Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cryptoinvestment

Orius Capital 0.5%-2.8% dz. | 7 dni w tyg. | 200%-245% ROI - oriuscapital.com

Recommended Posts

OZnWQ2.jpg

NAZWA:

Orius Capital

START:

6 Maj 2019

PLANY:

Opłata 15% kiedy uzyskujemy 50% -100% -150% wartości pakietu

Prowizje Direct wliczają się do planów, z binarki nie są wliczone, więc po uzyskaniu 200%-245% ROI czy to z naliczeń czy prowizji Direct,

musimy ponownie wykupić ten sam plan/pakiet lub zrobić Upgrade na plan wyższy. Nie można posiadać 2 takich samych planów w 1 czasie.

3a5Sif.jpg

5Ran6i.jpg

PROCESORY:

BTC i ETH

Najpierw wpłacamy na balans (należy obliczyć sumę na $) i dopiero potem kupujemy plan.

Warto przelać trochę więcej, aby nie zabrakło, jeśli nastąpi różnica kursów.

Potem można tą różnicę wypłacić, gdyż będzie ona na cash balance, z którego się wypłaca.

Wewnątrz programu mamy parę portfeli i można dokonywać między nimi transferu.

onDZq7.jpg

MINIMUM i MAXIMUM:

MIN. 200$ - MAX. 100 000$

MINIMUM DO WYPŁATY:

10$ (fee za wypłatę 5%)

Wypłaty manualne do 24h, ale idą szybko ( u mnie 1sza ok. 20 minut na Bitbay w BTC)

PROGRAM PARTNERSKI:

BONUS BEZPOŚREDNI
Ten bonus otrzymuje osoba polecająca (sponsor) za zakup nowych pakietów przez osoby
bezpośrednio polecone. Prowizja jest od razu przelewana na konto sponsora i może zostać
wypłacona w każdej chwili.
 -> 8% z pakietu zakupionego przez osoby bezpośrednio poleconego.

BONUS POŚREDNI
Ten bonus to kolejny sposób na zwiększenie swoich zarobków poprzez wkład w rozbudowę
ekosystemu Orius. Otrzymujemy go z naliczeń osób bezpośrednio poleconych
 -> 2% z naliczeń/zarobków dziennych osób bezpośrednio poleconych

PLAN BINARNY:

Ten bonus to 5% do 8% prowizji ze słabszej nogi, zależnie od naszej rangi.
Bonus binarny jest wyrażony w punktach PV (PV = cena pakietu x 90%)

NcKtW9.jpg

STATYSTYKI (NA DZIEŃ 17-07-19):

2SFv9V.jpg

OPIS:

Zwróciłem uwagę na ten program, ze względu na to iż pojawił się on jako sponsor na World Blockchain Forum (tam gdzie był S-Block jako współorganizator),

co wydało mi się dosyć dobrym prognostykiem, co do długości działania programu, wydaje się to być program typu long term.

(jedno ze źródeł - https://medium.com/@p2ps/100-media-joins-force-at-world-blockchain-forum-bb1e4baa29df)

Nie jest to oczywiście gwarancja długiego działania, ale doświadczenie w tego typu programach podpowiada mi, że jest to 

ciekawy program, który może trochę podziałać. Program przypomina trochę FX Trading czy Bitrading888. FX działał rok czasu i

z tego co wiem po zaprzestaniu działalności zwraca ludziom wkłady - oczywiście to również nie jest gwarancja, ale wygląda to dobrze.

Twórcy programu (zdjęcie poniżej) twierdzą, iż posiadają liczne źródła dochodu (również zdjęcie poniżej):

2IDmqv.jpg

fuLUQ9.jpg

HiTbMo.jpg

DU6OA0.jpg

ROADMAP:

utSmPO.jpg

Program zaczął działać wprawdzie w maju tego roku, ale jest promowany mocno dopiero od czerwca, a w Europie i naszym kraju dopiero jest wprowadzany na rynek.

W zasadzie wprowadzamy go ja i moi partnerzy, więc dla osób promujących jest to na pewno na plus.

Posiadam prezentację tego programu w wersji polskiej (sam tłumaczyłem :) ) i jest ona dostępna dla członków mojego zespołu.

Jest ona dosyć rozbudowana, co buduje dobre wrażenie, jeśli chodzi o żywotność programu. Ponownie, pamiętajmy, że jest to program wysokiego ryzyka.

Podoba mi się tutaj również plan marketingowy, gdyż jest on mądrze skonstruowany, co może przełożyć się na długość działania programu.

