurs
Przykład: Miliard dolarów/Miliard tokenów daje 1 dolar za tokena

Przykład 100 miliardów $/Miliard tokenów daje 100 $ za sztukę

W Plus Token ok. 90% ludzi trzyma tokeny czekając na większy zysk. Dlatego jest silna tendencja wzrostowa plus tokena.

Czyżby na koncie zbiorczym były już zyski 310.000.000$?

Przy okazji... To prawdziwy czy także nieprawdziwy adres tokena https://etherscan.io/token/0x64c7da318530f02f36225107786ab6963bf6add8?

Posted (edited)

@pepperoniss ty blockchain porównujesz do komórki ze szczurami? Tam się nic nie da ukryć! I każdy idiota umie to sprawdzić!

Chyba nie bardzo oglądałeś to "starcie" to tak w skrócie:

1) Kaśka nagrywa ScamAlert 

2) Olejniczak jest "odpowiada" i mówi, że ma sprawdzić projekt

3) Kaśka - nic mnie nie interesuje bo i tak nie ma Arbitrażu- sprawdziłam środki leżą na portfelu nie ruszane

4) Olejniczak - pokazuje arbitraż na ETH

5) Kaśka - nie interesuje mnie, bo jej chodziło o BTC, o ETH , że jest arbitraż to ona wie.

6) Olejniczak pokazuje jej na BTC, a potem wytyka, że mówiła, że sprawdziła...

I teraz mając tą wiedzę, jak ta pani ma być jakimkolwiek autorytetem, jak mówi, że sprawdziła, a nie sprawdziła? To nie jest kłamstwo? 

Jeśli nie mówi prawdy o plus token czyli kłamie, to co może mówić o cloud?

Edited by Marco
dopisanie
  • Haha 1

@pepperoniss ty blockchain porównujesz do komórki ze szczurami? Tam się nic nie da ukryć! I każdy idiota umie to sprawdzić!

Używając Twojej terminologii i retoryki powinienem teraz krzyczeć: MARCO KŁAMIE!!!

Tyle, że ty nie kłamiesz ale najzwyczajniej nie rozumiesz co się do Ciebie pisze... Przeczytaj jeszcze raz i znajdź miejsce w którym blockchain porównuję do komórki ze szczurami?

Poza tym... Gdzie nie da się niczego ukryć? W komórce czy w blockchainie? Bo nie bardzo rozumiem. Bo IMHO, da się ukryć i w jednym i drugim - choć niekoniecznie to samo.

Jesteś też w błędzie. Ani komórki ani blockchaina nie jest w stanie sprawdzić każdy idiota. zapewniam Cię, że wielu mądrych profesorów mogłoby mieć i z jedną i z drugą czynnością poważne problemy :) 

Widzisz... Tak Ty, jak i Marek do tego co zostało powiedziane/napisane dodajesz coś od siebie. I do tego się odnosisz. Ja zaś tylko odnosiłem się do słowa "sprawdzam" w czasie przeszłym dokonanym. I tego, że sam fakt sprawdzenia czegoś nie determinuje dojścia do prawidłowych wniosków. Nic więcej.

Inna sprawa, że błędny wynik sprawdzania może dotyczyć tak komórki, jak i blockhaina :) 

Jeszcze raz to powtórzę. Miast film Marka miast deprecjonować argumenty drugiej strony uderza w osobę je prezentujące aczkolwiek z wzajemnością. To zaś rozmydla istotę sprawy. 

To nie jest kłamstwo? 

Nie. To nie kłamstwo tylko nieporozumienie.

Zresztą, Marek w swym filmie także mówi nieprawdy bądź jako fakt przedstawia niezweryfikowane w żaden sposób faktu. Ot, choćby o giełdzie pstoex. Rzekomo legalnie zarejestrowanej w Singarpurze. Pół biedy, że pod pojęcie giełdy podciąga maleńki, wenętrzny kantorek o mikroskopijnym wolumenie. Pół biedy, że praktycznie nie znanej w światku kryptowalutowym (vide: https://coinmarketcap.com/search/?q=pstoex). Pół biedy, że postawionej na domenie zarejestrowanej na osobę prywatną z darmowgo adresu (LINK) .  Pół biedy, nawet, że często niedostępną pod własnym adresem https://pstoex.com/. Gorzej, że na tanim certyfikacie AlphaSSL a nie greenbarze potwierdzającym choćby tożsamość firmy. Całkiem źle, że "giełdzie" stworzonej przez fimę, która z nazwy, w ogóle nie jest na stronie wymieniona. O adresie, numerze rejestracji czy certyfikatu regulatora nawet nie wspomnę. Ot, Marek o kompletnym NoName mówi "giełda". 

