Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Recommended Posts

Ciekaw jestem jak zachowają się kolejne portfele po - już chyba praktycznie pewnym końcu PlistTokena - https://36kr.com/p/5221224.

Mocno niepokoi to, że niezbyt ciekawe zawirowania z wypłatami/przelewami zalicza też SCF i powiązana z nim giełda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również mnie to zastanawia peppe. Może to wpłynąć na masowe wycofania właśnie z innych portfeli więc trzeba będzie myśleć nad wypłatą wkładu wcześniejszą, ale dałbym jeszcze kilka dni na rozjaśnienie sytuacji do końca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to pytanie zadawałem sobie już wcześniej, bo ten upadek przewidywałem kiedy widziałem co się dzieje z ceną PT. Ponadto, ponad rok czasu działania projektu tego typu to naprawdę sporo. Jeszcze nie wiadomo jak i czy PT skończy, ale zakładając, że tak się stanie, to w mojej ocenie taki upadek będzie miał wpływ na money flow pozostałych portfeli, choć tylko okresowy. Jest to bowiem upadek portfela, który zapoczątkował trend na rynku. Wiele osób, które wchodziło w inne portfele wzorowało się na PT i oceniało jak długo ten projekt działał i ile można było tam zarobić. Wiele też osób wchodziło z większymi kwotami, ich strach jest więc większy i na pewno spora część osób wypłaci środki, co z resztą potwierdza Ron na swoim profilu. Nie wszyscy liderzy wspominają o ryzyku i dla części osób PT był przedstawiany jako biznes bez ryzyka, bo przecież arbitraż nie generuje strat. Teraz ten obraz ulega zmianie. Ale jest też grono osób, które zarobiły w PT ale które nie wchodziły w inne projekty, bo otrzymały informacje, że to "kopie PT". Teraz mogą jednak zmienić front traktując tego typu portfele spekulacyjnie. Podobnie zachować się mogą liderzy, którzy do tej pory byli wierni PT, jak np. p. Olejniczak, który promował tylko ten portfel i zaczną szukać nowej "okazji" dla swego stada a pan Sledz, który jeszcze niedawno namawiał aby brać kredyty pod PT, już przerzucił się szybko na nowe "okazje" zostawiając swoje stadko na rzez i chowając głowę w piasek.

Podsumowując, możemy się teraz spodziewać wypłat od osób, które uświadomiły sobie ryzyko inwestycji, i którymi kieruje strach, a tym samym ciężej będzie o wzrost ceny tokena. Moim jednak zdaniem CT czy SCF poradzą sobie z tym okresem. SCF chociażby dlatego, ze sprzedał ogromną ilość CNC, który obecnie nie jest jeszcze wymienialny i zarabia już sporo kasy (fee) na giełdzie. Udało im się bowiem stworzyć zaczątek ekosystemu przed odłączeniem się ZBMu. Większym wrogiem dla SCF jest sam SCF ze swoimi wewnętrznymi problemami. Co do CT jeszcze wczoraj testowo wypłaciłem dość sporą kwotę bez żadnych problemów. Zostaję więc w projekcie z pozostałymi środkami, bo wierzę, że na tyle mało osób jeszcze wie o tego typu projektach jak PT, że kolejne eventy będą przyciągać nowych użytkowników. CT bowiem przyciąga inny rodzaj liderów i użytkowników, tych, którzy zwracają większą uwagę na transparentność. W PT nie było praktycznie żadnej. Wierzę też, że jednak Ron obraca chociażby w części naszymi środkami i CT nie jest zależny tylko od napływu nowych środków. Choć należy pamiętać, że trading ma też swoje ryzyko, co również potwierdził Ron w jednym z wywiadów, gdzie poinformował, że kiedy zaczynał projekt, a jeszcze nie współpracował z profesorem z Singapuru w stworzeniu algorytmu i strategii Varoom to stracił na giełdzie znaczną część środków.

