Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

[SCAM] Bittradex - 3-4.3% dziennie - bittradex.co

Recommended Posts

Według mojej skromnej opinii warto. Admin ma naprawdę potężne plany. Przynajmniej do końca czerwca. Między innymi konkursy dla największych promotorow/ inwestorów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś wypłata instant u mnie. Ale ja się mega wciągnąłem w ten projekt. 

To chyba najczesiciej zadawanie pytanie na forum :D jak wchodzic to najleiej teraz albo w drugim kolku zalezenie od tego jak projekt sie rozwinie.
Natomiast pamietaj aby samemu wybadac dany projekt.

Roi rośnie bardzo szybko, już prawie 40%.

u mnie również pierwsza wypłata dosyć szybko na portfelu :)

Kolejny instant u mnie. Dobrze to wygląda narazie. 

Trader chwali się, ze zamknął longa z zyskiem 250%: "Closed my long with over 250%". Chciałbym jeszcze jednak widzieć historię transakcji z wolumenem.

Z newsów, mamy 1400 zarejestrowanych userów i 900 depozytów. Wkrótce ma być przygotowane polskie tłumaczenie strony :)

Słyszałem że raczej do polskiego tłumaczenia strony podchodzą z dystansem i najpierw koreańskie i japońskie a potem zobaczymy. No ciekawe czy faktycznie dochodzi do jakiegoś tradingu tam czy tylko analizy. 

Co do tych trejdow to pewnie sa naciagane ale cieszy mnie osobiscie progress jezeli chodzi o promotorow bo to jest faktycznym wyznacznikiem projektu. Skoro Japonia i Korea sie przyjela to chyba mozemy byc spokojni o nasze pierwsze koleczko 

Zachwalacie i zachalacie to i ja wskakuje na jedną rundke,  troche pozno ale nie moglem sie zdecydowac.  Krecimy bajoro kijem

Wypłata instant :) ROI rośnie 

U mnie też instancik. ROI już ponad 60%

Kolejny instant :P 

Zostały usunięte oba kanały na Telegramie, a wypłata poszła w pending.

Obserwował może ktoś telegrama? Pisali coś na ten temat jeszcze przed jego usunięciem?

Nie gadaj, ze tak szybko scam :angry:

Również mam nadzieję, że nie...

Na niektórych monitorach realizowali dzisiaj rano wypłatę i się właśnie zastanawiam czy już zawinęli "interes" czy mają jakieś problemy... Miałem 9 nieodczytanych wiadomości, ale niestety nie mogłem ich zobaczyć bo wyskakiwało, że kanał usunięty

Posted (edited)

Jaki amator z tego admina ....  Pięknie nas wszystkich wydymał i pewnie leci sprzedać BTC  , na moje scam na 99% . Generalnie śmierdziało mi na kilometr jak brał duże fee za wypłaty w BTC no ale jak zmniejszyl to z kolei wyglądało iż ma wolę na wi cej niż cykl a tu zonk , żałosny typ 

Edited by lordzuk

Tego się nie spodziewałem... 

Podejrzewam, że ten trader mógł mieć jakieś pozycje, które zostały zjedzone przez ostatni nagły spadek, a grał ryzykownie bo na dźwigni. Ale wątpię też, aby grał wszystkimi środkami. Zamknięcie kanałów TG zazwyczaj oznacza jedno...

Lekcja taka, że przeszłe dobre wyniki admina nie oznaczają przyszłych wyników.

Program został przeniesiony do działu SCAM.