Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

SBlock - 6-15% miesięcznie - www.sblock.com

Recommended Posts

Posted (edited)

Nowy portfel o nazwie S Block, oficjalne otwarcie nastąpiło 16 czerwca. Postanowiłem wrzucić trochę ziela ze względu na to, że spodziewać możemy się wzrostu ceny tokena jak w podobnych projektach, a projekt jest bardzo jeszcze młody choć dynamicznie rozwijający się szczególnie w Azji.

Whitepaper

Kto stoi za projektem?

prezydent: IVAN BOLONIKHIN

ivan.png.e05e0173c2fc50e202193c94523785dc.png

Pracował dla Twittera i od 2013 roku w branży blockchain,
COO i współzałożyciel Silicon Valley.
Projekty które współtworzył: Elevenbots, GoldFinch i
STOBox. Pochodzi z Kijowa, mieszka w Singapurze.

fabien.png.9fc8dc0ecc9db52caacec6839a967aa5.png

vice-prezydent: Fabien Bouhier

Astrofizyk, na co dzień pracuje nad technologią Blockchain, Smart
Kontraktami i IoT, entuzjasta fizyki kwantowej.
Po 10 latach uczestnictwa w branży medialnej w Azji w mediach, Fabien postanowił zostawić swoją ostatnią pracę w Google
i został przedsiębiorcą związanym z branzą nanotechnologii. Badania naukowe są częścią zainteresowań Fabiena. Po
otrzymaniu od BerkeleyX certyfikatu ukończenia Quantum
Mechaniki i wygrał konkurs „Try Zero G” organizowany przez Malezyjską
Narodową Agencję Kosmiczną i Ministerstwo Nauki,
Technologii i innowacji. Jego eksperyment zatytułowany
„Rosnąca bańka w szklance wody” został
wykonany na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej JAXA’s przez astronautę Koichi
Wakata w warunkach zerowej grawitacji i została przedstawiona na
TEDxKL w 2014 roku.

karat.png.95912c365e6ace4dd2ac1c69ab8f0920.png

dyrektor techniczny: Gene Karat

Izraelski ekspert techniczny, 18 lat doświadczenia na stanowiskach zarządzających, 
doświadczenie w dziedzinie oprogramowania i technologii blockchain.
Konsultant ICO.

To co mi się podoba w tym projekcie, to że nazwiska nie są fake a na facebooku konto Ivana ma 10-letnią historię i pokazuje się tam ze swoją rodziną, a także to, że Sblock ma mocne relacje z WBF, gdyż współorganizował ostatnią konferencję WBF w Singapurze.

Pod względem marketingowym dobrze przygotowany, również w polskiej prasie :)

https://www.pap.pl/centrum-prasowe/469422%2Cspolka-s-block-wspolgospodarzem-world-blockchain-forum-singapore-world

Sblock był między innymi współgospodarzem konferencji World Blockchain Forum Singapore & World Blockchain Award Asia, która odbyła się 22-23 czerwca 2019 r. w Marina Bay Sands w Singapurze:

Działa bardzo podobnie jak i pozostałe zarabiające portfele. Możemy uruchomić AI bota i zarabiać od 6 do 15% miesięcznie (0.2-0.5% dziennie). Zarabiamy w tokenie SBO. 

min. $10-299 aby uzyskać rangę "fans". Aby móc polecać musimy mieć w AI min. $300. Max. depozytu: $50,000

Polecając 1 osobę otwieramy 1 poziom i zarabiamy 100% jego zarobków.

Polecając 2-10 bezpośrednie osoby zarabiamy 10% zarobków na poziomach 2-10.

Polecając 11-15 osób zarabiamy 5% na poziomach 11-15.

Możemy też otworzyć wszystkie poziomy polecając 15 osób bezpośrednio i posiadając $200,000 obrotu.

Jak się zarejestrować?

Ściągamy mobilną aplikację na telefon: https://app.sblock.com

albo rejestrujemy się z tego linka (najlepiej przeglądarka chrome, skopiuj link, wklej go a potem enter. Możesz się najpierw zarejestrować z poziomu PC a potem zalogować na telefon)

Apka dla androida jest dostępna w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sblcok.io

Będzie też dostępna w APP STORE.

