Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Smiechu

[SCAM] Crypto Harbor - 1% dziennie przez 20 dni - www.crypto-harbor.org

Recommended Posts

Posted (edited)

pr-728.gif 

Nazwa:
Crypto Harbor

Start:
29.06.2019

Plan:
1% przez 20 dni roboczych
zwrot depozytu na koniec planu

W4AvN2.jpg

Procesory:
BTC 
Perfect money

Minimum i maximum:

0.005 btc do max 0.05 btc
10 $ do max 500 $

Refferal Bonus:

1 poziom - 1% 

(POWYZSZE WARTOSCI BĘDĄ ROSŁY WRAZ Z ROZWOJEM PROJEKTU)

Staty na dziś:

MlnEHX.jpg

OPIS:

Długo czekałem na nowy projekt tego admina i w końcu jest :) 

Dlaczego czekałem ? Ponieważ jest to jedyny admin którego znam, który robi coraz dłuższe projekty z roku na rok ;]

Nie często też mamy okazje prześwietlić poczynania danego admina i na podstawie historii jego programów ocenić stopień ryzyka przy wejściu w kolejny;)

W 2017 zaczął on od programu strange-event.com który trwał około 45 dni ale płacił sporo - ok 4% dziennie

Potem kolejnym był Tudor Games który płacił nieco ponad 60 dni i płacił również ok 4% dziennie

Następnym projektem był Caribbean dream który płacił już znacznie mniej bo 1% dziennie ale dzięki temu płacił też znacznie dłużej czyli ok 10 miesięcy 

Admin jak widać woli jednak iść w strone long- term i jego najnowszy projekt - Crypto Harbor który wystartował 14 dni temu, płaci 1% dziennie

Jak wszyskie poprzednie projekty - ten również jest bardzo dopieszczony graficznie, co niewątpliwie cieszy oko;)

Jest to wczesna faza projektu i aby zacząć delikatnie, nałożone są określone ograniczenia, takie jak: 

Maxymalna kwota inwestycji dla depozytów w BTC - 0.05 BTC oraz 500$ dla Perfect Money (szkoda bo gdybym mógł, wrzuciłbym więcej;)

Refbonus jest też maxymalnie zminimalizowany bo otrzymujemy tylko 1% prowizji z depozytu poleconego. 

Za kilka misięcy te limity mają być stopniowo zwiekszane oraz mają być dodawane kolejne procesory płatności oraz plany inwestycyjne.

Jestem w stałym kontakcie z adminem, wiec bede informował na bieżąco.

Z tego co wiem w jakiś tam sposob obraca kapitałem na giełdach ale w jakim stopniu i z jakimi efektami, trudno mi zweryfikować;]

Jak wspomniałem wcześniej, wchodze za maximum czyli 0.05btc i 500$ i gdy bedzie tylko opcja dorzucić to to zrobie;)

Dowód wpłaty:

f7sP06.jpg

LINK DO REJESTRACJI

Pamiętaj aby inwestować tyle jesteś w stanie stracić, ponieważ jest to program wysokiego ryzyka!!

pr-728.gif 

Edited by Smiechu

ciekawe, ciekawe byłem w c-dream tu może też coś wrzucę :)

O Karaibskim śnie admin też mi wspominał na początku projektu, jednak olalem wtedy temat;] Tym razem tego błędu nie powtórzę. Myślę że do końca roku możemy być spokojni o jego nowe dziecko - zwłaszcza że w okolicach października/listopada mają powiększyć się limity. Admin stawia na powolny stabilny rozwój, co napawa optymizmem:]

Jak długo czekaliście na wpłatę? Ja już czekam ponad godzinę.

2 minuty temu, Dzikiww napisał:

Jak długo czekaliście na wpłatę? Ja już czekam ponad godzinę.

Już jest!

Są realizowane manulanie więc trochę się czeka;]

Po kilku dniach wypłaty doszły na portfele;]

Wypłaca, ja czekam już 2 dni?

Do 90h :] Ja też już sie niepokoilem ale wkoncu doszła po jakiś 4 dniach

Wczoraj doszła :-), jest ok!