I najważniejsze:

4) Olejniczak - pokazuje arbitraż na ETH

6) Olejniczak pokazuje jej na BTC, a potem wytyka, że mówiła, że sprawdziła...

Tak jak filmy w tym wątku dotyczące Cloudtokena nie pokazują i nie udowadniają arbitrażu, tak Marek też żadnego arbitrażu w swoim filmie nie pokazał.

Przecież sam - choć miał udododnić arbitraż - stwierdza w końcówce swego filmu: "Myślę, tym filmem udodoniłem pani Kasi, że jednak te środki, z tego portfela, gdzieś dalej - być może do jakiegoś arbitrażu - lecą".

Kłamie?

Otóż nie. Po prostu przeklikał parę adresów, z których wynika to, że środki gdzieś sobie między kontami lecą a i on i Ty oczekujecie by uznać to za dowód arbitrażu.

Podobnie jest z Cludtoken. Póki co na ujawnionych filmach widać jedynie uwidocznione wpłaty na indywidualne adresy w wpłaty uczestników. Widać ich przesłanie na jakiś - nazwijmy to - centralny portfel. Widać przesyłanie z tego portfela na inne adresy. Być może nawet giełd. Na innych filmach widać działanie jakieś działanie, jakiegoś bota, na jakichś giełdach. W "portfelu" widać jakieś transakcje na jakiś parach walutowych, na jakichś giełdach z jakimiś danymi o jakimś zarobku.

Nie widać jednak najistotniejszej rzeczy. Związku między tym co widać a generowanymi przez rzekomy bot zyskami i wartością Tokena.

I o ile to co widać może doprowadzić np. Ciebie, @Ivaho czy innych forumowiczów do przekonania, że przedstawiony przez twórców projektu model jest możliwy, prawdopodobny, a nawet wiarygodny czy wręcz pewny o tyle dla innych nadal będzie to tylko dobrze zbudowaną hyipową legendą. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, fakt że szwindel raczej się nie uda gdy będzie grubymi nićmi szyty a ma dużą szansę wypalić gdy będzie wyglądał na realny. Szczególnie dla laików. 

I teraz mając tą wiedzę, jak ta pani ma być jakimkolwiek autorytetem, jak mówi, że sprawdziła, a nie sprawdziła?

Rozumiem @Marco, że Marek nie może teraz być jakimkolwiek autorytetem, skoro mówił, że udowodnił a nie udowodnił? I sam przestałeś być dla siebie autorytetem z tego samego powodu?

Jeśli nie mówi prawdy o plus token czyli kłamie, to co może mówić o cloud?

Widzisz... Dotyczy to też Twojego idola.

Niemniej ja wolę odnosić się do tego co promotorzy czy twórcy mówią i jakie dowody przedstawiają niż wyinterpretowywać wiarygodność bądź nie z nazbyt powieszchownej analizy słówka "spradzić" w przypadku Kasi czy "udowodnić" w przypadku Marka.

Posted (edited)

[---]

A miałem właśnie napisać update ;) Chyba jednak jutro poczytam dokładnie:)

Edited by Polon
Cytowanie bezpośrednie

A w tym WP zapowiedź (?) HALa - bota zapewniającego już nie 9% - 12% miesięcznie a 18% - 30% :) 

Oj... Będzie się działo...

A to dość ciekawy akapit z WP

While Cloud Token Wallet will have regard to the interests of holders of CTO tokens, it is also permitted to consider the interests of other key stakeholders and to prefer these interests over the interests of CTO token holders.

Przynajmniej jasno stawiana jest sprawa interesów posiadaczy tokena.

Posted (edited)

[---]

Uczciwie jest jednak napisane "(Past performance is no guarantee of future performance."

Edited by Polon
Cytowanie bezpośrednie

Nie czytałem jeszcze wp ale może z tym zyskiem chodzi o to, ze bot może wypracować 18-30 ale nam wypłacać bedIe dalej 6-12 :) chyba ze pisze wprost o wypłatach dla uzytkownikow

Nie. Jest napisane, że botów jest dwa :)

JARVIS i HAL. A może nawet będzie więcej :)

Jest napisane:

With modifications tried and tested by Singapore-based developers, the JARVIS arbitrage bot delivers attractive monthly returns of 6%-12%, which are paid daily to Cloud Token Wallet users who employ it. 

I o HAL

With modifications tried and tested by Singapore-based developers, this highly-adaptable trading bot delivers attractive monthly returns of 18%-30%, which are paid daily to Cloud Token Wallet users who employ it.