Za miesiąc czy dwa wszyscy więc zapomną o PT a pamiętać będą jedynie krytycy, którzy będą podawali przykład upadku PT wobec innych portfeli. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście potwierdzam też, że wczoraj zrobiłem taki test wypłacając około 500 usd poprzez zamianę CTO na ETH i wysłanie ETH na portfel i cała operacja trwała 3 minuty. Osobiście również zostaję w Cloud Tokenie dalej i więcej nie ruszam póki co. W mojej opinii ryzyko warte świeczki. A sytuacje trzeba obserwować i też nie dawać się ponosić emocją. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te wszystkie Plus tokeny i inne tego typu szwindle to programy do golenia owiec z wypisanym na czole napisem scam.

Trzeba byc albo naiwnym albo desperatem albo jedno i drugie,jest tez trzecia opcja,ze spi sie na pieniadzach i podciera setkami i po prostu chce sie wspomoc finansowo biednych,koreanczykow,wietnamczykow czy innych tego typu moskitow. Bo nie potrafie sobie wytlumaczyc dlaczego ludzie oddaja chajs byle komu,byle gdzie i byle za co. Skoro tacy chentni sa to musze poinformowac ze tez traiduje i idzie mi dobrze,to wplacajta,od kazdej setki 10% miesiecznie na fundingu i jakis mimimalnych ruchach zarobie i....jak bede chcial to oddam he he kto chentny? Czy tylko w sztuczna inteligencje wierzycie??? 

Obudzcie sie ze snu i przestancie wierzyc ludzia z internetu,ktorzy nie wiadomo kim sa ani kto ich podstawil bo do konca zycia bedziecie robic na czyjes 2 mercedesy he...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

PT konsekwentnie wymienia zgromadzone środki, na pewno nie pozostaje to bez znaczenia dla kursów krypto. Wypłaty dla użytkowników zostały wstrzymane gdy BTC wybijał tegoroczne szczyty(z dokładnością do kilku dni), przypadek? Upadek Bitconnect przypadł na koniec poprzedniej bańki, przypadek? 

Ciekawe jaki % udział w obrocie krypto mają ponziaki :huh:.

https://cointelegraph.com/news/3b-ponzi-scheme-is-now-allegedly-dumping-bitcoin-by-the-hundreds

Edited by marcinpomagax

Share this post


Link to post
Share on other sites

Policja chinska zlapala kilka osob z Plus tokena a ci co sa na wolnosci,codzienie wysylaja po okolo 50-100Btc na gieldy miedzy innymi na kraken i Huobi.
Ciekawe jak sprzedadza wszystko...narazie uspokajaja ze wszystko jest ok,posiadaja niby 1% wszystkich btc to jest ok 2 miliardow $

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By pepperoniss
   IXwallet.io to program, który obserwuję od około miesiąca, czyli mniej więcej okolic oficjalnego startu swojego starszego brata czyli Cloudtoken. A wszedłem na Dzień Dziecka  
   Dotychczas nie publikowałem projektu na forum przede wszyskim z tego powodu, że po hyipowym sukcesie PlusToken, SCFToken można było się spodziewać wysypu podobnych programów i liczyć się z tym, że wiele z nich okaże się szybkimi scamami.
   Tego wątku także bym nie otworzył gdyby bue dywersja z aszych forumowiczów, który dziś projekt opisał, po czym po ostrzeżeniach za spam jeszcze szybciej usunął.
   Na forum nie jest tajemincą moje mocno sceptycznie i krytyczne podejście do CloudTokena. A IXwallet.io jest praktycznie jego wierną kopią.
   Legenda opiera się dokładnie na tej samej co w nieco starszym bracie. Tu także rzekomo zarabiamy na arbitrażu. Tutaj jednak bot jest oparty na sztucznej inteligencji (sieciach neuronowych) i potrafi sam się uczyć!
   Tu także trzymamy środki w super, hiper nowoczesnym i bezpiecznym portfelu zabezpieczonym mnemonikami ora także otrzymujemy naliczenia za HOLDowanie środków na wydzielonym portfelu HOLD i także możemy zarabiać z wielu poziomów polecania.
   Oczywiście podobnie jak w Cludtoken wszysko jest udawane. Mnemoniki nie tworzą w istocie adresów prywatnych i w istocie służą wyłącznie za superhasło do odzyskiwania utraconego dostępu do konta.
   Róznicą, acz niezbyt istotną i mogącą wręcz stanowić dodatkowy atut projektu jest to, że dostęp do projektu dla odmiany mozliwy jest wyłącznie przez stronę www a legenda mówi, że na urządzenia mobilne przyjdzie niedługo czas.
   Projekt wystarował 11 maja 2019 roku. Więc trochę niepokojący jest fakt, że domena na której stoi projekt została wykupiona trzy dni wcześniej (LINK).
   W projekt możemy inwestować możemy w trzech kryptowalutach: BTC, ETH i BCH (alias BCHABC, BCC).
   Naliczenia otrzymujemy w specjalnym tokenie IXT, także rzekomo opartym na łańcuchu Etherium ERC-20.
   W odróżnieniu jednak od starszego brata wynagrodzenia są bardziej hyipowe i uzależnione od wysokości inwestycji, tu zwanej HOLDOWANIEM.

