Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Smiechu

Crypto Harbor - 1% dziennie przez 20 dni - www.crypto-harbor.org

Recommended Posts

pr-728.gif 

Nazwa:
Crypto Harbor

Start:
29.06.2019

Plan:
1% przez 20 dni roboczych
zwrot depozytu na koniec planu

W4AvN2.jpg

Procesory:
BTC 
Perfect money

Minimum i maximum:

0.005 btc do max 0.05 btc
10 $ do max 500 $

Refferal Bonus:

1 poziom - 1% 

(POWYZSZE WARTOSCI BĘDĄ ROSŁY WRAZ Z ROZWOJEM PROJEKTU)

Staty na dziś:

MlnEHX.jpg

OPIS:

Długo czekałem na nowy projekt tego admina i w końcu jest :) 

Dlaczego czekałem ? Ponieważ jest to jedyny admin którego znam, który robi coraz dłuższe projekty z roku na rok ;]

Nie często też mamy okazje prześwietlić poczynania danego admina i na podstawie historii jego programów ocenić stopień ryzyka przy wejściu w kolejny;)

W 2017 zaczął on od programu strange-event.com który trwał około 45 dni ale płacił sporo - ok 4% dziennie

Potem kolejnym był Tudor Games który płacił nieco ponad 60 dni i płacił również ok 4% dziennie

Następnym projektem był Caribbean dream który płacił już znacznie mniej bo 1% dziennie ale dzięki temu płacił też znacznie dłużej czyli ok 10 miesięcy 

Admin jak widać woli jednak iść w strone long- term i jego najnowszy projekt - Crypto Harbor który wystartował 14 dni temu, płaci 1% dziennie

Jak wszyskie poprzednie projekty - ten również jest bardzo dopieszczony graficznie, co niewątpliwie cieszy oko;)

Jest to wczesna faza projektu i aby zacząć delikatnie, nałożone są określone ograniczenia, takie jak: 

Maxymalna kwota inwestycji dla depozytów w BTC - 0.05 BTC oraz 500$ dla Perfect Money (szkoda bo gdybym mógł, wrzuciłbym więcej;)

Refbonus jest też maxymalnie zminimalizowany bo otrzymujemy tylko 1% prowizji z depozytu poleconego. 

Za kilka misięcy te limity mają być stopniowo zwiekszane oraz mają być dodawane kolejne procesory płatności oraz plany inwestycyjne.

Jestem w stałym kontakcie z adminem, wiec bede informował na bieżąco.

Z tego co wiem w jakiś tam sposob obraca kapitałem na giełdach ale w jakim stopniu i z jakimi efektami, trudno mi zweryfikować;]

Jak wspomniałem wcześniej, wchodze za maximum czyli 0.05btc i 500$ i gdy bedzie tylko opcja dorzucić to to zrobie;)

Dowód wpłaty:

f7sP06.jpg

LINK DO REJESTRACJI

Pamiętaj aby inwestować tyle jesteś w stanie stracić, ponieważ jest to program wysokiego ryzyka!!

pr-728.gif 

Edited by Smiechu

O Karaibskim śnie admin też mi wspominał na początku projektu, jednak olalem wtedy temat;] Tym razem tego błędu nie powtórzę. Myślę że do końca roku możemy być spokojni o jego nowe dziecko - zwłaszcza że w okolicach października/listopada mają powiększyć się limity. Admin stawia na powolny stabilny rozwój, co napawa optymizmem:]

Jak długo czekaliście na wpłatę? Ja już czekam ponad godzinę.

2 minuty temu, Dzikiww napisał:

Jak długo czekaliście na wpłatę? Ja już czekam ponad godzinę.

Już jest!

Są realizowane manulanie więc trochę się czeka;]