Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
pepperoniss

[SCAM] IXwallet - kolejny portfel zarabiający na arbitrażu - ixwallet.io

Recommended Posts

IXwallet.io to program, który obserwuję od około miesiąca, czyli mniej więcej okolic oficjalnego startu swojego starszego brata czyli Cloudtoken. A wszedłem na Dzień Dziecka :) 

Dotychczas nie publikowałem projektu na forum przede wszyskim z tego powodu, że po hyipowym sukcesie PlusToken, SCFToken można było się spodziewać wysypu podobnych programów i liczyć się z tym, że wiele z nich okaże się szybkimi scamami.

Tego wątku także bym nie otworzył gdyby bue dywersja z aszych forumowiczów, który dziś projekt opisał, po czym po ostrzeżeniach za spam jeszcze szybciej usunął.

Na forum nie jest tajemincą moje mocno sceptycznie i krytyczne podejście do CloudTokena. A IXwallet.io jest praktycznie jego wierną kopią.

Legenda opiera się dokładnie na tej samej co w nieco starszym bracie. Tu także rzekomo zarabiamy na arbitrażu. Tutaj jednak bot jest oparty na sztucznej inteligencji (sieciach neuronowych) i potrafi sam się uczyć!

Tu także trzymamy środki w super, hiper nowoczesnym i bezpiecznym portfelu zabezpieczonym mnemonikami ora także otrzymujemy naliczenia za HOLDowanie środków na wydzielonym portfelu HOLD i także możemy zarabiać z wielu poziomów polecania.

Oczywiście podobnie jak w Cludtoken wszysko jest udawane. Mnemoniki nie tworzą w istocie adresów prywatnych i w istocie służą wyłącznie za superhasło do odzyskiwania utraconego dostępu do konta.

Róznicą, acz niezbyt istotną i mogącą wręcz stanowić dodatkowy atut projektu jest to, że dostęp do projektu dla odmiany mozliwy jest wyłącznie przez stronę www a legenda mówi, że na urządzenia mobilne przyjdzie niedługo czas.

Projekt wystarował 11 maja 2019 roku. Więc trochę niepokojący jest fakt, że domena na której stoi projekt została wykupiona trzy dni wcześniej (LINK).

W projekt możemy inwestować możemy w trzech kryptowalutach: BTC, ETH i BCH (alias BCHABC, BCC).

Naliczenia otrzymujemy w specjalnym tokenie IXT, także rzekomo opartym na łańcuchu Etherium ERC-20.

W odróżnieniu jednak od starszego brata wynagrodzenia są bardziej hyipowe i uzależnione od wysokości inwestycji, tu zwanej HOLDOWANIEM.

H3Tpll5.png

 

Wg informacji podawanych przez twórców wpłaty i wypłaty do i z programu mają być bez opłat. Nie jest to jednak prawdą gdyż w rzeczywistości pobierana jest normalna opłata sieciowa.

Natomiast wcześniejsze wycofanie środków z salda HOLD ma być obarczone fee zależnym od czasu wycofania. w pierwszych 15 dniach - 10%, w kolejnych 15 - 5% a w późniejszym okresie 1%.

Ponadto projekt stosuje bardzo podobne jak inne ponziaki zachęty do nie wypłacania środków z projektu. Tu za utrzymanie przez miesiąc środków na koncie HOLD bez jakiejkowliek wypłaty uczestnik otrzma extra 1% a przez 60 dni - 2,5%.

1*ubDF-k4McDQSpX9p0tCvUQ.png

 

Czymże byłby jednak taki projekt bez prowizji za polecenie?

Na tle starszych braci niczym szczególnym się ten projekt nie wyróżnia. Jest dość podobny.

Z pierwszego poziomu otrzymujemy 100% naliczeń naszych poleceonych. Z poleconych z lini 2-10 otrzymujemy po 10% a dalej w zależności od tzw. rangi.

2 pierwsze poziomy są dla nas dostępne od razu po wejściu w projekt. Dostęp do kolejnych zależy od tego czy nasi poleceniu oziągnęli RANK 1. I tu uwaga. By osiągnąć RANK I nie wystarczy zainwestowanie minimalnej kwoty lecz konieczne jest zainwestowanie przez poleconego co najmniej 0,03 BTC, 0,50 BTH lub 1 ETH, czyli... praktycznie identycznie jak w Cloudtoken z tą różnicą, że tu nie jest to zależne od wartości przelicznika.

Każda zaproszona osoba, która osiągnęła RANK 1 otwiera nam 2 kolejne linie a nie jak u starszego barata jedną.

Q3dgTH5.png

 

Sam interface jest minimalistyczny i bardzo przejrzysty prze co bardzo intuicyjny.

k7zG9N8.png

Jak widać na jednej stronie mamy praktycznie całą istotną wiedzę. Co należy mocno pochwalić to szybkość działania strony. Transakcje na niej pojawiają się natychmiast po odnotowaniu środków na blockchainie. W tym zakresie pozytywnie wypada w porównaniu z Cludtoken.

 

Link do rejestracji

Moja inwestycja 

Naliczenia dokonywane są w tokenie IXT, którego kóra jest ustalany centralnie. Na dziś cena ta wynosi 1,33$/IXT.

Podsumowanie

Jak w każdym tego typu projekt wejście weń w jak najwcześniej znacznie zwiększa szansę na wyjście z projektu z zyskiem. Admini takich projektów mają świetnie przemyślaną strategię, która bazuje na naszej pazerności. Stąd w każdym takim programie występują podobne mechanizmy nie zachęcające do pozostawienia środków w projekcie a z drugiej strony zniechęcające do wycofania środków z projektu. Tutaj jest z jednej strony to extra bonus 1% i 2,5% miesięcznie za utrzymanie na koncie HOLD środków a z drugiej opłata za wycofanie sięgająca 10%.

W opisie projektu zupełnie pominąłem rzekomy zespół tworzący projekt. Kto zechce - ten sobie znajdzie ale nie ma on większego znaczenia. W opisie tego projektu dokonywałem wielu porównań do Cloudtoken. Wynika to z tego, że wszelkie zastrzeżenia, które można mieć do Cludtokena są w pełni adekwatne do IX Wallet. Zarówno bowiem rzekomy arbitraż jak i bezpieczeństwo portfela są żadne i w mojej ocenie w obu projektach są udawane i symulowane praktycznie w całości. Oba to typowe ponziaki. 