    
   Wg informacji podawanych przez twórców wpłaty i wypłaty do i z programu mają być bez opłat. Nie jest to jednak prawdą gdyż w rzeczywistości pobierana jest normalna opłata sieciowa.
   Natomiast wcześniejsze wycofanie środków z salda HOLD ma być obarczone fee zależnym od czasu wycofania. w pierwszych 15 dniach - 10%, w kolejnych 15 - 5% a w późniejszym okresie 1%.
   Ponadto projekt stosuje bardzo podobne jak inne ponziaki zachęty do nie wypłacania środków z projektu. Tu za utrzymanie przez miesiąc środków na koncie HOLD bez jakiejkowliek wypłaty uczestnik otrzma extra 1% a przez 60 dni - 2,5%.

    
   Czymże byłby jednak taki projekt bez prowizji za polecenie?
   Na tle starszych braci niczym szczególnym się ten projekt nie wyróżnia. Jest dość podobny.
   Z pierwszego poziomu otrzymujemy 100% naliczeń naszych poleceonych. Z poleconych z lini 2-10 otrzymujemy po 10% a dalej w zależności od tzw. rangi.
   2 pierwsze poziomy są dla nas dostępne od razu po wejściu w projekt. Dostęp do kolejnych zależy od tego czy nasi poleceniu oziągnęli RANK 1. I tu uwaga. By osiągnąć RANK I nie wystarczy zainwestowanie minimalnej kwoty lecz konieczne jest zainwestowanie przez poleconego co najmniej 0,03 BTC, 0,50 BTH lub 1 ETH, czyli... praktycznie identycznie jak w Cloudtoken z tą różnicą, że tu nie jest to zależne od wartości przelicznika.
   Każda zaproszona osoba, która osiągnęła RANK 1 otwiera nam 2 kolejne linie a nie jak u starszego barata jedną.

    
   Sam interface jest minimalistyczny i bardzo przejrzysty prze co bardzo intuicyjny.

   Jak widać na jednej stronie mamy praktycznie całą istotną wiedzę. Co należy mocno pochwalić to szybkość działania strony. Transakcje na niej pojawiają się natychmiast po odnotowaniu środków na blockchainie. W tym zakresie pozytywnie wypada w porównaniu z Cludtoken.
    
