Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
thomasward

Zarabiaj pieniądze grając w przyjemną karciankę (CCG) - www.steemmonsters.com

Recommended Posts

Posted (edited)

 

 

 

 

 

 

 

 

Od powstania Magic: The Gathering CCG, czyli kolekcjonerskie gry karciane, świecą triumfy na rynku, a ceny najdroższych kart MTG osiągają zawrotne sumy tysięcy dolarów. Generalnie - jest w tym pieniądz, a ktoś mądry postanowił połączyć kolekcjonerską grę karcianą z kryptowalutami - i tak powstało Splinterlands, czyli gierka, na której da się zarobić!

 

Pierwotnie gierka nazywała się Steem Monsters i operowała tylko i wyłącznie na kryptowalucie Steem (solidna, zaufana kryptowaluta obecna na wszystkich giełdach), ale po ogromnym sukcesie gry twórcy przemianowali nazwę na Splinterlands i dodali wsparcie kryptowaluty TRON, jeszcze większej niż Steem. Gra bardzo dynamicznie się rozwija, wkrótce wyjdzie aplikacja mobilna, a przyrost graczy jest ogromny, także o jej przyszłość nie ma co się (na razie) martwić. 

 

Gameplay jest prosty i przypomina bardziej gierki mobilne. Mamy sześć “żywiołów” - ogień, wodę, śmierć, życie, ziemię oraz smoki. Każdy żywioł ma kilku przywoływaczy, którzy przewodzą naszą armią, a także odpowiednie karty; są też karty neutralne, które pasują do każdego żywiołu. Każdy stworek i przywoływacz kosztuje X many; na początku starcia z wrogiem losuje się ilość many dla obu graczy, a także dostępne w rozgrywce żywioły i specjalne zasady. Gracze następnie wybierają ze swoich kart najlepszy ich zdaniem zespół do konkretnej walki, który ustawiają w wybranej przez siebie kolejności. Potem dzieje się sama walka. Stworki mają różne typy ataku i statystyk, do tego mają umiejętności specjalne, a także istnieją różne poziomy kart - im wyższy poziom, tym lepsza karta, ma ona np. dodatkową umiejętność lub lepszą szybkość czy atak. Generalnie sporo tutaj losowości, ale głównym czynnikiem zapewniającym wygraną jest strategiczne myślenie i dobra taktyka.

 

Jak można zarobić na Splinterlands? Cóż, jest na to kilka sposobów. Co najważniejsze, każda twoja karta jest twoja - i może zostać sprzedana w dowolnym momencie! Obrót na rynku kupna-sprzedaży kart jest ogromny. Skąd wziąć karty? Można je kupić w boosterach, lub zdobyć za darmo z dziennych questów (codziennie mamy quest, z którego leci kilka kart), jako nagrody za sezon lub z orbów. Niestety by grać w Splinterlands trzeba kupić na początek trochę kart, ale na spokojnie nie trzeba potem robić więcej inwestycji - ja zapłaciłem 20$, a moja kolekcja kart jest obecnie warta ponad 50$ plus do tego drugie tyle wypłaciłem.

 

To nie koniec sposobów zarabiania na Splinterlands. Po każdej wygranej walce dostajemy DEC (Dark Energy Crystals), które możemy od razu sprzedać za kryptowalutę, lub zamienić na różne przedmioty w sklepie gry tudzież na orby, które są specjalnymi, mocnymi boosterami. W grze są też liczne turnieje z niezłymi nagrodami, z których spora część jest darmowa - można w nich wygrać nawet kilkadziesiąt dolarów za pierwsze miejsce. Do tego można palić niepotrzebne karty za DEC, dzięki czemu można pozbywać się niepotrzebnych kart.

 

Generalnie sposobów zarobku tutaj jest mnóstwo; kasa z gry nie jest bardzo wysoka, ale spędzając 15 minut dziennie przy inwestycji 10$ na luzie można po miesiącu wyciągnąć 5-10 dolarów. Koszt starter seta, który na luzie powinien wystarczyć na start, to właśnie 10$. A z większą inwestycją i lepszymi kartami - sky is the limit, serio! Turnieje, DEC, questy, nagrody sezonowe - jest masa rzeczy, na których można zarobić. A najdroższe karty sprzedają się na markecie po kilkaset dolarów za sztuka… :) Na dodatek w dowolnym momencie możecie sprzedać WSZYSTKIE swoje karty - nie ma tutaj żadnych limitów czy ograniczeń, więc jeżeli gra wam się znudzi, możecie upłynnić swój majątek. Lub, jeżeli liczycie, że jeszcze wrócicie do gry, możecie wypożyczyć swoje karty innym graczom za gotówkę (lub wypożyczyć dobre karty od innych graczy). Sposobów na zarobek jest multum! Aha, by grać w gierę potrzebny jest adres kryptowaluty Steem, który jest przy okazji waszym nickiem. Konto możecie założyć przez ich stronę, pamiętajcie jednak, by zachować swój klucz prywatny.

 

Jeżeli jesteście ciekawi - zapraszam na stronę Splinterlands, na której możecie poznać gierkę. Jeżeli wejdziecie przez mój reflink, dostanę dożywotnio 5% waszych zakupów, więc z góry dziękuję za kliknięcie i obczajenie giery!

 

[spam]

 

Link czysty: https://steemmonsters.com

 

 

 

 

Edited by pepperoniss

Share this post


Link to post
Share on other sites

o spróbuję konto założyć i wpłacić te 10$ ;p zobaczymy jak to się rozwinie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no kurcze gram troszkę, ale teraz zablokowałem się na momencie wypłaty tych steemów z gry 

autorze jak mógłbyś przybliżyć jak wypłacić te monetki z gry na dajmy na to portfel steemów który założyłem na steemitwallet 

 

Bo najpierw zbierałem te DEC w grze, a później je przesunąłem na konto Steem Engine i teraz jakoś nie mogę ich wydobyć :D

jasno tak to opisz bez owijania w bawełnę po prostu 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×