Szczególną uwagę zwrócę jednak na udawanie bezpiecznego portfela. Mnemoniki sugerują, że wszysko mamy pod kontrolą a tak nie jest. W obu projektach mnemiki są prawidłowo generowane i rzeczywiście da się na nich utworzyć deterministyczny portfel z nieskończoną ilością adresów. jednak w obu projektach są tylko listkiem figowym. Adresy, na które wpłacamy nie pochodzą bowiem z tych mnemoników. W żadnym razie nie kontrolujemy naszymi kluczami prywatnymi środków przesłanych do programu. Dobitnie o tym świadczy to, że w IX Wallet także środki trafiające na "nasz portfel" są przesyłane - praktycznie od razu - na zupełnie inny adres bez naszej ingerencji i całkowicie niezależnie od tego czy przesyłamy je na konto HOLD. Świadczy to jednoznacznie, że klucze prywatne "naszych" adresów są w pełni kontrolowane przez adminów projektu.

Co przemawia za tym projektem?

Hm... Trudne pytanie. IMHO to, że dostępny jest platformie www a nie na telefonach. Nie to, że android i IOS to jakaś wada. Po prostu www jest bardziej dostępne i łatwiej promowalne na skutek klasycznych reflinków. Druga kwestia to projekt zaczyna żyć dość mocno w rosyjskojęzycznym światku a ja zawsze miałem sentymet do rosyjskich ponziaków. I wreszcie to, że od strony programowej wygląda dość solidnie choć bardzo możliwe, że wysyp tego typu programów może wiązać się z dostępnością jakiegoś gotowego skrytptu. Podobieństwa braci tokenowej są bowiem bardzo duże a niepodobna w takim tempie stworzyć klona od podstaw i praktycznie w skali 1:1.

Jeśli mimo tych zastrzeżeń i uwag, które tu podniosłem chcesz zaryzykować parę centów w tym ponziaku zaprsaszam...

Link do rejestracji

 _______________________________________
Nigdy nie bierz poważnie zapewnień o inwestowaniu środków z tego typu programów w forex, diamenty, złoto czy cokolwiek innego. Każdy z tego typu programów działa prawie na pewno wg mniej lub bardziej zmodyfikowanego schematu Ponziego. Nie wkładaj w żaden tego typu program pieniędzy, z których stratą nie będziesz mógł się pogodzić. Uczestnictwo w tego typu programach zawsze jest loterią i zawsze należy liczyć się ze stratą nawet całości zainwestowanych pieniędzy. Moje posty na tym forum nie są reklamą programu ani zachętą do angażowania Twoich pieniędzy w jakikolwiek program lecz stanowią jedynie informację o funkcjonujących w sieci programach. Pamiętaj, że zawsze wchodząc w tego typu programy robisz to wyłącznie na własne ryzyko.

 

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to w koncu jakis portfelik dla mnie z poziomu www. Nie bardzo wiem jak dokonac inwestycji. Mozna prosic o dokladny instruktaz bo jestem zielony w tej kwestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem od wczoraj zarejestrowany, ale wpłaty w BCH/BCC nie wpływają automatycznie na saldo, przynajmniej tak się zdarzyło w moim przypadku. Support poprosił mnie o podanie szczegółów transakcji i teraz czekam. Nie śpieszą się z działaniem w mojej sprawie, ale weekendzik to pewnie poimprezowali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wplacilem doszlo po 10 minutach. Przenioslem do bota, niby pracuje juz w HOLD COINS wiec u mnie wszystko poszlo sprawnie. Znalazlem filmik w necie gdzie gosc to wytlumaczyl. Warto dodac opis jak dokonac inwestycji, bo choc to kilka klikniec myszka dla laika moze sprawic problem. Dla mnie mylace bylo RECEIVE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilkunastu godzinach support ręcznie dodał środki na mój balance, otrzymałem informacje, że po forku z 15 maja występują problemy z płatnościami w BCC, zostałem także zapewniony, że depozyty w BTC i ETH pojawiają się automatycznie na saldzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że jest tam jakiś problem z automatyzmem w BCH. Przez kilka dni nie było w ogóle opcji wpłat w BCH. Wydaje mi się - choć głowy nie dam - że po przerwie zmienił się format adresu z tradycyjnego na segwitowy.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Br3Q napisał:

No to w koncu jakis portfelik dla mnie z poziomu www. Nie bardzo wiem jak dokonac inwestycji. Mozna prosic o dokladny instruktaz bo jestem zielony w tej kwestii.

 

10 godzin temu, Br3Q napisał:

Warto dodac opis jak dokonac inwestycji, bo choc to kilka klikniec myszka dla laika moze sprawic problem. Dla mnie mylace bylo RECEIVE.

Jednak opisywanie projektów w necie, bez kontaktu osobistego z drugą stroną potrafi nauczyć pokory :) Uwierz, że byłem przekonany, że przyejrzysty interface projektu nie powinien nikomu sprawić problemu. Rzeczywiście nie pomyślałem o tych, którzy są na początku swojej drogi z hyipami, ponziakami czy płacącymi "portfelami"...

Mea cupla :) 

Naprawiam moje niedopatrzenie...

Na początek rzut ogólny na backoffice...

cHcEJ75.png

Jak widać okno główne dzieli się na kilka sekcji...

Your Crypto Balances - w której prezentowany jest stan naszego "porfela" z przelicznikiem na USD, oraz z której możemy zarządzać naszymi środkami.

Crypto Rate - w której prezentowane są kursy trzech walut oraz tokena IXT. Zdaje się, że przeliczane na podstawie danych z CoinMarketCap. Oczywiście wartość tokena ustalana jest centralnie. W sekcji tej możemy wymienić tokeny IXT na coiny.

Your Hold Coins - w tej sekcji widzimy stan naszych środków, które HOLDujemy czyli wg legendy przeznaczamy do handlu arbitrażowego. W tej sekcji dokonujemy też w płaty i wypłaty z portfela holdowego do "nirmalnego portfela".

