Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

TeamFactory

Prospectors - zostań poszukiwaczem złota i zarabiaj prawdziwe coiny - prospectors.io

Recommended Posts

Siemanko

Po długiej nieobecności na forum dziś chciałbym się podzielić z wami nową grą opartą w pełni o blockchain. 
Gra PROSPECTORS to MMORTS czyli strategia w multiplayer tocząca się w realnym czasie.

Kilka lat temu na forum opisywałem grę GOLDENTOWNS, wspominam o tym bo ta gra jest bardzo podobna. 

pro0.jpg.073489136b83f5b24521b879bf72b40a.jpg

Gra ma swoją własną kryptowalutę PGL i jest to token oparty o technologie EOSIO aktualna cena tej waluty to 0,35$
Aby grać trzeba mieć portfel EOS lub aplikacje SCATTER, która również łączy się z grą.
Jeśli ktoś nie korzystał z portfela EOS pamietaj, że trzeba na portfel wpłacić około 0.9 EOS aby go aktywować. 

Grałem już w kilka gier opartych o blockchain i niestety większość z nich była słaba bo transakcje oparte o Ethereum są drogie i wolne.
W grze PROSPECTORS , która oparta jest o kryptowalute EOS transakcje są darmowe oraz natychmiastowe i jest to wielki plus tej gry.
Moim zdaniem jest to najlepsza gra jaka powstała na blockchain dotychczas.

W samej już grze mamy do dyspozycji 3 pracowników, których zadaniem jest budowanie osady, wydobywanie surowców, wytwarzanie narzędzi itd.
Celem gry jest budowa kopalni złota w której będziemy mogli wydobywać złoto i zamieniać je na tokeny. 
1000 gold = 1 PGL = 0,35$

Jest możliwość grania na darmowym koncie bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy.
Pracowników można również zatrudniać do prac innych graczy zarabiając w ten sposób pierwsze pieniądze.
Stawki ustala już sam gracz a przy obecnych stawkach szybko można zarobić już pierwsze dolary. 

Gra daje wiele możliwości miedzy innymi handel surowcami, wypożyczanie pracowników, wynajmowanie terenów, budowanie rożnych budowli itd. 

PLAN NA POCZĄTEK GRY:
1 znaleźć dobre miejsce bogate w surowce.
2. Zgromadzić odpowiednią ilość surowców.
3 Wytworzyć odpowiednie narzędzia do pracy
4. Zatrudnić się do pracy i pracować za złoto.
5 Złoto można natychmiast zamienić na token PGL i sprzedać na giełdzie.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest giełda, która jest podłączona do gry. Można więc w prosty sposób kupować i sprzedawać tokeny i zamieniać je na inne kryptowaluty.

Dodatkowo token PGL można wrzucić na "STAKING" i otrzymywać dywidendy, które wypłacane są raz dziennie.

Za polecanie otrzymujemy 20% z aktywności osoby poleconej. 

[---]

Chętnie odpowiem na pytania i pomogę stawiać kroki w grze.

Gra wystartowała dziś więc warto się zarejestrować i spróbować swoich sił. 

W kolejnych postach postaram się opisać bardziej szczegółowo jak działa dokładnie ta gra. 

kilka zdjęć: https://imgur.com/a/DC1KQVm

Mi się udało dziś wytworzyć łopatę i zatrudniłem się  pierwszym robotnikiem na 300 minut za 10 gold za minutę.
Dzięki temu zarobiłem 3000 gold co daje mi 3 PGL. Pierwszy dolar zarobiony.  Zapraszam do zabawy :D

Link do rejestracji

zgoda na reflink @pepperoniss

Edited by pepperoniss

Witam ponownie na forum zarówno Ciebie jak i siebie, bo też miałem bardzo długą przerwę :) Kurcze rozpisałem się na PW i na koniec się okazało, że nie możesz otrzymywać PW :P W skrócie chętnie się pobawię z Tobą w tej gierce i zarejestruje się z reflinka jeśli mi taki podrzucisz na PW. 

Witam jak sie tu zarejestrować  i co trzeba ściągnąć na komputer

Zacznę od drugiego pytania, bo ono wbrew pozorom jest kluczowe.

W dniu 5.07.2019 o 22:39, Pawelek1983 napisał:

jak zrobic to kata na EOS? i gdzie?

Jeśli nie masz konta i adresu EOS to musisz je stworzyć by korzystać z aplikacji w sieci EOS. Można to zrobić na wiele sposóbów.

W pierwszej kolejności trzeba wygenerować parę kluczy: klucz publiczny i klucz prywatny. Gdy je już mamy możemy założyć konto. Obie te czynności możemy wykonać na wiele sposobów ja teraz przedstawię jedną.

Od razu zaznaczam, że konta nie da się założyć całkowicie za darmo. Choć nie jest to precyzyjne określenie. Ponieważ w przedstawionych przeze mnie metodach w zasadzie nie płacimy za utworzenie konta. By to zrozumieć krótkie wyjaśnienie jak działa EOS i aplikacje na nim. 

