Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

Recommended Posts

234_60_pl.gif

Detale:

Program: L7trade
Zwrot: 1-4% dziennie
Wypłaty: instant

Mój komentarz:

L7trade jest testowaną przeze mnie platformą typu P2P zarejestrowaną na Seszelach, działającą od czerwca, umożliwiającą dokonywanie transakcji arbitrażowych pomiędzy giełdami. Czym jest arbitraż na kryptowalutach? Jest to jednoczesne zawieranie transakcji zakupu/sprzedaży danej kryptowaluty na 2 różnych giełdach wykorzystujące różnice cenowe. Różnice te bywają na tyle znaczne (kilka procent), że  wychodzimy na minimalny plus. W teorii jest to transakcja pozbawiona ryzyka, choć w praktyce bywa już z tym różnie. I7Trade ma umożliwiać nam zawieranie tego typu transakcji dzięki współpracującym z platformą agentom.

Platforma wspiera 38 giełd a system stworzony został tak, że cała procedura jest stosunkowo przejrzysta i prosta:

1. Rejestracja - otwieramy stronę platformy i rejestrujemy się podając e-mail, login i hasło. Platforma przetłumaczona jest na j. polski co ułatwia nam nawigację. Po zarejestrowaniu się podajemy kod aktywacyjny, który przesyłany jest na nasz e-mail. Na platformie nie podajemy danych osobowych. Weryfikacja jest konieczna jeśli chcemy dokonywać większych obrotów. Po aktywowaniu konta logujemy się na platformę.

2. Zasilenie. Przechodzimy do zakładki portfel/portmonetka. Wybieramy jedną z kryptowalut do zasilenia: BTC, BCH, LTC, ETH, DASH, ZEC, XLM, BSV, BTG, XRP i wybieramy opcję "doładować". Przy wyborze wysokości kwoty warto wziąć pod uwagę limity dla transakcji dla niezweryfikowanych kont:

JQQqZX4.png

Jeżeli ktoś na niezweryfikowanym koncie chciałby zawierać więcej transakcji niż wynosi limit, to powinien zasilić kilka kryptowalut.

3. Arbitraż.

zwaB5r8.png

Po zasileniu platformy przechodzimy do okienka Przetarg-Cykl. Wybieramy kryptowalutę i obserwujemy statystykę najwyższej i najniższej oferty dla danej kryptowaluty (Top bid i Lowest ask). Następnie wyszukujemy te wartości pośród dostępnych giełd z prawej strony i zaznaczamy 2 giełdy, z najwyższym top bid i najniższym lowest ask (wg tego co pokazuje statystyka) oraz podajemy kwotę (możemy kliknąć w max.) i klikamy przycisk "przejdz do sporządzenia zamówienia". Pojawia się okienko z estymatem, czyli szacunkowym obliczeniem całej transakcji:

0tvBvp2.png

Potwierdzamy wymianę i platforma w sposób automatyczny przetwarza cały proces.

Szacunek ten może się różnić od wartości końcowej ze względu na zmienność rynku. Daną transakcję i jej status realizacji obserwujemy w tabeli "Arbitraż":

krGC3MK.png

1 cykl transakcyjny trwa około 3.5-4 godzin. W ciągu 1 dnia możemy więc wykonać około 4 transakcji. Moja pierwsza transakcja przyniosła zysk 1.17%.

Możemy również ustawić wykonywanie transakcji w sposób automatyczny (do 10 transakcji).

Niektóre transakcje mogą być cofnięte, np z powodu zbyt nagłego ruchu ceny:

k6Sez5a.png

Oprócz arbitrażu na platformie możemy też dokonywać klasycznej wymiany krypto-krypto.

Wypłat jeszcze nie testowałem, ale mam info, że projekt jest wypłacalny. Po sfinalizowaniu transakcji możemy w trybie instant wypłacić zysk lub całość kwoty (biorąc również pod uwagę min. do wypłaty - (np. 0.002 BTC, 0.1 ETH). 

