Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Kryptokox

[SCAM] BITRADING 888 - do 2% dziennie | www.bitrading888.com | Longterm

Recommended Posts

[Obrazek: 94ec9b242acef160med.png]

Program: BITRADING 888
Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
Data startu: 05/04/2019

Mój komentarz:

Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.

Czym firma się zajmuje?

W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni ;) Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.

Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień)
Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$
Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300%
Profit z bezpośredniego polecania to 5%
Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin
Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie
Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników

Ciekawostki:
  • Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę.
  • Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300%
  • Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet
  • Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $
  • Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.

[Obrazek: 237ffdbf8a71be84med.jpg]

2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.

3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz. 

4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.

[Obrazek: 088610cac41fdfe5med.jpg]

Dowód wpłaty:

[Obrazek: 63985451f8d09db7med.jpg]

Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:

[Obrazek: 505fa5ada9429ff5med.jpg]

[Obrazek: 00556804f3ae4789med.jpg]

[Obrazek: 027c4e269cd95daemed.jpg]

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.

Edited by Kryptokox

Widzę, temat nie cieszy się zainteresowaniem, a szkoda bo zapowiada się ciekawie ;)

Pierwsze testy projektu za mną, zarobione już około 150$ z czego 83$ wypłacone, a reszta jutro.

STATUS: PAYING

Warto zając sobie miejsce w binarce bo wpadają ładne spady.

Dowód wypłaty:
efa207120ab9fcd2gen.jpg

927c247595425ba2gen.jpg

e111c27eee38053cgen.jpg

Cześć. Już prawie 350 $ wypłacone z programu. Zaganiacze ładnie promują wśród swoich ludzi, ale jeszcze nie publicznie. Niedługo zaczną, z tego co wiem w tym lub w następnym tygodniu ruszą z promocją na większą skalę, bo miejscówki pozajmowali już w binarce. Pan o nazwisku na G. również jest w tym projekcie. Wypłaty fajnie przychodzą do 24h, zazwyczaj po kilku godzinach.

78611848a6a6f066med.jpg

ab4395581f07dd35med.jpg

Projekt fajnie płaci, binarka daje niezłe możliwości. Poniżej wklejam link do ostatniej prezentacji nagranej przez jednego z użytkowników:

https://drive.google.com/file/d/1hBD5I4u...p-Y2G/view

Jestem już na plus i wypłaciłem już 761 $. Wypłaty są przeliczane z $ na BTC.

[Obrazek: a2bf315b2c9f0988gen.jpg]

Polscy promotorzy dopiero się biorą za promowanie tego projektu, ale działają już około 2 miesiące. Znajomości, znajomości i dopiero wychodzą z ukrycia.

Niestety można już przenieść do działu scam. Aczkolwiek zdążyłem zrobić z 500 usd - 1500 USD  także program udany. Nie znam losów jednak jak się skończyło. Chyba wym yuslili jakiś gowno Token ale generalnie padło.

Program został przeniesiony do działu SCAM.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By immoderate
      Pan Nafalski wraz z doborowym towarzystwem ludzi o podobnej reputacji stworzył nowy scam:  Xion
      więcej na www.xion.cash
      Czy te wazony nie mają wstydu?
    • By Kryptokox
      Projekt: doubleway.io 
      Kategoria: Matryce, Smart Kontrakt
      Min. 18$ - 0.08 ETH plus gas.
      Od wczoraj bardzo mocna promocja przez polskich liderów tego projektu w Social media. Kilka tysięcy rejestracji w jeden dzień.

Wszystko na smartkontraktach! 
      Zapoznaj się z poniższym opisem, aby zacząć lub dołącz teraz, jeśli poradzisz sobie sam z rejestracją i zaczęciem biznesu:
      Poznaj pierwszy w historii projekt blockchain bez ryzyka. 
      Po raz pierwszy ani jedna osoba na świecie nie może wpłynąć na działanie systemu. Nie istnieje żadna firma ani zarząd, który mógłby zablokować konto.

Jak to działa:
      Będziesz potrzebował portfela Ethereum MetaMask lub Trust Wallet i 0,08 ETH + fee.
      (0,08 ETH  ~ 18 USD )
      Aby się #zarejestrować i uzyskać 1. poziom w systemie, zarezerwuj 0,084 ETH na swoim portfelu. 

W rzeczywistości pierwszą transakcją jest rejestracja. Wszystkie pozostałe przelewy są dokonywane z zarobionych środków. 
       - #WAŻNE, pieniądze odzyskujesz natychmiastowo już przy zaproszeniu pierwszej osoby 
      - Istnieją trzy sposoby uzyskania poleceń:

*Przyciągaj polecenia do swojej struktury w DOUBLEWAY.
      *Otrzymuj polecenia ze swoich uplinów poprzez „przepełnienia” (zgodnie z zaprogramowaniem w inteligentnej umowie).
      *Poczekaj, aż system sam przyniesie Ci bezpłatne polecenia.
      *Twoje polecenia z CRYPTOHANDS staną się automatycznie Twoimi poleceniami w DOUBLEWAY.  
      Otrzymuj automatyczne transakcje z inteligentnej umowy bezpośrednio na portfelu Ethereum.  