   Link do rejestracji
   Moja inwestycja 
   Naliczenia dokonywane są w tokenie IXT, którego kóra jest ustalany centralnie. Na dziś cena ta wynosi 1,33$/IXT.
   Podsumowanie
   Jak w każdym tego typu projekt wejście weń w jak najwcześniej znacznie zwiększa szansę na wyjście z projektu z zyskiem. Admini takich projektów mają świetnie przemyślaną strategię, która bazuje na naszej pazerności. Stąd w każdym takim programie występują podobne mechanizmy nie zachęcające do pozostawienia środków w projekcie a z drugiej strony zniechęcające do wycofania środków z projektu. Tutaj jest z jednej strony to extra bonus 1% i 2,5% miesięcznie za utrzymanie na koncie HOLD środków a z drugiej opłata za wycofanie sięgająca 10%.
   W opisie projektu zupełnie pominąłem rzekomy zespół tworzący projekt. Kto zechce - ten sobie znajdzie ale nie ma on większego znaczenia. W opisie tego projektu dokonywałem wielu porównań do Cloudtoken. Wynika to z tego, że wszelkie zastrzeżenia, które można mieć do Cludtokena są w pełni adekwatne do IX Wallet. Zarówno bowiem rzekomy arbitraż jak i bezpieczeństwo portfela są żadne i w mojej ocenie w obu projektach są udawane i symulowane praktycznie w całości. Oba to typowe ponziaki. 
   Szczególną uwagę zwrócę jednak na udawanie bezpiecznego portfela. Mnemoniki sugerują, że wszysko mamy pod kontrolą a tak nie jest. W obu projektach mnemiki są prawidłowo generowane i rzeczywiście da się na nich utworzyć deterministyczny portfel z nieskończoną ilością adresów. jednak w obu projektach są tylko listkiem figowym. Adresy, na które wpłacamy nie pochodzą bowiem z tych mnemoników. W żadnym razie nie kontrolujemy naszymi kluczami prywatnymi środków przesłanych do programu. Dobitnie o tym świadczy to, że w IX Wallet także środki trafiające na "nasz portfel" są przesyłane - praktycznie od razu - na zupełnie inny adres bez naszej ingerencji i całkowicie niezależnie od tego czy przesyłamy je na konto HOLD. Świadczy to jednoznacznie, że klucze prywatne "naszych" adresów są w pełni kontrolowane przez adminów projektu.
   Co przemawia za tym projektem?
   Hm... Trudne pytanie. IMHO to, że dostępny jest platformie www a nie na telefonach. Nie to, że android i IOS to jakaś wada. Po prostu www jest bardziej dostępne i łatwiej promowalne na skutek klasycznych reflinków. Druga kwestia to projekt zaczyna żyć dość mocno w rosyjskojęzycznym światku a ja zawsze miałem sentymet do rosyjskich ponziaków. I wreszcie to, że od strony programowej wygląda dość solidnie choć bardzo możliwe, że wysyp tego typu programów może wiązać się z dostępnością jakiegoś gotowego skrytptu. Podobieństwa braci tokenowej są bowiem bardzo duże a niepodobna w takim tempie stworzyć klona od podstaw i praktycznie w skali 1:1.
   Jeśli mimo tych zastrzeżeń i uwag, które tu podniosłem chcesz zaryzykować parę centów w tym ponziaku zaprsaszam...
   Link do rejestracji
    


   _______________________________________
   Nigdy nie bierz poważnie zapewnień o inwestowaniu środków z tego typu programów w forex, diamenty, złoto czy cokolwiek innego. Każdy z tego typu programów działa prawie na pewno wg mniej lub bardziej zmodyfikowanego schematu Ponziego. Nie wkładaj w żaden tego typu program pieniędzy, z których stratą nie będziesz mógł się pogodzić. Uczestnictwo w tego typu programach zawsze jest loterią i zawsze należy liczyć się ze stratą nawet całości zainwestowanych pieniędzy. Moje posty na tym forum nie są reklamą programu ani zachętą do angażowania Twoich pieniędzy w jakikolwiek program lecz stanowią jedynie informację o funkcjonujących w sieci programach. Pamiętaj, że zawsze wchodząc w tego typu programy robisz to wyłącznie na własne ryzyko.
    
  • By Egzekutor
   SCF Token is a feature-rich digital asset wallet enabling multi-chain asset management, DApp browsing and secure, private exchange of value.
    
   Multi-chain wallet, easy to use
   A set of mnemonic words to manage multi-chain wallet, farewell to complicated backup, bring a smooth payment experience
   Token exchange, safe and fast
   Private keys are kept by yourself and can be operated without a third party. Instant transactions are efficient and transparen
   Exploring Decentralized Applications
   Friendly DApp browsing environment, no threshold to use, take you free to browse the digital world
  • By Ivaho

    
   Szczegółowe informacje: http://scftoken.pl
   Forumowa recenzja:
    
   Co to jest SCF Token?
   SCFToken czyli Super Coding Fly Token, jest zdecentralizownym portfelem połączonym z systemem handlowym zespołu SCF. Działa podobnie jak PlusToken i Wotoken, a to co wyróżnia SCFToken to niższe minimum wejścia ($100) a także transparentność. Za SCF Token stoi bowiem wysoko notowana azjatycka giełda zajmująca często topowe miejsce w rankingu giełd światowych o najwyższym wolumenie wg CoinMarketCap:

    
   Sama aplikacja została stworzona przez zespół Codingfly  z siedzibą w Singapurze, która od 2015 roku zajmuje się technologią blockchain. W 2018 roku firma ta była technicznym partnerem takich projektów jak Tron, CareerOn, BUMO czy Palleton:

