Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Przekażę. A co do wcześniejszych postów to status WAITING w hyipmonitorze oznacza chyba, że po prostu nie robili jeszcze wypłat(twórcy hyip monitora), albo nie zmienili statusu.

Status wainting , tu chodzi o to iż monitory dodają program ale admin nie daje im depozytu i dlatego a sami skubani nie chcą zrobić Depo ( w większości to biedaki monitory ) :) U mnie strona znowu leży no ale spoko byle by ogarneli i program płacił . Strona odpaliła i wypłata instant :)

Edited by lordzuk

Witam,po długiej przewie.Jak napisałeś że poprzedni jego program dał zarobić ile czasu stał konkretnie? Bo zastanawiam się czy jeszcze się opłaca,coś tu podziałać.  

10/25 INSTANT. Poprzedni projekt admina był 7% na 20 dni i pochodził  jakoś niecałe 2 kółka. 35-38 dni - coś takiego. Tutaj rozwój je bardzo dynamiczny, ale też musi być taki zważywszy na procenty. Przez weekend wbiło ponad 300 osób na grupę telegram nowych, statystyki na stronie też się podnoszą, ale nie wiadomo na ile prawdziwe. Wydaje mi się, że rozwija się nieco szybciej niż poprzedni, ale ręki sobie uciąć nie dam.

Musisz sam zdecydować czy jeszcze warto. Na pewno ryzyko z każdym dniem rośnie.

No i można powoli strzelać pierwsze fajerwerki, bo 12 wypłata poszła INSTANT właśnie, plus parę groszy z prowizji daje mi już zwrot kapitału z minimalną nadwyżką ;) Zaczynam zarabiać! Jeśli program wytrzyma pełne kółko, a wydaje mi się, że jest na to szansa, bo nowych przybywa systematycznie :)

Edited by Kryptokox

Przed chwilą wypłata instant.

Wbiłem z paroma groszami, u mnie też już na plus - najważniejsze, że wkład wypłacony już w portfelu :)

Kolejna instant, już do przodu każda wypłata leci więc gitara :D

100% instant-- teraz niech się kręci jak najdłużej :)

Edited by RedLion

Miło by było jakby kółeczko dociągnał. Ze statystyk wychodzi ze napływ świeżej krwi zwolnił więc oby jeszcze to ruszyło w górę.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By marek505

Czym jest narzędzie do tradingu EazyBot ?
      EazyBot to algorytm do handlu kryptowalutami, oferuje dostęp do automatycznych narzędzi i co fajne to na początku można zacząć go testować zupełnie za darmo bez kosztów (Co zrobiłem na samym początku i ja). 
      Jak utworzyć darmowe konto?
      Czysty link- https://my.eazybot.com/ - Nie da się zarejestrować bez zaproszenia, tak więc mój link znajdziesz niżej.
      Zapraszający to „marek505„
      Link do rejestracji znajdziesz TUTAJ- https://my.eazybot.com/171670
      Czy aplikacja faktycznie jest za darmo?
      Tak, założenie konta jak i testowanie jej jest za darmo, jeśli jednak zarobimy dzięki tej aplikacji, to od tego zysku dzielimy się procentem z twórcami tego narzędzia.
      Na ilu parach walutowych mogę testować aplikacje za darmo?
      Na darmowej wersji można handlować na 2 parach walutowych.
      Na jakich giełdach można rozpocząć handel?
      Dostępne giełdy to Binance, Kucoin
      Czyste linki: 
      https://www.binance.com/pl
      https://www.kucoin.com/pl
      Linki partnerskie
      Binance - https://goo.gl/Sti5Fv ,  Podaj mój kod referral: 11937990
      Kucoin - https://www.kucoin.com/#/?r=E3nkpH , Użyj kod: E3nkpH
      Jak uruchomić trading?
      Krok 1. Podłączenie aplikacji poprzez API do jednej z giełd może to być Binance lub Kucoin opcje te są dostępne na giełdach w opcjach, wystarczy udać się do prawego górnego rogu i kliknąć ikonkę użytkownika.
      Krok 2. Klikamy w API management

Krok 3. Generujemy nasze API
      Krok 4. Wygenerowane API podajemy na stronie EazyBot w tym celu w menu powinniśmy wybrać BOT i user Exchanges.

Krok 5. Uzupełniamy dane po kliknięciu Add user exchange

Jakie pary walutowe mogę wybrać?
      Widać, poniżej jakie obecnie pary walutowe są dostępne
      Dlaczego muszę wybrać pary walutowe z listy?
      Pary walutowe, które są dodawane do aplikacji zostały wybrane według zmienności ich ceny jak i płynności. Jak widać są to ogólnodostępne pary walutowe.
      Które pary mam wybrać dla siebie?
      Wedle tego co robię, żadne informacje na tym blogu nie są doradztwem finansowym. Kryptowaluty są takim instrumentem finansowym, który ma do siebie bardzo dużą zmienność.
      Moim zdaniem o tym, które waluty wybrać powinieneś zdecydować sam i zawsze wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje.
      Ja na darmowym wybrałem Solana/Usdt oraz ETH/USDT to są tokeny które, tak czy inaczej, trzymam w długim terminie
      Dlaczego Ja wybrałem Solane i Eth?
      Ja część tokenów sprzedałem do usdt i uruchomiłem automatyczny trading jak można zauważyć poniżej oba boty są ustawione na 600$ (jest to minimalna kwota potrzebna na jedną parę walutową)

Co zrobiłem po opłaceniu licencji na rok za 250$?

Zdecydowałem się z dniem 11.07.2022 odpalić płatną wersję tego narzędzia na ROK za 250$- odpaliłem part walutowe, które i tak miałem zamiar skupować są to:  BTC, ETH, SOL, XRP, ADA, DOT, Matic, Link, Aave.

Jeszcze obaczę może, jeśli będzie to zarabiać może opale na maxa i podłącze więcej par.
      Tak więc Ja obecnie odpaliłem 8 par po 600$ i 2 po  100 $ czyli Niższej kwocie na próbę zobaczymy jak to sobie radzi.
      Dobrym pomysłem jest to odpalić na jakimś dołku, a że analizując wykresy mamy, póki co akumulacje jest duża szansa, że kursy będą się poruszać +/- 20% góra jak i dół
      Tak jak w opisie, na darmowej licencji można odpalić max 2 pary walut. Tak jak mówiłem, że Ja chce porównać to narzędzie do bitsgap więc odpaliłem więcej par.

Jak uruchomić trading na wybranej parze walutowej?
      Przechodzimy w menu do zakładki BOTS

Klikamy Add New

Nadajemy tytuł np. BTC Binance, aby wiedzieć gdzie i co handlujemy

Wybieramy giełde: Binance

Wybieramy parę walutową BTC/USDT
      Wybieramy Bot option: Cycle
      Status: Active
      Wpisujemy kwotę, jaką chcemy handlować na danej parze walutowej u mnie 600$
      Aby zatwierdzić klikamy SAVE

Czy powinienem posiadać saldo w BNB ?
      Według zaleceń jak widać wyżej ” BNB BURN: ON” to tak, przydatne będzie posiadanie trochę BNB na saldzie aby płacić niższe fee za trading.
      Czy warto handlować na niższych depozytach oraz jak to uruchomić ?
      Ja nie polecam ingerencji w ustawienia i najlepiej moim zdaniem jest korzystanie z ustawień zalecanych.
      Trading z EazyBot można zacząć nawet od 100$ na jedną parę, wszystko, co należy zrobić to podczas uruchamiania pary walutowej odznaczyć „use deafult Configurations” a następnie ustawić auto compounding na min. 11$ Innych opcji znajdujących się niżej nie zmieniamy.

Jak wygląda podział zysku?
      Jeśli narzędzie wygeneruje nam zysk to wtedy dzielimy się z jego twórcami % od tego zysku, czyli oddajemy % od zarobionej kwoty, co moim zdaniem jest uczciwe.

Na darmowej licencji jest to 30% zysku, na płatnej 20% – prowizja pobierana jest dopiero od wygenerowanego zysku.

Co należy zrobić, aby można było opłacić % od zysku?
      Aby to się stało powinniśmy doładować saldo na naszej aplikacji.
      Można to zrobić za pomocą USDC po sieći TRC20 lub BSC – BEP20
      Ja na poczet zysku wpłaciłem 10$ uznałem, że to odpowiedni koszt na sam początek współpracy. Aby wpłacić należy udać się w menu do zakładki my wallet, kliknąć deposit i zrobić depozyt.

Jeśli zdecydujemy się używać za darmo, albo zapłacić za to narzędzie to koszty wyglądają tak

Na start możemy wybrać czy chcemy używać narzędzia za darmo, czy z licencją roczną-ja preferuje testowanie za darmo, a później się zobaczy czy wybiorę płatną licencję, która de facto nie jest aż taka droga.
      Darmowa – Handlować można za darmo na 2 parach na jednej giełdzie

Nowicjusz – 250 USD rocznie, Można handlować do dziesięciu par walutowych na maksymalnie dwóch giełdach

Pro VIP – 995 USD rocznie, Można handlować na dowolnej ilości par na maksymalnie pięciu giełdach

Jak działa Eazybot?
      EazyBot nie sprzedaje żadnych towarów ani usług. Jest to narzędzie do tradingu, które można używać za darmo lub wybrać subskrypcję roczną.
      EazyBot, jako że ma wbudowany program afiliacyjny to można go też polecać zainteresowanym osobom jako narzędzie do tradingu i dzięki temu zarabiać % ze sprzedaży subskrypcji, czyli ze sprzedaży licencji rocznej na jego używanie. Dla mnie fajna opcja dla kogoś, kto lubi marketing
      Czy EazyBot to piramida?
      Nie jest to żaden program gdzie należy wpłacić swoje pieniądze, a tylko narzędzie działające na podstawie API, tak więc moim zdaniem i z mojego rozeznania czym jest to narzędzie wynika, iż nie jest to też żadna piramida finansowa jak to bywa w tego typu programach. Pieniądze są na naszej giełdzie i nikt prócz nas nie ma do nich dostępu! My jedynie dzielimy się % z twórcami tylko z wypracowanych zysków.
      Dajcie znać czy testujecie to narzędzie ze mną. Ja sam jak widzicie dopiero odpaliłem to narzędzie, jednak postanowiłem się tym z wami podzielić. Jest to opcja dla chętnych.
      Jak doskonale wiecie jestem sceptycznie nastawiony jak do każdego takiego narzędzia. Testowałem ich już dziesiątki. Może to przyniesie zadowalający efekt, tym bardziej że nie muszę od początku za niego płacić.
      Narzędzie skalpuje, uśrednia cenę itd jeśli mogę to robić za darmo na tokenach, które i tak trzymam, to mogę ich część zaangażować i sprawdzić jak to działa.

Będę miał wyniki i będę wiedział więcej zapewne wrzucę więcej info, ja sobie testuje po prostu.

Zapraszam też na Dobrą kawę

• By Bizon345
      Cryptos OTC Trading Platform jest to największa na świecie platforma do handlu pozagieldowego (OTC) wykorzystująca różnice cen na różnych giełdach, łącząca: +3000traderow, +3mln sprzedających i kupujących
      Platforma testowana jest od 2019r ale zarejestrowana została kilka miesięcy temu w Kolorado w Stanach. https://bit.ly/3w6F9St
      Aplikacja jest prosta w obsłudze i świeża, na YT pierwsze filmy mają miesiąc, a w Polsce jest prawie w ogóle nie znana Wysłano Naszym zadaniem jest potwierdzanie transakcji co 2h Po 2h nasze środki wracają na balans wraz z zyskiem.
      Co 2h zarabiamy 0.3% na czysto 24h/7
      Bot co 2h zawiera transakcję dzięki czemu pracuje nam procent składany 0.3% co 2h (ok 3.3%-3.6% dziennie) To daje nam w jakieś 5-6 mies reinwestycji co 2h z 1k$ - ok 0.5mln$ na pełnym automacie
      Program rekomendacyjny placi z 3 poziomów z zysków naszej grupy(15%-10%-5%)
      Jakkolwiek dobrze nie wyglądałby dany projekt ZAWSZE pamietaj o ryzyku i inwestuj tylko takie środki które nie są Ci niezbędne do codziennego funkcjonowania .Całą serię video instruktażowych krok po kroku przygotowałem tutaj: https://youtube.com/playlist?list=PLolYj_r-Qcc7cv7EJBeTPjLivm1vYotXy
      Video-instrukcje, świeże newsy, dowody na przeprowadzanie transakcji, screeny z 2-letnich zamkniętych testów aplikacji, od Lidera naszego Teamu który zna właścicieli , oraz wiele innych informacji znajdziesz na kanale Telegram: https://t.me/COTPCryptosOtcPolska .Na oficjalnej stronie możemy też pobrać aplikacje(lub przez Google play) ale to już po rejestracji przez Chrome (apka tylko na Android;) https://www.cotps.net/
      Mój własny komentarz : Sam wpłaciłem 1000 usd w połowie kwietnia i za kilka dni wyjme wkład zarabiajac jedynie na zyskach. Jest to mozliwe dzieki procentowi składanemu ktory po 2h zwieksza sie o 0.3 % kapitału. Coraz bardziej robi sie popularny w polsce i na swiecie.Jest to program wysokiego ryzyka wiec licz sie z mozliwa strata srodkow. 
      Program nie dziala na automacie dlatego nalezy klikac samemu, naszczescie jest na to sposob. Dla osob ktore zarejestruja sie z mojego linku moge dac bota tory autmatycznie zatwierdza nowe transakcje oraz dostep do darmowego VPS - prywatny serwer na ktorym to wszystko moze funkcjonowa z wyłaczonym komputerem.

Rejestrujesz się z tego linku : https://www.cotps.com#/pages/login/register?invite=743322 
      Na drugim ekranie upewnij się że refferal code to 743322
      Po wiecej pytan zapraszam w komentarzu badz mailu : [email protected]
    • By NomenOmen
      Cześć Chciałbym Wam przedstawić kilka newsów, w postaci ciekawych filmów z youtube, które mogą być swego rodzaju ostrzeżeniem przed zbytnim angażowaniem się w branżę crypto. Na pierwszy ogień chciałbym przedstawić Wam pierwszy film, które mnie zastanowił, i który także dał mi dość sporo do myślenia, a zwłaszcza jest on potwierdzeniem moich obaw odnośnie hadlu kryptowalutami na giełdach kryptowalutowych w obecnych czasach. Czyli powiedzmy od roku 2017 do 2021, kiedy widzimy wzrost całego rynku oraz niewyobrażalna hyip co do tych wszystkich kryptowalut zaczynając od bitcoin, poprzez ethereum, czy pompowany doge coin przez Elona Muska a kończąc na różnego typu shitcoinach, które czekają na swoje 5 minut by tak jak mają to w zwyczaju Supernowe przejść w stan anihiliacji i niebytu. Takim filmem ostrzegającym wiele osób przed katastrofą jest film numer :
      News numer 1. Staking, czyli farming na giełdach kryptowalut to piramida finansowa. Oczywiście pierwszą giełdą, która przetarła szlaki tego niszczenia bogactwa stworzonego ex nihilo jest Mt.Gox, a dalej mamy kolejne przykłady jak btc-e, czy bitconnect, a inne już obecnie świeże czekają żeby się ujawnić.
      News numer 2. News ten łączy się z Newsem numer 1. Czyli turecki właściciel giełdy kryptowalut wyparował z 2 miliardami dolarów. Czy tak skończy każda giełda kryptowalut? Kilka linków do innych witryn dla pełni zobrazowania zniszczeń.
      Prezes tureckiej giełdy kryptowalut wyparował, a wraz z nim 2 miliardy dolarów
      Upadła kolejna turecka giełda kryptowalut
      Właściciel tureckiej giełdy kryptowalut ulotnił się z 2 miliardami dolarów
      Giełda kryptowalut Thodex znika z rynku. CEO uciekł z 2 mld dol. aktywów
      Dzień przed zatrzymaniem działalności, giełda obsłużyła transakcje o łącznej wartości ok. 580 mln dol. Mocny kaliber, zachęcający do wypłaty sowitej premii.   News numer 3. Bitcoin jest nieekologiczny i trzeba płacić od niego podatek. Czy to przerazi potencjalnych inwestorów i zachęci ich do sprzedawania? Jak widać po wielkim tąpnięciu w ciągu kilkudziesięciu godzin kurs bitcoin i pozostałych kryptowalut przebił granicę 54 000 USD. Na rynku leje się krew! Rynek kryptowalut skurczył się o 530 mld dolarów
      Kryptowaluty mocno tracą na wartości. Obawa przed podwyżkami podatków
      Bitcoin musi przestać niszczyć środowisko – uważa Prezes Ripple
      News numer 4. Trzech tenorów. Komu ufać?
      Realizujecie zyski jełopy! Bitcoin jest już drogi – apeluje Cezary Graf
      Bitcoin to otwarta piramida, powiedział autor książki “Czarny Łabędź. Jak nieprzewidywalne…”
      Bitcoin nie jest w bańce: twierdzi legenda Wall Street, Bill Miller
      News numer 5. Znowu straszą delegalizacją kryptowalut.
      Czy handel kryptowalutami może zostać zakazany przez rządy?
      News numer 6. To już pewne. Górnicy odchodzą od kopania bitcoina na rzecz innych kryptowalut. Pora ciąć koszty i realizować zyski? Warto tutaj dodać, że cena bitcoina nie jest brana z powietrza, i dla niektórych górnikach cena 100 000 USD jest dopiero punktem BEP, a przecież za darmo przez tyle lat nie płacili oni gigantycznych rachunków za prąd. Stąd na rynku mamy niską podaż btc i pompowanie tej bańki. W ślad za tym udział bitcoina zaczyna maleć. Rynek kryptowalut jest zaś tak niepewny, że nawet bitcoin może z czasem wrócić do ceny sprzed maja 2017 roku. Nigdy nie mów nigdy. Moja prognoza jest taka, że jakaś część bitcoina nigdy nie zostanie wydobyta, gdyż będzie to albo nieopłacalne, albo projekt zostanie unicestwiony przez różne scenariusze.
      Dominacja BTC spadła poniżej 50 proc.! Hossa na Altcoinach dopiero się rozpędza?
      Hash-rate bitcoina (BTC) spadł o 44% w przeciągu dwóch dni
      News numer 7. Giełdy kryptowalutowych instrumentów pochodnych? Czy to nowy typ piramidy finansowej?
      Cóż za szaleństwo ! Łączna liczba otwartych pozycji na kontraktach futures wzrosła z 19 miliardów dolarów do obecnych 41 miliardów dolarów w ciągu trzech miesięcy. W międzyczasie, dzienny wolumen obrotu przekroczył 120 miliardów dolarów.
      3 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o giełdach instrumentów pochodnych Instrumenty pochodne na kryptowaluty zyskały na popularności w 2020 r., ale to 2021 może przynieść prawdziwy wzrost

To tyle na dzisiaj. Mam nadzieję, że trochę jest to jakis zastrzyk wiedzy i uszeregowanie tego chaosu informacyjnego odnośnie trendów, nastrojów w obecnym czasie odnośnie kryptowalut. Napiszcie czy podoba Wam się taka forma prezentowania wiedzy wyszperanej z tego chaosu informacyjnego. Zapraszam do dyskusji.

• By NomenOmen
      CryptoTab Browser to przeglądarka, która pozwala nam na darmowe kopanie btc. Oparta jest na silniku Chrome.
      Jak działa CryptoTab Browser?
      Po instalacji, przeglądarka automatycznie zaczyna kopać btc w zależności od mocy Twojej karty graficznej.  Dzięki suwakowi znajdującemu się w zakładce Dashboard sam decydujesz z jakiej ilości mocy Twojego komputera ma korzystać program kopiący (im więcej, tym szybsze wydobycie, ale większe obciążenie komputera, chociaż prawdę mówiąc korzystałem z wielu programów tego typu i ten bardzo minimalnie obciąża komputer).  Ten program jest o tyle fajny, że nie trzeba zupełnie korzystać z Internetu przy pomocy tej przeglądarki, żeby otrzymywać naliczenia. Wystarczy włączyć CryptoTab Browser, zminimalizować przy włączonej zakładce z włączonym programem kopiącym i cały dzień pracować na innej przeglądarce Chrome, Firefox, etc. Przeglądarkę Crypto Tab można także zainstalować na systemie Android. I tutaj zagwozdka, mianowicie program kopiący kończy pracy po 2 godzinach i trzeba go uruchomić ponownie.
      Przy okazji ponownego włączenia funkcji kopania mamy też do oglądnięcia reklamy. Twórcy programu jednak w tej opcji zarzekają się, że w celu kopania btc nie jest używana moc obliczeniowa naszego telefonu. No cóż, pewnie proces kopania następuje w chmurze. Ale mam jeszcze inną teorię, mianowicie, że za oglądnięcie tej reklamy co 2 godziny nalicza nam te 20 satoshi. Nie sprawdzałem na innych telefonach czy moc jest taka sama. W każdym razie, przeglądarkę Crypto Tab można zainstalować na sporej ilości urządzeń przez co zwiększymy nasze zarobki. Raczej nie ma maksymalnej granicy na ilu urządzeniach możemy tą przeglądarkę zainstalować, czyli jest to plusem, jeżeli chcemy dość szybko zwiększyć swój balance do wypłaty.
      Minimum do wypłaty?
      Już od 0.00001 BTC, czyli 1000 satoshi. Bardzo fajna opcja zachęcająca do zapoznania się z projektem.
      Program afiliacyjny
      Można zapraszać znajomych i zarabiać % ich wydobycia.
      Tutaj macie rozpiskę programu afiliacyjnego:
      Poziom Zarobki 1. 15% 2. 10% 3. 5% 4. 3% 5. 2% 6. 1% 7. 0.5% 8. 0.25% 9. 0.125% 10. 0.0625% Życzę wszystkim wysokich transferów do wypłaty.
    • By NomenOmen
      Excaage.com to prawnie zarejestrowana firma w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się wydobywaniem kryptowalut przy wykorzystaniu zielonej energii wytwarzanej za pomocą potężnej technologii, która generuje wykładnicze wyniki co godzinę.

Wraz ze wzrostem popularności Bitcoina i innych kryptowalut ceny tych walorów poszybowały w górę, a więc coraz więcej górników chce wydobywać kryptowaluty. Im więcej osób wydobywa kryptowalutę, tym trudniej jest ją zdobyć i tym wyższy jest koszt wydobywania bitcoinów i innych kryptowalut.
      W rezultacie wygrywają ci górnicy, którzy mają niższy koszt energii elektrycznej, gdyż produkują kryptowaluty taniej. Zwykle ci górnicy, w których energia elektryczna jest tańsza, osiągają dużo większy zysk niż górnicy kopiący tradycyjnymi metodami. Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii pozwala znacznie obniżyć koszty wydobycia i wydobywać więcej kryptowaluty, aby mieć większy zysk.

Pakiety inwestycyjne Excaage przedstawiono na poniższym obrazku:

Zarabiaj do 15% prowizji z programu polecającego Excaage.

Zarabiaj dziennie 5000 $ plus 150 $ za każde polecenie z programu nagród Excaage.
      Szykuje się gruba impreza
      Dołącz do Excaage już teraz i zarabiaj codziennie !  

• Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
    • Bux na skrypcie BitScript.

dane dla konta Standard
      ilość reklam : 8
      wartość: 3 - 1 satoshi
      klik poleconego: 10%
      max. DR: No limit
      max. RR: //////
      minimum do wypłaty: 200 satoshi
      metody wypłat: FaucetPay
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 0
      dzienny zarobek: 20+ satoshi

link polecający: ADSATOSH  
    • COINBASE - Dzięki koncie na tej platformie można w łatwy sposób zacząć przygodę z kryptowalutami a dodatkowo co jakiś czas zdobyć darmowe kryptowaluty Moim zdaniem bardzo dobry kantor, systematycznie dodaje możliwość QUIZow, gdzie możesz zbierać kryptowaluty nawet za kilka stówek! Chociaż ostatnio jest głośno wokół stable coinów jak Theter. Jego konkurentem jest USDC, który znowu jest powiązany z Coinbase  https://www.centre.io/usdc https://www.coinbase.com/pl/usdc Coinbase już w 2012 roku pojawił się z radykalnym pomysłem, że każdy, niezależnie od miejsca, powinien być w stanie łatwo i bezpiecznie wysyłać i odbierać bitcoiny. Dziś oferują zaufaną i łatwą w użyciu platformę dostępu do kryptowalut. Coinbase też oferuje swoje usługi instytucją, które jak można się tego spodziewać nie są łatwym klientem. O coinbase: https://www.coinbase.com/pl/about Każda platforma jest tak dobra jak długo nie dzieje się nic złego, dlatego zakupione kryptowaluty warto trzymać na swoich portfelach i najlepiej, aby to był portfel sprzętowy taki który nie ma cały czas ekspozycji w internecie. Obecnie można korzystać też z quizów i zdobywać darmowe kryptowaluty.   Kto nie ma konta, a chce mieć okazje zbierać nagrody z quizow można założyć tutaj Ref: https://coinbase.com/join/porwo_r?src=ios-link Czysty Link: https://coinbase.com #Coinbase #Quiz #Aleph #Coinbase #Quiz #Aleph  
    • Dziś dla was konkretny update, bo w bitpanda dużo się dzieje. Ogólnie mam takie wrażenie że Bitpanda we Wiedniu to takie Crypto com w Londynie co można zobaczyć na tym wideo Dziś spojrzymy jakie benefity płyną z posiadania tokenu Best 2.0. Ja token posiadam od bardzo dawna, praktycznie od chwili jego pojawienia się na Bitpanda. A mój wpis tutaj pojawił się w październiku 2018 roku. Czym dziś jest token BEST 2.0     BEST to token ekosystemu Bitpandy, dzięki któremu rosnąca społeczność milionów użytkowników Bitpandy może otrzymać szereg nagród i korzyści w naszym ekosystemie. BEST to program lojalnościowy Bitpandy. Mówiąc krótko, im więcej BEST posiada dany użytkowników, tym więcej nagród może otrzymać. Z technologicznego punktu widzenia BEST jest emitowany na łańcuchu blokowym Ethereum jako token ERC20. Łącznie stworzono 1 miliard BEST (liczba ta nigdy nie zostanie zwiększona), a 500 000 000 tokenów BEST zostało zaoferowanych podczas IEO. Pozostała część jest przechowywana przez Bitpandę jako rezerwa. Zebrane fundusze są wykorzystywane do realizacji celów Bitpandy, tj. demokratyzacji inwestycji, dalszego rozwoju platformy i ekspansji na kolejne kraje. Trzymaj BEST odbieraj nagrody : Zyskaj dodatkowo ponad 15% BEST każdego roku.
      Im więcej handlujesz i im więcej BEST posiadasz, tym więcej możesz zarobić. Lojalność zostaje nagrodzona Nagrody BEST są częścią naszego ekskluzywnego programu lojalnościowego, zaprojektowanego po to, aby podarować Ci więcej. To Twój dostęp do ekosystemu Bitpandy i nasz sposób na zaoferowanie ekskluzywnych udogodnień i korzyści dla naszych najbardziej lojalnych użytkowników. Instant Trade Bonus Jako BEST VIP, otrzymasz nagrodę w BEST za każdym razem, gdy handlujesz. W zależności od poziomu VIP, możesz dostać do 0,25% swojego wolumenu handlowego z powrotem w BEST — przyznane natychmiastowo. Na przykład przy inwestycji 1000 € w Bitcoina, dostaniesz 2,5 € z powrotem w BEST. Whitepaper BEST i Bitpanda - https://cdn.bitpanda.com/media/documents/best/best-vision-paper-pl.pdf?_ga=2.219262041.1701957766.1659523761-1455437045.1658913927   Dlaczego ja kupiłem BEST? Jeśli chodzi o to dlaczego zdecydowałem się na jego kupowanie, odpowiedź jest prosta:
      kupiłem go tylko i wyłącznie z sympatii i ciekawości co z niego będzie. Raz zrobiłem większe zakupy- było to 9 lipca 2019 roku w cenie 0.1$/0.09€ za token, wydając 500€ ,otrzymałem fajną kwotę 5555.555… tokenów  gdzie później moja cierpliwość była testowana, bo następstwem tego zakupu był systematyczny spadek ceny tego tokena.   Dzięki temu, że skumulowałem tokeny i jestem aktywnym użytkownikiem platformy Bitpanda, systematycznie wpadają mi jakieś benefity. Wygląda na to, że praktycznie każdy będzie mógł stać się częścią tego ekosystemu, i korzystać z nagród. Wszystko, co trzeba zrobić to trzeba zrobić, to posiadać minimum 10 tokenów BEST i zrobić minimum 1 trade tygodniowo, aby odebrać dodatkowe BEST. Aby w tym uczestniczyć wystarczy: Posiadać konto na Bitpanda Aktywnie korzystać z konta tzn. wykonać minimum 1 trade tygodniowo
      (wiele osób korzysta z pandy, aby robić tam swoje cotygodniowe zakupy) Posiadać na saldzie zaledwie 10 BEST co daje nam VIP level 1 (czyli dziś to jakieś 4.5$) Cotygodniowe „Claimowanie” nagród  
    • Zaktualizuje troszkę temat jeśli chodzi o wypłaty Dziś przyjrzymy się jak wygląda wypłata tokenów SG z aplikacji, na której zbieramy cashback na portfel metamask lub trust wallet. Twórcy tej aplikacji wprowadzili bardzo duże zmiany, a wszystko to aby zapobiec temu by nieuczciwi uzytkownicy nie oszukiwali i nie wypłacali tokenów, które im zostały przyznane, ale nie spełnili oni warunków, by stać się ich właścicielami. Po wprowadzeniu zmian, które miały zapobiec oszustom, aby wypłacić tokeny należy: Posiadać zweryfikowane konto, czyli przejść KYC Podpiąć portfel do aplikacji cashback, na który będziemy wypłacać tokeny Podczas wypłaty zapłacić FEE – To oczywiste, bo wcześniej te fee także było, ale było pobierane z salda tokenów SG. Wypłaty SG są płatne. Dlatego na pokrycie tych kosztów wszyscy dostaliśmy specjalny bonus
      „WITHDRAW FEE COVERAGE”
      Znajdziecie go w historii Płacenie FEE w inny sposób ma pomóc walczyć z nieuczciwymi użytkownikami i płacąc np. karta, która jest podpięta pod sklep Apple lub Google może być podpięta tylko do jednego konta. Czy jednak to coś pomoże ?   Postanowiłem to sprawdzić ! Dziś 2.08.2022 roku o godzinie 14.37 zleciłem testowo wypłatę. Chodzą słuchy, że nie działa. A ja z tego co się orientowałem to w dalszym ciągu użytkownicy oszukują firmę SocialGood wykorzystując do tego apple pay i google pay. Spójrzmy: Za wypłatę 50$ w tokenach SG tj. około 500 szt. zapłaciłem 88.06 zł używając apple pay i revoluta – pewnie zależy od kursu ile to kosztuje, podczas wypłaty pisało, że zapłacę jakoś 16$ Czekam na tokeny, które mają zostać zdeponowane na mój portfel który mam połączony z aplikacją do CashBack. Dam znać jak pojawią się na portfelu. Następnie na Bittrex wymieniłem sobie 220 wcześniej wypłaconych już tokenów SG na 20$ USDT, by pokryć ten koszt. Więc na czysto mam około 280 szt. co daje mi 26$ Niespodzianka, bo wypłata doszła do mnie jeszcze tego samego dnia 2.08.2022 o godzinie 17.18  Aktualnie limit wypłaty to 50$ w SG i wypłatę można zlecić co 24h. Jutro sprawdzę, czy będzie można znowu zlecic.
      Co do tych opłat to nie wiem, czy pamiętacie, ale dostaliśmy tokeny na ich pokrycie. Było to 30 maja i ja otrzymałem 4480 tokenów, gdzie obecnie płace 220 tokenów za 1 wypłatę, bo tyle zamieniłem na USDT na giełdzie by pokryć sobie fee   Szału nie ma, ale w końcu tokeny dostałem za darmo mimochodem kupując produkty, które i tak chciałem kupić na Aliexpress czy Ebay. Tak więc ja nie widzę tutaj żadnego oszustwa, tym bardziej że nawet 1 ich tokenu nie kupiłem na giełdzie a zebrałem je wszystkie za darmo. Szkoda tylko, że przez nieuczciwe osoby nałożyli limity i nie można już wypłacać całości jednorazowo jak to było kiedyś. źródło: https://marekporwol.pl/2022/08/02/social-good-wyplata-sg-na-portfel/ W czerwcu 2022 roku miały też miejsce 2 update, z którymi warto się zapoznać, a znajdziecie je na ich blogu. Jeden z nich to update dotyczący ekosystemu SocialGood
      https://socialgood.inc/socialgood-ecosystem-updates/ Kolejny znowu to update dotyczący algorytmu cashback i tego, że będzie on przyznawany losowo
      https://socialgood.inc/algorithm-update/ Najważniejsze informacje pojawiają się tutaj
      https://socialgood.inc/blog/