Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

pepperoniss

Podejrzenie oszustwa @marcinpomagax na forum w temacie Cloudtoken - Łowca Profitów czy Łowca Jeleni?

Recommended Posts

Zgłaszam podejrzenie oszustwa na forum w temacie CloudToken przez @marcinpomagax

Stan faktyczny:

W sygnaturze @marcinpomagax oferuje niedozwolony Regulaminem refback. 

QJD54HE.png

Nie o to, w zasadzie drobne przewinienie chodzi. 

Sygnatura linkuje do facbookowej grupu Łowców Profiti (LINK) na której po użyciu kodu 4819745835 nachalnie oferowane są zyski o 50% wyższe w teame twórcy grupy.

PPMZvOJ.png

Z8bPmj1.png

Strona grupy linkuje do filmów na YouTube Łowców Profitów

Tam zaś autor od wczoraj (11 maja 2017 r.) oferuje już zarobki o 75%.

FPGAjC5.png

Z kolei linki pod filmem prowadzą do fanpaga Łowaców Profitu (LINK), na której ta "oferta" jest powtarzana

sFrAdBD.png

Wsystkie te strony łączy jeden i ten sam kod promocyjny 4819745835.

W mojej ocenie nie ma wątplenia powyższe dowodzi, że @marcinpomagax oraz kontrolujący ww. strony facbookowe i youtube to jedna i ta sama osoba.

Zarzut:

Kol. @marcinpomagax zarzucam, że w celu pozyskania poleconych oferuje im profity, których nigdy nie dostaną albowiem admini projektu nie udzielili Jemu i Jego zespołowi żadnych dodatkowych profitów, w szczegóności Jego zespołowi nie będą naliczane zwiększone o 50% lub 75% naliczenia.

Zarzucam Mu, że w celu oszukania forumowiczów zamieścił sygaturę o cytowanej wyżej treści odsyłającą do nieprawdziwej oferty.

Kolokwialnie rzecz ujmując zarzucam Mu, że nie tyle jest Łowcą Profitów co Łowcą Jeleni.

Uzasadnienie:

Oferowanie nieistniejących bonusów/profitów w zamian za rejestrację do własnej struktury jest dość popularnym acz prymitywnym sposobem na pozyskanie nieświadomych poleconych. Najczęściej - jak np. przyt polecaniu Revolut - jego skutki są ograniczone i sprowadzają się wyłącznie do uzyskania przez polecającego prowizji przez nieuczciwego "sponsora", której najprawdpopodobniej nie uzyskałby polecając usługę/projekt rzetelnie.

W przypadku CloudToken zagrożenie jest znacznie większe albowiem naraża potencjalną ofiarę na znaczne szkody. Oferowanie większych o 50% lub 75% naliczeń - i to na stałe - może skłonić potencjalnego uczestnika do podjęcia ryzyka, którego by nie podjął przy ofercie standardowej. Przy naliczeniach standardowych deklarowany profit miesięczny wynosi 9%, zaś przy maksymalnej ofercie @marcinpomagax maksymalny profit wynosi aż 21% miesięcznie. 

Co więcej potencjalna ofiara o fakcie wprowadzenia w błąd dowie się dopiero po przeniesieniu zainwestowanych środków do bota. Gdy się zorientuje, że naliczenia są standardowe projekt będzie mogła opuścić z 10% stratą. Co też istotne konta @marcinpomagax, Łowców Profitów na fb i yt są całkowcie anonimowe. 

W żaden sposób tego zagrożenia nie niweluje oferowany refbeck (25$ - 30$) ani ekstrapolacja wzrostu kursu Plus Tokena na CloudTokena.

Mojej uwadze nie umknęło to, że admini ponziaków (a także legitnych :) firm) czasami oferują niektórym promotorą extra warunki. Niemniej żadne okoliczności nie przemawiają za tym, by taka oferta mogła być złozona @marcinpomagax.

Już dlatego, że kłóciłoby się to z legendą CloudTokena sprawiedliwie dzielącego zyski, już to dlatego, że @marcinpomagax nie wykazuje odpowiedniego potencjału by taką ofertę mógł otrzymać gdyż takie są raczej zarezerwowane bądź dla znanych promotorów, bądź dla osób z dużymi listami mailingowymi.

@marcinpomagax z facbookową grupą ze 114 osobami i mikroskopijną oglądalnością filmików do takich promotorów, w mojej ocenie nie należy.

Oczekiwane rozstrzygnięcie:

Mimo iż uważam, że przewinienie @marcinpomagax jest dużego kalibru najbardziej oczekwiałbym od Niego przyznania się i usunięcia inkryminowanych tekstów także poza forum. 

Gdyby tak się stało to jako karę proponowałbym udzielenie @marcinpomagax zakazu publikowania sygnatur przez 30 dni.

W przeciwnym raziw wnioskuję o bana.

PS. Screeny załączyłem by Administrator mógł orstrzygnąć skargę w przypadku gdyby np. kolega @marcinpomagax w odruchu skruchy zdecydował się usunąć inkryminowane teksty i grupy.

Peperonis mi się wydaje, ze to chodzi o dzielenie się prowizja :) gosc oddaje czesx swojej. Wystarczy ze ma np jedno główne konto i jedno pod nim. Ludzi rejestruje pod tym drugim i ma łącznie na części poleconych 150% prowizji zarobkow. Polowe oddaje wiec 75%. Chyba, ze k coś innego chodzi.

Spodziewałem się takiego tłumaczenia. Bo nim "naskarżyłem" pierw o tej możliwości pomyślałem :) 

Ale:

Moi poleceni otrzymują 50% więcej na zawsze...

W moim teamie zarabiasz 50% więcej na zawsze...

Łowcy Profitu zarabiają nawet 75% więcej...

W moim zespole zarabiamy do 75% więcej...

Tu nie ma propozycji dzielenia się swim profitem lecz obietnica większych zarobków o 50%, 75%.

Już nawet już przy 5 - 10 własnych poleconych jest to nie do opanowania przy różnych kwotach utrzymywanych na bocie, zmieniających się kwotach depozytu. Wszak naliczenia naliczenia nie są dokonywane od wartości depozytu w chwili składania lecz ciągle fluktuującego ekwiwalentu wielu kryptowalut w dolarach. O wycofaniach środków z bota tylko wspomnę.

Ponadto zauważ, że @marcinpomagax tylko raz pisze, że jego poleceni; w pozostałych napisał, że w Jego zespole, w jego teamie lub Łowcy Profitu (czytaj: zespół, team) zarabiają więcej. Czasami nawet na zawsze.

Poza tym - co wynika z Jego filmów i wpisów - oferuje typowy refback za rejestrację w kwocie 25$ - 30$.

Nieskromnie powiem, że jestem specjalistą od multikont w ponziakach :) 

A Twój Plan, nie trzyma się kupy, bo przy tym układzie 1-1-Poleceni nie będzie miał 150% a tylko 100%. Dopiero przy układzie 1-2-Poleceni miałby 150%.

Ergo. Nie to wynika z wpisów i obietnic a jeśliby o to Mu chodziło to należałoby to jasno wyrazić. Pomijam fakt, że zasadniczo taki system jest niemozliwy do utrzymania. Nie ma bowiem żadnych mechanizmów do przymuszenia swoich poleconych, poleconych swoich poleconych i poleconych poleconych swoich poleconych do dzielenia się swoją prowizją. 

A tak półżartem... Spójrz na te logo...

L2lBbmo.png

Widisz na nim Profit czy Jelenia?

Pozwoliłem sobie skopiować moją odpowiedź z wątku o CT.

@pepperoniss Mimo twojej oczywistej złośliwości, śpieszę z odpowiedzią, nie będę ignorować ataków personalnych i czuję się zobowiązany odpowiedzieć w właśnie tam, gdzie zostałem zaatakowany a nie tam gdzie większość osób związana z tematem nawet by nie zajrzała, chcę mieć szansę do sprawiedliwej obrony. Jeżeli zdecydujesz się usunąć swój post z tego wątku, dyskusje przeniesiemy do wątku dedykowanego.