*Prezentacja biznesu: https://drive.google.com/file/d/1DVRVNqvHlJ8E1dNoxSjWepT8ef78bOzI/view
      Zgodnie z tabelą, na 1. poziomie zostajesz przeniesiony 0,16 ETH, na 2. poziomie - 0,64 ETH, a na 3. poziomie - 2,56 ETH. 

(#UWAGA -mamy 8 poziomów łącznie, - przy pełnym wypełnieniu osiągniemy 3500 ETH dochodu miesięcznie,  i 40000 ETH dochodu rocznie). 

Realnie patrząc jest to wykonalne, matryca zapełniana jest bardzo szybko, jednak nawet osiąganie 10 % założonej sumy miesięcznie - zadowoli wszystkich.
      Rejeatracja:
      https://doubleway.io/pl/?rid=28020
      Nikt nie może zamknąć twojego konta, aby zatrzymać płatności lub dokonać zmian w systemie, ponieważ inteligentna umowa jest ładowana do sieci Ethereum. 

Osobiście możesz zaprosić tylko 2 polecenia, które są dołączone bezpośrednio do Ciebie i nazywane są „poleceniami z pierwszego wiersza”.
      2 z Twoich poleconych w pierwszym wierszu (osobiście zaproszonych przez Ciebie) również zapraszają 2 ze swoich poleconych. Tych 4 uczestników w twojej strukturze to „skierowania drugiej linii”.
      Następnie, analogicznie, masz 8 poleceń z 3 linii i 16 poleceń z 4 linii.

Jeśli nadal będziesz zapraszać poleconych, gdy masz już 2, kolejne polecenia są dołączane do głębokości twojej struktury i stają się Twoimi poleceniami z 2, 3 i tak dalej, aż do 10 linii. Nazywa się to „przepełnieniem”.
      Nawet jeśli nie zaprosisz żadnego polecającego, prędzej czy później będziesz nadal otrzymywać skierowania w następujących sposobach bez twojego udziału:
      *za pomocą przelewu od Twoich sposnorów,
      *Bezpłatne skierowania z systemu.
      Instrukcja wersja 1:
      https://drive.google.com/file/d/1-lipbVoEJvRkWYoW7U-nBs7oY6RmlrRq/view?fbclid=IwAR03oTXFdIpGo4Pu-48q_ndxQ_k-gGe8_AhTj2gHovhV_EjnQwbpTgoVKc4
      Instrukcja rejestracji 2:
      https://www.youtube.com/watch?v=8gvbpmMbGO0

Pomimo opisu twórców przetlumaczonego w powyższym opisie programu jest to na 100% ponziak. Dopóki jest więcej wpłat niż wypłat to hajs się zgadza.  
    • By cryptoinvestment

AvonFX
      Plan inwestycyjny :
      1 plan godzinowy 0.15% na godzinę, 3.6% dziennie 7/24

Minimalna wpłata:
      0.001 BTC

Minimalna wypłata:
      0.0005 BTC

Procesory:

Program partnerski:

Opis:
      Fajny nowy piggy bank, nowy, bo działa drugi dzień i wygląda na dofinansowany. Ma 2FA i ogólnie strona i dashboard są ładnie przygotowane.
      Program jest zrobiony na skrypcie Gold Coders (licencja jest), serwer ddos i admin też wykupić EV SSL, co lubię, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza, często to dobry znak.

Piggy Bank czyli taka świnka skarbonka, którą możemy ją rozbić i już po 1 dniu i wybrać/wypłacić depozyt, opłata to 10%.
      Czyli po 3 dniach jesteśmy na czysto, gdybyśmy po tym terminie chcieli wyjąć depozyt i zapłacić te 10% (3 dni to 3x3.6% = 10.8%)
      Program mi się podoba i w teorii podobne ok. 1-2 miesięcy działają, to moja strategia to wypłacić depozyt po 2-3 tygodniach.
      Po 2 tygodniach: 14 x 3.6% = 50.4% - 10% = 40.4% czystego zysku po 14 dniach.
      Po 3 tygodniach: 21 x 3.6% = 75.6% - 10% = 65.6% czystego zysku po 21 dniach.

Legenda to handel na rynku Forex, a firma jest zarejestrowana w UK, standardowo.