Transactions w tej seekcji jak wskazuje jej nazwa możemy zobaczyć wykaz naszych transakcji.

 

Wpłata i wypłata środków do i z "portfela"

Po zalogowaniu się do naszego konta wszelkich operacji ze światem zewnętrznym dokonujemy w sekcji Your Crypto Balances

yMMZbVz.png

By wpłacić środki należy kliknąć przycisk RECEIVE

6jzaTZE.png

Pojawi się nam następujące okienko

V3QJAM7.png

Możemy w nim wybrać interesującą nas kryptowalutę, w kktórej chcemy dokonać wpłaty BTC, BCH i ETH.

Na dole okna pojawi nam się adres na który należy ją przesłać. Przycisk SEND jest trochę mylący. Nie powoduje on bowiem żadnej wysyłki środków lecz jedynie zamyka okno, podobnie zresztą jak przycisk Cancel.

By środki zostały zaksięgowane wystarczy wysłać je na wskazany w oknie adres. Nie jest konieczne uzupełnianie kwoty przlewanych BTC. Ta opcja służy wyłącznie do wygenerowania kodu QR, które mogą być pomocne przy płatnościach dokonywanych z porfeli mobilnych lub z bitcomatu. 

Program umożliwia też przesyłanie tokenów IXT między użytkownikami. Z tym, że akurat w tej zakładce kod QR nie jest generowany a wygenerowany aders możemy podać innemu uczestnikowi by przelał nam tokeny. 

Bardzo podobnie, prosto i intuicyjnie wygląda wypłat, do którego wchodzimy po kliknięciu przycisku SEND

fQkvpTY.png

 

w3fboGw.png

Pozwala nam to wypłatę środków na zwenątrz programu czy też "portfela".

 

Inwstowanie w projekt

Czynności związanych z inwestowaniem - HOLDowaniem - w projekt dokonujemy w sekcji Hold Your Coins

mmxnORQ.png

Po kliknięciu Top up Hold Balance

Dw07n3m.png

Ukaże nam się okno pozwalające prenieść środki z salda "portfela" do portfela HOLD

V0UFSWk.png

Wybieramy kwotę i rodzaj kryptowaluty i zatwierdzamy. 

UWAGA! Pierwsza inwestycja w każdej z kryptowalut możliwe jest tylko w minimalnej dla niej wysokości, tj. 0,015 BTC / 0,25 BCH / 0,50 ETH.

Wypłaty są możliwe w każdym czasie - ale pamietać należy o opłacie za wycofania zależnej od terminu. Sdoki z HOLD wycofujemy klikając przycisk Withdraw From Hold Balance

Nz18UA1.png

W kolejnym oknie wskaujemy kwotę i otrzymujemy informację o opłacie

DqW0XyN.png

Po zatwierdzeniu przyciskiem SUBMIT środki znajdą się na naszym saldzie głównym i będziemy mogli je wypłacić na zewnątrz projektu.

 

Wymiana tokenów na krypto

Wymiany IXT na BTC, BCH lub ETH możemy dokonać w zakładce Crypto Rate

csAWRJC.png

Klikając przycisk Sell Token, zresztą jedyny w tej sekcji :) 

Yj0xpIn.png

W IX Wallet, w przeciwieńśtwie do Cloudtoken wymiany dokonać możemy na dowolną z trzech kryptowalut po podanym w oknie kursie

vtjCg63.png

 

To chyba wszysko ale jeśli są jakieś pytania postaram się odpowiedzieć...

 

 

 

Dostaję pytania jak zmieniała się cena tokena

 • 11 maja - 1,00$
 • 18 maja - 1,12$
 • 23 Maja - 1,20$
 • 28 Maja - 1,30$
 • 1 czerwca - 1,33$

Share this post


Link to post
Share on other sites

We wtorek cena tokena ustalona została na 1,35$

Dziś informacja od adminów, że projekt osiągnął 5000 użytkowników. Niestety, nie wiadomo ilu z nich  jest aktywnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa cena tokena

15 czerwca 2019 - 1,40$

Czyli wzrost 40% w ciagu miesiąca. Póki co chyba toczka w toczkę z Cloudtoken :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te 40% to jest "delikatnie" naciągane. Inwestycje są w krypto i w krypto powinny być rozliczane. Jak ktoś zainwestował 11 maja Ethereum to do wczoraj zarobił plus/minus zero (269,02/194,30=138,5% - to jest wzrost ETH wg kursów zamknięcia z coinmarketcap 15.06.2019 i 11.05.2019). Więc większość, jeśli nawet nie całość w niektórych przypadkach, "zarobku" to zasługa wzrostu cen kryptowalut a nie programu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe... Wzrost ceny tokena to wyłączna zasługa admina :) 

IMHO, nie ma to żadnego związku ani z cenami kryptowalut. Ekonomia tych rzekomych tokenów (wszyskich, CT, SFC, Plust Token, IXToken) polega właśnie na tym, że ich centralnie ustalana cena ma dwa cele.

Pierwszy marketingowy... 40% w miesiąc. Nieźle brzmi. Ale to jeszcze nic w Plus tokenie 17480% w rok... Z 0,40$ do 70,32$ :) 

Drugi. - IMHO znacznie ważniejszy - zachęcenie do nie wymieniania ich na coiny o rzeczywistej wartości. Gdy uczestnik zamieni je na BTC, ETH to pewnie je z portfela wyplaci a tak admin ma ciągle krypto u siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po wycofaniu z YOUR HOLD COINS otrzymujemy pełną ilość zdeponowanych wcześniej kryptowalut, czy jest to przeliczane według widniejącego kursu USD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymujemy walutę, w której wpłacaliśmy. 

Natomiast naliczenia wynoszą w podstawowym planie 0,3% liczone od aktualnej w chwili naliczenia równowartości w USD po przeliczeniu na IXT po aktuualnie ustalonym kursie.

W tym zakresie projekt działa podobnie jak inne znane "zarabiające portfele". W przeciwieństwie do np. paczek w OMEGA.BEST, gdzie inwestujemy w krypto a zwrot otrzymujemy we fiatach.