Po zainstalowaniu klikamy:

1) Create new wallet

2) Podajemy:

- nazwę użytkownika

- nr telefonu z polskim prefixem

i akceptujemy regulamin a następnie klikamy REGISTER

W tym portfelu w odróżnieniu od innych nie jesteśmy anonimowi. Możliwe, że do pewnych czynności konieczna będzie weryfikacja jak np wypłaty. Weryfikacji dokonujemy w zakładce: Me->Authentication przesyłając screen swojego dowodu

W kolejnym formularzu podajemy:

- swoje imię i nazwisko

- adres e-mail

- nr dow. osobistego lub paszportu

polecającego - mój kod polecający: tothemoon

i klikamy NEXT

W następnym formularzu pozostaje nam podać swoje hasła, jedne do logowania a drugie transakcyjne (min. 8 znaków).

Jak zacząć zarabiać?

Po  zalogowaniu się wybieramy jedną z kryptowalut: BTC, ETH, LTC, USDT. Jest jeszcze SBO, ale to jest wewnętrzny token portfela. Następnie klikamy deposit i otrzymujemy adres naszego portfela lub kod QR potrzebny do zasilenia.

Po zasileniu uruchamiamy AI Bota. Przechodzimy do zakładki S-Key a następnie Master Staking.  Wpisujemy kwotę zasilenia Ai-Bota wybierając wcześniej rodzaj zasilonej kryptowaluty.

Fees:

wypłata: 0.00025 BTC

wymiana SBO możliwa jest tylko na BTC. fee: 2%. Min. do wymiany to $10.

Obecna cena SBO to $1.43, start był od $1

Edited by Ivaho

zanim ktokolwiek wplaci tu pieniądze to niech zrobi kyc. Bez zrobienia kyc wyplata nie idzie. Kyc niestety nie wiadomo ile trwa bo wiele osob czeka kilkanascie dni. Żadnej informacji nie otrzymacie bo żadnego supportu na chwile obecna nie ma w tym projekcie

Tak właśnie słyszałem, że KYC jest konieczne do wypłat, ale też nigdzie nie mogę znalezc na ten temat informacji.

Pogadałem z supportem i dostałem takie info:

W tym momencie weryfikacja jest manualna i trwa 5-10 dni. Już wkrótce zostanie uruchomiona automatyczna weryfikacja i będzie ona trwała 5 min.

Jeszcze taka uwaga, ponieważ nasz dowód osobisty nie zawiera nr dowodu na stronie frontowej, dlatego polecam zrobić scan dowodu obu stron do jednego pliku graficznego i wysłanie w takiej formie.

Tak ma wyglądać ich trading:

Posted (edited)

Możesz powiedzieć po kilkunastu dniach testowania na jakim poziomie są te zarobki dzienne na tą chwile ?

Czy wpłacone środki można w każdej chwili wypłacić ?

Również mam problem z założeniem konta @pepperoniss  ale myślę że zaraz to minie

Edited by shox

Posted (edited)

Ja mam zaś problem z założeniem konta. Na ostatnim etapie mam komunikat, że serwis jets niedostępny...

15 minut temu, shox napisał:

ale myślę że zaraz to minie

Jak nie minie to na pewno nie uda nam się wejść :) Więc pewnie minie :) 

Edited by pepperoniss

4 godziny temu, shox napisał:

Możesz powiedzieć po kilkunastu dniach testowania na jakim poziomie są te zarobki dzienne na tą chwile ?

Czy wpłacone środki można w każdej chwili wypłacić ?

Również mam problem z założeniem konta @pepperoniss  ale myślę że zaraz to minie

Kilkunastu to raczej nie, raczej kilku :)

Po 5 dniach mój zwrot to około 1.37%

Dziś był jakiś update, i miały być opóznienia w naliczeniach, ale raczej nie w samej rejestracji:

Dear members, we are currently updating our wallet system and functions. Thus, there are some slight delay in the deposits of daily revenue into your wallet. 

Please bear with us. Your revenue will be in once the updates are completed.

Thank you for your patience and kind understanding.

A jaki konkretnie komunikat się pokazuje? Bo ja miałem, że "service is busy", ale jak zmieniłem kod transakcji na dłuższy, tj. 8 znaków to przeszło.

45 minut temu, Ivaho napisał:

"service is busy"

Dokładnie taki.

Posted (edited)

Spróbuj zarejestrować się z tego linku rejestrując się z przeglądarki chrome metodą kopiuj/wklej i enter, możesz też spróbować zarejestrować się z poziomu PC przez przeglądarkę a po pomyślnej rejestracji logować się już na telefon.

Przed chwilą przetestowałem tę metodę i działa.

Nowa cena SBO to $1.72, 6% do przodu

Edited by Ivaho

Program zaczął żyć na facebookowych grupkach i pośród znajomych liderów. Do programu zniechęca mnie przede wszystkim obowiązkowa weryfikacja KYC. Można zawsze spróbować wysłać templatkę ID z google grafika, w niektórych programach to przechodzi :D

Po jakim czasie można wypłacić środki z bota bez żadnych opłat (kary)? 

