Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Posted (edited)

RYNEK NIERUCHOMOŚCI WSPARTY TECHNOLOGIĄ BLOCKCHAN  

PRESALE 16.05.2019 

.Firma Tokenizuje  rynek nieruchomości i daje  możliwośc zarobienia z Flipowania .Poprzez zakup oraz wykończenie apartamentu na wysoki standard uzyskujemy niesamowicie atrakcyjne ceny najmu. Wszystkim naszym partnerom biznesowym, którzy są posiadaczami naszego tokena „Estate”

Token EST został oparty protokole ERC-20 (Ethereum Request for Comments) bazującym na Ethereum.

Maksymalna liczba tokenów wynosi 100 000 000 EST.

planujemy wypłacać zyski z najmu ze wszystkich posiadanych przez nas apartamentów.

W dniu emisji cena naszego tokena ustalona jest na 0,05$ . i bedzie trwała tylko  Miesiac .

Start 16.05.2019  , po tym czasie cena bedzie 0.15$ i sukcesywnie bedzie rosła  .

Token 20.02.2020 roku zadepiutuje na jednej z giełd .

Pierwsze Dywideny dla członków Klubu posiadających  odpowiednia ilośc tokenów EST beda wypłacane już od Stycznia 2020 roku .

Afiliacja 30 % z 3 poziomów .

20%

5% 

5%

TO Realny biznes który nie powinien Być w Dziale HIPE :) .  [---]

http://estateproject.io/

Logo EST.PNG

Edited by Polon

Posted (edited)
22 godziny temu, pandamyszka napisał:

TO Realny biznes

Na jakiej podstawie tak sądzisz? Jakieś argumenty?

22 godziny temu, pandamyszka napisał:

Pierwsze Dywideny dla członków Klubu posiadających  odpowiednia ilośc tokenów EST beda wypłacane już od Stycznia 2020 roku .

Jaka jest konkretnie ta "odpowiednia" ilość tokenów uprawniająca do otrzymania dywidend?

Czy firma wynajmuje już jakieś apartamenty?

Swoją drogą na stronie programu niewiele istotnych informacji, same ogólniki znane z wielu podobnych projektów... 

Edited by Polon

Według mnie hyip jak każdy inny. Znalazł ktoś tych całych architektów i specjalistów od renowacji? Jestem z wykształcenia budowlańcem i chętnie bym ich zapytał o kilka szczegółów. Gdzie chcą kupować mieszkania, od jakich deweloperów, w jakim stanie. czy już wybudowane czy może dopiero takie które są w planach, czy Pani architekt będzie sama projektować wykończenie czy może mają biuro zatrudnione do tego, jaki budżet już zgromadzili na kupno? Co z tego, że my dorzucimy 100 k jeżeli to nie starczy na kupno jakiegokolwiek mieszkania. 

Jak dla mnie grubymi nićmi to szyte, albo porywają się z motyką na słońce. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment

EXSPACE.pro
      Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze

Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
      Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
      Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
      póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
      Program partnerski:

OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
      Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
      Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
      Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
      Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
      Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
      Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.
      Link referencyjny: www.exspace.pro

Moja wpłata:

• By cryptoinvestment
      ARBITRAGING.CO i token $ARB

Plany:
      nie ma planu, otrzymujemy dywidendy za depozyt w aBocie do arbitrażu

Poza tym będzie niedługo bot manualny i są już betatesty, gdzie widać, że to działa !
      Dodatkowo niedawno dodali coś takiego jak Dapp ETH - Vault, co jest oparte na Smart Contract'cie ETH. Fajne rzeczy i to działa już chwilę i jest fajna społeczność za granicą.

