Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cryptoinvestment

Orius Capital 0.5%-2.8% dz. | 7 dni w tyg. | 200%-245% ROI - oriuscapital.com

Recommended Posts

OZnWQ2.jpg

NAZWA:

Orius Capital

START:

6 Maj 2019

PLANY:

Opłata 15% kiedy uzyskujemy 50% -100% -150% wartości pakietu

Prowizje Direct wliczają się do planów, z binarki nie są wliczone, więc po uzyskaniu 200%-245% ROI czy to z naliczeń czy prowizji Direct,

musimy ponownie wykupić ten sam plan/pakiet lub zrobić Upgrade na plan wyższy. Nie można posiadać 2 takich samych planów w 1 czasie.

3a5Sif.jpg

5Ran6i.jpg

PROCESORY:

BTC i ETH

Najpierw wpłacamy na balans (należy obliczyć sumę na $) i dopiero potem kupujemy plan.

Warto przelać trochę więcej, aby nie zabrakło, jeśli nastąpi różnica kursów.

Potem można tą różnicę wypłacić, gdyż będzie ona na cash balance, z którego się wypłaca.

Wewnątrz programu mamy parę portfeli i można dokonywać między nimi transferu.

onDZq7.jpg

MINIMUM i MAXIMUM:

MIN. 200$ - MAX. 100 000$

MINIMUM DO WYPŁATY:

10$ (fee za wypłatę 5%)

Wypłaty manualne do 24h, ale idą szybko ( u mnie 1sza ok. 20 minut na Bitbay w BTC)

PROGRAM PARTNERSKI:

BONUS BEZPOŚREDNI
Ten bonus otrzymuje osoba polecająca (sponsor) za zakup nowych pakietów przez osoby
bezpośrednio polecone. Prowizja jest od razu przelewana na konto sponsora i może zostać
wypłacona w każdej chwili.
 -> 8% z pakietu zakupionego przez osoby bezpośrednio poleconego.

BONUS POŚREDNI
Ten bonus to kolejny sposób na zwiększenie swoich zarobków poprzez wkład w rozbudowę
ekosystemu Orius. Otrzymujemy go z naliczeń osób bezpośrednio poleconych
 -> 2% z naliczeń/zarobków dziennych osób bezpośrednio poleconych

PLAN BINARNY:

Ten bonus to 5% do 8% prowizji ze słabszej nogi, zależnie od naszej rangi.
Bonus binarny jest wyrażony w punktach PV (PV = cena pakietu x 90%)

NcKtW9.jpg

STATYSTYKI (NA DZIEŃ 17-07-19):

2SFv9V.jpg

OPIS:

Zwróciłem uwagę na ten program, ze względu na to iż pojawił się on jako sponsor na World Blockchain Forum (tam gdzie był S-Block jako współorganizator),

co wydało mi się dosyć dobrym prognostykiem, co do długości działania programu, wydaje się to być program typu long term.

(jedno ze źródeł - https://medium.com/@p2ps/100-media-joins-force-at-world-blockchain-forum-bb1e4baa29df)

Nie jest to oczywiście gwarancja długiego działania, ale doświadczenie w tego typu programach podpowiada mi, że jest to 

ciekawy program, który może trochę podziałać. Program przypomina trochę FX Trading czy Bitrading888. FX działał rok czasu i

z tego co wiem po zaprzestaniu działalności zwraca ludziom wkłady - oczywiście to również nie jest gwarancja, ale wygląda to dobrze.

Twórcy programu (zdjęcie poniżej) twierdzą, iż posiadają liczne źródła dochodu (również zdjęcie poniżej):

2IDmqv.jpg

fuLUQ9.jpg

HiTbMo.jpg

DU6OA0.jpg

ROADMAP:

utSmPO.jpg

Program zaczął działać wprawdzie w maju tego roku, ale jest promowany mocno dopiero od czerwca, a w Europie i naszym kraju dopiero jest wprowadzany na rynek.

W zasadzie wprowadzamy go ja i moi partnerzy, więc dla osób promujących jest to na pewno na plus.

Posiadam prezentację tego programu w wersji polskiej (sam tłumaczyłem :) ) i jest ona dostępna dla członków mojego zespołu.

