Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

dyzio95

Gains System - 3% zysku w dni powszednie, 1,5% zysku w weekendy - www.gains.systems

Recommended Posts

Posted (edited)

Nowy wartościowy program. Stronka zrobiona bardzo ciekawie i widać, że ktoś się przyłożył.
tylko 53 dni na rynku, 
3% w dni powszednie
1,5% w weekendy
Zysk 18% tygodniowo,
1000$x18%=180$ tygodniowo zysku,
Wypłaty: Instant
Min. Wypłata: 2,5 USD, 0,0015 btc, 0,13 LTC, 0,06 ETH, 328 TRON
Minimum wkładu tylko 10$ 
Po 5 tygodniach zwraca się wkład, 
Nie trzeba polecać
Jeden depozyt na rok
Można reinwestować później same zyski
Plan z poleceń 10%, 5%, 2%, 1% 
Grupa wsparcia na Messengerze

[spam]

czysty: https://gains.systems

Edited by pepperoniss

Hm...

33 minuty temu, dyzio95 napisał:

Plan z poleceń 10%, 5%, 2%, 1% 

System poleceń 7% - 3% - 1% - 0,5% - 0,5%

Posted (edited)

Plan z poleceń 10%, 5%, 2%, 1%  tylko trzeba coś zrobić, aby to mieć.

offtopic

To nie wątek dotyczący decyzji moderatorskich. Zapraszam do lektury Regulaminu.

Edited by pepperoniss

Posted (edited)

Mówie prawdę. Trzeba do nich napisać coś i dają 10%, 5%, 2%, 1%.

Na zdjęciu to co ja mam w programie.

pol.jpg

Edited by dyzio95

Mówisz.... Ale nie mówisz, czym jest to okupione... A okupione jest upublicznieniem swojego adresu email. Ot... Z litości ukryję maila w przykładzie. Choć każdy może sobie zgrabić ze strony adresy niedoszłych milionerów i ich spamować...

C2ZnitP.png

Zapisanie się na repreznetanta dla większej prowizji jest więc najzwyczajniej w świecie głupie...

Jeszcze głupsze z tego powodu, że na stronie "reprezentantów" publikowany nie jest link referencyjny a adres mailowy właśnie. 

53 dni na rynku to nie taki nowy ...

Chyba już troche późno wchodzić w program który oferuje ponad 70% zysku miesiecznie...

Posted (edited)

Program świetnie się rozwija, wprowadzili nowe kryptoaluty XRP, EOS w jakich można wpłacać i wypłacać oprócz tych co już były BTC, ETH, LTC, TRX, $ Perfect Money, Payeer. Dzięki temu, że BTC urosło i bonusie za 2 poleconych po tygodniu już zaliczyłem zwrot depozytu. Od tygodnia zarabiam czysty zysk i jestem w szoku jak to szybko leci, bo dają duże bonusy za nowych referali. Wpłacony depozyt 195,42 co widać na fotce, a dzisiejszy zarobek to 173,23$ ;) [SPAM] Pozatym nagrali pare dni temu filmik na którym się ujawnili. Myślę, że program jeszcze długo pociągnie. Myślę że jeszcze 10 miesięcy spokojnie. To jest program na miarę Skyllex, kto wejdzie dużo zarobi.

gains-systems.jpg

Edited by pepperoniss

6 godzin temu, dyzio95 napisał:

Program świetnie się rozwija,

Hm... A gdzie/ w czym widzisz ten rozwój? W dodaniu kolejnych krypto do przyjmowaia depozytów?

Dzięki temu, że BTC urosło i bonusie za 2 poleconych po tygodniu już zaliczyłem zwrot depozytu.

Inwestowałeś w krypto?

Jeśli tak to nie zaliczyłeś zwrotu depozytu :) 

Sprawdź... Policz ile w krypto wpłaciłeś i ile w tej samej kryptow wypłaciłeś.

bo dają duże bonusy za nowych referali.

To nie jest dobre dla stabilności projektu. Powoduje duży wypływ środków z programu. Oczywiście, pozwala zarobić ale nie na inwestycji lecz na polecaniu. Nie na swojej lecz czyjejś kasie.

7 godzin temu, dyzio95 napisał:

Pozatym nagrali pare dni temu filmik na którym się ujawnili.