Jeżeli więc projekt nie padnie odzyskamy praktycznie całość środków jesli wypłatay dokonamy po 30 dniach. Praktycznie gdyż pobierana jest prowizja 1% ale po 30 dniach dostajemy też 1% extra do depozytu, więc w rzeczywistości prowizja za likwidacje depozytu jest symboliczna i wynosi 0,01%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, zwrot jest w krypto. Tylko czy otrzymujemy pełną zdeponowaną kwotę (ewentualnie pomniejszoną o prowizję), czy otrzymujemy kwotę przeliczoną po widocznym w panelu kursie USD?

Na HOLD mam przykładowo 4 ETH. Po dwóch miesiącach wypłacam z HOLD. Otrzymuję 4 ETH (pomniejszone o prowizję) czy otrzymuję X? ETH według widocznego kursu USD?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwota w USD jest tylko do naliczeń. Wpłacamy na HOLD 1 ETH i wypłacamy 1 ETH. Wpłacamy 1 BCC - wypłacamy 1 BCC. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj dostałem też 1% extra po 30 dniach od inwestycji. Naliczenie dodatkowe w tokenie.

Zdecydowałem się też na zwiększenie depozytu ale na naliczeniu 0,4% dziennnie.

Przypomnę, że takie naliczenie otrzymamy przy zaangażowaniu 

od 0,10 do 0,50 BTC, tj. przy inwestycji wg aktualnego kursu od ok. 1250$ 

od 1,75 do 8,5 BCH, tj. przy inwestycji wg aktualnego kursu od ok. 726$ 

od 3 do 15 ETH, tj. tj. przy inwestycji wg aktualnego kursu od ok. 923$ 

Oczywiście ze względu na ograniczenie ryzyka inwestuję w BCH :) 

Daje to naliczenie w wysokości ok. 12% miesięcznie...

 

Hash mojej inwestycji https://blockchair.com/bitcoin-cash/address/qpmevlc3nw8w2xs08d6lvlsk3kqdtk2hgs03px0tze

Cena tokena podniesiona do 1,71$.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam tu konto właściwie od samego startu, ale nic nie inwestowałem.

19 czerwca wszyscy użytkownicy systemu z sygnałami Crypto Agent Bot dostali informację na temat IX wallet. Nie jest to program działający według znanego nam wszystkim schematu. Wykupuje się abonament po to by samemu robić transakcje na własnym koncie giełdowy.

Dlatego zarekomendowanie pseudo portfela wydało się odrobinę dziwne. Tym bardziej, że z Crypto Agent Bota nigdy wcześniej nie było podobnych propozycji.

CAB ma około 20 tysięcy użytkowników. Tyle osób dostało info na temat Ix wallet. Jest szansa, że program nabierze rozpędu dlatego zdecydowałem, że wrzucę tu parę groszy.

Jeśli chodzi o Ix wallet.

Portfel mocno odstaje od konkurencji pod względem marketingu. Twórcy zaprezentowani na zdjęciu to zwykli aktorzy. Widać to na pierwszy rzut oka. Po wstępnym sprawdzeniu, okazuje się że nie mają oni żadnej historii w internecie.

Ix wallet nie sponsoruje żadnych branżowych wydarzeń. Nie wykupuje sponsorowanych artykułów w mediach kryptowalutowych. Twórcy nie próbują wytworzyć wrażenia jakoby aplikacja była rasowym portfelem kryptowalutowym.

Być może wychodzą z założenia, że program ma działać tylko w środowisku hyipowym. Jeśli tak jest, to trochę smutno, bo żywotność zapewniają fejsbukowi promotorzy bezpiecznych biznesów na lata i reinwestujący w nieskończoność jelenie.

Odstaje również pod względem technicznym. U konkurentów bez przerwy aktualizacje aplikacji i problemy techniczne. W ix wallet wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku.

Brakuje mi trochę tej marketingowej ściemy. Znane twarze, udawanie prawdziwej firmy kryptowalutowej, eventy w amerykańskim stylu - to wszystko jest często wyznacznikiem długowieczności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 11.07.2019 o 12:35, Nun napisał:

Być może wychodzą z założenia, że program ma działać tylko w środowisku hyipowym.

Możliwe, choć nie do końca, program - z tego co mnie słuchy dochodzą - jest promówany głównie w państwach postsowieckich a teraz także w Turcji oraz- acz troszkę cichaczem - wśród zakochanych w starszych pseudoportfelach. Oficjalnie podają, że ok 35% zarejestrowanych otwiera w programie depozyty. Mniejsza o rzetelność tych danych, bo zweryfikować ich wszak nie jesteśmy w stanie ale jak na hyip to dość prawdopodobny i w górnych granicach hyipowej normy odsetek. Bardziej zaskakuje mnie fakt podania tej informacji.

Z drugiej zaś strony konkurencji - IXWallet zresztą też - kieruje swoją ofertę w zasadzie do nuworyszy zarówno w zakresie kryptowalut, jak i inwstycji giełdowych. Przecież nikt, kto cokolwiek liznął kryptowalut nie uwierzy w portfelową legendę choćby ze względu na kwestie bezpieczeństwa środków w scentralizowanych porfelach. Podobnie nawet płotki giełdowe nie uwierzą w boty nieustannie zarbiające krocie, wszakże pod jednym warunkiem - oddania grubej kasy traderowi, a właściwie jego bocikowi. U konkurencji ta ściema idzie po prostu bardziej na wydrę. 

W dniu 11.07.2019 o 12:35, Nun napisał:

Odstaje również pod względem technicznym. U konkurentów bez przerwy aktualizacje aplikacji i problemy techniczne. W ix wallet wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku.

To konsekwencja lekkości programu. W przeciwieństwie do konkurencji nie udaje wielce zapracowanego zespołu wypuszczającego super, hiper funkcjonalny portfel kryptowalutowy i ciągłych prac nad jego udoskonaleniem, mimo że wszyskie są praktycznie zwykłymi przeglądarkami :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te oficjalne dane chyba mocno optymistyczne. Owszem, znaczna większość osób z którymi mam bezpośredni kontakt i którym przekazałem informację o portfelu depozyty złożyła. Cześć całkiem spore. Natomiast statystyki z zimnego rynku wyglądają standardowo. Dużo rejestracji, niewiele aktywnych kont. Mówię na przykładzie swojej grupy.