Owszem... Po zapewnieniu atrakcyjnych miesięcznych zwrotów w nawiasie jest pozostawiony wentyl bezpieczeństwa :) 

Posted (edited)
17 godzin temu, marcinpomagax napisał:

Niektórzy z mojej grupy nie otrzymali naliczeń za 10 i 11 maja, a ich depozyty są znaczne, ktoś też tak ma?

I jak tam naliczenia dla Twojej grupy?

Doszły?

Razem z bonusem 50%

PPMZvOJ.png

Tak przy okazji możesz ujawnić z jakich to powodów Twojej grupie i to na zawsze naliczenia są o 50% większe? 

Nie to bym się jakoś specjalnie czepiał ale skoro naliczenia uzależnione (oficjalnie) są od zysków wypracowanych przez bota i wartości ekwiwalentu w USD aktuaalnej wartości zainwestowanych kryptowalut to albo zyski te (naliczenia) są automatycznie dystrybuowane w odpowiedniej proporcji albo ktoś, gdzieś ręcznie decyduje czy i ile uczestnik naliczeń dostanie i czy je w ogóle dostanie.

Wyjaśnienie tej kwestii jest więc szczególnie istotne. Ta druga opcja przeczyłaby transparentności projektu. Szczególnie, że nigdzie nie ma informacji o uprzywilejowanych użytkownikach, którzy mogą dostać większe naliczenia.

Niemniej w hyipach specjalne warunki dla niektórych stanowią dość powszechną praktykę.

Więc jak to jest?

Czy Twoi poleceni rzeczywiście otrzymują i będą zawsze otrzymywali większe o 50% naliczenia czy też jest to fake news obliczony wyłącznie na przyciągnięcie poleconych?

PS. Ty to masz jednak chody... Jak widzę bonus wzrósł do 75%. Brawo! XN3Nd14.png

XkQ6i7j.png

PS2. Na powyższą okoliczność poszła skarga (LINK). Uważam bowiem, że takie promowanie jest absolutnie niedopuszczalne. Bez względu na to czy pormuje się ponziaka czy rzeczywistą usługę.

Edited by pepperoniss
  • Like 1

Posted (edited)

Jarvis to rzeczywiście nie bedzie jedyny projekt. Hal już brzmi bardzo abstrakcyjnie, chyba jedyną obroną będzie to, jak spróbuję zapisać się do testerów tych botów, może się uda, w końcu bot ma być w przyszłości udostępniony wszystkim VIPom poprzez API. Jeśli nie zobaczymy szybko możliwości testowania, to przy tych nowych zwrotach byłbym już baardzo ostrożny z łowieniem profitów, bez względu na to, czy rzeczywiście bot robi taki zwrot czy nie. Bo stabilizacja takich zwrotów brzmi jak perpetuum mobile. Natomiast ciągle mam w głowie to, że team traderów SCF, który zrobił na konkursie znanej giełdy 90%, a za ostatni miesiąc twierdzi, że zrobili 60% bazując no podobnej strategii. I są to zweryfikowani traderzy z najwyższej półki, ale nie chcę odbiegać od tematu.

Już niedługo, widać że będzie z pompą, gość specialny, Jim Rogers, mam nadzieję, że to nie jest projekt Sorosa :D To miliarder i jego były partner

Edited by Ivaho

Posted (edited)

Bardzo proszę o nie dyskutowanie o promocjach, refbackach, Żukach itp. Powstał oddzielny temat założony przez moderatora, proszę tam kontynuować dyskusję

Edited by Ivaho

Pytanko!

jak widzimy krypto rynek znowu leci jak szalony do góry..

jak zazwyczaj co miesiac 1500 dolarow inwestuje w projekty i terwz pytanie.

jak to ogarnąć bo jak kupie bitcoina na potencjalnej gorce to potem jak spadnie do tego poziomu 6400 np to wiadomo ze na stracie będę lecial.

moze wybrac któraś z innych dostępnych walut??

doradzcie coś ;)

Już chyba była tutaj podpowiedź. Zawsze możesz zainwestować w stablecoin USDT czy też TUSD.

Natomiast o spekulacje, która krypto będzie na rynku po długiej konsolidacji najbardziej stabilna szukaj w innym wątku...

@pepperoniss Mimo twojej oczywistej złośliwości, śpieszę z odpowiedzią, nie będę ignorować ataków personalnych i czuję się zobowiązany odpowiedzieć w właśnie tam, gdzie zostałem zaatakowany a nie tam gdzie większość osób związana z tematem nawet by nie zajrzała, chcę mieć szansę do sprawiedliwej obrony. Jeżeli zdecydujesz się usunąć swój post z tego wątku, dyskusje przeniesiemy do wątku dedykowanego.

