Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

lordzuk

whalesclub.io- 5% dziennie przez 33dni + plany after

Recommended Posts

Wypłata na portfelu :) generalnie program na 10 monitorach , wszystko idzie zgodnie z planem :)

Wypłata na portfelu + program się wczoraj pojawił na MNO wiec kolejny dobry znak :) 

Wypłaty dalej sprawnie dochodzą po kilkunastu h. Już 60% zwrotu jest. Jeszcze trochę i projekt będzie na +

Wypłaty na portfelu ( terminowo itp , zalatany byłem , wiec nie aktualizowałem na bieżąco :)

mały update , depozyty napływają , program na 12 monitorach , moim zdaniem powinniśmy zarobic :)

Kasa cały czas dochodzi w tym samym tępie, wygląda to obiecująco, jeszcze chwila i będzie zarobek :))

projekt wystartował 14 maja? szukam jakiegoś solidnego po zapadnięciu się statum.

@proxen dużo też zależy od samego admina , i jego można tak powiedzieć "kontrolą depozytow" bo jak za szybko dużo ludzi się ładuje to pozniej ciężko , z kolei jak za wolno to też nie dobrze itp Tu wydaje się to działać stabilnie itp Admin zręcznie dobiera monitory i działa z promocją ale kiedy się zawinie tego nikt nie wie , także decyzję o inwestycji musisz podjąć sam :) BTW procent jest dobry na moje widziałem już hyipy z małym procentem i szybko scamily i widziałam również duzym i też szybko scamily , widialem hyipy z małym procentem które działały bardzo długo jak i również z dużym i też hulały :) w hyipach nie ma reguły :)

• Like 1

dzieki za wskazówki jeszcze się nie otrząsnołem po statum ale jak to zrobię to na pewno wejdę jeszcze w jakiś hazard :)

Wypłaty na portfelu :) , jedziemy z depozytu już na plus :) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Niestety, potwierdziły się doniesienia o zhackowaniu giełdy Binance po dzisiejszym wyłączeniu przyjmowania depozytów i realizacji wypłat.
      Giełda Binance została zhackowana i utraciła ok 7000 BTC.
      Giełda zapewnia, że utracone zasoby to tylko 2% ich portfeli i przestrzega przed możliwością oszustwa polegającego na podstawieniu przez hackerów stron (phishing). 
      Wpłaty i wypłaty pozostaną zablokowane przez około tygdzień! Każda propozycja wypłaty w tym okresie powinna być traktowana jako próba oszustwa (zdobycia loginów i haseł).
      Handel działa normalnie ale ze względów bezpieczeństwa wstrzymano przyjmowanie depozytów i wypłaty wszyskich kryptowalut.
      Więcej szczegółów pod tym linkiem https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360028031711
    • By lordzuk
      Nazwa programu: bitochain limited 

Minimum inwestycyjne: 0.002 BTC lub odpowiednio dla innych krypto
      Akceptowane systemy płatności: Perfect Money, , Bitcoin, Ehereum, BitcoinCash, Litecoin, 
      Wypłaty (manualne/aut/instant): Instant (min 0.0005 BTC lub odpowiednio dla krypto)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu :Witam przedstawiam nowy program, wystartował 02.05.2019.Program daje 10% dziennie od depozytu na ''zawsze''. Jest to typowy aczkolwiek dobrze wykonany forever, czyli wpłacamy depozyt i naliczenia mamy co dzień aż program zakończy swój żywot  Od strony technicznej i wizualnej jest własnie dobrze przygotowany  , skrypt autorski, SSl (green bar). Jeśli chodzi o mnie to zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC. Program ref 7-2-1. To jest HYIP wiec jeśli inwestujesz licz się z ryzykiem !!!! P.S Z racji tego iż to jest forever z dużym % zalecam wchodzenie do programu maks do 3 dnia od startu  
    • By lordzuk
      Nazwa Programu: G-Hash technologies 

Plany inwestycyjne: 4.90% dziennie przez 29 dni
      Minimum inwestycyjne: 0.005 BTC i analogicznie do innych krypto 
      Akceptowane systemy płatności: BTC,LTC,ETH,Dash, Teter ( póki co ) 
      Wypłaty (manualne/aut.): maunalne do 48h (dni biznesowe) 0,003 BTC, 0,24 LTC, 0,12 ETH, 0,06 DASH i 15 USDT

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:  Witam i podsyłam nowy program na forum. G-hash wystartował 29.04.2019.Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany hyipek Program daje 4.9% dziennie przez 29 dni. Strona jak i program solidnie przygotowana . Technicznie  skrypt goldcoders na licencji , hosting , SSL od CloudFlare . Program dopiero na 2 monitorach . Z racji iż wydaje mi się iż da zarobić zapakowałem się na pokład za 0.05 BTC . Program ref 7-2-1. To zwykły hyipek wiec licz się z ryzykiem !!
    • By Zax93

Plany inwestycyjne:
      - 5% dziennie przez 30 dni robocze
      - 110% po 10 dniach kalendarzowych
      Minimum inwestycyjne:
      BTC 0.01 i równowartość ( Ripple (XRP) - 100, Litecoin (LTC) - 0.5, Monero (XMR) - 0.5, Dash (DASH) - 0.4, Ethereum (ETH) - 0.2 )
      Minimum wypłaty (manualne):
      BTC 0.003
      Procesory płatnicze:
      Bitcoin, Litecoin, Ripple, Monero, Dash & Ethereum
      ale mają zostać dodane kolejne.

Program afiliacyjny:
      5% - 2% - 1%
      Komentarz:
      Program wystartował 20.04.2019r.
      Firma zarejestrowana w Singapurze (The Corporate Headquarters of Finastone PTE. LTD. is located here: 11, Collyer Quay, #14-02, The Arcade, Singapore.)
      Strona dostępna po angielsku i hiszpańsku.
      Legenda oparta o inwestycje, nie piszą dokładnie jakie.
      Chodzą słuchy, że to projekt admina  ( kto był zauważy podobieństwa) ProfitableMorrows ( płacił 7 miesięcy) oraz TopHats Farm ( płacił 3,5 miesiąca).

Film promujący :

Link do programu czysty: https://finastone.com/
      ref : https://finastone.com/?ref=Zax93

Dowód wpłaty :