Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pepperoniss

Giełda Binance zhackowana. Utraciła ok 7000 BTC

Recommended Posts

Posted (edited)

Niestety, potwierdziły się doniesienia o zhackowaniu giełdy Binance po dzisiejszym wyłączeniu przyjmowania depozytów i realizacji wypłat.

Giełda Binance została zhackowana i utraciła ok 7000 BTC.

Giełda zapewnia, że utracone zasoby to tylko 2% ich portfeli i przestrzega przed możliwością oszustwa polegającego na podstawieniu przez hackerów stron (phishing). 

Wpłaty i wypłaty pozostaną zablokowane przez około tygdzień! Każda propozycja wypłaty w tym okresie powinna być traktowana jako próba oszustwa (zdobycia loginów i haseł).

Handel działa normalnie ale ze względów bezpieczeństwa wstrzymano przyjmowanie depozytów i wypłaty wszyskich kryptowalut.

Więcej szczegółów pod tym linkiem https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360028031711

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Founds are safu :D Widzę Pepe czujny jak zawsze :) A tak na poważnie to chyba najbardziej znaczący hack na tej giełdzie i o dziwo kurs dalej up ( bullish :) sam mam longa i obym się nie przejechał  )  Generalnie zalecam to co szanowny kolega wyżej, ja nawet się nie loguje aż wydadzą jakiś komunikat. Ciekawe jest to iż CZ proponował rollback przez chwilę :blink: tak łatwo to se to palnął aż mnie ciarki przeszły.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, lordzuk napisał:

A tak na poważnie to chyba najbardziej znaczący hack na tej giełdzie

O ile mnie pamięć nie myli to w październiuku ub. roku też stracili ok. 7000 BTC. Wówczas rzekomo bez ich winy z uwagi na skompromitowanie danych logowania przez userów.

Tutaj naracja po części zdaje się być - niestety - podobna.

13 minut temu, lordzuk napisał:

Ciekawe jest to iż CZ proponował rollback przez chwilę 

Ja to czytam trochę inaczej. IMHO, to taka mała próba sił na przyszłość. Bardziej niepokojąca jest informacja, że mogą to zrobić w kilka dni. Zdaje mi się, że rzekł to po konsultacjach z górnikami z odpowiednią mocą obliczeniową. I to jest niepokojące i potwierdza zbytnią centralizację głównego nurtu bitcoina. Inna inszość, to to, że nurty poboczne są jeszcze bardziej scentralizowane a na BCH (BCHABC) generowany jest wręcz sztuczny ruch - 50% wszyskich operacji (mikro zresztą) na jednym adresie...

PS. 

18 minut temu, lordzuk napisał:

Ciekawe jest to iż CZ proponował rollback przez chwilę

W tym kontekście padła nawet propozycja korupcyjna :) coby bitki nie tyle wróciły do Binance a trafiły do górników. Brrr....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, pepperoniss napisał:

Zdaje mi się, że rzekł to po konsultacjach z górnikami z odpowiednią mocą obliczeniową. I to jest niepokojące i potwierdza zbytnią centralizację głównego nurtu bitcoina.

No i mniej więcej dlatego przyprawiło mnie to o ciarki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś giełda ma ruszyć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By lordzuk
   Nazwa Programu: Whales Club 

   Plany inwestycyjne: 5% przez 33 dni( depo wliczone w naliczenia , naliczenia  w dni robocze ) +plany after
   Minimum inwestycyjne:  30$ lub 0.005 BTC
   Akceptowane systemy płatności: PerfectMoney, Payeer, Bitcoin, ETH (wkrótce) 
   Wypłaty (manualne/aut.): manualne 1 dzień roboczy (min 5 USD / 0,0011 BTC / 0,15 ETH jak dodadzą)

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy program na forum wystartował 14.05.2019 i wygląda całkiem dobrze  Tak jak nadmieniłam program dość dobrze przygotowany pod względem technicyzm i promocyjnym ( to mi się podoba iż promocja nie jest na wariata ). Technicznie tez jest bardzo dobrze tnz własny skrypt + unikany desing wiec liczę iż coś z tego będzie dlatego załadowałem się na pokład za 0.05 BTC(400$) w plan 5% przez 33 dni  i liczę na zarobek  Depozyt w krypro zostają w krypto a to dla mnie duży plus.  Co do admina to niestety nie wiem jakie projekty prowadził wcześniej no ale blogerzy chętnie wchodzą wiec  coś jest na rzeczy ( jak się dowiem poinformuje ). Program ref 5-2 , to jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !
   Rejestracja

  • By lordzuk
   Nazwa programu: bitochain limited 

   Minimum inwestycyjne: 0.002 BTC lub odpowiednio dla innych krypto
   Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, , Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, 
   Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant (min 0.0005 BTC lub odpowiednio dla krypto)