Od zysków należy odliczyć opłaty dla firmy, opisałem to wyżej. To mi się podoba, bo w praktyce program nie płaci "za dużo", jak inne podobne.

Również plan binarny jest dobrze przemyślany i osiąganie kolejnych rang wymaga odpowiednich osiągnięć.

Sam posiadam parę kont w tym programie, w tym wspólne z partnerami, to które tutaj prezentuję to tylko 1 z kont,

tak więc można tutaj zrobić sobie parę podkont, nie ma weryfikacji i sprawdzałem, że można sobie te konta tworzyć.

Co do naliczeń to są one ok. 1%-1.5%, poniżej załączam screen z dotychczasowych naliczeń w programie (testuję od paru dni):

cSrMVu.jpg

W dashboardzie widzimy transakcje arbitrażowe, które (jak twierdzi firma) są dokonywane z naszych środków:

KMTFgJ.jpg

Czasami pojawiają się również minusowe transakcje, co myślę, że wygląda dosyć dobrze i przekonująco dla potencjalnych inwestorów.

Firma czasami robi promocje dla nowych osób dołączających do programu - są one dostępne w zakładce "Promotion". Obecna promocja:

ox9mYQ.jpg

Dashboard wygląda tak:

gnpEMG.jpg

Z mojej strony - dopiero zaczynam budować grupę w tym programie, więc dołączając w tej chwili można liczyć na ewentualne spady w strukturze binarnej.

Oczywiście nic nie jest tu gwarantowane, ale ja będę budował ten program wstępnie przez ok. 2-3 miesiące na YouTube i mediach społecznościowych.

Podsumowując, program wydaje mi się ciekawy i wstępne założenia to działanie tutaj ok. 3-6 miesięcy.

Dokonałem już pierwszej testowej wypłaty i pojawiła się ona u mnie na portfelu bardzo szybko - ok. 20 minut. Dowód dam potem do odpowiedniego działu.

Pamiętajmy, iż jest to program wysokiego ryzyka i należy zachować rozsądek, jeśli chodzi o inwestowanie tutaj dużych środków.

DOWÓD WPŁATY:

3AWaXi.jpg

nayQp2.jpg

https://etherscan.io/tx/0x0bb609412e5bf2e101b3c0aeac8c52715d9e5b76a83d888933091167c765bc88

LINK DO REJESTRACJI: www.oriuscapital.com

Zrobiłem dzisiaj testową wypłatę - idzie to szybko u mnie i u partnerów, ok. 20 minut - dowód tutaj.

16 minut temu, Kryptokox napisał:

Wypłacałem w nocy resztki po depozytach i instant było.

No prawie instant jest. Wszystkim idzie szybko, z tego co pytałem.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kopacz
      Szukałem filmu z instrukcją jak wypłacać z bitomatu a tutaj jest fajnie wszystko wyjaśnione więc postanowiłem podzielić się nim z wami

Mam nadzieje że się wam spodoba.
      Ps. to nie jest mój film jak coś.
    • By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By kopacz
      Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
      Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
      Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
      Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
      Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
      Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
      W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
      Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
      Miłego zarabiania
    • By Nun
      Binance - Giełda Kryptowalut

Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank.
      Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe.
      Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
      Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.

Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.

Mój reflink: Załóż Konto na Binance

Czysty link: Rejestracja

WERYFIKACJA
      Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.

PROWIZJE
      Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.

SUPPORT
      Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie.

PROGRAM PARTNERSKI
      Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.
      Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy.

PODSUMOWANIE
      Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam.
      Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie
      W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.

• By noIDEAname
      Nazwa:   Bitexa.net

Start date: 14.08.2019
      Adress #1: 1 Austin Rd W, West Kowloon, Hong Kong
      Adress #2: Tallinn, Harju County, Estonia. (soon)
      Telephone: +61 290 984 843 Email: contact@bitexa.net

Plany  Inwestycyjne:
      BITEXA 1 BTC Profit:0.5% - 1.5% per day Price:0.003 BTC BITEXA 2 BTC Profit:0.9% - 1.8% per day Price:0.1 BTC BITEXA 3 BTC Profit:1.5% - 3% per day Price:0.5 BTC BITEXA 4 BTC Profit:2.5% - 4% per day Price:2 BTC
      Program partnerski:

Program z rejestracją w HK,   praktycznie każdy projekt z  siedzibą startową/rejestracją   w Hong Kongu  dawał  wiele zarobić, CMF, Statum, są to przykłady,  nie znaczy, że ten twór powtórzy  efekt wyżej wymienionych.