Jeśli do 30 dni to fee wynosi 5%, jeśli pózniej to 1%

Co generalnie tak realnie o tym myślicie. Mi jakoś tak te filmy promocyjne itd. walą tanimi aktorami z tanich filmów promocyjnych każdego hyipa. Nie zagłębiałem się jeszcze zbyt mocno w temat, ale pierwsze wrażenie według mnie mocno średnie.

Posted (edited)

Zdecydowanie wolę CT czy też SCF pomimo swoich wad, natomiast obserwując wzrost popularności Sblocka oraz jednak wsparcie ze strony wielkich braci typu WBF, przekonałem się, że warto na jakiś czas wejść ze względu na niską cenę coina. Na jednym skoku wartości coina zarabiamy około 6% a już było kilka. Kilka miesięcy i jesteśmy ładnie do przodu, a tyle myślę, że spokojnie wytrzyma.

Przy okazji wyszła nowa wersja portfela. 

Edited by Ivaho

Mam komunikat podczas odpalania bota :

Interstellar Staking Revenue is generating, please come back later

Muszę najpierw się zweryfikować dokumentem tak ?

Posted (edited)

Nie musisz. Ja dopiero teraz się zweryfikowałem, i jest znaczny postęp, po pierwszej nieudanej próbie druga próba została już zaakceptowana w 24h. 

Komunikat mówi, że generuje się naliczenie, może trafiłeś na ten czas gdzie uruchamianie AI bota jest niedostępne. Spróbuj jeszcze raz, sprawdz też czy masz najnowszą wersję.

A tak prezentuje się historyczna zmiana ceny tokena:

price.thumb.png.8436fcd9c5929271304caac3adb696a0.png

Dzisiejsza cena: $1.827 :)

Edited by Ivaho

Nowa cena SBO: $1.847, wzrost o 2.5%

Są też dzienne limity wpłat, dlatego lepiej wpłacać rano. Kwota na aibocie to musi być wielokrotność $10. np. $300, czy $310 ale już nie $305

Żukiewicze na pokładzie

To ma jakieś fory. Ja ciągle nie mogę się zarejestrować.

Probowałeś z poziomu PC z linka który podałem?

Aktualności:

Wszystkie oczekujące weryfikacje zostaną rozwiązane w ciągu maksymalnie 72 godzin

W tym miesiącu (19 lipca) zostanie udostępniona wersja 2.0 aplikacji, a następnie wszystkie dokumenty prawne zostaną wydane

W wersji 2.0 będziemy również mogli zobaczyć działania handlowe firmy

Firma będzie również organizować wydarzenia, dzięki którym będziemy mogli oglądać transakcje zespołu na żywo

By nie wchodzić w zbędne dyskusję. Oczywiście, że autorka filmu - podobnie jak chyba wszyscy liderzy - doskonale rozeznała temat. Nawet jeśli - co mało prawdopodobne - w szczegółach się myli i twórcy programu coś tam sobie na giełdzie handlują. 

Niemniej - i tu się różnię we wnioskach - nie odżegnywałbym się od inwestowania w projekt i nie odradzałbym wejścia weń tyle, że własnie z pełną świadomościa, że projekt jest piramidą i skończy jak każda piramida, w tym PlusToken. Jeśli ktoś akceptuje takie ryzyko to dlaczegóżby nie miał zainwetować swoich własnych pieniędzy.

Ja zaryzykuję :) 

W dniu 5.07.2019 o 12:37, Ivaho napisał:

Probowałeś z poziomu PC z linka który podałem?

Tak. Próbowałem. Ale ostatecznie udało mi się zarejestrować.

Okazuje się, że aplikacja - a właściwie mechanizm rejestracji - ma drobny błąd przy walidacji i obsłudze błędów. Otóż, hasła - z jakichś powodów - nie mogą zawierać znaków specjalnych. I jest to napisane ale kto by to czytał :) . Ja zaś zawsze w hasłach używam także znaków specjalnych.

Problem w tym, walidacja obu haseł następuje wyłącznie pod względem zgodności wpisanego z powtórzonym a nie z regułami. Użycie w hasłach znaku specjalnego nie generuje błędu wskazującego na niezgodność z regułami lecz pozwala na przejście procesu rejestracji (prawie) do końca. Tzn. Po potwierdzeniu rejestracji z neprawidłowym hasłem serwer odrzuca żądanie nieidentywikując przyczyny i prosi wyala błąd, prosząc o próbę rejestracji w póniejszym termine.