Otóż w pewnym uproszczeniu sieć EOS to globalny komputer, na którym możemy uruchmiać zdecentralizowane aplikacje. Każda aplikacja - tak jak na naszym, zwykłym komputerze, potrzebuje zasoboów. CPU - czyli czas niezbędny na przetworzenie transakcji, NET - czyli miejsce w bloku eos (przepustowość). Jest jeszcze RAM czyli coś na wzór pamięci potrzebnej do działania aplikacji ale ta potrzebna jest w zasadzie wyłącznie twórcom zdecentralizowanych aplikacji. Nas będzie interesowało wyłącznie CPU i NET ale nie na tyle by sobie specjalnie nimi głowę zawracać. Te zasoby musimy mieć ale - podobnie jak na naszym domowym komputerze - wystarczy wiedzieć, że im więcej tym lepiej ale bez przesady. O ile oczywiście nie liczymy w czasie rzeczywistym trajektorii ruchu rakiet :) 

@TeamFactory napisał, że działanie sieci EOS, w przeciwieństwie do ETH jest darmowe. I w zasadzie jest to prawda. Z jednym małym ale... By cokolwiek w sieci EOS nam zadziałało musimy mieć CPU i NET. Na szczęście są to zasoby odnawialne. Tzn., że gdy je wykorzystamy po pewnym czasie się odnowią. 

I właśnie w trakcie tworzenia inteligentna umowa wykonuje za nas wiele czynności. Przde wszyskim łączy nazwę konta z naszym kluczem publicznym oraz kupuje za nas RAM, CPU i NET. Czasami pobiera za to mniejszą lub większą opłatę.

Metoda I

1. By utworzyć konto potrzebował będziesz ok. 1 EOS. Zakup więc na dowlnej giełdzie taką ilość EOS.

2. Przygotuj sobie nazwę konta (najelpiej kilka, gdyby okazało się, że Twój pierwszy wybór jest zajęty).

3. Nazawa konta musi mieć 12 znaków, wyłącznie małe litery lub cyfry 1 - 5

A. Uzyskanie pary kluczy

1. Ściągamy z Github aplikację do generowania kluczy https://github.com/eoscafe/eos-key/releases. Rozpakowujemy ją i dla bezpieczeństwa przenosimy na komputer, który nie jest podłączany do internetu i na nim ją uruchamiamy. 

81xI9Vi.png

Klikamy Generate i zapisujemy w bezpiecznym miejścu wygenerowane klucze. Pamiętając, że klicz prywatny ma być rzeczywiście prywatny. To klucz do naszych coinów!

CYqmXMS.png

(Uwaga. ww. klucz prywatny już prywatny nie jest!)

B. Tworzenie konta EOS

Do utworzenia konta EOS potrzebujemy naszego klucza publicznego, ok. 1 EOS, nazwy naszego konta i - tym razem - komputera z dostępem do internetu.

Przechodzimy na stronę https://eos-account-creator.com/

Veszbtb.png

Klikamy Create EOS ACCOUNT i wprowadzamy naszą proponowaną nazwę konta

lRHxuKx.png

Klikamy CONTINUE i wprowadzamy wygnerowany wcześniej nasz klucz publiczny

P3DuVqE.png

Klikamy CONTINUE

gGVoRBb.png

Dostępne są różen formy płatności, w tym kartą płatniczą i inną kryptowalutą niż EOS. Jednak koszt ten jest dwukrotnie wyższy niż przy płatności EOS. Dlatego rekomenduję płacenie w EOS.

Wybieramy więc EOS jako formę płatności i i klikamy Show instructions.

mmNaHsq.png

Wykonujemy instrukcję, tj. przelewamy z giełdy lub z innego konta minimalną wskazaną kwotę na adres konto accountcreat podając wskazane memo.

W przypadku binance będzie to wyglądało tak:

EF8xOmb.png

Klikamy Send/Wyślij i po chwili mamy utworzone konto.

Uwaga! Wysyłając z binance musimy do kwoty, którą chcemy otrzymać dodać 0,1 EOS!

No i tym sposobem byliście świadkami publicznego założenia mojego całkowicie prywatnego konta https://bloks.io/account/hyipoweforum:)

image.png

Edited by pepperoniss
  • Like 2

Nie ma za co...  I pewnie na tym instruktażu nie skończę :) Za chwilę dodam krótki opis jak ten sam cel osiągnąć z aplikacją scatter.

Tak naprawdę to choć opis wygląda na skomplikowany to w rzeczywistości sprowadza się do kilku kliknięć.

Dlatego pokazałem ten sposób, ponieważ wielu znajomych miało ostatnio problem ze scatterem przy łączneiu się z aplikacjami. Ale już jest poprawka. Drugi powód byl taki, że wbudowana w scatera funkcja tworzenia konta nie zadziała z giełdą binance Scatter korzysta z innej usługi tworzącej konta, która w memo wymaga podania klucza pubicznego i po przecinku nazwy tworzonego konta. Niestety, w binance w memo nie można użyć przecinka. 