1% ekstra po 30 dniach dostaje się też z depozytów poleconych :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT2: Problem szybko się rozwiązał a do tego dostałem wypłatę wynoszącą dwu krotność depozytu + zarobione kilkadziesiąt $ :D

Zleciłem dzisiaj wypłatę w BCH i zdałem sobie sprawę, że moje saldo zostało zdublowane :)  wypłata jeszcze nie doszła a hash jest pusty.

Nie wygląda to dobrze, radzę się wstrzymać z depozytami.

EDIT: użytkownik na telegramie miał podobną sytuacje co ja - zlecił wypłatę wczoraj ok. 22 wczoraj i tak jak ja dostał pusty hash, rozmawiałem z nim i dosłownie 10 minut temu jego transakcja przeszła z tym samym hashem, informacje o transakcji zostały uzupełnione. Zatem przypuszczam, że moja wypłata faktycznie została utworzona, jednak tutaj rodzi się pytanie, jeżeli możliwe jest takie opóźnienie w przekazywaniu danych transakcji to czy możliwe jest całkowite anulowanie transakcji, tak jakby jej nie było(pusty hash)?

Edited by marcinpomagax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wyjasniam. 

Transakcja to jakby odpowiednik podpisanego przez upoważnione osoby przelewu. Unikalna, drugiej takiej identycznej nie ma.

Ale tak długo jak długo jak polcenie przelewu nie będzie zaniesione do banku (w wirtualnym świecie: rozgłoszone w sieci) tak długo podpisujący (clecający transakcję) może zrezygnować z jej wysyłania. I nikt poza podpisującym nie będzie wiedział, że przelew jest przygotowany. No, chyba że o samym przygotowaniu komuś powie (np. w backoffice poda hash). Banki (sieć) jednak nic o tym nie wiedzą i na próżno szukać jej w sieci.

Gdy przelew złoży w banku (rozgłosi transakcję) to w zasadzie anulować jej już nie może. W zasadzie, bo dopóki bank nie wyśle przelewu (sieć nie potwierdzi transakcji i nie umieści w blockchainie) możliwe jest wycofanie się z niej. Np. zlecając za większą opłatą przelew tych samych środków na inne konto (adres). Bank (sieć) potwierdzi ją szybciej a tej wcześniejszej nie wykona, bo już środków (wejść) nie będzie i po prostu wyrzuci ją do kosza.

Natomiast gdy przelew zostanie zaksięgowany (zapisany w blockchainie) nie da sie już go cofnąć.

 

Nieporozumienie polega na tym, że w mysleniu używamy pewnego skrótu myslowego. Tzn. Uznajemy, że raz wygenerowanej i podpisanej transakcji, o określonej zawartości nie da się cofnąć lub zmienić. Tymczasem niezmienny jest blockchain. Nie da się zmienić już zapisanej w nim transakcji. To co jest w mempoolu (odpowiednik banku w realnym świecie) lub dopiero u zlecającego możemy prawie dowolnie zmieniać.

 

Zdaje się, że IX miał znów jakieś problemy z nodem bch... Powinno już wrócić do normy... Byłbym mocno xdziwiony gdyby program już miał się zwinąć.

Niemniej dzięki za ostrzeżenie. Trzeba dać userom szansę na podjęcie decyzji np. o wycofaniu się z depozytu. Nawet jeśli wycofa się w panice dostanie naukę jak rozpoznawać zagrożenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By lordzuk
   Dobry,
   Czy ja dobrze widziałem iż @pepperoniss świeci się na czerwono i ma status Bossa forum ? Co z @Egzekutor ? Pytam  ciekawości gdyż tych obydwóch Panów darze dużym szacunkiem   Umarł król, niech żyje król !! ? Halo jakieś wyjaśnionka dla zwykłych zjadaczy chleba ?  
  • By Ivaho

   Przedstawiam chyba jako pierwszy w Polsce wyjątkowy projekt, który analizuję od kilku dni. Na tyle urzekł mnie swoją historią, że postanowiłem wejść w projekt i przedstawić go na forum. 
   KOK Token to ciekawa idea na stworzenie cyfrowej multiplatformy rozrywkowej, dostępnej jako aplikacja mobilna, której częścią jest również zarabiający portfel. Co ważne, tutaj nie mamy do czynienia tylko z jakąś planowaną ideą jak w większości projektów, osoby i firmy które za nią stoją mają już bogaty rozdział w swojej prowadzonej działalności. Projekt jest koreański i zarządzany jest prze KOK Foundation. Zacznę może więc od zaprezentowania zespołu zarządzającego.
   CEO projektu, czyli dyrektor generalny - Dong Seob Hwang
   Dong jest właścicielem firmy The Grove Entertainment i jest producentem i wydawcą muzycznym, dramatów i oraz filmów na rynku koreańskim oraz chińskim. Link do firmy: http://www.thegroove.co.kr
   Dyrektor Koreańskiego Stowarzyszenia Producentów Rozrywki
   Uczestnik debat parlamentarnych

    
   CTO projektu, czyli dyrektor techniczny - Young Choe
   https://www.linkedin.com/in/young-choe-8033684/?locale=pl
   Tutaj trochę więcej o tym panu:
   Profesor Young Choe jest doradcą w wielu projektach blockchainowych, w tym Evens, EOS Chrome, EcoStart, Mix.Rent, BeWELL, EdenChain, AmbleX, Platinum Q DAO, Boltt Protocol, GBC Korea, Davinci Foundation itp. Był współzałożycielem i prezesem Color Platform - platforma blockchain czwartej generacji wyposażona w SoC.
   Jest redaktorem magazynu "Blockchain Today". Young ma status eksperta w ICObench - globalnej platformie oceny ICO - i dyrektorem OSSF (Open Source Software Foundation). Jest adiunktem na uniwersytecie Yonsei w Korei.
   Jest specjalistą od oprogramowania i blockchain, dyrektorem wykonawczym i profesorem posiadającym szerokie doświadczenie. Działa w różnych globalnych firmach i organizacjach, w tym NVIDIA, Samsung Electronics, SK Hynix, North Carolina State University, BMC Software, Sungkyunkwan University, 3Ksoftware, KBIPA (Korea Blockchain Industry Promotion Association) oraz CE Linux Forum. Ma doświadczenie w inżynierii oprogramowania, technologii kompilatora i kryptografii oraz blockchain.
   Uzyskał informatyczne stopnie naukowe na North Carolina State University i jest członkiem Executive Blockchain Program na Draper University w Kalifornii. Ma również doświadczenie w kryptoinwestycjach, fuzjach i przejęciach,  ICO / IEO, Reverse-ICO. 
   Young obecnie prowadzi jako CSO firmę krypto-finansową i działającą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa (3KFinance) oraz jako CEO i założyciel firmę działającą w sektorach Blockchain / AI / DeFi / Kryptowaluty (Crypto Valley Lab, Inc.).
   Skontaktowałem się z tym panem i potwierdził swój udział w projekcie platformy KOK.