Jest ona dosyć rozbudowana, co buduje dobre wrażenie, jeśli chodzi o żywotność programu. Ponownie, pamiętajmy, że jest to program wysokiego ryzyka.

Podoba mi się tutaj również plan marketingowy, gdyż jest on mądrze skonstruowany, co może przełożyć się na długość działania programu.

Od zysków należy odliczyć opłaty dla firmy, opisałem to wyżej. To mi się podoba, bo w praktyce program nie płaci "za dużo", jak inne podobne.

Również plan binarny jest dobrze przemyślany i osiąganie kolejnych rang wymaga odpowiednich osiągnięć.

Sam posiadam parę kont w tym programie, w tym wspólne z partnerami, to które tutaj prezentuję to tylko 1 z kont,

tak więc można tutaj zrobić sobie parę podkont, nie ma weryfikacji i sprawdzałem, że można sobie te konta tworzyć.

Co do naliczeń to są one ok. 1%-1.5%, poniżej załączam screen z dotychczasowych naliczeń w programie (testuję od paru dni):

cSrMVu.jpg

W dashboardzie widzimy transakcje arbitrażowe, które (jak twierdzi firma) są dokonywane z naszych środków:

KMTFgJ.jpg

Czasami pojawiają się również minusowe transakcje, co myślę, że wygląda dosyć dobrze i przekonująco dla potencjalnych inwestorów.

Firma czasami robi promocje dla nowych osób dołączających do programu - są one dostępne w zakładce "Promotion". Obecna promocja:

ox9mYQ.jpg

Dashboard wygląda tak:

gnpEMG.jpg

Z mojej strony - dopiero zaczynam budować grupę w tym programie, więc dołączając w tej chwili można liczyć na ewentualne spady w strukturze binarnej.

Oczywiście nic nie jest tu gwarantowane, ale ja będę budował ten program wstępnie przez ok. 2-3 miesiące na YouTube i mediach społecznościowych.

Podsumowując, program wydaje mi się ciekawy i wstępne założenia to działanie tutaj ok. 3-6 miesięcy.

Dokonałem już pierwszej testowej wypłaty i pojawiła się ona u mnie na portfelu bardzo szybko - ok. 20 minut. Dowód dam potem do odpowiedniego działu.

Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków.

DOWÓD WPŁATY:

3AWaXi.jpg

nayQp2.jpg

https://etherscan.io/tx/0x0bb609412e5bf2e101b3c0aeac8c52715d9e5b76a83d888933091167c765bc88

LINK DO REJESTRACJI: www.oriuscapital.com

Zrobiłem dzisiaj testową wypłatę - idzie to szybko u mnie i u partnerów, ok. 20 minut - dowód tutaj.

Wypłacałem w nocy resztki po depozytach i instant było.

• Thanks 1

16 minut temu, Kryptokox napisał:

Wypłacałem w nocy resztki po depozytach i instant było.

No prawie instant jest. Wszystkim idzie szybko, z tego co pytałem.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Nun
      Binance - Giełda Kryptowalut

Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank.
      Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe.
      Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
      Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.

Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.

Mój reflink: Załóż Konto na Binance

Czysty link: Rejestracja

WERYFIKACJA
      Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.

PROWIZJE
      Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.

SUPPORT
      Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie.

PROGRAM PARTNERSKI
      Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.
      Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy.

PODSUMOWANIE
      Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam.
      Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie
      W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.

• By noIDEAname
      Nazwa:   Bitexa.net

Start date: 14.08.2019
      Adress #1: 1 Austin Rd W, West Kowloon, Hong Kong
      Adress #2: Tallinn, Harju County, Estonia. (soon)
      Telephone: +61 290 984 843 Email: contact@bitexa.net

Plany  Inwestycyjne:
      BITEXA 1 BTC Profit:0.5% - 1.5% per day Price:0.003 BTC BITEXA 2 BTC Profit:0.9% - 1.8% per day Price:0.1 BTC BITEXA 3 BTC Profit:1.5% - 3% per day Price:0.5 BTC BITEXA 4 BTC Profit:2.5% - 4% per day Price:2 BTC
      Program partnerski:

Program z rejestracją w HK,   praktycznie każdy projekt z  siedzibą startową/rejestracją   w Hong Kongu  dawał  wiele zarobić, CMF, Statum, są to przykłady,  nie znaczy, że ten twór powtórzy  efekt wyżej wymienionych.