6 godzin temu, pepperoniss napisał:

Tak przy okazji możesz ujawnić z jakich to powodów Twojej grupie i to na zawsze naliczenia są o 50% większe? 

Oczywiście, program wypłaca 100% prowizji za pierwszy poziom poleconych gdy chociaż jeden z nich utrzymuje saldo $500+, zatem mogę zaproponować 50% zwrotu tym, którzy zdecydują się wejść w program.

6 godzin temu, pepperoniss napisał:

PS. Ty to masz jednak chody... Jak widzę bonus wzrósł do 75%. Brawo! 

Prawdopodobnie Cię to zdziwi, ale do tej pory odsyłałem potencjalnych poleconych m.in do czytania tego wątku na tym forum, aby samemu wyrobili swoje zdanie przed ostatecznym podjęciem decyzji. Być może dlatego mam obecnie w strukturze 1 osobę, która zdecydowała się zdeponować ok. 100$. 75% bierze się z kumulacji mojego refbacku z możliwością tworzenia multikont.  

7 godzin temu, pepperoniss napisał:

Niemniej w hyipach specjalne warunki dla niektórych stanowią dość powszechną praktykę.

Widzę, że nie poświęciłeś nawet czasu na zaznajomienie się z podstawowym elementem programu - afiliacją. Lepiej od razu oskarżyć kogoś o oszustwo, niż chociażby zapytać, można błyskawicznie połechtać swoje ego.

7 godzin temu, pepperoniss napisał:

Czy Twoi poleceni rzeczywiście otrzymują i będą zawsze otrzymywali większe o 50% naliczenia czy też jest to fake news obliczony wyłącznie na przyciągnięcie poleconych?

Oczywiście, że jest to chwyt obliczony na przyciągnięcie poleconych, ale 50% czy 75% więcej jest jak najbardziej możliwe. Pokazuję tylko jak mogą z tym samym wkładem zarobić więcej, lub z mniejszą kwotą zarobić więcej, obniżając przy tym ryzyko. Odzywają się do mnie głównie ludzie, którzy już są w programie i nie wiedzieli o takich możliwościach wcześniej, bo ich "lider" ich o powyższych nie poinformował.

Przykre jest to, że nie próbowałeś nawet nawiązać ze mną kontaktu i nie opowiedziałeś o swoich wątpliwościach czy zarzutach, tylko od razu zdecydowałeś się na atak na forum.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Egzekutor
      CloudToken provides total transparency of crypto trading on exchanges in real-time.
    • By pepperoniss
      Cloudtoken na komputerze PC
      W poradniku nie będę opisywał w jaki sposób utworzyć konto w CloudToken, przesłać środki do "portfela" czy też przesłać je do bota.
      Natomiast w krótki, i mam nadzieję przystępny sposób opiszę w jaki sposób stworzyć sobie możliwość korzystania z projektu bez używania własnego telefonu czy talbleta, czyli jak działać projekcie CloudToken na zwykłum komputerze PC.
      Przyczyn dla których możesz chcieć to zrobić jest wiele. Pierwszy to wygoda. Chyba większość z nas woli korzystać z PC niż telefonu. Drugi to bezpieczeństwo. Nie da się bowiem ukryć, że z telefonu korzystamy dziś w róznoraki sposób i posiadamy na nim wiele informacji, którymi nie chcielibyśmy się dzielić z innymi. A coby nie mówić to do aplikacji wypuszczonej przez firmę z branży hyip nie mozna mieć pełnego zaufania. Lepiej więc odseparować nasze dane gromadzone na telefonie od obcej aplikacji. Trzecia w końcu to chęć skorzystania z dobrodziejstwa planu marketingowego CloudToken i przyjęcie strategii inwestowania nie na jednym lecz na kontach, czyli stworzenia multikont.
      Dlatego też w poradniku temat ten opiszę w miarę kompleksowo. Jednak ze względu na cel z niektórych proponowanych rozwiązań można zrezygnować albo też wybrać alternatywne programy.
      Dodatkowo, w celu zwiększenia prywatności, proponowane rozwiązanie eliminuje korzystanie z Google Play i nie wymaga logowania się danymi konta google oraz pozwala na ustawienie lokalizacji innej niż ta, w której rzeczywiście przebywamy. Oczywiście jest to opcjonalne i jeśli nie mamy z tym problemu możemy tę część roziązania pominąć.
      Co potrzebujemy?
      Komputer PC 
      To oczywista oczywistość. Tu z systemem Windows aczkolwiek bez problemu można znaleźć alternatywne rozwiązania na inne systemy operacyjne.
      Minimalne wymagania:
      2GB RAM (rekomendowana wieksza ilość RAM) procesor 2.2 GHZ  karta graficzna 1 GB lub lepsza Emulator Androida
      To jest serce proponowanego rozwiązania. Osobiście korzystam z programu Nox Player. Jednak forumowiczom rekomenduję skorzystać z programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit. Powód jest w zasadzie jeden oba programy okraszone są zbędnymi nam dodatkami w postaci gier na Androida a dla BlueStaks istnieje proste narzędzie dzięki któremu dość łatwo uda się ich pozbyć. Jest 
      Aplikacje na Androida i pomocnicze
      W zasadzie jedyną niezbędną nam aplikacją jest "portfel" CloudToken.
      Ponadto pobieramy jeszcze Windscribe, czyli aplikację do łączenia się z siecią przez VPN oraz BlueStacks Tweaker 5, który pozwoli nam się pozbyć z naszej instalacji emulatora BlueStacks niechcianych reklam.