Dlatego teraz pokażę dwie rzeczy. Jak to zrobić w scatterze oraz jak utworzone w poprzedniej metodzie konto dodać do scattera (choć to prościzna jest :) )

A... Gdyby ktoś miał problem lub obawy z tymi manewrami to zapraszam na PW. Pomogę.

Metoda II - Scatter

1. Ściągamy najnowszą stabilną wersję Scaterra i instalujemy ją. Link: https://github.com/GetScatter/ScatterDesktop/releases

2. Jeśli nie korzystaliśmy z poprzedniej metody klikamy I'm new in blockchain. Jeśli mamy już nasze klucze wybieramy drugą opcję

gM4qOOL.png

3. Akecptujemy warunki.

wbejMZe.png

4. Wymyślamy i zapisujemy w pamięci :) mocne hasło.

n3cIP4J.png

5 Jeśli wybraliśmy opcję  I'm new in blockchain jesteśmy gotowi do tworzenia naszego pierwszego konta. W przeciwnym razie od razu zostaniemy przeniesieni do punktu 13.

93djOP6.png

6. Kilkamy Generate Key i tworzymy swoją pierwszą parę kluczy

CsNfyFe.png

7. Wybieramy ESOIO

hIbErdO.png

93djOP6.png

8. Pobieramy kopię naszych kluczy w formie kodu QR lub tekstowej i zapisujemy w bezpiecznym miejscu i klikamy Back.

6a1IU8N.png

9. Mamy już gotowy adres, który wymaga połączenia z istniejącym nowo utworzonym kontem. By je utworzyć klikamy Create one now!

9KZbzz7.png

10. Wybieramy jedyną dostępną opcję Exchange

0UIorwj.png

11. Wprowadzamy proponowaną nazwę konta o długości równej 12 znaków i składające się z małych liter oraz cyfr od 1-5. Gdy nazwa konta będzie wolna zobaczymy przycisk Copy

dDcAPc5.png

12. Klikamy Copy i przechodzimy do giełdy lub prosimy znajomego o przelanie ww. kwoty EOS na konto makeaccounts z wypełnionym polem memo skopiowaną treścią. 

Tak naprawdę ta usługa jest prosta i świetna. W praktyce bowiem nie wymaga, w przeciwieństwie do opisanej wcześniej metody, wypełniania żadnych danych. Konto tworzy się automatycznia po przesłaniu z dowolnego konta lub giełdy ok. 0,9 EOS - 1 EOS na konto makeaccounts z wpisanym (skopiowanym) w polu memo kluczem publicznym i po przecinku naszym hasłem. W nasszym przykładzie jest w memo wpisalibyśmy  EOS7pxxS4tawiBpB2mWQ4kF31ry12jefn5Lp1aA5FjzDUTnuNhacA,nowekontogry. Należy jednak sprawdzić czy nazwa konta nie jest zajęta.  Bo choć usługa jest bezpieczna i w razie przelania za małej kwoty lub wybrania zajętej nazwy nie tracimy środków i są zwracane wysyłającemu to w przypadku wysyłki z giełdy wrócą one do portfela giełdy a nie naszego i ich odzyskanie nie będzie możliwe.

Poza tym w tej metodzie występuje nieszczęsny przecinek w polu memo, na który nie pozwala binance.

Te względy - możliwość utraty środków i niemożliwość wysłania z binance - było powodem dla któego jako podstawową metodę wkazałem tę z poprzedniego postu a nie tę, choć ta wydaje się znacznie prostsza.

Po 2 minutach od wysyłki klikamy Click after Transfer i mamy już połączone konto z naszymi kluczami. KONIEC KATORGI :) 

13. Dodawania do scattera kluczy i konta utworzonego wcześniej

Gdy stworzyliśmy klucze i konto w metodzie I - opisanej w poprzednim poście - po wybraniu w punkcie 2 tutoriala opcji I have my own private keys pojawi nam się następujące okno, w którym wybieramy przycisk Text

bQdaDgM.png

14. W polu wklejamy nasz klucz prywatny wygenerowany w poprzednie metodzie.

wN5fS1c.png

15. I... To wszysko po kilku sekundach pojawi się nam w scatterze nasz adres (klucz) wraz z przypisanym do niego kontem. Nie musimy nic robić bowiem dane te są zapisane w blockchanie.

I teraaz uwaga. Wszyskim zalecam korzystanie ze scattera. To znacznie ułatwia zabawę, nie tylko w tej grze ale w ogóle korzystanie ze zdecentralizowanych aplikacji. Praktycznie każda taka aplikacja wspiera scattera.

Bardzo ważna sprawa!