   CSO projektu, czyli dyrektor bezpieczeństwa to Park Sungjun 
    
   Najlepszy twórca gier w Korei
   Cypherds, Dungeon & Fighter Planning
   Przedstawiciel NETKER

    
   COO projektu, czyli dyrektor operacyjny to Jiwon Kang
   CEO Superacid http://www.superacid.com/, partnerskiego wydawcy gier dla największego wydawcy gier w Korei firmy Nexon. Ich wspólny projekt to gra MagIa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superacid.magiaglobal która ma również być dostępna na platformie kok. W tę grę Nexon zainwestował 6 mln dolarów.
   CEO i współzałożyciel Weredsoft
   https://www.facebook.com/jiwon.kang.507

   CIO projektu, czyli dyrektor IT to Jinsuk Ko
   Magister informatyki na Seul National University
   CEO of Tenspace
   Przykładowy artykuł: https://coinhubkorea.com/part-1-korean-blockchain-companies-go-global/
   Najlepszy technik technologii AI w Korei
   Członek zespołu Davinci https://davinci.vision/en/project.html

    
   30 września odbył się w Seulu event przedstawiający projekt, którego uczestnikiem był m.in. prezes Koreańskiego Stowarzyszenia Blockchain czy też Prezes koreańskiego stowarzyszenia gwiazd produkcji a także Przewodniczący Stowarzyszenia Strefy Specjalnej Turystyki Mody, i członek Koreańskiego Zgromadzenia Narodowego.
   Video z całego eventu:
   info po angielsku
   PLATFORMA
   Platforma KOK ma łączyć w sobie usługi i produkty z takich branż jak muzyka, gry, filmy, zakupy oraz tzw. influencers. To co nas najbardziej będzie interesować to portfel oraz gry. Sam portfel będzie zarabiał podobnie jak pozostałe portfele, dzienne naliczenia z miesięcznym zwrotem od 4 do 20%. Portfel ma generować zyski z arbitrażu i z inwestycji oraz sprzedaży usług i produktów.
   Zwroty:
   $300 - $1499 - 4-8% miesięcznie
   $1500 - $9999 - 9-11% miesięcznie
   $10000+  12-20% miesięcznie
   Ten profit jest bonusowy na start, tzn. dla celów marketingowych. Powodem, dla którego firma zajmuje się portfelem, jest to, że jest to sposób na zgromadzenie jak największej liczby osób zainteresowanych inwestycjami w tokeny. Po pewnym czasie zysk portfela zostanie zmniejszony.
   Wypłata wkładu w każdym czasie, przed 30 dniami - 5% fee, przed 60 - 3%
   min. wkład to $300 a max. $10,000
   Naliczenia w kok Tokenie, który jest potem wymienialny na krypto.
    
   Oprócz portfela naszym zainteresowaniem są również dostępne na platformie gry, gdyż jedna z nich to Hotel King Service. To gra symulacyjna prowadzenia hotelu. Pozwala ona kupić hotel za pomocą kok Tokena i ma ten sam efekt, co zakup koparki ale w formie wizualnej hotelu. W grze ma być dostępnych 100 000 budynków na 1 serwerze, ich liczba będzie więc ograniczona. Budynek w grze każdego dnia generuje dochód z najmu (jak dochód z wydobycia). Budynek jest ważny lifetime. Budynki mogą być kupowane lub sprzedawane przez użytkowników.
   Dochód z budynku w grze Hotel King ma wynieść do 150% miesięcznie.
   Udział w tej grze jest alternatywny, ale ze względu na to, że generuje wyższy dochód niż z portfela, to myślę, że warto sobie kupić. Co ważne, spowoduje to też efekt "reinwestycji" tokena a nie tylko wypłaty jak to ma miejsce w innych portfelach. Ma to również spowodować dynamiczny wzrost wartości tokena.
   Możemy też dodatkowo zarabiać handlując tokenami.

   Za grę odpowiedzialne jest studio Superacid.
   Token zużyty lub wymieniany jest spalany. Za 3 miesiące ma być dostępny na giełdzie OKEX. Spodziewany jest wysoki popyt ze względu na konieczność zakupu hotelu z tokena.
   PRojekt ma bardzo wysokie zainteresowanie w Korei, plany są bardzo szerokie. W grudniu ma być dodany KOK do centrum handlowego online - Feelway http://www.feelway.com, które posiada już 2 mln. subskrybentów i  jest największym tego typu sklepem z towarami luksusowymi w Korei. W lutym ma być dodana muzyka (platforma https://www.towbmusic.com) i promocja platformy poprzez influencerów (platforma INplug). W marcu na platformie ma być dodane kasyno J88Poker z ponad 100,000 użytkowników. Planowane są również płatności offline za pomocą franczyzy do około 2000 sklepów w Korei.
    