7 godzin temu, pepperoniss napisał:

Tak przy okazji możesz ujawnić z jakich to powodów Twojej grupie i to na zawsze naliczenia są o 50% większe? 

Oczywiście, program wypłaca 100% prowizji za pierwszy poziom poleconych gdy chociaż jeden z nich utrzymuje saldo $500+, zatem mogę zaproponować 50% zwrotu tym, którzy zdecydują się wejść w program.

PS. Ty to masz jednak chody... Jak widzę bonus wzrósł do 75%. Brawo! 

Prawdopodobnie Cię to zdziwi, ale do tej pory odsyłałem potencjalnych poleconych m.in do czytania tego wątku na tym forum, aby samemu wyrobili swoje zdanie przed ostatecznym podjęciem decyzji. Być może dlatego mam obecnie w strukturze 1 osobę, która zdecydowała się zdeponować ok. 100$. 75% bierze się z kumulacji mojego refbacku z możliwością tworzenia multikont.  

Niemniej w hyipach specjalne warunki dla niektórych stanowią dość powszechną praktykę.

Widzę, że nie poświęciłeś nawet czasu na zaznajomienie się z podstawowym elementem programu - afiliacją. Lepiej od razu oskarżyć kogoś o oszustwo, niż chociażby zapytać, można błyskawicznie połechtać swoje ego.

Czy Twoi poleceni rzeczywiście otrzymują i będą zawsze otrzymywali większe o 50% naliczenia czy też jest to fake news obliczony wyłącznie na przyciągnięcie poleconych?

Oczywiście, że jest to chwyt obliczony na przyciągnięcie poleconych, ale 50% czy 75% więcej jest jak najbardziej możliwe. Pokazuję tylko jak mogą z tym samym wkładem zarobić więcej, lub z mniejszą kwotą zarobić więcej, obniżając przy tym ryzyko. Odzywają się do mnie głównie ludzie, którzy już są w programie i nie wiedzieli o takich możliwościach wcześniej, bo ich "lider" ich o powyższych nie poinformował.

Przykre jest to, że nie próbowałeś nawet nawiązać ze mną kontaktu i nie opowiedziałeś o swoich wątpliwościach czy zarzutach, tylko od razu zdecydowałeś się na atak na forum.

22 minuty temu, marcinpomagax napisał:

Być może dlatego mam obecnie w strukturze 1 osobę, która zdecydowała się zdeponować ok. 100$.

Być może masz. Tylko, że z tego nic nie wynika...

24 minuty temu, marcinpomagax napisał:

75% bierze się z kumulacji mojego refbacku z możliwością tworzenia multikont.  

Otóż - jak wykazywałem wcześniej - niemożliwe jest by 75% brało się z kumulacji Twojego refbacku. Ty bowiem oferujesz te naliczenia nie tylko swoim bezpośrednim poleconym ale całemu zespołowi!

Zresztą, skreeny, które zamieszczasz na swoim fanpagu sugerują wręcz, coś innego...

1ugF0ll.png

Z naliczeń wynika, że na bocie utrzymywałeś do 28 kwienia coś koło ekwiwalent 120$. Później - co najmniej do 6 maja - około ekwiwalent około 360$, co wynika także z kolejnego Twojego postu, który wskazuje na naliczenia od mniej więcej tej kwoty

qezv3p3.png

Zresztą potwierdzają to inne posty...

QDxxh4Z.png

T7LTfHk.png

Nic, dosłownie nic nie wskazuje - przynajmniej do 6 maja na multikonto. Pomijam, że ani słowa w swoich postach nie piszesz o multikontach, o dzieleniu się swoim zyskiem. 

Chyba logicznym jest, że przyjmuję, że chwaliłbyś się tym mocniejszym? Prawda?

OK. Przejdźmy do działania... 

9 minut temu, marcinpomagax napisał:

Prawdopodobnie Cię to zdziwi, ale do tej pory odsyłałem potencjalnych poleconych m.in do czytania tego wątku na tym forum, aby samemu wyrobili swoje zdanie przed ostatecznym podjęciem decyzji.

Zdziwiłbyś się gdybym Ci powiedział, że mnie mało co dziwi?

Załóżmy więc, że taka była intencja jak piszsz i nie chesz działać jak panowie, o których mowa w tym poście https://behindmlm.com/companies/traffic-monsoon/48-million-clawback-lawsuit-filed-against-traffic-monsoon-scammers/, którzy mało zainwetowali, dużo naganiali i ze wszyskich się śmiali...

Przyznasz, że Twoje informacje są wprowadzające w błąd i co najmniej nieprecyzyjne?

Mam więc propozycję, którą wbrew pozorom możesz odrzucić...

Otóż ja grzecznie Cię poproszę o przeredagowanie swoich ofert w ten sposób by wyraźnie wskazywały, że dotyczą wyłącznie Twoich bezpośrednich poleconych, oraz że bonus pochodzi podzielenia się należną Tobie prowizją.

Jeśli się zgodzisz i to zrobisz to ja cofnę skargę i oficjalnie tutaj i w wątku przyznam, że Twoje intencje były zgoła inne od sugerowanych przeze mnie.

Myślę, że to uczciwa oferta. I mam nadzieję, że Administrator forum taki układ zaakceptuje...

Posted (edited)

3 godziny temu, pepperoniss napisał:

Być może masz. Tylko, że z tego nic nie wynika...

Informuję o ryzyku i proponuje każdemu, czy jest w mojej strukturze czy nie, aby samemu sprawdził projekt, samemu podjął decyzję i ustalił sobie plan działania na samym początku. To na pewno odstrasza potencjalnych inwestorów.

Otóż - jak wykazywałem wcześniej - niemożliwe jest by 75% brało się z kumulacji Twojego refbacku. 

"...i możliwością tworzenia multikont", nie doczytałeś ;) Już wyjaśniam. Przykład - ktoś inwestuje 1000$, na potrzeby zobrazowania sytuacji zakładamy, że kurs krypo się nie zmienia. Normalnie taka osoba bez żadnych refbacków otrzyma 10%(o ile program będzie płacił oczywiście) czyli 100$ miesięcznie, ja oferuję 50% refbacku poleconym, więc odsyłam codziennie 50% w CTO na ich konta w programie, dzięki czemu zarabiają już 15% zamiast 10%. Gdy zastosujemy sztuczkę o której sam pisałeś w temacie o CT, czyli mój polecony utworzy kolejne konto, tym razem pod sobą samym. otrzyma 50% refbacku z 500$ z pierwszego konta ode mnie i 100% refbacku ze swojego drugiego konta. Taka sytuacja da mu 25% więcej z całego kapitału dzięki mojemu bonusowi i 50% dzięki utworzeniu drugiego konta, razem 75% więcej.

Ty bowiem oferujesz te naliczenia nie tylko swoim bezpośrednim poleconym ale całemu zespołowi!

To już jest zwykłe czepianie się słówek, za zespół uznaję grupę poleconych zarejestrowanych pode mną, przecież wyraźnie piszę na fanpage'u, że zapraszam do kontaktu ze mną a nie z krzyśkiem, piotrkiem i marianem, którzy są pode mną w strukturze. 

Zresztą, skreeny, które zamieszczasz na swoim fanpagu sugerują wręcz, coś innego...

niby co sugerują?

Z naliczeń wynika, że na bocie utrzymywałeś do 28 kwienia coś koło ekwiwalent 120$. Później - co najmniej do 6 maja - około ekwiwalent około 360$, co wynika także z kolejnego Twojego postu, który wskazuje na naliczenia od mniej więcej tej kwoty

wszystko sprawdziłeś, fajnie, ale jaki jest twój argument?

Zresztą potwierdzają to inne posty...

ale co potwierdzają ? :D 

Nic, dosłownie nic nie wskazuje - przynajmniej do 6 maja na multikonto. Pomijam, że ani słowa w swoich postach nie piszesz o multikontach, o dzieleniu się swoim zyskiem. 