Napiszesz coś więcej na ten temat?

Myślę, że program jeszcze długo pociągnie. Myślę że jeszcze 10 miesięcy spokojnie. To jest program na miarę Skyllex

Wyjaśnisz skąd te Twoje przekonanie? Bo pewnie na czymś je opierasz. W hyipach zaś wszelkie wieszczenie jest dość ryzykowne i lubię wiedzieć nie tylko to jak promotor widzi przyszłość programu ale dlaczego akurat tak ją widzi.

Twoja opinia jest o tyle ciekawa, że o ile mnie pamięć nie myli to w Skyllexie uczestniczyłeś i pewnie na nim zarobiłeś. Ja Skyllex źle oceniłem i w niego nie wszedłem. Natomiast nie widzę między tymi żadnych związków. 

kto wejdzie dużo zarobi.

Albo starci. Bo przypomnę, że w Skyllexie większość straciła :) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By dyzio95
      BONDION - Projekt od 27.06.2019 - Płaci natychmiast 8.4% do 12% dziennie 
      Minimum - 0.002 BTC
      Maximum - bez limitu
      Minimalna wypłata - 0.0005 BTC
      Płatność codziennie i natychmiast.
      Wejście i wyjście pieniędzy Bitcoin (BTC).

PLANY INWESTYCYJNE 
      0.35% na godzinę lub 8.4% dziennie
      ● Minimum: 0.002 BTC - Maksimum: 1 BTC
      0.40% na godzinę lub 9.6% dziennie
      ● Minimum: 1.002 BTC - Maksimum: 2 BTC
      0.45% na godzinę lub 10.8 % dziennie
      ● Minimum: 2.002 BTC - Maksimum: 5 BTC
      0.50% na godzinę lub 12 % dziennie
      ● Minimum: 5.002 BTC - Maksimum: bez limitu
      Termin wpłaty na zawsze.

3-POZIOMOWY PROGRAM PARTNERSKI - 7% -3% -1%.
      Projekt płaci natychmiast.

Dowód wpłaty depozytu poniżej:

Ref:
      https://bondion.io/?ref=skint
      Czysty:
      https://bondion.io
      Pamiętaj, że każdy z programów inwestycyjnych jest ryzykiem. 
      Inwestuj mądrze !!! 
      Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy bądź świadomy/a istniejącego 100% ryzyka.
    • By Kryptokox

Program: Tradenance
      Zwrot: do 2.75% dziennie od Pon do Piątku. 
      Wypłaty: W FAQ jest że zazwyczaj instant, ale na forach piszą, że manualnie od Pon do Pt.
      Data startu: 28/05/2019

Mój komentarz: 
      No i mamy kolejny fajny programik z serii daj pieniążka to Ci potraduje. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowej Zelandii - firma twierdzi, że posiadają również biura w Europie oraz Azji. W praktyce pewnie jak zwykle daleko temu do prawdy ale widzę w tym projekcie potencjał zarobkowy więc wchodzę. Na początek 300$, zobaczymy jak wypłaty itd. potem dołożymy.Mamy fajny procent dziennych naliczeń do 2.75% jednak w praktyce jest to nieco mniej. Pierwsze nalcizenie miałem 2.61% także całkiem spoko Do tego dochodzi nam binarka więc jest spoko opcja na rozbudowę drużyny oraz prowizje bezpośrednie. Projekt nowy, ładne i schludnie zrobiony. Jak dla mnie fajny programik na mid term. Adminów projektu nie sprawdzałem, ale wiadomo jak to jest  

Informacje o domenie: http://whois.domaintools.com/tradenance.co
      CEO/CO-Founder - KENDREW GREG & MADELEINE MADIXON
      Technical Head - Hugo Charles
      Investing Partner - GEORGIA DOMINIC