Co i jak?
      1. Windscribe (opcjonalnie)
      Ten krok jest opcjonalny i nie musimy go wykonywać jeśli nie zależy nam na zwiększeniu anonimowości lub nie zamierzamy w CludToken tworzyć multikont. Chyba Windscribe VPN jest jednym z nielicznych pozwalających nam na zachowanie pełnej anonimowości (oczywiście na ile jest to możliwe w internecie) także na etapie płatności umożliwiając opłacenie konta w jednej z 20 kryptowalut.
      Windscribe wymaga założenia konta ale nie musimy podawać adresu email. W bezpłatnej wersji możliwe jest jednoczesne korzystanie na dowolnej ilości urządzeń a do dyspozycji mamy wybór lokalizacji serwera VPN w 10 krajach. Ograniczeniem darmowej, anonimowej wersji jest miesięczny limit transferu 2 GB. To ilość transferu, która bez wątpienia wystarczy nam na obsługę projektu CloudToken. Drugim ograniczeniem jest niemożliwość zresetowania hasła.
      Niemniej uważam, że warto skorzystać z opcji płatnej, która w planie rocznym koszuje tylko 49$ a w zamian otrzymujemy rzeczywiście nielimitowany transfer na dowolną ilość urządzeń i dostęp do serwerów 58 lokalizacjach. Sam zużywam ok 2-3TB w jednocześnie w co najmniej dwu różnych lokalizacjach i przepustowość na większości serwerów tylko nieznacznie odbiega od przepustowości internetu bez VPN. IMHO, narzędzie niezbędne dla każdego bawiącego się w hyipy.
      Link do rejestracji
      Oczywiście na potrzeby opisane w poradniku możliwe jest skorzystanie z każdego innego VPN.
      2. Instalacja BlueStacks

W zależności od posiadanej wersji systemu operacyjnego Windows pobieramy odpowiednią wersję programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit i ją instalujemy.
      Po zainstalowaniu na pulpicie powinny pojawić nam się 2 ikony

Jeżeli nie będziemy na naszym komputerze korzystali z więcej niż jednego CloudTpken Wallet to śmiało możemy usunąć ikonkę Multi-Instance Manager. W przeciwnym razie możemy usunąć drugą ikonę. 
      Uruchamiamy VlueStacks. Pierwsze uruchomienie może trwać trochę dłużej. Po uruchomieniu zobaczymy taki pulpit naszego wirtualnego tableta/telefonu

Na Waszym będzie troszkę więcej ikon i reklam gier, których jesli zechcecie pozbędziecie się później. Nie jest to jednak niezbędne do dziłania CloudTokena.
      3. Instalacja CloudToken Wallet i Windscribe.
      Ściągamy i zapisujemy (najlepiej na pulpicie) aplikacje na Androida:
      Windscribe (warto zmienić fikuśną nazwę pliku na windscribe.apk CloudToken Wallet By zainstalować je na naszym wirtualnym tablecie po prostu zaznaczamy je na pulicie i przeciągamy do okna BlueStacks. Po chwili powinny być zainstalowane. Gdyby ten sposób nie zadziałał, co może się zdarzyć w niektórych konfiguracjach Windowsa, w lewym górnym rogu "tableta"  klikamy w przy napisie Zainstalowane aplikacje w 3 kropki i wybieramy opcję zainstaluj apk i wybieramy pliki apk z lokalizacji, w której je zapisaliśmy.
      W zasadzie mamy "system" gotowy do pracy.

4. Uruchomienie i konfiguracja Windscribe (opcjonalne)
      Uruchamiamy Windscribe i logujemy się w nim danymi, które podaliśmy przy rejestracji 

A nstępnie wybieramy interesującą nas lokalizację...