   Siedziba CodingFly znajduje się zaraz obok siedziby ZB MEGA. ZB MEGA (https://www.zbm.com/en/) jest Singapurskim oddziałem giełdy ZB.com. Grupa ZB posiada 51% udzialów w giełdzie ZB MEGA. Na stronie ZBM Mega widzimy w headerze informację o SCFToken:

   A tutaj zdjęcie biura ZB Mega i CodingFly:

   Wizyta Koreańczyków w siedzibie:

   Zespół zarządzający tokenami SCF zwyciężył konkurs BCEX 2019 Global Quantitative Trading Competition z wynikiem 90.61% miesięcznie źródło: https://bcexglobal.zendesk.com/hc/en-us/articles/360014673613-Ranks-of-Global-Quantitative-Trading-Competition, a w 2019 zajął pierwsze miejsce w konkursie Golden Financing Global Quantitative Trading Convention z miesięcznym zyskiem 92,38%. Źródło: https://www.jinse.com/news/bitcoin/294558.html
    
   Co nam oferuje portfel SCF Token?
   SCF oferuje zarobek na prywatnym portfelu rzędu 8-18% miesięcznie. Zyski generowane są codziennie w południe i generowane są na konto tokena SCF, który potem możemy wymienić na BTC, ETH lub EOS. Jeśli chcemy wypłacić kapitał, to możemy to zrobić w każdym momencie. Wycofanie dokonane w ciągu 30 dni wygeneruje opłatę 5%, a po po 15 dniach 1%.
   Aby móc zarabiać musimy posiadać conajmniej $100 na portfelu.
   Szczegółowy plan zarobkowy:
   $100-500: 6%
   $501-$30000: 10%
   $30001-$50000: 12%
    
   Depozyt będzie można składać poprzez BTC, ETH, EOS, XRP, TRX, BCH, QTUM i LTC
   Użytkownicy składający depozyt większy niż $500, będą otrzymywać airdrop (darmowa kryptowaluta z racji posiadania innej kryptowaluty) TRX, BUMO, XRP, ADA i nie tylko.
    
   Cały system rusza 20 marca, ale już dziś można się zarejestrować i zacząć budować swój zespół albo zobaczyć jak wygląda aplikacja od środka.

   Zespół    
   SCFToken Roadmap 2019

   Marzec 2019 - SCF Token zostaje zaprezentowany w południowo-wschodniej Azji
   Kwiecień - wydanie karty Mastercard / Visa
   Maj – notowanie ZB Mega na giełdzie
   Czerwiec - Afiliacja i wydanie gier rozrywkowych
   Lipiec – konferencja azjatycka
   Listopad - testy centrum handlowego tokena SCF
   Grudzień - SCF notowana na giełdzie krajowej i dużej giełdzie międzynarodowej
   Luty 2020 - otwarcie centrum handlowego tokena SCF
   Plan marketingowy:
   Matching bonus od partnerów:
   bezpośrednio poleceni: 100%
   Poziom 2 – 10: 10%
   Poziom rankingowy otwiera poziomy nieskończoności od 6% do 15% na wszystkich poziomach w zależności od poziomu rangi.
    
    
   INSTRUKCJA REJESTRACJI
   Krok 1: kliknij tutaj, aby pobrać aplikację: https://scfly.io/scf/download/app
   albo skorzystaj z kodu QR:  https://scfly.io/scf/download/
   Możesz skopiować link i wkleić do przeglądarki i rozpocząć pobieranie, Firefox lub Chrome działa najlepiej.
   Krok 2: zainstaluj i uruchom aplikację
   Krok 3: zmień język aplikacji na angielski.
   Krok 4: kliknij Rejestracja i wypełnij swoje dane po wybraniu kraju
   Krok 5: Aby dokończyć rejestrację musisz wprowadzić swój numer telefonu komórkowego i otrzymać kod weryfikacyjny SMS. ⚠️ Nie podawaj kodu kraju! np. +48, tylko np. 605333222 ⚠️
   Krok 6: wprowadź kod zaproszenia: tothemoon1
   Naciśnij przycisk Register
   Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=8emLetdpjVw


×