Pakiety inwestycyjne : 
      100$ ,300$ ,500$ ,1000$, 3000$, 5000$, 10.000$, 20.000$, 30.000$, 40.000$, 50.000$ i 100.000$ !
      Każdy pakiet daje nam punkty do binarki - 100$ - 10 ptk, 300$ - 30 pkt itd. (1 ptk to 1$ dla nas)
      Pierwsze naliczenia po 24h na naszym koncie w dni robocze. 
      Maksymalnie 500% - liczą się na to również wszystkie Bonusy. Czyli.. inwestujemy 100$ i maksymalnie możemy na tym pakiecie wyrobić 500$ - liczą się wszystkie bonusy (bezpośrednio, binarnie itp)
      Wpłaty i wypłaty : 
      Min. plan to 100$ (Płatność TYLKO w BTC) 
      Wypłata również w BTC od 50$ (fee 5%)
      Zarobki : 
      Zarabiamy do 2.75% dziennie przez 220 dni roboczych. 
      Od inwestycji za 5000$ otrzymujemy również 1 GPS. 
      GPS - Global Profit Share (takie udziały w globalnym zysku) - wypłacane zawsze w poniedziałki. Otrzymujemy 1% od tygodniowego obortu firmy. 1 GPS to 1000$.
      Prowizje (bezpośrednie) : 
      100$ - 3000$ - 7%
      5.000$ - 40.000$ - 8%
      50.000$ - 100.000$ - 9%
      System Binarny : 
      Otrzymujemy również 10% ze słabszej nogi. 1 PTK to 1 USD dla nas. 

Jestem w lewej nodze mojego upline. Będę budował prawą nogę, także po założeniu konta proponuje założyć sobie jeszcze dwa dodatkowe konta pod siebie i na konto na lewej nodze wpłacić kwotę minimalną a następnie budować osobie nogę lewą, żebyście mieli coś z moich osób które będą wam spadać na prawo. Przykład: Robicie konto główne na 500$ i na lewą i prawą nogę konto, ale wpłacacie tylko na lewą 100$ i macie kwalifikacje do binarki.
      Pozostały Bonus : 
      W zależoności od zdobytej rangi otrzymujemy dodatkowe 2% od zarobków naszych partnerów. 

https://trader.tradenance.co/signup/KRYPTOKOX
      Po rejestracji wchodzimy w Financial -> Deposit a po wpłynięciu kasy wchodzimy w TRADER PLANS i kupujemy pakiet. Niestety przy aktywacji naliczają jakieś 10$ głupiej opłaty więc trzeba mieć to na uwadze i wpłacać 10$ więcej niż cena pakietu.

Programy tego typu opierają się zazwyczaj o schemat ponziego. Powyższe informacje nie są poradą inwestycyjną. Inwestuj tyle ile możesz stracić.
    • By szpagi
      Nazwa Program: Extra Mining
      Plany Inwstycyjne: 
      10% dziennie do końca
      400% po 30 dniach
      1600% po 90 dniach
      6000% po 240dniach

Akceptowane systemy płatności: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, PerfectMoney, Payeer
      Wyplaty: Instant 
      Minimum inwestycyjne: 0,001Btc
      Komentarz: Witam serdecznie tym razem przedstawiam programik ktory chodzi juz od pewnego czasu mianowicie 74 dni. Programik jest dosc dobrze przygotowany chodzi na unikatowym skrypcie co jest zawsze duzym plusem. Kolejnym plusem jest rowniez fakt iz depozyty w Btc zostaja w BTC . Extra Mining oferuje 4 plany inwestycyjne. 10% oraz reszta jak wyżej opisałem Wyplaty sa instant  ja zrobilem juz kilka wyplat i byly procosowane w ciagu mniej niz 5minut. Firma zarejestrowana w UK, Company Certificate #11849001

Link do programu:extramining.io.