Chyba logicznym jest, że przyjmuję, że chwaliłbyś się tym mocniejszym? Prawda?

Przecież nigdzie nie napisałem, że mam multikonto a jedynie, że program daje taką możliwość. Manipulujesz faktami i moimi słowami. Jak już wtrąciłeś do tej dyskusji logikę, to czy uważasz, że muszę od razu w krótkich postach reklamowych zdradzać wszystko od razu? Od tego są prywatne rozmowy lub czat grupowy. Napisałem 75% i nie mijam się z prawdą, nie jest to kłamstwo a realnie można o tyle zwiększyć dochód z programu co już wyżej udowodniłem.

Zdziwiłbyś się gdybym Ci powiedział, że mnie mało co dziwi?

droczysz się ze mną? słodko :) 

Mam więc propozycję, którą wbrew pozorom możesz odrzucić...

Hmm, ciekawa propozycja szczególnie po tym jak oskarżyłeś mnie o oszustwo nie posiadając żadnych dowodów, twoja arogancja sięga tak daleko, że manipulujesz moimi słowami i brniesz dalej w oskarżanie mnie a jako argumentów używasz tylko swoich domysłów :huh:

Edited by marcinpomagax

Wybór należy do Ciebie...

Niemniej...

Godzinę temu, marcinpomagax napisał:

że manipulujesz moimi słowami

Którymi. Cytuję Twoje słowa dosłownie. Możesz to zobaczyć na screenach. Możesz też iść w zaparte... Twój wybór. Jak pisałem. Propozycja jest najbardziej możesz odrzucić!

Hmm, ciekawa propozycja szczególnie po tym jak oskarżyłeś mnie o oszustwo nie posiadając żadnych dowodów,

Mijasz się z prawdą!

Po pierwsze wyraźnie napisałem o podejrzeniu oszustwa. To zasadnicza różnica.

Po drugie dowody na mijanie się z prawdą masz w pierszym poście i... swojej odpowiedzi.

To nie ja lecz Ty napisałeś:

5 godzin temu, pepperoniss napisał:

To Twoje czy moje słowa? Z moich czy Twoich stron?

To już jest zwykłe czepianie się słówek, za zespół uznaję grupę poleconych zarejestrowanych pode mną, przecież wyraźnie piszę na fanpage'u, że zapraszam do kontaktu ze mną a nie z krzyśkiem, piotrkiem i marianem, którzy są pode mną w strukturze. 

Wybacz... Ale to wybitnie kreatywna definicja teamu, zespołu. Rozumiem, że Łowcy Profitu to tylko Ty i... Twoi bezpośredni poleceni? Poleceni Twoich poleconych, oraz ich poleceni to już inna banda?

Nie Twoja broszka?

Nie Twój zespół? Team?

Widzisz, jak świat światem, marketing wielopoziomowy marketingiem wielopozimowym tak mianem zespołu nazwya się strukturę pod Tobą. A to co Ty usiłujesz zdefiniować tym mianem od dawien dawna nosi określenie bezpośrednich poleconych.

Preznetacje planu marketingowego projektu też kończysz na 3 poziomie po swoim multikontach na 2 pierwszych poziomach?

...i możliwością tworzenia multikont", nie doczytałeś ;)

Doczytałem. Doczytałem.

Tyle, że by spełnić swoje obienice - w układzie, który opisujesz - nie wystarczy Ci Twoje konto na szczycie piramidy i drugie pod nim. 

Wiesz dlaczego?

Bo z trzeciego pozimu nie dostaniesz na masterkoncie 50%. 

Do tego potrzebujesz 2 multikont: 1 na szczycie i 2 pod nim.

Tyle, że o ile dobrze rozumiem to w dalszej czści chyba usiłujesz wyjaśnić model jeszcze bradziej abstrakcyjny. Bez własnego multikonta!

1 godzinę temu, marcinpomagax napisał:

...i możliwością tworzenia multikont", nie doczytałeś ;)

Jeszcze raz powtórzę. Doczytałem!

Już wyjaśniam.

I, niestety nie wyjaśniłeś tylko jeszcze bardziej się zakałapućkałeś :) Twój wywód znów kupy się nie trzyma... Ale po kolei...

Przykład - ktoś inwestuje 1000$, na potrzeby zobrazowania sytuacji zakładamy, że kurs krypo się nie zmienia

Założeni przyjęte - choć to duże, nawet bardzo duże uproszczenie. Ale niech będzie tyle, że Waćpan pisze...

Tyle, że ta teoria nadal kupy się nie trzyma...

Powiadasz...

Normalnie taka osoba bez żadnych refbacków otrzyma 10%(o ile program będzie płacił oczywiście) czyli 100$ miesięcznie, ja oferuję 50% refbacku poleconym, więc odsyłam codziennie 50% w CTO na ich konta w programie, dzięki czemu zarabiają już 15% zamiast 10%. Gdy zastosujemy sztuczkę o której sam pisałeś w temacie o CT, czyli mój polecony utworzy kolejne konto, tym razem pod sobą samym. otrzyma 50% refbacku z 500$ z pierwszego konta ode mnie i 100% refbacku  prowizji/matching bonus ze swojego drugiego konta. Taka sytuacja da mu 25% więcej z całego kapitału dzięki mojemu bonusowi i 50% dzięki utworzeniu drugiego konta, razem 75% więcej.

Policzmy...

Najpoerw jednak pozowliłem sobie sprostować w Twoim tekście błędną lecz istotną informację (na czerwono)

Twój bezpośredniu polecny, noszący dzięki temu zaszczyny i elitarny tytuł Łowcy Profitów, inwestując 1000$ w strategii, którą opisałeś tj.:

1 Łowaca Profitów Nr 1, czyli Ty

2. Złowiony Łowca Profitów Nr 2 - konto 1

3. Złowiony Łowca Profitów Nr 2 - konto 2.

Zakładamy, że na każdym koncie jest 500$ a miesięczne naliczenia wyniosą 10%.

Liczmy:

Łowca Profitów - czyli Ty - zarobisz z inwestycji 50$ i z matching bonus 50$ z czego oddasz połowę Złowionemu Łowcy Profitów. Wynik: 50 + 50 - 25 = 75$. Czyli Twój zwrot (zarobek) wyniesie 15%. Zgadza się?

Złowiony Łowca Profitów zarobi z własnej inwetycji na 2 kontach 100$ i z matching bonus z drugiego konta 50$ oraz z Twojego refbacku 25$. Wynik 100+50+25 = 175$. Czyli jego zwrot (zarobek) wyniesie 17,5%. Zgadza się?

Teraz policzmy to w identycznym układzie bez oferty refbacku. 

Lider: 50+50 = 100$. Czyli jego zwrot (zarobek) wyniesie 20%. Czyli to Leader zarobi od Ciebie więcej o 33%. A Ty MNIEJ od lidera o 25% Zgadza się?

Polecony Lidera: 100+50=150$. Czyli jego zwrot (zarobek) wyniesie 15%. Ergo Złowiony Łowca Proditów zarobi więcej od Poleconego Lidera zaledwie ok. 16,7% więcej a nie 50% czy też 75%. To olbrzymia różnica! Zgadza się?

Wracając do zasadniczej kwestii...

5 godzin temu, marcinpomagax napisał:

75% bierze się z kumulacji mojego refbacku z możliwością tworzenia multikont.  

Tyle, że to nie jest ani nic od Ciebie ani nie jest cehcą specyficzną dla Twojego - ograniczonego wbrew zwyczajowej definicji do bezpośrednich poleconych - Teamu. 

To właściwość planu makrtingowego. Równie dobrze mógłbyś napisać, że w Twoim teamie zarabia się nawet 1000% więcej a później twierdzić, że to możliwe przy zaimnwestowaniu 170000$, codzinnej reinwestycji 500% w nowe, właściwie ustawione multikonto i... wzrostem ceny tokena...