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program, wystartował 02.05.2019.Program daje 10% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy aczkolwiek dobrze wykonany forever, czyli wpłacamy depozyt i naliczenia mamy co dzień aż program zakończy swój żywot  Od strony technicznej i wizualnej jest własnie dobrze przygotowany  , skrypt autorski, SSl (green bar). Jeśli chodzi o mnie to zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC. Program ref 7-2-1. To jest HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !!!! P.S Z racji tego iż to jest forever z dużym % zalecam wchodzenie do programu maks do 3 dnia od startu  
   Rejestracja

  • By Zax93
    
   Plany inwestycyjne:
   - 5% dziennie przez 30 dni robocze
   - 110% po 10 dniach kalendarzowych
   Minimum inwestycyjne:
   BTC 0.01 i równowartość ( Ripple (XRP) - 100, Litecoin (LTC) - 0.5, Monero (XMR) - 0.5, Dash (DASH) - 0.4, Ethereum (ETH) - 0.2 )
   Minimum wypłaty (manualne):
   BTC 0.003
   Procesory płatnicze:
   Bitcoin, Litecoin, Ripple, Monero, Dash & Ethereum
   ale mają zostać dodane kolejne.

   Program afiliacyjny:
   5% - 2% - 1%
   Komentarz:
   Program wystartował 20.04.2019r.
   Firma zarejestrowana w Singapurze (The Corporate Headquarters of Finastone PTE. LTD. is located here: 11, Collyer Quay, #14-02, The Arcade, Singapore.)
   Strona dostępna po angielsku i hiszpańsku.
   Legenda oparta o inwestycje, nie piszą dokładnie jakie.
   Chodzą słuchy, że to projekt admina  ( kto był zauważy podobieństwa) ProfitableMorrows ( płacił 7 miesięcy) oraz TopHats Farm ( płacił 3,5 miesiąca).
    
   Film promujący :
    

   Link do programu czysty: https://finastone.com/
   ref : https://finastone.com/?ref=Zax93
    
   Dowód wpłaty :
    
    

  • By lordzuk
   Nazwa programu: brilliantalliance

   Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC lub 10$ 
   Akceptowane systemy płatności:Perfect Money, BTC, póki co , później inne procesory + inne krypto 
   Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant , natomiast jest zapis iż w szczególnych przypadkach mauanlnie do 24h , ( min 1cent wg F.A.Q, generalnie do sprawdzenia)

   Komentarz własny i szczegółowy opis programu : Dziś dołączyłem do nowego programu i wrzucam info na forum. Czy on taki nowy ? Otóż nie, jest to wybudzony sleeper , ''spał'' swój pierwszy cykl 34 dni i dziwo miał takie same plany jak teraz no ale dziś się wybudził tzn zmienił desing , zaczęła się promocja itp. Obadałem i wszedłem za 0.05 BTC (250$) i liczę na to iż program da zarobić, po to w końcu tu zainwestowałem  Program według mnie dobrze zrobiony , ładny desing , plany nie wyśrubowane( w planie dziennym naliczenia w dni biznesowe), technicznie tez w porządku. Na plus to że depozyty w krypto zostają w krypto. Program ref 10-1-1. Legenda programu , coś o handlu złotem czy tam innymi kruszcami. Wiadomo iż to hyip wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !! A i ciekawostka na stronie jest informacja iż pierwsze łączne depozyty do 250000$  (suma) są ubezpieczone , wiadomo ,nie dajemy się zwieść i bierzemy to z przymrużeniem oka. Admina nie kojarzę no ale MNO blog nie bierze byle kogo na swoja stronę  
   Rejestracja 

  • By HerossiK

   Program: Alendoo
   Zwrot: 4% dziennie przez 40 dni
   Wypłaty: Instant


   Mój komentarz:
   Hyip połączony z ICO które promuje stworzenie aplikacji pozwalającej płacić krypto telefonem przy użyciu NFC - Whitepaper dostępny na stronie głównej.
   Zarabiamy tutaj na "pożyczaniu" kryptowalut. Jeżeli wybieramy opcję pożyczania otrzymujemy zwrot w postaci 4% dziennie przez 40 dni, jeżeli trzymamy środki na saldzie głównym otrzymujemy zwrot w postaci 5% miesięcznie. Mamy tutaj możliwość depozytu w BTC, ZEC, XMR, DASH, ETH i USDT.
   Plusy:
   -Prosta strona i bardzo czytelna
   -Dobry zamysł twórców - ICO pozwoli zebrać większe środki
   -Mała ilość monitorów, admin dodaje stopniowo
   Minusy:
   - Minimum do wypłaty 0.005 btc (zależy jak na to patrzeć bo wiemy jak to wygląda z małymi wypłatami i korkami na blockchain)
   - Depozyty przeliczane na USD
   Generalnie jestem nastawiony pozytywnie. Później postaram się opisać jak wygląda proces pożyczek i czy w ogóle działa   Musimy pamiętać aby po depozycie przerzucić nasze środki na saldo lending aby rozpocząć zarabianie.
   Mój depo:

    
   Link do programu: KLIKNIJ TUTAJ!
    


×