Dowod wplaty: 
      Type Amount Date Withdrawal Ƀ 0.00100000  May-21-2019 08:49:20 PM Withdraw to account 3HgSr6J9YtUkM4FMejnuZV2k3DELYeXtBu. Batch is e251de8deb27bd60eba9aede4727a07ee9ff1a87bc77625b4b851abf7231b576 Withdrawal Ƀ 0.00245000  May-21-2019 07:59:16 PM Withdraw to account 3HgSr6J9YtUkM4FMejnuZV2k3DELYeXtBu. Batch is c9184627681f019c3c0ad56f49563f812fdd08134821ca83d134bee1ff7b1e31 Withdrawal Ƀ 0.00259000  May-21-2019 10:00:42 AM Withdraw to account 3HgSr6J9YtUkM4FMejnuZV2k3DELYeXtBu. Batch is d61f37429101f25d97c7a9db197bfa5b2a6cc6950583571cacd627b9e0dd4cdd Withdrawal Ƀ 0.00100000  May-20-2019 08:14:20 PM Withdraw to account 3HgSr6J9YtUkM4FMejnuZV2k3DELYeXtBu. Batch is 9b05b43997bf362b3ba0fd8bee58203f890cde18a6bd16857943d6de2ac240f9 Withdrawal Ƀ 0.00259000  May-20-2019 09:26:53 AM Withdraw to account 3HgSr6J9YtUkM4FMejnuZV2k3DELYeXtBu. Batch is bd7d884d8b090826201edcc1b74a990dd22d6369527b4ca223eb5c44ed02df91 Withdrawal Ƀ 0.00100000  May-19-2019 08:26:37 PM Withdraw to account 3HgSr6J9YtUkM4FMejnuZV2k3DELYeXtBu. Batch is b7a3061c8d7a4950bf29bbd6b9f59cdb7e01283a9943c63f1cd452e9021aaaff Withdrawal Ƀ 0.00100000  May-18-2019 08:20:25 PM Withdraw to account 3HgSr6J9YtUkM4FMejnuZV2k3DELYeXtBu. Batch is 0e7ddad809f3bc0417137543ed2857b0dadac231e11ef3839f6d316794683b8a     Programy działają wg schematu Ponziego. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych pieniędzy. Inwestuj tylko tyle ile mozesz stracic.

• By Kryptokox

Nazwa programu: NODE BAY LTD.
      Plany inwestycyjne: 8 - 10% dziennie przez 25 dni

Akceptowane systemy płatności: BTC
      DATA STARTU: 17.05.2019
      Wyplaty: Instant 
      Minimum inwestycyjne: 0.001BTC 

KOMENTARZ: Po 2 miesiącach przerwy ten admin wraca do gry. Generalnie w poprzednim projekcie tego admina udało się fajnie zarobić. Podobnie tutaj! Wjeżdżam od pierwszego dnia za 0.2 BTC z nadzieją na zrobienie szybkiego kółka 25 dni, wyciągnięcie 0.4 BTC i wyjście. Zrobiony jest praktycznie tak samo jak poprzednik, ten sam skrypt, nieco gorszy wizualnie od starszego brata. Mamy SSL, wypłaty instant z automatu, a nawet język polski. Łącznie do wyboru 8 języków. Mają podwójny DDOS protection: cloud flare + cytuje admina "extra protected IPP on server" Zapytałem o Green Bar i niestety go nie ma z powodu nazwy własnej "ebay" w adresie strony tj. nodEBAY.io No trudno  3 plany inwestycyjne od 8 do 10% na 25 dni oraz czwarty plan na 50 dni VIP powyżej 5 BTC. Forma płatności to tylko BTC, ponieważ jak admin mówi, nie ma sensu żeby wpłaty były w FIATach, bo nie operują nic na nich. Legenda głosi, że zarabiają w 65% na MasterNodach, 25% Arbitraż i 10% Trading. Przy najniższym planie zwrot depozytu po 13 dniach. Także ja ruszam już teraz pisząc po nocy tą recenzję i liczę na fajny zarobek. Szybki start, wejście, i wyjście po jednym kółku. Projekt ruszył dosłownie 3 godziny temu. Dopiero za parę godzin będzie na jakichś monitorach.

LINK DO PROGRAMU: nodebay.io
      DOWÓD WPŁATY:

Zamieszone przeze mnie informacje w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną. Inwestujesz na własną odpowiedzialność. Projekty tego typu opierają się na schemacie ponziego. Inwestuj tyle ile możesz stracić.

• By Kryptokox

Program: BITRADING 888
      Zwrot: do 2% dziennie od PON do PT 
      Wypłaty: manualne we WTORKI do 48h
      Data startu: 05/04/2019

Mój komentarz:
      Moim zdaniem to kolejna istniejąca firma która potrzebuje sporego wkładu by zarabiać na swoich botach do tradingu i dzięki temu dzieli się z nami swoimi zyskami. Osobą odpowiedzialną za tej projekt jest niejaki CEO Mason Gomes. 