Dlatego Twoja oferta wprowadza w błąd. Szczególnie, że wbrew temu co Twierdzisz w swojej prezentacji nie wspominasz nic o refbacku, strategii multikont.

Ja odnoszę się do treści, która widnieje na Twoich stronach. Bo to ona wprowadza w błąd. Uwierz, że nie tylko ja w pierwszej kolejności pomyślałem o przewale znanym z prostych programów (np. Revolut) płacących sponsorowi i poleconemu za skierowanie; w drugiej próbowałem to co piszesz wyjaśnić systemem Twoich multikont w układzie 1-2-Poleceni; a do głowy mi nie przyszło, że plan markeingowy projektu uznajesz za swoją ofertę :)

Tak na marginesie, uwierz, że przez te pierwsze skojarzenie wielu ominie Cię szerokim łukiem. Tak po prostu odbierze Twoją oferte. jako próbę naciągnięcia.

Naprawdę uważasz, że taka "reklama" jest lepsza niż rzetelne zaoferowanie swoim bezpośrednim poleconym 50% refbacku a wszyskim członkom Teamu konsultacji w sprawie najodpowiedniejszej przy jego celach i zaangażowaniu strategii?

PS. Tak z cczystej ciekawosci... Jak sobie wyobrażasz codzienną obsługę refbacków dla 15, 100 czy 1000 kont? Jak to upilnujesz? IMHO, to nierealne. 

18 minut temu, pepperoniss napisał:

Widzisz, jak świat światem, marketing wielopoziomowy marketingiem wielopozimowym tak mianem zespołu nazwya się strukturę pod Tobą. A to co Ty usiłujesz zdefiniować tym mianem od dawien dawna nosi określenie bezpośrednich poleconych.

To jest tylko czepianie się słówek, nic więcej, użycie innego słowa niż sobie wymarzyłeś świadczy o oszustwie? To żaden argument,

21 minut temu, pepperoniss napisał:

Liczmy:

Łowca Profitów - czyli Ty - zarobisz z inwestycji 50$ i z matching bonus 50$ z czego oddasz połowę Złowionemu Łowcy Profitów. Wynik: 50 + 50 - 25 = 75$. Czyli Twój zwrot (zarobek) wyniesie 15%. Zgadza się?

Złowiony Łowca Profitów zarobi z własnej inwetycji na 2 kontach 100$ i z matching bonus z drugiego konta 50$ oraz z Twojego refbacku 25$. Wynik 100+50+25 = 175$. Czyli jego zwrot (zarobek) wyniesie 17,5%. Zgadza się?

Tak zgadza się, ale co właściwie jest twoim zarzutem? Chcesz powiedzieć, że wzrost z 100$ do 150$ to nie 50% więcej a ze 100$ do 175$ to nie 75% więcej?. Gdybym użył sformułowania np "zarabiaj ze mną 5% więcej" to znaczyło by to, że ktoś zamiast 100$ zarobi 105$ czyż nie? Była by to prawda, jeżeli matching bonus wynosiłby 10% a nie 100%

28 minut temu, pepperoniss napisał:

Teraz policzmy to w identycznym układzie bez oferty refbacku. 

Lider: 50+50 = 100$. Czyli jego zwrot (zarobek) wyniesie 20%. Czyli to Leader zarobi od Ciebie więcej o 33%. A Ty MNIEJ od lidera o 25% Zgadza się?

Polecony Lidera: 100+50=150$. Czyli jego zwrot (zarobek) wyniesie 15%. Ergo Złowiony Łowca Proditów zarobi więcej od Poleconego Lidera zaledwie ok. 16,7% więcej a nie 50% czy też 75%. To olbrzymia różnica! Zgadza się?

Ładnie policzyłeś, ładnie opisałeś mechanizm działania programu, ale jaki to ma związek ze mną, z twoim oskarżeniem? Równie dobrze mógłbyś tu wstawić cytat z Pana Tadeusza i użyć go jako argumentu przeciwko mnie :D Oferuję refback 50% = 50% zarobków więcej, gdyż matching bonus wynosi 100% bezpośrednich poleconych. Jak ktoś chce to pokazuję tylko jak zarobić jeszcze więcej tworząc multikonto. 

55 minut temu, pepperoniss napisał:

To właściwość planu makrtingowego. Równie dobrze mógłbyś napisać, że w Twoim teamie zarabia się nawet 1000% więcej a później twierdzić, że to możliwe przy zaimnwestowaniu 170000$, codzinnej reinwestycji 500% w nowe, właściwie ustawione multikonto i... wzrostem ceny tokena...

Nie nie mógłbym, bo nie ma takiej możliwości, znowu twoim argumentem są domniemania i abstrakcyjne przykłady nie możliwe do zaistnienia w rzeczywistym świecie. Tak samo abstrakcyjnym przykładem nie możliwym do zaistnienia w realnym świecie jest @pepperoniss, który będąc moderatorem sam przestrzega regulaminu nie robiąc chociażby offtopu w wątku o CT poruszając mój temat(ale jestem kąśliwy :D ),. Opisałem przykład inwestycji 1000$ i jak zamiast 100$ zysku miesięcznie otrzymać 175$ czyli 75% więcej i jest to możliwe do realizacji tu i teraz, o ile nie zmieni się program marketingowy programu, wtedy oferta dla poleconych również będzie inna.

Godzinę temu, pepperoniss napisał:

Dlatego Twoja oferta wprowadza w błąd. Szczególnie, że wbrew temu co Twierdzisz w swojej prezentacji nie wspominasz nic o refbacku, strategii multikont.

ale dlaczego mam od razu pokazywać wszystkie karty? Jak ktoś do mnie napisze to wszystko wyjaśniam, tak jak wyjaśniłem tobie, pisząc o 50% czy 75% nikogo nie wprowadzam w błąd, zarobisz o tyle więcej korzystając z moich porad.

Tak na marginesie, uwierz, że przez te pierwsze skojarzenie wielu ominie Cię szerokim łukiem. Tak po prostu odbierze Twoją oferte. jako próbę naciągnięcia.

Cóż, to jest możliwe, może właśnie przez to zastanowię się nad przeredagowaniem moich tekstów.

Naprawdę uważasz, że taka "reklama" jest lepsza niż rzetelne zaoferowanie swoim bezpośrednim poleconym 50% refbacku a wszystkim członkom Teamu konsultacji w sprawie najodpowiedniejszej przy jego celach i zaangażowaniu strategii?

to tylko "reklama", której treść - jak już kilka razy wyjaśniłem - nie stanowi nieprawdy, może dobór słów nie jest najbardziej fortunny, ale w żadnym miejscu nie kłamię.

PS. Tak z cczystej ciekawosci... Jak sobie wyobrażasz codzienną obsługę refbacków dla 15, 100 czy 1000 kont? Jak to upilnujesz? IMHO, to nierealne. 

Pierwotnie oferta miała być dla 2 pierwszych osób, nawet nie przeszło mi przez myśl, że mógłbym mieć ich 15, 100 czy 1000. Tak przy przytłaczającej ilości poleconych w pewnym momencie stało by się to niemal nierealne - niemal, bo przy odpowiednio zbudowanej multistrukturze, mogło by to działać, ale było by niesamowicie uciążliwe i czasochłonne.

25 minut temu, marcinpomagax napisał:

To jest tylko czepianie się słówek, nic więcej, użycie innego słowa niż sobie wymarzyłeś świadczy o oszustwie? To żaden argument,

Nie To nie jest czepianie się słówek!

Każda z Twoich ofert wprowadza w błąd!

Przeczytaj jeszcze raz co byłwś raczyłeś napisać...

9 godzin temu, pepperoniss napisał:

A teraz usiłujesz powiwiedzieć, że to znaczyło ni mniej ni więcje tylko:

"Niektórzy Łowcy Profitu z mojego teamu, pod warunkiem, że wejdą z mojego linku i może jeden, może dwóch a może steka na zawsze otrzyma i będzie zarabiała 50% - 75% jeśli zainwestuje 500$ a może 1000$ i utworzy multikonto."

