Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Dymek

E-biznes! Darmowe i certyfikowane szkolenia!

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Mam przyjemność zaprosić wszystkich Państwa do udziału w całkowicie darmowych i certyfikowanych szkoleniach w ramach projektu "E-biznes: Zarabianie przez Internet"! Szkolenia będą odbywać się w dniach 16-17 maja w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Prelegenci, którzy będą prowadzić szkolenia to ludzie nadający rytm branży e-biznesu w Polsce! Przed uczestnikami wystąpią: Piotr Majewski, Paweł Danielewski, Ł

Witam,

Czy ktoś uczestniczył już w tym kursie?

Pytam, gdyż chętnie pogłębiłabym wiedzę w tym temacie a chciałabym się dowiedzieć czy przekazywana wiedza na kursie jest bardziej szczegółowa czy też ogólna?

pozdrawiam

Miałem przyjemność uczestniczyć i z góry polecam - jeśli będzie kolejna edycja, nie ma co się zastanawiać.

Ostatnio natrafiłem na bardzo interesujące szkolenia internetowe z zakresu psychologii sukcesu. Myślę, że przydają się wszystkim tym, którzy zmagają się z problemem marnowania czasu, chcą osiągnąć sukces w biznesie i poprawić swoją wydajność podczas pracy.

Szkolenia są w pełni darmowe. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z materiałami:
zakazane jest stosowanie skracania adresów

Edited by pepperoniss

Takich szkoleń jest teraz masa. Mam tylko czasem wątpliwość czy są one naprawdę jakościowe? Jeśli się poważnie myśli o własnej działalności trzeba jednak inwestować w siebie i w firmę.

To prawda, trzeba wybierać rozsądnie, żeby jak najwięcej skorzystać. Ogólnikowe szkolenia są całkowicie bez sensu.

Ostatnio, gdzieś w połowie sierpnia było takie szkolenie zorganizowane przez eSprzedaż. Z reguły nie korzystam, bo uważam takie rzeczy za naciągactwo z przysłowiowym wciskaniem talerzy za jedyne dwa tysiące pod koniec spotkania, mam od nich jednak oprogramowanie za które praktycznie nic nie płace więc zdecydowałem się pójść, skoro wiem, że nic mi nie wcisną. No i nie wciskali, za to sporo wiedzy wyłożyli, skorzystał na pewno i laik, i ktoś kto już biznes tak jak ja prowadzi...

Są to szkolenia pewnie tylko w jednej miejscowości? Mam z tym jednak problem, nie mieszkam w żadnym dużym mieście i szczerze mówiąc do miasta wojewódzkiego w ogóle mi daleko po prostu więc wszelkie eventy mnie omijają :/ stąd pomysł na biznes internetowy, w takim miejscu stacjonarny zwyczajnie nie ma targetu..nie ma z czym i do kogo uderzyć.

Jest biznes internetowy to i szkolenia internetowe są, wprawdzie tematyka okrojona ale zawsze to coś, np jak ja wybierałem asystenta sprzedaży od nich to zapisałem się na tzw webinar - przez neta człek pokazuje jak się tym obsługiwać, funkcjonalność i wszystko szczegółowo i za to się nie płaci. Wejdź sobie na ich stronę i tam jak znajdziesz na głównej "prezentacje online" to wszystko pisze