Po połączeniu z serwerem pokaże nam się nasze nowe IP. Uwaga! W wersji darmowej nie wszyskie lokalizację są dostępne!
      W zasadzie już możemy logować/rejestrować się do CloudTokena z naszego komputera.

5. Uruchamianie i logowanie do CloudToken
      Teraz wystarczy otworzyć aplikację CloudToken.
      Jesli nie jesteś jeszcze w programie klikasz Create account i w kolejnym polu podajesz kod referencyjny

Mój kod referencyjny to 1113897490 ale oczywiście możesz użyć dowolnego. Dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami. Szczególnie ważne jest zapisanie ziarna (seed), czyli 12 wygenerowanych słów oraz PINu do wypłat. 
      To drugie dlatego, że aktualna wersja "portfela" obarczona jest poważnym błędem i nie ma obecnie możliwości odzyskania PIN do wypłat!
      Jeśli masz już konto załozone na smatfonie wystarczy się do niego zalogować albo odtworzyć z ziarna "seedu".
      System na jedno konto jest gotowy do pracy. Do opisania działania na multikontach przejdę po kolejnym nieobowiązkowym kroku, tj. po uzunięciu reklam i gier z naszej instalacji BlueStacks.

6. Usuwanie reklam z BlueStracks (opcjonalne, dla zaawansowanych)
      By usunąć reklamy i uciążliwe gry w naszej instalacji pobieramy program BlueStacks Tweaker 5 a następnie uruchamiamy go.

By to zrobić najpierw musimy naszego wirtualnego tableta zrootować, w zakładce Root

a następnie wyłączyć Promo w zakładce Helpers.

Są to działania dla bardziej zaawansowanych dlatego nie będę ich tu szczegółowo opisywał. Szczegółowy opis dostępny po kliknięciu w aplikacji na ikonkę filmu baź na stronie https://bstweaker.tk/.
      Jeśl przebrniecie ten etap pozbędziecie się reklam i gier ze swojej instalacji. W innym przypadku, będziecie musieli je znosić, co nie pozbawia jednak instalacji funkcjonalności, o którą nam chodzi.
      System jest już gotowy w 100% do pracy z CloudToken. No chyba, że chcesz inwestować w CloudToken przez

7. Multikonta
      W tym projekcie nie jest trudno zauważyć, jaki potencjał drzemie w inwestowaniu większych niż 500$-750$ kwot nie na jednym koncie lecz w schemacie multikont. Dość powiedzieć, że już przy inwestycji 1000$ inwestując je na 2 kontach pod sobą będziemy otrzymywali naliczenia o 50% wyższe niż przy inwestycji na jednym koncie. Przy inwstycji 1500$ na trzech kontach pod sobą o 67%,  a przy inwestycji 2000$ - w troszkę bardziej skomplikowanej konfiguracji) - aż o 87,5% większe naliczenia. Gra jest więc warta świeczki.
      Jednak korzystanie z multikont rodzi takie zagrożenie, że admini projektu mogą w przszłości blokować tego typu działania. By te ryzyko zniwelować koniecze jest korzystanie z serwera proxy. Np. opisanego wcześniej - Windscribe. 
      Pomoże nam w tym też program BlueStacks. Raczej bowiem niewielu z nas korzysta z 2, 3, 5 czy 10 telefonów a zmiana logownia na pojedynczym telefonie jest dość niewygodna.
      Jak więc tworzyć multikonta?
      Z programem BlueStacks i Windscribe to dziecinnie proste. Po prostu sklonujemy sobie naszą instalację tyle razy ile multikont będziemy chcieli stworzyć. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, zasobność portfela, dopuszczalny poziom ryzyka i... pojemność naszego dysku. O ile więc reklamy i gry w BlueStocks nie będą nam zbytnio wadziły przy jednym koncie, o tyle przy multikontach zdecydowanie zalecam się ich pozbyć.
      Jak utworzyć multikonto?
      Po kolei wykonyjemy następujące czynności:
      Otwieramy naszą wzorcową instalację BlueStracks koniecznie wylogowujemy się z portfela CloudToken zamykamy BlueStacks na pulpicie klikamy w ikonę BlueStacks Multi-Instance Manager i w prawym dolnym rogu Menadżera klikamy w przycisk Nowa instancja
                 w kolejnym okienku wybieramy opcję Sklonuj instancję

powtarzamy tę czynność tyle razy ile zamierzamy utworzyć multikont.
      5. logujemy się do każdej instancji osobno i w pierwszej kolejności uruchamiamy Windscribe zmieniając lokalizację serwera VPN.
      6. Następnie tworzymy kolejne konto podpinając je pod nasze poprzednie na wybranym poziomie, bacząc by zapisać dokładnie słowa kluczowe (ziarno/seed) i PIN do wypłat. Czynność tę powtarzamy dla każdego kolejnego multikonta.