4. Strategia. Mój cel to przetworzenie testowej wypłaty, zdublowanie depozytu za pomocą compounding, wypłata depozytu inicjującego a potem realizacja samych zysków :)

Przykład całkowitego rozliczenia transakcji, po odliczeniu fee platformy, agentów i prowizji afiliacyjnej:

xN7QK57.png

LINK DO PROGRAMU: www.l7.trade
LINK DO MONEY-MONITORA: www.l7.trade

• Like 1

Zlecona transakcja zakończona sukcesem. Teraz czekam 80 min. abym mógł wykonać następną transakcję arbitrażową na tej samej kryptowalucie:

QOEviYU.png

Dobiłem do minimum i zleciłem wypłatę. Idzie instant

• Like 1

Ręczny arbitraż ładnie i zrozumiele w obrazku opisany, możesz  streścić automat? Może też obrazek ? Z góry dziękuję :)

Automat działa bardzo prosto. Klikasz Automatic trade, wybierasz z tabeli zasiloną kryptowalutę i podajesz od 1 do max. 10 liczbę transakcji jaką ma wykonać automat a potem przycisk Activate. Ja zawsze podaję 10. Potem automat robi wszystko za nas, a o przeprowadzonych transakcjach otrzymujemy informację na mail.

Przykład mojego włączonego automatu, gdzie widać ilość transakcji zamówionych (10) i ilość transakcji pozostałych:

NRrfbDj.png

Po zakończonym cyklu możemy powtórzyć czynność.

• Like 1

Jasne, co prawda już ogarnąłem ale pewnie przyda sie jeszcze komuś to wyjaśnienie :)

Proszę Państwa, moją czujość wzbudzają rosyjskie napisy gdzieniegdzie na owej witrynie. 
Ta platforma pojawia się też na witrynach traktujących o HYIP.
Zachodzi mi w głowę pytanie, czy ten program jest typowym HYIPem z ładnie opowiedzianą bajką, czy rzeczywiście ten arbitraż jest prawdziwy? Czy istnieje ryzyko, że program działa na zasadzie schematu Ponzi, albo środki nowych inwestorów są łączone z zyskami arbitrażowymi na poczet starych, siedzących wyżej inwestorów?

Sytuacje arbitrażowe są prawdziwe, sprawdzałem ceny na giełdach, ale nie ma żadnych realnych dowodów, że program je rzeczywiście egzekwuje.

Posted (edited)

Poanalizowałem to wszystko, zmartwił mnie płaski ruch na alexie, największe zainteresowania to Rosja i osaczona biedą północ Ameryki Południowej. Poza tym transakcje arbitrażowe pomiędzy giełdami mogą trwać godzinami, czasem po prostu kurs się wtedy zmienia, zmniejsza się różnica i wtedy nic z tego arbitrażu. Polecam jeszcze na mmgp zobaczyć, że był organizowany webinar podobny do tych z innych hyipów typu Business Capital, MGM, Skyllex.... które dawno zdechły.
Poza tym nazwisko dyrektora spółki na Seszelach - albo słup , albo dyrektor nominowany (a raczej nominowany, bo powiązania ma z kilkoma spółkami, chyba że to wielospółkowy słup) i jego nazwisko nie ma praktycznie żadnego skojarzenia z Rosją a serwis L7trade jest rosyjski. 

W przeszłości co najmniej raz chyba się zdarzył problem z wypłatami z programu, ale chyba to się "naprawiło"

Zatem mój werdykt będzie taki, że jest to po prostu bardzo dobrze zrobiony, wręcz genialnie HYIP. Ktoś się bardzo mega postarał. Ryzyko - takie jak wszędzie :) 

Edited by melca

Zgoda, chociaż gdyby to był realny program to też musiałby być słup i offshore, bo jakby jeszcze doliczyć podatek + licencje to by to już nie miało sensu :) 

Czekam na zdublowanie depozytu a potem test wypłaty. Już ostatni cykl mi został.

Strategia zadziała perfekcyjnie, depozyt zdublowany, całość wypłacona bezproblemowo.