Otóż, wcale tak nie jest. Przyjrzyj się dokładnie swoim postom i wpisom.Tam jest obietnica extra profitów w zamian za rejestrację z Twojego linku i zainwestowanic już 500$. Nic więcej...

42 minuty temu, marcinpomagax napisał:

Tak zgadza się, ale co właściwie jest twoim zarzutem? Chcesz powiedzieć, że wzrost z 100$ do 150$ to nie 50% więcej a ze 100$ do 175$ to nie 75% więcej?.

Jaki wzrost ze 100$ do 150$?

Jaki wzrost ze 100$ do 175?...

Bez refbacku od Ciebie Twój polecony zarobiłby nie 100$ a 150$. Z refbekiem 175$. Różnica między 150 a 175 wynosi 25. A 25/150=16,7% a nie 50% czy 75%. Matematyka jest prosta... A Ty dołożyłeś poleconemu extra tylko 25$ a nie 75$ jak usilnie próbujesz tu przekonywać.

50 minut temu, marcinpomagax napisał:

Gdybym użył sformułowania np "zarabiaj ze mną 5% więcej" to znaczyło by to, że ktoś zamiast 100$ zarobi 105$ czyż nie?

Nie... Znaczyłoby, że do należnego mu zarobku (150$) dodajesz od siebie (albo daje mu firma - bo z treśi Twojej oferty nie wynika kto mu tę ekstra zarobek dodaje) 5% czyli 7,50$. A gości osiągnałby zwrot nie 150$ a 157,50$. To znów proste... 150*105%= 157,50$ a nie 105$!

55 minut temu, marcinpomagax napisał:

Ładnie policzyłeś, ładnie opisałeś mechanizm działania programu, ale jaki to ma związek ze mną, z twoim oskarżeniem?

Ależ podstawowy! Dzięki oferowanemu przez Ciebie "bonusi" zarobek Twojego poleconego wzrasta o 16,7%, czyli o 25$. Ze 150$ do 175$. Bez tego co mu dajesz zarbiłby boiwem dokładnie 150$.

58 minut temu, marcinpomagax napisał:

Oferuję refback 50% = 50% zarobków więcej, gdyż matching bonus wynosi 100% bezpośrednich poleconych.

Świetnie Watsonie!

Tyle, że 100% ze swojego multikonta Twój polecony dostałby i bez Twojego udziału. Np. rjestrując się pod @Ivaho, albo pode mnie albo każdego innego promotora... Dodatkowym zarobkiem jest tylko Twój refback...

Nie nie mógłbym, bo nie ma takiej możliwości, znowu twoim argumentem są domniemania i abstrakcyjne przykłady nie możliwe do zaistnienia w rzeczywistym świecie. Tak samo abstrakcyjnym przykładem nie możliwym do zaistnienia w realnym świecie jest @pepperoniss, który będąc moderatorem sam przestrzega regulaminu nie robiąc chociażby offtopu w wątku o CT poruszając mój temat(ale jestem kąśliwy :D ),.

Jeśli widzisz post naruszający Regulamin - nawet napisany przez moderatora - zgłoś go do moderacji albo otwórz watek osobny skargowy. Tu dyskusja na ten temat stanowiłaby offtop...

Opisałem przykład inwestycji 1000$ i jak zamiast 100$ zysku miesięcznie otrzymać 175$ czyli 75% więcej i jest to możliwe do realizacji tu i teraz, o ile nie zmieni się program marketingowy programu, wtedy oferta dla poleconych również będzie inna.

Brawo Szerloku!

Teraz kuknij gdzie napisałeś ten hipotetyczny przykład. Na pewno nie na yt i fb.

Ba nawet tu pisząc...

5 godzin temu, marcinpomagax napisał:

Przykład - ktoś inwestuje 1000$, na potrzeby zobrazowania sytuacji zakładamy, że kurs krypo się nie zmienia. Normalnie taka osoba bez żadnych refbacków otrzyma 10%(o ile program będzie płacił oczywiście) czyli 100$ miesięcznie,

napisałeś tylko półprawdę... Inwestycja 1000$ powinna bowiem mu przynieść miesięczny profit 150$ a nie 100$. Wystarczy skorzystać z planu kopensacyjnego i utworzyć pod sobą multikonto - co jak słusznie zauważyłeś wskazywałem w wątku. To nie jest coś co Ty dajesz. Nie jest żaden udzielony Tobie przez admina specjany patent ani coś co Ty dajesz.

ale dlaczego mam od razu pokazywać wszystkie karty?

Nikt przecież tego od Ciebie nie wymaga!  Reklama jednak winna być rzetelna a Twoja taka nie jest!

Jak ktoś do mnie napisze to wszystko wyjaśniam, tak jak wyjaśniłem tobie, pisząc o 50% czy 75% nikogo nie wprowadzam w błąd, zarobisz o tyle więcej korzystając z moich porad.

Raczej z ogólnodostęonej wiedzy i oczywistych oczywistości :)  

pisząc o 50% czy 75% nikogo nie wprowadzam w błąd

Wręcz przeciwnie. Wprowadzasz. 

to tylko "reklama", której treść - jak już kilka razy wyjaśniłem - nie stanowi nieprawdy, może dobór słów nie jest najbardziej fortunny, ale w żadnym miejscu nie kłamię.

No i chyba w końcu dotarliśmy do sedna sprawy... Tu nie o to chodzi czy kłamiesz czy nie, czy piszesz nie. Tylko czy Twoja reklama - choćby potencjalnie - może wprowadzić w błąd.

Nie będę cię odsyłał do orzeczeń sądów w temacie reklamy wprowadzającej w błąd.

Przytoczę tylko część wiikipedycznej definicji:

Formy reklamy wprowadzającej w błąd:

• Reklama kłamliwa (fałszywa) – informacje w niej zawarte są fałszywe pod względem materialnym (co do cech danego produktu), oceniane na podstawie obiektywnej weryfikacji
  • Reklama oszukańcza – umożliwia wieloznaczne rozumienie zawartych w niej treści. Nie podaje fałszywych informacji, przedstawia jednak produkt w sposób tendencyjny, maksymalnie korzystny dla reklamowanego produktu.
  • Reklama niepełna – wprowadza w błąd poprzez pominięcie w reklamie istotnych informacji dla adresata, na przykład nie podaje pojemności dostępnego opakowania.

Przeczytaj wytłuszczony tekst... By reklama - w myśl ww. definicji - mogła być uznana za oszukańczą wcale nie tzreba kłamać. Ba, nie trzeba nawet świadomie ją taką stworzyć. Czasami - i żywię nadzieję, że tak jest w twoim przypadku - wystarczy właśnie ów nieszczęsnu, nie najbardziej fortunny dobór słów.

Zauważ, że ja w żadnym miejscu nie zarzucałem Ci kłamstwa.

Spójrz...

Pierwotnie oferta miała być dla 2 pierwszych osób, nawet nie przeszło mi przez myśl, że mógłbym mieć ich 15, 100 czy 1000. Tak przy przytłaczającej ilości poleconych w pewnym momencie stało by się to niemal nierealne - niemal, bo przy odpowiednio zbudowanej multistrukturze, mogło by to działać, ale było by niesamowicie uciążliwe i czasochłonne.

Myślałeś o 2 osobach... Ale czy to da się wyczytać z Twoich reklam? Tam mowa jest o zespole, teamie. Całym teamie. Pomyśl czy Twoich reklam nie da się - bez Twojego tutaj tłumaczenia - odczytać tak jak ja odczytałem. Przecież dlaego pisałem, że nie wyobrażam tego sobie technicznie. Nie przy zespole kilkuosobowym lecz większym.