Mamy praktycznie sam początek projektu, więc myślę, że uda się zarobić. Rozszerzam swoją inwestycję właśnie o tą pozycję bo zapowiada się długoterminowo. Ciągle dodawane są nowe języki w materiałach szkoleniowych a w ciągu miesiąca 10k osób mówi samo za siebie. Pozycja ta według mnie posiada spore możliwości, o których za chwilę powiem. Projekt wydaje się mieć potencjał na realność (choć jednak zawsze z przymrużeniem oka). Staram się wybierać projekty w miarę realne, istniejące oraz z fajnymi możliwościami zarobkowymi. Na początek odpaliłem za 500$. Mamy też binarke i wiem, że czołówka zaganiaczy już pozajmowała w niej miejsca i za chwile zaczną promować. Sam jestem pod dość dużym liderem z FN(wpadają spady), ale projekt mam od bliskiego kolegi mającego dobre przecieki ze źródeł, gdzie nasza śmietanka towarzyska daje pierwszym osobą linki.

Czym firma się zajmuje?
       W prezentacji twórcy chwalą się bogatą wiedzą na temat Forex, Cryptotradingu i Bettingu Sportowego. Legenda głosi, że stworzyli bota który jest opracowany przez specjalistów analityków, traderów i programistów(bo bot bez ludzi, nigdy nie będzie w stanie działać długofalowo). Nazwano go ROBOT-888. Mają nadzieję na dużą liczbę inwestorów zwłaszcza z Azji i Europy. Chwalą się, że powstali dla ludzi, którzy pragną mieć większy zyski niż na lokacie, np. dzięki handlu crypto itd. ale obserwowanie rynku może być frustrujące i z pomocą przybywają oni  Ich oprogramowanie pracuje z środkami inwestorów. Aby zachęcić stworzyli kilka możliwości prowizji z poleceń i budowania struktury.

Naliczenia w dni robocze do 2%/dziennie (średnie naliczenia to około 1.6% - ostatni tydzień) Plany inwestycji to: 100$ 500$ 1000$ 2500$ 5000$ aż do 50 000$ Zwrot z każdej kwoty inwestycji wynosi 300% Profit z bezpośredniego polecania to 5% Wypłaty: minimum to 50$ od tej kwoty jest pobierane jest 5% podatku a czekamy do 48 godzin Drzewo binarne 10% ( otrzymujemy spadki poleconych od uplinerów), więc liczba osób poleconych bardzo szybko nam rośnie Liczba osób w projekcie tydzień temu osiągnęła 10 000 aktywnych użytkowników  
      Ciekawostki: Codziennie pokazują ile ROBOT-888 zarobił danego dnia, oraz wyniki z całego tygodnia w sobotę. Każdy pakiet pracuje aż osiągnie 300% Można zarabiać bez wkładu i z prowizji wykupić pierwszy pakiet Z Binarki 10% ze słabszej nogi, 1 pkt = 1 $ czyli jak na lewej nodze masz pakiet za 100 $ to masz 100 pkt zarabiasz 10% tego czyli z binarki 10 $ Hajs z binarki naliczany jest każdego dnia po 23 naszego czasu. Naliczenia inne z zakupionego i opłaconego pakietu natychmiast, po aktywacji pakietu, wypłaty każdy wtorek i czwartek.

1. Wchodzimy tutaj: https://dashboard.bitrading888.com/register/Rt0WyfS6H   2. Wybieramy kraj, wpisujemy e-mail, login, hasło. Nie jest wymagana weryfikacja.   3. W prawym górnym rogu, kliknij, po rozwinięciu się, kliknij 'settings' - ustaw sobie PIN [ 6 cyfr ] do wypłaty. Wypełniasz 2 rubrykę od góry oraz 3. Klikasz 'save' czyli zatwierdzasz.    4. Wybierasz dowolny plan - klikasz na dole, potwierdzasz w wyskakującym oknie i masz podaną sumę oraz kod portfela na jaki się wpłaca. Po potwierdzeniu transakcji twój pakiet automatycznie się aktywuje.  

Dowód wpłaty:

Strona oferuje też materiały reklamowe w wielu językach, jednak nie ma na liście jeszcze POLSKIEGO:

Przypominam, że informacje umieszczane przeze mnie w domenie hyipforum.pl nie są poradą inwestycyjną, a jedynie informacją na temat projektów typu hyip. Inwestuj, na własną odpowiedzialność. Zawsze jest ryzyko utraty środków.