Startowe otwarcie za podstawę, w trakcie  uzupełnienie do 200$.  Inwestuj  mądrze, dywersyfikuj,   nie inwestuj środków, które są Ci niezbędne do codziennego życia! Projekt w trakcie testu.

Link do rejestracji

• By immoderate
      Cześć,
      z czystej ciekawości i dla taniej rozrywki zaczętem śledzić polskich naganiaczy typu Żuku, Pelcz, Kujawa i kilku innych. Ich filmy, socialmedia i ,,lifestyle'' daje sporo rozrywki mimo, ze na poziomie ,,pamiętników z wakacji". Trafiłem przypadkowo na grupę/markę #ZaHajsZkryptoBaluj (zahajazkryptobaluj.pl) i zaskoczył mnie profesjonalizm, fajne teksty, własna linia ubrań i.. to ze przynjmniej zgodnie z wpisami na fb piętnują i wyśmiewają swoich kolegów wymienionych wyżej. Widze, tez ze niby pomagają i ostrzegają  przed scamami a jednocześnie promują inne sposoby zarabiania.
      Widze też ze najpierw promowali Rockwall a teraz szczycą się ze sami niby oddali wkłady poleconym i mają najwiekszą grupę pokrzywdzonych przez RW na fb hmmmm...?
      Tak czy inaczej ta marka jest fajnie wykreowana i widać różnice poziomu w stosunku do no b3team. Ale finalnie nie wiem czy oni są ,,tymi złymi" czy ,,dobrymi"?
      ktoś coś o nich wie? jakieś doświadczenia?

• By marek505

BitPanda – Jest to moim zdaniem  jeden z bardziej rozwijających się giełd-kantorów, gdzie założenie jak i prowadzenie konta jest bardzo łatwe jak i przejrzyste dodatkowo Bitpanda jest jednym z giełd-kantorów który umożliwia natychmiastową weryfikacje oraz szybki zakup sporej gamy kryptowalut. Dostępne są Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Dash.
      Ciekawostką jest to że kantor ten wyszedł na przeciw z swoim projektem ICO. Pantos PAN tak brzmi nazwa ICO od zespołu giełdy – jest to pierwszy system spajający wiele blockchainów w jeden token.
      Kupować kryptowaluty można na kilka sposobów: Karta Visa/MasterCard, Przelewem Bankowym a nawet takimi operatorami płatności jak Skrill czy Neteller. Bitpanda jest firmą działającą w Austrii.
      Dodatkowo posiadają peoram afiliacyjny: 
      Bitpanda oferuje następujący program Tell-a-Friend:
       ''Otrzymasz premię w wysokości 10 EUR za każdego poleconego, w pełni zweryfikowanego użytkownika. Możliwe są również wypłaty w USD, CHF lub GBP. Dodatkowo osoba polecona otrzymuje także premię w wysokości 5 EUR. Aby skierować potencjalnego klienta, muszą zarejestrować się bezpośrednio za pomocą indywidualnego linku, który można znaleźć na swoim koncie w opcji "Powiadom znajomego". Link musi być używany przez niezarejestrowanego użytkownika. Wypłata jest dokonywana następnego dnia o godzinie 9 rano, jako saldo kuponu do domyślnego portfela Fiata. Premia dla reklamodawcy lub reklamowanej osoby ma miejsce, gdy przekazana osoba ma obrót w wysokości 100 EUR.''
      Konto z Reflinka można założyć tutaj: https://www.bitpanda.com/?ref=5887224874512639340
      Czysty Link : https://www.bitpanda.com
      Inne informacje na temat Pantos znajdziesz tutaj:
      Strona internetowa: Pantos.io
      Telegram: t./me/pantosIO
      Reddit: r/Pantos
      Facebook: PantosIO
      Twitter: PantosIO
      Bitcointalk: PantosIO
      ''Pantos, to otwarty na innowacje naukowy projekt badawczy aspirujący do zbliżenia do siebie blockchainów oraz twórców danych kryptowalut.
      Hard cap wyniesie 1 000 000 000 PAN. W trakcie ICO rozdystrybuowanych zostanie max 400 000 000 PAN.
      Głównym celem Pantos jest zapewnienie płynnych transferów tokenów/coinów w czasie rzeczywistym, a tym samym ułatwienie dokonywania arbitrażu. Pomoże w tym technologia TAST – Token Atomic Swap Technology, w której tworzeniu weźmie udział Wiedeński Uniwersytet Techniczny. Jednocześnie Pantos chce zadbać o to aby społeczność kryptowalut zbliżyła się do siebie (głównie deweloperzy kryptowalut i blockchainów).''
       Bitpanda wprowadziła wiele nowości i udogodnień.