Min. do wpłaty: 250$ w tokenie ARB (kupujemy za ETH na giełdzie wewn. lub zewn.) do aBota, możliwy AUTOREINWEST

COINMARKETCAP: https://coinmarketcap.com/currencies/arbitrage/
      ETHERSCAN: https://etherscan.io/token/0xafbec4d65bc7b116d85107fd05d912491029bf46
      Wypłaty: INSTANT, można wypłacić depozyt w każdym momencie - fee ok. 3%, później ARB sprzedajemy za ETH na giełdzie
      UWAGA: nie należy wysyłać depozytów z giełd - najlepiej użyć MetaMask lub MEW.
      PROCESORY/WPŁATY: tylko ETH
      UWAGA: nie należy wysyłać depozytów z giełd - najlepiej użyć MetaMask lub MEW.
      ADRES KONTRAKTU ETH:
      TOKEN CONTRACT ADDRESS:

0XAFBEC4D65BC7B116D85107FD05D912491029BF46
      OPIS:

Ten program śledzę już trochę czasu. Ogólnie to moim zdaniem jedna z lepszych opcji inwestycyjnych na rynku.
      ICO było na początku roku, skończyło się w kwietniu i 15 kwietnia wystartował aBot i cała platforma.
      Program ma dużą społeczność, token jest na giełdach i coinmarketcap, no i są dowody na arbitraż i bot do manualnego arbitrażu wkrótce.
      Mają token ARB na giełdach zewnętrznych i cena się trzyma ładnie, ostatnio skoczyła. Token jest używany na platformie, więc jest na niego popyt też.
      Główny sposób na zarobek tutaj to aBot - czyli automatyczny bot do arbitrażu. Trochę to wygląda jak bitconnect, ale jednak tutaj dużo rzeczy się trzyma kupy.
      Jest zespół, są wywiady z twórcami, są cały czas innowacje i poprawki plus ma wyjść dopiero mBot - film wyżej, co pokazuje, że faktycznie mają soft do arbitrażu i działa to mega dobrze.
      Nie ma tu MLM, za polecanie mamy 5%, ale tylko z zarobków naszych poleconych z aBota, więc to niedużo i nie obciąża programu.
      Jest to takie mocno zdecentralizowane, jest giełda wewnętrzna i nowe gierki na dappie i np. recycle niedługo, gdzie będzie można palić shitcoiny.
      Wygląda to naprawdę ciekawie. To działa już sporo czasu, ale ja czekałem na tego aBota, bo to daje wiarygodność.
      Zdecydowałem się wrzucić ok. 300$. 
      Po wpłacie na podany portfel, należy przelać to na giełdę, tam kupić ARBy, przelać na aBota i wtedy zaczynamy zarabiać.
      Można też spróbować na gierce Vault - na razie nie obcykiwałem.
      Ciekawa jest opcja reinwestycji - przykład:
      Wrzucamy 1000$ i dajemy 100% reinwest na 60 dni, śr naliczenie dajemy 0.7%, po 60 dniach możemy wypłacić depo z fee 2.8%
      CEO jest transparentny, jest dużo webinarów itp. Ja pewnie dorzucę jeszcze tutaj, bo widzę tu przyszłość.
      Na plus też skromny program partnerski bez MLM - 5% od zarobków.
      Czyli np. ktoś ma naliczenie 10$, to my mamy z tego 50 centów.
      Jest też 2FA, więc konta są bezpieczne.
      Kanał na telegramie: https://t.me/arbofficial

A tu opcja 1000$ i wypłacamy przez 60 dni, po czym możemy wypłacić depo z fee 2.8%

KALKULATOR I STATYSTYKI: http://www.arbprice.com
      TEAM:

LINK DO REJESTRACJI: https://www.arbitraging.co
      MOJA WPŁATA:
      Obecnie włączony auto-reinwest