Gra pozwala na logowanie się z użyciem klucza prywatnego. Odradzam tę opcję! Należy bezwzględnie przestrzegać zasady, że klucza prywatnego nie używa się ani nie przechowuje na komputerze podłączonym do internetu. Dziś to puikuś jeśli na adresie nie masz wielkiego majątku ale gdy stanieśz się wielkim przedsiębiorcą kopiącym złoto - narażasz swój klucz do sejfu. Zawsze korzystaj ze scattera! Jak to zorbić w poście wyżej!

Po przekonwertowaniu w grze nie wypłaca się. Masz je na swoim koncie. Możesz zobaczyć jako token w scatter.

Właśnie wystartowałem z małą pomocą @pepperoniss :) troszkę na początek to skomplikowane. może jakiś mały poradnik jak i gdzie wytwarza się narzędzia? 

Po chwilowej nieobecności krótki apdejt jak wygląda u mnie rozbudowa.
Okolo 2 tygodnie grałem na darmowym koncie po czym zdecydowałem się na wynajęcie swojego kawałka ziemi. 
Właśnie jestem na etapie kończenia budowy kopalni złota i zaraz kopalnia rusza pełną parą. 

Udało mi się również grać video poradnik do gry oraz jak założyć portfel na aplikacji Scatter. 

Video poradnik: 

Oraz jak założyć portfel na aplikacji SCATTER: 

Czy zasoby CPU i NET są pobierane z komputera użytkownika sieci EOS, by mógł w niej uczestniczyć?

Czy gra Prospectors również uczestniczy w tej sieci, ale w sposób taki, że się z niej utrzymuje: korzysta z zasobów komputera gracza jako użytkownika sieci EOS?

Nie. CPU i NET to zasoby sieci EOS. Nie należy tego - mimo zbieżności nazw - mylić z ram, cpu  i internetem naszego komputera. By korzystać z sieci eos trzeba mieć zabolokowane jakieś ilości EOS - zwykle niewielkie - w sieci (staking) w przpadku CPU/NET oraz wykupione RAM. Dzieje się to zwykle przy zakładaniu konta. 

Gracz zużywa swój komputer tylko do tego co robi - nie "kopie" przy okazji coinów dla innych :).

11 godzin temu, Pawelek1983 napisał:

PGL trzeba zamieniac na eos?

jesli tak to gdzie wymienic pgl na eos?

Nie wiem o którą stronę transakcji pytasz więc napiszę tak:

Jeśli chcesz zainwestować w zasoby gry musisz:

Gdy zarobiłeś w grze postępujesz w kolejności odweotnej :) 

• Like 1

Z moich obserwacji wynika, że multikonciarze szaleją, bo jak wyjaśnić pełne obłożenie w warsztatach czy kopalniach gdzie cena za pracę to 0.1gold/min. Jeżeli twórcy nie pochylą się nad tym tematem to z grą w szybkim czasie będzie kiepsko.

Pochylają się, pochylają. Więzienie 0/1 pełne jest przestępców :) 

Dlatego troszkę obawiam się grać grupowo dopóki nie wdrożą grup.

Ja większy problem widzę, w tym, że wszyskie działki 32K mają już pobudowane kopalnie i kopią a nowych a obecnie dostępne są tylko działki z 7k złota, czyli na granicy opłacalności.

no wlasnie juz zarobilem pare pgl i chialem sobie zamienic na eos mam wplacic pgl na gielde?

Nie wpłacić wpłacić. To giełda zdecentralizowna. Logujesz się swoim porfelem (np. scatter) i handlujesz bez przelewania w obece ręce.

juz zrobilem kupilem troszke eos powiedzcie jakie ma szansa ta gra na utrzymanie sie? dajecie jakies szanse?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By zyziekcoins
      Zapisy na whitelist polskiego projektu kryptowalutowego Subme.cash  został jeden dzień do zapisów. Pre-sale proste zadania , projekt zweryfikowany i mocny zespół. 
      Po zakończeniu bedzie losowanie osób które dostana sie na public sale bedzie mozna wysłać swoje BNB na kontrakt i otrzymać tokeny SUB . niedługo listing na pancakeswap, uniswapie i innych giełdach.  
      Dołącz tutaj : Subme whitelist
      Proste zadania telegram, twitter, nic nie tracisz jedynie 5min pracy a jezeli sie dostaniesz to wygrana na loterii i x5 x10 x20 zysk jak to w pre-sale wiadomo.
    • By tomek019
       CoinSwap (CoinSwap.Space)
      Mój refflink: https://master.coinswap.space/farm?coinswapfriend=0xb3368a2A251ED1f4a856d7fB3a6e382a5301f3B1
      Czysty link: https://coinswap.space/
      Jest to projekt zwany popularnie "farmą" który łączy kilka podstawowych funkcjonalności takich jak:
      Automatic Market Maker
      Yield Farming (Farm)
      Stake (Staking)
      Refer a Friend (Referral)
      CoinSwap ma możliwość uruchamiania nowych puli, jest zautomatyzowanym animatorem rynku, który wykorzystuje inteligentny routing, który zapewnia swoim klientom najlepszą możliwą szybkość wymiany, poślizg i wpływ na cenę.
      Płynność dostarczona do zamiany pochodzi od dostawców płynności („LP”), którzy stawiają swoje tokeny w „pulach”. W zamian otrzymują tokeny CSS-LP (CoinSwapSpace-LiquidityProvider), które można również obstawić, aby zarobić tokeny CSS na „farmie”.
      Co odróżnia tą "farmę" od innych ?
      Podejście twórców którzy nie są anonimowi oraz dobrze rozpisany roadmap i marketing.
      Czego potrzebujemy aby zacząć tutaj działać ?
      Portfela takiego jak Metamask (polecam), lub TrustWallet z siecią Binance Smart Chain (BSC).
      Jak zoptymalizować tutaj ryzyko przy dostarczaniu płynności żeby zabezpieczyć się przed zjazdem ceny tokena w dół ?
      Najlepiej farmić tutaj w parach które nie mają w sobie tokena farmowego czyli np.: BUSD / USDT (najbezpieczniejsza para), czy też BNB / BUSD.
      Osobiście wrzuciłem BUSD oraz USDT na farmę w tej właśnie parze BUSD / USDT.
      Tokeny CSS z farmienia wrzucam w Staking CSS.