   AFILIACJA
   1. poziom 100% profitu poleconego
   2. poziom, 20%
   3-5 poziom - 10%
   6-10 poziom - 5%
   10 i dalsze - trzeba posiadać 3 gwiazdki lub więcej
   gwiazdki zdobywa się za osiągnięcie warunków poziomów
   1 gwiazdka za obrót 30k lub depozyt 10k
   2 gwiazdki - polecenie 5 bezp. osób
   3 gwiazdki - polecenie 10 bezp. osób
   Gwiazdek można zdobyć 8, każda gwiazdka daje jakieś dodatkowe profity albo np znizki w sklepie. Dokładniejszy opis przygotuję pózniej.
   Każdy bezpośredni polecony otwiera 1 poziom
    
   REJESTRACJA
   link do aplikacji: https://apps.kok-play.io
    
    
  • By Ivaho

    
   O PROJEKCIE
   Dla fanów zarabiających portfeli nowa alternatywa: CloudToken.
   Dlaczego CloudToken?
   Przez ostatnie kilka dni przeprowadzaliśmy dogłębną analizę tego projektu, włącznie z kontaktem bezpośrednim z architektami tego projektu. Udało nam się nawiązać bezpośredni kontakt z głównymi twórcami aplikacji. Zadaliśmy mnóstwo szczegółowych pytań i zachwyciła nas otwarta pozycja przedstawiciela CT. Ale jako, że mamy bardzo duże doświadczenie na rynku inwestycji online chcieliśmy czegoś więcej niż tylko słów, screnów i planów. Zażądaliśmy wglądu w pracę bota na żywo. Z początku otrzymaliśmy odmowę, ale po wyjaśnieniu naszego stanowiska i obietnicy dochowania tajemnicy otrzymaliśmy wgląd w pracę bota i wgląd do kont handlowych z giełdy Binance, gdzie mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak działa bot i jak zawiera transakcje. Potwierdzam, że bot działa i zawiera realne transakcje na giełdach. Jesteśmy w posiadaniu tego video i być może bliżej oficjalnego startu uda nam się otrzymać zgodę na jego publikację. Poprzez nasze dogłębne DueDiligence potwierdziliśmy również współpracę twórców aplikacji z czołowym profesorem matematyki z Singapuru, który pomaga w rozwoju strategii i sam zajmuje się handlem kryptowalutami.
    
   Portfel CloudToken jest nadal w trybie Pre-Launch, jednak możemy się już rejestrować, uruchomić nasz portfel i zarabiać. Globalna premiera projektu nastąpi 12 maja

   Portfel CloudToken to zdecentralizowana kompleksowa platforma usług przeznaczona dla zasobów cyfrowych, która obejmuje głównie trzy moduły funkcjonalności: inteligentne zarządzanie finansami, konsumpcja i kopanie oraz ekosystem płatności za pomocą tokena. Aplikacja będzie oficjalnie dostępna w sklepie Apple.
   CloudToken wykorzystuje najnowszą technologię platformy blockchain 4.0, która może wspiera szyfrowaną wymianę danych i płatności między łańcuchami. Inteligentny portfel mobilny może przechowywać Tokeny łańcuchów różnych technologii, dzięki czemu możemy realizować kompleksowe przechowywanie i zarządzanie w wielu walutach.
   Architektura techniczna aplikacji została zaprojektowana przez Ronalda Aai, architekta technologii blockchain czwartej generacji - Bit Beta System (BBS) i dyrektora technologicznego w SQ2 Fintech Pte. Ltd. i YFC Technologies.
   Ronald w swojej wczesnej karierze rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

   CloudToken współpracuje również z Zhao Shengiem, właścicielem WBF (World Blockchain Forum) oraz inwestorem i współpracownikiem Plustoken. Zespół WBF jest odpowiedzialny za media / marketing w CT.
   Oprócz założenia World Blockchain Forum (Nowy Jork), Block media (Silicon Valley) i Silicon Valley Maker Capital, Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem i wizjonerem w sektorze blockchain. Podróżował do ponad stu miast, aby kształcić i kierować kadrą kierowniczą i
   dyrektorami w kierunku nowych technologii.
    
   Portfel CloudToken jest pierwszym tak w pełni zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych, zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak: Imtoken czy Trustwallet.
   System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym. W aplikacji możemy oglądać transmisję ostatnio zawieranych transakcjach arbitrażowych. W przyszłości będziemy mogli uruchomić swojego bota JARVIS na jednej z 38 obsługiwanych giełd! Oznacza to, że wszystkie nasze aktywa będą pod naszą pełną kontrolą.
   Bot działa w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
   Bot JARVIS w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.
    
   ILE ZARABIAMY
   Zarabiamy tutaj zmienny dzienny zysk: 0.2-0.4% dziennie (6-12% miesięcznie) plus oczywiście zarabiamy na wzroście wartości tokena CTO. Obecna wartość tego tokena to $0.3.
   Nie ma minimalnej kwoty, która uruchamia bota Jarvis AI, jednakże jezeli chcemy równocześnie zarabiać na swojej strukturze, to nasze saldo na bocie AI nie może być niższe niż  $500
   Portfel zasilać możemy z wielu aktyw: ETH, BTC, Tether, LTC, BCH, DOGE i TUSD (TrueUSD).
   Nasze naliczenia zasilają saldo tokena CTO, które w każdej chwili będziemy mogli wymienić na ETH i wypłacić. Już wkrótce będziemy mogli wypłacać również za pomocą karty debetowej.
   Wypłata depozytu pracującego z botem Jarvis do 30 dni będzie wiązać się z dodatkową opłatą 10%.
    
   REJESTRACJA, ZASILENIE I AKTYWACJA BOTA
    
   http://www.cloudtokenwallet.com
  • By Kryptokox

   O programie.
   PARAIBA.WORLD

   Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na prezentacji video tutaj:
    https://drive.google.com/file/d/11YkasMsN2WXaSA_shPdVarKvPAW92hNu/view
   Poniżej streszczenie w formie tekstowej:)

