Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

SBlock - 6-15% miesięcznie - www.sblock.com

Recommended Posts

Posted (edited)
1 godzinę temu, pepperoniss napisał:

Tak przy okazji. Czy to jest oficjalna lub choćby półoficjalna strona S Block? https://www.sblockglobal.com

sblock.com jest oficjalne a ta wygląda na fake ale mogę się mylić 

Edited by shox

Właśnie dlatego pytam. Bo nigdzie o niej nie słychać ale... w 100% danym zawartym na sblock.com. Linkuje do tych samych portfeli i nie zawiera żadnych reflinków (odmiennie niż sblock.global, która zawiera kod referencyjny).

33 minuty temu, pepperoniss napisał:

Właśnie dlatego pytam. Bo nigdzie o niej nie słychać ale... w 100% danym zawartym na sblock.com. Linkuje do tych samych portfeli i nie zawiera żadnych reflinków (odmiennie niż sblock.global, która zawiera kod referencyjny).

Może to nie jest fake, po prostu ktoś w ten sposób promuje swojego reflinka 

8 minut temu, shox napisał:

ktoś w ten sposób promuje swojego reflinka 

No właśnie - o czym pisałem - na stronie nie ma żadnego kodu referencyjnego. Co więcej podlinkowana strona facbookowa https://www.facebook.com/sblockbank/ zawiera więcej bieżących informacji niż ta "oficjalna"  https://www.facebook.com/S-Block-1165386846966993/?modal=admin_todo_tour i też nie zawiera kodów referencyjnych...

Posted (edited)

@pepperoniss nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale na stronce którą podlinkowałeś jak i na facebook są reflinki, na oficjalnych mediach nie ma. 

Ale zazwyczaj tak jest że Ci co promują tworzą lepsze stronki informacyjne 

Edited by shox

Nie wiem jak wy, ale ja tej pani w ogóle nie mogę słuchać abstrahując od tego ile jest realności w projekcie Sblock. Angielski jak po podstawówce (inszurans, protokol) :) Sama geneza jest z założenia błędna, scamem nazywamy projekt, który kogoś oszukał czy jest niewypłacalny. Tutaj najwyżej pani może dać jakiś ponzi alert, ale poparty czym? Jakimiś fragmentami WP podpartymi uśmieszkami? Tak proszę pani, trzeba zrobić reserach aby móc coś oceniać. A obiektywna ocena to pokazanie plusów jak i minusów projektu. Mnie wystarczy, jak Sblock powtórzy sukces PT i podziała chociażby połowę tego czasu co działał PT. Projekt jest bardzo gorący i na pewno dużo lepiej się zapowiada niż 90% prezentowanych tutaj hyipów, dlatego jeśli podejdzie się do Sblock z głową to można bardzo fajne pieniążki zarobić. Jak dla mnie to jedna z najlepszych obecnie okazji, bo widzę jak mocno dopiero zaczyna wchodzić tutaj Azja, która nadaje trend tego typu rynkom.

7 godzin temu, shox napisał:

@pepperoniss nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale na stronce którą podlinkowałeś jak i na facebook są reflink

Kurcze... Pewnie coś mi na oczy padło :) Ale gdzie ty widzzisz te reflinki czy raczej kody referencyjne. Ja się nie upeieram, że ich tam nie ma - tylko nie widzę. Stąd własnie pytanie czy to strona oficjalna (półoficjalna).

@pepperoniss na samym dole strony internetowej jest zdjecie kodu QR a pod nim link do rejestracji , a na facebooku jest post z kodem QR do zeskanowania tez

8 godzin temu, Ivaho napisał:

Sama geneza jest z założenia błędna, scamem nazywamy projekt, który kogoś oszukał czy jest niewypłacalny.

Na forum - owszem... Jednak w języku angielskim ma trochę szersze znaczenie https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/scam https://www.ldoceonline.com/dictionary/scam i jest bliższe znaczeniu słowa szwindel.