Bo dla mnie celem było zbudowanie prężnego zespołu. Takiego samograja prawie. Przy tym o czym teraz piszesz to bardziej byłeś Janosikiem niż liderem temau :) 

Zressztą, między innymi dlatego, że po wymianie zdań w tym wątku nie widzę w Tobie zaganiacza a raczej kogoś, komu zdarzyła się jakaś wpadka. Może oparcie się na niewłaściwych wzorcach. Może - choć tu mogę się mylić, bo nie robiłem szczególnego reaserchu Twojej osoby - to błędy młodości lub  początkującego marketingowca. To nieważne...

Teraz powinno z mojej strony paść stwierdzenie, że wszysko co było do powiedzenia zostało powiedziane i oczekuję na decyzję Admina kończąc dyskusję.

Niemniej skończę tylko dyskusję :) 

A skargę - mimo, że nie wycofuję się ze stwierdzenia, iż Twoje reklamy wprowadzają w błąd - cofam!

Z reklamami zrobisz co zechcesz. Dzięki dyskusji w tym wątku każdy Twój potencjalny polecony będzie mógł się zorientować co autor miał na myśli jeśli trochę w sieci poszpera. I pewnie dojdzie do podobnych do moich wniosków, że raczej nie było to Twoje celowe działanie, więc taki z Ciebie oszust jak z koziej dupy trąba :) 

Dziękuję za kulturalną dyskusję i przepraszam jeśli mocno poczułeś się urażony moimi podejrzeniami (nie oskażeniami!).

EOT

Skarga cofnięta, zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Egzekutor
      CloudToken provides total transparency of crypto trading on exchanges in real-time.
    • By pepperoniss
      Cloudtoken na komputerze PC
      W poradniku nie będę opisywał w jaki sposób utworzyć konto w CloudToken, przesłać środki do "portfela" czy też przesłać je do bota.
      Natomiast w krótki, i mam nadzieję przystępny sposób opiszę w jaki sposób stworzyć sobie możliwość korzystania z projektu bez używania własnego telefonu czy talbleta, czyli jak działać projekcie CloudToken na zwykłum komputerze PC.
      Przyczyn dla których możesz chcieć to zrobić jest wiele. Pierwszy to wygoda. Chyba większość z nas woli korzystać z PC niż telefonu. Drugi to bezpieczeństwo. Nie da się bowiem ukryć, że z telefonu korzystamy dziś w róznoraki sposób i posiadamy na nim wiele informacji, którymi nie chcielibyśmy się dzielić z innymi. A coby nie mówić to do aplikacji wypuszczonej przez firmę z branży hyip nie mozna mieć pełnego zaufania. Lepiej więc odseparować nasze dane gromadzone na telefonie od obcej aplikacji. Trzecia w końcu to chęć skorzystania z dobrodziejstwa planu marketingowego CloudToken i przyjęcie strategii inwestowania nie na jednym lecz na kontach, czyli stworzenia multikont.
      Dlatego też w poradniku temat ten opiszę w miarę kompleksowo. Jednak ze względu na cel z niektórych proponowanych rozwiązań można zrezygnować albo też wybrać alternatywne programy.
      Dodatkowo, w celu zwiększenia prywatności, proponowane rozwiązanie eliminuje korzystanie z Google Play i nie wymaga logowania się danymi konta google oraz pozwala na ustawienie lokalizacji innej niż ta, w której rzeczywiście przebywamy. Oczywiście jest to opcjonalne i jeśli nie mamy z tym problemu możemy tę część roziązania pominąć.
      Co potrzebujemy?
      Komputer PC 
      To oczywista oczywistość. Tu z systemem Windows aczkolwiek bez problemu można znaleźć alternatywne rozwiązania na inne systemy operacyjne.
      Minimalne wymagania:
      2GB RAM (rekomendowana wieksza ilość RAM) procesor 2.2 GHZ  karta graficzna 1 GB lub lepsza Emulator Androida
      To jest serce proponowanego rozwiązania. Osobiście korzystam z programu Nox Player. Jednak forumowiczom rekomenduję skorzystać z programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit. Powód jest w zasadzie jeden oba programy okraszone są zbędnymi nam dodatkami w postaci gier na Androida a dla BlueStaks istnieje proste narzędzie dzięki któremu dość łatwo uda się ich pozbyć. Jest 
      Aplikacje na Androida i pomocnicze
      W zasadzie jedyną niezbędną nam aplikacją jest "portfel" CloudToken.
      Ponadto pobieramy jeszcze Windscribe, czyli aplikację do łączenia się z siecią przez VPN oraz BlueStacks Tweaker 5, który pozwoli nam się pozbyć z naszej instalacji emulatora BlueStacks niechcianych reklam.

Co i jak?
      1. Windscribe (opcjonalnie)
      Ten krok jest opcjonalny i nie musimy go wykonywać jeśli nie zależy nam na zwiększeniu anonimowości lub nie zamierzamy w CludToken tworzyć multikont. Chyba Windscribe VPN jest jednym z nielicznych pozwalających nam na zachowanie pełnej anonimowości (oczywiście na ile jest to możliwe w internecie) także na etapie płatności umożliwiając opłacenie konta w jednej z 20 kryptowalut.
      Windscribe wymaga założenia konta ale nie musimy podawać adresu email. W bezpłatnej wersji możliwe jest jednoczesne korzystanie na dowolnej ilości urządzeń a do dyspozycji mamy wybór lokalizacji serwera VPN w 10 krajach. Ograniczeniem darmowej, anonimowej wersji jest miesięczny limit transferu 2 GB. To ilość transferu, która bez wątpienia wystarczy nam na obsługę projektu CloudToken. Drugim ograniczeniem jest niemożliwość zresetowania hasła.
      Niemniej uważam, że warto skorzystać z opcji płatnej, która w planie rocznym koszuje tylko 49$ a w zamian otrzymujemy rzeczywiście nielimitowany transfer na dowolną ilość urządzeń i dostęp do serwerów 58 lokalizacjach. Sam zużywam ok 2-3TB w jednocześnie w co najmniej dwu różnych lokalizacjach i przepustowość na większości serwerów tylko nieznacznie odbiega od przepustowości internetu bez VPN. IMHO, narzędzie niezbędne dla każdego bawiącego się w hyipy.
      Link do rejestracji
      Oczywiście na potrzeby opisane w poradniku możliwe jest skorzystanie z każdego innego VPN.
      2. Instalacja BlueStacks

W zależności od posiadanej wersji systemu operacyjnego Windows pobieramy odpowiednią wersję programu BlueStacks 64bit lub BlueStacks 32bit i ją instalujemy.
      Po zainstalowaniu na pulpicie powinny pojawić nam się 2 ikony

Jeżeli nie będziemy na naszym komputerze korzystali z więcej niż jednego CloudTpken Wallet to śmiało możemy usunąć ikonkę Multi-Instance Manager. W przeciwnym razie możemy usunąć drugą ikonę. 
      Uruchamiamy VlueStacks. Pierwsze uruchomienie może trwać trochę dłużej. Po uruchomieniu zobaczymy taki pulpit naszego wirtualnego tableta/telefonu

Na Waszym będzie troszkę więcej ikon i reklam gier, których jesli zechcecie pozbędziecie się później. Nie jest to jednak niezbędne do dziłania CloudTokena.
      3. Instalacja CloudToken Wallet i Windscribe.
      Ściągamy i zapisujemy (najlepiej na pulpicie) aplikacje na Androida:
      Windscribe (warto zmienić fikuśną nazwę pliku na windscribe.apk CloudToken Wallet By zainstalować je na naszym wirtualnym tablecie po prostu zaznaczamy je na pulicie i przeciągamy do okna BlueStacks. Po chwili powinny być zainstalowane. Gdyby ten sposób nie zadziałał, co może się zdarzyć w niektórych konfiguracjach Windowsa, w lewym górnym rogu "tableta"  klikamy w przy napisie Zainstalowane aplikacje w 3 kropki i wybieramy opcję zainstaluj apk i wybieramy pliki apk z lokalizacji, w której je zapisaliśmy.
      W zasadzie mamy "system" gotowy do pracy.