I to wszysko.

Mój kod referencyjny w CloudToken to 
      1113897490

8. Zastrzeżenia
      Projekt prawie na pewno nie zarbia w sposób opisany w legendzie, więc jeśli chcesz w niego zainwestować to musisz mieć świadomość, że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością działa wg schematu Ponziego jest więc ekstremalnie ryzykowny a większość uczestników straci w nim w całości lub części zaainwestowane pieniądze. Jesli więc zdecydujesz się na inwestycję nigdy nie inwestuj weń środków, z których utratą będzie Ci trudno się pogodzić, w szczególności nie inwestuj środków pożyczonych lub przeznaczonych na życie lub ważne dla Ciebie i Twojej rodziny sprawy. "Portfel" CloudToken Wallet obecnie na pewno nie jest portfelem kryptowalutowym. Przekazując środki do programu nie posiadasz kluczy prywatnych do adesów na które przesyłasz kryptowaluty. Słowa kluczowe w żaden sposób nie pomogą Ci odzyskać kontroli nad środkami przesłanymi na adres wygenerowany w aplikacji CloudToken. "Portfel" będzie działał i umożliwał wypłatę tak długo jak długo twórcy projektu na to pozwolą. Nawet jeśli w przyszłości CloudToken wallet udostępni Ci klucze prywatne adresów to i tak istnieje ryzyko, że twórcy programu będą posiadali do nich dostęp. Środki na tym "portfelu" nigdy nie będą w pełni bezpieczne. Korzystanie z opisanej w poradniku metody, w tym z systemu multikont może wiązać się z ryzykiem podjęcia przez twórców programu działań przeciwko użytkownikom korzystających z tego typu rozwiązań. Korzystanie z VPN nie gwarantuje, że stosowane praktyki nie zostaną przez twórców programu wykryte. Autor poradnika zweryfikował za pomocą strony https://www.virustotal.com/ rekomendowane do instlacji pliki i linki i na dzień publikacji poradnika wolne one były od złośliwego oprogramowania. Przed ściągnięciem ich na swój komputer zweryfikuj ten fakt jednak samodzielnie lub skorzystaj z linków do VIRUSTOTAL po linkach do pobrania. Autor nie jest jednak autorem ani dystrybutorem linkowanego oprogramowania i mnie może gwarantować, że jest ono w pełni bezpieczne. Autor poradnika zainwestował w CloudToken a skorzystanie z podanego przez niego w programie kodu referncyjnego będzie wiązało się z uzyskaniem przez niego korzyści wynikającej z planu marketingowego, tj. co najmniej w wysokości naliczenia uzyskanego przez rejestrującego się z użyciem jego kodu. Zarejestrowanie się w Windscribe z linków zawartych w niniejszym poradniku może wiązać się z korzyścią dla autora poradnika w wysokości do 50% opłaconych kwot. _____________________________________________________________________
      Linki do pobrania aplikacji 
      Nox Player - https://www.bignox.com/en/download/fullPackage - VIRUSTOTAL (uwaga! wynik pozytywny na jednym skanerze) BlueStacks 64bit - http://cdn3.bluestacks.com/downloads/windows/bgp/4.80.0.1060/x64/BlueStacks-Installer_4.80.0.1060_amd64_native.exe - VIRUSTOTAL BlueStacks 32bit - http://cdn3.bluestacks.com/downloads/windows/bgp/4.80.0.1060/x86/BlueStacks-Installer_4.80.0.1060_x86_native.exe - VIRUSTOTAL CloudToken Wallet - https://app-dl.cloudtokenwallet.com/android/cloudtoken.apk - VIRUSTOTAL Windscribe - LINK - VIRUSTOTAL BlueStacks Tweaker 5 - https://bstweaker.tk/zip/BSTweaker5_51150.zip - VIRUSTOTAL Link do rejestracji na Windscribe - LINK - VIRUSTOTAL

• By Kryptokox

Program: BITRADING 888
      Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
      Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
      Data startu: 05/04/2019

Mój komentarz:
      Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.

Czym firma się zajmuje?
       W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni  Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.

Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień) Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$ Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300% Profit z bezpośredniego polecania to 5% Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników  
      Ciekawostki: Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę. Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300% Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $ Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.

1. Wchodzimy tutaj: https://dashboard.bitrading888.com/register/Rt0WyfS6H   2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.   3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz.    4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.  

Dowód wpłaty:

Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.
    • By pepperoniss
      Zgłaszam podejrzenie oszustwa na forum w temacie CloudToken przez @marcinpomagax
      Stan faktyczny:
      W sygnaturze @marcinpomagax oferuje niedozwolony Regulaminem refback. 

