Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

Recommended Posts

234_60_pl.gif
 
Detale:

Program: L7trade
Zwrot: 1-4% dziennie
Wypłaty: instant

Mój komentarz:

L7trade jest testowaną przeze mnie platformą typu P2P zarejestrowaną na Seszelach, działającą od czerwca, umożliwiającą dokonywanie transakcji arbitrażowych pomiędzy giełdami. Czym jest arbitraż na kryptowalutach? Jest to jednoczesne zawieranie transakcji zakupu/sprzedaży danej kryptowaluty na 2 różnych giełdach wykorzystujące różnice cenowe. Różnice te bywają na tyle znaczne (kilka procent), że  wychodzimy na minimalny plus. W teorii jest to transakcja pozbawiona ryzyka, choć w praktyce bywa już z tym różnie. I7Trade ma umożliwiać nam zawieranie tego typu transakcji dzięki współpracującym z platformą agentom.

Platforma wspiera 38 giełd a system stworzony został tak, że cała procedura jest stosunkowo przejrzysta i prosta:

1. Rejestracja - otwieramy stronę platformy i rejestrujemy się podając e-mail, login i hasło. Platforma przetłumaczona jest na j. polski co ułatwia nam nawigację. Po zarejestrowaniu się podajemy kod aktywacyjny, który przesyłany jest na nasz e-mail. Na platformie nie podajemy danych osobowych. Weryfikacja jest konieczna jeśli chcemy dokonywać większych obrotów. Po aktywowaniu konta logujemy się na platformę.

 

2. Zasilenie. Przechodzimy do zakładki portfel/portmonetka. Wybieramy jedną z kryptowalut do zasilenia: BTC, BCH, LTC, ETH, DASH, ZEC, XLM, BSV, BTG, XRP i wybieramy opcję "doładować". Przy wyborze wysokości kwoty warto wziąć pod uwagę limity dla transakcji dla niezweryfikowanych kont:

JQQqZX4.png

Jeżeli ktoś na niezweryfikowanym koncie chciałby zawierać więcej transakcji niż wynosi limit, to powinien zasilić kilka kryptowalut.

 

3. Arbitraż.

zwaB5r8.png

 

Po zasileniu platformy przechodzimy do okienka Przetarg-Cykl. Wybieramy kryptowalutę i obserwujemy statystykę najwyższej i najniższej oferty dla danej kryptowaluty (Top bid i Lowest ask). Następnie wyszukujemy te wartości pośród dostępnych giełd z prawej strony i zaznaczamy 2 giełdy, z najwyższym top bid i najniższym lowest ask (wg tego co pokazuje statystyka) oraz podajemy kwotę (możemy kliknąć w max.) i klikamy przycisk "przejdz do sporządzenia zamówienia". Pojawia się okienko z estymatem, czyli szacunkowym obliczeniem całej transakcji:

0tvBvp2.png

Potwierdzamy wymianę i platforma w sposób automatyczny przetwarza cały proces.

Szacunek ten może się różnić od wartości końcowej ze względu na zmienność rynku. Daną transakcję i jej status realizacji obserwujemy w tabeli "Arbitraż":

krGC3MK.png

 

1 cykl transakcyjny trwa około 3.5-4 godzin. W ciągu 1 dnia możemy więc wykonać około 4 transakcji. Moja pierwsza transakcja przyniosła zysk 1.17%.

Możemy również ustawić wykonywanie transakcji w sposób automatyczny (do 10 transakcji).

Niektóre transakcje mogą być cofnięte, np z powodu zbyt nagłego ruchu ceny:

k6Sez5a.png

Oprócz arbitrażu na platformie możemy też dokonywać klasycznej wymiany krypto-krypto.

Wypłat jeszcze nie testowałem, ale mam info, że projekt jest wypłacalny. Po sfinalizowaniu transakcji możemy w trybie instant wypłacić zysk lub całość kwoty (biorąc również pod uwagę min. do wypłaty - (np. 0.002 BTC, 0.1 ETH). 

4. Strategia. Mój cel to przetworzenie testowej wypłaty, zdublowanie depozytu za pomocą compounding, wypłata depozytu inicjującego a potem realizacja samych zysków :)

Przykład całkowitego rozliczenia transakcji, po odliczeniu fee platformy, agentów i prowizji afiliacyjnej:

xN7QK57.png


LINK DO PROGRAMU: www.l7.trade
LINK DO MONEY-MONITORA: www.l7.trade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlecona transakcja zakończona sukcesem. Teraz czekam 80 min. abym mógł wykonać następną transakcję arbitrażową na tej samej kryptowalucie:

QOEviYU.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobiłem do minimum i zleciłem wypłatę. Idzie instant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×