4. Uruchomienie i konfiguracja Windscribe (opcjonalne)
      Uruchamiamy Windscribe i logujemy się w nim danymi, które podaliśmy przy rejestracji 

A nstępnie wybieramy interesującą nas lokalizację...

Po połączeniu z serwerem pokaże nam się nasze nowe IP. Uwaga! W wersji darmowej nie wszyskie lokalizację są dostępne!
      W zasadzie już możemy logować/rejestrować się do CloudTokena z naszego komputera.

5. Uruchamianie i logowanie do CloudToken
      Teraz wystarczy otworzyć aplikację CloudToken.
      Jesli nie jesteś jeszcze w programie klikasz Create account i w kolejnym polu podajesz kod referencyjny

Mój kod referencyjny to 1113897490 ale oczywiście możesz użyć dowolnego. Dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami. Szczególnie ważne jest zapisanie ziarna (seed), czyli 12 wygenerowanych słów oraz PINu do wypłat. 
      To drugie dlatego, że aktualna wersja "portfela" obarczona jest poważnym błędem i nie ma obecnie możliwości odzyskania PIN do wypłat!
      Jeśli masz już konto załozone na smatfonie wystarczy się do niego zalogować albo odtworzyć z ziarna "seedu".
      System na jedno konto jest gotowy do pracy. Do opisania działania na multikontach przejdę po kolejnym nieobowiązkowym kroku, tj. po uzunięciu reklam i gier z naszej instalacji BlueStacks.

6. Usuwanie reklam z BlueStracks (opcjonalne, dla zaawansowanych)
      By usunąć reklamy i uciążliwe gry w naszej instalacji pobieramy program BlueStacks Tweaker 5 a następnie uruchamiamy go.

By to zrobić najpierw musimy naszego wirtualnego tableta zrootować, w zakładce Root

a następnie wyłączyć Promo w zakładce Helpers.

Są to działania dla bardziej zaawansowanych dlatego nie będę ich tu szczegółowo opisywał. Szczegółowy opis dostępny po kliknięciu w aplikacji na ikonkę filmu baź na stronie https://bstweaker.tk/.
      Jeśl przebrniecie ten etap pozbędziecie się reklam i gier ze swojej instalacji. W innym przypadku, będziecie musieli je znosić, co nie pozbawia jednak instalacji funkcjonalności, o którą nam chodzi.
      System jest już gotowy w 100% do pracy z CloudToken. No chyba, że chcesz inwestować w CloudToken przez

7. Multikonta
      W tym projekcie nie jest trudno zauważyć, jaki potencjał drzemie w inwestowaniu większych niż 500$-750$ kwot nie na jednym koncie lecz w schemacie multikont. Dość powiedzieć, że już przy inwestycji 1000$ inwestując je na 2 kontach pod sobą będziemy otrzymywali naliczenia o 50% wyższe niż przy inwestycji na jednym koncie. Przy inwstycji 1500$ na trzech kontach pod sobą o 67%,  a przy inwestycji 2000$ - w troszkę bardziej skomplikowanej konfiguracji) - aż o 87,5% większe naliczenia. Gra jest więc warta świeczki.
      Jednak korzystanie z multikont rodzi takie zagrożenie, że admini projektu mogą w przszłości blokować tego typu działania. By te ryzyko zniwelować koniecze jest korzystanie z serwera proxy. Np. opisanego wcześniej - Windscribe. 
      Pomoże nam w tym też program BlueStacks. Raczej bowiem niewielu z nas korzysta z 2, 3, 5 czy 10 telefonów a zmiana logownia na pojedynczym telefonie jest dość niewygodna.
      Jak więc tworzyć multikonta?
      Z programem BlueStacks i Windscribe to dziecinnie proste. Po prostu sklonujemy sobie naszą instalację tyle razy ile multikont będziemy chcieli stworzyć. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, zasobność portfela, dopuszczalny poziom ryzyka i... pojemność naszego dysku. O ile więc reklamy i gry w BlueStocks nie będą nam zbytnio wadziły przy jednym koncie, o tyle przy multikontach zdecydowanie zalecam się ich pozbyć.
      Jak utworzyć multikonto?
      Po kolei wykonyjemy następujące czynności:
      Otwieramy naszą wzorcową instalację BlueStracks koniecznie wylogowujemy się z portfela CloudToken zamykamy BlueStacks na pulpicie klikamy w ikonę BlueStacks Multi-Instance Manager i w prawym dolnym rogu Menadżera klikamy w przycisk Nowa instancja
                 w kolejnym okienku wybieramy opcję Sklonuj instancję

powtarzamy tę czynność tyle razy ile zamierzamy utworzyć multikont.
      5. logujemy się do każdej instancji osobno i w pierwszej kolejności uruchamiamy Windscribe zmieniając lokalizację serwera VPN.
      6. Następnie tworzymy kolejne konto podpinając je pod nasze poprzednie na wybranym poziomie, bacząc by zapisać dokładnie słowa kluczowe (ziarno/seed) i PIN do wypłat. Czynność tę powtarzamy dla każdego kolejnego multikonta.

I to wszysko.

Mój kod referencyjny w CloudToken to 
      1113897490

8. Zastrzeżenia
      Projekt prawie na pewno nie zarbia w sposób opisany w legendzie, więc jeśli chcesz w niego zainwestować to musisz mieć świadomość, że z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością działa wg schematu Ponziego jest więc ekstremalnie ryzykowny a większość uczestników straci w nim w całości lub części zaainwestowane pieniądze. Jesli więc zdecydujesz się na inwestycję nigdy nie inwestuj weń środków, z których utratą będzie Ci trudno się pogodzić, w szczególności nie inwestuj środków pożyczonych lub przeznaczonych na życie lub ważne dla Ciebie i Twojej rodziny sprawy. "Portfel" CloudToken Wallet obecnie na pewno nie jest portfelem kryptowalutowym. Przekazując środki do programu nie posiadasz kluczy prywatnych do adesów na które przesyłasz kryptowaluty. Słowa kluczowe w żaden sposób nie pomogą Ci odzyskać kontroli nad środkami przesłanymi na adres wygenerowany w aplikacji CloudToken. "Portfel" będzie działał i umożliwał wypłatę tak długo jak długo twórcy projektu na to pozwolą. Nawet jeśli w przyszłości CloudToken wallet udostępni Ci klucze prywatne adresów to i tak istnieje ryzyko, że twórcy programu będą posiadali do nich dostęp. Środki na tym "portfelu" nigdy nie będą w pełni bezpieczne. Korzystanie z opisanej w poradniku metody, w tym z systemu multikont może wiązać się z ryzykiem podjęcia przez twórców programu działań przeciwko użytkownikom korzystających z tego typu rozwiązań. Korzystanie z VPN nie gwarantuje, że stosowane praktyki nie zostaną przez twórców programu wykryte. Autor poradnika zweryfikował za pomocą strony https://www.virustotal.com/ rekomendowane do instlacji pliki i linki i na dzień publikacji poradnika wolne one były od złośliwego oprogramowania. Przed ściągnięciem ich na swój komputer zweryfikuj ten fakt jednak samodzielnie lub skorzystaj z linków do VIRUSTOTAL po linkach do pobrania. Autor nie jest jednak autorem ani dystrybutorem linkowanego oprogramowania i mnie może gwarantować, że jest ono w pełni bezpieczne. Autor poradnika zainwestował w CloudToken a skorzystanie z podanego przez niego w programie kodu referncyjnego będzie wiązało się z uzyskaniem przez niego korzyści wynikającej z planu marketingowego, tj. co najmniej w wysokości naliczenia uzyskanego przez rejestrującego się z użyciem jego kodu. Zarejestrowanie się w Windscribe z linków zawartych w niniejszym poradniku może wiązać się z korzyścią dla autora poradnika w wysokości do 50% opłaconych kwot. _____________________________________________________________________
      Linki do pobrania aplikacji 
      Nox Player - https://www.bignox.com/en/download/fullPackage - VIRUSTOTAL (uwaga! wynik pozytywny na jednym skanerze) BlueStacks 64bit - http://cdn3.bluestacks.com/downloads/windows/bgp/4.80.0.1060/x64/BlueStacks-Installer_4.80.0.1060_amd64_native.exe - VIRUSTOTAL BlueStacks 32bit - http://cdn3.bluestacks.com/downloads/windows/bgp/4.80.0.1060/x86/BlueStacks-Installer_4.80.0.1060_x86_native.exe - VIRUSTOTAL CloudToken Wallet - https://app-dl.cloudtokenwallet.com/android/cloudtoken.apk - VIRUSTOTAL Windscribe - LINK - VIRUSTOTAL BlueStacks Tweaker 5 - https://bstweaker.tk/zip/BSTweaker5_51150.zip - VIRUSTOTAL Link do rejestracji na Windscribe - LINK - VIRUSTOTAL