• By pepperoniss

ICO AliCoin
      Niezmiernie rzadko zdarza mi się ostatnio pisać o projekcie w dziedzinie kryptowalut i blockchaina - do tego rodzimym, polskim - który zdaje się mieć rzeczywisty potencjał i realne szanse na sukces.
      Nie będę się dużo o projekcie rozpisywał gdyż, jak na polski projekt przystało, strony ICO dostępne są w języku polskim. Ograniczę się więc wyłącznie do kilku słów o głównych zamierzeniach projektu i mojej krótkiej jego oceny.
      Otóż Aligato Team pracuje nad platformą aukcyjno – sprzedażową nowej generacji, opartej na technologii blockchain i kryptowalucie AliCoin. W założeniach platforma ma konkurować z takimi potentatami jak ebay, amazon czy allegro.
      Brzmi jak frazes?
      Pewnie! Tyle, że w tym przypadku w zespole spotkali się pasjonaci blockchaina i kryptowalut z Twórcami istniejącej - aczkolwiek niszowej - platformy aligato.pl.
      Tak. Wiem aligato też miało zamiar wygryźć z rynku allegro. I się nie udało. Ale w mojej ocenie obecny zamysł jest przedni a mapa drogowa zdaje się być realna. Nadmienię jeszcze, że formalnie organizatorem ICO jest brytyjska spółka z polskim dyrektorem - ALIGATO BLOCKCHAIN LTD - z opłaconym kapitale zakładowym 100.000 funtów
      ICO startuje 20 kwietnia 2018 roku o godzinie 12 czasu warszawskiego
      i potrwa do 30 czerwca 2018 roku albo do czasu sprzedania 70.000.000 ALI
      Dystrybucja podzielona jest na 4 etapy przedsprzdażowe:
      ICO Pre-Sale 1, w którym w okresie od 20 kwietnia do 27 kwietnia 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,24$
      ICO Pre-Sale 2, w którym w okresie od 28 kwietnia do 04 maja 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,52$
      ICO Pre-Sale 3, w którym w okresie od 05 maja do 12 maja 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,64$
      ICO Pre-Sale 4, w którym w okresie od 13 maja do 20 maja 2018 roku sprzedanych zostanie 6.000.000 ALI w cenie 0,76$
      oraz
      ICO, w którym w okresie od 21 maja do 30 czerwca 2018 roku
      sprzedanych zostanie 46.000.000 ALI za cenę 0,80$

Jak wziąć udział w ICO?
      ICO nie jest realizowane w oparciu o blockchain Ethereum lecz WAVES dlatego jeśli zamierzasz wziąć udział w ICO musisz pierw ściągnąć i zainstalować portfel (LINK), wygenerować seed i zapisać go w tajnym miejscu oraz skopiować gdzieś wygenerowany w portfelu adres waves.
      Następnie należy zarejestrować się z poniższego linku
      Link do rejestracji
      Jednopoziomowa prowizja za zagonienie 10% - dla mnie też - ale zawsze możesz usunąć część referencyjną linku albo zrezygnować z ICO
      Wpłaty będą mozliwe w BTC, ETH, DOGE i LTC

White Paper
      Link do wersji 1 - niedostępny
      Link do wersji 1B
      Link do wersji 2

Osobiście zamierzam zakupić co najmniej 12.500 ALI ale to jeszcze inna historia.
      Rzecz w tym, że token wg zapowiedzi powinien trafić na giełdę w 2 - 3 kwartale tego roku i mimo, iż ten token ma być w przyszłości główna walutą do handlu na stworzonej przez zespół platformie osobiście inwestycję traktuję bardziej spekulacyjnie a widniejące na stronie prognozy cen traktuję jako możliwe acz nie zamierzam trzymać środków licząc na zarobienie 500.000$ w 2 lata. Oczywiście swoim zwyczajem część zakupu wrzucę do swojego skarbca, który działa u mnie na zasadzie wrzuć do skrzyni i zapomnij na co najmniej 7 lat ale z góry nastawiam się na inwestycję krótkoterminową i bardziej spekulacyjną.
      Dowód inwestycji zostanie zamieszczony po starcie ICO.

Uwaga! Niniejszy wpis nie jest poradą inwestycyjną tylko prezentacja programu, w który zdecydowałem się zainwestować swoje środki. Inwestycja w ten projekt jak w startup czy też ICO wiąże się m.in. z ryzykami, o których pisałem TU i TU. Handel na giełdzie kryptowalut wiąże się także z wieloma ryzykami o czym, niestety, wielu uczestników handlu przekonało się na własnej skórze tracąc środki powierzone giełdą czy to na skutek sprzeniewierzenia środków, niweypłacalności giełdy czy też ataków hackerskich.
      Autor nieniejszego wpisu inwestuje w różnego rodzaju kryptowaluty oraz ICO. W przypadku skorzystania z linka referencyjnego zawartego w tym poście autor uzyskuje korzyść w postaci prowizji za polecenie w wysokości 10% inswestycji poleconego.
    • By USB
      CryptoArb, a w zasadzie projekt CryptoArb firmy Sybrelabs LTD
      Jak sami o sobie piszą: Sybrelabs LTD została stworzona jako firma innowacyjna w sektorze technologii blockchain, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby zmienić świat na lepsze, zdolne do świadczenia swoich usług inwestorom z całego świata. Współpraca z naszą firmą - klucz do sukcesu i osiągnięcia dobrego samopoczucia w najbliższej przyszłości.