Startowe otwarcie za podstawę, w trakcie  uzupełnienie do 200$.  Inwestuj  mądrze, dywersyfikuj,   nie inwestuj środków, które są Ci niezbędne do codziennego życia! Projekt w trakcie testu.

Link do rejestracji

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Szczerze, to trochę bawi mnie powstanie takiej grupy i jestem przekonany, że - niestety - skończy ona jak wiele innych grup powstałych na kanwie wspólnego odzyskiwania kasy po upadłych piramidach. Najzabawniejsze jest to, że to co jeszcze kilka miesięcy temu było dowodem na to, że OMEGA ma się dobrze - ewenty, auta, kasy bez liku, luksusowe hotele - dziś ma dowodzić tego, że kasę przehulano i jej w firmie być nie może. Niestety, w mojej odcenie wielu z dyskutantów na tej grupie nadal nie rozumie gdzie leży sedno problemu. Także ich problemu... A w grupie, która powstała niedawno już pojawiają się typowe dla facebookowych grup zapędy, o kompletnym oderwaniu od rzeczywistości tylko wspomnę... No właśnie... Sęk w tym, że trzeba się zdecydować w co się teraz wierzy. Tzn.czy admini kasę przehulali i jej nie ma, czy jednak jest gdzieś głęboko poukrywana. I nie liczyć naiwnie, że sąd, komornik czy policja będzie się zajmowała wyszukiwaniem poukrywanych majątków twórców projektu. Do tego za granicami Polski. A właśnie to ma istotne znaczenie przy dochodzeniu roszczeń.  W tym bowiem jest ambaras, że nie każdy z przegranych w tym programie ma chęć wykładania kolejnej kasy na to by mieć w posiadaniu kolejny bezwartościowy papier zasądzający jakąś tam kasę, której nie ma szans odzyskać. I to jest jedna z przyczyn z których niektórzy z aproszonych przez p. Teresę do grupy zaproszenie te "olali".  P. Teresa zapomina, że fachowcy od poszukiwania majątków nie pracują za darmo i raczej nie poczekają na zapłatę na efekt swoich poszukiwań. Natmiast Matt Shiff wykazuje się nadal olbrzymią dawką naiwności. Raz, że jurysdykcja komornika kończy się na granicach Polski. Dwa, że by coś zająć to pierw trzeba wiedzieć co zobowiązany ma.  I trzy, w więzieniu to niczego nie są w stanie odpracować... No, i to... Choć powodów nie upatruję w tym, o czym pisze Paweł, bo akurat sąd o to pytał się nie będzie to ten fragment dyskusji pokazuje, że takie grupy większego sensu nie mają. Pierwszy post, w którym ktoś wyraża inne zdanie i już pomysł na wywalenie nieprawomyślnie myślącego z grupy... Już snucie domysłów i rzucanie oskarżeń. Zamiast dyskusji... Rozmowy... Przecież mówienie o rozmywaniu i saniu fermentu jest nam doskonale znane głównie z wypowiedzi bałwochwalczych grup takich programów. Banowanie zresztą też. Zdaje się więc, że oczekiwania niektórych grupowiczów są takie by jedną słuszną sprawę, którą bezwzględnie należy popierać w wypwoiedziach na grupie (zachwalanie OMEGI) zastąpić inną - kelepaniem, że chcemy odzyskać kasę i przelicytowywaniem się jakimi to admini OMEGI świniami nie byli. Nie tędy droga... Jesli rzeczywiście clem grupy jest znalezienie sposóbu na odzyskanie środków to dyskusja powinna się raczej toczyć nie nad tym jacy to admini są, co robili i jak w kulki przygrali ale JAK tę kasę odzyskać. Tzn. nad metodami i pomysłami z tym związanymi. Powtarzanie w kółko, że Nożek to a Nafalski tamto, że latał ekonomicną a nie biznes, że hotel za 300 zł a nie 3000 zl czy też kto, z kim, kiedy za ile i gdzie spał nie przybliży do tego celu ani o jeden milimetr... Po prostu jedno kółko różańcowe zostanie zastąpione drugim. I tak jak wcześniej grupowicze nakręcali się tym w jaki to świetnie prosperujący biznes weszli tak teraz będą się nakręcali tym na co to admini wydali pozyskane od nich pieniądze...   