Witam.jak można zrobic depo w pmoney

25 minut temu, maxgreen napisał:

Witam.jak można zrobic depo w pmoney

Make deposit 

Klikasz na plan niżej 

Wybierasz kwote do inwestycji 

Klikasz invest 

Wcześniej w opcjach ustawiasz adres do wypłat w PM

Nie mogę wpłacić środków, jak naciskam make deposit i wszystko wpisuje przenosi mnie na link : https://crypto-harbor.org/operation?id=3206&pay i mam całą białą stronę. Na innym urządzeniu, przeglądarkach ciasteczka wyczyszczone ciągle to samo, u was działa ?

12 godzin temu, Zax93 napisał:

Nie mogę wpłacić środków, jak naciskam make deposit i wszystko wpisuje przenosi mnie na link : https://crypto-harbor.org/operation?id=3206&pay i mam całą białą stronę. Na innym urządzeniu, przeglądarkach ciasteczka wyczyszczone ciągle to samo, u was działa ?

Ja już tego nie sprawdzę bo mam depo na oby dwóch procesorach więc więcej nie mogę zdeponowac. Ale skoro u innych hula może spróbuj jakoś doładować balance i potem zdeponowac z balance?

Zrobiłem jak pisałeś i pojawiła mi się transakcja w Deposits history, kliknąłem w pay pod batch pokazało mi się okienko Add fonds.

Na dole mam Payeer account i adres btc, wysłałem na ten adres środki ponad 24h temu i dalej nie dotarły, mimo, że środki zostały dostarczone na ten adres. Pisać do support czy czekać jeszcze ?

Jak do jutra się nie pojawią, napisz do supportu. Jak to nic nie da będziemy działać inaczej;]

Właśnie dostałem kolejną wypłatę po ok 3 dniach oczekiwania:]

Mi 3 razy "odbiło" transfer btc, co wysłałem to po kilku minutach środki wracały na portfel z którego wysłałem, dziwna sytuacja. 

Próbowałeś napisać do supportu?

Witam.
Czy w programie w ogole mozliwa jest reinwestycja? Po skonczeniu pierwszego kolka zreinwestowalem calosc. Na maila przychodzi mi ze naliczenie jest razem z kwota zreinwestowana lecz w programie nalicza tylko z pierwotnego depozytu. Pisalem w tej sprawie 2 wiadomosci do supportu i zero odzewu. Koncze powoli drugie koleczko i zastanawiam sie, czy jest sens znowu wrzucac calosc, czy wyplacic to co zarobilem a zostac na depo, ktore wplacilem na poczatku.

Pisales, ze znasz admina - moze z Toba bedzie mial wiecej ochoty na rozmowe :)

Pytalem go o to juz wczesniej, nie ma możliwości reinwestycji naliczeń. Maksymalny depozyt to 500$ i 0.05 btc. Może w jakiś sposób zreinwestowałeś więcej ? ;] 

Ja właśnie sobie przypomniałem że skończył mi się depozyt, więc wrzuciłem na drugie kółko 0.05 BTC oraz 500$ czyli maximum ile można wrzucić;]

Edited by Smiechu

jestem rowniez w programie. I dzis kolejna wyplata dotarla. Po 2 dniach od zlecenia. 

kolejna wyplata na koncie. PM 

Ja właśnie zleciłem wypłatę na BTC i PM. 
Z okazji 100 dni działania programu, za ok 5 dni będzie dodane ETH oraz zostanie podniesiony program afilacyjny do 3 poziomów 2%-1%-1%

W dniu 23.09.2019 o 21:19, Br3Q napisał:

Witam.
Czy w programie w ogole mozliwa jest reinwestycja? Po skonczeniu pierwszego kolka zreinwestowalem calosc. Na maila przychodzi mi ze naliczenie jest razem z kwota zreinwestowana lecz w programie nalicza tylko z pierwotnego depozytu. Pisalem w tej sprawie 2 wiadomosci do supportu i zero odzewu. Koncze powoli drugie koleczko i zastanawiam sie, czy jest sens znowu wrzucac calosc, czy wyplacic to co zarobilem a zostac na depo, ktore wplacilem na poczatku.

Pisales, ze znasz admina - moze z Toba bedzie mial wiecej ochoty na rozmowe :)

Admin twierdzi że nic na ten temat nie wynalazł w supportowej skrzynce. W razie problemów prosi o kontakt na support@crypto-harbor.org