Wideo Poradnik poruszania się po nowej Farmie Kryptowalut

Jak dodać Binance Smart Chain (BSC) do Portfela MetaMask

Skąd ściągnąć Metamask ?
      https://metamask.io/
      Mój refflink: https://master.coinswap.space/farm?coinswapfriend=0xb3368a2A251ED1f4a856d7fB3a6e382a5301f3B1
      Czysty link: https://coinswap.space/
    • By NomenOmen
      Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem.
      Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem:
      1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny.
      2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay.
      3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem.
      4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge.
      Giełdy
      1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge.
      To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.

• By marek505
      Naucz się handlować na wzrosty oraz spadki

Witajcie, chciałbym wam dziś przedstawić ofertę, która moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna jeśli chodzi o jej cenę jak i wartość, którą otrzymujemy.
      Zainteresowanie kryptowalutami rośnie, ale nie ma za bardzo rzetelnego miejsca, aby zdobywać taką wiedzę.
      Ja takie miejsce znalazłem, korzystam jak i mam dobre wyniki dzięki temu.

Chciałbym się podzielić nim tutaj:
      Sprawa wygląda tak, że w internecie jest bardzo dużo NACIĄGACZY, którzy biorą pieniądze ZA NIC, za grupy sygnałowe, sprzedają szkolenia, jednak sami zazwyczaj na tym nie potrafią zarabiać. Są po prostu sprzedawczykami czegoś, bo mają z tego prowizję można to zauważyć na Tiktoku jak i Instagramie, jeśli widzisz taki profil, gdzie ktoś bardzo chwali się pieniędzmi, ma wykresy forex oraz inne w tym temacie to nie koniecznie jego pieniądze pochodzą z tradingu, jeśli to w ogóle są jego pieniądze, a nie tylko do zdjęć.
      Takie osoby raczej NIE dają żadnej wartości, a sprzedają szkolenia za horrendalne kwoty!
      Tylko dlatego, że wszystko jest ładnie ubrane marketingowo i dlatego jest to przepłacone!

Jako że ja zarabiam online SYSTEMATYCZNIE od 2016 roku
      Postanowiłem coś zweryfikować sam! Po długiej obserwacji jak i sprawdzeniu tego, czy faktycznie to działa mam coś dla was!
      Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób początkujących jak i tych, którzy chcieliby uzyskiwać zyski z kryptowalut, ale nie mają sami czasu na analizowanie rynku.
      Postanowiłem się z wami podzielić grupą edukacyjną na FB -  Krypto-Analizy Gdzie znajdziecie mnóstwo DARMOWEj WARTOŚCI, która przydaje się na samym początku.
      Prowadzi ją Darek i pracę, jaką wykonuje Darek Rydwelski jest moim zdaniem jedną z niewielu oraz warta swojej ceny, dlatego, że otrzymujesz dużo więcej za tak niską cenę, bo uwaga cena to 49-200 złotych miesięcznie! Dodatkowo są różne zniżki i promocje sezonowe.
      Jego kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCOO9_tK3Yj26YM7d7l5CA0g

Zachęcam też do otworzenia konta na BINANCE  [---]
      Czysty link Binance - https://www.binance.com/en
      Dziękuję za korzystanie z moich linków.

Moim zdaniem to śmieszna kwota, za którą dostajesz sporą wartość, ja nie raz korzystałem z różnych grup, pamiętam takie w 2107, gdzie za dostęp do różnych grup płaciłem nawet 3 BTC miesięcznie !