Mechanizm ten jest doskonale znany w wielu piramidach. Szczególnie tych, w których nie można wszyskich naliczeń wypłacić ale można transferować wirtualne środki (paczki) na konta innych uczestników projektu. Często też "liderzy" działają tak gdy już się pojawiają sygnały, że z wypłatami zaczyna być krucho. To taka swoista gra z adminami projektu. Chodzi o to, że jeśli nagoniony jelonek wpłaciłby "normalnym" kanałem środki z polecenia to "lider" dostałby tylko prowizję za polecenia. Gdy przekazuje mu paczki w zamian za gotówkę odzyskuje całość bez względu na to czy admini zdecydują się jeszcze cokolwiek wypłacać. A dlaczegóżby miała trafiać do programu skoro to zaganicz przekazywał jelonkowi zakupione przez siebie activeboxy? Tu sprzedającym nie była OMEGA a zaganiacz. Naturalnym więc jest, że kasa trafiała o zaganiacza a nie do OMEGI. Domagać się można wszyskiego o wszyskich. Pytanie tylko czy strona od której czegoś będziesz się domagać zechce dobrowolnie Twoje roszczenie spełnić. I do kogo roszczenie skierować. I tu widzę jakby dwa tryby... Na chwilę pomijam fakt, że OMEGA to piramida i traktuję jak normalną firmę. Otóż z tytułu posiadania active boxów od OMEGI możesz się domagac by wiwiązała się z umowy dotyczącej tego co z posiadania active boxów masz otrzymać, czyli domagać się wykonania świadczenia wzajemnego. Problem w tym, że active boxów Tobie nie sprzedawała OMEGA. Nabywcą był zaganiacz. Natomist - i to może być interesujący kierunek - zganiacz sprzedał ci coś niezdatnego do umówionego użytku. Więc aż się ciśnie roszczenie z rękojmi.  Tyle, że active box nie jest rzeczą, więc rękojmia za wady usługi. Ale... I tu dochodzimy do sedna... Przecież OMEGA nie świadczyła żadnych usług na rzecz uczestników. Była zwykłą piramidą finansową... Więc... Wydaje mi się, że jedynym rozsądnym wyjściem w opisanej przez Ciebie sytuacji wydaje się dochodzenie odszkodowania od zaganiacza, któremu wpłaciło się kasę. Przy okazji taki sposób upłtnniania wirtualnych walorów przez zaganiaczy można spróbować w sądzie przełożyć na dowód na to, że doskonale wiedział, że sprzedaje marzenia bez pokrycia w piramidzie finansowej. Owszem, z podobnym roszczeniem można też wystąpić do adminów projektu. Niemniej uważam, że większe szanse na wyegzekwowanie kasy będziesz miał dochodząc je od mieszkających i żyjących w Polsce liderów niż od adminów ukrywających się gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie... Oczywiście droga cywilna... Inna sprawa, że IMHO te szanse także nie są jakieś wielkie. I to jest właśnie główny powód dla którch admini małych i średnich piramid mogą czuć się bezkarnie.  Pozostaje jescze kwestia dowodów... Czy jesteś w stanie udowodnić, komu, kiedy, za co i ile zapłaciłeś. Co za to kupiłeś? Pewnie żadnej pisemnej umowy nie ma a opisywane na grupie zdjęcia gotowizny na kanapie samochodu nie dowodzą w zasadzie niczego więcej niż tego, że na tej kanapie sobie leżała kasa...
    • Wypłata instant z małym ale  Wyskoczyło, że SAVE ale pamiętam w poprzednich programach admina wystarczyło anulować wypłatę w HISTORY, poczekać z 10-15 min i zlecić ponownie, aż pójdzie automat. Tak zrobiłem i już na portfelu
    • Witajcie. Interesuje mnie kwestia pobierania kasy od nowych użytkowników przez Zagraniczny. Bardzo dużo osób faktycznie nie wpłaciło pieniędzy poprzez transfer tylko wręczyli je zaganiaczom na spotkaniach w kopercie. W ten oto sposób kasa nigdy nie trafiła do programu tylko do rąk Żniwiarzy. I tu pytanie czy w takiej sytuacji można się domagać jakiegokolwiek zwrotu od organizatorów programu czy w takiej sytuacji pozostaje tylko droga cywilna ?
    • Care group , siostra Clixcare BuxCare EarnCare AdsCare BizzCare ilość reklam: 7+
      wartość: $0.001
      klik poleconego: 10%
      minimum do wypłaty: $5
      metody wypłat: PM, Payeer
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 10
      dzienny zarobek: $0.007+ link polecający: https://bizzlive.net/?ref=eszmal
    • Na tej grupie jest troche informacji na temat liderow Omegi. Nie wiadomo tylko na ile sa to plotki. https://www.facebook.com/groups/1215328742002255/1230891663779296/?comment_id=1231067563761706&reply_comment_id=1231804070354722&notif_id=1579849593791313&notif_t=group_comment_reply&hc_location=ufi