• By Ivaho

O PROJEKCIE
      Dla fanów zarabiających portfeli nowa alternatywa: CloudToken.
      Dlaczego CloudToken?
      Przez ostatnie kilka dni przeprowadzaliśmy dogłębną analizę tego projektu, włącznie z kontaktem bezpośrednim z architektami tego projektu. Udało nam się nawiązać bezpośredni kontakt z głównymi twórcami aplikacji. Zadaliśmy mnóstwo szczegółowych pytań i zachwyciła nas otwarta pozycja przedstawiciela CT. Ale jako, że mamy bardzo duże doświadczenie na rynku inwestycji online chcieliśmy czegoś więcej niż tylko słów, screnów i planów. Zażądaliśmy wglądu w pracę bota na żywo. Z początku otrzymaliśmy odmowę, ale po wyjaśnieniu naszego stanowiska i obietnicy dochowania tajemnicy otrzymaliśmy wgląd w pracę bota i wgląd do kont handlowych z giełdy Binance, gdzie mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak działa bot i jak zawiera transakcje. Potwierdzam, że bot działa i zawiera realne transakcje na giełdach. Jesteśmy w posiadaniu tego video i być może bliżej oficjalnego startu uda nam się otrzymać zgodę na jego publikację. Poprzez nasze dogłębne DueDiligence potwierdziliśmy również współpracę twórców aplikacji z czołowym profesorem matematyki z Singapuru, który pomaga w rozwoju strategii i sam zajmuje się handlem kryptowalutami.

Portfel CloudToken jest nadal w trybie Pre-Launch, jednak możemy się już rejestrować, uruchomić nasz portfel i zarabiać. Globalna premiera projektu nastąpi 12 maja

Portfel CloudToken to zdecentralizowana kompleksowa platforma usług przeznaczona dla zasobów cyfrowych, która obejmuje głównie trzy moduły funkcjonalności: inteligentne zarządzanie finansami, konsumpcja i kopanie oraz ekosystem płatności za pomocą tokena. Aplikacja będzie oficjalnie dostępna w sklepie Apple.
      CloudToken wykorzystuje najnowszą technologię platformy blockchain 4.0, która może wspiera szyfrowaną wymianę danych i płatności między łańcuchami. Inteligentny portfel mobilny może przechowywać Tokeny łańcuchów różnych technologii, dzięki czemu możemy realizować kompleksowe przechowywanie i zarządzanie w wielu walutach.
      Architektura techniczna aplikacji została zaprojektowana przez Ronalda Aai, architekta technologii blockchain czwartej generacji - Bit Beta System (BBS) i dyrektora technologicznego w SQ2 Fintech Pte. Ltd. i YFC Technologies.
      Ronald w swojej wczesnej karierze rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

CloudToken współpracuje również z Zhao Shengiem, właścicielem WBF (World Blockchain Forum) oraz inwestorem i współpracownikiem Plustoken. Zespół WBF jest odpowiedzialny za media / marketing w CT.
      Oprócz założenia World Blockchain Forum (Nowy Jork), Block media (Silicon Valley) i Silicon Valley Maker Capital, Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem i wizjonerem w sektorze blockchain. Podróżował do ponad stu miast, aby kształcić i kierować kadrą kierowniczą i
      dyrektorami w kierunku nowych technologii.

Portfel CloudToken jest pierwszym tak w pełni zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych, zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak: Imtoken czy Trustwallet.
      System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym. W aplikacji możemy oglądać transmisję ostatnio zawieranych transakcjach arbitrażowych. W przyszłości będziemy mogli uruchomić swojego bota JARVIS na jednej z 38 obsługiwanych giełd! Oznacza to, że wszystkie nasze aktywa będą pod naszą pełną kontrolą.
      Bot działa w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
      Bot JARVIS w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.

ILE ZARABIAMY
      Zarabiamy tutaj zmienny dzienny zysk: 0.2-0.4% dziennie (6-12% miesięcznie) plus oczywiście zarabiamy na wzroście wartości tokena CTO. Obecna wartość tego tokena to $0.3.
      Nie ma minimalnej kwoty, która uruchamia bota Jarvis AI, jednakże jezeli chcemy równocześnie zarabiać na swojej strukturze, to nasze saldo na bocie AI nie może być niższe niż  $500
      Portfel zasilać możemy z wielu aktyw: ETH, BTC, Tether, LTC, BCH, DOGE i TUSD (TrueUSD).
      Nasze naliczenia zasilają saldo tokena CTO, które w każdej chwili będziemy mogli wymienić na ETH i wypłacić. Już wkrótce będziemy mogli wypłacać również za pomocą karty debetowej.
      Wypłata depozytu pracującego z botem Jarvis do 30 dni będzie wiązać się z dodatkową opłatą 10%.

REJESTRACJA, ZASILENIE I AKTYWACJA BOTA

1. Pobierz aplikację ze strony (IOS lub Android): http://www.cloudtokenwallet.com/
      2. Uruchom ją i kliknij „Utwórz konto”. Nie musimy ujawniać naszych prywatnych danych. Anonimowość jest jedną z podstawowych zasad CloudToken.
      3. Użyj kodu polecającego: 0923026522
      4. Skonfiguruj hasło logowania i PIN transakcji
      5. Teraz zobaczysz swój 16-cyfrowy identyfikator logowania i 6-cyfrowy kod PIN. Zalecamy wykonanie zrzutu ekranu i zapisanie go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania.
      Teraz zostaniesz przekierowany na główną stronę aplikacji CloudToken.
      6. Wybierz portfel, który chcesz zasilić i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go.
      7. Przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić AI bota JARVIS.
      8. Dodaj kwotę, którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania JARVIS AI (minimum 500 USD, kliknij przycisk MAX aby dodać całą kwotę).
      Bot już zaczyna już pracować
      Dodatkowe informacje o CloudToken
    • By Epawel88
      Coinpot multiplayer oszukuje i to grubo....ostatnio grałem i trafialem dobre liczby i bylo jak trzeba a za kilka chwil dosłownie nadal wpadaly dobre liczby ale z konta odejmowalo tokeny i to bardzo szybko,straciłem 9600 tokenow w dosłownie 3 minuty.Kontaktu z suportem nie ma żadnego,ostrzegam przed Coinpit multiplayer!!!
    • By pavixion
      Witam serdecznie napisałem w temacie Pay Trade ale raczej mało prawdopodobne by ktoś tam się wypowiedział. Z racji ,ze na pewno będzie o tym głośno uznałem aby napisać nowy  wątek. 

mój  przyjaciel otrzymał wezwanie do ABW na przesłuchanie   i nie ukrywam ,ze jestem bardzo zaniepokojony tą sprawą. Stawiennictwo ma obowiązkowe.. Zasięgałem swoich danych kontaktów i widzę ,ze jest to sprawa  bardzo poważna i wytransferowali ponad 50 milionów zł. Ktoś coś więcej powie na ten temat ?  Ciekawi mnie też co z liderami czy szykują im się zarzuty prawne za "naganianie" ?  Wiem jedno ,że kolejne osoby też będą wzywane.