Nie o to, w zasadzie drobne przewinienie chodzi. 
      Sygnatura linkuje do facbookowej grupu Łowców Profiti (LINK) na której po użyciu kodu 4819745835 nachalnie oferowane są zyski o 50% wyższe w teame twórcy grupy.

Strona grupy linkuje do filmów na YouTube Łowców Profitów
      Tam zaś autor od wczoraj (11 maja 2017 r.) oferuje już zarobki o 75%.

Z kolei linki pod filmem prowadzą do fanpaga Łowaców Profitu (LINK), na której ta "oferta" jest powtarzana

Wsystkie te strony łączy jeden i ten sam kod promocyjny 4819745835.
      W mojej ocenie nie ma wątplenia powyższe dowodzi, że @marcinpomagax oraz kontrolujący ww. strony facbookowe i youtube to jedna i ta sama osoba.
      Zarzut:
      Kol. @marcinpomagax zarzucam, że w celu pozyskania poleconych oferuje im profity, których nigdy nie dostaną albowiem admini projektu nie udzielili Jemu i Jego zespołowi żadnych dodatkowych profitów, w szczegóności Jego zespołowi nie będą naliczane zwiększone o 50% lub 75% naliczenia.
      Zarzucam Mu, że w celu oszukania forumowiczów zamieścił sygaturę o cytowanej wyżej treści odsyłającą do nieprawdziwej oferty.
      Kolokwialnie rzecz ujmując zarzucam Mu, że nie tyle jest Łowcą Profitów co Łowcą Jeleni.

Uzasadnienie:
      Oferowanie nieistniejących bonusów/profitów w zamian za rejestrację do własnej struktury jest dość popularnym acz prymitywnym sposobem na pozyskanie nieświadomych poleconych. Najczęściej - jak np. przyt polecaniu Revolut - jego skutki są ograniczone i sprowadzają się wyłącznie do uzyskania przez polecającego prowizji przez nieuczciwego "sponsora", której najprawdpopodobniej nie uzyskałby polecając usługę/projekt rzetelnie.
      W przypadku CloudToken zagrożenie jest znacznie większe albowiem naraża potencjalną ofiarę na znaczne szkody. Oferowanie większych o 50% lub 75% naliczeń - i to na stałe - może skłonić potencjalnego uczestnika do podjęcia ryzyka, którego by nie podjął przy ofercie standardowej. Przy naliczeniach standardowych deklarowany profit miesięczny wynosi 9%, zaś przy maksymalnej ofercie @marcinpomagax maksymalny profit wynosi aż 21% miesięcznie. 
      Co więcej potencjalna ofiara o fakcie wprowadzenia w błąd dowie się dopiero po przeniesieniu zainwestowanych środków do bota. Gdy się zorientuje, że naliczenia są standardowe projekt będzie mogła opuścić z 10% stratą. Co też istotne konta @marcinpomagax, Łowców Profitów na fb i yt są całkowcie anonimowe. 
      W żaden sposób tego zagrożenia nie niweluje oferowany refbeck (25$ - 30$) ani ekstrapolacja wzrostu kursu Plus Tokena na CloudTokena.
      Mojej uwadze nie umknęło to, że admini ponziaków (a także legitnych  firm) czasami oferują niektórym promotorą extra warunki. Niemniej żadne okoliczności nie przemawiają za tym, by taka oferta mogła być złozona @marcinpomagax.
      Już dlatego, że kłóciłoby się to z legendą CloudTokena sprawiedliwie dzielącego zyski, już to dlatego, że @marcinpomagax nie wykazuje odpowiedniego potencjału by taką ofertę mógł otrzymać gdyż takie są raczej zarezerwowane bądź dla znanych promotorów, bądź dla osób z dużymi listami mailingowymi.
      @marcinpomagax z facbookową grupą ze 114 osobami i mikroskopijną oglądalnością filmików do takich promotorów, w mojej ocenie nie należy.

Oczekiwane rozstrzygnięcie:
      Mimo iż uważam, że przewinienie @marcinpomagax jest dużego kalibru najbardziej oczekwiałbym od Niego przyznania się i usunięcia inkryminowanych tekstów także poza forum. 
      Gdyby tak się stało to jako karę proponowałbym udzielenie @marcinpomagax zakazu publikowania sygnatur przez 30 dni.
      W przeciwnym raziw wnioskuję o bana.

PS. Screeny załączyłem by Administrator mógł orstrzygnąć skargę w przypadku gdyby np. kolega @marcinpomagax w odruchu skruchy zdecydował się usunąć inkryminowane teksty i grupy.