Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Darmowy ebook poświęcony systemowi MMM-2011 i możliwości zarabiania 40% miesięcznie. System opisywany jest w dziale HYIP Programy.

at600_MMM-2011_Strona_01.jpg

http://oron.com/2ue7we2076xj

Skorzystać z tego.

http://oron.com/2ue7we2076xj

Robert

Na dole masz tabelę. Po prawej stronie w ostatnim wierszu tabeli klikasz w "regular download"

Dokładnie tak. Opłata jest za konto premium umożliwiające nieograniczone pobieranie innych plików z pełną prędkością. Plik ma tylko 1 MB i można pobrać za darmo przez Regular Download.

Jeśli pobranie z tego hostingu jest uciążliwe, to mogę wrzucić na inne, nie ma problemu. Jeśli ktoś ma propozycje, to proszę dać znać.

Pomysł ciekawy, zyski ponad przeciętne.... czy ktoś tam inwestuje i wychodzi na swoim ?Inwestujemy w PLN czy innej walucie ? Bonus przyznawany jest w dolarach. Program działa od 2011 ? Ile osób z Polski bierze w tym udział ?

Zajrzyj do działu HYIP Programy. Tam jest temat poświęcony programowi. W skrócie: polska struktura to już ponad 80 osób, wpłaty w PLN i w sumie w dowolnej walucie i w dowolnym systemie płatniczym, bonus 20$ do dalszej inwestycji lub wypłaty, może być wypłacony na polskie konto po aktualnym kursie. Program istnieje od stycznia 2011.

ściągnąłem e-booka (dzięki), link działa; podzielę się wrażeniami z lektury, ale to już w ramach wątku we właściwym dziale, pozdrawiam

A nie lepiej zamiast tworzyć 12-stronnicowego e-booka było wpisać taki oto tekst:

Cześć, zapraszam do wejścia w naszą piramidę finansową. Źeby usankcjonować ją prawnie wszystkie wpłaty są określone mianem darowizn a wirtualne pieniądze określone nieistniejącą walutą. Pieniądze będziesz oczywiście mógł wypłacić z zyskiem o ile znajdziesz się w tych 10-20% na samym szczycie piramidy jak to zwykle bywa. Wszyscy inni umoczą. Serdecznie polecam

Nie prościej ?

Faktycznie, swietny pomysl, ale pesymista juz podziekujemy. Kazdy kto chce wejsc jest swiadom ryzyka, a instrukcja jest po to aby wiedzieli jak sie trzymac zasad.

p.s. jest cos w co inwestujesz?, cos pewnego , podziel sie prosze z nami.

Faktycznie, swietny pomysl, ale pesymista juz podziekujemy. Kazdy kto chce wejsc jest swiadom ryzyka, a instrukcja jest po to aby wiedzieli jak sie trzymac zasad.

p.s. jest cos w co inwestujesz?, cos pewnego , podziel sie prosze z nami.

Owszem inwestuję, zapewne nieporównywalnie więcej niż Ty.

I nie wiem czy słyszałeś ale każda inwestycja wiąże się z ryzykiem - wynika to z samej definicji.

Tyle że to ryzyko trzeba jeszcze skalkulować. Tu nie potrzeba geniusza by stwierdzić że większość straci, piramidy istnieją od dawna i wielu już to przerabiało. Arytmetyka na poziomie podstawowym.

Optymizm nie ma nic do rzeczy, liczy się Wartość Oczekiwana.

Oczywiście, że w piramidach część osób traci. Znam ryzyko i o nim piszę w tym e-booku. Dla mnie liczą się fakty: 15 miesięcy działania, kasa wypłacana. Decyzja: wchodzę. Poznałem temat od kuchni - opisuję. Nie teoretyzuję, bo sam podjąłem ogromne ryzyko, o czym pisałem w innych działach. Na piramidach da się zarabiać. Ja zarobiłem, planuję zarabiać więcej i nie czuję się z tym źle.

Inna rzecz, że ze względu na ostatnie zawirowania i ciągłe zmiany e-book stracił ważność. Przygotowywałem następny, ale znów były zmiany, więc obecnie prace wstrzymane. Jak tylko się wyklaruje temat, to wrzucę tu aktualizację.

może ktoś dać link do pobrania bo mi się strona nie chce załadować;/

Albo niech ktoś e-booka wrzuci na jakiś inny hosting np. zippyshare;)

z góry dziękuje;p

Mi nie działa, mógłbym kogoś prosić o wrzucenie innego linka ?