Mnie wystarczy, jak Sblock powtórzy sukces PT i podziała chociażby połowę tego czasu co działał PT.

Now właśnie... Ale by tak zakładać i akceptować takie ryzyko trzeba - mimo wszysko - wiedzieć, że legenda jest tylko legendą a jesli jest jakiś rzeczywisty handel to nie z niego pochodzą główne środki na wypłaty.

Projekt jest bardzo gorący i na pewno dużo lepiej się zapowiada niż 90% prezentowanych tutaj hyipów, dlatego jeśli podejdzie się do Sblock z głową to można bardzo fajne pieniążki zarobić.

Owszem. Z głową, czyli rozeznając istotę projektu :) Ja jednak na razie traktuję ten projekt bardziej krótkoterminowo niż na połowę czasu działania PT.

Godzinę temu, pepperoniss napisał:

Na forum - owszem... Jednak w języku angielskim ma trochę szersze znaczenie https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/scam https://www.ldoceonline.com/dictionary/scam i jest bliższe znaczeniu słowa szwindel.

Nie na tyle szerokie, aby nie było w nim tej logiki, którą zaprezentowałem. Co więcej, nawet nie każde ponzi to scam :)

Now właśnie... Ale by tak zakładać i akceptować takie ryzyko trzeba - mimo wszysko - wiedzieć, że legenda jest tylko legendą a jesli jest jakiś rzeczywisty handel to nie z niego pochodzą główne środki na wypłaty.

Nie do końca, bo nawet jeśli projekt byłby realny, to nie zmieniłbym bardzo swojej strategii. Bo realność nie oznacza jednoznacznego sukcesu. Moja strategia jest tylko założeniem, preferuję dostosowywanie strategii do sygnałów płynących z rynku i bieżącej analizy.

Ja jednak na razie traktuję ten projekt bardziej krótkoterminowo niż na połowę czasu działania PT.

Czyli rozumiem, że już w niego zainwestowałeś? :)

8 minut temu, Ivaho napisał:

Czyli rozumiem, że już w niego zainwestowałeś? :)

Nie. NIe podejmę ryzyka nie wypłacenia wpłaconych środków :) Czekam na weryfikację.

To daj znać ile Ci zajęła, bo miała procedura przyspieszyć.

"Drodzy użytkownicy,

W najbliższych tygodniach SBlock przygotuje się na wersję portfela 2.0, która ma zostać uruchomiona w tym miesiącu.

W związku z tym prowadzone będą prace konserwacyjne. Oczekuje się, że portfel będzie nieco powolny, a czasem trzeba będzie przejść do trybu offline w celu przeprowadzenia głównej aktualizacji.

Bardzo nam przykro z powodu niedogodności, jakie to spowoduje."

To tyle gdzieś co i u mnie. 

Cena ciągle mocno rośnie, już $2.169

Dodatkowo Sblock został sponsorem nowego eventu, Fintechweek w Londynie. Speakerem był tam również przedstawiciel Sblock, Fabien Bouhier.

https://www.fintechweek.com/speakers/fabien-bouhier

image.thumb.png.196ad84f64017798d78aa288029abf78.png

Kolejny wzrost ceny, $2.25 :)

Od kiedy wystartowałem w projekcie cena SBO wzrosła z $1.43 do $.2.49. Niezły skok. Zaczynam zastanawiać się nad realizacją zysków.

Dzisiaj zrealizowałem pierwszą wypłatę, czas oczekiwania to kilka godzin. Jestem już na plus :) 

Mi, niestety, raczej nie będzie dane zarobić w tym programie. Drugie konto nie zostało zweryfikowane mimo upływu 10 dni. Aż strach pomyśleć o tych, którzy zainwestowali w projekt bez weryfikacji.

Ale niezweryfikowane czy odrzucone?                                    

Nie odrzucone. Czeka ciągle na przegląd :) 

Cena SBO już $2.73