Ja nawiązałem z Darkiem współpracę, dzięki czemu mam zniżkę dla osób, które korzystają z mojego polecenia  
      Czysty link do ofert Darka - https://www.darekrydwelski.network/
      Zachęcam do skorzystania ze zniżki. Aby skorzystać z tej oferty, zachęcam do rejestracji z linku, który wygenerował dla mnie Darek dodatkowo macie 7% ZNIŻKI
      https://www.darekrydwelski.network/grupa-szkoleniowa/4yewe?coupon=ZNIZKA-PARTNERSKA-7 

Napiszcie, czy taka opcja jest dla was interesująca i dajcie znać, czy ktoś już korzysta, a może szukał czegoś takiego 
      Pozdrawiam!
      Przykładowe opisy transakcji jak i wyniki, które mam dzięki handlowaniu z Darkiem i nauce z nim

ETH - wykres 5min 
      Skorygowałem nieco kanał spadkowy, gdy cena do niego powróci rozważę pozycję short gdy natomiast potwierdzi wsparcie, będę potrzebował większej ilości potwierdzeń na pozycję long.
      https://www.tradingview.com/x/6wMi2EJY/

ZEC - jeśli rynek będzie wystarczająco mocny zobaczymy finalny target na 119 - 120
      https://www.tradingview.com/x/W5vkb8KD/

UNI Update  - wykres 1h
      Już niecałe 7% w górę od wejścia w rynek, bardzo pozytywna i spodziewana reakcja rynku.
      https://www.tradingview.com/x/tuV5nzgM/

Predykcja na dzień dzisiejszy znalazła potwierdzenie na wykresie co dało nam kilka okazji na profit.
      Dziś nie szukam już nowych wejść, wracam na grupę jutro około 10.00

Pamiętajcie, że wyniki z tradingu to sprawa indywidualna i każdy osiąga inne, podstawą jest wiedza, nauka jak i doświadczenie.

Życzę powodzenia i samych udanych pozycji.
      Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowiem w komentarzach 
    • By SamSzakal666999
      Mam do rozdania w formie AirDropu aż 6 nowych kryptowalut!
      Dokładniej są to tokeny TRC20 zapisywane w blockchainie kryptowaluty TRX - Tron

Aby otrzymać AirDrop kryptowalut wystarczy przelać symboliczną kwotę 1TRX
      (chodzi tylko o pokrycie kosztu wysyłki tokenów!) na niżej wskazany adres portfela Tron:
      TPhD9n3yKto8vSbvckAcWc69KB5DXqa9U5
      Rozdawane Tokeny (TRC20) znajdują się tutaj: 
      https://tronscan.org/#/address/TPhD9n3yKto8vSbvckAcWc69KB5DXqa9U5
      Darmowy zrzut kryptowalut przygotowany jest dla 2050 osób!
      Będę je wysyłał raz lub dwa razy dziennie (najpóźniej do 48godzin od otrzymania przelewu 1TRX)
      O każdym rozdaniu tokenów będę informował tu na forum w formie postu w tym temacie.
      Każdy ma możliwość zweryfikować rzetelność i wypłacalność projektu przeglądając blockchain podanego adresu!
      Dodatkowo zapiszę każdego w książce adresowej.
      W przyszłości otrzymacie również zrzuty innych kryptowalut jakie będę jeszcze prowadził!
      ----------------------------------------------------------------------------------------
      AirDrop
      Pierwsze 550 osób otrzyma: 
      25 PEER Mirror 1, 25 PEER Mirror 2, 25 PEER Mirror 3, 1000 BNKRS, 1000 BNKRT, 1000 JSBT
      Kolejne 500 osób otrzyma:
      20 PEER Mirror 1, 20 PEER Mirror 2, 20 PEER Mirror 3, 1000 BNKRS, 1000 BNKRT, 1000 JSBT
      Kolejne 1000 osób otrzyma:
      15 PEER Mirror 1, 15 PEER Mirror 2, 15 PEER Mirror 3, 1000 BNKRS, 1000 BNKRT, 1000 JSBT
      To są kryptowaluty, a ich cena jest uzależniona od KAŻDEGO Z NAS!
      Aby podnieść je w rankingach, zwiększyć ich stabilność i wpłynąć na podniesienie ceny zalecam dodanie otrzymanych tokenów do Pool'a JustSwap
      Otrzymacie wtedy udziały i będziecie zarabiać na każdej wymianie. 
      W każdej chwili jest możliwość wycofania posiadanych udziałów i sprzedaży tych kryptowalut!
      Jeśli dodasz je teraz gdy mają niską cenę zmaksymalizujesz swoje zyski.
      Będę podnosił ich cenę wraz ze sprzedawanymi paczkami o czym dalej w temacie!
      Tokeny dodasz do Pool'a tym przyciskiem:
      -------------------------------------------------------------------------------------------
      Dla osób zainteresowanych znacznie większym zarobkiem oferuję również sprzedaż trzech kontraktów kryptowaluty PEER w 3 ETAPACH.
      Peer jest prywatną, anonimową i limitowaną kryptowalutą, której głównym celem jest zapewnienie anonimowych, nieodwracalnych transakcji, 
      a system Peer2Peer, decentralizacja i blockchain Trona zapewnia jej bezpieczeństwo, bardzo niski koszt transakcji i natychmiastowe przelewy, a limitowana ilość zapewnia wzrost ceny z upływem czasu.
      Każdy kontrakt ma nakład 2 100 000 PEER i nie będzie ich więcej w obiegu! 
      Ich cena wraz ze wzrostem popularności jak w przypadku bitcoina i innych kryptowalut będzie systematycznie rosła.