CryptoArb to projekt, a w zasadzie cały system napisany w oparciu o arbitraż kryptowalutami. Znajomy wspominał mi o nim 3 tygodnie temu, ale wczoraj zauważyłem go monitorkach, więc może coś z tego być.

Wykorzystując swoje ICO, będą mogli szybciej i wygodniej obracać krypto pod arbitraż. Im to ułatwia pracę, nam da dodatkowe zyski. Logiczne i proste

Pierwsza data w RoadMapie to 17 stycznia 2017, więc prawie półtora roku temu wystartowali. 
      Niebawem startuje PRESALE ICO, więc będzie możliwość skołowania 30% lub 40% tokenów więcej.

Nazwa tokenu: CRYPTOARB (CRAT)
      1 CRAT = 0.0001 ETH
      Ilość tokenów 30 000 000
      Wpłaty możliwe przez: Bitcoin, Etherum, Litecoin, Bitcoin Cash
      Dystrybucja:
      70% holders
      10% team
      10% partners
      5% bounty program
      5% project reserves

Dystrybucja podzielona na 3 pule:
      Private sale 40% bonus - 5 dni
      Pre -sale 30% bonus - 5 dni
      Main sale 0% bonus - 30 dni

Zakup za 30 ETH - 1% bonus
      Zakup za 50 ETH - 2.5% bonus
      Zakup za 100 ETH - 5% bonus
      Zakup za 300 ETH - 8% bonus

W tym momencie projekt pozwala na wpłaty od użytkowników by ekipa CryptoArb obracała środkami i dzieliła się zyskami z wpłacającymi. Planują otworzyć też swoją kopalnie. W zasadzie RoadMap bardzo rozbudowany. W strategii pomagała im firma Deloitte, więc grubo. 
      I UWAGA BOMBA! W projekt zaangażowany jest Riddick Bowe
      Wszystko wskazuje na to, że projekt hula i w czasie rzeczywistym można zobaczyć wyniki przechodząc do zakładki - SYSTEM STATUS

LINK DO REJESTRACJI - zgoda na reflink Mikee

• By pepperoniss
      EOS.io
      To chyba największe i najdłuższe ICO na Ethereum z jakim mieliśmy do czynienia do tej pory. Do tego o nietypowej dystrybucji. Nie będę rozpisywał się o tym czym ma być EOS. Nadmienię tylko ogólnie, że ma to być znacznie lepsze Ethereum.
      W ramach ICO wydanych zostanie 1.000.000.000 EOS w tym 900.000.000 w formie tokenów ERC20 na Ethereum. Natomiast dystrybucja była zorganizowana w nietypowy sposób.
      Projekt wystartował w dniu 26 czerwca 2017 roku.
      W ramach pierwszej dystrybucji między 26 czerwca 2017 roku (13.00:00 UTC) a 1 lipca 2017 roku (12:59:59 UTC) rozdystrybuowano 200.000.000 tokenów EOS.
      700.000.000 tokenów EOS jest dystrybuowanych poprzez inteligentny kontrakt w 350 cyklach trwających 23 godziny każdy począwszy od dnia 1 lipca 2017 roku (godz. 13:00:00) w pakietach po 2.000.000 tokenów EOS w każdym cyklu.
      100.000.000 tokenów zarezerwowanych jest dla block.one i nie będą one wydane w formie tokenu na Ethereum.

