Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

d14bl0

Airdrop 50$ od Crypto.com

Recommended Posts

25 minut temu, chanceik napisał:

@Loozak4 owszem, jakbyś chciał to podrzucam: bs8hbdzdub ja już wypłaciłem :)

O proszę :) a z ciekawości - kiedy przechodziłeś weryfikacje i ile to trwało? 

@d14bl0 koło 1 w nocy, teraz to dłużej trwa pewnie, bo się HYPE zrobił. O 1 to w sekundę była weryfikacja.

• Like 1

2 minuty temu, chanceik napisał:

@d14bl0 koło 1 w nocy, teraz to dłużej trwa pewnie, bo się HYPE zrobił. O 1 to w sekundę była weryfikacja.

No właśnie żałuje że wczoraj nie zrobiłem, bo sporo osób widzę że dostało a ja czekam na weryfikacje od rana :) No nic... to sobie poczekam :D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By kopacz
      Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
      Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
      Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
      Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
      Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
      Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
      W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
      Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
      Miłego zarabiania
    • By Nun
      Binance - Giełda Kryptowalut

Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank.
      Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe.
      Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
      Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.

Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.

Mój reflink: Załóż Konto na Binance

Czysty link: Rejestracja

WERYFIKACJA
      Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.

PROWIZJE
      Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.

SUPPORT
      Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie.

PROGRAM PARTNERSKI
      Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.
      Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy.

PODSUMOWANIE
      Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam.
      Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie
      W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.

• By tkolpaczek

SwissBorg jest firmą Fin-Techową ze Szwajcarii, która w zeszłym roku zebrała ponad 50 milionów dolarów podczas przeprowadzanego ICO. Jednym z produktów tej firmy jest aplikacja, dzięki której możesz przewidywać cenę Bitcoina i dostawać nagrody za poprawne wytypowanie kierunku kursu. Aplikacja majuż ponad 40.000 użytkowników! Aktualnie można zarobić na dwa sposoby:
      – Bierzesz udział w losowaniu nagród. Pomiędzy 20.000 najbardziej aktywnych użytkowników zostanie rozlosowane $500,000 w BTC
      – Logując się codziennie i wykonując zadania dostajesz tokeny SwissBorg: za każde zadanie otrzymujesz odznaki, dzięki którym możesz dostać aż do 1750 CHSB o wartości $15
      – Polecając bezpłatną apkę dalej - ty oraz twoi poleceni dostajecie punkty oraz tokeny!

Instrukcja krok po kroku:
      1. Pobierz aplikację SwissBorg App na Android/IOS.
      https://swissborg.com/products/community-app
      2. Zarejestruj się korzystając z kodu DGFQXUA, dzięki czemu dostaniesz 3,000 punktów na start
      3. Przez kolejne 7 dni loguj się codziennie i przewiduj cenę BTC, żeby dostawać więcej punktów
      4. Za każde wykonane zadanie zgarniaj odznaki - każda odznaka to dodatkowe 50 tokenów CHSB na Twoje konto
      5. Polecaj aplikację znajomym i dostawaj jeszcze więcej punktów!
      Zebrane tokeny można bez problemu sprzedać na giełdzie KuCoin oraz HitBTC.
    • By immoderate
      Cześć,
      z czystej ciekawości i dla taniej rozrywki zaczętem śledzić polskich naganiaczy typu Żuku, Pelcz, Kujawa i kilku innych. Ich filmy, socialmedia i ,,lifestyle'' daje sporo rozrywki mimo, ze na poziomie ,,pamiętników z wakacji". Trafiłem przypadkowo na grupę/markę #ZaHajsZkryptoBaluj (zahajazkryptobaluj.pl) i zaskoczył mnie profesjonalizm, fajne teksty, własna linia ubrań i.. to ze przynjmniej zgodnie z wpisami na fb piętnują i wyśmiewają swoich kolegów wymienionych wyżej. Widze, tez ze niby pomagają i ostrzegają  przed scamami a jednocześnie promują inne sposoby zarabiania.
      Widze też ze najpierw promowali Rockwall a teraz szczycą się ze sami niby oddali wkłady poleconym i mają najwiekszą grupę pokrzywdzonych przez RW na fb hmmmm...?
      Tak czy inaczej ta marka jest fajnie wykreowana i widać różnice poziomu w stosunku do no b3team. Ale finalnie nie wiem czy oni są ,,tymi złymi" czy ,,dobrymi"?
      ktoś coś o nich wie? jakieś doświadczenia?