Do rozdania i sprzedaży mam po 1 200 000 PEER co stanowi ponad 57% wszystkich monet!
      Adres TRsq2a15JWfUqZ94u3asNLgWYoCZx8ajsR również należy do mnie.
      W sumie posiadam ponad 90% każdego z kontraktów, a projekt dopiero wystartował.

Każdy z Was ma teraz szansę stać się właścicielem ogromnej ilości tokenów w niskiej cenie!
      --------------------------------------------------------------------------------------
      PEER Mirror 1 
      blockchain:
      https://tronscan.org/#/token20/TNUtqTvdPW7bxwiWkDnapjT1GZdyeVkrh7
      Handel dostępny na JustSwap:
      https://justswap.org/#/scan/detail/trx/TNUtqTvdPW7bxwiWkDnapjT1GZdyeVkrh7
      Zwiększ stabilność i zarabiaj prowizję:
      https://justswap.org/#/home?tokenAddress=TNUtqTvdPW7bxwiWkDnapjT1GZdyeVkrh7&type=add
      PEER Mirror 2 
      blockchain:
      https://tronscan.org/#/token20/TSuY8RbuqbtztyTuXnDhYfHca5yESPef9a
      https://justswap.org/#/scan/detail/trx/TSuY8RbuqbtztyTuXnDhYfHca5yESPef9a
      https://justswap.org/#/home?tokenAddress=TSuY8RbuqbtztyTuXnDhYfHca5yESPef9a&type=add
      PEER Mirror 3 
      blockchain:
      https://tronscan.org/#/token20/TDnNNKpiLYyjDTv1UAsqCCbRKLJX35LFU1
      https://justswap.org/#/scan/detail/trx/TDnNNKpiLYyjDTv1UAsqCCbRKLJX35LFU1
      https://justswap.org/#/home?tokenAddress=TDnNNKpiLYyjDTv1UAsqCCbRKLJX35LFU1&type=add
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Sprzedaż jest organizowana w 3 etapach i w każdej paczce otrzymujesz PEER z 3 kontraktów: Mirror 1, Mirror 2 i Mirror 3!
      1. Etap
      Pierwsza partia to 210 000 PEER po cenie 0.1TRX/PEER podzielona na 21 paczek.
      Jedna paczka to koszt 3 000TRX - Otrzymujesz 10 000 PEER Mirror 1, 10 000 PEER Mirror 2, 10 000 PEER Mirror 3
      Gwarantuję podbicie lub obniżenie ceny poprzez dokonanie kupna lub sprzedaży PEER
      do 0.1TRX za 1PEER i dodanie do poola wymiany po 1000TRX dla każdego z 3 mirrorów po sprzedaniu 4 paczek z pierwszej partii.
      Dzięki temu cena bardzo szybko wzrośnie i będzie zapewniona wysoka płynność wymiany kryptowaluty.
      Kryptowalut PEER/TRX dodanych do pool'a JustSwap zobowiązuje się nie usuwać przez okres 3 miesięcy od dodania!
      Wszystkim nam oczywiście zależy na jak najwyższej cenie i płynności przy wymianie.
      Tutaj zalecam aby każdy kto zakupi paczkę po 10 000PEER przeznaczył przynajmniej po 500PEER na dodanie do poola, aby zabezpieczyć inwestycję!
      2. Etap
      Druga partia to 210 000 PEER po cenie 0.5TRX/PEER podzielona na 21 paczek.
      Jedna paczka to koszt 15 000TRX - Otrzymujesz 10 000 PEER Mirror 1, 10 000 PEER Mirror 2, 10 000 PEER Mirror 3
      Tak jak wyżej powtażam zabieg
      Gwarantuję podbicie lub obniżenie ceny poprzez dokonanie kupna lub sprzedaży PEER
      do 0.5TRX za 1PEER i dodanie do poola wymiany po 15 000TRX dla każdego z 3 mirrorów po sprzedaniu 6 paczek z drugiej partii.
      Kryptowalut PEER/TRX dodanych do pool'a JustSwap zobowiązuje się nie usuwać przez okres 3 miesięcy od dodania!
      3. Etap
      Trzecia partia to 500 000 PEER po cenie 1TRX/PEER podzielona na 50 paczek.
      Jedna paczka to koszt 30 000TRX - Otrzymujesz 10 000 PEER Mirror 1, 10 000 PEER Mirror 2, 10 000 PEER Mirror 3
      Tak jak wyżej powtażam zabieg
      do 1TRX za 1PEER i dodanie do poola wymiany po 50 000TRX dla każdego z 3 mirrorów po sprzedaniu 12 paczek z trzeciej partii.
      Kryptowalut PEER/TRX dodanych do pool'a JustSwap zobowiązuje się nie usuwać przez okres [6] miesięcy od dodania!
      Na tym etapie każdy mirror będzie posiadał co najmniej po 2,5tyś $ Total Liquidity, 
      Więc ich pozycja będzie już bardzo wysoko w rankingach blockchaina Trona.
      --------------------------------------------------------------------------------------------
      O tym na jakim etapie sprzedaży jesteśmy (partia nr 1/2/3 i pozostała ilość paczek) będę informował w każdym nowym poście
      Informującym o wysłaniu kryptowalut. 
      Aby zakupić kryptowalutę PEER nie musisz wypełniać żadnych wniosków, ani pisać maili.
      W przypadku pierwszego etapu po cenie 3 000TRX wystarczy przelać na wskazany adres (ten sam co do AirDropów)
      Odpowiednią kwotę po 3 000TRX za paczkę. 
      Chcesz 2 paczki wysyłasz 6 000TRX, chcesz 3 to 9 000TRX itd.
      W przypadku gdy zostanią np. 2 ostatnie paczki z partii nr 1 a wyślesz kwotę wyższą np za 3 paczki czyli 9 000TRX,
      Otrzymasz liczbę PEER odpowiadającą 2 paczkom a 3 000TRX zostanie zwrócone na Twój adres TRX.
      Jeśli chcesz zakupić paczkę PEER wystarczy, że wyślesz odpowiednią kwotę TRX, ale jak najbardziej możesz dodać post informujący w tym temacie.
      Ja po wysłaniu każdej płatnej paczki PEER Mirror 1,2 i 3 będę wstawiał hash każdej transakcji w poście aktualizującym etap na którym się znajdujemy.
      Wszystko będzie widoczne publicznie i każdy będzie miał do tego wgląd w blockchainie!
      --------------------------------------------------------------------------------------------
      Poniżej udostępniam kontrakt PEER z takim samym nakładem 2.1mln, który został już w całości odsprzedany użytkownikom.
      Jego cena po wyprzedaniu bardzo szybko osiągneła duży wzrost i teraz wacha się między 0.2 - 1TRX za 1PEER 
      Na podstawie obserwacji tego kontraktu przygotowałem wyżej wymieniony plan rozwoju oferowanych 3 kontraktów.
      Dzięki organizacji darmowych zrzutów te kontrakty będą znacznie bardziej popularne, będzie więcej transakcji,
      A ustalone partie TRX, które dodamy do Poola JustSwap zapewnią stabilność ceny przy większych wymianach,
      Będą większe wolumeny i kontrakty te będą znacznie wyżej w rankingach i szacowana cena na koniec tego roku powinna wynosić 2-5TRX za 1 PEER.