Statystyki:

Mój link:
      https://avonfx.com/ref/cryptolifestyle

Moja wpłata:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/fd8781e1dd23518434ff2fd3ce43eed5f635df314c310dac25ca31764092876b

• By cryptoinvestment

Alcore Betting Company

DATA ROZPOCZĘCIA:
      13 grudnia 2019
      Pierwszy film promocyjny pojawił się 17 grudnia, ale z tego co się zorientowałem, to wypłynął na szerokie wody niedawno.
      Takie programy często działają po cichu, w wąskich kręgach, często rozpowszechniane są przez Skype itp.
      To dzieło jest zapewne tworem rosyjskim, mi trochę przypomina ruskie hyipy, którymi kiedyś się fascynowałem i które często fajnie działały.
      Wywiad ze słupem CEO William Copper (ruski aktor z angielskim czytanym z kartki - standard) pojawił się dopiero 14 lutego.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Dla mnie w takich programach najbardziej interesujące i najmniej ryzykowne są zazwyczaj 2 pierwsze plany, bo są na krótko i można szybciej zrezygnować.
      Poza tym często lepiej zrobić 2-3 kółka w krótkim planie z reinwestem zarobków, niż 1 kółko w długim planie, a zawsze można wyjść w międzyczasie.
      W planie Basic na 10 dni (moim zdaniem fajna opcja) można mieć tylko 1 depozyt, w innych bez ograniczeń. 
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.
      Naliczenia są zmienne, ale oscylują w górnych granicach raczej, no bo przecież zależy to wyników z zakładów sportowych.
      Codziennie naliczenie jest w dashboardzie w tabeli % of daily income.

PROCESORY PŁATNICZE:
      Payeer, Perfect Money, BTC, ETH, LTC
      Można mieć depozyt w BTC, ETH lub USD. USD można zasilić z Payeer, Perfect Money, BTC, ETH lub LTC.

MINIMALNA WPŁATA:
      USD: 50$, BTC: 0.007, ETH: 0.3
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę, nie wiem czy są manualne, bo w FAQ zastrzegają sobie do 72h.

MINIMALNA WYPŁATA:
      Dla depozytów w USD: Payeer i Perfect Money: 1$, BTC: 10$
      Dla depozytów w krypto: BTC 0.00014, ETH: 0.005
      Wypłaty są praktycznie instant, moja dzisiejsza wyszła dosłownie w minutę. Zakładam, że mogą być manualne mimo wszystko.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Jak na tego typu program, to nie ma tu przesady, bonusów pieniężnych (jest na ostatniej randze/levelu, ale to ciężko osiągnąć).
      Aby osiągnąć drugi level trzeba mieć 1000$ własnej inwestycji i 100 000$ w grupie - a to dużo i niewiele osób to osiągnie.

OPIS:
      Ten program zainteresował mnie, bo podoba mi się pierwszy plan, jest krótki (10 dni roboczych) i wydaje się mało ryzykowny, jak na taki hyip.
      Kolejna cecha, która mnie zachęciła to możliwość korzystania z zakładów sportowych na platformie, co jest ciekawą opcją, która dla laika dodaje dużo wiarygodności.
      Generalnie to legenda to są te zakłady sportowe i wygląda to całkiem, całkiem, oczywiście pamiętajmy, że jest to HYIP, więc wszystko się może zdarzyć.
      Platforma jest bardzo ładnie wykonana i dopracowana, widać, że wymagało to dużo pracy, są te zakłady i wyniki wydarzeń, to nie jest łatwe do zrobienia.
      Z zakładów osobiście nie zamierzam korzystać, choć bawię się w buchmakerkę trochę z typów. Dobre jest to, że tu możemy to robić za krypto.
      W razie wygranej w zakładach, zyski są przelewane na balans do 24h po zakończeniu wydarzenia sportowego.
      Widzę też, że program dopiero niedawno wypłynął, więc pewnie na początku nie było dużego ruchu, zresztą takie programy działają po cichu raczej.
       Na ISP znalazłem, że jest 7 monitorów i jakieś tam recenzje, ostatnia chyba z końca stycznia.
      Domena zarejestrowana na 8 lat - niby zawsze na to ludzie patrzą ... dla mnie ma to tylko dlatego znaczenie.

Liczę, że program trochę pochodzi, ale moja strategia to 2-3 kółka na 10 dni, ewentualnie rozważam drugi plan na 1 kółko.
      Przy założeniu, że plan Basic płaci ok. 13%, to po 3 kółkach wyjdzie ok. 44% zysku (z reinwestem):
      np. 100$ x 13% = 113$ x 13% = 127,69$ x 13% = 144,28$
      Może być ciut więcej, bo zazwyczaj naliczenia wahają się od 1.3-1.4% dziennie.
      Na YouTube jest trochę recenzji, dużo z ostatnich 2-4 tygodni i są też takie cuda (chojrak, pewnie kolega admina, bo kto wpłaca na taki plan):
      Podsumowując, liczę, że moja strategia się opłaci i sobie tu wygeneruję parę groszy.
      Wracam do HYIPów i będę testował różne wynalazki, tęskniłem za tym, parę fajnych tematów przegapiłem, więc pomyślałem, że może ten rynek będzie teraz się lepiej rozwijał - czas pokaże.
      Zrobiłem już dzisiaj 2 wypłaty, dodam dowody do odpowiedniego działu.

MOJA WPŁATA:

https://blockchair.com/bitcoin/transaction/50f3fe5d6a1ddfafcc885f132cab7aeb33a95331a39058d33c3f27efec898c3f
      Widzę, że działu wypłat w sumie nie ma, to dodaję tutaj dowody 2 wypłat z dzisiaj - obie dotarły bardzo szybko na mój portfel: