Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witam

Zapraszam na blog o zarabianiu w siecie. Nie są to duże pieniądze, ale realne. W sam raz dla początkujących, którzy chcą zarobić bez wkładu własnego.

Regularne wpisy kilka razy w tygodniu z nowymi metodami zarabiani.

http://onlinemoney.pl/

Pozdrawiam

Zapraszam

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

Program: BITRADING 888
      Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
      Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
      Data startu: 05/04/2019

Mój komentarz:
      Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.

Czym firma się zajmuje?
       W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni  Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.

Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień) Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$ Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300% Profit z bezpośredniego polecania to 5% Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników  
      Ciekawostki: Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę. Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300% Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $ Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.

1. Wchodzimy tutaj: https://dashboard.bitrading888.com/register/Rt0WyfS6H   2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.   3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz.    4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.  

Dowód wpłaty:

Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.
    • By Mackbeth
      Nowy polski MLM, Darmowa rejestracja do końca kwietnia

Póżniej opłata aktywacyjna będzie kosztowała 60zł, dlatego rejestrujcie się szybko. Promocja obejmuje całkowite ominięcie tej opłaty przy rejestracji do 1 Maja.
      Chciałbym przedstawić ci nową firmę MLM zajmującą się produkcją i sprzedawaniem herbat odchudzających.

Produkty są na prawdę dobre, tanie i naturalne.

Firma działa krótko, i zapowiada się świetnie.

Po krótce system prowizji:
      20% Od każdego sprzedanego produktu 20% Od każdego produktu sprzedanego przez poleconego partnera Prowizje są klarowne, bez zbędnych punktów, tabel. Polecasz - zarabiasz.

Link: http://yourmoneytree.pl/

• By tymonek7

Witam,
      ostatnio natrafiłem na nowego Buxa, który oferuje bardzo konkurencyjne stawki za click oraz inne możliwości zarabiania.
      Dla pierwszych 10000 użytkowników konto gold na 3 tygodnie za darmo!!!!!

Opis Programu (Konto Gold):

- Konto Gold na 3 tygodnie za darmo!!!
      - Prosta rejestracja
      - Codziennie za click 1x0,02$ 5x0,01$ 1x0,005$ 10x0,001$ 
      - NeedGrid - 30 darmowych szans na wygranie 2000$ codziennie!!!
      - 100% za clicki poleconych 
      - możliwość kupownia i pożyczania poleconych
      - tania reklama (1,3$ za 25000 wyswietleń banera)!!!

A tak wyglądają reklamy, w które klikamy:

Aby zwiększyć Swoje zarobki można wykupić konta premium

Poniżej przedstawiam dowód wypłaty 100% oryginalny

Polecam!!! Warty Sprawdzenia!!!

Zapraszam do rejestracji

Ref http://www.needbux.com/?ref=MichuC
      Czysty link http://www.needbux.com/