   Czym się zajmują?
   - Handel krypto, w tym arbitraż
   - Handel walutami.
   Niedługo podam więcej informacji odnośnie "transparentności", właścicieli itd. Firma stara się o jakieś licencje itd. Wyniki, dokumenty itd można uzyskać od CEO w prywatnej konwersacji. Program ma korzenie sięgające naszych zachodnich sąsiadów - Niemiec Nazywa się Erich Ely (USA, Niemcy). Firma zarejestrowana w Hong Kongu - Paraiba World Ltd. 22/F Times Square Tower 2, 1 Matheson Street, Causeway Bay, Hong Kong. 
   Czym się wyróżnia i jakie są naliczenia?
   Zawiera kilka mechanizmów, które sprawiają, że biznes ma szanse podziałać długoterminowo. Nie ma tutaj binarki. Jedno konto może maksymalnie otrzymać 1,4% dziennie. Naliczenia są 4 dni w tygodniu. Od czwartku do niedzieli. Pozostałe dni są na zarobienie na zabezpieczenia, rozwój itd. Min. 25$ od 1 lutego. Globalna ekspansja na Azję zaczyna się od 1 lutego.  3 miesiące był to sleeper, który był testowany przez nieliczne grono i do 1 lutego. Możliwa jest też re inwestycja od 25$.
   Mamy 5 modeli zarabiania!
   1. Inwestycja
   Do 0,5% dziennie  - od wkłądu powyżej 50k USD. Większość z nas dotyczy 0,3% dziennie, co daje nam 5% MIESIĘCZNIE. Multikonta są dozwolone. Na 1 mail możemy założyć 20 kont po 100$ i cieszyć się zarobkami 0,6% dziennie co da nam 10% MIESIĘCZNIE. Więcej o tym dalej.
   2. Zarabianie na MULTIKONTACH jest legalne. 

   Wygląda to tak, że możemy założyć sobie na swoje imię i nazwisko, zrobić KYC i wszystko jest dozwolone przez co możemy uzyskać do 10% miesięcznie - oczywiście bez multikont a bazując na poleconych możemy osiągnąć ten sam efekt. Nie ma zatem bezpośrednich prowizji, ale taki system wygląda dość interesująco - oczywiście nie dla każego  Każde z kont musi mieć depozyt na min. 100$
   3. Pula udziałów
   I pula Musimy mieć własny depozyt min. 1000$ i suma z poleconych 1000$
   II pula Musimy mieć własny depozyt 5000$ i obrót grupy 5000$ itd. jak na screenie poniżej

   Na czym polega PULA? Czym jest STREAMLINE?
   Streamline - jedna globalna linia pod nami. Wszyscy z całego świata wpadają pod nas. Dlatego czas rejestracji i wpłaty minimum ma znaczenie. Od tego momemntu w naszym Backoffice będą wpadać nam poleceni: 80-100 dziennie na dzień dzisiejszy. Od 1 lutego planowana jest eksapnsja na rynki Azjatyckie. Kilka osób leci do Singapuru na spotkania, gdzie firma oficjalnie startuje z rynkiem Azjatyckim. 

   Nawiązanie do Puli. W zależności od PULI jaką możemy mieć to 0,3 % wartości z STREAMLINA  idzie na podział do poszczególnych Pul. Z uwagi na Multikonta w biznesie jest może 400-500 osób. Po ekspansji na rynek azjatycki zgromadzi się niezła kwota. Zachęcam do przejrzenia dokładnego tłumaczenia w prezentacji video od 19:40. Link na górze tematu.
   4. Downline Bonus

   5. Bonus za rangi.

   Rejestracja:
   https://app.paraiba.world/r/3634
   Landing Page:
   https://paraiba.world/aff/3634
   Podsumowanie w punktach:
   1. Dość solidnie wyliczone i dzięki temu nieprzesadzone zarobki. 5 sposobów zarabiania.
   2. Wypłaty i naliczenia są od czwartku do niedzieli (ok. 16 dni w ciągu miesiąca) . 
   3 Obecnie działa 7 grup tradingowych, którzy nie mają możliwości wypłacenia środków (pod nadzorem).
   4. Nie ma bezpośrednich prowizji od depozytu poleconego. 
   5. Niezły plan marketingowy.
   6. Budowana jest tylko JEDNA linia i z tej linii również mamy możliwość otrzymywania dochodu pasywnego. Każda nowa osoba w projekcie ląduje pod nami, a suma depozytów liczona jest od opłacenia konta.
   7. Kapitał jest deponowany w BTC Minimalny depozyt 25$, ale kwalifikacja do bonusów od 100$. Cykl trwa 100 dni, a wypłaty w BTC.
   UWAGA! Przed jakimkolwiek depozytem wykonaj własny research. Aktualnie sam analizuje projekt i niektóre zawarte tu informacje mogą nie być dokładne. Powyższe informacje mają jedynie charakter informacyjny i nie są poradą inwestycyjną. Jakakolwiek inwestycja w tego typu projekty wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału.
    

    


 • Posts

  • Pierwsze 10% instant na portfelu dowód==> TU
  • Leobits https://www.blockchain.com/btc/tx/2e73e93e03fa4c0fd9c6dc807e45ca8b14b86cafaf02241d458fc498a06f8fa9
  • Nazwa programu: leobits Plany inwestycyjne: 10% dziennie na zawsze 
   Minimum inwestycyjne: 20$
   Akceptowane systemy płatności: .Bitcoin  Ethereum Litecoin, Tron, Dogecoin,  BNB, USDT 
   Wypłaty: Instant Bitcoin & Ethereum - $20. For Litecoin, Tron, Dogecoin, & BNB - $5. For USDT - $10. Maksymalna wypłata z dzienna z programu to 150$ 
     Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Leobits wystartował 14.01.2022. Jest to typowy szybki program typu forever,  gdzie raz wpłacamy depo i pracuje aż do śmierci programu  Depozyt zwraca sie po 10 dniach pracy programu. Technicznie jest ok l licencjonowany skrypt itp.Na start kilka monitorów jest. Co ciekawe maksymalna wypłata dzienna to 150$ a to nie spotykane raczej w tego typu foreverach wiec może admin ma jakiś plan na ciut dłuższa prace, no zobaczymy. Jako że jestem dobrej myśli wszedłem za 300$ w BTC . Program Ref 6-2-1.  To oczywiście jest hyip i to szybki wiec licz sie ryzykiem utraty kapitału. Rejestracja Depo 300$ 
  • Jak rozliczyć podatek od kryptowalut? W formularzu PIT-38 należy wpisać uzyskany przychód pochodzący ze sprzedaży kryptowalut oraz koszty uzyskania tego przychodu pochodzące z zakupu kryptowalut. Co więcej koszty można przepisywać na kolejne lata aż do całkowitego ich odliczenia. https://kryptowaluty.info.pl/jak-rozliczac-podatki-z-kryptowalut/
  • Update #37 Wynik drugiego tygodnia stycznia: 1,9%.
×