Dodali metale szlachetne.
      Dodali swojego tokena, którym można płacić za fee (BEST) - Bitpanda Ekosystem Token
      Inne produkty tego kantoru:
      Bitpanda Platform Bitpanda Global Exchange Bitpanda Ecosystem Token Bitpanda Pay Bitpanda Savings Bitpanda Metals Bitpanda Swap Bitpanda To Go Bitpanda Plus Bitpanda Affiliate Bitpanda App Pozdrawiam.

• By marek505
      IC Markets jest licencjonowanym i regulowanym (przez komisję nadzoru finansowego) brokerem Forex.

Jest jednym z najlepszych brokerów Forex na rynku. Polecany do handlu manualnego oraz automatycznego.

Aby działać na rynku walutowym Forex potrzebne jest konto u brokera, jest to miejsce przechowywania naszych środków do obrotu na tym rynku.
      Najważniejsze cechy:
      – Broker True ECN
      – Dźwignia do 1:500 (również dla klientów z Europy)
      – Niskie spread-y na głównych parach walutowych
      – Mikroloty, już od 0.01
      – Możliwość handlu na koncie demo
      Czy interesujesz się tradingiem, czy nie posiadasz fachowej wiedzy i chcesz skorzystać z automatu, który traduje za Ciebie, potrzebujesz brokera Forex-owego, załóż darmowe konto.
      Zachęcam aby założyć konto u brokera IC Markets z mojego Linku IB, czyli brokera wprowadzającego kliknij link: https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172
      Czysty link tutaj: https://www.icmarkets.com
      Rachunek Live instrukcja:
      Klienci indywidualni
      Przejdź na stronę IC Markets i kliknij w zakładkę Open Account – REJESTRACJA https://www.icmarkets.com/sc/en/?camp=35172 Warunkiem koniecznym, aby uzyskać dodatkowe korzyści (m.in. rabat prowizji) jest przejście do formularza poprzez powyższy link. Wypełnij formularz rejestracyjny – składa się on z czterech etapów. Nie używaj polskich znaków! Po wypełnieniu formularza otrzymasz na e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć. Zaloguj się do Strefy Klienta używając swojego adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła. Przygotuj dwa dokumenty – 1) skan dowodu osobistego z dwóch stron, paszportu lub prawa jazdy oraz 2) rachunek lub wyciąg bankowy nie starszy niż 3 miesiące, który potwierdzi podany przez Ciebie w formularzu adres zamieszkania. Załącz w Strefy Klienta skany dokumentów (po zalogowaniu -> “Upload Documents” -> “Upload”) lub wyślij je e-mailem na adres accounts@icmarkets.com. Po zweryfikowaniu dokumentów w Strefie Klienta możesz założyć wybrany rachunek inwestycyjny. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty. Po zakończeniu rejestracji  skontaktuj się ze mną w celu weryfikacji czy cała procedura przebiegła poprawnie. Depozyt na nasze konto u brokera wpłacamy: przelewem bankowym, kartą płatniczą, PayPal, Neteller, Skrill, Bitcoin.
      Jak ja tutaj zarabiam z doświadczonymi traderami?
      Na start wystarczy 300 $
      Można tu zarabiać, tradując samemu, ale jak już wiecie, ja szukam automatycznych rozwiązań, które pozwalają mi zaoszczędzić czas.
      Jednym z prostych i wygodnych sposobów na zarabianie z wykorzystaniem tego brokera jest opcja cTrader, która jest dostępna na powyższej platformie.