Dystrybucja jest w pełni zautomatyzowana w oparciu o smart contract i działa w ten sposób, że w ramach pierwszej dystrybucji jaki i kolejnych 350 cykli przewidziane na dany cykl tokeny dzielone są proporcjonalnie wśród wpłacających w danym cyklu ETH na adres kontraktu.
      Od dłuższego czasu dawało to też możliwość swoistego arbitrażu połączonego z nutką hazardu polegającego na tym, że tokeny można było np. zakupić po korzystniejszej (acz niepewnej) cenie w ramach ICO i sprzedać drożej na giełdzie.
      Ja wypraktykowałem mechanizm polegający na cyklu pepperonissa  czyli późno, bo dopiero 29 listopada 2017 roku zakupiłem w ramach ICO tokeny, które następnie przelewałem na giełdę, tam je sprzedawałem a za uzyskane ETH znów kupowałem EOS w ramach ICO. Zainwestowałem 5,055 ETH, wówczas o wartości 2400$ i otrzymałem za nie wówczas ok. 819 tokenów. Dziś jestem w posiadaniu ok. 4364 tokenów o wartości ok. 93 ETH i 51700$. Daje to odpowiednio ROI w EOS - ok. 530%, w ETH - 1840% i w USD - 2140%. 
      Nadmieniam, że projekt nie ma żadnego systemu afiliacyjnego a ja nie dołożyłem ani jednego gwei  
      W ramach ICO można nabywać tokeny jeszcze do 1 czerwca br.
      Jeśli będzie zainteresowanie to przedstawię w kolejnych postach jak to zrobić
      Ten wpis powstał jednak z innej głównie przyczyny.
      Wiele osób inwestuje na giełdach w różne kryptowaluty. Pewnie są też tacy, którzy zainwestowali w EOS i być może go posiadają.
      Im właśnie chcę przekazać, że 2 czerwca 2018 roku o godzinie 22:00:00 UTC tokeny EOS zostaną zamrożone! 
      Oznacza to, że nie będziemy mogli po tej dacie przekazywać między adresami ETH i handlować na giełdzie.
      Ale bez obaw... 
      Po prostu EOS przechodzi na swój własny blockchain...
      Dlatego każdy posiadacz tokenów EOS będzie mógł je wymienić na "prawdziwy" EOS w stosunku 1:1.
      W tym celu powinien przed 2 czerwca 2018 roku do godziny 22:00:00 ETC zarejestrować tokeny i powiązać adres ETH, na którym przechowywane są tokeny z adresem EOS. Oczywiście nie powiązanie adresów w tym terminie nie pozbawi w przyszłości możliwości wymiany ale warto to zrobić w tym czasie co najmniej z kilku powodów.
      Przede wszystkim należy jednak przenieść tokeny z giełd na swój adres ETH. 
      Wynika to z tego, że giełdy najprawdopodobniej nie będą rejestrowały adresów na których są tokeny i na giełdzie nie będzie możliwości ich wymiany na "prawdziwy" EOS.
      Niemniej jednak nawet gdyby giełdy pozwoliły na zamianę rejestrując adresy to i tak warto mieć tokeny na adresie, który się w pełni kontroluję.
      Wszystko dlatego, że EOS ma otwarte, jawne źródła. Istnieje więc dość duże prawdopodobieństwo, że wystartuje nie jeden a kilka EOSów opartych na tym samym kodzie. Taki hardfork już na starcie  Każdy przecież może zrobić mogawkę stanu posiadania tokenów EOS i uruchomić własny łańcuch . Gdyby tak się stało nie ma pewności, że giełda będzie "dawać" wszystkie warianty EOS.
      Gdy będą zainteresowani i taka potrzeba to udzielę instrukcji rejestracji...
      Ciekawostką może być fakt, że najprawdopodobniej za ostatnim załamaniem kursu ETH stoi właśnie zespół EOS. Z tego co wyczytałem gdzieś w czeluściach internetu dokonał on ostatnio dość dużego zrzutu ETH pozyskanych w ramach ICO.
      Niemniej jednak osobiście spodziewam się znacznego wzrostu kursu po udanym przejściu na własny blockchain. 
      Ale proszę nie trkatować tej ostatniej opinii jako porady inwestycyjnej