To jest ten wyprzedany kontrakt, a wszystkie tokeny w obiegu znajdują się obecnie na 90 Adresach, można wszystko przeanalizować:
      blockchain:
      https://tronscan.org/#/token20/TT784jb6ujP2BgHfSBuzTXRZFoiH2vFdYW
      https://justswap.org/#/scan/detail/trx/TT784jb6ujP2BgHfSBuzTXRZFoiH2vFdYW
      ------------------------------------------------------------------------------------------
      Poniżej lista pozostałych kryptowalut, które mam do rozdania w formie AirDropu:
      BNKRS
      blockchain:
      https://tronscan.org/#/token20/TAYB8mbrPjo6Jsa2gn12Nqh6dbEBXg9SYZ
      https://justswap.org/#/scan/detail/trx/TAYB8mbrPjo6Jsa2gn12Nqh6dbEBXg9SYZ
      https://justswap.org/#/home?tokenAddress=TAYB8mbrPjo6Jsa2gn12Nqh6dbEBXg9SYZ&type=add
      BNKRT
      blockchain:
      https://tronscan.org/#/token20/TJUV32zZjsjUEeWBPRHBEfgbYhdEYe3431
      https://justswap.org/#/scan/detail/trx/TJUV32zZjsjUEeWBPRHBEfgbYhdEYe3431
      https://justswap.org/#/home?tokenAddress=TJUV32zZjsjUEeWBPRHBEfgbYhdEYe3431&type=add
      JSBT
      blockchain:
      https://tronscan.org/#/token20/TBY2Z3iJb1EM2SzV3MNRjeqqw3vZJ1GKcC
      https://justswap.org/#/scan/detail/trx/TBY2Z3iJb1EM2SzV3MNRjeqqw3vZJ1GKcC
      https://justswap.org/#/home?tokenAddress=TBY2Z3iJb1EM2SzV3MNRjeqqw3vZJ1GKcC&type=add
      ----------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      OBECNIE JESTEŚMY W 1 FAZIE SPRZEDAŻY - JEST TO NAJNIŻSZA CENA!
      DOSTĘPNE 21 PACZEK PO 3 000TRX ZA KAŻDĄ