      Jedyne co należy zrobić to otworzyć odpowiedni rachunek LIVE (cTrader), który tworzymy już po zalogowaniu się na naszym koncie. Wystarczy przejść do zakładki „ACCOUNTS” kliknąć
       OPEN A NEW LIVE ACCOUNTS, po czym wybrać rachunek LIVE o nazwie cTrader i odpowiednich parametrach, które opisałem poniżej:
      Odpowiednim rachunkiem pod narzędzia, które wam tutaj opiszę będzie:
      cTrader Rachunek USD RAW Spread Leverage 1:500 Następnie przenosimy pieniądze z innego wewnętrznego rachunku na ten nowo otwarty cTrader lub po prostu składamy na niego nowy depozyt. (Przygotuj 300$)
      Jeśli wykonaliśmy wszystko poprawnie, to na rachunku zobaczymy nasze 300$.
      Następnym bardzo istotnym krokiem jest zalogowanie się tymi samymi danymi na platformie https://ct.icmarkets.com
      (Jeśli nie będzie się chciało nam zalogować, wystarczy, aby przypomnieć sobie hasło na e-mail)
      Po poprawnym zalogowaniu mamy dostęp do platformy gdzie możemy korzystać z kopiowania tego, co robią doświadczeni już traderzy. Na platformie powinniśmy zobaczyć nasz rachunek cTrader, który wcześniej utworzyliśmy.
      Wszystko dzieje się to całkowicie bez naszej ingerencji, osoby trzecie nie mają dostępu do naszych środków! A my możemy rozpocząć automatyczne kopiowanie, dokładać, jak i wypłacać z rachunku, który jest do tego podłączony. Możemy wypłacać każdy profit który jest ponad nasze saldo, jak i w każdej chwili wyłączyć i zrezygnować z usług.
      Platforma jest prosta i przejrzysta, gdzie widzimy wszystkie warunki, jakie powinniśmy znać przed przystąpieniem do korzystania z auto tradingu.
      Ja sam korzystam i obserwuje to, jak sobie radzą traderzy, bo wszystko jest tutaj widoczne.
      Krzywa kapitału, depozyt, jakim zarządzają, otwarte, jak i zamknięte transakcje, ilość osób, która korzysta z kopiowania tych traderów, wielkość kapitału, jaką użytkownicy podpięli do danego tradera.  
      Ja wybrałem 2 strategie, pod które podpiąłem moje rachunki:
      Pierwszym jest Fast Scalp, gdzie można rozpocząć już od 300$, zyski z niej są dość wysokie, otwierane jest więcej transakcji. Znajduje się ona pod tym linkiem:https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3565
      Druga to Mixed Trades ta znowu jest wolniejsza i rekomendowana dla osób, którzy chcą mieć mniejszy i spokojny zysk w dłuższym terminie czasu. Rozpocząć można od 1000$
      https://ct.icmarkets.com/copy/strategy/3140
      Pamiętajcie, że sprawdzalność tych traderów może się zmieniać, dlatego należy sobie obserwować co się dzieje!
      Jak poprawnie rozpocząć trading na automacie?
      Wybieramy tradera, którego chcemy naśladować, czyli z linków powyżej.
      Po prawej u góry klikamy START COPYING

Wybieramy rachunek

Wybieramy kwotę w tym wypadku 300$ lub 1000$
      Klikamy zielony przycisk START
      Czekamy na wyniki tradingu.
      Jeśli widzimy, że nasze saldo się zwiększyło powyżej naszego depozytu zalecam wypłatę środków, aby ich tam nie kisić.
      Przechodzimy na prawo, gdzie widać nasze rachunki i klikamy w 3 kropki obok rachunku. Klikamy Remove Funds i przenosimy zysk na rachunek, gdzie środki nie są wykorzystywane już do tradingu.

Musisz pamiętać, że rynki finansowe są obarczone ryzykiem, więc podejmuj decyzje świadomie!